SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
:hmmm:
Tί ώρα σκάει το Μεγαλο πλάνο της SOL για καμια 50αρια χωρια; (λίγα λέω,ε;)

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 0 :oops:

Skneepaki αν διαβαζεις παρε λογαριασμό γιατί άρχισαν τα ζόρια μου φαίνεται... :D
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

DeletedUser

Δεν ξερω για ποια μπαρουφα να πρωτογελασω.

Αρχικα πες μας το ακκ που παιζεις για να ξερω βρε παιδι μου,να φοβηθω;;χαχαχαχχαχαχαχαα
 

DeletedUser30692

Χαιρομαι που ακους ησυχια μετα τον χαλασμο ;)

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 8,124
Διαφορά: 8,124

chart


Χαλασμός οκ :p .1 φορά βαρέσατε ενεργούς και μιλάμε για ένα από τα πιο επιτυχημένα πλάνα :p .

Καλή τύχη χτίζοντας τα 2 4χίλιαρα. Όταν τα ανεβάσετε θα ξανα έρθουμε :p:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αστερακια,κομματα,ασυντακτο κειμενο.Ποιος "σπουδαγμενος" hater εισαι πιτσιρικο μου;
Οταν αποφασισεις να πεις ονομα τα ξαναλεμε,μεχρι τοτε,νιωθε περηφανος που εστω σου απανταω κιολας!

Βασιλη,την ιδια απαντηση που εδωσα στον κωστα δινω και σενα,5 μερες πλανο κανατε,τωρα εχει σειρα το δικο μας,και ειμαστε μολις 3 μετα!
Οποτε υπομονη ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ΩΧ ΩΧ βρέχει έξω!

Πάει ο ήλιος κρύφτηκε :p

Εμεις τα χωρια τα πηραμε στο πλάνο και συνεχίσαμε να πάρουμε πίσω τα reclaims. Εσείς πήρατε 2-3 χωριά και χαίρεσαι που θα συνεχίσεις και θα πάρεις σε 5 μέρες χωριά από παίχτη που είναι μέσα στα κόκκινα; Αυτο θα πει fighting spirit :D

Βγες και πες fail η καταληξη του πλάνου, μπραβο στα παιδια που έπαιξαν καταπληκτικη αμυνα και ολες τα αλλα θαυμαστικα που βαζετε στους δικους σας παιχτες για να νομιζουν οτι έχετε το πάνω χέρι.

Θα στο πω απλα μια φορα για να το καταλαβεις εσυ και τα μαθητουδια σου

δεν μπορειτε να με χτυπησετε....

μου στελνουν κατι αναφορές και δεν πιστευω στα ματια μου :wow:
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Αν ήξερες έστω και λίγο κάτι από το παιχνίδι θα ήξερες πως τα πλάνα φαίνονται το επόμενο διάστημα και όχι τη στιγμή που σκάνε, εκεί κρίνεις αν είναι επιτυχημένα ή όχι .

.................................................
 

DeletedUser

Κωστα εχει απαντησει ο βασιλης για μενα ;)

Μια συμβουλη,να λετε μεταξυ σας τι θα πει ο καθενας γιατι βγαινετε και λετε τα αντιθετα και γινεστε λιγο ρομπες.

Υ.Γ.αντικειμενικα περιμεναμε περισσοτερα χωρια οταν σκασαμε το πρωι.Παιξατε ωραια αμυνα,αλλα οπως ειπα,μετα τις 5 μερες θα μπορουμε να εχουμε ολοκληρωμενη εικονα.Οσο για τον παικτη μεσα στα κοκκινα,δικα σας χωρια πηραμε και καταληξαμε εκει,ας μην τα χανατε να μην ηταν τωρα μεσα στα κοκκινα ;)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Κωστα εχει απαντησει ο βασιλης για μενα ;)

Σε τί εχει απαντησει ο Βασίλης; στο οτι ηταν fail το πλανο στο αποτελεσμα του;
Αυτο που εγραψε ο Βασιλης για ρωτα τον ποιος του το είπε και μετα θα δεις αν μιλαμε μεταξυ μας και ποιοι ρομπάρουν :p

Εγω εβαλα print με τα nobles στον Blacko οταν εσκασε το πλανο

Το δικο σας print για σημερα ειναι αυτο
46L2wnE.png


και βαρουσατε καμια 10αρια παιχτες και καμια 100αρια χωρια

και τα 2 εχουν γινει ανακατάληψη ήδη. Ποιο καταπληκτικη αμυνα απο της SOL δεν παίζει βεβαια να υπαρχει, ειναι γνωστο worldwide αυτό :p

