SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

εσυ ποιοσ εισαι παλι!!!? και ποιος σου ειπε οτι παιζω μονο αυτον τον λογαριασμο εσενα.... σε αυτον τον κοσμο μπηκα ετσι γιατι χωρις εμενα δεν εχει ενδιαφερον!!! σολακιααα θα κλαψετε πολυ!!
 

DeletedUser

Εγω δηλωνω ποιος ειμαι στο ονομα ;)
Και βαζω και σε ποιους κοσμους εχω παιξει,σε αντιθεση με αλλους που το λενε στα λογια!

Ναι ναι περιμενουμε να μας κανεις να πονεσουμε παικταρα!!
 

DeletedUser

μονο πονος ρεεε....ενα ενα θα μετρατε τα χωρια που θα χανετε και δεν θα προλαβαινετε.... εμεις κλεινουμε και κοσμους κ σπιτια...
 

DeletedUser33711

Καλυτερο ποσοστο το 10/30 παρα το 10/100 ομως ;)
Οποτε εσεις οι μετριοι κανετε πολυ κακη προπαγανδα :p

Ξαφνικα τα 40 χωρια που ψευδως ανεφερες εχθες εγιναν και 30 χαχαχα στα παιχνιδια με τα νουμερα ειστε οι καλυτεροι και εμεις μετριοι
Να σου πει ενας μετριος τωρα την αληθεια

15/35 School
5/40 Sol και ξερουμε και οι δυο οτι δεν ηταν μονο 40 τα χωρια του πλανου αλλα σε αφηνω με την γλυκα του 40 που ειπες ο ιδιος εχθες

ΥΓ: Τον λαρι εγω στη θεση σου θα τον σεβομουν λιγο παραπανω εχει τρομακτικο skill
 

DeletedUser

Και τα δικα σας καποτε 12 επειτα 14 τωρα γινανε 15.Μαλλον τα παιχνιδια με νουμερα παιζουμε.Παντως καντα 40 καντα και 50 αν θες(ξαναλεω φεικ αριστοι προφανως και δεν μετρανε,και φεικ τρενα με κριαρια παλι δεν μετρανε),100 που θελετε να πιστευετε οτι ηταν,δεν ηταν ποτε ;)

Υ.Γ.Ειναι ο γνωστος λαρι με το τρομακτικο skill?
 

DeletedUser33711

Και τα δικα σας καποτε 12 επειτα 14 τωρα γινανε 15.Μαλλον τα παιχνιδια με νουμερα παιζουμε.Παντως καντα 40 καντα και 50 αν θες(ξαναλεω φεικ αριστοι προφανως και δεν μετρανε,και φεικ τρενα με κριαρια παλι δεν μετρανε),100 που θελετε να πιστευετε οτι ηταν,δεν ηταν ποτε ;)

Υ.Γ.Ειναι ο γνωστος λαρι με το τρομακτικο skill?



Ρε συ αυτα ειναι 16 χαχα :) ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ 16 παρε το πριντ καλυτερα γιατι ειμαι λιγο μετριος στο φορουμ <3 http://prntscr.com/83ffvz

Οσο για το λαρι ποιος ειμαι εγω που αναφερω και το ονομα του :confused:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    20,4 KB · Προβολές: 27
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και απο αυτα τα 16 εχετε κρατησει τα 6 αν βλεπω καλα;

Περιμενουμε λοιπον με απεριγραπτη ανυπομονησια τα ρεκλαιμ σας στα χωρια του εφρεμ!!

Ειναι ο λαρι απο cxc members club?
 

DeletedUser33711

12 κρατημενα που χτυπηθηκαν
5 -> sotoshtheone
4 -> Ammut
1 -> HENDRIX
1 -> Upercut
1 -> Unknownkiller99b

και αλλα 4 -> ammut κατω στον πρωην πυρηνα του blacko μιας και τον βρηκαμε αδειο

Γενικα κουραζομαι να σε διορθωνω σε παρακαλω πριν βγεις να γραψεις νουμερα να εισαι ακριβης γιατι το ψεμα του αριθμου καταρρεει μπροστα μου
 

DeletedUser

Φαινεται οτι δεν τα παω καλα με τα νουμερα,μαλλον δεν ψαχνω παρηγορια σε αυτα ;)

