DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ο πουθεναντζης διασκεδαζει χαχαχαχαχ !πες μας κι αλλα ! παντως τ εχεις στο εξωτερικο !αμα νομπλαριζες οπως μιλας θ επαιζες εστω κο πλει !χαχαχαχ εισαι ομιλιτικος και εισαι πιο σκουπιδι και πιο λιγδα απο τον ξ=καθεναν εδω μεσα γτ δεν παιζεις και ηρθες εδω να μας βρισεις και να μας πεις οτι ειμαστε υποδιαιστεροι απο σενα !χλαχλαχλουμικα κολπακια απο τα αλλα που εμεις σιχαινομαστε !λογια πολλα !

Η διαφορά μας ξέρεις ποια είναι? Ότι πριν τον 31 εσύ δεν είχες φωνή και τώρα απέκτησες!Είναι ο πρώτος και ίσως κ ο μοναδικός κόσμος που υπάρχει περίπτωση να σαι στο κλείσιμο του.Και προσπαθείς να το παίξεις τι ακριβώς ρε νουμπά? Μόνο όσους έχω κλείσει θες να παίζεις άλλα 5 χρόνια!Και με πολύ περισσότερο κόσμο στις φυλετικές κ πολύ καλύτερο υλικό.Που στο σταρτ απ δεν παίζανε μπάλα τα ****άκια θα με πεις και σκουπίδι άσχετε!Θα το κάνω ατάκα αυτο

αχαχαχαχαχαχαχ ενας παιχταρας που θελει ειδικη φυλη να παιξει και ν ανταπεξελθει στα γενομενα

Τόσο κακός παίχτης είσαι 15χρονε της φάπας!
 

DeletedUser23534

εσυ αρχισες τα κοσμητικα επιθετα μεγαλε μου και δεν εχεις ιδεα ποιος ειναι απεναντι νομιζεις οτι επειδη εισαι 15 εσυ στο μυαλο ειμαστε ολοι !τωρα ποσους κοσμους εχεις κλεισιει δεν εχει καμμια σημασια γτ δεν σε κανει ουτε σοβαρο ουτε εξυπνο θα εισαι παντα αυτο που ειναι στην μοιρα σου ν εισαι !τ ξερουμε και οι 2 τι εισαι αξιος να κανεις πιο καλα !αντε τωρα μην συνεχισω και πιασεις τα κλαματα και πουνε οτι σου κανω μπουλινγκ !μπουλη ....... αντε
 

DeletedUser

εσυ αρχισες τα κοσμητικα επιθετα μεγαλε μου και δεν εχεις ιδεα ποιος ειναι απεναντι νομιζεις οτι επειδη εισαι 15 εσυ στο μυαλο ειμαστε ολοι !τωρα ποσους κοσμους εχεις κλεισιει δεν εχει καμμια σημασια γτ δεν σε κανει ουτε σοβαρο ουτε εξυπνο θα εισαι παντα αυτο που ειναι στην μοιρα σου ν εισαι !τ ξερουμε και οι 2 τι εισαι αξιος να κανεις πιο καλα !αντε τωρα μην συνεχισω και πιασεις τα κλαματα και πουνε οτι σου κανω μπουλινγκ !μπουλη ....... αντε

Η φάση είναι ότι ό,τι κοσμητικά επίθετα χρησιμοποιώ είναι πάντα στα πλαίσια του παιχνιδιού.Βέβαια αυτο πρέπει να χεις μια... ας πούμε στοιχειώδη ηλικία τουλάχιστον στον εγκέφαλο.Βγάζει μάτι ότι είσαι πιτσιρικάς μικρέ.Τράβα κλάψε σε καμιά γωνία γιατί μάλλον πειράχτηκες που σου πα την αλήθεια μικρέ σκουπιδιάρη.(Πρέπει να τονίσω ξανά ότι το λέω για το παιχνίδι ή αυτη τη φορά είσαι ικανός να το καταλάβεις?)
Έτσι είναι αυτα.Δε πειράζει μικρούλη η ετυμολογία είναι κάτι που μαθαίνεται θα μάθεις να απαντάς κι εσύ σωστά κάποια στιγμή. Cya
 

