Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ναι, συγγνώμη δικό μου λάθος. Έβαλα το μισό απόσπασμα.

Πριν κάποιες σελίδες κάποιος ρώτησε για το πότε θα ανοίξει ο κόσμος 10 και ο mod του απάντησε ότι δεν είναι αρμόδιος. Πρέπει να απευθυνθεί σε κάποιον admin.

Αν δηλαδή κάνει μια αίτηση υποστήριξης, θα πάρει απάντηση;
 

DeletedUser

Εκτός και αν είσαι super moderator.Δηλαδή και fom mod και game admin.Ως πρός το θέμα μας οταν είναι να ανοίξει ένας κόσμος το ανακοινώνουμε απο την διαχείρηση στο Εξωτερικό Φόρουμ λίγο καιρό πιο πρίν.
 

DeletedUser

Διάβασα προσεκτικά όλο το ποστ και έβγαλα τα συμπεράσματα μου και κατόπιν αυτού θέλω να αφιερώσω αυτό http://www.youtube.com/watch?v=fWuzaapQB4s στους αγαπημένους μας αντμινς . Συγχαρητήρια
 

DeletedUser

Όχι ρε φίλε, έλεος ... ο δικτάτορας είχε τουλάχιστον κάποιο επίπεδο ευπρέπειας ...
 

DeletedUser6091

Διάβασα προσεκτικά όλο το ποστ και έβγαλα τα συμπεράσματα μου και κατόπιν αυτού θέλω να αφιερώσω αυτό http://www.youtube.com/watch?v=fWuzaapQB4s στους αγαπημένους μας αντμινς . Συγχαρητήρια

σε ευχαριστούμε... ανταποδίδω στην αφιέρωση σου με 10 πόντους για spam
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Σήμερα που αλλαξε το σύστημα με τους ποντους premium είδα ένα μήνυμα in-game που λέει ότι ο λογαριασμός premium κοστίζει 14 πόντους για 100 μέρες! Δηλαδη εαν πληρώσω και πάρω 30 πόντους premium με 1,5 ευρώ θα έχω premium για περίπου 200 μέρες; Αντιστοιχα παλιά που πλήρωνα 1,5 ευρώ είχα για 14 μέρες! Κάτι δεν κατάλαβα σωστά νομίζω...
 

DeletedUser6091

Σήμερα που αλλαξε το σύστημα με τους ποντους premium είδα ένα μήνυμα in-game που λέει ότι ο λογαριασμός premium κοστίζει 14 πόντους για 100 μέρες! Δηλαδη εαν πληρώσω και πάρω 30 πόντους premium με 1,5 ευρώ θα έχω premium για περίπου 200 μέρες; Αντιστοιχα παλιά που πλήρωνα 1,5 ευρώ είχα για 14 μέρες! Κάτι δεν κατάλαβα σωστά νομίζω...

έχει γίνει ανάποδα η μετάφραση... το σωστό είναι 100 πόντοι για 14 μέρες...
 

DeletedUser

θα ηθελα να ρωτησω και εγω κατι με το πρεμιουμ...
πριν 15 μερεσ ειχα πληρωσει απο το κινητο μου γυρω στο 1,50 ευρω και εβαλα πρεμιουμ για 14 μερες.τελειωσε το πρεμιουμ και ειπα να ξαναβαλω.ομως εστηλα χθες μηνυμα(παλι γυρω στο 1,50 ευρω χρεωθηκα) και οταν πηγα να το ενεργοποιησω μου εβγαλε την επιλογη μονο για 3 μερες.μηπως εχει γινει καποιο λαθος??

αν δεν εχει γινει λαθος εγω θα πρεπει να δινω 6 ευρω για 14 μερες??(με 3 ευρω(=1,50+1,50) θα εχω πρεμιουμ για μολις 7 μερες)
 

DeletedUser

Σου παραθέτω το εξής:

Για αγορά Premium μέσω κινητού τηλεφώνου και sms

1,46 euro - 30 πόντοι


Για αγορά Premium μέσω άλλων μεθόδων πληρωμής ΠΛΗΝ κινητού τηλεφώνου και sms

3,99 euro - 200 πόντοι
9,99 euro - 600 πόντοι
19,99 euro - 1500 πόντοι
49,99 euro - 5000 πόντοι


Πόντοι προς διάρκεια Premium

30 πόντοι - 3 ημέρες
60 πόντοι - 7 ημέρες
100 πόντοι - 14 ημέρες
 

DeletedUser

για ποιο λογο αυξηθηκαν τοσο πολυ?ουσιαστικα τετραπλασιαστηκε η τιμη..
και για καποιον κατω των 18 ειναι ουσιαστικα αδυνατο να συνεχισει το παιχνιδι και θα παρατισει τοση προσπαθεια και κοπο που εκανε..καθως με 6 ευρω καλυτερα να βγει να πιει ενα καφε με τους φιλους του..
 

DeletedUser

για ποιο λογο αυξηθηκαν τοσο πολυ?ουσιαστικα τετραπλασιαστηκε η τιμη..
και για καποιον κατω των 18 ειναι ουσιαστικα αδυνατο να συνεχισει το παιχνιδι και θα παρατισει τοση προσπαθεια και κοπο που εκανε..καθως με 6 ευρω καλυτερα να βγει να πιει ενα καφε με τους φιλους του..

Εάν προσέξεις οι αυξήσεις δεν είναι οι ίδιες σε όλες τις κατηγορίες. Η σημαντική αύξηση αφορά τον τρόπο πληρωμής μέσω κινητού τηλεφώνου και sms.
Δηλαδή εκεί που εμπλέκονται, πλην της InnoGames, και οι πάροχοι κινητής τηλεφωνίας...

Επίσης υπάρχουν και οι κάρτες προπληρωμένου χρόνου internet πλην των πιστωτικών, ακριβώς για ανήλικους ή για όσους δεν έχουν/δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν πιστωτική κάρτα.
http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=10068&highlight=premium
 

DeletedUser

Eπειδή δεν το κατέχω καθόλου το άθλημα γίνεται να τι αναλύσει λίγο κάποιος τι ακριβώς κ πως πληρώνουμε με την safepay?

Κατάλαβα μέχρι εκεί που πρέπει να την αγοράσω!

:)
 

DeletedUser6091

Πας σε ένα περίπερο, αγοράζεις, βάζεις τον κωδικό που έχει η κάρτα στην αντίστοιχη επιλογή στο παιχνίδι και τελείωσες... εύκολα και γρήγορα...
 

DeletedUser

Με 50 euro παντως βαζεις premium για 2 χρονια και ασε τους αλλους μετα να στελνουν sms :p
 

DeletedUser

Αφήστε που μια και έξω είναι πολύ πιο φθηνά.

Για να αγοράσεις 5,000 πόντους premium με το κινητό, θα χρειαζόσουν πάνω κάτω €243 (με μέθοδο των τριών, αν έχω λάθος ας με διορθώσει κάποιος. :Ρ).

Βέβαια, η αναλογία στις μέρες μπορεί να είναι διαφορετική, αλλά πάνω-κάτω παίρνετε μια ιδέα. Έτσι κι αλλιώς, πάντα έτσι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις. Μια και έξω είναι σχεδόν πάντα η καλύτερη λύση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή