Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26973

κοροιδευετε ενα ατομο το οποιο δηλωνει οτι "γραφει" με προγραμμα ομιλιας? Ευγε ...
 

DeletedUser25600

Οποιος μπορέσει να μου ο απο πάνω μου τι έγραψε...του αγοράζω ένα ροζ πόνυ.

2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.


ο άνθρωπος ήταν ευγενικότατος παρόλα αυτά εσύ αγνοείς τους κανόνες του φόρουμ και τον προσβάλεις.. μπράβο.. (ελπίζω να είδες οτι γράφει με πρόγραμμα ομιλίας.. αν σου λέει κάτι αυτό!) πάρε τουλάχιστον παράδειγμα συμπεριφοράς στα πόστ... απαράδεκτος είσαι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ

θαθελα να ροτισω.
αν εγω δοσο σε εναν φιλο τον κοδικο τησ καρτασ.
και περασι τουσ 600 ποντους πριμιαμ
και παη να μου τους στιλι δεν θα μπορι;.
αν δεν θα μπορι ποσ αλιος θα μπορεσω εγω να κανω ενεργοπισι ποντον πριμιαμ λογαριασμου
γιατι οσεσ φορεσ το επιχιρισα.
δεν μπορεσα να επιλεξο τα κουτακια το προγραμα ομιλιας μου εκι δεν μπορινα το ηποστιριξι γιατιν αγορα ποντον και το εκανα ετσι.

σε αυτιν την περιπτοσι τι μπορινα γινι παρακαλω;.
μαρινος.
καλισινεχια στο εργοσας.

ΟΣΟΙ ΠΟΝΗΡΟΙ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΦΑΝΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΡΑΣΗΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ ..... ΑΚΑΤΟΙΚΗΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΟΥΤΕ Ρ....Α :oops:
 

DeletedUser


Μπορώ άραγε να γίνω f.mod για 1 μέρα να ρίξω από ένα 3μηνάκι και στους 3 σας εκτός forum? Δυστυχώς, δεν μπορώ.
Εσείς οι παιχταράδες και οι μπαμπινώτηδες κλείστε λίγο τα μάτια σας και προσπαθήστε να πιάσετε το mouse, χμμ λάθος.. το mouse είπαμε :p

Μάθετε επιτέλους να σέβεστε λίγο τους συμπαίχτες σας γιατί όλοι εδώ μέσα που ασχολούνται με αυτό που διασκεδάζει κι εσάς, συμπαίχτες σας είναι. Κακομαθημένα 15χρονα...
 

DeletedUser6091

[mad]Το ποσο σας πάει το banned κάτω από το όνομα σας δεν λέγεται... Κουκλάκια ζωγραφιστά είστε.

Θα τα σβήσω αργότερα τα posts σας.

[/mad]
 

DeletedUser

ΟΛΟΙ ΟΙ 3ΕΡΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΜΕΣΟΣ ΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΧΩΡΗΣ ΝΑ 3ΕΡΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΠΤ ΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ
 

DeletedUser

Παιδια ηρεμια μια κοινοτητα ειμαστε
Μπορει καποιος να λεει ψεματα οτι γραφει με ειδικο προγραμμα ή μπορει να λεει αληθεια κι απλα καποιος να μην το ηξερε

Χαλαρωστε
 

DeletedUser

Aσχολιαστοι πραγματικα ορισμενοι....

Ελεος πια!!!
 

DeletedUser

Ψηλέ του 75...απο ότι βλέπω...και εσυ με προγραμμα ομιλίας....έγραψες...:)
 

DeletedUser6091

Εχεις ...δικιο ρε συ...το βλέπω και εγώ τώρα....

[mad]Ξέρεις ποιο είναι το θέμα? Πως θα με κανεις να το δω σαν προσβολή αυτό και αναγκαστικά μετά θα πρέπει να κάνω την δουλειά μου και να εφαρμόσω τους κανόνες. Ο κανόνας 5 λέει πως σε προσβολή της ομάδας φεύγεις μόνιμα από παντού και δεν θα έχεις καν το δικαίωμα να κανεις έφεση αποκλεισμού.

Για αυτό λοιπόν χαμήλωσε λίγο την πτήση σου γιατί θα πέσεις σε κενά όπως το πας...

Ένας mod να άλλαξε το ban του στο πρώτο acc σε μόνιμο και στο δεύτερο σε 11 μήνες (με πιάνεις στις εκπτώσεις).

[/mad]
 

DeletedUser28238

Τα μπαν καλά κάνεις και τα ρίχνεις, παραβιαζουμε τους κανόνες του φόρουμ.... τα ποστ γιατί τα σβήνεις ; Σε πειράζουν μήπως ;
 

DeletedUser28750

θέλω να ευχαριστήσω τον ανδρέα τον φίλο και τον βασίλη είναι παίκτες και αρχηγοί που συνεργάστηκα "μαζιτους" και με γνωρίζουνε ποιος είμαι. και όλους τους άλλους που με υπερασπιστήκανε. ιδιαίτερος τον αξιότιμο mad18.
αυτό θαπώ. δεν δινω σημασία σε κανένανε που λέει διαφορα γιατην γραφή μου. έχω ξεπεράσει αυτό "τοκομπλεξ". το μονο που έχω ως κόμπλεξ είναι ότι δεν "μπορονα" πάρο μια μηχανή καινά παο μέτο μπουζουκάκι μου και μετίν κοπέλα μου κάπου. "γιατον" λόγο που ξέρουνε κάποι "εδομεσα". όλα τα αλλα μου είναι αδιάφορα. είμαι αυτός γράφω έτσι δεν δινω δικαίωμα σε κανένανε να μουκάνη λογοκρισία η μαθήματα ορθογραφίας. κάτι ακόμα και έκλεισα. μην κρίνετε για να μην κριθείτε. καλές μάχες μαρίνος
 
Κορυφή