Γινεσαι λιγο ντα βιντσι νομιζω
 

DeletedUser33711

Θα γινουμε φιλαρακια με τον Da Vinci κατα βαθος τον αγαπαω
 

DeletedUser

Εφρεμ εκτος φυλης για να μην χαλανε τα στατς;;
Τσ τσ τσ!
Με απογοητευτε!
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Πωπωπωπωπωπωπωπωπωπωπω... τι γινεται μαγκες μου σκουλακιααααααα? Ο εφρεμ εκτος φυλης? Τι εγινε? Σας χαλαει τα νουμερα? Τελικα ηταν πολυ αποτυχημενο το πλανο που τον βγαλατε και απο φυλη...
 

DeletedUser33711

Υπαρχει λογος που ο μητσος ειναι ακομα στη φυλη ομως και οχι ο εφραιμ
 

DeletedUser33703

Το πλάνο μας δεν θα πω ότι ήταν επιτυχημένο αλλά το αποτέλεσμα ήταν επιτυχές μιας και βγάλαμε έναν λογαριασμό off και ο λόγος για τον efraim .
Επίσης το ότι τον πετάξατε εκτός φυλής για να μην φαίνεται στα στατιστικά δεν συμβαδίζει με το fair play που διατυμπανίζει ο chess .
Χώστε τον μέσα γτ βαριέμαι να βάζω κάθε φορά στο external στατιστικά για SOL και School + efraim.
 

DeletedUser33711

Νικο ο παικτης εχει τραβηξει απο εχθες καλωδιο και προσκληση να παει δεν ειναι κανεις μεσα για να αποδεχθει μετρα +20 χωρια η αποχωρηση του παικτη δεν εγινε για τα στατς αλλα για παραδειγματισμο, και ο μητσος πολυ πιθανο να χασει ολα τα χωρια σημερα αυριο στο επομενο πλανο ομως ειναι εδω και μας μιλαει και παιζει το παιδι. Δεν κατηγορω κανεναν αλλα αυτη η συμπεριφορα δε μπορω να την δεχτω οταν την προηγουμενη ημερα καθισαμε εγω και αλλα 4 παιδια να κοψουμε ολη τη 44
 

DeletedUser33703

Κοίτα ο efrem. έχει φάει 2 πλάνα και έχει καθίσει να παίξει ή τουλάχιστον έχει περάσει επιτήρηση , και σε κάθε επίθεση ξέμπαρκη που έτρωγε ο λογαριασμός ήταν εκεί να παίξει που και ανενεργός να ήταν δεν δικαιολογείται αυτή η πράξη . Τόσους ανενεργούς δικούς μας που φάγατε είδατε κανείς να πετιέται εκτός φυλής ;
Από την στιγμή που τον παίκτη επέλεξες να τον βάλεις στη φυλή σου και έχει παίξει για τη φυλή οφείλεις να τον έχεις μέσα μέχρι τη πυξίδα αν θες να παίζεις fair play τουλάχιστον .
 

DeletedUser30115

ετσι παει τωρα??τραβηξε καλωδιο και τον πεταξατε??
εμας αυτους που βαρεσατε τους ειδατε ποτε εκτος??
μιλατε και για fair παιχνιδι παικταραδες
δεν πειραζει ομως,αφου ετσι ειναι το fair παιχνιδι σας θα παιξουμε και μεις το fair παιχνιδι μας οπως γουσταρουμε!
μετα ομως μην βγει κανας κλαψας πονεμενος γιατι θα φαει και παντοφλα αλλα και κραξιμο!


Χαλασμός οκ :p .1 φορά βαρέσατε ενεργούς και μιλάμε για ένα από τα πιο επιτυχημένα πλάνα :p .

Καλή τύχη χτίζοντας τα 2 4χίλιαρα. Όταν τα ανεβάσετε θα ξανα έρθουμε :p:rolf:



bH0Tx44.jpg

1 φορα βαρεσαμε ενεργους οπως λες Μπιλυ αλλα ο παικτης ο ενεργος σας τωρα βρισκετε εκτος :hmmm:
Αλλα να ξερεις οτι οταν τα ανεβασουμε ΕΜΕΙΣ θα ξανα ρθουμε! :D
Καλη συνεχεια και να ξερεις οτι δεν παιξατε fair σημερα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή