DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12715

καλησπερα στους αρχηγους τον νοβους.....παρακαλουμε να βαλουν εδω το μήνυμα τις συμφωνίας να το διαβάσουν και ολα τα μελη τους παλιά και νεα.......

γιατι μαλλον πιστευαν οτι μας επιασαν κορόιδα οταν τους δωσαμε το μυστικο.....και μην πει πάλι την ****μάρα οτι η νοβους μας εδωσε πρωτη μυστικο γιατι η συμφωνεια ηταν δεν περνουν χωρια στην υπηρο μας δεν περνουμε στην υπηρο τους....ποσο μαλλον μυστικό .

να μας πουν τη λεγανε για τον μετρ.... οτι δεν θα τον στρατολογούσαν ποτε γιατι εκει που φτύνουν δεν γλυφουν.......

να μου βγαλουν το μυνημα που λεω οτι θα κανω κοπλει τον μετρ....να το δουν λιγο καλύτερα που δεν υπαρχη περιπτωση να κανω κοπλει καποιον που δεν τον ξερω....ειναι ευκολονόητο νομιζω και προφανες ο λογος.......

ακομα όμως και να το επελεγα θα σας εκανα την ζωη ευκολη 1 μηνα δεν μπορουσατε να παρετε χωριο απο μετρ? με ειχατε τοσο **** να σας πιστευω οτι βαρατε?


ειναι ωραιο να ξεκινήσουμε μια συζήτηση να δούμε και εμεις και η υπόλοιπη ποιος λεει ψεματα...... θα εγραφα καμια μερα αλλα θα γινω κουραστικος.
 

DeletedUser12715

και θερμοι παρακληση μην πετατε τα μελοι σας εχτος φυλης μπερδευετε τα στατιστικα μας.....

panos555 ξανα στειλτε του προσκληση....ειναι κριμα και αδικο να παρουμε και τα χωρια στο ριμ.....θα κανω καινούριο τοπικ ατομα απο νοβους
 

DeletedUser9395

φτασαμε τα 50 χωρια διαφορα

Πλευρά 1:
Φυλές: DAB
Πλευρά 2:
Φυλές: NOVUS
Παίκτες: panos55555

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 64
Πλευρά 2: 14
Διαφορά: 50

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 625,543
Πλευρά 2: 133,775
Διαφορά: 491,768

chart
 

DeletedUser35057

Για να χουμε και εμεις σωστη ενημερωση για το γινεται με τον μεταξυ σας πολεμο,βαλτε στο Timeframe χειροκινητες ημερομηνιες εναρξης και σημερινης,καθε φορα που ανεβαζετε στατιστικα.

ελπιζουμε να μην εχει τελειωσει ο πολεμος κατα την διαρκεια του καλοκαιριου :p:p
 

DeletedUser29736

Γιατί δεν την βγάζεις εσύ την συμφωνία; ( Πρόσεξε μόνο πριν την διαβάσεις, να κάνεις μια επανάληψη στο μάθημα των ελληνικών, μήπως και καταλάβεις τι λέει)
...και δεν είπε κανείς ότι ο Μάιτρε θα έπαιζε co-player σε εσένα αλλά ότι εσύ του έκανες πρόταση να παίξει co-player σε κάποιο λογαριασμό της φυλής σας.

Συνέχισε το και θα σας ξεφτιλίσω για τον τρόπο που συμπεριφερθήκατε στη Νόνους.

Βέβαια, μεγαλύτερη αξία θα είχε, αν μαζί με την συμφωνία αυτή, υπήρχαν και τα πρώτα κλαψουρίσματα και παρακάλια σας, να αλλάξουμε διπλωματία και να σπάσουμε την συμμαχία , που είχαμε με την SAB, μήπως και συνεχίσετε σε αυτό τον κόσμο.

( Τον κ47 τον είχα παρατήσει για δικούς μου λόγους εδώ και πολύ καιρό, φαίνεται άλλωστε και από τα στατιστικά , που πάνω από 1 μήνα ο λογαριασμός ήταν εντελώς στάσιμος ..ώσπου έμαθα ότι οι "παντελωνάτοι", οι "έχω 2 παιδιά και τηρώ τις συμφωνίες" και ο κάθε τυχαίος πυξιδιασμένος, βγήκαν από το καβούκι και ξεψάρωσαν...

Καλά είναι να μην αρχίσει και γράφει ο κάθε καημένος - και πιθανόν πυξιδιασμένος- και μας χαλάσει τον εξευτελισμό σας, ας απαντήσει μόνο ο Δέλτα...

come on boy, βάλε την συμφωνία κι ας αρχίσει το μάθημα των ελληνικών και της γραμματικής...

Άσχετοι όλοι- άσχετοι...( copyrights Elisisi)
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
γιατι δε βαζεις εσυ τα παρακαλια και τα κλαψουρισματα για αρχη? μετα βαλε και τις συμφωνιες ...αλλα πριν ρωτα αυτους που μιλαγαμε στο σκαιπ. και μετα απο ολα αυτα θα ανατρεξουμε ολοι στο σκαιπ μας ..

δεν υπηρχες σε καμια κουβεντα πουθενα και ποτε .αραξε μοιρασε τα χωρια σου και ασε να μιλησουν αυτοι που ξερουν..

συντακτικα και γραμματικα το κειμενο μου ειναι χαλια αλλα ελπιζω να βγαινει νοημα..

βλεπεις δε τελειωσαμε ολοι πανεπιστημια σαν εσενα ...


αα και μη ξεχασω το εχω 2 παιδια και κρατω τις συμφωνιες μοιαζει να το ειπα εγω ..

εδω ειμαι να μου πεις ποια συμφωνια δε κρατησα ..
 
Τελευταία επεξεργασία:

* n00bing p0wεr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
25
Φλουφλη τρελε μου,
αν το ποστ σου ηταν οτιδηποτε αλλο απο τρολ(που δεν νομιζω γτ φαινετε να τα πιστευεις) εισαι τουλαχιστον τραγικος.
Ο πολεμος και η συμφωνια που σπασαμε(γελαω) μετρανε 15μερες+. Που ήσουν αυτες τις 15 μερες να μας ξεφτιλίσεις? Περιμενες κατι?
Εδω δεν μπορουσατε να παρετε χωρια απο dab η sab οταν εισασταν 2vs1 θελετε να κερδισετε και πολεμο 1vs1(γελαω πολυ)

15 μερες πολεμου λοιπον και 2 πλανα και απο τις δυο μεριες μετα

Πλευρά 1:
Φυλές: DAB
Πλευρά 2:
Φυλές: NOVUS
Παίκτες: panos55555

Timeframe: 13/03/2018 10:35:48προς28/03/2018 13:43:19

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 14
Διαφορά: 52

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 645,970
Πλευρά 2: 133,775
Διαφορά: 512,195

chart

Απάντησε μου εμενα λοιπον,
ποιος ξεφτιλίζεται??
ποιος ειναι πυξιδιασμενος?
και ποιανού πρεπει να βαλουμε ολοι λεφτα να του παρουμε νεο και πιο γερο καβούκι??
 

DeletedUser29736

Αν αρχίσει και πετάγεται ο κάθε άσχετος δεν θα γίνει μια ωραία κουβέντα με την ηγεσία σας.
Ασε τον Δέλτα και τον Αγγελο να μιλήσουν, κάτι παραπάνω ξέρουν...
Επειδή όμως ρωτάς για πυξιδιασμένους, ξεκίνα να ρωτάς από αυτόν που σου έκανε μόλις τώρα like... ή μάλλον, μη τον ρωτάς, πάνε στα στατιστικά του καλύτερα, να το δεις μόνος σου.

Καημένα αγοράκια, αφήστε κανένα λίγο πιο έμπειρο να αντιπαρατεθεί μαζί μου...
άσχετοι
 

* n00bing p0wεr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
25
Δεν ξερω πως την ειδες,
αλλα ειμαι παραπανω απο σχετικος και αρμοδιος να απανταω, ποσο μαλλον σε τριτοτεταρτα σκουπιδια σαν και εσενα..
Δεν θα μπω στο κοπο να κατσουμε να τις μετρησουμε γιατι το αποτελεσμα το ξερουμε ηδη..

Οσο για τον παιδι που αναφερεσαι, αν ειχες εστω και την παραμικρη ιδεα απο φυλετικες θα καταλαβαινες οτι αυτα που εχει κανει σε αυτον τον κοσμο δεν τα κανετε εσεις οι παιχταραδες και σχετικοι ουτε 15κοσμους μετα..

btw πες μας και σε ποιο λογαριασμο θα παιξεις(αμα), να ξερουμε να κοροϊδεύουμε..
 

DeletedUser29736

Σε αυτό το θέμα, ο Δέλτα προκάλεσε να απαντήσει η διοίκηση της Νόβους, όχι να μπεις εσύ και να αρχίζεις να βρίζεις. Εκτός κι αν το ζητούμενο είναι να μπείτε όλοι εσείς οι τυχαίοι και να ξεχαρμανιάσετε.

Πάρε το στατιστικό του φίλου σου και χαιρετίσματα...
http://prntscr.com/ixhx1e

Επειδή ήμουν στην διοίκηση, έχω έτοιμες τις απαντήσεις, αρκεί να σταματήσουν τέτοιοι αστείοι τύποι να βρίζουν ...
 

* n00bing p0wεr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
25
Βριζω?
Επειδη φαινετε να μην ξερεις την τυφλα σου
Και εγω ειμουν δοιηκηση με την διαφορα οτι εγω δεν σταματησα να ασχολουμε με τον κοσμο(οπως απο μονος σου αναφερεις πιο πανω)
Το ποιος ειναι τυχαιος και ποιος οχι κοιτα να το δειξεις στο παιχνιδι.
Μεχρι τωρα η ζυγαρια γερνει προς το μερος σου.

