Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ένας παίκτης μπορεί να δεχτεί μπαν μόνο αν του γίνει αίτηση υποστήριξης από άλλον παίκτη?

ή κάνουν και οι αντμινς από μόνοι τους ελέγχους?
 

DeletedUser

ένας παίκτης μπορεί να δεχτεί μπαν μόνο αν του γίνει αίτηση υποστήριξης από άλλον παίκτη?

ή κάνουν και οι αντμινς από μόνοι τους ελέγχους?

Oι ποινές δίνονται και μέσα από ελέγχους σε Αιτήσεις Υποστήριξης που έχουν σταλεί αλλά και από ατομικούς ελέγχους που κάνουμε σταδιακά εμείς σε παίχτες και φυλές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19624

κριση

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΗΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ PREMIUM
ΓΙΑ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΠΛΗΡΩΝΑ ΜΕ SMS ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 2 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ 4 sms ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ 6 ΕΥΡΩ
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΑΥΞΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ PREMIUM ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ:mad:
 

DeletedUser

Οι τιμές που έχουν ανακοινωθεί από την ιδιοκτήτρια εταιρεία InnoGames δεν αλλάζουν σε καμία των περιπτώσεων. Να γνωρίζετε όμως ότι υπάρχουν και άλλες μέθοδοι πλήν των sms για να βάλετε premium στο παιχνίδι. Οπως για παράδειγμα η αγορά μια κάρτας paysafe. Σας παραθέτουμε και την αντίστοιχη ανακοίνωση με τις τιμές και θα δείτε ότι πλήν αγοράς από κινητό τηλέφωνο υπάρχουν και άλλες μέθοδοι.
Για αγορά Premium μέσω κινητού τηλεφώνου και sms

1,46 euro - 30 πόντοι

Για αγορά Premium μέσω άλλων μεθόδων πληρωμής ΠΛΗΝ κινητού τηλεφώνου και sms

3,99 euro - 200 πόντοι
9,99 euro - 600 πόντοι
19,99 euro - 1500 πόντοι
49,99 euro - 5000 πόντοι


Πόντοι προς διάρκεια Premium

30 πόντοι - 3 ημέρες
60 πόντοι - 7 ημέρες
100 πόντοι - 14 ημέρες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

To πέη σειβ ειναι πολυ καλη και οικονομικη μεθοδος. Παιρνω συνηθως των δεκα ευρω απ το μπακαλικον της γειτονιάς και πρεπει να βγαζω εις κοσμους δυο κανενα μηνα+, χαλαρώθεν. Η μαλλον εβγαζα διοτις δεν ασχοληθηκα με τα καινουργια σπρεντς του πρεμιουμ. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι τις κανω μασούργια και μετα το πέρας μηνός σβηνεται ο κωδικός και πρεπει να βγαλω μεγεθυντικον φακο για τον βρω.. Παντα μενει κατι υπολοιπο .. 58 λεπτα, ενα εβρό και δεκατρία, λιγο απο εδω, λιγο απο την αλλη, προχτες εβγαλα τρια εβρά και εβαλα το πολυποθητον πρεμιουμ μεχρι τα τελη του μήνα. Με τα Σου Μου Σου δεν νομιζω να συμφερει οικονομικως, πεταχτητε στο μπακαλικον της γειτονιας και παρτε μια πεη σειβ καρδ.
 

DeletedUser

Με τον τρόπο paysafe έβαλα 10.00 ευρώ 600 πρίμιουμ πόντους δηλαδή και στον 8ο ελληνικό κόσμο και πίστωσα 2 μηνες 200 πρίμιουμν πόντους
όταν προσπάθησα να αγοράσω πριμιουμ στον 44ο αγγλικό κόσμο όμως δεν βλέπει υπόλοιπο , μπορώ να κάνω κατι ?? το νικ μου είναι το ίδιο και στους 2 κόσμους .
 

DeletedUser

Με τον τρόπο paysafe έβαλα 10.00 ευρώ 600 πρίμιουμ πόντους δηλαδή και στον 8ο ελληνικό κόσμο και πίστωσα 2 μηνες 200 πρίμιουμν πόντους
όταν προσπάθησα να αγοράσω πριμιουμ στον 44ο αγγλικό κόσμο όμως δεν βλέπει υπόλοιπο , μπορώ να κάνω κατι ?? το νικ μου είναι το ίδιο και στους 2 κόσμους .

