Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

...παραμενετε αστειοι βλεπω!...η σχεση μας με ΣΟΥΣΟΥ και ΤΡ ηταν ακριβως η ιδια διπλωματικα...απλα με ΣΟΥΣΟΥ τυπικα παρεμενε Σ.Ε γτ η ΣΟΥΣΟΥ στην Σ.Ε που καναμε με ΤΡ εναντιον Σολ δεν μπορουσαν να βαλουν και Μπαντ κοκκινους(παροτι οπως εγραψαν ατυπα εβαλαν λιγες αμυνες μεμονωμενα σε παιχτες μας) οποτε δεν συμμετειχαν στην κυρηξη πολεμου... αντιθετα η ΤΡ το εκανα και για τους ανιδεους που δεν ξερουν αυτο σε κανει αυτοματα συμμαχο...

...θα παρακαλουσα πρωην Σολακια ή ανιδεα Σουσουσακι να μην μιλανε για δηθεν σκευωριες ... η συμφωνια ηταν εξαφανιση Σολ και μετα να μαζευτουμε και να δουμε πως θα κοπανηθουμε... και πριν αρχισει αυτη η βρωμια απο ΣΟΥΣΟΥ πιστευα οτι η Λιανα κι ο Σωτηρης ειναι σωστα και τιμια ατομα και θα κανουμε ο,τι ειπαμε οπως πρεπει:

http://prntscr.com/65bffr

...καταφεραν ομως να με διαψευσουν ...μαζεψαν ολους τους Σολ μονοι τους χωρις να ρωτησουν -μιλησουν πρωτα ενω τους βαραγαμε πλεον μαζι με ΤΡ, Σενιορ και ΒΙΠ και ολοι οδηγησαμε σε αυτο... καταλαβετε επιτελους κατι τραγελαφικοι τυποι... δεν μας νοιαζουν οι πολλες μαχες να αποδειξουμε ποιος ειναι ο πιο καμμενος αλλα οι σωστες μαχες...


Υ.Γ: ο Σωτηρης κι η Λιανα ακομα κρυβονται???...γιατι???...ας βγουν να πουν οτι εκαναν οτι συμφωνηθηκε και οχι βρωμια
 

DeletedUser33687

Ρωτα την φιλη μου την Αγγελικη ποσες μαχες επαιξε μετα το ομαδικο οργιο στον 29. Το οτι υπαρχει ο κοσμος και περιμενουν ποτε θα συμπληρωθει το ποσοστο δεν σημαινει πως παιζοντε και μαχες....

Εκτος αν αυτο ηταν το ζητουμενο

Αγαπητε φιλε, για το ομαδικο οργιο στον 29 που λες, καμια φυλη δεν εσπασε τις συμμαχιες της και σεβαστηκαν μεχρι τελους οτι ειχαν συμφωνησει (να μην κλεισει κοσμο η DnD). Πρωτη φορα βλεπω μια φυλη (στην προκειμενη περιπτωση η ΣΟΥΣΟΥ) να κρεμαει τους συμμαχους της προκειμενου να στρατολογησει πρωην εχθρους με την δικαιολογια να φερει σωστες αναλογιες χωριων. Ειναι σαν να παραδεχεσαι οτι στην ακρη του μυαλου σας χρησιμοποιουσατε τους πρωην συμμαχους σας, ποτε δεν τους βλεπατε σαν πραγματικους σας συμμαχους αλλα σαν μελλοντικους εχθρους και απο τα λεγομενα σου βλεπω οτι δεν τους εκτιμουσες καν. Δεν ειναι κακο αν αλλαξατε γνωμη και αποψη για πολλα, ωστοσο δεν ειναι πρεπων νομιζω να θες ντε και καλα να παρουσιασεις το μαυρο ασπρο. Δικαιωμα σας να κανετε οτι θελετε εφοσον ειναι συμφωνο με τους "τυπικους" κανονες του παιχνιδιου. Ειμαι σιγουρος πως ουτε εσυ ουτε πολλα απο τα μελη της ΣΟΥΣΟΥ ειναι συμφωνοι ή περηφανοι με αυτο που δρομολογησατε. Απο την αλλη μιλας για ατομα που ηθελαν να συνεχιζουν να παιζουν. Και σε ρωτω... η θεληση των πρωην εχθρων σου (ΣΟΛ) να συνεχισουν να παιζουν ειναι πανω απο την θεληση των πρωην συμμαχων σου να συνεχισουν να παιξουν? Ειναι πιο τιμητικο για σενα να κλεισεις κοσμο με πρωην εχθρους ή με αυτους που τοσο καιρο επαιζες-μιλουσες-σχεδιαζες και πολεμουσες μαζι τους? Σε εμποδιζε κατι ή καποιος εφοσον τρωγατε τους ΣΟΛ να παιζατε ξυλο μεταξυ σας (εφοσον ειστε του ξυλου και οχι της αγκαλιτσας οπως λες παραπανω)? Αυτα απο μενα και καλες μαχες για ολους
 

DeletedUser24216

Περασε ολη η νυχτα.

περιμενα πανω στο πισι, η ****ιλια με το Chateau du Fontainnes του '58 (εξαιρετη σαιζον), αδειαζε, το ποτηρι θολο, με κοιταζε επικριτικα.
ο δισκος στο γραμμοφωνο τελειωσε, οι καλυτερες επιτυχιες της Frau Osterreich, με εκεινο το χαρακτηριστικο χιονι του γραμμοφωνου, ειχαν σταματησει να γεμιζουν το δωματιο.
Εξω κρυο. Μια κουκουβαγια περασε ξωφαλτσα απ το παραθυρι μου. Κοιταξε μεσα με υφος γηραιας δασκαλας. Εκανε να μου θυμησει οτι "κου-κου-κουκουβαου-κουκουβαου" αλλα τελικα εκρινε οτι δεν αξιζει.
Στο περβαζι η πιστη καλιακουδα μου σαν φρουρος αγναντευε τον νυχτερινο οριζοντα, ψαχνοντας, αναζητωντας...τι αραγε?
Σιγα σιγα οι μακρυες βουνοκορφες ντυνονταν με ενα απαλο γαλαζιο φως που εδιωχνε το μαυρο...

Περασε ολη η νυχτα.
Και ακομα δεν μαθαμε ποιον ηττημενο στρατολογησαμε.
 

DeletedUser27685

...παραμενετε αστειοι βλεπω!...η σχεση μας με ΣΟΥΣΟΥ και ΤΡ ηταν ακριβως η ιδια διπλωματικα...απλα με ΣΟΥΣΟΥ τυπικα παρεμενε Σ.Ε γτ η ΣΟΥΣΟΥ στην Σ.Ε που καναμε με ΤΡ εναντιον Σολ δεν μπορουσαν να βαλουν και Μπαντ κοκκινους(παροτι οπως εγραψαν ατυπα εβαλαν λιγες αμυνες μεμονωμενα σε παιχτες μας) οποτε δεν συμμετειχαν στην κυρηξη πολεμου... αντιθετα η ΤΡ το εκανα και για τους ανιδεους που δεν ξερουν αυτο σε κανει αυτοματα συμμαχο...

...θα παρακαλουσα πρωην Σολακια ή ανιδεα Σουσουσακι να μην μιλανε για δηθεν σκευωριες ... η συμφωνια ηταν εξαφανιση Σολ και μετα να μαζευτουμε και να δουμε πως θα κοπανηθουμε... και πριν αρχισει αυτη η βρωμια απο ΣΟΥΣΟΥ πιστευα οτι η Λιανα κι ο Σωτηρης ειναι σωστα και τιμια ατομα και θα κανουμε ο,τι ειπαμε οπως πρεπει:

http://prntscr.com/65bffr

...καταφεραν ομως να με διαψευσουν ...μαζεψαν ολους τους Σολ μονοι τους χωρις να ρωτησουν -μιλησουν πρωτα ενω τους βαραγαμε πλεον μαζι με ΤΡ, Σενιορ και ΒΙΠ και ολοι οδηγησαμε σε αυτο... καταλαβετε επιτελους κατι τραγελαφικοι τυποι... δεν μας νοιαζουν οι πολλες μαχες να αποδειξουμε ποιος ειναι ο πιο καμμενος αλλα οι σωστες μαχες...


Υ.Γ: ο Σωτηρης κι η Λιανα ακομα κρυβονται???...γιατι???...ας βγουν να πουν οτι εκαναν οτι συμφωνηθηκε και οχι βρωμια

πως μεσα σε 4 μερες ,απο εκει που ελεγες ΣΟΥΣΟΥ εχει ατομα με αξια μπεσα και αντερα στο τιμονι της ,το εκανες οτι πλεον εχουμε ανικανουες τιποτενιους και χωρις αξια ?

τοσο ευκολα αλλαζεις γνωμη ,για κατι που το εστρνιζοσουν και το πεταγες σε ολες σου τις συζητησεις με ΣΟΛ και πολλες φορες το τονιζες και ολας ?