Λες οτι το ποστ ανοιχτηκε για να απαντησει η δοιηκηση των νοβους, δεν σας βλεπω να απαντατε ομως?
Το μονο που βλεπω ειναι υπεκφυγές

Οσο για τον μαριο, που εξακολουθεις να υποβιβαζεις, ξεκίνησε για πρωτη του φορα σε αυτον τον κοσμο. Εφαγε την πυξιδα του ναι, αλλα δεν τα παρατησε. Ηρθε μετα στην dab, τον πηραμε απο το χερακι, ασχοληθηκε, εμαθε και τωρα αποτελει ενα απο τα συμαντικοτερα μελη της φυλης μας και μαλιστα σαν γλενταει με σκορ κατακτησεων 9-0 εναντια σε εσας τους εμπειρους και σχετικοτατους παιχτες που τοσο διαφημιζεις. Ναι λοιπον, ενας πυξιδομαχος ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ! Φαντασου ποσο χειροτερους κανει εσας αυτο.
 

DeletedUser35766

Αν αρχίσει και πετάγεται ο κάθε άσχετος δεν θα γίνει μια ωραία κουβέντα με την ηγεσία σας.
Ασε τον Δέλτα και τον Αγγελο να μιλήσουν, κάτι παραπάνω ξέρουν...
Επειδή όμως ρωτάς για πυξιδιασμένους, ξεκίνα να ρωτάς από αυτόν που σου έκανε μόλις τώρα like... ή μάλλον, μη τον ρωτάς, πάνε στα στατιστικά του καλύτερα, να το δεις μόνος σου.

Καημένα αγοράκια, αφήστε κανένα λίγο πιο έμπειρο να αντιπαρατεθεί μαζί μου...
άσχετοι
Σε αυτό το θέμα, ο Δέλτα προκάλεσε να απαντήσει η διοίκηση της Νόβους, όχι να μπεις εσύ και να αρχίζεις να βρίζεις. Εκτός κι αν το ζητούμενο είναι να μπείτε όλοι εσείς οι τυχαίοι και να ξεχαρμανιάσετε.

Πάρε το στατιστικό του φίλου σου και χαιρετίσματα...
http://prntscr.com/ixhx1e

Επειδή ήμουν στην διοίκηση, έχω έτοιμες τις απαντήσεις, αρκεί να σταματήσουν τέτοιοι αστείοι τύποι να βρίζουν ...

Δεν ηθελα να απαντησω εδω πριν απαντησεις στον αγγελο οπως εχω απαντησει και στο αλλο ποστ σου στο αλλο θεμα, αλλα επιδη δεν βλεπω να απαντας στον αγγελο θα ξεκαθαρισω τωρα την πλευρα μου για να προσγηωθεις λιγακι..

Εμενα ο κ47 ειναι ο 1ος μου σοβαρος κοσμος. Ειχα λογκαρει ακομι 2-3 φορες στο γκαμε αυτο οταν ημουνα 10 και 13 χρονων περιπου ανεβαζα ενα χωριουδακι 500-1000 ποντους περιπου βαργιομουνα επειδη ως πολυ μικρος δεν καταλαμβαινα και πολλα και σταματουσα. Ειμουνα στρατιωτης οταν αποφασισα να ξεκινησω στον 47 και το εκανα γιατι ηθελα να παιζω απο κινητο ενα παιχνιδι οποτε ειχα ελευθερο χρονο που να χρειαζετε και λιγα mb και επελεξα τις Φ.Μ. Ως πρωτος μου κοσμος λογικο να ημουν και εντελος ασχετος στις φ.μ και να ειχα κανει και πει αρκετα λαθος πραγματα στην αρχη και ακομη ποιο λογικο να με νομπλαρει ενας παιχτης που ειχε ξαναπαιξει και εχωνε και πρεμ.. ασε οτι δεν ειχα και φυλη να με στηριξει τοτε.. το να θεωρεις αυτο ως κατορθομα και να ποσταρεις και print screen διχνει το χαμιλο επιπεδο σου.. αλλα σε τι αλλο θα αναφερθεις για να νιωσεις και υπαρκτος γελιε; απο τοτε που σας παιζαμε 1v2 εσας συγκεκριμενα σας γλενταγαμε στα πλανα και ως αμυνομενοι και ως επιτιθεμενοι χωρις καμια δυσκολια! Τελος παντον ο μοναδικος λογος που αναφερωμαι στο παρελθον ειναι για να περιγραψω με λεπτομερια το 'μεγαλο' κατορθωμα σου που λες ξανα και ξανα καημενε και να συνιδιτοπιησεις οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να το αναφερεις!.. Ο πρωταρης που 'πυξιδιασες' ξαναξεκινησε και αφου απολιθηκε απο το στρατο ξεκινησε να ασχολειτε παραπολυ με το παιχνιδι και απο pc με αποτελεσμα να το μαθει παραπολυ γρηγωρα. Πηρε και δυσκολες επιτηρησεις εναντιον σαμπ τα και τα εβγαλε περα σχετικα ευκολα με απολυτη επιτυχια.. Παμε λιγο και στα του παροντος. αυτος ο 'πυξιδιασμενος' οπως λες αν και ειχε μινει αρκετα πισω στην αρχη λογο απειριας εχει φτιαξει ενα λογαριασμο μονος του πολυ καλυτερο, μεγαλο, ενεργο και δυνατο απο αρκετους εμπειρους και καλους παικτες και ποιο συγκεκριμενα καλυτερο απο καθε αποψη και απο τον δικο σου ασχετε! Ας επικεντρωθουμε και λιγο στον τελοκο πολεμο. Στο πλανο που μολις περασε φιλαρακι αν το εχεις προσεξει εγω προσωπικα εχω παρει τα 9 απο τα 50 χωρια που πηρε η φυλη μου και συνολικα σε αυτον τον πολεμο μετραω 11 απο τα 52 χωρια κερδισμενα και 0 χαμενα!

