SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλα χαλαρωστε παιδες,δεν ημαστε κυριος κωστας να οριομαστε σε κλησεις και με κυκλικα.Παιχνιδι ειναι,σορρυ αν σας καταστρεφω την φαντασια ;)

Βασιλη οσο και να θες να με πεισεις για κατι,ξερεις οτι οταν οριστικα τελειωσουμε με το πλανο(οσες μερες διαρκεσει) θα μπορεσουμε να πουμε αν ηταν αποτυχια ή οχι.Η πρωτη σημερινη φαση ναι δεν ηταν οπως την περιμεναμε,αλλα δεν βαλαμε και τα μαυρα γιατι σε τελικη αναλυση,τα επιθετικα μας γυρνανε αθικτα ;)
 

DeletedUser

δεν ειναι σωστο να μιλατε ετσι στους αλλους παιχτες δεν φταινε αυτοι για την ασχετοσυνη τους θα σας παρακαλεσς η συζητηση να κρατησει καποια επιπεδα και να μην προσφευγουμε σε αστερακια και αλλες τετοιου ειδους βρισιες!!
 

DeletedUser

τωρα εσυ μετανοιωσες δηλαδη? μου φαινεσαι καπως μπερδεμενος?? μπρικια και τσουρεκια? καστανα?? που κολλανε ολα αυτα?
 

DeletedUser

Απογοήτευση που θα πήρε ο panourgos καθώς έβλεπε τα αποκαρδιοτικά αποτελέσματα του πλάνου :'(
Από την πολύ την σύγχηση βραχυκυκλώθηκαν τα κυκλώματα του υπολογιστή του ERROR ERROR :D
Αλλά δεν έφταιγε αυτός που φεύγανε όπως να ναι οι αριστοκράτες...σα πως ήταν στον υπολογιστή όταν έγινε ?? :grrr2:
Μπορούμε όλα να τα ρίξουμε στην τύχη..ήταν η κακιά η ώρα.. Ναι, η τύχη έφταιγε :D
Μην ανησυχείται όμως Problem Fixed :D

Έχω δυνατές ενδείξεις ότι έχει κόμπλεξ με τα βαριά του..αναφορές όπου οι αριστοκράτες έρχονται με βαρύ..ήθελα να ξερα ποιο απάνθρωπο κτήνος κακομεταχειρίζεται έτσι τα ζωάκια του :rolf:

Δικιολογείται βέβαια αν είχε τεχνικό πρόβλημα ο υπολογιστής και δεν υπήρχε κανείς κοντά να το διορθώσει :oops:

Αλλά αυτό δεν ήταν τίποτε άλλο από ένα δείγμα των γεγονότων που έγιναν..και μιλάω φυσικά για τον αγαπητό Da ViNci

πες μου τι έγινε ?? τι παίχτηκε ? εγώ σε πίστεψα..είπες ότι δε θα γινόταν ποτέ..έβαλα τα όνειρα και τις ελπίδες μου σε σένα..τι πήγε στραβά..πες μου και εγώ θα σε πιστέψω πάλι...ήταν η πανσέληνος ?? ήταν η Αφροδίτη στον σκορπιό ?? :rip:

Μακάρι ο ναρκισσισμός να μετρούσε σαν skill θα ήσουν από τους καλύτερους παίκτες :oops: το παράκανα λίγο ε?
Ελπίζω να μην πληγώθηκε ο εγωισμός σου..παραδέχομαι ότι η εικόνα που έχεις για το παικτικό επίπεδο του εαυτού σου κατα το ήμιση ισχύει :clap: είναι αρκετό :D
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
παντως οταν γυρισει ο αιγοκερως απο τις διακοπες του εχει να ριξει πολλες ποινες για διαφορα κοσμητικα επιθετα που χρησιμοποιηθηκαν εκατερωθεν.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
παντως οταν γυρισει ο αιγοκερως απο τις διακοπες του εχει να ριξει πολλες ποινες για διαφορα κοσμητικα επιθετα που χρησιμοποιηθηκαν εκατερωθεν.

εσύ τί είσαι; Trial FοM?
Είμαστε το πιο ζωντανο forum στο server... και να φευγει κανα επίθετο δεν χάλασε κι ο κόσμος. Like πρεπει να κανει ο αιγόκερως, όχι να δίνει ποινές :D
 

DeletedUser33711

παντως οταν γυρισει ο αιγοκερως απο τις διακοπες του εχει να ριξει πολλες ποινες για διαφορα κοσμητικα επιθετα που χρησιμοποιηθηκαν εκατερωθεν.

Νικο :) τι κανεις φιλε μου ? Εχεις πολλα χαιρετισματα απο τον Τακη Invincible24 απο τον κ32.. ειμαστε τα δυο παιδια απο ΜΑΟ εαν θυμασαι

Σωτηρη δε προσπαθω να πεισω κανεναν για τιποτα το πλανο σαν πλανο την ωρα που σκαει ηταν αποτυχια εχει και συνεχεια φυσικα.. αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα, ο κωστας ποτε δεν εχει υψωσει φωνη πουθενα οποτε φευδης επιχειρηματα καταρρεουν μπροστα μου (ωχ αυτο θα μου κολλησει καλα που τα σκεφτεται αυτος ο Da Vinci πια), φημες λενε οτι η μεγαλη παικτικη του ικανοτητα κατεδαφισε ακαδημια χωριου πριν το παρουμε καλα τοοοσο καλος παικτης ειναι αυτος τελικα... χαχα εεε ρε πραγματα που θα δουμε


2015-08-10 09:10 9731 -170 59h -
2015-08-10 10:10 9141 -590 1h -
2015-08-10 11:09 9145 +4 1h 9 possibilities
2015-08-10 13:10 9150 +5 2h 21 possibilities
2015-08-10 14:09 9145 -5 1h -
2015-08-10 15:09 9141 -4 1h -
2015-08-10 16:10 9145 +4 1h 9 possibilities

ποπο ζημια που πρεπει να του εκανε αυτο του Untouchable
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δεν ξερω τι λετε......πολλα εχουν να κριθουν ακομα...εγω θα μιλήσω οταν πρεπει.....αυτα που ξερω δεν θα τα πω ακομα!
 

DeletedUser33200

Πλευρά 1:
Φυλές: School
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28,173
Πλευρά 2: 45,964
Διαφορά: 17,791

chart
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
:hmmm:
Tί ώρα σκάει το Μεγαλο πλάνο της SOL για καμια 50αρια χωρια; (λίγα λέω,ε;)

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 0 :oops:

Skneepaki αν διαβαζεις παρε λογαριασμό γιατί άρχισαν τα ζόρια μου φαίνεται... :D

Απο το πρωι που εσκασε το πλανο και μετα δεν ειχα νετ για αυτο αργησα να απαντησω αγαπητε...
λοιπον εχουμε και λεμε εξαιρετικη αμυνα απο σκουλ συγχαρητηρια σε οποιους επαιξαν τους 2 λογαριασμους, οντως περιμεναμε να παρουμε αρκετα χωρια σημερα αλλα φαγαμε ακυρο
τωρα οπως τα βλεπω ο ανπα την γλιτωσε αλλα ο εφρεμ σταδιακα τα επομενα 24ωρα θα τα χασει σχεδον ολα που ειναι κοντα μας...

ωστοσο αν δεν κανω λαθος το πλανο σας στον μπλακο κρατησε περιπου 5 μερες οποτε καλο ειναι να κρινουμε πως πηγαμε σε 4 μερες απο σημερα

Η περιληψη της σημερινης μερας παντως ειναι πως η σκουλ κερδισε καθαρα και δικαια την μικρη μαχη αυτου του πλανου ( πιστευω πως μιλαω αρκετα αντικειμενικα)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ρε σεις κοψτε την καραμελα με τις 5 μερες
Το πλανο σας λεει κρατησε 5 μερες. ναι και 5 μερες πριν που αρχισαν οι fakes. 10 μερες πλανο.

