DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30244

ναι εγω εγραψα να μου δωσετε ποιοι παικτες εχουν αποχωρησει και απο τις 2 μεριες για να τους βαλω,ειδες λοιπον Ηλια οτι δεν το διαβασες...:oops:
 

DeletedUser20213

Μην μου χαλατε τον manimafia...Απο τον κ5 μαλωνουμε,τωρα που ηρεμησαμε,πατε παλι να μας χαλασετε την σχεση...χαχαχαχαχα


ανελαβε εσυ το κεντρικο. το παλικαρι δεν κανει.
ακου στη λιστα της πυξιδας? χαχαχαχα
θα αρχισω να πιστευω οτι μας κανει και βουντου το βραδυ και μολις ξυπναει τρεχει στο χαρτη να δει αν εξαφανιστηκαν τα χωρια μας...:rolf:
 

DeletedUser31309

περνα γιωργο τις τελευταιες μερες λιγο τις συνολικες κατακτησεις περνα και την πεγκυπε στο προγραμμα περιμενω εσενα να μην το κανω εγω και λετε παλι τα δικα σας εκει...(μουχριτσες)
κοιταω ολη την μερα ποσο καλα σας παμε εμπλοκη...χαχαχαχαχαχα οπως οι φουλ ενεργοι μας εδω...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΦΥΛΗ ΝΤΡΟΥΙΤΣ...με λιγα λογια μετα απο 2 πλανα μου με τοσα χωρια μειων...
χαχαχααχαχαχα καλη συνεχεια στο τελος μανιμαφια εσυ και ο τοκ...το κερασακι στην τουρτα...

ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ:oops::noob:...ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΣΗ ΓΙΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΕ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΩΤΟΥ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΤΙ ****ΜΑΡΕΣ...:hmmm:
 

DeletedUser33752

Ναι σας είδαμε ποσό καλοί είστε σε κάθε πλάνο μας τα παρατανε 1-2 παίχτες Σας..μιλάτε για τοΝ προ που σας κανει πλάκα και δεν το έχετε καταλάβει η δε θέλετε να το καταλάβετε...Είδαμε και τον ντονατελο τα ξημερώματα ήθελα λέει να πάρει χωριό αλλά μάλλον δεν ήταν καλά πληροφορημένος...πρέπει να πόνεσαν οι κόκκινες... Όταν υπάρχει οργάνωση όμως σε μια φυλή υπάρχει και άμεση υποστήριξη και ανταπόκριση είτε είναι 5 το πρωί είτε 5 το απόγευμα!!!
 

DeletedUser

Ενα εχω να πω με ολη την καλη μου προθεση και την διαθεση στον λορδο μπλα μπλα.... Δεν ειμαστε εδω φιλε για να βγαζουμε τα κομπλεξ μας... για το παιχνιδι μιλαμε. Και επισης φιλε οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...Ειναι τραγικο... καθε φορα αυτο στις φυλετικες ειναι τελειως θλιβερο... κοιταξτε να παιξουμε καμια μαχη και να περασουμε καλα και αφηστε τα εσωψυχα σας γτ ριχνει πολυ την ποιοτητα... κουλάρετε!!!! Ολοι σας και ολοι μας... κοροιδευτειτε για τα πλανα για τα χωρια για τις αμυνες....γιατι βλεπω οτι σας αρεσει αλλα μεχρι εκει γτ ολο το αλλο ειναι ξεφτιλικια.... σε ολους τους κοσμους τα ιδια. Ελεος... ελα Πάμε να δειξουμε ενα αλλο Προφίλ.... Τιμιες μαχες.... αντρες ειστε πια. Κατι γυναικουλεες που μαλωνουν για καλσον και μακιγιαζ μου θυμιζετε.
 

DeletedUser23534

ναι ναι λορδε κετσαπ !πολυ μακιγιαζ αδερφε !σαν γκομενες βριζομαστε εδω μεσα και χωρις λογο λες αν νικουσατε εσεις να βριζαμε εμεις /? παντως εντελως φιλικα θα σας συμβουλευα τους πιο πολλους να μαζευτειτε στο καβουκι σας και ν αφησετε τ πηδαλιο των εξελιξεων σε φυλες γτ ενας ενας που παιζετε εσεις ουτε παιχνιδι γινετε ουτε τιποτα !γ αυτο εξελισετε ετσι ο κοσμος και αποχωρουν καλοι παικτες γτ στηριχθηκαν σε μεγαλα λογαι νουμπαδων και βρεθηκαν στο κενο !γτ οταν νομπλαρεις βαρβαρα ειναι ωραια και δεν σ αντιστεκονται αλλα οταν αρχιζει το παιχνιδι πιανει και χαλαει η δουλεια !σταματησε λοιπον ν βριζεις και παιξε οσο προλαβαινεις γτ ερχονται δυσκολες μερες !ανοιγει και ο 34 συντομα με ταχυτητα 2 λενε και θ μπορειτε να παρετε βαρβαρα πολα στα ριμ !και γ αυτο που ειπες σε ενα ποστ οτι τωρα βγαλαμε κακαλα στα παντελονια σε ενημερωνω οτι αν φταιει καποιος που οι ντρουιντς υφιστανται σαν φυλη ειμαι εγω !αν δεν επεμενα θ τους ειχαμε φαει προ καιρου !και κατι τελευταιο ολα αυτα τα λεγομενα δεν ειναι παινεσια και κομπασμος ειναι σκληρη ομαδικη ασταματητη δουλεια και εσεις βλεπετα τα αποτελεσματα αφιερωμενου χρονου και φυσικα εμπειριας !

- - - Eνημερώθηκε - - -

ανελαβε εσυ το κεντρικο. το παλικαρι δεν κανει.
ακου στη λιστα της πυξιδας? χαχαχαχα
θα αρχισω να πιστευω οτι μας κανει και βουντου το βραδυ και μολις ξυπναει τρεχει στο χαρτη να δει αν εξαφανιστηκαν τα χωρια μας...:rolf:

αυτο εινα ωραια δικιολογια που εχεις αγωνια καθε φορα που αν:clap:οιγεις το πισι και σκεφτεσαι (θα ειναι τ χωρια εκει δεν θ ειναι?? αλλοι πληρωνουνε γ αδρεναλινη φιλε !εμεις στην παρεχουμε δωρεαν !
 

DeletedUser30244

Αμαν ρε Ηλια τοσο κομπλεξ σου εχω προκαλεσει απο την μερα που αποχωρησα απο την κατω του μετριου φυλη σου,κουλαρε οπως γραφει ο co play σου και παιξε...οποιος ειναι να φαει πυξιδα θα φανει στο μελλον.
 

DeletedUser

Αυτος ο κόσμος είναι τόσο χάλια που παιδιά της φάπας σε άλλους κόσμους κάνουν καριέρα στον 31 :rolf: :rolf: :rolf:
 

DeletedUser33752

Αυτος ο κόσμος είναι τόσο χάλια που παιδιά της φάπας σε άλλους κόσμους κάνουν καριέρα στον 31 :rolf: :rolf: :rolf:

εγω θα σου κανω μια ερωτηση..αφου ειστε τοσο καλοι γτ δεν ειστε και εδω??? επειδη ειναι ο κοσμος χαλια??? ο καλος παιχτης φαινεται παντου!! σας αποδεικνυοουμε καθμερινα ποιοι ειμαστε...μιλαω με γεγονοτα και στατιστικα..δεν γραφω αερολογιες!!!
 

DeletedUser31309

Αμαν ρε Ηλια τοσο κομπλεξ σου εχω προκαλεσει απο την μερα που αποχωρησα απο την κατω του μετριου φυλη σου,κουλαρε οπως γραφει ο co play σου και παιξε...οποιος ειναι να φαει πυξιδα θα φανει στο μελλον.
Γιωργο αργουν τα στατιστικα...ποια ειναι φυλη κατου του μετριου...τα δειχνουν τα στατιστικα.σου βγαζω τους καλυτερους εκτος...μην λες πολλα ειδικα εσυ...κοιτα ν σχολιαζεις παικτες σαν τον λεφτη που ουτε ειχες δει τι σας ειχε κανει κ τι σας ξανακανε με τα μισα χωρια του απο εσενα κ με πολυ περισσοτερες απωλειες απο σενα:noob::oops:...μην πω τις πανω απο 2πλες σχεδον...:oops::oops::oops::noob:
Γιωργο περνα τις 3 τελευταιες μερες τις κατακτησεις κ ΣΤΟΠ talking just :hmmm: :noob:
 

DeletedUser

εγω θα σου κανω μια ερωτηση..αφου ειστε τοσο καλοι γτ δεν ειστε και εδω??? επειδη ειναι ο κοσμος χαλια??? ο καλος παιχτης φαινεται παντου!! σας αποδεικνυοουμε καθμερινα ποιοι ειμαστε...μιλαω με γεγονοτα και στατιστικα..δεν γραφω αερολογιες!!!

Ναι εμένα ειδικά που αποδεικνύετε ποιοι είστε.Να φανταστείς είστε τόσο καλοί που στο επόμενο πλάνο δε θα μου κουνήσετε ούτε τρίχα.Ξέρεις το γιατί? Γιατί δεν παίζω στον 31 στοκούλη. Τράβα κάνε χαρούλες για τον 31.Ο ηττημένος δίνει αξία στον νικητή.Λένε.Το να είσαι μια μετριότητα και να κερδίζεις κάποιους-μετρημένους στα δάχτυλα- παίχτες οι οποίοι κυμαίνονται στο ίδιο περίπου επίπεδο με εσένα δεν σημαίνει και ότι είσαι απαραίτητα καλός παίχτης.Σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που ξεχωρίζουν αλλά παίχτες που στους προηγούμενους κόσμους δεν υπήρχαν το παίζουν ιστορία στον 31.Επειδή δεν παίζουν πλέον σωστές φυλές(ναι το κάνω 50 ακαδημίες δεν θεωρείται σωστή φυλή) είναι η χαρά του κάθε καράνουμπα
 

DeletedUser31996

Καλησπερα προς τα που ειναι η εξοδος του φορουμ γιατι βλεπω ακραια απο ακραιους. Λοιπον 3-4 ατομα απο ντρουιντ, κλασσικα πλεον γιατι μονο τοσοι το νιωθουν και παιζουν, προσπαθουν ενω χανουνε πολεμους και σχεδον σιγουρα τρωγονται μεταξυ τους, να το παιξουν εδω βαρια πεπονια. Ενα πραμα θα πω. Πεπονι εισαι και με λιγο κοπανιμα ανοιγεις τοσο λιγο οσο θα χρειαστειται σε κανα δυο πλανα. Εγω μπορω να βαλω και ενα στοιχηματακι. Σε 3 το πολυ πλανα καποιοι απο δω μεσα θα τα παρατισουν και καποιοι θα γινουν μαλλια κουβαρια μεταξυ τους. Προαναφερθηκαν σχολια περι προσωπικης ζωης. Λογικο οταν δεν εχεις @@ να βρεις επιχειρηματα στο παιχνιδι τι θα πεις. Μου θυμιζεται κατι παιδακια στο δημοτικο μερικοι των Druids που προσπαθουν για να δικαιολογισουν την ηττα τους ,εστω και προσορινη, με βρισιες και τραμπουκισμους. ΩΡΑΙΟΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΙ απλα βλεπω οτι μεχρι εκει ειστε γιατι στο παιχνιδι αλλα λετε και αλλα κανετε. Λοιπον περιμενω να σας δω λιγο να παιζεται γιατι εμενις τουλαχιστον παιζουμε και μιλαμε σε αντιθεση με σας.

ΥΓ: Ας μπουνε τα γενικα ποστ με ολο το 3ημερο και με τα ατομα που στειλατε για να βγει το νοημα της μαχης γιατι εδω ειναι λιγο "πειραγμενο".
 

DeletedUser33752

Ναι εμένα ειδικά που αποδεικνύετε ποιοι είστε.Να φανταστείς είστε τόσο καλοί που στο επόμενο πλάνο δε θα μου κουνήσετε ούτε τρίχα.Ξέρεις το γιατί? Γιατί δεν παίζω στον 31 στοκούλη. Τράβα κάνε χαρούλες για τον 31.Ο ηττημένος δίνει αξία στον νικητή.Λένε.Το να είσαι μια μετριότητα και να κερδίζεις κάποιους-μετρημένους στα δάχτυλα- παίχτες οι οποίοι κυμαίνονται στο ίδιο περίπου επίπεδο με εσένα δεν σημαίνει και ότι είσαι απαραίτητα καλός παίχτης.Σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που ξεχωρίζουν αλλά παίχτες που στους προηγούμενους κόσμους δεν υπήρχαν το παίζουν ιστορία στον 31.Επειδή δεν παίζουν πλέον σωστές φυλές(ναι το κάνω 50 ακαδημίες δεν θεωρείται σωστή φυλή) είναι η χαρά του κάθε καράνουμπα

δε με ξερεις απο χθες για να μου μιλας ετσι..σου μιλησα αψογα και δυστυχως το γυριζεις στην ειρωνια και στο χλευασμο..δειχνεις το ποιον σου.. κακο για σενα!! μονοι σας δειχνετε ποσο λιγοι ειστε...αλλα καλα σας κανουμε αυτο σας αξιζει
 

DeletedUser20213

περνα γιωργο τις τελευταιες μερες λιγο τις συνολικες κατακτησεις περνα και την πεγκυπε στο προγραμμα περιμενω εσενα να μην το κανω εγω και λετε παλι τα δικα σας εκει...(μουχριτσες)
κοιταω ολη την μερα ποσο καλα σας παμε εμπλοκη...χαχαχαχαχαχα οπως οι φουλ ενεργοι μας εδω...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΦΥΛΗ ΝΤΡΟΥΙΤΣ...με λιγα λογια μετα απο 2 πλανα μου με τοσα χωρια μειων...
χαχαχααχαχαχα καλη συνεχεια στο τελος μανιμαφια εσυ και ο τοκ...το κερασακι στην τουρτα...

ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ:oops::noob:...ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΣΗ ΓΙΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΕ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΩΤΟΥ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΤΙ ****ΜΑΡΕΣ...:hmmm:

μιλα οταν το καταφερεις αγορινα.
προς το παρων θα σε κραζω εγω γιατι και τα δυο πλανα σου ηταν αποτυχημενα:oops::noob:
 

DeletedUser28143

καλα ρε φιλαρακι. θα σε περιμενουμε τοτε μεχρι να επικεντρωθεις και σε εμας.
αν εχεις τον conan παντως στη φυλη βαλτον να αναλαβει το εξωτερικο (εχει εμπειρια) και εσυ επικεντρωσου καλα στα υπολοιπα:doh:

Κυριοι νομιζω οτι πρεπει να χαλαρωσουμε λιγο...Ειπαμε,ειπατε πολλα...Αφηστε τα ολα και καντε δουλεια...Η απλα αστε τα στατιστικα να τα πουν ολα...
Μην χαλατε αλλο τις καρδιες σας και τον μανιμαφια(χαχαχα)....Ξερω οτι εχετε κοντρες ,απλα δειτε οτι ο καθενας κανει οτι μπορει πιο καλα..

Ας μην μπερδευουμε τον κ5 με τον κ31...Εχουν ετη φωτος διαφορα σε ολα..Ισως το μονο κοινο που εχει μεινει απο τοτε ειναι αυτες οι κοντρες στο κεντρικο,οπου στο τελος δεν εχουν κανενα νοημα...


Αρα παιξτε και αφηστε το κεντρικο φαγωμα....Παλι καλα που μεσα εδω δεν εχει νουκ να στελνει ο ενας στον αλλον,θα γινοταν ΧΑΟΣ..ΧΑΧΑ
 

DeletedUser

δε με ξερεις απο χθες για να μου μιλας ετσι..σου μιλησα αψογα και δυστυχως το γυριζεις στην ειρωνια και στο χλευασμο..δειχνεις το ποιον σου.. κακο για σενα!! μονοι σας δειχνετε ποσο λιγοι ειστε...αλλα καλα σας κανουμε αυτο σας αξιζει

Και συνεχίζεις να νομίζεις ότι παίζω 31.Ξαναδιάβασε τις πρώτες 2 σειρούλες στοκούλη.

Χμμμ γενικά βλέπω στο αίμα σου τρέχουν οι φυλετικές.Το ποιον μου παιχτικά το έχω δείξει καιρό.Εσύ λάθος εποχή βρήκες να μπεις να το δείξεις και χαίρεσαι τσάμπα.Αλλά βέβαια λογικό είναι.Από τη μοναξιά και την πυξίδα στον 24 βρήκες το λιμάνι σου στον 31 και τους stop :rolf:

Ας μην μπερδευουμε τον κ5 με τον κ31...Εχουν ετη φωτος διαφορα σε ολα..Ισως το μονο κοινο που εχει μεινει απο τοτε ειναι αυτες οι κοντρες στο κεντρικο,οπου στο τελος δεν εχουν κανενα νοημα...

Δεν συγκρίνεται ούτε αυτο!Τότε με μια ατάκα απαντάγανε 2-3 σελίδες τώρα? Ψώφιααααααα
 

DeletedUser31309

μιλα οταν το καταφερεις αγορινα.
προς το παρων θα σε κραζω εγω γιατι και τα δυο πλανα σου ηταν αποτυχημενα:oops::noob:

μαλλον δεν γνωριζεις οτι κανω γενικα τα πλανα σε ΡΙΠ και σε ΣΤΟΠ...και τα 2 που εχω κανει εχουν πιασει τοπο...αφου χτυπαμε 70-80 στοχους περιπου και παιρνουμε τους 50 περιπου...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΠ-ΡΙΠ...αλλα δεν πειραζει σε ενα τοσο αργο κοσμο ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ****ΜΑΡΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ:noob:...γι αυτο και ο ση γιου εδω δεν ξαναγραψε μετα τις δικες του πρωτες πρωινες πρωτου σκασει το πλανο μας... οταν θα βλεπεις να μην μπορεις να κανεις τιποτα αφου θα σας απομονωσω εκει κατω τοτε δεν θα εισαι εδω να ποσταρεις...ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ...
σε αντιθεση με σας που κοκορευεστε ενας ενας και χανεστε...:oops: εμεις συνεχιζουμε να σας τα λεμε οπως εχουν και μεχρι το τελευταιο μας χωριο καποιοι θα ειμαστε εδω...απορω για εσενα κακοτυχε μανιμαφια που θα με βρεις μπροστα σου...:grrr: :axe: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

- - - Eνημερώθηκε - - -

μιλα οταν το καταφερεις αγορινα.
προς το παρων θα σε κραζω εγω γιατι και τα δυο πλανα σου ηταν αποτυχημενα:oops::noob:

