Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Η σιωπη καποιες φορες,οπως και τωρα ειναι η καλυτερη απαντηση.Θα παρακαλουσα μονο την επομενη φορα να συνεννοειστε και μεταξυ σας για τι θα μας πασαρετε ως απαντηση.Το να εχει ανακοινωσει ηδη ο metaller εμμεσα τον ερχομο του twtotal στο gr και να εχει ξεκινησει μαλιστα να μεταφραζει τα κειμενα και στη συνεχεια να ερχεται ο mad για να πει οτι το twtotal δεν θα ερθει στην ελλαδα επειδη απλα ο δημιουργος του δεν γουσταρει ειναι δυο ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ αποψεις.Ενας απο τους δυο ή ειπε ψεματα ή δεν ειπε ολη την αληθεια.Δεν εχει να κανει ουτε με δυσφημιση ουτε με επιθεση στην ομαδα διαχειρισης αλλα με κατι που ΙΣΧΥΕΙ.Αν ο χ διαχειριστης βριζει μανες στο κεντρο υποστηριξης και ερθω και το αναφερω εδω δεν θα εχω προσβαλλει την Ο.Δ. ουτε τον ιδιο απλα θα εχω αναφερει ενα πραγματικο γεγονος.
 

DeletedUser

μια ερωτηση προς τους διχειριστες
δε βλεπω πουθενα για το ποσα σετ των 12 μυστικων πρεπει να μαζεψουμε στον High Performance για να κερδιθει ο κοσμος οσο κιαν εψαξα

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=18622 ισχιει αυτο που μας παραπεμπετε ιδιες ρυθμισεις με τον 17 δηλαδη 1 σετ των 12 μυστικων;

ευχαριστω
 

DeletedUser4952

Γιατί άλλαξε η έκδοση για κινητά και τώρα δεν
Μπορείς να κάνεις τα απλά πράγματα εύκολα
 

DeletedUser29367

Ο/Η mad18 έγραψε:
1. Απαγορεύεται η διαφήμιση sites, blogs, άλλων παιχνιδιών και οποιασδήποτε άλλης εταιρίας μέσα στις φυλετικές μάχες (προφίλ, όνομα χωριών, ονόματα παικτών, φυλετικά forums) αλλα και μέσα στο forum μας (προσωπικά μηνύματα forum, αναρτήσεις στο προφίλ, posts, υπογραφές και λοιπά). Η ποινή είναι άμεσος και μόνιμος αποκλεισμός από το παιχνίδι και το forum. Είναι κρίμα πραγματικά.

Αρα αν καποιος στο φορουμ της φυλη βαζει βιντεο απο το youtube η χρησιμοποιει twstats θα μπορω εγω να στειλω αναφορα και ο παικτης θα μπαναριστει;,oπως και το να εχει καποιος εχει στο προφιλ τους βιντεο απο το youtube;αλλα και αν καποιος εχει ονομα ή εχει ονομασει τα χωρια του με χαρακτηρες απο το Lol θα μπαναραστει λογο διαφημησεις αλλου παιχνιδιου.

Εγω με την εικονα που εχω θα μπαναριστω και εγω οπως και γιατι εφερα για παραδειγμα το παιχνιδι Lol αλλα και το youtube θα μπαναριστω;
 

DeletedUser6091

Αρα αν καποιος στο φορουμ της φυλη βαζει βιντεο απο το youtube η χρησιμοποιει twstats θα μπορω εγω να στειλω αναφορα και ο παικτης θα μπαναριστει;,oπως και το να εχει καποιος εχει στο προφιλ τους βιντεο απο το youtube;αλλα και αν καποιος εχει ονομα ή εχει ονομασει τα χωρια του με χαρακτηρες απο το Lol θα μπαναραστει λογο διαφημησεις αλλου παιχνιδιου.

Εγω με την εικονα που εχω θα μπαναριστω και εγω οπως και γιατι εφερα για παραδειγμα το παιχνιδι Lol αλλα και το youtube θα μπαναριστω;

[mad]Οποιοδήποτε εργαλείο έχει ενημέρωση για τα τεκταινόμενα στο παιχνίδι, όπως το twstats, έχει και πρόσβαση στην βάση δεδομένων μας άρα του έχουμε δώσει την άδεια για κάτι τέτοιο. Όχι λοιπόν δεν θα αποκλειστείτε για sites στατιστικών η άλλων εργαλείων του παιχνιδιού.

Ούτε για τραγούδια θα αποκλειστείτε από εμάς. Για τα τραγούδια που ανεβάζετε, λόγο έχουν οι καλλιτέχνες και οι νόμιμοι εκπρόσωποι τους οι οποιοι αποφασίζουν αν κάτι καταπατά τα πνευματικά τους δικαιώματα η όχι.

Μην το φτάνουμε στα άκρα, δεν είπαμε κάτι νέο στην ανακοίνωση, απλά θυμίσαμε κανόνα που υπάρχει από την πρώτη μέρα. Δεν μπορείς να κανεις χρήση των φυλετικών μαχών για να κανεις διαφήμιση στην δουλειά σου, στο site σου, στην εταιρία σου, στον εαυτό σου ως επαγγελματίας σε κάποιον κλάδο και γενικά δεν μπορείς να κανεις τίποτα μέσω των φυλετικών το οποιο μπορεί να σου αποφέρει έμμεσα η άμεσα χρηματικό κέρδος. Αυτή είναι η ουσία του κανόνα.

[/mad]
 

DeletedUser

http://grc1.fyletikesmaxes.gr/stat.php?mode=settings
[yio]
Μπορείτε να δείτε τις προϋποθέσεις στις Ρυθμίσεις του Κόσμου.[/yio]


Η παράθεση που βάλατε αποτελεί μέρος της απάντησής σας ή όχι, γιατί στο link που αναρτήσατε αναφέρεται ότι η νίκη επέρχεται με τη διατήρηση 12 μοναδικών μυστικών για 360 ώρες, κι όχι για 48....;
 

DeletedUser

Θα ηθελα να ρωτησω εαν ειναι ακομα ανοιχτες οι αιτησεις για wiki moderator.
 

DeletedUser26303

ποτε θα εχουμε καινουριο κοσμο η καινουριο hp?
 

DeletedUser4641

[yio]Όταν η εταιρεία είναι έτοιμη να ανοίξει ένα νέο κόσμο θα ενημερωθείς από τις Ανακοινώσεις.
Όσες φορές και να γράψετε δε θα επιταχύνετε το άνοιγμα ενός νέου κόσμου.[/yio]
 

DeletedUser

στείλτε ένα κυκλικό μήνυμα στον κ20 προς όλους έχουμε στραβωθεί με τα γκρικλις που αρκετοί παίκτες χρησιμοποιούν,κοντεύουμε να ξεχάσουμε την γλώσσα μας κι αν τους πεις ότι δεν επιτρέπεται η γραφή αυτή σε ειρωνεύονται και σε βρίζουν.ευχαριστώ.
 

DeletedUser4641

[yio]Δεν υπάρχει Κανόνας που να απαγορεύει τα Greeklish στα προσωπικά μηνύματα ή τα Φυλετικά Φόρουμ.

Αν κάποιος σε ενοχλεί μπορείς απλά να τον αποκλείσεις από το ταχυδρομείο σου ή ζήτα από τον Δούκα να φτιάξει Κανόνες που θα ισχύουν στο Φόρουμ της Φυλής σας.[/yio]
 

DeletedUser29319

[mad]Οποιοδήποτε εργαλείο έχει ενημέρωση για τα τεκταινόμενα στο παιχνίδι, όπως το twstats, έχει και πρόσβαση στην βάση δεδομένων μας άρα του έχουμε δώσει την άδεια για κάτι τέτοιο. Όχι λοιπόν δεν θα αποκλειστείτε για sites στατιστικών η άλλων εργαλείων του παιχνιδιού.

Ούτε για τραγούδια θα αποκλειστείτε από εμάς. Για τα τραγούδια που ανεβάζετε, λόγο έχουν οι καλλιτέχνες και οι νόμιμοι εκπρόσωποι τους οι οποιοι αποφασίζουν αν κάτι καταπατά τα πνευματικά τους δικαιώματα η όχι.

Μην το φτάνουμε στα άκρα, δεν είπαμε κάτι νέο στην ανακοίνωση, απλά θυμίσαμε κανόνα που υπάρχει από την πρώτη μέρα. Δεν μπορείς να κανεις χρήση των φυλετικών μαχών για να κανεις διαφήμιση στην δουλειά σου, στο site σου, στην εταιρία σου, στον εαυτό σου ως επαγγελματίας σε κάποιον κλάδο και γενικά δεν μπορείς να κανεις τίποτα μέσω των φυλετικών το οποιο μπορεί να σου αποφέρει έμμεσα η άμεσα χρηματικό κέρδος. Αυτή είναι η ουσία του κανόνα.

[/mad]


Καλησπερα και απο τον τουρμπατο!!! κατι μερες μου ερχονται απο παικτες 26 ποντων μυνηματα για διαφημιση αλλων site παιχνιδιων και λοιπα!!! ειναι ενας ιος ο οποιος κολλατε η καποιος χρησιμοποιει τις φυλετικες ως μεσο διαφιμησης!!! τα λαμβανω απο παικτες που ειναι στην αλλη ακρη του κοσμου...εγω τι κανω αναφορα;


π.χ.

[yio]***************************

Αφαιρέθηκαν φωτογραφίες που διαφημίζουν ιστοσελίδα διαδικτυακού παιχνιδιού.
yioryos[/yio]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

+1 στο αποπανω ..

αλλα αυτο δε μπορουν να το αποτρεψουν γιατι απλα ο αλλος κανα ενα λογαριασμο και στελνει πμ .. αρα δε μπορουν να 3ερουν γιατι φτιαχνετε ενα ακκ !
 

DeletedUser4641

[yio]Σε περίπτωση που ένας άλλος χρήστης σας στείλει μήνυμα που διαφημίζει οτιδήποτε, μπορείτε να τον αναφέρετε κάνοντας κλικ στο Αναφορά επιθετικής κριτικής κάτω από το μήνυμα.[/yio]
 

DeletedUser26916

αλλα και παλλη .. θα φυγει αυτο το ακκ θα κανουν αλλο ... σε αυτο δε νμζ να μπορουν να κανουν κατι οι διαχηρηστες μαγκες !
 

DeletedUser4641

[yio]Αυτό όμως δεν είναι πρόβλημα δικό σου αλλά των Διαχειριστών. Οπότε μη σε απασχολεί.[/yio]
 

DeletedUser14910

καλημερα σας, θα ηθελα παρακαλω να μαθω εαν η ομαδα διαχειρισης εχει καποια σχετικη ανακοινωση -κανονα σχετικα με το teamviewer, και αν εχει βρει τροπους να βλεπει ποιος το χρησιμοποιει, καθως οπως ολοι γνωριζουμε , το συγκεκριμενο προγραμμα παρακαμπει πολλους απο τους βασικους κανονισμους των φυλετικων ..ευχαριστω
 

DeletedUser

κατσε να αλλαξουμε χρονια και θα σου απαντησουν....



[psy]Προειδοποίηση για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

PsychoFade[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή