DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34439

ο επομενος κατασκοπος παιζει να ειναι και ο φωταρας :D:D:D
τεσπα παιδια δεν θελω να παιζω με το πονο σας αλλα "οπως στρωσατε θα κοιμηθειτε"
παντως ειναι ιδιαιτερα ομορφο το γεγονος οτι ο Ομηρακος κραζει την ηγεσια της νοβους για επιλογες της ,και τον υπερασπιζονται οι dab,αλλο που δεν θελουνε τα γατονια του δελτα.
οτι και να σου λενε Ομηρακο να ξερεις εχεις βαλει και εσυ ενα λιθαρακι στον διασυρμο της Novus.
 

DeletedUser27712

Όπως και να χει η νοβους μέχρι τώρα δεν τα χει παρατήσει και ακόμα και μετά από τόσες σφαλιάρες το παλεύει.Έχουμε δείξει επιμονή και θέληση για αυτόν τον πόλεμο και ας μας διασύρετε όσο θέλετε εμείς εδώ είμαστε να πέσουμε μαχόμενοι.
Πόσες φυλές έχουν πατήσει διάλυση πάνω στον μήνα...
 

DeletedUser35354

Όπως και να χει η νοβους μέχρι τώρα δεν τα χει παρατήσει και ακόμα και μετά από τόσες σφαλιάρες το παλεύει.Έχουμε δείξει επιμονή και θέληση για αυτόν τον πόλεμο και ας μας διασύρετε όσο θέλετε εμείς εδώ είμαστε να πέσουμε μαχόμενοι.
Πόσες φυλές έχουν πατήσει διάλυση πάνω στον μήνα...

ΝΑΙΙ παλεψτε το αν και δεν βλεπουμε να το παλευετε , το μονο που βλεπουμε ειναι να χανουμε 1 και να παιρνουμε 10 , (θα πω εναν αριθμο στην τυχη φυσικα ) εχουμε κανει την διαφορα και απλα προσπαθειτε να χασετε οσο πιο αργα μπορείτε ... Τουλαχιστον ας ειμαστε αντικειμενικοί , ειμαστε μακραν καλυτεροι παικτικα και αυτος ειναι ο λογος που χανετε , ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες .
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
ο επομενος κατασκοπος παιζει να ειναι και ο φωταρας :D:D:D
τεσπα παιδια δεν θελω να παιζω με το πονο σας αλλα "οπως στρωσατε θα κοιμηθειτε"
παντως ειναι ιδιαιτερα ομορφο το γεγονος οτι ο Ομηρακος κραζει την ηγεσια της νοβους για επιλογες της ,και τον υπερασπιζονται οι dab,αλλο που δεν θελουνε τα γατονια του δελτα.
οτι και να σου λενε Ομηρακο να ξερεις εχεις βαλει και εσυ ενα λιθαρακι στον διασυρμο της Novus.

Kαλε μου φιλε δεν κραζω την ηγεσια τον νοβους αλλα τον φλουφλι, και δεν ειναι κακο να παραδεχεσαι τα λαθοι σου, ο σεβασμος κερδιζεται οταν τα παραδεχεσαι επισης σε διαπυστωνω οτι εγω δεν ειμουν διοικηση , την μονη φορα που ειμουν και ειχα προσβαση ηταν στην αρχη στο διμηνο.Οταν σταματησα και μετα ξανα μπηκα ειμουν απλα ενα μελος.

Εσυ καλε μου φιλε αφου δεν παιζεις πουθενα καλυτερα να μην ανοιγεις το στοματακι σου δεν ξεχναμε τι επαθες στον 44..

Σταματα να ζηλευεις ρε παιδι μου...χαχαχα
 

DeletedUser34439

Δεν γινεται να παιξεις 2 ηπειροι πολεμο με 5 παικτες μετωπικους.απλα δεν γινεται αυτο ηταν το λαθος που εκανε η νοβους οσο καλος παικτης και να εισαι αμα εχεις εισερχομενους πανω απο 200 αριστοκρατες και δεν προλαβαινουν ολοι να κοψουνε ειναι λογικο να χασεις χωρια οπως εχασα εγω στο 1ο πλανο.
αυτο το ποστ δηλαδη σαν τι να το εκλαβω ,επαινος στην ηγεσια της νοβους??
εσυ ποτε παραδεχτηκες τα λαθη σου,γιατι εχω αντιληφθει πως συνεχεια κρυβεσαι
λες πως ησουν απλο μελος και οτι ησουν στην αρχη ηγεσια
αλλα αυτο ειναι γνωστο, εγω σας ξεμπροστιασα οταν πλακωνοσασταν για τα εσωτερικα ,μετα ξαναμπηκες να κλησεις κοσμο χαλαρο νομιζες πως θα παει αγκαλιτσα αλλα σου χαλασανε τα σχεδια οι dab
τα μισα + μελη εσυ τα στρατολογησες ,και οταν μιλαμε οτι η νοβους υστερει σε υλικο τοτε μαντεξε και ποιος αλλο εχει ευθυνη πλην του φωταρα
και μου λες για τον 44
για πες μου τι επαθα στον 44 να μαθω και εγω ,γιατι μου διαφευγει και οταν μου πεις
απαντησε μου τι επαθες στον κοσμο 38 στον κοσμο 40 στον κοσμο 50(εκει ακομη σε ψαχνουνε ρε συ να κουβαλησεις :D:D)
με παιδακια σαν και εσενα συνηθως δεν ασχολουμε αλλα οταν βλεπω οτι ενω κρυβεσαι απο αλλους που κουβαλανε μετα βγαινεις και το παιζεις μαγκας
 

DeletedUser34056

Φίλε Night King σε αυτό το ποστ την λέμε στην DAB και η DAB στην NOVUS, δεν θα μας πάρεις την δόξα εσύ με τον Όμηρο, πηγαίντε αλλού να τα πείτε, έλα μη ξεφεύγουμε σε παρακαλώ, gabriel άσε τα like και πες τους κάτι
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
,μετα ξαναμπηκες να κλησεις κοσμο χαλαρο νομιζες πως θα παει αγκαλιτσα αλλα σου χαλασανε τα σχεδια οι dab τα μισα + μελη εσυ τα στρατολογησες ,και οταν μιλαμε οτι η νοβους υστερει σε υλικο τοτε μαντεξε και ποιος αλλο εχει ευθυνη πλην του φωταρα
Nα σου θυμησω λοιπον οτι εγω εχω τα @@ και παιζω σε καθε κοσμο και δεν με νοιαζει αν χασω η κερδισω απλα να το απολαυσω το παιχνιδι αντιθετα με εσενα που κρυβεσαι πισω απο ενα ανωνυμο ονομα πες μας λοιπον ποιος εισαι στο παιχνιδι.

απαντησε μου τι επαθες στον κοσμο 38 στον κοσμο 40 στον κοσμο 50(εκει ακομη σε ψαχνουνε ρε συ να κουβαλησεις :D:D)
με παιδακια σαν και εσενα συνηθως δεν ασχολουμε αλλα οταν βλεπω οτι ενω κρυβεσαι απο αλλους που κουβαλανε μετα βγαινεις και το παιζεις μαγκας
Στον 38? επαιξα ξυλο 3v1 οπως και εκει τυχαια μπηκα γιατι στην αρχη ειμουν για πρεμιουμ. και στον 40 παλι ξυλο 3v1 ΕΠΑΙΞΑ ΟΜΩΣ οχι σαν καποιους αλλους που πατανε διαγραφες με την πρωτη ευκαιρεια. Στον 50 με κερδισε ο δρακος που μου διελυσε 3 βασικους παικτες πρωτο και πρωτο τον makaveli. μαγκας ειναι αυτος που παραδεχεται οτι σε καποια σημεια εχει κανει λαθοι και ναι φιλε μου εγω παιζω απο το καιρο που ανοιξε το παιχνιδι με το ιδιο oνομα οχι σαν καποιους αλλους.

σε καλυψα Παιχταρα τον tribal wars;
 

DeletedUser34439

Δεν χρειαζετε να μου θυμησεις κατι επειδη γνωριζω,και επειδη λοιπον γνωριζω σου λεω τις πικρες αληθειες ψευτομαγκακο
ακου λοιπον που μου εβγαλες και @@ ,εδω λοιπον στον 47 αρχιζες να κραζεις αλλους και να δημιουργεις κλιμα στο external
πολυ απλα για να αποφυγεις τις ευθυνες σου,και για να μην χαλασεις την δηθεν καλη σου εικονα που πουλας στα 15χρονα.
κατσε και σκεψου λοιπον ποιος ευθυνετε πιο πολυ για την νοβους εσυ ή ο φλουφλης?
εσυ ή τα αλλα απλα μελη της νοβους?
Δεν σου το επαιξα ποτε παιχταρας και δεν εχει σημασια σε ποιους λογαριασμους εχω παιξει ,σου κανω κριτικη πολυ απλα γιατι πιστευω τετοια ατομα σαν και εσενα ειναι το καρκινωμα στο παιχνιδι.
σου αναφερα τους παραπανω κοσμους οπως επισης θα μπορουσα να σου πω και για αλλα γεγονοτα γιατι σε ειδα να λειτουργεις κουτοπονηρα ,και κρυβοσουνα πισω απο αλλους.
και να σου θυμισω σε ολους αυτους γιατι σε παιξανε κοντα 3 vs 1,
π.χ στον 40 ο blacko ,ο ταμειος ,γιατι πηγανε εναντιον σου 3/1 ,γιατι πολυ απλα ειδαν τις κουτοπονηριες σου
μαγκας δεν θα γινεις ποτε λογω του παικτικου σου ηθους
 

DeletedUser35766

Έλα ρε μάγκες τώρα.. Όμηρε εσύ ήσουν που έλεγες για άκυρα ποστ κλιπ πριν λίγες ημέρες. Αν ήταν άκυρα τα ποστ με στατιστικά πολέμου του κ47 κλιπ τώρα αυτά για κόκκινους δράκους στον κ50 και 3v1 σε κ38 και κ40 κλιπ κλιπ τι είναι;

Τεσπα στο θέμα μας. Για έμενα αυτά που λένε ότι έτρεξες να κρυφτείς μόλις είδες πλάνο κλιπ (τουλάχιστον για την 1η φορά) δεν ισχύουν όπως ούτε και αυτά που λέγατε για maiter.. εγώ που σου κόλλαγα άριστους σε αρκετά χωριά έβλεπα καθαρά ότι το προσπάθησες και μάλιστα πολύ έβαλες αρκετά κοψίματα και ρεκλάιμ και σε εμένα και σε πολλούς άλλους άσχετα αν έχασες στο τέλος όλα τα χωριά που δεν ήταν στοκαρισμένα και ήταν δικά μου νομπλ στο πλάνο.. 150 άριστοι μπήκαν από απόσταση κάτω από 1 ώρα και 30 λεπτά και ακόμα περισσότεροι από 150 κάτω από 3 ώρες.. (πολυ δύσκολη άμυνα για κοψίματα..

Έφυγαν είδη αρκετά άτομα που δεν άντεξαν την πίεση από την DAB και μείναμε αυτοί που μείναμε. Η συμβουλή μου είναι να μην κράζετε όποιον βαράει με πλάνο η DAB και για τον Χ Ψ λόγο δεν τα βγάζει πέρα, γιατί είναι πολύ φανερό ότι η DAB έχει πολύ καλύτερο υλικό από την νοβους και σαν ομάδα αλλά και σε προσωπικό επίπεδο παιχτών, άρα με το να κάνουμε party κάθε φορά δεν σημαίνει ούτε ότι ήταν ρουφιάνος ο άλλος, ούτε ότι ήταν κρυφό χαρτί, ούτε ότι τα παράτησε. Μην κρίνετε για να μην κριθείτε. Απλό παράδειγμα Όμηρος προς maiter και μετά από λίγες ήμερες Όμηρος στη θέση του maiter..

Ο επόμενος να ετοιμάζετε παρακαλώ :rolleyes: Είμαστε αποφασισμένοι ομαδικός. Ούτε μπανάκια ούτε γκομενίτσες! Μόνο DAB και αυτό το καλοκαίρι και να θυμάστε ότι όποτε δώσουμε τον λόγο μας τον κρατάμε!