μαλλον δεν γνωριζεις οτι κανω γενικα τα πλανα σε ΡΙΠ και σε ΣΤΟΠ...και τα 2 που εχω κανει εχουν πιασει τοπο...αφου χτυπαμε 70-80 στοχους περιπου και παιρνουμε τους 50 περιπου...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΠ-ΡΙΠ...αλλα δεν πειραζει σε ενα τοσο αργο κοσμο ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ****ΜΑΡΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ:noob:...γι αυτο και ο ση γιου εδω δεν ξαναγραψε μετα τις δικες του πρωτες πρωινες πρωτου σκασει το πλανο μας... οταν θα βλεπεις να μην μπορεις να κανεις τιποτα αφου θα σας απομονωσω εκει κατω τοτε δεν θα εισαι εδω να ποσταρεις...ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ...
σε αντιθεση με σας που κοκορευεστε ενας ενας και χανεστε...:oops: εμεις συνεχιζουμε να σας τα λεμε οπως εχουν και μεχρι το τελευταιο μας χωριο καποιοι θα ειμαστε εδω...απορω για εσενα κακοτυχε μανιμαφια που θα με βρεις μπροστα σου...:grrr: :axe: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser33752

Και συνεχίζεις να νομίζεις ότι παίζω 31.Ξαναδιάβασε τις πρώτες 2 σειρούλες στοκούλη.

Χμμμ γενικά βλέπω στο αίμα σου τρέχουν οι φυλετικές.Το ποιον μου παιχτικά το έχω δείξει καιρό.Εσύ λάθος εποχή βρήκες να μπεις να το δείξεις και χαίρεσαι τσάμπα.Αλλά βέβαια λογικό είναι.Από τη μοναξιά και την πυξίδα στον 24 βρήκες το λιμάνι σου στον 31 και τους stop :rolf:



Δεν συγκρίνεται ούτε αυτο!Τότε με μια ατάκα απαντάγανε 2-3 σελίδες τώρα? Ψώφιααααααα

Πολυ λυπαμαι για σενα παρα πολυ το εχω καταλαβει οτι δεν παιζεις..παιρνεις το μερος τους αρα συνεπαγεσαι μαζι τους δυστυχως...δυστυχως για σενα το ονομα το κανονικο μου ειναι killbill2 κ3 που ισως εχει διαγραφει τωρα...μην παρασυρεσαι απο αυτο..στοκουλη κιολας..
 

DeletedUser28215

Ναι σας είδαμε ποσό καλοί είστε σε κάθε πλάνο μας τα παρατανε 1-2 παίχτες Σας..μιλάτε για τοΝ προ που σας κανει πλάκα και δεν το έχετε καταλάβει η δε θέλετε να το καταλάβετε...Είδαμε και τον ντονατελο τα ξημερώματα ήθελα λέει να πάρει χωριό αλλά μάλλον δεν ήταν καλά πληροφορημένος...πρέπει να πόνεσαν οι κόκκινες... Όταν υπάρχει οργάνωση όμως σε μια φυλή υπάρχει και άμεση υποστήριξη και ανταπόκριση είτε είναι 5 το πρωί είτε 5 το απόγευμα!!!


Ναι φιλαράκι το παραδέχομαι κάνατε πολύ καλή άμυνα παρα τις τόσες φακές που σας βάλαμε και ειδικά στις 5 το πρωί που ο αριθμός τον ενεργών είναι ελάχιστος αλλα σε παρακαλώ μην λες ότι με πόνεσε που έχασα τρία επιθετικά.:)
 

DeletedUser33752

Ναι φιλαράκι το παραδέχομαι κάνατε πολύ καλή άμυνα παρα τις τόσες φακές που σας βάλαμε και ειδικά στις 5 το πρωί που ο αριθμός τον ενεργών είναι ελάχιστος αλλα σε παρακαλώ μην λες ότι με πόνεσε που έχασα τρία επιθετικά.:)

Δεκτο γτ ξηγιεσαι ομορφα κι ωραια!
 
Κορυφή