DeletedUser23534

μαλλον πρεπει να μελετησεις ελληνικα και μετα να μιλας για ετυμολογια !ετυμολογια με ετοιμολογια εχουνε διαφορα !τ οτι με βλεπεις μικρο με τιμαει και με καλυπτει !τωρα γ αυτα που λες γ τ παιχνιδι δεν εχω καταλαβει και πολλα να σου γτ δεν πολυδινω σημασια σε αυτα που γραφεις οταν δεν απευθυνεσαι σε μενα !ξεκινα να κανεις αυτο που ξερεις και ασε να μεγαλωσουμε κι εμειε ςλιγο !μεγαλε σκουπιδιαρη !η αμα μεγαλωσεις πολυ μεσα στα φορουμ και μαθεις να βριζεις με τροπο γινεσαι βοθρατζης ??(παντα γ τ παιχνιδι μιλαμε ε φιλε μου ) και οτα καθεσαι και μελετας τις γραμμμες που σ γραφει ο αλλος μια προς μια και απαντας στην καθεμια ξεχωριστα !δειχνει να ξερεις ελλειψη συγκεντρωσης και ανασφαλεια μηπως παρανοηθουν ατα που λες και πεσει το ιματζ σου στον ψευτοκοσμο που εισαι αναγνωρισμενος !ο γιος μου ειναι 25 ....μεγαλυτερος απο σενα !γ αυτο σ λεω μικρρε μου φιλε αν συνεχισω θα θεωρηθει μπουλινγκ !



[aig]10 Πόντοι

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23534

καλησπερα !δεν προλαβαμε εχουμε τα υπαρξιακα μας !
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κυρια μου ποια εισαι εσυ? Θα σε εχω χορεψει καλα για να το παιζεις ιστορια...πες ονομα στο παιχνιδι και ασε τι κανω εγω...παιζεις 31? Πες ποια κυρια εισαι πρωτα και το συνεχιζουμε οσο θες...

Τι να με χορεψεις; Στην ERGA της λαμογιας ανηκες, τι με γλεντησες; Τα "κυρια" και τα λοιπα αστεια που λες διαχρονικα τραβα πες τα σε κανα πιονι σου στον 31
 

DeletedUser

μαλλον πρεπει να μελετησεις ελληνικα και μετα να μιλας για ετυμολογια !ετυμολογια με ετοιμολογια εχουνε διαφορα !τ οτι με βλεπεις μικρο με τιμαει και με καλυπτει !τωρα γ αυτα που λες γ τ παιχνιδι δεν εχω καταλαβει και πολλα να σου γτ δεν πολυδινω σημασια σε αυτα που γραφεις οταν δεν απευθυνεσαι σε μενα !ξεκινα να κανεις αυτο που ξερεις και ασε να μεγαλωσουμε κι εμειε ςλιγο !μεγαλε σκουπιδιαρη !η αμα μεγαλωσεις πολυ μεσα στα φορουμ και μαθεις να βριζεις με τροπο γινεσαι βοθρατζης ??(παντα γ τ παιχνιδι μιλαμε ε φιλε μου ) και οτα καθεσαι και μελετας τις γραμμμες που σ γραφει ο αλλος μια προς μια και απαντας στην καθεμια ξεχωριστα !δειχνει να ξερεις ελλειψη συγκεντρωσης και ανασφαλεια μηπως παρανοηθουν ατα που λες και πεσει το ιματζ σου στον ψευτοκοσμο που εισαι αναγνωρισμενος !ο γιος μου ειναι 25 ....μεγαλυτερος απο σενα !γ αυτο σ λεω μικρρε μου φιλε αν συνεχισω θα θεωρηθει μπουλινγκ !

μαλλον πρεπει να μελετησεις ελληνικα και μετα να μιλας για ετυμολογια !ετυμολογια με ετοιμολογια εχουνε διαφορα
Μα τι λογοπαίγνιο!Εντυπωσιακός!Έχεις κι άλλα?

τ οτι με βλεπεις μικρο με τιμαει και με καλυπτει !
Να φανταστώ έχεις συγγένεια με τον πασίγνωστο "Με κράζεις?Με θαυμάζεις!" έτσι?