Cheers https://prntscr.com/jrmgws


Τα στατιστικά με νοβους δεν είναι ακριβός αυτά γιατί κάθε φορά οι νοβους πετάνε παίχτες που δέχονται πλάνο έξω από τη φυλή λίγο πριν σκάσουμε.. έβαλα το print screen για να δείτε απώλειες επιτιθέμενου και αμυνόμενου στον πόλεμο κύριος. Για όσους καταλαμβάνουν δίχνει επίσης φανερά τη διαφορά ποιότητας που υπάρχει ανάμεσα στις 2 φυλές..

https://prntscr.com/jrmusg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Φίλε Night King σε αυτό το ποστ την λέμε στην DAB και η DAB στην NOVUS, δεν θα μας πάρεις την δόξα εσύ με τον Όμηρο, πηγαίντε αλλού να τα πείτε, έλα μη ξεφεύγουμε σε παρακαλώ, gabriel άσε τα like και πες τους κάτι



χαχαχα ειπα να δημιουργησω κλιμα.

τι να πω βασικα τα χω πει νομιζω
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Δεν χρειαζετε να μου θυμησεις κατι επειδη γνωριζω,και επειδη λοιπον γνωριζω σου λεω τις πικρες αληθειες ψευτομαγκακο
ακου λοιπον που μου εβγαλες και @@ ,εδω λοιπον στον 47 αρχιζες να κραζεις αλλους και να δημιουργεις κλιμα στο external
πολυ απλα για να αποφυγεις τις ευθυνες σου,και για να μην χαλασεις την δηθεν καλη σου εικονα που πουλας στα 15χρονα.
κατσε και σκεψου λοιπον ποιος ευθυνετε πιο πολυ για την νοβους εσυ ή ο φλουφλης?
εσυ ή τα αλλα απλα μελη της νοβους?
Δεν σου το επαιξα ποτε παιχταρας και δεν εχει σημασια σε ποιους λογαριασμους εχω παιξει ,σου κανω κριτικη πολυ απλα γιατι πιστευω τετοια ατομα σαν και εσενα ειναι το καρκινωμα στο παιχνιδι.
σου αναφερα τους παραπανω κοσμους οπως επισης θα μπορουσα να σου πω και για αλλα γεγονοτα γιατι σε ειδα να λειτουργεις κουτοπονηρα ,και κρυβοσουνα πισω απο αλλους.
και να σου θυμισω σε ολους αυτους γιατι σε παιξανε κοντα 3 vs 1,
π.χ στον 40 ο blacko ,ο ταμειος ,γιατι πηγανε εναντιον σου 3/1 ,γιατι πολυ απλα ειδαν τις κουτοπονηριες σου
μαγκας δεν θα γινεις ποτε λογω του παικτικου σου ηθους


+1 σε οτι αναφερεσαι για τον 47 για τα αλλα δεν εχω αποψη .
 

DeletedUser35336

εγω λεω να το αφησετε και να πατε για μπανια μιας και καλοκαιριασε!!!μαζεψτε σημαιες και τα σχετικα και ολα μια χαρα!!!

[
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
τι εγινε φοβασαι κυριε ναιτς κιγκ φοβασαι να μας πεις με ποιο λογαριασμο παιζεις?
μηπως πουθενα? κανε μας την χαρη και παιξε τετρις
οσο για τον 40 αγορινα μπορεις να μιλησεις με το μπλακο που ηδη εγω μιλησα τον εκεινο τοτε καιρο και με τον ταμειο.

Υ.Γ ιλλουζιον αφου αυτος ο ανυπαρκτος τα αναφερει δεν μπορω να μην του απαντησω, βεβεαια αυτο θα ειναι το τελευταιο που απανταω εκτος κ47 και απολογουμε δεν το εκανα σκοπιμα απλα οταν το εχεις μεσα σου να εισαι κομπλεξικος πεταγεσαι οπου βρεις για να παρεις την δοξα.

και ναι φιλε στο πλανο που δεχθηκα στα περισσοτερα ηταν μονο δικα μου κοψιματα

εγω επαιξα απο το βραδυ μεχρι το απογευμα στις 7...τα υπολοιπα τα κουμανταρανε ολοι

απλα αυτο που δεν χωνεψα ηταν οτι ειχα ζητησει σε 4 βσικα χωρια μπροστα αμυνες και πηρα την φραση οτι ειναι ενταξει και αντεχουνε.

