Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Οπως και να χει καικια ειμαστε οι περισοτεροι
Το θελουμε το premium για να παιξουμε , η αληθεια ειναι οτι στις μικρες αγορες ανεβηκε λιγο η τιμη
Καντε λιγο κρατη σε αυτο που θα βαζατε εσεις που στελνετε sms και παρτε καρτουλες Paysafe να μην μπλεκετε με πιστωτικες ;)
50 euro = 5000 Ποντοι και εχεις premium για 2 χρονια ... απλα πραγματα

Μια μικρη συμβουλη ειναι μονο , δεν ειναι προτροπη (για να μην παρεξηγηθω παλι)
 

DeletedUser

2 ερωτήσεις ακόμα.

1) Αν πάρω μία με 20 ευρώ π.χ. κ θέλω να χρησιμοποιήσω μόνο τα 8 ευρώ π.χ. κρατάει μόνο του 8 ευρώ κ μένουν άλλα 12 στην κάρτα?

2) Όταν παίζεις με τον ίδιο λογαριασμό σε 2 κόσμους οι πόντοι ήταν ενιαίοι κ στους 2 κόσμους κ τους χρησιμοποιούσες σε όποιον ήθελες,αν παίζεις σε 2 κόσμους αλλά με άλλον λογαριασμό ισχύει το ίδιο ή πρέπει να πληρώνεις κ για τους 2 λογαριασμούς ξεχωριστά?
 

DeletedUser

2 ερωτήσεις ακόμα.

1) Αν πάρω μία με 20 ευρώ π.χ. κ θέλω να χρησιμοποιήσω μόνο τα 8 ευρώ π.χ. κρατάει μόνο του 8 ευρώ κ μένουν άλλα 12 στην κάρτα?

2) Όταν παίζεις με τον ίδιο λογαριασμό σε 2 κόσμους οι πόντοι ήταν ενιαίοι κ στους 2 κόσμους κ τους χρησιμοποιούσες σε όποιον ήθελες,αν παίζεις σε 2 κόσμους αλλά με άλλον λογαριασμό ισχύει το ίδιο ή πρέπει να πληρώνεις κ για τους 2 λογαριασμούς ξεχωριστά?

1)με Paysafe οταν γραφεις τον κωδικο της καρτας καπου περναει ολο το ποσο τις καρτας

2)Σε καθε κοσμο πληρωνεις ξεχωριστα για λογαριασμο Premium
 

DeletedUser

1)με Paysafe οταν γραφεις τον κωδικο της καρτας καπου περναει ολο το ποσο τις καρτας

εχω την εντυπωση οτι τα 12 ευρω θα παραμεινουν στον κωδικο της καρτας..

καλυτερα μην παρετε για 2 χρονια γιατι οταν αποφασισετε να μπειτε στην αποτοξινωση θα παει αδικα το πρεμιουμ.. μερικοι μηνες ειναι μια χαρα.. αλλωστε σε 2-3 μηνες ερχετε καλοκαιρι...
 

DeletedUser

καλυτερα μην παρετε για 2 χρονια γιατι οταν αποφασισετε να μπειτε στην αποτοξινωση θα παει αδικα το πρεμιουμ.. μερικοι μηνες ειναι μια χαρα..

Αν σκεφτεις οτι με 50 ευρω περνεις 5000 ποντους και με 35 sms (51.1 ευρω) περνεις 1050 Ποντους ...
Καταλαβαινεις πως πληρωνεις 5 φορες παραπανω με sms ... απλα πραγματα
 

DeletedUser

Αν σκεφτεις οτι με 50 ευρω περνεις 5000 ποντους και με 35 sms (51.1 ευρω) περνεις 1050 Ποντους ...
Καταλαβαινεις πως πληρωνεις 5 φορες παραπανω με sms ... απλα πραγματα

με μια paysafe τον 10 νομιζω ειναι καλα κατα την αποψη μου.. δεν μιλαω πλεον για sms γιατι δεν συμφερει καθολου...
 

DeletedUser6091

Μπορείς σαφώς να επιλέξεις ποσα χρήματα θα αφαιρέσεις από την paysafe.
 

DeletedUser

Επίσης θυμηθείτε ότι οι 5,000 πόντοι δεν είναι η μόνη σας επιλογή με safepay.

200 PP (Premium Points) ~> 3,99 €
600 PP (Premium Points) ~> 9,99 €
1,500 PP (Premium Points) ~> 19,99 €
5,000 PP (Premium Points) ~> 49,99 €

Διαλέγετε και παίρνετε. :D

Δεν είναι ανάγκη να αγοράσετε premium για 2 χρόνια αν σκοπεύετε να σταματήσετε το παιχνίδι ή αν δεν σας αρέσει και πολύ πλέον.
 

DeletedUser

Τελικά τι ισχύει ρε παιδιά?