Πιστευα πως μετα απο τοσο καιρο θα ειχες παρατηρησει πως δεν εχουν κοινο ταμειο οι Ποντοι Premium που εχεις ανα σερβερ (.net , .co.uk , .gr κτλ ).
οι Ποντοι Premium εχουν κοινο ταμειο μονο στους κοσμους του ιδιου σερβερ
πχ στους κοσμου 5 και 7 του .gr


hail to Jedi ;)
 

DeletedUser6594

ειμαι απο την κυπρο και μου ειναι δυσκολο να βαζω απο τηλεφωνο πια γιατι ειναι πανακριβο.επιση πιστεψτε με εχω αναζητησει σε ολα τα περιπτερα στην κυπρο paysafecard και δεν βρηκα πουθενα.ασε που ειμαι μικρος και δεν εχω Visa.τι μπορω να κανω τοτε?
 

DeletedUser

...

μπες στο site της εταιρειας που εχει search engine για το κοντινοτερο σε σενα μαγαζι που πουλαει την καρτα...αν δεν το βρισκεις στειλε μου μηνυμα να σου στειλω λινκ μην κανουμε διαφημιση...
 

DeletedUser6467

Δίαλεξε την Κύπρο σαν χωρία όχι την Ελλάδα..
 

DeletedUser

ο παίκτης Α παίρνει ένα χωριό του παίκτη Β.

αν το χωριό αυτό είχε στρατεύματα στην μεταφορά ή βοήθεια σε κάποιο άλλο χωριό μετράει στο OD του παίκτη Α?
 

DeletedUser

ο παίκτης Α παίρνει ένα χωριό του παίκτη Β.

αν το χωριό αυτό είχε στρατεύματα στην μεταφορά ή βοήθεια σε κάποιο άλλο χωριό μετράει στο OD του παίκτη Α?

Aπό όσο γνωρίζουμε όχι.Τα στρατεύματα αυτά δεν μετράνε στις απώλειες.Θεωρούνται στρατεύματα που έμειναν ορφανά.
 

DeletedUser13792

Παίδιά με τον speed που λέγατε τι έγινε?Κάνατε εισήγηση για να μπει και στον .gr?Την δέχτηκαν ή δν έχουν απαντήσει ακόμα?

Θέλουμε ενημέρωση και εμείς!:D
 

DeletedUser

DeletedUser17649

Aπό όσο γνωρίζουμε όχι.Τα στρατεύματα αυτά δεν μετράνε στις απώλειες.Θεωρούνται στρατεύματα που έμειναν ορφανά.

κι όμως, μου έτυχε πριν αρκετό καιρό.
πήρα χωρίο άδιο και μετά μόλις το πήρα είδα ότι είχε στρατό σε άλλο χωρίο και μόλις κοίταξα το od μου ήταν περισσότερο
 

DeletedUser6467

Μπορεί ήδη να υπάρχει αυτό το πόστ αλλα δεν το βρήκα.Επίσης έψαξα την βοήθεια και δεν το βρήκα..Με τους νέους κανονισμούς π.χ ο παίχτης Α θέλει να σταματήσει και βάζει επιτηρητή..Ο επιτηρητής έχει το δικαίωμα να μοιράσει τα χωρία ή μόνο ο ίδιος παίχτης?
Ευχαριστώ..
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
το θέμα έχει απαντηθεί.

μόνο ο ιδιοκτήτης του λογαριασμού μπορεί να αδειάσει τα χωριά και να τα μοιράσει.

οποιαδήποτε κίνηση από επιτήρηση θεωρείται παράνομη
 

DeletedUser

ΠΩΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟΥΣ 1500 ΠΟΝΤΟΥΣ?

Τιμή σε Ευρώ - Πόντοι Premium
1,99 - 60
3,99 - 200
9,99 - 600
19,99 - 1500
49,99 - 5000

Για 30 πόντους Premium, θα παίρνετε 3 μέρες λογαριασμού Premium, για 100 πόντους, θα παίρνετε 14 μέρες. Στην πράξη, αυτό πάει να πει ότι θα παίρνετε 30 εβδομάδες λογαριασμού Premium για 19,99 €.

ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ 19,99 ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥΣ 1500 ΠΟΝΤΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ 30 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ? Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ 100 ΠΟΝΤΟΙ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ. ΑΡΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΛΙΓΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 210 ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ 7 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
100 Χ 15=1500. ΕΦΟΣΩΝ 100 ΠΟΝΤΟΙ=14 ΜΕΡΕΣ ΑΡΑ
14 Χ 15 = 210 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ = 7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??
 

DeletedUser

Φίλε κάτι λάθος έχεις υπολογίσει!

Απλό είναι!100 πόντοι=14 μέρες!Άρα 1500 πόντοι είναι 30 εβδομάδες νομίζω!
 
Κορυφή