Αν καθαρισω εγω δηλαδη 30 χωρια και τα παρω σε 1 μηνα θα είναι 1 μήνας πλάνο; :p

Ως πλάνο ορίζεται ο συντονισμός επιθέσεων από τη διοίκηση της φυλής με κατανομή στόχων στα μέλη της φυλής και με συγκεκριμένη ώρα άφιξης των επιθέσεων.
(δικος μου ειναι ο Μπαμπινιώτης, προφανώς δεν υπάρχει σε κάποιο twλεξικό. lol)

Μετά το πλάνο μπορείς να χτυπήσεις και να πάρεις όσα χωριά θες και το αποτέλεσμα αυτών των επιθέσεων έχει να κάνει με την ικανότητα του επιτιθέμενου ή αμυνόμενου αντίστοιχα.

Η περιληψη της σημερινης μερας παντως ειναι πως η σκουλ κερδισε καθαρα και δικαια την μικρη μαχη αυτου του πλανου ( πιστευω πως μιλαω αρκετα αντικειμενικα)

ναι και είμαι περίεργος για ποιό λόγο... μύγα σε τσίμπησε; :D Εγώ με ποιον θα τσακώνομαι τώρα; lol

Μακάρι όλοι στις φυλετικές να έπαιζαν για τη φυλή και όχι για το τί γίνεται στο λογαριασμούλι τους και θα ευχαριστιόμασταν καλύτερα το παιχνίδι (ξέρει αυτός που πάει η σπόντα)
 

DeletedUser

Παντως,24 ωρες μετα το πλανο και η διαφορα απο τα χαμενα του μπλακο ισοφαριστηκε.Και κρινοντας απο καποιες ανιχνευσεις εκει πανω,νομιζω οτι θα αρχισει να μεγαλωνει αλλα απο την μερια μας αυτη τη φορα.
 

DeletedUser33703

ρε σεις κοψτε την καραμελα με τις 5 μερες
Το πλανο σας λεει κρατησε 5 μερες. ναι και 5 μερες πριν που αρχισαν οι fakes. 10 μερες πλανο.

Αν καθαρισω εγω δηλαδη 30 χωρια και τα παρω σε 1 μηνα θα είναι 1 μήνας πλάνο; :p

Ως πλάνο ορίζεται ο συντονισμός επιθέσεων από τη διοίκηση της φυλής με κατανομή στόχων στα μέλη της φυλής και με συγκεκριμένη ώρα άφιξης των επιθέσεων.
(δικος μου ειναι ο Μπαμπινιώτης, προφανώς δεν υπάρχει σε κάποιο twλεξικό. lol)

Μετά το πλάνο μπορείς να χτυπήσεις και να πάρεις όσα χωριά θες και το αποτέλεσμα αυτών των επιθέσεων έχει να κάνει με την ικανότητα του επιτιθέμενου ή αμυνόμενου αντίστοιχα.



ναι και είμαι περίεργος για ποιό λόγο... μύγα σε τσίμπησε; :D Εγώ με ποιον θα τσακώνομαι τώρα; lol

Μακάρι όλοι στις φυλετικές να έπαιζαν για τη φυλή και όχι για το τί γίνεται στο λογαριασμούλι τους και θα ευχαριστιόμασταν καλύτερα το παιχνίδι (ξέρει αυτός που πάει η σπόντα)

Για να είμαστε ακριβής , πλάνο όπως είπες σημαίνει συντονισμένες επιθέσεις , το πλάνο σας σε εμένα δεν ήταν κάποια συγκεκριμένη ώρα αλλά στην πρώτη φάση του πλάνου οι επιθέσεις ήταν με διαφορά 10 ωρών .
Επίσης το πλάνο ήταν 5ήμερο για τον λόγο ότι τα επιθετικά που γύρισαν τα περισσότερα ξανά ήρθαν , και τις 5 μέρες που κράτησε το πλάνο έσκαγαν nukes και τα χωριά δεν ήταν σπασμένα , αλλά σπάγατε χωριά καθημερινά , αυτό αποδεικνύεται με μια ματιά στο προφιλε μου στους 5 συνεχόμενους αμυνόμενους που τους πήρα τις 5 μέρες του πλάνου .
Για όλα τα παραπάνω λοιπόν μπορεί να πει κανείς ότι το πλάνο σας κράτησε 5 μέρες.
 

