DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εγω θα σχολιασω το "σχολιαζει συνεχεια"...Δυο φορες ειναι ολες και ολες που δεν κρατηθηκα να μην γραψω!Τωρα για το αν ειμαι καλος παιχτης η οχι θα το κρινεις στο τελος του κοσμου.
 

DeletedUser31309

γιωργη κοιτα να μαζεψεις τα στατιστηκα...και αυτα της peggype που πεταξατε εκτος να μην φαινεται τα χωρια που χασατε...και μετα μιλα για τρομερους παικτες...ακριβως οπως ελεγες και στην αρχη εδω που μπηκες σε αναβασα στο πρωτο χωριο σου και μετα εκραζες τον καθενα εδω...ομως αυτους που εκραζες και που συνεχιζεις τους βλεπεις τωρα να τρεχουν σαν τρελοι το παιχνιδι...και να ειναι ΦΟΥΛ ΕΝΕΡΓΟΙ με την παρεα της ΣΤΟΠ...οσο αναφορα τον ΛΕΦΤΗ ασε να ξερω εγω τι παιχτακι ειναι και μερικοι δικοι σου που εχουν χασει ενα τονο επιθετικα και δεν του χουν παρει παρα 1 χωριο...
γυριζει μπουμερανγκ...και προσεχε τον αεκτζη που κοροιδευες καποτε δεν θα φυγει απο εκει κατω...και εσεις δεν θα ανεβειτε πιο πανω απο οτι ειστε...
 

DeletedUser31996

τοκ,γιωργο αν θυμαμαι καλα οτι σε προσφωνισαν. Βουτατε χωρια μουλοχτα και κανετε πλανο σε παιχτες χωρις αμυνες ουσιαστικαι και απομονομενους. Εχουμε κανει πλανο σε οτι ειχατε ως βαρυ οπλο και δεν βλεπω να αντιστεκεστε. Απο την ελαχιστη πειρα μου σε σχεση με σας βλεπω οτι παιζετε μια παρεα 3-4 ατομων,που σπαει εγωιστικα γιατι πλεον μονο θελετε και δεν δινετε, και τελικως καταφερνετε να δυαλισετε μια φυλη απο μονοι σας. Οποιος θελει να λεει οτι εχει κακαλα δεν κοιταει τα στατς του η ενος αντιλαου κοιταει της φυλης και την πορεια της. Επρεπε να το ξερετε ηδη αυτο.Αν οχι λυπαμαι που ειστε στην θεση που ειστε.

ΥΓ:μιλας για τον λευτεη ενα παιδι σε σχεση με σενα που εχει κρατησει μετωπο και σας "Χορευει" εκει χωωρις να μπορειτε να κανετε και πολλα.
 

DeletedUser30244

Ναι ετσι με λενε,Ο Ηλιας εχει σκοπο να με κανει famous χαχαχα :D

στο θεμα μας,με στακα χωρια ολοι παικταραδες ειναι..

οσο για το αν ειμαστε ενεργοι,ολοι κουβαδες ειμαστε με ενα log in την ημερα...:p

Οσο για τον πηρηνα που εχετε νοτιοτερα....εχει να πεσει πολυ :rip:

υγ,γραφτε ενας ενας να σας προλαβαινω,η ακομα καλυτερα γραψτε τα ολοι και βαλτε τα σε ενα ποσταρισμα.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Σας ειδαμε και πριν μου στακαρουν τα χωρια.Ακομα την θυμαμαι εκεινη την Δευτερα! :)
Παω για τυροπιτα τωρα.Μια για εμενα και μια για εσενα! :)
 

DeletedUser31309

χαχααχαχα...τι εννοεις στακα γιωργο? αυτο ειναι ομαδικοτητα και οργανωση πραγμα που εκει δεν υπαρχει και στα εχω πει καιρο:oops:
απλα νομιζατε οτι επειδη ειστε μαζα οτι θα ελεγχετε το παιχνιδι που τρεχουν εδω σαν τρελοι τα παιχτακια που εχουμε μαζευτοι...:noob:
δεν πατε πουθενα...κανενας παικτης σας δεν μπορει να τα βαλει με τους ενεργους παικτες που εχουμε εδω...
οσο αναφορα για κατω εκει στο μυστικο μας θα στο ξαναπω...δεν θα προχωρησετε πολυ ακομη!
 