Το σκεπτικό μου είναι να πάρω μία με 20 κ να βάλω από 8 ευρώ σε κάθε κόσμο για έναν μήνα στον καθένα!

Θα μπορέσω ή θα μπούνε κ τα 20 σε έναν κόσμο?
 

DeletedUser

νομιζω θα μπορεσεις.. αλλα και παλι αν στα βαλει ολα σε εναν κοσμο μπορεις να κανεις αιτηση υποστηριξης να σου μεταφερουν απο τον ενα κοσμο οσο πριμιουμ θες στο λογαριασμο σου σε αλλο κοσμο νομιζω..
 

DeletedUser6091

νομιζω θα μπορεσεις.. αλλα και παλι αν στα βαλει ολα σε εναν κοσμο μπορεις να κανεις αιτηση υποστηριξης να σου μεταφερουν απο τον ενα κοσμο οσο πριμιουμ θες στο λογαριασμο σου σε αλλο κοσμο νομιζω..

δεν χρειάζεται να κανεις αίτηση για να μεταφέρεις πόντους... οι πόντοι είναι στον λογαριασμό σου και όχι στον κάθε κόσμο ξεχωριστά.
 

DeletedUser

δεν χρειάζεται να κανεις αίτηση για να μεταφέρεις πόντους... οι πόντοι είναι στον λογαριασμό σου και όχι στον κάθε κόσμο ξεχωριστά.

Ναι αλλά εγώ εξήγησα ότι στον 2ο κόσμο που παίζω είμαι με άλλο λογαριασμό!

Γίνεται έτσι με αίτηση υποστήριξης?
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Ναι αλλά εγώ εξήγησα ότι στον 2ο κόσμο που παίζω είμαι με άλλο λογαριασμό!

Γίνεται έτσι με αίτηση υποστήριξης?

και πάλι δε χρειάζεται να κάνεις αίτηση.

premium ---> μεταφορά ---> Δέκτης: (το όνομα του λογαριασμου που θες να μεταφέρεις τους πόντους) ---> Πόντοι Premium: (πόσους πόντους θες να μεταφέρεις)

και στη συνέχεια θα σου ζητήσει τον κωδικό σου.
 

DeletedUser14851

σε περίπτωση που έχω ενεργοποιήσει το premium πχ στον κ7 και στον κ5 μου έχει τελειώσει , πως μπορώ να το μεταφέρω?
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
και πάλι δε χρειάζεται να κάνεις αίτηση.

premium ---> μεταφορά ---> Δέκτης: (το όνομα του λογαριασμου που θες να μεταφέρεις τους πόντους) ---> Πόντοι Premium: (πόσους πόντους θες να μεταφέρεις)

και στη συνέχεια θα σου ζητήσει τον κωδικό σου.

σου αναγνωρίζει το όνομα από άλλο κόσμο ή θα χρειαστεί να κάνεις double account?!:rolleyes::D
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
βρε παιδια το είπαμε τόσες φορές

ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ PREMIUM ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ

αν π.χ. αγοράσεις πόντους Premium στον κ1 , μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις και σε όλους τους υπόλοιπους κόσμους που παίζεις (αν παίζεις με το ίδιο όνομα)

αν στον Κ1 παίζεις με xxxx όνομα και στον Κ2 παίζεις με zzzz τότε θα πρέπει να μεταφέρεις από τον ένα λογαριασμό στον άλλον.

αν κάνεις 2πλο λογαριασμό στον ίδιο κόσμο, απλά μπανάρεσαι.

απλά τα πράγματα.
 

DeletedUser14851

σε περίπτωση που έχω ενεργοποιήσει το premium πχ στον κ7 και στον κ5 μου έχει τελειώσει , πως μπορώ να το μεταφέρω?

???????
Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
σε περίπτωση που έχω ενεργοποιήσει το premium πχ στον κ7 και στον κ5 μου έχει τελειώσει , πως μπορώ να το μεταφέρω?

δε μπορεις να μεταφέρεις πόντους που έχεις ήδη χρησιμοποιήσει . ( αν κατάλαβα καλά την ερώτηση)
 

DeletedUser14851

ναι αυτή ήταν η ερώτησή. ευχαριστώ για την απάντηση :p
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
βρε παιδια το είπαμε τόσες φορές

ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ PREMIUM ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ

αν π.χ. αγοράσεις πόντους Premium στον κ1 , μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις και σε όλους τους υπόλοιπους κόσμους που παίζεις (αν παίζεις με το ίδιο όνομα)

αν στον Κ1 παίζεις με xxxx όνομα και στον Κ2 παίζεις με zzzz τότε θα πρέπει να μεταφέρεις από τον ένα λογαριασμό στον άλλον.

αν κάνεις 2πλο λογαριασμό στον ίδιο κόσμο, απλά μπανάρεσαι.

απλά τα πράγματα.

εννοούσα αν αναγνωρίζει το όνομα! Με κάλυψε όμως η απάντησή σου...
 
Κορυφή