DeletedUser

Απο το πρωι που εσκασε το πλανο και μετα δεν ειχα νετ για αυτο αργησα να απαντησω αγαπητε...
λοιπον εχουμε και λεμε εξαιρετικη αμυνα απο σκουλ συγχαρητηρια σε οποιους επαιξαν τους 2 λογαριασμους, οντως περιμεναμε να παρουμε αρκετα χωρια σημερα αλλα φαγαμε ακυρο
τωρα οπως τα βλεπω ο ανπα την γλιτωσε αλλα ο εφρεμ σταδιακα τα επομενα 24ωρα θα τα χασει σχεδον ολα που ειναι κοντα μας...

ωστοσο αν δεν κανω λαθος το πλανο σας στον μπλακο κρατησε περιπου 5 μερες οποτε καλο ειναι να κρινουμε πως πηγαμε σε 4 μερες απο σημερα

Η περιληψη της σημερινης μερας παντως ειναι πως η σκουλ κερδισε καθαρα και δικαια την μικρη μαχη αυτου του πλανου ( πιστευω πως μιλαω αρκετα αντικειμενικα)

Respect !!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
το πλάνο σας κράτησε 5 μέρες.

Νικο η διαφορα 10 ωρων (6 ωρες ηταν στην ουσια) που λες ηταν επιλογη δικη μας στο αρχικο πλάνο. Το οτι συνεχισαμε αφου γυρισαν nukes να στελνουμε επιθέσεις δεν θεωρειται πλανο και το ξερεις κι εσυ. Ή μηπως χωρια που κοπηκαν οι αριστοι ή χωρια που έγιναν reclaim δεν θα έπρεπε να προσπαθήσουμε να τα πάρουμε; :hmmm:

Αν ειναι ετσι να κανουμε πλανα και οτι χωρια παρθουν να μην γινονται reclaim απο την αλλη φυλη ούτε να συνεχίζονται οι επιθεσεις :p


Όπως και να έχει... θέλετε να καταλήξετε κάπου; οτι κανατε μεγαλο πλάνο για 100 χωριά και πήρατε τα 3 (με το συμπάθειο :D ) αλλα το πλάνο σας σε διαστημα 5 μερών θα φτάσει τα 20 χωριά οποτε θελετε να το μετατρέψετε σε πετυχημένο;

Πάρτε ότι χωριά είναι να πάρετε και μεταξύ σας στο skype πειστείτε οτι είχατε επιτυχία γιατι εδώ δεν πείθετε κάποιον
 

DeletedUser

Αυτη η παρανοηση με τα 100 χωρια συνεχιζει να ειναι προσπαθεια κακης προπαγανδας παντως.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Αυτη η παρανοηση με τα 100 χωρια συνεχιζει να ειναι προσπαθεια κακης προπαγανδας παντως.
Αν το ξανασκεφτεις, θα δεις οτι ειναι υπερ σου να σου λεω οτι κανεις πλανο για 100 χωρια ενω εμεις οι μετριοι για 35 μονο :D


Κύριος ο Da viΝci! επίτηδες το κάνει για να τον συμπαθήσω μάλλον :p
 

DeletedUser

Καλυτερο ποσοστο το 10/30 παρα το 10/100 ομως ;)
Οποτε εσεις οι μετριοι κανετε πολυ κακη προπαγανδα :p
 

DeletedUser

δεν μπορεις να τον συμπαθησεις αυτον γιατι εκτος το οτι δεν ξερει να παιζει..... νομιζει οτι ειναι κ σημαντικος.... αρκετα ασχοληθήκαμε με τον ασήμαντο....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή