Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ενα ενα φιλε μου γιατι δεν βγαζουμε και νοημα με τις ασυναρτησιες σου. αμυνες μιλησα για μενα και ητανε ενα μισο καταπελταδικο η δεν καταλαβες η δεν ξερεις εσυ τι λες. Για τις υπολοιπες αμυνες σας ηρθανε και απο εμας οποτε ειπαμε παμε = 0
για τους παιχτες που μπηκανε ειπα δεν ειμαι συμφωνος αλλα παρολα αυτα θα εχω αριστη συνεργασια και στηριξη οπως και εχω μιλησει ηδη ευχαριστω για το ενδιαφερον σου. Αυτη η σαπιλα οπως την αποκαλεις δεν θα επεφτε με τον χαρταετο που πετατε αλλα μονο με πολεμο. εμπας περιπτωση το τελευταιο που ειπες δεν το πολυκαταλαβα αλλα δεν ειναι και αναγκη ξαναπροσπαθησε μια ακομα.:doh:
 

DeletedUser

εεε NOYS τετοια διαγωγη σου εδωσε η μανα σου αγορακι μ ποσο χρονων εισαι ρ μαγκακο
 

Deleted User - 751811

κριμα νομιζα οτι μηλαω σε εξυπνα παιδια και θα επιαναν το νοημα.

giorgos77771
χαλαρωσε φιλε μου λιγακι εαν δεν αντεχεις τα πειραγματα εδω μεσα μην το ανηγεις τον υπολογιστη
γατακι ... τωρα εκει που μαζεψατε και τους ηλιοκαμενους θα εισαι πραγματικα σε παραλια. θα μπορεις να παιζεις διπλα τους αφοβα...
με τα κουβαδακια σου....
 

DeletedUser

εχουν βγει οι παρατηρητες της ντουμ,ανυπαρκτοι και πουθεναδες σε νομπλαρισματα και απωλειες(εκτος darkling),που δεν βαλανε μιση επιθεση σε σολ και λενε οτι ριξανε την σολ...ε ρε γλεντια που γινονται στον κ30...σε λιγο θα μας πειτε οτι και η μπαντ σας ζοριζει(ή μηπως ισχυει;;ιδου η απορια)
 

DeletedUser

κριμα νομιζα οτι μηλαω σε εξυπνα παιδια και θα επιαναν το νοημα.

giorgos77771
χαλαρωσε φιλε μου λιγακι εαν δεν αντεχεις τα πειραγματα εδω μεσα μην το ανηγεις τον υπολογιστη
γατακι ... τωρα εκει που μαζεψατε και τους ηλιοκαμενους θα εισαι πραγματικα σε παραλια. θα μπορεις να παιζεις διπλα τους αφοβα...

αλλο πειραγμα αλλο ειρωνεια κ απο εχθες εσυ κ η παρεα σου (ακομα δν ξερω ποσο χρονων ειστε) ειρωνευεστε χωρις να σας εχω ειρωνευτη πραγματικα κριμα αλλα μαλλον αυτοι ειστε κ αυτο μπορειτε
 

Deleted User - 751811

εσυπου μηλας ετσι για την σολ σε ποια φυλη παιζεις τωρα?
τι τους λες μεσα ρε η σολ αν υπηρχε θα σας πηξιδιαζε ολους?

μου φαινετε οτι καποιος γλυκοκιταζει την μπαντ.



Ο/Η giorgos77771 έγραψε:
αλλο πειραγμα αλλο ειρωνεια κ απο εχθες εσυ κ η παρεα σου (ακομα δν ξερω ποσο χρονων ειστε) ειρωνευεστε χωρις να σας εχω ειρωνευτη πραγματικα κριμα αλλα μαλλον αυτοι ειστε κ αυτο μπορειτε
δεν σε ειρωνευετε κανενας τις κινησεις της φυλης σου ειρωνευωμαι πρωσοπικα εγω που αμα καθησεις και σκευτεις δεν θα σαρεσει ουτε εσενα οπως του συμπαιχτη σου, προηγουμενος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δεν σε ειρωνευετε κανενας τις κινησεις της φυλης σου ειρωνευωμαι πρωσοπικα εγω που αμα καθησεις και σκευτεις δεν θα σαρεσει ουτε εσενα οπως του συμπαιχτη σου, προηγουμενος.
βασικα δν ηθελα στρατολογησεις αλλα ενοιτε πως οποια παιδια θελουν να παιξουν μαζι μ θα παιξουν δν φτενε οπως ειχα πει κ σε ενα αλλο σχολιο που αφρικανονταβιτσιδες τα κανανε οπως τα κανανε κ εκτος απο αυτο η λιανα οπως μας σταθηκε οταν φυγαμε απο ΑΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΣΟ ΔΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

και αν δεν ειχαν φαει μπαν, αυτοι οι παιχτες . τωρα δενθα εκανες ακομη πολεμο μαζι τους? γιατι αυτοι οι λογαριασμοι στηριζανε με την παρουσια τους τον αφρικανο και νταβιντσι δεν απσσπατικαν απο πριν. ξερουν ολοι που επαιζαν και μεποιους επεζαν. και αφου δεν σαρεσει ουτε εσενα ουτε σε κανεναν, γιατι κανατε την ενωση με τους σολ? για να εχετε την<<αναλογια>> εναντια σε ποιους ? με αυτους που σας στηριξαν σε εναν πολεμο εναντια στους σολ?
και τωρα σαρεσει που γινατε ΣΟΥ ΣΟΛ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

στο ξαναειπα τα παιδια αυτα δν φτεγανε σε τιποτα θελαν απλα να συνεχισουν κ εμεις απλα τους δωσαμε την ευκερια να παιξουμε μαζι (λαθος η σωστο θα δειξει το μελλον)
κ συνεχιζω ειμαι απο την πλευρα που λενε οτι ακομα κ λαθοι να κανει η ηγεσια την ακολουθω πιστα κ οσο παει μπορει τα παιδια απο σολ να ακολοθησαν αυτο (βεβαια ολα με καποιο οριο που οι αφρικανονταβιτσιδες το ξεπερασαν στο τελος )
 

DeletedUser

ειμασταν και ειμαστε σουσου σε οποιον δεν αρεσει να κοιταξει την καμπουρα του. ξερουμε πολυ καλητερα τι γινετε στην φυλη μας απο οτι ο καθε αλλος ελπιζω να το καταλαβανεις αυτο....
 

Deleted User - 751811

ειστε πολυ μεγαλοψυχοι εκει στην σολ τελικα.. εσεις δεν ειστε φυλη, αγιοι εισαστε.

Ο/Η security.vagos έγραψε:
ειμασταν και ειμαστε σουσου σε οποιον δεν αρεσει να κοιταξει την καμπουρα του. ξερουμε πολυ καλητερα τι γινετε στην φυλη μας απο οτι ο καθε αλλος ελπιζω να το καταλαβανεις αυτο....
εγω κοιταω την44 και βλεπω οτι απλα η σολ αλαξε ονομα και εγηνε σου σου και η σου σου αλαξε μορφη και εγηνε σολ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δν εχει νοημα πλεον ολο αυτο περασε μας κοκκινους βαλε κ κανα σπαθακι κ εκει τελειωνουν κ αρχιζουν ολα
 

Deleted User - 751811

εγω ενας μικρος παιχτης ειμαι με 5 χωριουδακια δεν εχω σχεση με διπλωματικες κινησεις λεω την γνωμη μου για το πως βλεπω μια φυλη σε ενα ανοικτο φορουμ...
 

DeletedUser

ειστε πολυ μεγαλοψυχοι εκει στην σολ τελικα.. εσεις δεν ειστε φυλη, αγιοι εισαστε.


εγω κοιταω την44 και βλεπω οτι απλα η σολ αλαξε ονομα και εγηνε σου σου και η σου σου αλαξε μορφη και εγηνε σολ.


και τα μυαλα στα καγκελα ε?
 

DeletedUser27685

εγω ενας μικρος παιχτης ειμαι με 5 χωριουδακια δεν εχω σχεση με διπλωματικες κινησεις λεω την γνωμη μου για το πως βλεπω μια φυλη σε ενα ανοικτο φορουμ...

και ποιος σε ειπε εσενα οτι ενας τετοιος παικτης μπορει να πει τν γνωμη του ?
 

Deleted User - 751811

και ποιος εισαι εσυ στην τελικη που θετεις τετοια ερωτηματα?
 

DeletedUser27685

και ποιος εισαι εσυ στην τελικη που θετεις τετοια ερωτηματα?

ατομο που δεν εχουν παιξει καθοριτσικο ρολο ....δεν χρειαζεται να μας ζαλιζουν τα φρυδια ...εστειλες 3-4 αμυντικα το εκτιμαμε ως εκει ...τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια τρ !
 

Deleted User - 751811

νεος αφρικανος εγινες?
βλεπω ηδη κολησατε...
και μιας και μηλαμε για ντα βιντσι ...
http://prntscr.com/65ele2
νατος και αυτος να παρει θεση....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27685

και ελεγα εγω ,ακομα να στειλουν προσκληση στον μεγαλητερο ρουφιανο του παιχνιδιου ?

Γκαγκακο καλως ηρθες στην ΤΡ , μουχαχαχαχα

τωρα θα εχεται και δικαιολογια , οτι ξεκηνισαμε πρωτοι τις στρατολογησεις ,αντε γεια ρε νουμερα !
 

DeletedUser

κυριε NOYS ο γκαγκακος στους ΤΡ καντε μια δηλωσει ? χσχαχαχαχ ακουτε τις πετρες που γελανε η μονο εγω τις ακουω
 
Κορυφή