ηταν ωραιο πλανο παντως το απολαυσα :)
 

DeletedUser34439

μπραβο ρε μπαγασα με καταλαβες
οντως πουθενα πωπω τι θα κανω τωρα τι ντροπη :p
τετρις επαιζα παλια,εσυ γιατι δεν παιζεις με τις κουκλες σου?
ακου ρε χαιβανι να καταλαβεις επειδη ετυχε να μπω κο-πλαυ σε λογαριασμους σχετικα καλους και στη νοβους και σε ρεκ
σε ξερω τι ψευτρακι και τι υποκριτης εισαι
βεβαια εδω επι τις ουσιας αποφευγεις να πεις οτιδηποτε για τον 47
ακομη περιμενω να μου πεις αν εχεις ευθυνη για την καταντια της νοβους, και τι ευθυνη εχεις

ειναι αληθεια οτι στρατολογεις νουμπαδες για να τους νομπλαρεις εσωτερικα και αφου ξεμενεις απο παιχτες μετα ψαχνεις να κλεισεις κοσμο αγκαλιτσα?
ειναι αληθεια οτι σε εχουνε κατηγορησεις για ωθηση λογαριασμο γιατι λες σε ασχετους φιλους σου και γνωστου σου να μπουνε να σου χτισουνε χωρια και να τα νομπλαρεις οταν μεγαλωσουν

και τι να μου πουνε ο μπλακο και ο ταμειος για τον 40
που αμα δεις εγω εγραψα μνμ σε αυτους πριν σου κυρηξουνε τον πολεμο
να μου πουνε τι?
θυμαμαι και τι λεγανε για ολη την φυλη σου
"το εξυπνο πουλι απο την μυτη πιανετε"
τα θυμασαι ομηρακο?? :D:D
τεσπα δεν θελω να γραφω πλεον για αλλους κοσμους εδω στον φορουμ του 47 και το σε κραζω πλεον ειναι τοσο ευκολο δεν μου προσφερει πλεον μεγαλη ευχαριστηση:cool:
απαντα αν εχεις την στοιχειωδη ευθιξια για τον 47 για τις ευθυνες σου
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
παλι μιλας χωρις στοιχεια και ριχνεις μια φραση που δεν εχει νοημα
και το μονο που μπαινεις σε ενα φορουμ που δεν σε αφορα, δεν ξερω απο ποτε εχεις να παιξεις κι ολας το παιχνιδι, μονο η λασπη που προσπαθεις να ριξεις με ενθουσιαζει. :p
ουτε ο ιδιος δεν τα πιστευεις αυτα που λες
ενας ανυπαρκτος εισαι που ψαχνεις απο καπου να πιαστεις... χαχα

αφου φορας παντελονια πες μας το ονοματακι σου στο γκειμ.
γιατι πισω απο ενα υπολογιστη ξερει και ενα 14χρονο να μιλαει ανωνυμος.
 

DeletedUser34439

δλδ οτι γραφω ειναι ψεματα?
με ενδιαφερει και μπαινω και σχολιαζω, εσενα τι σε ενοχλει
δεν απαντας ομως στα του 47 τι εγινε ομως και αντιλαμβανομαι πως αποφευγεις
το μονο που σε ενδιαφερει τοσο πολυ ειναι που εχω παιξει
ναι αγορακι ναι δεν θα σου χαλασω χατιρι ανυπαρκτος οτι πεις
εγω ο ανυπαρκτος ομως γουσταρω να σε ξεφτυλιζω εσενα και τον φωταρα

τωρα πες μας τι εγινε στον 47 να μην αλλαζουμε και θεμα

και για αλλους κοσμους αν θελεις μπορουμε να συζητησουμε αλλα να μην χαλαμε το φορουμ εδω
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
oοτι ειχα να γραψω το εγραψα στις πιο πανω λιστεςς
παρε το ποντικι σου και τραβα πιο πανω και δες
τζαμπα ασχολουμε ενα ανωνυμο...


ασε τα παιδια να συνεχισουμε τη κουβεντα μας για εδω...
 
Κορυφή