DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34439

'Ομηρος:
το παιδάκι είναι πάρα πολύ λίγο αλλά με μεγάλη γλώσσα.
Επειδή μας έσπασε τα τέτοια για το ότι δεν του έστειλε άμυνες το account VooDoo και επειδή το είπε και το ξαναείπε στα φόρουμ και ενώ ο Φώτης του είπε αναλυτικά για το αν πήρε άμυνες αλλά κάνει ότι δεν καταλαβαίνει....
την ημέρα που έφαγε πλάνο, ο λογαριασμός Βουντού έκανε ρεκορ απωλειών από υποστήριξη ever.
To 90% από αυτα που μπορούσαν να μετακινηθουν, είχαν μετακινηθεί. Εμεναν μόνο κάτι ψιλά για μικρά σναιπ. Επειδή την ώρα που έβαζε τα τρένα, από το λογαριασμό Βουντού δεν υπήρχε η δυνατότητα για σναιπ, λόγω μεγάλου λαγκ 3 δευτερολ. αλλά και μετά ελέγχου μόνο από κινητό, ενημερώθηκε έγκαιρα με μήνυμα και του ζητήσαμε να μας πει 3-4 χωριά να του βάλουμε άμυνες ( αυτές που κρατούσαμε για τα σναιπ) εξηγώντας ότι επειδή μπορούμε να βλέπουμε από τον διαμοιρασμό όλες τις βοηθειες που πηγαίνουν, να μας λέει πάντα και πόσες άμυνες έχει το κάθε χωριό
Απάντησε με μια γενική λίστα 9-10 χωριών, ούτε πόσες άμυνες έχει μέσα, ούτε πόσες δέχεται . Οταν πατήσαμε πάνω σε σένα χωριό για να στείλουμε άμυνες, είδαμε ότι ήδη σε εκείνο πήγαιναν 20000 βαριά + πολλά πεζά, χώρια αυτά που ήδη είχε μέσα και δεν ήταν λίγα.
Του ξαναζητήσαμε να τα δει ήρεμα να μας πει κάποια χωριά που δεν βλέπει να πηγαίνουν άμυνες. Η απάντηση ήταν η ίδια ακριβώς λίστα....και να μην το συνεχίσω και τον εκθέσω περισσότερο.
( Εχεις όλο το ελεύθερο να κοινοποιήσεις όλα τα μηνύματα εκείνης της ημέρας με το λογαριασμό Βουντου....το γράφω για να μην έχεις θέμα με τους διαχειριστές)

Φυσικά δεν λέει πουθενά ότι μας έβαζε στο φόρουμ ότι δέχεται 6 νιούκ, τον ξαναρωτούσαμε αν χρειάζεται να ανανεώσει για τις επιθέσεις που δέχεται, δεν απαντούσε ή απαντούσε αρνητικά ...του βάλαμε σε χωριό που δεχόταν 6 νιουκ, άμυνες για 12 νιουκ και τελικά το έχασε οριακά.

Για τον Ομηρο γενικά δεν χρειάζεται να πει κανεις πολλά. Σε όλους τους κόσμους τα ίδια...
Εχουμε 1000 γνωστους παντού, μιλάμε με όλους στο σκαιπ για να γλιτώσουμε και δεν μας γίνει ποτέ πλάνο.
Παικτικά πολύ χαμηλού επιπέδου, μόνο σναιπ έμαθε να κάνει ,, τίποτε άλλο...και μάλιστα με τον γνωστό τρόπο πλεον, ****άκια και άγιος ο Θεός γιατί αλλιώς χλωμά τα πράγματα. Του είναι αδιανόητο να πιστέψει ότι υπάρχουν ακόμα παίκτες που δεν παίζουν με ****άκι αλλά όλα τα κάνουν χειροκίνητα. Αμυντικά χωριά χωρίς εξερευνημένα τα βαριά και τους ανιχνευτές, τι να πρωτοπεί κανεις αλλά δεν έχουν και μεγάλη σημασία. Το γράφω γιατί κάποιος έλεγε ότι έμπλεξε με εμας αυτός ο σούπερ παίκτης

Φυσικά το ερώτημα πάντα είναι για το εαν είναι ρουφ.
Ρουφ με την στενή έννοια δεν είναι...προφανώς γιατί δεν χρειάζεται. Μιλάει με τόσους και λέει τόσα πολλά που μυστικό στο στόμα του δεν μένει. Τον έχουν καταλάβει παντού αλλά για να μιλάμε για τον κ47, οι οχτροί του παίρνουν λόγια πολύ εύκολα, χωρίς να το θέλει. Θα το πω με την πιο light μορφή...είναι αφελής ( λέμε τώρα).

Το θέμα δεν είναι όμως ότι ο αθεόφοβος για να δικαιοληγήσει ότι έχανε χωριά, έριχνε το βάρος πάνω μας αλλά το ότι και πολλοί από την Νταμπ τον πίστεψαν και το υιοθέτησαν ώς δεδομένο, χωρι΄ς καν να κάνουν τον κόπο να το διασταυρώσουν. ( γιατί έτσι τους συμφέρει προφανώς).

Τρολλ μαστερ: μιλάς για εμένα για άλλους κόσμους χωρίς καν να έχεις μιλήσει ποτέ μαζί μου με μήνυμα , βγάζοντας συμπεράσματα απλά ακούγοντας τριτοτέταρτους. Αν είχες κάνει ποτέ τον κόπο ή είχες ποτέ την περιέργεια να μάθεις κάτι πχ για τον κ44 ή όπου αλλού έχεις αναφερθει, ούτε θυμάμαι,, μπορούσες να με ρωτήσεις. Ξέρεις, καμμιά φορά καλά είναι να ρωτάμε και τις δυο πλευρές , πριν βγάλουμε οριστικά συμπεράσματα και τα ποστάρουμε μάλιστα και δημόσια.
Επίσης έχε στο νου σου ότι , ότι είναι διαφορετικό από εσένα και τους συναυτό σου δεν είναι απαραίτητα και προβληματικό, προβληματικοί μπορεί να είστε εσεις! Τροφή για σκέψη σου έδωσα.

23ent...δεν τον σταματήσαμε...σταμάτησε.
Οταν έμαθε ότι ενδέχεται να φάει πλάνο, πριν καν ξεκινήσουν οι φεικς, μάλλον από κανέναν από τους 1000 φίλους ,έστειλε μήνυμα στη διοίκηση ότι το παρατάει και στέλνει επιτήρηση.
Γελούσαμε όλοι και ξέραμε ότι μάλλον έμαθε ότι θα φάει πλάνο και πάει να προλάβει να εξαφανιστεί. Μίλα μαζί του στο σκαιπ όσο θέλεις, στο τέλος όμως κάνε τον κόπο, αφου μιλήσεις πρώτα μαζί του για να δούμε τι άλλο θα σκέφτει να πει, να μας στείλεις ένα μήνυμα ingame.
Θ σου βάλω όλα τα ποστ του κρυφού, να δεις πότε είπε ότι το παρατάει, τι λέγαμε στο κρυφό, πριν καν ξεκινήσουν να κάνουν φεικς οι Νταμπ για να καταλάβεις........πρώτα μίλα όμως μαζί του, για να γίνει ακόμα πιο ξεφτίλα.

ΑγγελοςΔελτα
Δέχομαι τον τροπο που πας να κάνεις προπαγανδα αλλά ως ένα σημείο.
Κάπου μίλησες για μένα για τον κ10, ...και το θέμα δεν είναι ότι λες απόλυτα ψέμματα. Το θέμα είναι ότι ποστάρεις αλήτικα.
Είσαι πραγματικά όσο χειρότερο υπάρχει στις φυλετικές μάχες.
Εχω διαφωνίσει, μαλώσει, βριστεί με πολλούς...αλλά εσύ είσαι αλήτης, πραγματικά πολύ βρώμικος παίκτης, δεν θα σε ξανασχολιάσω, ντρέπομαι και μόνο που γράφω 2 σειρες για σένα

συμφωνω μαζι σου ο Ομηρος παιχτικα μια ζωη Ομηρακος ειναι
και πιστευω και αφελης και κατασκοπος ηταν
 

DeletedUser12715

ΑγγελοςΔελτα
Δέχομαι τον τροπο που πας να κάνεις προπαγανδα αλλά ως ένα σημείο.
Κάπου μίλησες για μένα για τον κ10, ...και το θέμα δεν είναι ότι λες απόλυτα ψέμματα. Το θέμα είναι ότι ποστάρεις αλήτικα.
Είσαι πραγματικά όσο χειρότερο υπάρχει στις φυλετικές μάχες.
Εχω διαφωνίσει, μαλώσει, βριστεί με πολλούς...αλλά εσύ είσαι αλήτης, πραγματικά πολύ βρώμικος παίκτης, δεν θα σε ξανασχολιάσω, ντρέπομαι και μόνο που γράφω 2 σειρες για σένα

πρωτη γραμμη δεχεσαi και μετα με στολιζεις ε ενταξει ασχολιαστο.........ασε τον κ10 εκει γραφτηκε ποιος νικησε...........παμε εδω αν μπορεις να απαντησης χωρις παρωπιδες με γνωμονα παντα το παιχτικο υλικο της νταπ και της νοβους.......

γιατι χανετε τοσα χωρια? γιατι δεν παιρνετε χωρια στα πλανα σας?

γιατι παντα πρεπει να φταιει καποιος παιχτης που θα ειναι ο αποδιοπομπαιος τραγος....

σαν διοικηση εχετε μεριδιο ευθηνης? σαν διοικηση στηριξατε τους παιχτες σας?

πες μου κατι που κανατε και σας βγηκε

1 φταινε οι ανενεργοι
2 φταινε οι στρατολογησεις
3 φταιει ο μαιτρ
4 φταινε αυτοι που τα παρατανε
5 φταιει ο ασσασσιν
 

DeletedUser12715

Δεν ειπα ποτε πως μου φταιει αυτο που χανουμε στον πολεμο. εκει που ηθελα να επικεντρωθεις ειναι οτι βγαζετε βρωμες που δεν στεκουν φιλε. ακου εκει μας εχουν απαγορευση να μιλαμε στο εξωτερικο. εκτος αν το ειπε και αυτο για τρολ. Απλα ξερεις ποια ειναι η ****μαρα οτι αρκετα ατομα πιστευουν αυτα τα πραγματα.
Και δεν ειναι μονο αυτη η βρωμα ετσι κατα καιρους εχω ακουσει διαφορα που απορω πως τα πιστευουν ορισμενοι.
Παιδες εγω ειμαι ενα απλο μελος. σας διαβεβαιω πως αν φερθειτε με τον αναλογο τροπο στα παιδια τις νοβους κατα 90% θα σας φερθουν αναλογα. νευρα τσακωμοι κλπ θα υπαρχουν αλλα ποτε δεν εχουμε ξεφυγει.

αγορι μου πλακα κανω αφου δεν εμφανίζετε κανεις απο νοβους.... παλι καλα που λεει ενας παιχτης τους οτι κερδιζουμε...........
 

DeletedUser35633

αγορι μου πλακα κανω αφου δεν εμφανίζετε κανεις απο νοβους.... παλι καλα που λεει ενας παιχτης τους οτι κερδιζουμε...........

και ξαναλεω δεν εμφανιζομαστε οχι επειδη χανουμε αλλα επειδη δεν εχει σημασια δεν καταληγει καπου ολο αυτο περα απο το να διαφωνουμε συνεχως απλα εγω εγραψα διοτι απο κατι τετοιες "πλακες" βγαινουν διαφορα για την νοβους τα οποια δεν υφιστανται.
 

DeletedUser12715

διαλογος να υπαρχη παιχνιδι ειναι......... γιαυτο ο θεος εδωσε την σκεψη και την γλωσσα να μπορουμε να εκφραστουμε............στον φλουφλι την εδωσε λιγο ποιο μεγαλη.. τη να κανουμε θα το υποστούμε.......:):):):):):):)
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
εμφανηστικε ο φλουφλις;; Ποιο ****ακι ρε αθωοφοβε..΄;
ποιο πλανο φοβηθηκα??? καποιος να τον πει οτι και στον 40 ειμουν μεχρι τελος...
μιλας εσυ που τα μοιρασες μολις ξεκινησε ο πολεμος?χαχαχαχα

ρε λιγο σεβασμο σε βλεπουνε...
εκτος αν τα τρενα που εκοψα απο την νταμπ τα εκοψες εσυ στο πλανο...
ευτιχως στο πλανο ηταν κι αλλα ατομα στην κληση μαζι μου και μαντεψε εσυ δεν εισουν..
οταν θα φτασεις στο επιπεδο που βρισκομαι τοτε μιλαμε..και αν παιζω με ****ακια οπως εσυ λες εισαι γελασμενος

με οσους επαιξα μαζι, ξερουνε πως παιζω.
 

DeletedUser35336

ρε τι βλεπουμε εμφανιστηκε ο φλουφλης μας εγραψε ενα βιβλιο και την εκανε!!!εφτασε σε σημειο να μιλαει με λικοσκυλο και 23εντ εδω για τα δικα τους!!!καλα φορουμ δεν εχετε σε αυτην την φυλη?ενα ρουμ στο σκυπε υπαρχει να κανετε καμια κληση?αμ και πιστευω πολλους δεν τους ξερετε καν μιλατε ατομα σκυπε...

και τι μας ειπε εδω ο φλουφλης???
οτι φτιαξανε ενα λογαριασμο 3 ατομα για να βγαλουν πλανο απο το κινητο???χαχαχαχχα ρε τι ακουμε μαλλον θα χρειαστειτε αλλο ενα κοπλευ
λαγκ 3 δευτερολεπτα απο την μια και απο την αλλη κολιμα στο κινητο!!!σε φανταζομαι παραλια με παγωμενο εσπρεσο και να λες θα μπει σωστα η θα λαγκαρει?
γεμισαμε με δρακους δεν μπορεις θες να μας πεις και καλα να φτιαξεις το λαγκ σου?δεν μπορειτε να κοψετε ενα τρενο απο το κινητο αλλα οταν κανετε πλανο μια χαρα τις κολατε στο 5 και 10 ms τα νουκ σας χωρις λαγκ καθολου!!!φλουφλη φτιαξε το λαγκ γιατι σε βλεπω στο πρωτο πλανο θα κλαιει το πληκτρολογιο

το κορυφαιο που ακουσα ηταν οτι εχουμε ρουφιανο και βλεπει τα φορουμ σας εκει γελασα πραγματικα,παραμυθιαζετε τους εαυτους σας

Εσυ παλικαρι που εχεις επιτηρηση τον ασσασιν παιζει να μην εχεις μιλησει ποτε μαζι του σε μηνυματα!!!
ο ομηρος ποτε σε μηνυματα δεν εχει απαντησει με κυπριακα και εσυ μου αρχισες τα λαλωσε,αραξε θα παιξει πρεσα οπως βλεπεις μην δωσεις την επιτηρηση σε φλουφλη γιατι με το λαγκ που εχει θα κοβει τις ανακαταληψεις που θα στελνετε
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Καποιος πρεπει να τον μαζεψει ρε πελι..πραγματικα το εχει κουραση ο τυπος... ποιο ξενερωτος πεθαινεις...

χαχαχα
 

DeletedUser35336

και κατι που ξεχασα εφαγε πλανο το σαββατο και ξημερωνει τριτη και δεν μπορειτε να βαλετε αμυνες στα χωρια οργανωμενα και τις τρωμε με τοιχος 3 και 0

ο αλλος ο φιλιππος πηγε και πηρε το εσωτερικο απο ασασιν τερμα πανω μεσα μας χωρις αμυνες αχαχαχαχχα το εχασε σε μια μερα ρε τι αλλο θα δω
 

DeletedUser35336

αραξε μην ανχωνεσαι ερχεται και η σειρα του ειπα καλο ειναι να βαλουν και τεταρτο κοπλευ στον λογαριασμο κοντευει η ωρα που θα σκανουν τα νουκ
 

DeletedUser35633

διαλογος να υπαρχη παιχνιδι ειναι......... γιαυτο ο θεος εδωσε την σκεψη και την γλωσσα να μπορουμε να εκφραστουμε............στον φλουφλι την εδωσε λιγο ποιο μεγαλη.. τη να κανουμε θα το υποστούμε.......:):):):):):):)

αν αρχισω και λεω διαφορα για το ατομο σου χωρις να ισχυουν δεν ειναι διαλογος! κοροιδια ειναι!

peligroso7 υπαρχει κατι που να μην σε ενοχλει? Δηλαδη τι σε πειραζει αν το λυνω απο εδω το προβλημα μου.

Νικατε οκ το εμπεδωσαμε συγχαρητηρια αλλα ενας καλος παιχτης δεν κρινεται μονο απο το παιχτικο κομματι για εμενα τουλαχιστον αλλα απο τον σεβασμο που δειχνει προς τους αλλους παιχτες και απο τον χαρακτηρα του.
 

DeletedUser34056

Peli εσείς κάνατε περίπου 10 σελίδες μιλώντας κυριολεκτικά μόνοι σας και ποστάροντας στατιστικά πολέμου ο ένας στον άλλον και απαντάγατε μόνοι σας, όταν σας το πα με βγάλατε μ.. τώρα που απαντήσαμε 3 μηνύματα μεταξύ μας, πρέπει να πάμε στο σκάιπ ρουμ κλπ; Θα μου πεις τι χάπια παίρνεις και βλέπεις παντού πως ο,τι κάνουμε εμεις ειναι παντα λαθος και ότι κάνει η μεγάλη (ηθικη, ουπς) νταμπ ειναι πάντα σωστό;
Φλόυφλη, δεν εχω να πω κάτι με τον Ομηρο, δεν συμφωνώ με αυτά που λες (τουλάχιστον όχι με όλα), το αν ξέρει να παίζει το ξέρουμε όλοι το θεωρώ εντελώς αστείο να τίθεται θέμα"αν ξέρει ο Όμηρος το παιχνίδι", επίσης θεωρώ εντελώς αστείο να υπάρχει υποψία να είναι ρουφιάνος, το ότι έχει φίλους στην νταμπ δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να είναι αντίπαλος μαζί τους σε έναν κόσμο, και εγώ πχ είμαι με πολλά άτομα απτην νταμπ συμπαίκτης στον 53, και απτην νταμπ συμπαθώ τον γκάμπριελ, τι σημαίνει αυτό; ότι παίζει να είμαι ρουφιανος; Το να είσαι ρουφιάνος, πρώτα απόλα δεν συμφέρει εσενα, γιατι αυτο θα σε ακολουθάει παντού και επίσης αν πούμε ότι ο Όμηρος ηταν ρουφ, όταν κλείσει ο 47 και έχουν νικήσει οι αντίπαλοι, στην ιστορία θα γραφτεί ότι ο Όμηρος έχασε τον 47 και ηταν και ρουφ, σίγουρα κανεις δεν το θέλει και όποιος γενικα ειναι ρουφ, σίγουρα δεν βλεπει μακροπροθεσμα βλ σορρυ, που μεταξυ μας ολοι εδω ξερουμε τι ηταν και τι ειναι, αλήθεια σε μελλοντικο κόσμο εσεις θα τον εμπιστευοσασταν στην φυλη σας; ..... Παιχνιδι ειναι μαγκες, σε εναν κοσμο θα μαστε αντιπαλοι στον επομενο θα μαστε συμπαικτες δεν εχει να λεει, ευχαριστηθειτε το παιχνιδι σας όσο μπορειτε :)
 

DeletedUser35336

Τα εχεις κανειβλιγο σαλατα στο μυαλο σου...
Απανταγαμε μονοι σε στατς και πλανα?
Φυσικα μιας και κανατε τις παπιες κσι το ειχατε βουλωσει...σας ψαχναμε κυριε αλλα εσεις πουθενα μοκο...
Που εισασταν παλικαρι μηπως φτιαχνατε ολοι μαζι το λαγκ του φλουφλη?
Ναι να πας να κανεις ενα ρουμ να τα πεις με τους δικου σου για θεματα της φυλης σου και για το αν ο ομηρος ειναι ρουφιανος των vikings.
Την μια ο αστατος ανενεργος την αλλη ο νταμπουρα το ιδιο την αλλη ο σορρυ ρουφιανος μετα ο μετρ εξαφανισμενος στο πλανο σας εστελνε φωτο εκτος ελλαδας μετα ο μετρ ρουφιανος τωρα ρουφιανος ο ομηρος εχασε και ο φιλιππος χωριο οπως και ο τσαρχ ρουφιανοι και αυτοι εεεε?
2 μερες χαροπαλευετε να καλυψετε 10 χωρια...ρουφιανος ο επιτηρητης??? Εεε?

Αχ ποσο περιμενω πλανο πανω σε φλουφλη να δω αν θα πει ρουφιανο τον εαυτο του...
 

DeletedUser34056

Μία ερώτηση: Όλοι αυτοι οι λόγοι που εσύ τους θεωρείς δικαιολογίες, παίζουν ρόλο ναι ή όχι; Ειλικρινά απάντησε μου όμως και μετά μπορούμε να συνεχίσουμε την κουβέντα μας
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Δεν γινεται να παιξεις 2 ηπειροι πολεμο με 5 παικτες μετωπικους.απλα δεν γινεται αυτο ηταν το λαθος που εκανε η νοβους οσο καλος παικτης και να εισαι αμα εχεις εισερχομενους πανω απο 200 αριστοκρατες και δεν προλαβαινουν ολοι να κοψουνε ειναι λογικο να χασεις χωρια οπως εχασα εγω στο 1ο πλανο.

Δεν κοιμηθηκα καθολου παλεψα ως τις 7 το απογευμα μονος και μετα εδωσα επιτηρηση και χαθηκαν 3-4 χωρια. τα 4 που επρεπε να στακκαρηστουν κι αλλο δεν πηρα αμυνες απο τον φιλο μου τον φλουφλι.

γιατι ειδε αμυνες απο διαμοιρασμο ο φιλος μας και ειπε πως αντεχουνε.
ευτιχως σε εκεινη την στιγμη ηταν κι αλλα παιδια στην κληση και τους ειπα τι μου απαντησε.
 

DeletedUser35336

Δυστυχως με καλυψε πρωτος ο ομηρος δεν προλαβα να απαντησω εγω...
Ειχατε τοσο αφθονο χρονο πανω απο ενα μηνα για να στηθειτε σε 2 ηπειρος και εσεις βάλατε μονο 5 παιχτες. Δεν ανταλαξατε ποτε χωρια να φερετε κι αλλους μπροστα...πηρατε τον μετρ και αντι να ανταλαξετε χωρια να μπου και εκει κι αλλοι παιχτες το αφησατε ετσι...

Οχι δεν ειναι λογοι ειναι δικαιολογίες
 

DeletedUser34056

Δυστυχως με καλυψε πρωτος ο ομηρος δεν προλαβα να απαντησω εγω...
Ειχατε τοσο αφθονο χρονο πανω απο ενα μηνα για να στηθειτε σε 2 ηπειρος και εσεις βάλατε μονο 5 παιχτες. Δεν ανταλαξατε ποτε χωρια να φερετε κι αλλους μπροστα...πηρατε τον μετρ και αντι να ανταλαξετε χωρια να μπου και εκει κι αλλοι παιχτες το αφησατε ετσι...

Οχι δεν ειναι λογοι ειναι δικαιολογίες

Δεν είπα ότι είναι μόνο αυτοί οι λόγοι, είπα ότι είναι ΚΑΙ αυτοί, παρολα αυτα απαντησες στην ερωτηση μου οποτε δεν εχουμε κατι αλλο να πουμε
 

DeletedUser35336

ναι ξερω ειναι και ο ρουφιανος ο σορρυ ειναι και ο ρουφιανος ο μετρ οπως ειναι και ο ρουφιανος ο ομηρος!!!

περιμενω με χαρα να μας ανακοινωσετε τον επομενο ρουφιανο
 
Κορυφή