τωρα γ αυτα που λες γ τ παιχνιδι δεν εχω καταλαβει και πολλα να σου γτ δεν πολυδινω σημασια σε αυτα που γραφεις οταν δεν απευθυνεσαι σε μενα !

Εδώ λογικά έχουμε τεράστιο θέμα αν δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω έτσι δεν είναι?Μιας και απαντάς κανονικά σε κάποια ίσως υπάρχει πρόβλημα αντίληψης ή κάτι τέτοιο δε ξέρω.Να τα γράψω αλλιώς μήπως?

!ξεκινα να κανεις αυτο που ξερεις και ασε να μεγαλωσουμε κι εμειε ςλιγο !μεγαλε σκουπιδιαρη
Περισσότερο σαν τσοπάνης είμαι.Προσπαθώ να μαντρώσω τα κακά προβατονουμπάκια σαν κι εσένα! Πρρρρρ

η αμα μεγαλωσεις πολυ μεσα στα φορουμ και μαθεις να βριζεις με τροπο γινεσαι βοθρατζης ??(παντα γ τ παιχνιδι μιλαμε ε φιλε μου )

Όσοι με ξέρουν,ξέρουν ότι μπορώ πολύ άνετα να γίνω χειρότερος από βοθρατζής ας πούμε αλλά στο φόρουμ το αποφεύγω.

και οτα καθεσαι και μελετας τις γραμμμες που σ γραφει ο αλλος μια προς μια και απαντας στην καθεμια ξεχωριστα !
Εννοείται απαντάω μια μια το να κάνω ένα ενιαίο κείμενο σαν σαλάτα και να αραδιάζω ότι είναι σαν να απαγγέλω ποίημα δεν είναι στην παιδεία μου.Τα στοιχειώδη μικρέ.Τα στοιχειώδη.

δειχνει να ξερεις ελλειψη συγκεντρωσης και ανασφαλεια μηπως παρανοηθουν ατα που λες και πεσει το ιματζ σου στον ψευτοκοσμο που εισαι αναγνωρισμενος !ο γιος μου ειναι 25 ....μεγαλυτερος απο σενα !γ αυτο σ λεω μικρρε μου φιλε αν συνεχισω θα θεωρηθει μπουλινγκ !
Είμαι σίγουρος πως δεν ξέρεις γρι από ψυχολογία.Αλήθεια θες να μου πεις ας πούμε ότι είναι άνω των 40 ε? Δηλαδή αν σε καλέσω στο skype απέναντι μου θα έχω έναν μεγάλο κύριο που έχει την ηλικία του πατέρα μου ε?Μάθε πρώτα να γράφεις σαν ενήλικας και ίσως με ψαρώσεις μικρέ.
 

DeletedUser

Έχετε ξεφύγει από το θέμα.Το έχετε πάει σε ένα προσωπικό επίπεδο που καλό θα ήταν να σταματήσει.Μπορείς να "προσβάλεις" τον άλλον για το τρόπο που παίζει,να του την πεις κοινός.Αυτό όμως πρέπει να σταματάει εκεί.Όπως δεν παίρνουμε το παιχνίδι στη προσωπική μας ζωή έτσι δεν θα πρέπει να φέρνουμε τη προσωπική μας ζωή στο παιχνίδι.Ένα παιχνίδι παίζουμε και το θέμα αφορά έναν πόλεμο...Όχι τη ζωή του καθενός εδώ πέρα...
Αν θέλετε να σχολιάσετε κάτι σχολιάστε αυτό.
Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP!!, STOP.., STOΡ, SΤOP.., SΤΟP, ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 19

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 222,639
Πλευρά 2: 61,299
Διαφορά: 161,340

chart
 

DeletedUser23534

κανε με add kosmas.kordonis να δεις ποιος ειναι απεναντι μικρε σκουπιδιαρακο ! και δεν γραφω σαν ενηλικας για τι αν γραψω θα θεωρηθε μπουλινκ μπουλη ! λοιπον σε περιμενω σκυπε να μην γραφουμε κι οποιος αλλος θελει καντε αντ ολοι...... τραμπολαχανακο
τελευταιο σχολιο ζητω συγνωμη απο ολους !


[aig]10 Πόντοι

Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

καλησπερα ειπαμε?

εισ ωραιος χαχαχαχα

- - - Eνημερώθηκε - - -

κανε με add kosmas.kordonis να δεις ποιος ειναι απεναντι μικρε σκουπιδιαρακο ! και δεν γραφω σαν ενηλικας για τι αν γραψω θα θεωρηθε μπουλινκ μπουλη ! λοιπον σε περιμενω σκυπε να μην γραφουμε κι οποιος αλλος θελει καντε αντ ολοι...... τραμπολαχανακο
τελευταιο σχολιο ζητω συγνωμη απο ολους !

το τελευταιο και απο μενα...καλες μαχες...
οτι και να πουμε εδω στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο...
 

DeletedUser20213

πω πω σκετη ζαλαδα ειστε.
ουτε να πειραξω τον προβαμανατζερ δεν εχω ορεξη μετα απο οσα διαβασα.
κοναν βαλε ταξη...
προβαμανατζερ βγαζεις και τα πλανα αλλων κοσμων η' μονο εδω εχουμε την τιμη?
 

DeletedUser31309

πω πω σκετη ζαλαδα ειστε.
ουτε να πειραξω τον προβαμανατζερ δεν εχω ορεξη μετα απο οσα διαβασα.
κοναν βαλε ταξη...
προβαμανατζερ βγαζεις και τα πλανα αλλων κοσμων η' μονο εδω εχουμε την τιμη?

στον κ28 εβγαζα οταν ειμουν φουλ ενεργος...τωρα εχεις την τιμη εδω ΜΟΥΦΑΜΑΝΙΑ να τα κατα-πιεις ολα απο τα πλανα μου!!!:noob::axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20213

κα τουρα και λιγο....


[aig]Προειδοποίηση για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

what-ever!


[aig]Προειδοποίηση για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30244

στον κ28 εβγαζα οταν ειμουν φουλ ενεργος...τωρα εχεις την τιμη εδω ΜΟΥΦΑΜΑΝΙΑ να τα κατα-πιεις ολα απο τα πλανα μου!!!:noob::axe:

ψψψψ τα ιδια ελεγε και ο jorgen,τελικα θυμησε μου,σε τι ειπαμε οτι διαφερεις απο αυτον;

μιας και πιασαμε τον κ28 μην πουμε λεπτομεριες γτ ξερουμε πολυ καλα τι εγινε μεταξυ σας..
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Γιωργη που χαθηκες ρε φιλε;;;Νομιζα οτι πηγαινες να βρεις τα στατιστικα! :confused:
 

DeletedUser32957

Εγω ενα,εχω νασας πω! Και οι δυο πλευρες, Ντρουητ και Στοπ. κανετε πραγματικα σαν δεκαπενταχρονα.τρωγεστε μεταξυ σας, ενω δεν υπαρχει κανενας λογος παιδια! Παιζετε φοβερα εγωιστηκα και οι δυο πλευρες!
Ενας τριτος πχ. που δεν παιζει στον κ31.και απλα παρακολουθησει απο την αρχη αυτο το ποστ, θα διαπιστωσει πως απλα υπαρχουν 2-4 αρχηγοι και απο τις δυο πλευρες.... και απο κατω τους ακολουθουν τυφλα 600 με 800 σκυλακια-τσιρακια!

Παιδια, ελεος... μη τρωγεστε! παιχνιδι ειναι, παιζουμε για να περνα η ωρα μας, να διευρινουμε τον κυκλο γνωριμιων μας, να ξεσπασουμε απο την ενταση της καθημερινοτητας. Και στην τελικη, αν εχεις καλη παρεα. τι πειραζει να χαθουν και δεκα εικοσι χωρια???


http://-Sweetest Love x3 ανυπονω να ξανα παιξουμε σε κοσμο μαζι! αν και εχω αραιωσει καπως. για σενα, θα βρω ξανα χρονο.να παιξουμε παρεα!!
 

DeletedUser

πως πανε τα παιδια απο ντρουιντς καλα?νομιζω σφιγγουν τα πραγματα
 
Κορυφή