DeletedUser

Αν και είμαι κατά και δεν συνηθίζω να γράφω.... Μου φαίνεται τελείως ανόητο το όλο θέμα. Από την αρχή του κ.31 ήσασταν φουλ ανοργανωτοι και κρατήσατε γτ το παίζατε φιλαράκια με όλους χαχαχα έχω ακούσει συζητήσεις και συζητήσεις....γτ και εσείς οι ίδιοι ξέρατε ότι έτσι δεν πάτε πουθενά. Άσε που από μέλος ηγεσίας άκουσα να κράζει τους νουμπαδες της φυλής σας και να απορεί πώς δεν έχει διαλυθεί ακόμα η φυλή.Οπότε το να σχολιαστεί ο οποιοσδήποτε παίκτης μας και συγκεκριμένα ο λέφτης ο οποίος έχει αποδείξει τι είναι...είναι με μια λέξη γελοίο. Κοιτάξτε να λύσετε τα εσωτερικά προβλήματα σας που σφάζεστε και μετά να βγει ο καθένας να πει ότι θέλει. Δύο τακτικές υπάρχουν στις φυλετικες για όσους ξέρουν να παίζουν η πρώτη είναι αυτή που δείχνει την δύναμη της φυλής δλδ να χτυπήσεις τους ενεργούς και τους δυνατούς, 1. Γτ δεν φοβάσαι και 2. Γτ έχεις την στρατηγική και το ήθος να παίξεις ίσος προς ίσο... Και η άλλη είναι να χτυπάς μικρούς παίκτες και τις περισσότερες φορές ανενεργους ώστε να ξενερωσεις τους καλούς παίκτες...αυτή είναι η εύκολη και ύπουλη λύση... Σημείωση: η δεύτερη στρατηγική πετυχαίνει μόνο όταν ο αντίπαλος δεν είναι αρκετά δεμένος και έρχεται σε συγκρούσεις εξαιτίας αυτού. Άρα, αλλάξτε τεχνική γτ εμείς είμαστε φυλή όχι ο καθένας για πάρτη του!!!!!! Αυτά από εμένα... Καλές μάχες να χουμε... Και για να είμαι πιο σωστή να είμαστε αξιοπρεπείς και ας είμαστε ένας κόσμος που θα παίξει τίμια επιτέλους. Τέλος το ποιος είναι καλός παίκτης και το ποιος ακολουθεί σωστή στρατηγική θα φανεί στο τέλος... Γτ όπως και στην ζωή έτσι και στο παιχνίδι το κερδίζεις 1,2,3 μάχες δεν έχει σημασία.... Σημασία έχει ο πόλεμος και να είσαι προσήλωμενος στον στόχο σου χωρίς να παρακλινεις.
 

DeletedUser33265

καλημερα σε ολους ..συμπαικτες και αντιπαλους και για να πω και εγω την γνωμη μου την ταπεινη θεωρω οτι το παιχνιδι ειναι ωραιο οταν μενει στο παιχνιδι και δεν παιρνει διασταση βεντετας ,ανενεργους χτυπανε και οι 2 πλευρες και δεν το λεω σαν κατηγορια αλλα μεσα στο πλαισιο του παιχνιδιου γινετε...και η πρωην παπ χτυπαει ανενεργους και κλειδωμενους αλλα φταινε οι ανενεργοι και οι μπαναρισμενοι για αυτο...
στο παιχνιδι ολα επιτρεπονται και δεν ασχολουμαστε ολοι με τις ηγεσιες..υπαρχουν και ατομα που απλα τους αρεσει να παιζουν ...
βαλτε κανα στατιστικο τωρα!!
 

DeletedUser30244

το απογευμα για να εχει περασει καθαρο 48ωρο.
 

DeletedUser32957

Α.ρε παιδες... ποσο μου τη σπαει να σας βλεπω σε αυτην την κατασταση,εδω και τους μεν.και τους δε!
Παιδες, ειστε λαθος και οι δυο πλευρες. ενωω Ντρουητ.και Στοπ! Κακα τα ψεματα...
Ξερετε πως ειμαι ανθρωπος που υποστηριζω το σωστο και το δικαιο... και δεν υσηχαζω, αν δεν βρω το δικιο μου!

Οσον αφορα την φυλη ΣΤΟΠ.Οπου παιζω και εγω... Ναι πραγματι ειστε λαθος σε ορισμενα πραγματα. πραγματι χανετε το νοτιο ριμ. Δεν καθεστε να ασχοληθειτε ομως με το γιατι χανετε, αλλα αντιθετα βλεπω ασχημα σχολια.και αυτο με στεναχωρει!
Ειμαστε 10 ακαδημειες, ουτε και γω θυμαμαι. κατοπιν της ενωσης παντα μιλαω με ΠΑΠ.
Εχετε στο νοτιο ριμ, μετρημενους ενεργους παιχτες. αλλα ανυπερασπιστους εντελλως, γιατι ο Ηλειας και καθε ηγεσια της Στοπ να εχει απαιτησεις λοιπον, απο τους συμπαιχτες αυτους, οταν παιζουν ανυπερασπιστοι? Γιατι θελετε να ανεχτω εγω προσωπικα, την γνωστη καραμελα στυλ...1) εχουμε ανοιχτα δυο μετωπα.2)δεν υπαρχουν αμυνες? εσεις τα λετε. δεν τα λεω εγω! Φενεται λοιπον καθαρα ενα ατομικο παιχνιδι,κατω στο νοτιο ριμ,απο πλυρας στοπ.και οχι ομαδικο ωπος θα επρεπε! Θα ειταν σωστο, να υπαρχουν αμυνες μονιμες στους ενεργους παιχτες του νοτιου ριμ. και οχι να καλυπτονται, κατ επιλογην!
Θα τους ξενερωσετε και αυτους τους λιγους,του νοτιου ριμ. και θα σας αφησουν, ωπος σας αφησα και εγω! θα παιζουν ποιο αραια, ωπος παιζω και εγω...

Και παμε στην Ντρουητ τωρα...

Για σας δεν ξερω τι να πω,ακριβως! πραγματι και αυτο φενεται, ειστε 8-10 ατομα μαξιμουμ ενεργοι που παιζετε ολοι και ολοι? καθε φορα, οι ιδιοι και οι ιδιοι φενεστε... αλλαξατε ηγεσια!
Εκμεταλευεστε το γεγονος του νοτιου ριμ.κανοντας ΕΥΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ.χωρις να βρισκετε καν αντισταση στα χωρια. και απλα αυτοπαινευεστε!
Αυτο μπορω να κανω και εγω, αλλα ποτε δε το εκανα.και ουτε θα το κανω ποτε!
Χασατε μυστικο. και αυτη η κινηση διχνει παρα πολλα!

Και γενικα, βλεπω στον κ31.με εσας τους δυο Στοπ και Ντρουητ, να επαναλλαμβανετε το ιδιο λαθος που εγινε στον κ28.
Και ωπος ειπα στο σκαηπ ρουμ. Εγω προσωπικα, στην παρουσα φαση προτειμω να σας κοροηδευω αστειευτικα,να ειμαι στην παρεα.για την παρεα.και οχι τοπαιχνιδι. παρα να παιξω!

Μην σας βλεπω λοιπον, να εχετε αυτο το υφακι και οι δυο πλευρες,ουτε να χαλιεστε αδικα... ερχετε καλοκαιρι κιολας. κιαν συνεχισει η ιδια σταση και απο τις δυο πλευρες, θα ξενερωσουν πολλοι συμπαιχτες μας.και θα τα παρατησουν. σαφως δεν θα υπαρχει και ιση μαχη μεταξυ σας.
Οτι και να λετε εδω μεσα, απλα χαλιεστε μεταξυ σας. δεν καταφερνετε κατι!
 

DeletedUser33265

Α.ρε παιδες... ποσο μου τη σπαει να σας βλεπω σε αυτην την κατασταση,εδω και τους μεν.και τους δε!
Παιδες, ειστε λαθος και οι δυο πλευρες. ενωω Ντρουητ.και Στοπ! Κακα τα ψεματα...
Ξερετε πως ειμαι ανθρωπος που υποστηριζω το σωστο και το δικαιο... και δεν υσηχαζω, αν δεν βρω το δικιο μου!

Οσον αφορα την φυλη ΣΤΟΠ.Οπου παιζω και εγω... Ναι πραγματι ειστε λαθος σε ορισμενα πραγματα. πραγματι χανετε το νοτιο ριμ. Δεν καθεστε να ασχοληθειτε ομως με το γιατι χανετε, αλλα αντιθετα βλεπω ασχημα σχολια.και αυτο με στεναχωρει!
Ειμαστε 10 ακαδημειες, ουτε και γω θυμαμαι. κατοπιν της ενωσης παντα μιλαω με ΠΑΠ.
Εχετε στο νοτιο ριμ, μετρημενους ενεργους παιχτες. αλλα ανυπερασπιστους εντελλως, γιατι ο Ηλειας και καθε ηγεσια της Στοπ να εχει απαιτησεις λοιπον, απο τους συμπαιχτες αυτους, οταν παιζουν ανυπερασπιστοι? Γιατι θελετε να ανεχτω εγω προσωπικα, την γνωστη καραμελα στυλ...1) εχουμε ανοιχτα δυο μετωπα.2)δεν υπαρχουν αμυνες? εσεις τα λετε. δεν τα λεω εγω! Φενεται λοιπον καθαρα ενα ατομικο παιχνιδι,κατω στο νοτιο ριμ,απο πλυρας στοπ.και οχι ομαδικο ωπος θα επρεπε! Θα ειταν σωστο, να υπαρχουν αμυνες μονιμες στους ενεργους παιχτες του νοτιου ριμ. και οχι να καλυπτονται, κατ επιλογην!
Θα τους ξενερωσετε και αυτους τους λιγους,του νοτιου ριμ. και θα σας αφησουν, ωπος σας αφησα και εγω! θα παιζουν ποιο αραια, ωπος παιζω και εγω...

Και παμε στην Ντρουητ τωρα...

Για σας δεν ξερω τι να πω,ακριβως! πραγματι και αυτο φενεται, ειστε 8-10 ατομα μαξιμουμ ενεργοι που παιζετε ολοι και ολοι? καθε φορα, οι ιδιοι και οι ιδιοι φενεστε... αλλαξατε ηγεσια!
Εκμεταλευεστε το γεγονος του νοτιου ριμ.κανοντας ΕΥΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ.χωρις να βρισκετε καν αντισταση στα χωρια. και απλα αυτοπαινευεστε!
Αυτο μπορω να κανω και εγω, αλλα ποτε δε το εκανα.και ουτε θα το κανω ποτε!
Χασατε μυστικο. και αυτη η κινηση διχνει παρα πολλα!

Και γενικα, βλεπω στον κ31.με εσας τους δυο Στοπ και Ντρουητ, να επαναλλαμβανετε το ιδιο λαθος που εγινε στον κ28.
Και ωπος ειπα στο σκαηπ ρουμ. Εγω προσωπικα, στην παρουσα φαση προτειμω να σας κοροηδευω αστειευτικα,να ειμαι στην παρεα.για την παρεα.και οχι τοπαιχνιδι. παρα να παιξω!

Μην σας βλεπω λοιπον, να εχετε αυτο το υφακι και οι δυο πλευρες,ουτε να χαλιεστε αδικα... ερχετε καλοκαιρι κιολας. κιαν συνεχισει η ιδια σταση και απο τις δυο πλευρες, θα ξενερωσουν πολλοι συμπαιχτες μας.και θα τα παρατησουν. σαφως δεν θα υπαρχει και ιση μαχη μεταξυ σας.
Οτι και να λετε εδω μεσα, απλα χαλιεστε μεταξυ σας. δεν καταφερνετε κατι!


τωρα φιλε μου δικιο εχεις...αλλα παντα αυτες οι συζητησεις γινονται στο κεντρικο και με το ιδιο υφος ακριβως,φτανει να πεσει η πρωτη ειρωνια και μετα παει το τοπικ το παρνει ο δια...μετα ολοι ειναι υπερπαικταραδες κτλ..
ολες οι ηγεσιες κανουν κακες κινησεις και ολοι εχουν την λοξα να κλεισουν κοσμο...γι αυτο ξενερωνουν ολοι οι υπολοιποι..για 200 πρεμιουμ επαθλο χαχα


υγ..και πολλα εγραψα...τα υπολοιπα δικα σας...καλες μαχες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19723

Εγω θα σχολιασω το "σχολιαζει συνεχεια"...Δυο φορες ειναι ολες και ολες που δεν κρατηθηκα να μην γραψω!Τωρα για το αν ειμαι καλος παιχτης η οχι θα το κρινεις στο τελος του κοσμου.

Εγω βλεπω φιλος οτι τους εχεις παρει 6 χωρια και αυτοι 4,αυτο νομιζω φτανει.....
 

DeletedUser31309

αν δεν ηταν πετυχημενο πλανο αυτο τοτε μανιμαφια ελα μαθε μας να βγαζουμε πλανα...ο νοτος δεν ειναι η δυναμη μας και το γνωριζεις εκει τα παλικαρια παλευουν ολη μερα και ειμαι περηφανος που εχω τετοιους συμπαικτες και που στεκονται ακομη διπλα μου εκει και ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ...

αληθεια δεν κοιτας κατακτησεις εσυ?:noob:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καλησπερα και καλη βραδιά ακομη ενα "μεγαλειώδες" πλανο των στοπ σε εξέλιξη με 300 σπαθακια να μου έρχονται :rolf:

(τα 30 μεσα στην προστασια) οργανωση ΟΧΙ αστεια!! και φεικ τρενα με κενα που αγγιζουν 30-35 σεκ! ρε ατζαμηδες αφου τα στελνετε που τα στελνετε καντε τα και σωστα!

πισω στο καβουκι μου τωρα να "αποκρουσω" το "πλανο" των φιλων μας (L)


αυτο που βλεπω ειναι οτι εισαι στο -14 αν δεν κανω λαθως...ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...
τα λογια σου απ πανω μαλλον τα ξανασκεφτεσαι σιγα σιγα...:confused:
χαχααχα
 

DeletedUser23534

ησυχια !απο την αλλη βδομαδα αμα φατε καναν ανενεργο βαλτε στατιστικα !σας χαρηκα ιδιαιτερα που βαζατε τις φεικ την ιδια ωρα !χαχααχχα εκαι φανηκε οτι εισαστε μαστορες στα κολπακια !μολις πιανουνε οι μαχες αλλαζετε κοσμο !που ειναι ο φιλος ο γιωργης που βαζει στατιστικα γτ εγω τ ομολογω !δεν ξερω αυτες τις παραμετρους του παιχνιδιου !

- - - Eνημερώθηκε - - -

το απογευμα για να εχει περασει καθαρο 48ωρο.


ακομα !? οσο αργεις εις βαρος σου ειναι γιωργο φιλε !
 

DeletedUser20213

αν δεν ηταν πετυχημενο πλανο αυτο τοτε μανιμαφια ελα μαθε μας να βγαζουμε πλανα...ο νοτος δεν ειναι η δυναμη μας και το γνωριζεις εκει τα παλικαρια παλευουν ολη μερα και ειμαι περηφανος που εχω τετοιους συμπαικτες και που στεκονται ακομη διπλα μου εκει και ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ...

αληθεια δεν κοιτας κατακτησεις εσυ?:noob:


μπορω να σου μαθω αν θες. δεν εχω προβλημα.
μιλησα για το δευτερο πλανο που εβγαλες πανω μου. και η απορια μου ειναι αν ειδες τις αναφορες του πρωτου και εβγαλες και δευτερο.
τα παλικαρια στο πρωτο που με βαρεσαν εχασαν πεισσοτερες αμυνες στην επιθεση απο οτι εγω στην αμυνα.
το δευτερο το περιμενα καλυτερο αλλα και παλι δεν ειδα κατι αξιολογο.
τρενα που και στο οριο να τα εβαζαν (που δεν...) , ειχες την ευκαιρια να τα κοψεις απο παντου.
οι φυλετικες θελουν και το απροβλεπτο..... λιγη φαντασια και εξυπναδα...
αν δεν εχεις αναφορες παντως στη διαθεση σου να στις στειλω ολες.
ειδικα αυτη με τα 200 δορια και αριστο σε τειχος 20 ειναι φοβερη...:noob:
 

DeletedUser31309

καλα αυτο με τα κοψιματα μας το πε και ο see you again...:oops: κοιτα λιγο τις συνολικες κατακτησεις φιλαρακο...οταν επικεντρωθω στον νοτο τοτε θα ειναι διαφορετικα τα πραγματα...μεχρι τοτε χαρειτε λιγακι και εσεις εκει καμια μαχη γιατι ειναι κριμα να ειναι μονοτερμα οι μαχες...απο βορρα και μεση παντως μπαζει πολυ το πραγμα...:hmmm:
 

DeletedUser20213

καλα ρε φιλαρακι. θα σε περιμενουμε τοτε μεχρι να επικεντρωθεις και σε εμας.
αν εχεις τον conan παντως στη φυλη βαλτον να αναλαβει το εξωτερικο (εχει εμπειρια) και εσυ επικεντρωσου καλα στα υπολοιπα:doh:
 

DeletedUser30244

ησυχια !απο την αλλη βδομαδα αμα φατε καναν ανενεργο βαλτε στατιστικα !σας χαρηκα ιδιαιτερα που βαζατε τις φεικ την ιδια ωρα !χαχααχχα εκαι φανηκε οτι εισαστε μαστορες στα κολπακια !μολις πιανουνε οι μαχες αλλαζετε κοσμο !που ειναι ο φιλος ο γιωργης που βαζει στατιστικα γτ εγω τ ομολογω !δεν ξερω αυτες τις παραμετρους του παιχνιδιου !

- - - Eνημερώθηκε - - -




ακομα !? οσο αργεις εις βαρος σου ειναι γιωργο φιλε !

θα τα βαλω και αυτα μην ανχωνεστε απλα επειδη ειναι μια διαδικασια να περναω μια μια τις φυλες,δεν βρηκα χρονο σημερα να το κανω θα τα ανεβασω αυριο το βραδακι.
 

DeletedUser31309

καλα ρε φιλαρακι. θα σε περιμενουμε τοτε μεχρι να επικεντρωθεις και σε εμας.
αν εχεις τον conan παντως στη φυλη βαλτον να αναλαβει το εξωτερικο (εχει εμπειρια) και εσυ επικεντρωσου καλα στα υπολοιπα:doh:

ολα καλα φιλε...δεν μπορεσατε να στηριξετε τον παικτη που κραταγε το μετωπο μονος του εδω πανω...μονο παπαντζα ειστε...και να λετε για παντελονατες κουβεντες...χειροτερη φυλη δεν θα μπορουσε να υπαρξει απο εσας...και προπαντων χειροτερη ηγεσια σε ολους τους τομεις...οτι και να κανετε ειστε χαμενοι φιλος:axe:
 
Κορυφή