Υ.Γ.1 Απαντα στον δελτα και στον γκαμπριελ να πεσουν οι μασκες και να σταματησει η προπαγανδα σας επιτελους.

Υ.Γ.2 Μεγαλυτερη ντροπη για εσενα να ξαναξεκινησει πρωταρης ποιυ πυξιδιασες και να φτασει σε σημειο να γλενταει τη φυλη σου απο καθε αποψη και να εχει τοσο μεγαλες πιθανοτητες κλισει και κοσμο πανο σου-σας!

Υ.Γ3 Σε οποιον και να μπεις coplay καημενε το τελευτεο σας χωριο εγω θα σας το παρω, κλεινοντας και κοσμο παραλληλα πανο σου ασχετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35783

καλησπερα μαγκες ....αγαπητα μελοι της νοβους το θεμα περιτρυγιρεζεται γυρω απο εσας για εναν και μονο λογο επειδη ειστε οι μεγαλθτεροι κολοτουμπες του κοσμου .οσοι υπηρξαν και υπαρχουν στον κοσμο γνωριζουν καλα οτι δεν θα επρεπε να υπαρχετε καν σε εναν τελικο πολεμο ...το οπου φυσαει ο ανεμος αντικατροπριζει απολυτα την συμπεριφορας εως τωρα μεσα στον κοσμο .παιχτηκα δεν μπορω να πω κινηστε κατω του μετριου.... εχετε ενα ταλεντο ομως αυτο το αναγνωριζω την κουτοπονυρια και τον χρησιμοθυρικο χαρακτηρα ....δεν θα μιλησω για τον μαριο γτ το παιδι ειναι απο αλλο επιπεδοο.Ο κυριος φλουφλις (ονομα και πραμα )ομως που βρισκετε???? ...ΑΑΑΑ ναιιι παει εσωτερικο και ειναι αναμφιβολο αν θα παιξει εναντια μας γτ πανω απο ολα ειναι παιχτης μεγαλου βεληνηκους και δεν παιζει με μικροπαιχτες....ειναι αξεχαστες οι στιγμες με τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ13 που ετρωγε τρενο απο τισ 45 ωρες και δεν κατορθωσε να το καταλαβει ειναι αξεχαστο οτι απο τα συνολικα πλανα που εχει κανει η νοβους στην νταμπ απο την αρχη του κοσμου ακομα και στο 1β2 εως τωρα οι συνολικες κατακτησεισ κυμαινονται απο τις 8 μεχρι τις 10 το μαχ ειναι αξεχαστο το γεγονος οτι τον μετρ θα τον τρωγατε θα καθαριζατε ηπειρο και θα παιζαμε πολεμο (στρατολογηση του μετρ και της υπολοιπης ηπειρου κλαιωωωωωω) παραλληλα ειχαμε συμφωνησει οτι δεν περνουμε χωρια στην ηπειρο του αλλου και αυτο το τηρησατε στο επακρο μπραβο .....κλειος στενεψε κουκλες μου περιθωρια δεν υπαρχουν ΠΑΤΗΣΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ
ΥΓ.ΕΙΣΤΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΥΡΙΟΙ ...ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ...ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΛΙΣΕΙ Η ΝΤΑΜΠ ΓΤ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣΣΣΣ ....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ
 

DeletedUser29736

Θα γράφω με αρίθμηση για να μπορούν να δωθούν απαντήσεις για το ίδιο θέμα ...
1.
γιατι μαλλον πιστευαν οτι μας επιασαν κορόιδα οταν τους δωσαμε το μυστικο.....και μην πει πάλι την ****μάρα οτι η νοβους μας εδωσε πρωτη μυστικο γιατι η συμφωνεια ηταν δεν περνουν χωρια στην υπηρο μας δεν περνουμε στην υπηρο τους....ποσο μαλλον μυστικό .
Δεν είπαμε ποτέ ότι σας πιάσαμε κορόιδα. Υπήρχε γενική προφορική συμφωνία ότι θα μαζέψουμε τα μυστικά και μετά θα αποφασίσουμε πως θα κλείσει ο κόσμος. Επίσης το επιβεβαιώνω ότι υπήρχε συμφωνία, να μην νομπλάρουμε στο ημισφαίριο του άλλου.