Επίσης βλέπω και αναφορές απο superDanviΝci και λέω αποκλείεται να συμβαίνει αυτό :wow:

[SPOIL]
gRsJRhL.png
[/SPOIL]

TWStats

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 2

Total
Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 300
Πλευρά 2: 289
Διαφορά: 11
 

DeletedUser33703

τι λες ρε παιδι μου ανατριχιασα,,,

Ποιο καμάρι είσαι εσύ πάλι ; ποιος πικραμένος που θα πουλούσες τη μάνα σου για να σου δώσουμε λίγη σημασία ;
:oops: κύριε ανύπαρκτε τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία

Όσο για τα παιδιά της School 5 ώρες μετά το πλάνο και βγήκατε να βγάλετε στατιστικά , νομίζω πως βιαστήκατε κύριοι λίγο
Δεν σας λέω ότι θα πάρουμε σίγουρα χωριά αλλά καλά καλά ακόμα δεν έχει δύσει ο ήλιος.
 

DeletedUser

Κυριε Κωστα καλη η προσπαθεια να το παρουσιασετε ως τρομερα αποτυχημενο πλανο αλλα μερικες διορθωσεις γιατι για οσους ξερουν,η προπαγανδα που κανετε ειναι απογοητευτικη.
Λοιπον,τα χωρια που χτυπησαμε δεν ηταν ουτε 100 ουτε 200.40 ηταν ολα και ολα,τωρα αν εσεις τα φεικ τρενα με κριους τα κοβατε,τοτε θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι με κριους δεν νομπλαρε κανεις ;)
Επισης,περιμεντε μεχρι να περασουν και οι υπολοιπες μερες,μπορει και να μην παρουμε τιποτα,αλλα μπορει και ολο το σημειο εκει να γινει μπλε!Γι αυτο γενικα θα προτεινα να ασκουσατε κριτικη στο τελος του πλανου και οχι με τις πρωτες 4 ωρες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Θα βγω να σου πω ποσα βαρεσατε στο τελος γιατι νομιζω τα λες τα ψεματακια σου.. Οπως και να εχει και παλι 5/40 ντροπη
Εχασε ο Da Vinci χωριο ? :wow::oops: πως εγινε αυτο ? εγω νομιζα δεν μπορουμε να τον χτυπησουμε

Αλλος ενας μυθος(στο μυαλο του) κατερευσε σημερα χαχαχα :)

Αναμενουμε τη συνεχεια γιατι η αρχη οσο και εαν θελετε να την παρουσιασετε ειναι απογοητευτικη για εσας και το ξερετε καλα στις κλησεις σας επικρατει ησυχια και πανικος πο πο, πως εγινε αυτο θα τους περναμε πολλα χωρια, ερχεται καταιγιδα, ησυχια πριν την καταστροφη


ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ ΕΓΙΝΕ :mad: καπως ετσι νομιζω θα ειστε τωρα μεταξυ σας μαλλον χαχαχα
 

DeletedUser30692

Σωτήρη εμείς χτυπήσαμε 40 και πήραμε 13 απο τον Blacko και αρχίσατε να μιλάτε για αποτυχημένο πλάνο.

Εσείς με 3 στα 40 τι θα έπρεπε να κάνετε δηλαδή ;
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Βασιλη αποτυχημενο πλανο το ειπαμε οταν περασαν λιγες μερες και μεταα... εσεις αρχισατε μετα απο 2-3-4 οσες ωρες και αν ειναι να λετε για αποτυχημενο...
 

DeletedUser30692

Το δικό μας σαν ΠΛΑΝΟ , δηλαδή ΟΤΑΝ εσκασαν οι επιθεσεις πηραμε κατευθειαν 10-11 χωρια μετα εγιναν ρεκλαιμ και ανταλλασαμε χωρια για 4 μερες.

Αυτή είναι η διαφορά αν μπορείτε να την καταλάβετε. Άλλο να χάσεις χωριά και να κάνεις reclaim και άλλο να μη χάσεις καθόλου.
 

DeletedUser33711

10111010011111011000000 τα νευρα του Πανουργου μαλλον τα τελευταια δεκα λεπτα <3 ελπιζω να μην ριξει το σερβερ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή