DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ολα καλα φιλε...δεν μπορεσατε να στηριξετε τον παικτη που κραταγε το μετωπο μονος του εδω πανω...μονο παπαντζα ειστε...και να λετε για παντελονατες κουβεντες...χειροτερη φυλη δεν θα μπορουσε να υπαρξει απο εσας...και προπαντων χειροτερη ηγεσια σε ολους τους τομεις...οτι και να κανετε ειστε χαμενοι φιλος:axe:

Όπα ρε Jack Norris κατούρα και λίγο .
 

DeletedUser33265

ολα καλα φιλε...δεν μπορεσατε να στηριξετε τον παικτη που κραταγε το μετωπο μονος του εδω πανω...μονο παπαντζα ειστε...και να λετε για παντελονατες κουβεντες...χειροτερη φυλη δεν θα μπορουσε να υπαρξει απο εσας...και προπαντων χειροτερη ηγεσια σε ολους τους τομεις...οτι και να κανετε ειστε χαμενοι φιλος:axe:


παντως ρε φιλε δεν σε ξερω ουτε εχουμε μιλησει ποτε και παρολο που τα σχολια ειρωνιας τα αποφευγω στην περιπτωση την δικη σου αυτο που βλεπω ειναι οτι δεν ξερω αν θα εισαι ο νικητης στον κ31 αλλα σιγουρα εχεις κερδισει τον τιτλο του φαφλατα στον κ31
μας εχεις πει το ιδιο πραγμα σε ολες σου τις απαντησεις με διαφορετικη σειρα προτασεων για το ποσο τρομερος παικτης εισαι και ποσο βαναυσα θα μας τιμωρησεις...
χωρις να σε ξερω πρεπει απ οτι καταλαβανα εισαι μεγαλο σαινι γενικως ...
και εδω θα κανω και μια προταση στην ομαδα διαχειρησης να βγαλει και ενα βραβειο του φαφλατα της ημερας να το κερδιζεις καθε μερα να γουσταρεις γιατι απ οτι καταλαβα θα εισαι και βραβειακιας...

υγ. κρατα την σαμπανια για το τελος μην την ανοιξεις ακομα γιατι οσο και να λαχταρας και ολα τα πλανα που κανεις να σου βγουνε παιζεις με ταχυτητα 0.7....
 

DeletedUser20213

Σταθη το παιδι ειναι επικεντρωμενο στο επομενο πλανο του:cop:
μην το απασχολεις:grrr:
 

DeletedUser20213

σε εμενα επικεντρωνεται καθε 15 μερες.
τοτε εχουν τα παλικαρια κατω μισο επιθετικο και μισο αμυντικο για να το βαλουν συνοδεια με το τρενο:noob:
 

DeletedUser31309

Γουσταρω που τρελενεστε...γι αυτο ειμαι τοσο ειρωνας κ φαφλατας...+ οτι κατεχω πολυ καλυτερα το παιχνιδι με την παρεα εδω απο ολους σας στην ντρουιτ...μην τρελενεσαι Στακ εσενα ουτε που σε υπολογιζω γι παιχτη...οσο γι σενα ρενταρμυ δεν υπαρχεις απο την αρχη του παιχνιδιου...:noob: χαχαχα
οσο γι το ποσο καλος ειμαι κ ειμαστε εδω...περιμενω τον γιωργο ν βαλει στατιστικα να δουμε ολοι...
ανυπαρκτοι ειστε παιδες στον κ31 κ απλα παμε τρενο...:grrr2:
 

DeletedUser

Γουσταρω που τρελενεστε...γι αυτο ειμαι τοσο ειρωνας κ φαφλατας...+ οτι κατεχω πολυ καλυτερα το παιχνιδι με την παρεα εδω απο ολους σας στην ντρουιτ...μην τρελενεσαι Στακ εσενα ουτε που σε υπολογιζω γι παιχτη...οσο γι σενα ρενταρμυ δεν υπαρχεις απο την αρχη του παιχνιδιου...:noob: χαχαχα
οσο γι το ποσο καλος ειμαι κ ειμαστε εδω...περιμενω τον γιωργο ν βαλει στατιστικα να δουμε ολοι...
ανυπαρκτοι ειστε παιδες στον κ31 κ απλα παμε τρενο...:grrr2:

Ηλία δεν το γλυτώνεις το τρελοκομείο....σε βλέπω στο Δαφνή Ναπολέοντα .
 