Οντως πήγα και νόμπλαρα το ένα από τα δύο μυστικά που μας έλειπαν τότε ως συμμαχία για να κλείσει ο κόσμος γιατί τον ανίχνευα επί ώρες και κατάλαβα ότι ήταν οφλαιν και έκανα καταδρομική για το μυστικό . Από την πρώτη στιγμή, ζήτησα άμυνες για 2-3 ωρες γιατί δεν μπορούσα να το μετακινήσω σε ασφαλές μέρος και εξ αρχής είχα πει με μηνύματα και σε εσένα και στον Αγγελο και σε άλλους ότι θα σας το δώσουμε, σκοπό μου ήταν να το πάρουμε ως συμμαχία από τη SAB για να μην το μετακινούσαν πολύ ανατολικά . Εστειλε ο Γκάμπιελ αρίστους από τις 12-14 ώρες, του το άδειασα και πήρατε και το μυστικό αλλά και το χωριό.
Το έδωσα, γιατί υπήρχε η συμφωνία να μην νομπλάρουμε στο βόρειο ημισφαίριο.

Κάποιοι άλλοι όμως, ενώ υπήρχε η συμφωνία , νόμπλαραν στα μουλωχτά και κρατούσαν τα χωριά...
Ποιός άραγε Δέλτα;
26/12 423|511 ...Δέλτα
30/12 504|500 ...Δέλτα
31/12 423|512 ...Ιλλουζιον
31/12 484|500..Εβιλ
31/12 481|500 ..Δέλτα
7/1 551|500...Δέλτα...................κλπ, κλπ
Μη μου λες λοιπόν ιστορίες για αγρίους, εσύ πρώτος νόμπλαρες ότι σε βόλευε και δεν τηρούσες τίποτα.


2. Επειδή πολλά λέγατεν στο skype και ο καθένας θυμόταν τα μισά, κυρίως όσα τον συνέφεραν, έγινε μια γραπτή συμφωνία για το κλείσιμο του κόσμου, για να μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν χρειαστεί, όπως και χρειάστηκε, σε αυτή θα αναφερθώ μόνο γιατί για τα άλλα κανείς δεν έχει αποδείξεις.

3. Η αναφορά μου στα ελληνικά και την γραμματική δεν έχει να κάνει με τις σπουδές κάποιου, εννοείται, αλλά με το πως ερμηνεύουν κατά το δοκούν απλές φράσεις .
Επειδή λοιπόν βγήκατε και οι δύο οι μπροστάρηδες της DAB και μιλάτε να βγάλουμε τη συμφωνία...και να βγάλουμε τη συμφωνία, χωρίς να έχετε βέβαια τα κότσια να την βγάλετε εσείς, σας τη δίνω να την ξαναδιαβάσετε.
http://prntscr.com/ixi4sq

α) Ο κόσμος θα έκλεινε, με επίσημη, καθολική ψηφοφορία για το αν θα πάμε σε πόλεμο.
Παραβίαση πρώτη: Δεν κάνατε όπως είπαμε καθολική ψηφοφορία, δηλ όλοι οι παίκτες της συμμαχίας και αποτέλεσμα καθαρό. Απλά μας ανακοινώσατε ότι εσεις από τη μεριά σας κάνατε την ψηφοφορία και αποφασίστε.

β) προέβλεπε να γίνει όταν ολοκληρωθεί το μάζεμα των αντιπάλων στα ημισφαίρια... δεν έθετε χρονικό περιθώριο.
Φυσικά, όπως ήταν ο χάρτης τότε, ήταν ολοφάνερο ότι είχαμε πολύ μεγαλύτερο μέτωπο να κλείσουμε και πολύ περισσότερα χωριά να μαζέψουμε.

Στην περιοχή μας υπήρχαν κυρίως οι ενεργοί παίκτες της SAB αλλά και αυτά δεν έχουν και μεγάλη σημασία.
Εσεις, πριν καν κλείσετε το ημισφαίριό σας, ( δεν είχε μόνο χωριά ο παπούς, είχε και ο μαιτρε και κάποιοι ακόμα), ψηφίσατε μόνοι σας για πόλεμο.
Το καταλαβαίνω, λογικό είναι, βλέπατε ότι καθε μερα χτυπούσαμε παίκτες δυνατούς που αντιστεκόντουσαν για να ευχαριστηθούν το τέλος του παιχνιδιού και θέλατε να μας βρείτε ανέτοιμους, όπως και έγινε.

γ) Ακόμα και έτσι...ακόμα ένας όρος έλεγε για έναρξη πολέμου 30 μερες μετά την ψηφοφορία.
Και σε αυτό δεν φερθήκατε καλά, πιέζατε επίτηδες για 20 μέρες, να μην προλάβουμε να μαζέψουμε ανενεργούς παίκτες( όπως το δικό μου ακάουντ, που φαινόταν από τα στατς ότι όντως ήταν ανενεργό...αλλά και άλλων παικτών)

δ) το παραμύθι με τις στρατολογήσεις που κάναμε να μην το ξαναπείτε γιατί αυτές έγιναν αφότου δεν τηρήσατε τις γραπτές συμφωνίες και έπρεπε με κάποιο τρόπο να κλείσουμε όσο γινόταν τυχόν τρύπες και κόκκινα που δεν προλάβαμε να μαζέψουμε. Αν τηρούσατε την συμφωνιά, έίναι προφανές ότι δεν θα κάναμε στρατολογήσεις, όπως δεν κάναμε και τόσο καιρό.

Είμαι πολύ περίεργος για τις απαντήσεις σας
Αν αρχίσει ο κάθε τυχαίος να απαντάει και να χώνεται, δεν θα ξανακάνω τον κόπο να μπω ξανά στο εξωτερικό.

ΥΓ. Αυτά τα κεφάκια μετά από 1-2 πλάνα, κάτι μου θυμίζουν....αλλά στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό.
Αν δεν κάνει καμιά ακόμα ****μάρα, η ομάδα διαχείρισης να εμφανίζει ακόμα μυστικά, ενώ σε αίτηση υποστήριξης που κάναμε και σε ερώτησή μας πριν από μήνες, μας απάντησαν ότι δεν θα εμφανιστούν άλλα μυστικά..... χλωμά αγόρια, θα πάει μακριά αυτή η κολώνια, έτσι για το γαμώτο...
 

DeletedUser29736

Δεν ηθελα να απαντησω εδω πριν απαντησεις στον αγγελο οπως εχω απαντησει και στο αλλο ποστ σου στο αλλο θεμα, αλλα επιδη δεν βλεπω να απαντας στον αγγελο θα ξεκαθαρισω τωρα την πλευρα μου για να προσγηωθεις λιγακι..

Εμενα ο κ47 ειναι ο 1ος μου σοβαρος κοσμος. Ειχα λογκαρει ακομι 2-3 φορες στο γκαμε αυτο οταν ημουνα 10 και 13 χρονων περιπου ανεβαζα ενα χωριουδακι 500-1000 ποντους περιπου βαργιομουνα επειδη ως πολυ μικρος δεν καταλαμβαινα και πολλα και σταματουσα. Ειμουνα στρατιωτης οταν αποφασισα να ξεκινησω στον 47 και το εκανα γιατι ηθελα να παιζω απο κινητο ενα παιχνιδι οποτε ειχα ελευθερο χρονο που να χρειαζετε και λιγα mb και επελεξα τις Φ.Μ. Ως πρωτος μου κοσμος λογικο να ημουν και εντελος ασχετος στις φ.μ και να ειχα κανει και πει αρκετα λαθος πραγματα στην αρχη και ακομη ποιο λογικο να με νομπλαρει ενας παιχτης που ειχε ξαναπαιξει και εχωνε και πρεμ.. ασε οτι δεν ειχα και φυλη να με στηριξει τοτε.. το να θεωρεις αυτο ως κατορθομα και να ποσταρεις και print screen διχνει το χαμιλο επιπεδο σου.. αλλα σε τι αλλο θα αναφερθεις για να νιωσεις και υπαρκτος γελιε; απο τοτε που σας παιζαμε 1v2 εσας συγκεκριμενα σας γλενταγαμε στα πλανα και ως αμυνομενοι και ως επιτιθεμενοι χωρις καμια δυσκολια! Τελος παντον ο μοναδικος λογος που αναφερωμαι στο παρελθον ειναι για να περιγραψω με λεπτομερια το 'μεγαλο' κατορθωμα σου που λες ξανα και ξανα καημενε και να συνιδιτοπιησεις οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να το αναφερεις!.. Ο πρωταρης που 'πυξιδιασες' ξαναξεκινησε και αφου απολιθηκε απο το στρατο ξεκινησε να ασχολειτε παραπολυ με το παιχνιδι και απο pc με αποτελεσμα να το μαθει παραπολυ γρηγωρα. Πηρε και δυσκολες επιτηρησεις εναντιον σαμπ τα και τα εβγαλε περα σχετικα ευκολα με απολυτη επιτυχια.. Παμε λιγο και στα του παροντος. αυτος ο 'πυξιδιασμενος' οπως λες αν και ειχε μινει αρκετα πισω στην αρχη λογο απειριας εχει φτιαξει ενα λογαριασμο μονος του πολυ καλυτερο, μεγαλο, ενεργο και δυνατο απο αρκετους εμπειρους και καλους παικτες και ποιο συγκεκριμενα καλυτερο απο καθε αποψη και απο τον δικο σου ασχετε! Ας επικεντρωθουμε και λιγο στον τελοκο πολεμο. Στο πλανο που μολις περασε φιλαρακι αν το εχεις προσεξει εγω προσωπικα εχω παρει τα 9 απο τα 50 χωρια που πηρε η φυλη μου και συνολικα σε αυτον τον πολεμο μετραω 11 απο τα 52 χωρια κερδισμενα και 0 χαμενα!

Υ.Γ.1 Απαντα στον δελτα και στον γκαμπριελ να πεσουν οι μασκες και να σταματησει η προπαγανδα σας επιτελους.

Υ.Γ.2 Μεγαλυτερη ντροπη για εσενα να ξαναξεκινησει πρωταρης ποιυ πυξιδιασες και να φτασει σε σημειο να γλενταει τη φυλη σου απο καθε αποψη και να εχει τοσο μεγαλες πιθανοτητες κλισει και κοσμο πανο σου-σας!

Υ.Γ3 Σε οποιον και να μπεις coplay καημενε το τελευτεο σας χωριο εγω θα σας το παρω, κλεινοντας και κοσμο παραλληλα πανο σου ασχετε.

δεν είπα ποτέ ότι δεν είσαι παικταράς, δεν είπα ότι δεν συμμετείχες με επιτυχία σε πλάνα, δεν είπα ποτέ ότι είμαι καλύτερός σου σαν παίκτης, δεν είπα ποτέ ότι δεν πήρες επιτηρήσεις να βοηθήσεις την φυλή σου....
Είπα απλά ότι είσαι πυξιδιασμένος. Αυτός που τρώει πυξίδα ενώ θέλει να παίξει λέγεται πυξιδιασμένος. Θες να σε πω ταριχευμένο; Ταριχευμένος! Αύτομόνο είπα και ηρέμησε, καταλαβαίνω το νεαρό της ηλικίας σου αλλά χαλάρσε, θα πάθεις τίποτα και θα το έχω τύψεις...
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΕΔΩ...ΕΔΩ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΩΡΑ, πάνε μέσα να δεις κανένα παιδικό
 

DeletedUser35766

φλουφλακι αυτο το χωριο που λες οτι νομπλαρα στα μουλωχτα και το κρατησα ηταν απο τον λογαριασμο του Giwrgos Gate7 που μπαναριστηκε και βαρβαρεψε αρα ειχα το καθε δικαιομα να το κανω οπως εκαναν και δικοι σου..

https://prntscr.com/ixje2u

31/12 423|512 ...Ιλλουζιον

https://prntscr.com/ixjc0i

Αποτι φενετε τελικα ησουν για τα καλα ανενεργος και δεν ξερεις τι λες. Εχω σε ολα οσα αναφερθηκες απαντησεις αν και πολλα απο αυτα τα εχουμε ξανααπαντησει σε παλιοτερα ποστ αλλα αφου θελουν οι δουκες της φυλης μου να τα απαντησουν αυτοι δεν θα ξανααπαντησω εδω. Ο μοναδικος λογος που το εκανα ηταν για να ξεκαθαρησω τη θεση μου γιατι εσυ αναφερθηκες σε εμενα πρωτος!

Υ.Γ αν εσυ οταν ησουνα 20 εβλεπες παιδικα δεν σημενει οτι ολοι οι 20αριδες ειναι σαν εσενα.
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
επειδη με τις αντιπαραθεσεις δε τα παω καλα θα τα γραψω αλφαβητικα .

α) καθολικη ψηφοφορια δεν εννοουσαμε και οι 2 φυλες μαζι εννοουσαμε ξεχωριστα .τωρα αν η μια φυλη ψηφισει πολεμο και η αλλη ειρηνη τι ακριβως περιμενεις να γινει ? να πουμε οκ αφου δε μας παιζετε πολεμο δε σας παιζουμε κ εμεις .

β) τα χωρια του δελτα ειναι βαση συμφωνιας ..ειχατε 24 χωρια στην 44 και επρεπε να παρουμε κ εμεις 24 χωρια στην 54 για να μην εχει αβανταζ καμια φυλη αν γινοτανε πολεμος μεταξυ μας .εκτος αν υπαρχουν κι αλλα ,ειδα τα πρωτα 2-3

γ) δεν πιεσα κανεναν για να το κανουμε 20 ημερες προτινα το 30 ημερες να το κανουμε 20 γιατι ειχε τραβηξει πλεον πολυ .και μου ειπε η διοικηση των νοβους θα το σκεφτουν και θα απαντησουν .επανηλθαν λοιπον και συμφωνησαν με το περιθωριο των 20 ημερων που ζητησα και ορισαμε στις 23 μαρτιου να ξεκινησει ο πολεμος.μη σου πω μετα απο αυτη την κοινη αποφαση τι κανατε η τι καναμε κλπ γιατι δε θα βγαλουμε ακρη

δ)ναι δεν υπηρχε περιθωριο χρονου οντως .το ειχαμε αφησει ανοιχτο . ειχαμε προβαδισμα στο καθαρισμα ηπειρων γιατι ειμασταν πολυ καλυτεροι στο επιθετικο κομματι απο οτι εσεις .τωρα αν εννοοσατε περιθωριο χρονου μια αιωνιοτητα και μια ημερα δεν ευθυνομαστε εμεις

ε) καθαρισαμε και ειχε μεινει μονο ο παππους ενας λογαριασμος 80 χωριων ..ηταν ακριβως ενα πλανο μας επιλεξαμε να περιμενουμε γιατι ειχατε μεινει πολυ βπισω και γιατι δε βλεπαμε να χτυπατε τον μετρ. μαλλπν τον χτυπησατε μια φορα και δε ξερω αν του πηρατε κ χωρια τελικα.το κολπακι με τον μετρ καλο αλλα δεν πεταμε χαρταετο ξερεις ,,,


τωρα για τα κεφακια που λες οκ γινανε 2 πλανα πηραμε 54 χωρια και εχετε παρει 2 λογικο να υπαρχει μια χαρα μη σου πω και δυο !!

εχουμε τη σοβαροτητα ομως να συνεχισουμε χωρις αλλαζονεια για να κλεισουμε τον κοσμο.

ελπιζω να μη βγει αλλο μυστικο κ εγω και να το παιξουμε κ οποιος αντεξει .πιστεψε με εχουμε παρα πολυ χρονο και ορεξη .εχουμε τους ιδιους λογαριασμους εδω και καιρο ..δε κανουμε ενωσεις προχωραμε οπως ξεκινησαμε καλε μου φιλε φλουφλη


αν δενε χω απαντησει καπου ειναι απο παραληψη μπορεις να με ξαναρωτησεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29736

δεν ξέρω αν κατάλαβες αλλά το θέμα το άνοιξε ο Δέλτα για άλλο λόγο.

Πάντως σίγουρα όχι για να εξηγήσεις εσύ πως ξεκίνησες τις φυλετικές, ποια η πορεία σου και πόσο καλός παίκτης έγινες...αφού πυξιδιάστηκες και ταριχεύτηκες.
Σπαμμαρεις,μας έχεις ζαλίσει και κάνεις και λάθος στο πριντ σκριν αλλά δεν θα στο εξηγήσω και αυτό εγώ.
Ας σου το εξηγήσει ο Δέλτα και ο Αγγελος ....
Προειδοποίησα να μην χαλάσετε την κουβέντα με τις διοικήσεις , για να πάρει τις απαντήσεις που θέλει, αλλά εσύ και άλλοι το βιολί σας, μπαίνετε, βρίζετε λιγάκι - δεν έχετε τα κότσια ούτε κανονικά να βρίσετε-, λέτε την παπαριά σας και περιμένετε .
Αντε βρε με τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία λέμε

Καληνύχτα λοιπόν, καλά κρασιά και αν ποτέ απαντήσει η διοίκησή σας, ας τα βάλει στο Φορουμ της φυλής σας να τα διαβάσετε, εγώ σας βαρέθηκα ήδη, τα ξαναλέμε σε λίγους μήνες, η επιλογή στο να μην γίνει κανονική συζήτηση ήταν καθαρά δική σας.....άσχετοι, τυχαίοι τύποι...
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
δεν ξέρω αν κατάλαβες αλλά το θέμα το άνοιξε ο Δέλτα για άλλο λόγο.

Πάντως σίγουρα όχι για να εξηγήσεις εσύ πως ξεκίνησες τις φυλετικές, ποια η πορεία σου και πόσο καλός παίκτης έγινες...αφού πυξιδιάστηκες και ταριχεύτηκες.
Σπαμμαρεις,μας έχεις ζαλίσει και κάνεις και λάθος στο πριντ σκριν αλλά δεν θα στο εξηγήσω και αυτό εγώ.
Ας σου το εξηγήσει ο Δέλτα και ο Αγγελος ....
Προειδοποίησα να μην χαλάσετε την κουβέντα με τις διοικήσεις , για να πάρει τις απαντήσεις που θέλει, αλλά εσύ και άλλοι το βιολί σας, μπαίνετε, βρίζετε λιγάκι - δεν έχετε τα κότσια ούτε κανονικά να βρίσετε-, λέτε την παπαριά σας και περιμένετε .
Αντε βρε με τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία λέμε

Καληνύχτα λοιπόν, καλά κρασιά και αν ποτέ απαντήσει η διοίκησή σας, ας τα βάλει στο Φορουμ της φυλής σας να τα διαβάσετε, εγώ σας βαρέθηκα ήδη, τα ξαναλέμε σε λίγους μήνες, η επιλογή στο να μην γίνει κανονική συζήτηση ήταν καθαρά δική σας.....άσχετοι, τυχαίοι τύποι...


σου απαντησα αγαπητε μη βιαζεσαι..
 
Κορυφή