Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τιμή σε Ευρώ - Πόντοι Premium
1,99 - 60
3,99 - 200
9,99 - 600
19,99 - 1500
49,99 - 5000

Για 30 πόντους Premium, θα παίρνετε 3 μέρες λογαριασμού Premium, για 100 πόντους, θα παίρνετε 14 μέρες. Στην πράξη, αυτό πάει να πει ότι θα παίρνετε 30 εβδομάδες λογαριασμού Premium για 19,99 €.

ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ 19,99 ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥΣ 1500 ΠΟΝΤΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ 30 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ? Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ 100 ΠΟΝΤΟΙ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ. ΑΡΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΛΙΓΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 210 ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ 7 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
100 Χ 15=1500. ΕΦΟΣΩΝ 100 ΠΟΝΤΟΙ=14 ΜΕΡΕΣ ΑΡΑ
14 Χ 15 = 210 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ = 7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??

Απλή αριθμητική... 210 ημέρες / 7 ημέρες ανά εβδομάδα = 30 εβδομάδες (210:7=30)
 

DeletedUser

ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ. ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ. :):rolleyes: ΣΟΡΡΥ :D
 

DeletedUser

καλησπέρα. στις εισερχόμενες επιθέσεις μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα

Προσοχή: Περισσότερες από 1000 καταχωρήσεις, μόνο οι πρώτες 1000 εμφανίζονται.

δηλαδή μπορώ να δώ μόνο μέχρι 1000 εισερχόμενες π.χ. επιθέσεις? το λέω γιατί είχα 1050 εισερχόμενες και όταν έσκασε η μία εμφανίστηκε ακόμα μία που δεν είχα αναγνωρίσει. υπάρχει τρόπος να βλέπω όλες τις επιθέσεις?
 

DeletedUser

το συστημα ευτηχως ή δυστηχως μπορει να σου δειξει μεχρι 1000 επιθεσεις..
 

DeletedUser

δηλαδή δεν γίνεται να βλέπω πάνω από 1000 επιθέσεις ταυτόχρονα ή έστω σε άλλη σελίδα?
 

DeletedUser

Γίνεται αν έχεις χωρίσει τα χωριά σου σε ομάδες, και πατήσεις πχ να σου βγάλει μόνο τις επιθέσεις στα επιθετικά ή στα αμυντικά ή στον Α' πυρήνα σου ή όπως τεσπα έχεις χωρίσει τα χωριά σου!
 

DeletedUser

ναι αν υποθέσουμε ότι οι επιθέσεις είναι χωρισμένες. αν είναι όμως όλες στα επιθετικά??? να υποθέσω δεν γίνεται. μάλλον θα χρειαστεί να χωριστούν σε περισσότερες ομάδες ώστε να φαίνονται όλες. ευχαριστώ για την απάντηση
 

DeletedUser

Μπορείς να χωρίσεις τα επιθετικά σε επιθετικά Α, επιθετικά Β, επιθετικά Γ ;) Τα οποία για να τα βρίσκεις εύκολα θα έιναι και στην ομάδα "Επιθετικά ΟΛΑ" ;)
 

DeletedUser

ΣΩΣΤΟΣ... :D να ρωτήσω και κάτι τελευταίο. αυτό πρόσφατα έγινε? γιατί θυμάμαι γύρω στην πρωτοχρονιά να δέχομαι 1500 επιθέσεις και να τις βλέπω όλες. :confused:
 

DeletedUser

Θα παρακαλουσα ενας διαχειρηστης του παιχνιδιου να επικινωνησει μαζι μου νεσω skype: djgmstyle .Ειναι θεμα σχετικα με αποκλεισμο παιχτη.Ευχαρηστω

Aπό πότε επικοινωνούμε δια μέσω skype για αποκλεισμούς?Απορρίπτεται και παρακαλούμε ο άμμεσα αποκλεισμένος παίχτης να κάνει Αίτηση Υποστήριξης?
 

DeletedUser19709

Σχετικα με έναν αποκλεισμό

Καλησπέρα. Θα ήθελα να μιλήσω με καποιον admin για έναν αποκλεισμό αν γίνεται. Πως μπορεί να γίνει αυτό
 

DeletedUser19709

hi

το θεμα ειναι οτι ο παιχτης που το εφαγε ηταν υπο την επιτηρηση μου και ετσι δεν μπορει να επικοινωνησει αυτος επειδι βρισκεται εκτός. μπορω να κανώ εγπ προσωπικά για αυτόν?
 

DeletedUser

...

ναι ξαναμπαινει στο παιχνιδι με τον υπαρχοντα λογαριασμο απλα εχει χασει τα χωρια του...και κανει αιτηση...
 

DeletedUser19709

...

δηλαδη το βαν ειναι μόνιμο?δεν υπαρχει καποια περίπτωση να ξαναπαίξει?
 

DeletedUser

...

για το μπαν θα μιλησει ο ιδιος στην αιτηση υποστηριξης με καποιος απο την ομαδα διαχειρισης και αν αποφανθουν οτι ειναι μια απο τις εξαιρετικες περιπτωσεις που χριζει ανακλησεις μπαν θα το κανουν...
 

DeletedUser

δηλαδη το βαν ειναι μόνιμο?δεν υπαρχει καποια περίπτωση να ξαναπαίξει?

Η ποινή του αποφασίζεται από τους admins και δεν είναι ανακοινώσιμη παρά μόνο σε αυτόν που έχει την τιμωρία, όπως έχει τονιστεί. Μπορεί εκείνος να κάνει αίτηση υποστήριξης για να διευκαλυνθεί κάθε απορία του σχετικά με τον αποκλεισμό του...:)
 

DeletedUser19709

...

ναι αλλα τον συγκεκριμενο δεν μπορω να τον βρω. και αυτοσ που τον ανεφερε ειναι ο τυποσ ο οποιοσ θέλει να παρει τα χωρια του (ετσι πιστευω εγω). δεν υπαρχει καμια περίπτωση να κανω εγω την αίτηση. και ουσιαστικα δεν εβρισα απαλ εστειλα προσωπικο μηνυμα για να εχω καλυτερη συνννόηση.
 

DeletedUser

...

ναι αλλα τον συγκεκριμενο δεν μπορω να τον βρω. και αυτοσ που τον ανεφερε ειναι ο τυποσ ο οποιοσ θέλει να παρει τα χωρια του (ετσι πιστευω εγω). δεν υπαρχει καμια περίπτωση να κανω εγω την αίτηση. και ουσιαστικα δεν εβρισα απαλ εστειλα προσωπικο μηνυμα για να εχω καλυτερη συνννόηση.

κοιτα φιλε για να σου εκαναν μπαν εκανες κατι παρανομο ποιος το κατηγγειλε δεν εχει σημασια αρκει αυτο που κατηγγειλε να ισχυει...μην το ψαχνεις το θεμα αν δεν ενδιαφερεται το παιδι να κανει αιτηση εσυ τι το ψαχνεις???:confused:
 

DeletedUser19709

...

dld δεν υπαρχει καμια περιπτωση ακρόασης σε μένα που έκανα το λάθοσ?
 
Κορυφή