DeletedUser20213

Γουσταρω που τρελενεστε...γι αυτο ειμαι τοσο ειρωνας κ φαφλατας...+ οτι κατεχω πολυ καλυτερα το παιχνιδι με την παρεα εδω απο ολους σας στην ντρουιτ...μην τρελενεσαι Στακ εσενα ουτε που σε υπολογιζω γι παιχτη...οσο γι σενα ρενταρμυ δεν υπαρχεις απο την αρχη του παιχνιδιου...:noob: χαχαχα
οσο γι το ποσο καλος ειμαι κ ειμαστε εδω...περιμενω τον γιωργο ν βαλει στατιστικα να δουμε ολοι...
ανυπαρκτοι ειστε παιδες στον κ31 κ απλα παμε τρενο...:grrr2:

προσεχε παιχταρα γιατι πλεον δεν υπαρχει τρενο που δεν κοβετε:oops::noob:
 

DeletedUser31309

Μανιμαφια εχω επιμονη κ υπομονη τρελη...θα σε φτιαξω οταν πρεπει..μαζι με τον τοκ εκει κατω...
αληθεια ο γιωργος 2 μερες τωρα δεν εβαλε στατιστικα...
Αντε γιωργο ν φανουν ποσα μετρατε μειων.χαχα
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχα
αρχικά έχετε κάνει τόσες μεταφορές παικτών που την έχετε πατήσει για λίγες μέρες με τη μεταφορά αμυνών
όσο αφορά τα στατιστικά:

ΠΑΛΤΑ VS DRUID
Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 50
Πλευρά 2: 21
Διαφορά: 29

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 328,604
Πλευρά 2: 125,795
Διαφορά: 202,809

chart


STOP VS DRUID
Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP!!, STOP.., STOΡ, SΤOP.., SΤΟP
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 132
Πλευρά 2: 141
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 999,155
Πλευρά 2: 760,435
Διαφορά: 238,720

chart


STOP&ΠΑΛΤΑ VS DRUID
Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP!!, STOP.., STOΡ, SΤOP.., SΤΟP, ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 182
Πλευρά 2: 162
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,327,759
Πλευρά 2: 886,230
Διαφορά: 441,529

chart
 

DeletedUser20213

Μανιμαφια εχω επιμονη κ υπομονη τρελη...θα σε φτιαξω οταν πρεπει..μαζι με τον τοκ εκει κατω...
αληθεια ο γιωργος 2 μερες τωρα δεν εβαλε στατιστικα...
Αντε γιωργο ν φανουν ποσα μετρατε μειων.χαχα

φιλαρακι πες τα πουθενα αλλου αυτα.
εγω εμεινα σε κοσμο 5 χρονια μεχρι να κλεισει και ο χαρτης ηταν γεματος με χωρια.
οχι οπως τωρα με 4 ηπειρους που πανιγυριζεις εσυ επειδη πηρες μερικα.
εχω δει πολλους σαν και εσενα και μετα τους ψαχναμε...:noob::noob::noob:
λες οτι πας τρενο:doh:
στο ξαναλεω...
προσεχε γιατι πλεον στις φυλετικες ολα τα τρενα κοβοντε:hmmm:
 

DeletedUser31309

φιλαρακι πες τα πουθενα αλλου αυτα.
εγω εμεινα σε κοσμο 5 χρονια μεχρι να κλεισει και ο χαρτης ηταν γεματος με χωρια.
οχι οπως τωρα με 4 ηπειρους που πανιγυριζεις εσυ επειδη πηρες μερικα.
εχω δει πολλους σαν και εσενα και μετα τους ψαχναμε...:noob::noob::noob:
λες οτι πας τρενο:doh:
στο ξαναλεω...
προσεχε γιατι πλεον στις φυλετικες ολα τα τρενα κοβοντε:hmmm:


μανιμαφια...μπηκε στη λιστα της πυξιδας...απλα οπως σου ξαναειπα περιμενε γιατι τα στρατιγικα μου πλανα ειναι αλλου πρωτα...
οσα χρονια και να χεις παιξει οσα χωρια και να λες οτι υπαρχουν και τετοια εδω ειναι ο κ31 και εδω παιζω εγω με τους τρελους που τρεχουν UNSTOPPABLE...
ολα στην ωρα τους...και τα τρενα κοβονται παντα στην πρωτη φαση...οπως με παντολ και ση γιου...μπορεις να ρωτησεις τον τελευταιο πως τα κοβε τις πρωτες ωρες και πως μετα...:oops:χαχαχαχαχαχχαχαχα
see you in game manimafia...:D
 

DeletedUser28143

Μην μου χαλατε τον manimafia...Απο τον κ5 μαλωνουμε,τωρα που ηρεμησαμε,πατε παλι να μας χαλασετε την σχεση...χαχαχαχαχα
 

DeletedUser30244

Πλευρά 1:
Φυλές: DRUIDS, DRUID1, DRUID2, DRUID3
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP!, STOP!!

Timeframe: 15/02/2015 00:00:00προς22/03/2015 10:05:51

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 484
Πλευρά 2: 1,099
Διαφορά: 615

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 138
Πλευρά 2: 170
Διαφορά: 32

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 2,402,225
Πλευρά 2: 5,951,689
Διαφορά: 3,549,464

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 776,433
Πλευρά 2: 1,274,155
Διαφορά: 497,722

chart


γενικα στατιστικα των druids βαση tw stats...καλημερα.

υγ,δεν υπολογιστηκαν οι λιγοι παικτες που αποχωρησαν απο τις 2 μεριες γτ θελει ψαξιμο στα στατιστικα,οποιος θελει μπορει να ποσταρει μελη που εφυγαν και απο τις 2 μεριες για να τους ενταξω.
 

DeletedUser33265

Γουσταρω που τρελενεστε...γι αυτο ειμαι τοσο ειρωνας κ φαφλατας...+ οτι κατεχω πολυ καλυτερα το παιχνιδι με την παρεα εδω απο ολους σας στην ντρουιτ...μην τρελενεσαι Στακ εσενα ουτε που σε υπολογιζω γι παιχτη...οσο γι σενα ρενταρμυ δεν υπαρχεις απο την αρχη του παιχνιδιου...:noob: χαχαχα
οσο γι το ποσο καλος ειμαι κ ειμαστε εδω...περιμενω τον γιωργο ν βαλει στατιστικα να δουμε ολοι...
ανυπαρκτοι ειστε παιδες στον κ31 κ απλα παμε τρενο...:grrr2:


μας εκανες τα μουτρα κρεας ρε παικτη ανυπολογιστης αξιας χαχαχα...
εγω δεν σε υπολογιζω γενικα φιλε γιατι απ οτι καταλαβα ενα τιποτα εισαι στη ζωη σου και κατι προσπαθεις να γινεις στις φυλετικες..
οταν καταφερεις και μετρας χωρις να χρησιμοποιεις δακτυλα φαφλατακο-μηδενικο της ζωης τα ξαναλεμε...
προς το παρον μην ξαναφας ραδικια...στην περιπτωση σου μετραει για κανιβαλισμο...


[aig]10 Πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

λόρδε κετσαπ, δεν ξερω και τι κουλα γραφεις εκει στο ονομα σου...καποιοι απο την ομαδα σου ξερουν ποιος ειμαι και τι κανω στη ζωη μου...και καλυτερα που δεν ξερεις ακομη εσυ...ρωτα τον τοκ η καποιον αλλον να σου πει...:noob:
εσυ θα εισαι απο τους πιο ευκολους εκει...ειμαι σιγουρος...το μηδενικο της ζωης που ποσταρεις αρχι-νουμπα εισαι εσυ...εγω εδω κλεινω τον κ31 και μετα το αφηνω για 15 κοσμους σιγουρα το παραμυθι εδω...και θα ξαναμπω για να βρω ολους αυτους που σας ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΝΟ...φλουφλη...
οχυρωσου εκει γιατι θα τα παρατησεις και εσυ οπως ενας ενας εκει...

γιωργη εβαλες συνολικες ρε φιλε? που ειναι το 48ωρο που ελεγες??? ξεχασες την peggype να βαλεις...χαχχαχαχα δεν παιζεισαι ρε συ...να μην φαινεται ποσα βιλλατζερια χασατε το 48ωρο...δεν πειραζει τα μετραμε ετσι και αλλιως και απο αλλου...καλυτερα να ποσταρεις μια φορα τη βδομαδα στατιστικα γιατι κοροιδευεις και τους ιδιους σου τους συμπαικτες με τα ποστ που βαζεις οτι θελεις ενω αλλα ειχες ποσταρει απ την αρχη...αν δεν σε παιρνει παντως δεν πειραζει εγω σε καταλαβαινω παντως...:oops:
 

DeletedUser33265

λόρδε κετσαπ, δεν ξερω και τι κουλα γραφεις εκει στο ονομα σου...καποιοι απο την ομαδα σου ξερουν ποιος ειμαι και τι κανω στη ζωη μου...και καλυτερα που δεν ξερεις ακομη εσυ...ρωτα τον τοκ η καποιον αλλον να σου πει...:noob:
εσυ θα εισαι απο τους πιο ευκολους εκει...ειμαι σιγουρος...το μηδενικο της ζωης που ποσταρεις αρχι-νουμπα εισαι εσυ...εγω εδω κλεινω τον κ31 και μετα το αφηνω για 15 κοσμους σιγουρα το παραμυθι εδω...και θα ξαναμπω για να βρω ολους αυτους που σας ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΝΟ...φλουφλη...
οχυρωσου εκει γιατι θα τα παρατησεις και εσυ οπως ενας ενας εκει...

γιωργη εβαλες συνολικες ρε φιλε? που ειναι το 48ωρο που ελεγες??? ξεχασες την peggype να βαλεις...χαχχαχαχα δεν παιζεισαι ρε συ...να μην φαινεται ποσα βιλλατζερια χασατε το 48ωρο...δεν πειραζει τα μετραμε ετσι και αλλιως και απο αλλου...καλυτερα να ποσταρεις μια φορα τη βδομαδα στατιστικα γιατι κοροιδευεις και τους ιδιους σου τους συμπαικτες με τα ποστ που βαζεις οτι θελεις ενω αλλα ειχες ποσταρει απ την αρχη...αν δεν σε παιρνει παντως δεν πειραζει εγω σε καταλαβαινω παντως...:oops:

ελα μη σηκωνεις θερμοκρασια βλακακο προβατομανατζερ.....σε πειραζω γιατι της πλακας πιθηκακι εισαι και εσυ... και κοσμο να κλεισεις καροτο θα μεινεις και στην προσωπικη σου ζωη κουνουπιδακι θα εισαι της σφαλιαρας που τρεχαν οταν ησουν μικρος τα μυξακια σου....
και τωρα πεταξες και δοντακια,νομιζεις οτι δεν ξεραμε τοσο καιρο οτι εγλειφες 3 φυλες ταυτοχρονα να επιβιωσεις...
μολις ενωθηκες με την παπ πεταξες 10 κιλα @@ ρια κατω απο τα ποδαρακια σου...
μην μαςς κανεις την παικτουρα γιατι παιξαμε με καλυτερους απο σενα που στελνανε τρενα απο κινητο με χειρουργικη ακριβεια και οχι με 7 δευτερα διαφορα οπως ο παρδαλος δρακος...
οσο για τη παρουσια σου ως καρδιναλιος στο φορουμ μονο ενας απιστευτος ****** θα ελεγε οτι πηρε κοσμο στο πρωτο πλανο που εκανε....

αυτα προβατομανατζερ και πολυ ασχοληθηκαμε μαζι σου..ελπιζω μικρος να μην εσπαγες τα σπυρακια σου...
τα υπολοιπα δικα σου νουμερο...ελα φαφλατα πες μια φορα ακομα οτι εισαι παικτουρα....
 

DeletedUser30244

διαβασε ολο το ποσταρισμα μου Ηλια και μετα γραψε την απαντηση σου.
 

DeletedUser31309

βλεπω τι γραφεις και τωρα και στην αρχη που ειχες πει καθε μερα θα κανεις αναρτηση στις καθημερινες κατακτησεις πραγμα που εδω τωρα για να μην φανει ποσα μειων χωρια μετρατε εβαλες γενικες κατακτησεις απο την αρχη...
προσθεση τον λογαριασμο peggype που πεταξατε μολις πηρα το πρωτο της χωριο...και βαλε κατακτησεις τις τελευταιες 3 μερες να φανει ποσα πηραμε και ποσα εσεις γιωργη...ασε τα κολπα σου....
 
Κορυφή