DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32716

Σιγουρα μιλατε για το ιδιο ατομο ? Ποτε δεν θα σκεφτοταν μονο τον εαυτο του , ειναι ο πιο ομαδικος παιχτης στον gr.

Επρεπε να τον ειχατε απο την αρχη του κοσμου να βλεπατε καρναβαλια . Καθε μερα για μηνες υπηρχε και ενα προβλημα με τον Μετρ , γιατι οπως πιστευε ολοι και ολα ηταν εναντιον του . Εκανε τα παντα ολα για να ειναι 1ος λογαριασμος στον κοσμο και να δειχνετε και να φτασει στο κλεισιμο του κοσμου χωρις να τον νοιαζει τιποτα και κανενας παρα μονο η παρτη του και η επιβιωση του . Μακραν αν οχι ο χειροτερος παιχτης στις φυλετικες σε θεμα συμπεριφορας και τροπος σκεψης , απο τους χειροτερους για εμενα . Καλυτερα να βαλω σε μια φυλη μου εναν ανθρωπο που δεν εχει παιξει ποτε φυλετικες στην ζωη του και δεν εχει ιδεα παρα τον Μετρ και τον καθε Μετρ και ας μου λεγατε οτι εχει κλεισει ολους τους κοσμους με την σειρα απο τον 1 μεχρι τον 53 και ηταν και ο 1ος λογαριασμος σε ολους, χωρις να ειμαι ουτε απειροελαχιστα υπερβολικος . Αμα δεν εχεις παιξει μεσα σε φυλη μαζι του δεν καταλαβαινεις .

οποιος τον στρατολογουσε θα ειχε και τα προβληματα στο τσεπακι του :rolleyes:
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Σιγουρα μιλατε για το ιδιο ατομο ? Ποτε δεν θα σκεφτοταν μονο τον εαυτο του , ειναι ο πιο ομαδικος παιχτης στον gr.

Επρεπε να τον ειχατε απο την αρχη του κοσμου να βλεπατε καρναβαλια . Καθε μερα για μηνες υπηρχε και ενα προβλημα με τον Μετρ , γιατι οπως πιστευε ολοι και ολα ηταν εναντιον του . Εκανε τα παντα ολα για να ειναι 1ος λογαριασμος στον κοσμο και να δειχνετε και να φτασει στο κλεισιμο του κοσμου χωρις να τον νοιαζει τιποτα και κανενας παρα μονο η παρτη του και η επιβιωση του . Μακραν αν οχι ο χειροτερος παιχτης στις φυλετικες σε θεμα συμπεριφορας και τροπος σκεψης , απο τους χειροτερους για εμενα . Καλυτερα να βαλω σε μια φυλη μου εναν ανθρωπο που δεν εχει παιξει ποτε φυλετικες στην ζωη του και δεν εχει ιδεα παρα τον Μετρ και τον καθε Μετρ και ας μου λεγατε οτι εχει κλεισει ολους τους κοσμους με την σειρα απο τον 1 μεχρι τον 53 και ηταν και ο 1ος λογαριασμος σε ολους, χωρις να ειμαι ουτε απειροελαχιστα υπερβολικος . Αμα δεν εχεις παιξει μεσα σε φυλη μαζι του δεν καταλαβαινεις .

οποιος τον στρατολογουσε θα ειχε και τα προβληματα στο τσεπακι του :rolleyes:


επιτελεια 30 κ 12.000 ποντους τα χωρια φυσικα κ επαιζε για την καταταξη ασε που μας εδινε τα μυστικα οταν ηταν σαμπ ...
 

DeletedUser9395

Αυτο με το επιτελειο στο 30 δεν το καταλαβα ποτε... Ενας εμπειρος παιχτης ξερει οτι οι ποντοι που κερδιζεις με το επιτελειο 30 δεν βοηθανε σε τιποτα.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
το αστειο ηταν οτι το επαιζε παιχταρας πριν το πρωτο πλανο..μετα εξαφανηστηκε και πετουσε επιτηρησεις...

πηρε στο λαιμο του μια ολοκληρη φυλη βασικα...τεσπα :p
 

DeletedUser35354

το αστειο ηταν οτι το επαιζε παιχταρας πριν το πρωτο πλανο..μετα εξαφανηστηκε και πετουσε επιτηρησεις...

πηρε στο λαιμο του μια ολοκληρη φυλη βασικα...τεσπα :p

Πηρε στον λαιμο του μια σουπερ φυλη , εγώ ξερω και το αλλο ...

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ δε σηκωνω τωρα πια με ψεμματα σου η καρδια μου και αν δεν πείθεται , υποτιθεται θα ερχοσουν υποτίθεται
Καλες μαχες Ομηρουλη
 

DeletedUser35354

Πηρε στον λαιμο του μια σουπερ φυλη , εγώ ξερω και το αλλο ...

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ δε σηκωνω τωρα πια με ψεμματα σου η καρδια μου πια δεν πείθεται , υποτιθεται θα ερχοσουν υποτίθεται
Καλες μαχες Ομηρουλη
 

DeletedUser35336

Πλακα πλακα ρε Ομηρε αυτος ο φλουφλης παιζει ακομα???εχει μπει κοπλευ στον voudou???
Γιατι ξαφνικα τον χασαμε απο εδω,ενω εγραφε καθε μερα ξαφνικα αφαντος???
Μηπως απο το πολυ κουβαλημα δεν προλαβαινει να γραψει εδω???
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Πλακα πλακα ρε Ομηρε αυτος ο φλουφλης παιζει ακομα???εχει μπει κοπλευ στον voudou???
Γιατι ξαφνικα τον χασαμε απο εδω,ενω εγραφε καθε μερα ξαφνικα αφαντος???
Μηπως απο το πολυ κουβαλημα δεν προλαβαινει να γραψει εδω???
οχι μαλλον προσπαθει να πατησει το κουμπι "στηλε βοηθεια" σε καποιον αλλο απο την φυλη :):D:D
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
η νοβους με το ρυθμο που το τρεχει μεχρι το τελος του αλλου μηνα θα παιζει ο σακης και ο φωτης..

ο νοοων νοητον!

οποιος καταλαβε καταλαβε...
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα και καλή βραδιά, ο κύριος DonJim μίλησε σωστά(περιέργως γιατί μαθαίνω τελευταία λέει ορισμένα περίεργα πράγματα..) παραπάνω σχετικά με τον κύριο μαιτρε.

Ο φλούφλης τάχουμε πει,γινομαστε γραφικοί,προβληματικός χαρακτήρας,δεν στεριώνει πουθενά,μαθαίνω οτι η συμβολή του στην νοβους είναι καταλυτική,ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΑΠΤΟ SUPPORT :p:p:p

Ο Όμηρος καλός παίχτης, boxeur απο κούνια,χαραμίζεται στη novus,μου θυμίζει το μέσσι που κάνει καριέρα με την ουεφαλόνα(μποξερ) στο τοπ επίπεδο και τα καλοκαίρια στην εθνική του(nοvus) χάνεται στη γενικότερη μετριότητα

Ο PELIGROSO μίλησε απόλυτα σωστα (|ΣΩΣΤΑ|) ==> μαθηματικό αστείο.. Τέλος πάντων μίλησε σωστά σε ότι αφορά τη cxc,φυλή που κλείνει κόσμους με ρουφιάνους δεν γίνεται τα μέλη της να μιλάνε αλλού για ρουφιάνους βλέπε sorry.Είναι αυτό που λέμε ''στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάμε για σχοινί'' :eek::eek::eek:

Αυτά τα λίγα για σήμερα,αν έχετε τίποτα στατιστικά πλάνων ενημερώστε τους ΜΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΥΣ αλλά απλούς παρατηρητές του κόσμου.

mavros5==> Όπως ανέφερα παραπάνω στη novus έχουν το μέσσι, εσύ κάνε αυτό που ξέρεις,γίνε ο ρονάλντο της DAB :cool::cool::cool:
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Ο Όμηρος καλός παίχτης, boxeur απο κούνια,χαραμίζεται στη novus,μου θυμίζει το μέσσι που κάνει καριέρα με την ουεφαλόνα(μποξερ) στο τοπ επίπεδο και τα καλοκαίρια στην εθνική του(nοvus) χάνεται στη γενικότερη μετριότητα

Ευχαριστω φιλε ΖΕΝ για τα καλα σου λογια.
Ομως τελειωσε η καριερα μου στην νοβους.
Τελικα κερδισε ο φλουφλης και με σουτταρε με ψυχρα βηματακια χαχαχα οσο παιζω θα σε κραζω φιλαρακι γιατι εισαι ενας ασχετος που παιρνει στο λαιμο του μια ολοκληρη φυλη.

Υ.Γ. Εμαθες τι ειναι το σναιπ;
Y.Γ. Εμαθες οτι σε μια φυλη υπαρχει και το κουμπι Στηλε βοηθεια;
 

DeletedUser35353

Καλησπερα.Βλεπω πως συνεχεια ριχνετε τις ευθυνες αλλου.Στην αρχη για καποιους εφταιγε ο σορρυ ,μετα ο Maitre και τωρα ο φλουφλις.Γενικα 1-2 παικτες απο τους "μεγαλους" λογαριασμους της Novous δεν παιζουν μονο για τον εαυτο τους και απλα καθε φορα κατηγορειτε οποιον σας βολευει
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Καλησπερα.Βλεπω πως συνεχεια ριχνετε τις ευθυνες αλλου.Στην αρχη για καποιους εφταιγε ο σορρυ ,μετα ο Maitre και τωρα ο φλουφλις.Γενικα 1-2 παικτες απο τους "μεγαλους" λογαριασμους της Novous δεν παιζουν μονο για τον εαυτο τους και απλα καθε φορα κατηγορειτε οποιον σας βολευει

καλησπερα φιλε, ο καθενας κρινεται απο την πορεια του στο παιχνιδι και στο κοσμο..

αν ειδες καποιον απο αυτους τους τρεις να εκανε την διαφορα παω πασσο.

τον φλουφλη τον κατηγορω εγω γιατι ειχε ευθυνη σε χωρια που εχασα στο προηγουμενο πλανο..

Για ποιους 2 παικτες αναφερεσαι πως δεν παιζουν μονο για τον εαυτο τους αν επιτρεπεται;

κουβεντα κανουμε εκτος αν αυτο δεν επιτρεπεται...
 

DeletedUser35353

Οταν δεν παιρνεις την απαιτουμενη βοηθεια απο τη φυλη δεν μπορεις να κανεις και πολλα.Μιλαω για μετρ .Δεν νομιζω πως εφταιγε μονο αυτος ,στο τελευταιο πλανο ειδε κοκκινες απο τις 60 ωρες και παρολα αυτα αμυνες δεν ειχε.Στο αμυντικο κομματι εχω ξεχωρισει τον philippos g1 ,η συνεισφορα των υπολοιπων ειναι μικρη σε σχεση με τις δυνατοτητες που εχει ο καθε λογαριασμος και απο τη στιγμη που δεν εχουν δεχτει καποιο πλανο, ουτε μεγαλο μετωπο εχουν (εκτος απο Voodoo) δεν δικαιολογειται κατι τετοιο.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
τα ειπα πιο πριν για τον μετρ αν πας πιο πισω θα δεις τι παιχτηκε με αυτον.
ηταν ενας λογ/σμος που συνεχεια ηθελε να δινει επιτηρησεις στο καθε πλανο που δεχοτανε και ενας λογ/σμος που σταματησε και μετα απο 1 εβδομαδα του ηρθε να επιστρεψει.
 

DeletedUser12715

παρακαλω η ηγεσια τον νοβους η τον ασχετων όπως ονομάστηκαν καποτε (απορώ γιατι δεν το κρατησαν ταίριαζε απολυτά).... να βγουν να μας απαντησουν που θα ριξουν το φταίξιμο πλεον τα ατομα λιγοστευουν δραματικα......... σε καθε 3 πλανα εχαναν 1 παιχτη τωρα πλεον σε καθε πλανο χανουν 2 παιχτες...( κρατειστε κανεναν αριστο και για εμας ρε παιδια ελεος)... απορώ τι εχουν σκοπο να κανουν ειλικρινα με 3 ατομα θα παιζουμε σε 1 μήνα.....

και να πω και κατι ο ομηρος δεν ηταν ποτε ρουφιανος μου........ μαθητης μου ηταν στον κ10 οπως και αρκετα αλλα παιδια......


ο φλουφλης κ10 μου ειχε δωσει την φυλη του λετε να το κανει και εδω????

αν και πιστευω στον κ47 θα ειναι αλλος ;)

λοιπον ας απαντηση καποιος απο την ηγεσια τις αντιπαλης φυλης εχτος του φλουφλη :cool:
 

DeletedUser12715

η νοβους με το ρυθμο που το τρεχει μεχρι το τελος του αλλου μηνα θα παιζει ο σακης και ο φωτης..

ο νοοων νοητον!

οποιος καταλαβε καταλαβε...
τον λογο δεν καταλαβαίνουμε όμως αν κάποιος το ξερει να μας ενημερωσει
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
για καποιους το ακκκουντ μου δεν ετρεχε σωστα
να τους υπενθυμισω λοιπον.. οτι αυτο το ακκουντ εκοβε πανω απο 30-40 σφηνες στο φιλο μας το μαιτρε...
Υ.Γ. http://prntscr.com/jphceb

αλλα την μερα που εφαγα εγω πλανο και την επομενη ο μαιτρε..εχασε την μπαλα..
ΤΥΧΑΙΟ???

ευχομαι καλη συνεχια στα παιδια της ΝΟΒΟΥΣ που εκτιμω ακομα εκει μεσα...
Και με στηριξαν και εμενα στο πλανο της νταμπ αντιθετα με καποιους αλλους που καλυπτουνε ολοκληρο χαρτη και ουτε το 1/10 απο τα αμυντικα τους δεν εστειλαν.
 
Κορυφή