βρε ουστ απο εδω χολερα τον φυλετικων μαχων ....πανε να σε δει κανας γιατρος ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Αγαπητε φιλε, για το ομαδικο οργιο στον 29 που λες, καμια φυλη δεν εσπασε τις συμμαχιες της και σεβαστηκαν μεχρι τελους οτι ειχαν συμφωνησει (να μην κλεισει κοσμο η DnD). Πρωτη φορα βλεπω μια φυλη (στην προκειμενη περιπτωση η ΣΟΥΣΟΥ) να κρεμαει τους συμμαχους της προκειμενου να στρατολογησει πρωην εχθρους με την δικαιολογια να φερει σωστες αναλογιες χωριων. Ειναι σαν να παραδεχεσαι οτι στην ακρη του μυαλου σας χρησιμοποιουσατε τους πρωην συμμαχους σας, ποτε δεν τους βλεπατε σαν πραγματικους σας συμμαχους αλλα σαν μελλοντικους εχθρους και απο τα λεγομενα σου βλεπω οτι δεν τους εκτιμουσες καν. Δεν ειναι κακο αν αλλαξατε γνωμη και αποψη για πολλα, ωστοσο δεν ειναι πρεπων νομιζω να θες ντε και καλα να παρουσιασεις το μαυρο ασπρο. Δικαιωμα σας να κανετε οτι θελετε εφοσον ειναι συμφωνο με τους "τυπικους" κανονες του παιχνιδιου. Ειμαι σιγουρος πως ουτε εσυ ουτε πολλα απο τα μελη της ΣΟΥΣΟΥ ειναι συμφωνοι ή περηφανοι με αυτο που δρομολογησατε. Απο την αλλη μιλας για ατομα που ηθελαν να συνεχιζουν να παιζουν. Και σε ρωτω... η θεληση των πρωην εχθρων σου (ΣΟΛ) να συνεχισουν να παιζουν ειναι πανω απο την θεληση των πρωην συμμαχων σου να συνεχισουν να παιξουν? Ειναι πιο τιμητικο για σενα να κλεισεις κοσμο με πρωην εχθρους ή με αυτους που τοσο καιρο επαιζες-μιλουσες-σχεδιαζες και πολεμουσες μαζι τους? Σε εμποδιζε κατι ή καποιος εφοσον τρωγατε τους ΣΟΛ να παιζατε ξυλο μεταξυ σας (εφοσον ειστε του ξυλου και οχι της αγκαλιτσας οπως λες παραπανω)? Αυτα απο μενα και καλες μαχες για ολους

εχουμε ανοιξει 17 σελιδες ακομα να καταλαβεις οτι δεν υπηρχε συμμαχια μεταξυ μας ?
δεν φτανει που κανετε προπαγανδα αλλα λεει και ο καθενας το μακρυ και το κοντο του ....
αυτα που λες σε καναν αρη ,καμια αφροδητη ,αντε μωρε και στον δια ...αλλα στην γη δεν παιζει να ισχυουν ! :rolf:

ΥΓ. δεν ξερω και απο που ειναι ο καθενας σας ....
 

DeletedUser

πηρες καινουργια κουβαδακια?

ρ φιλε σε ειρωνευτικα το οτι ειμαι μικρος δν εχεις το δικεομα να με ειρωνευτις για αυτο μιλαμ καλυτερα δν ειρωνευτικα εγω κανεναν εδωμεσα ειπα πραγματα που εκανα εγω ο ιδιος κ οποιος με ξερει ξερει οτι τους βοηθαω ολους κ ρωτηστε κ τον νικο αν εχει παραπονο απο εμενα αντε βλακα του pc(λαπτοπ αν εχετε ακουστα γτ με πριξατε) μιλας κ ολας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τελως παντων για να τελειωνει το θεμα
εγιναν οι στρατολογησεις αμα δν σας αρεσαν κ αν τλκ σαν σουσου δν τηρησαμε τις υποσχεσεις που ακομα καποιες απο οσα ξερω κραταμε
απλα μας περνατε κοκκινους κ τελειωνει εδω
κ στους ΝΤΟΟΜ αν δν σας αρεσε η μικρη βοηθεια η δικια μου κ καποιων αλλων παιδιων απλα τις γυρναγατε πισω αλλα δν τις γυρναγατε τις κραταγατε γιατι σας αρεσαν κ οσο για νυκε που ριξατε οντως ριξατε κ ευχαριστησα κ προσωπικα τον νικο αλλα μεχρι εδω το οτι μετα θα μας βαραγατε με την TR εγω προσωπικα ειμουν σιγουρος κ καλα θα κανατε τωρα ειμαστε νομιζω στα ισα πανω κατω αρα ο καλυτερος θα κερδισει
ΥΓ.ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ:axe::D
 

DeletedUser22254

Περασε ολη η νυχτα.

περιμενα πανω στο πισι, η ****ιλια με το Chateau du Fontainnes του '58 (εξαιρετη σαιζον), αδειαζε, το ποτηρι θολο, με κοιταζε επικριτικα.
ο δισκος στο γραμμοφωνο τελειωσε, οι καλυτερες επιτυχιες της Frau Osterreich, με εκεινο το χαρακτηριστικο χιονι του γραμμοφωνου, ειχαν σταματησει να γεμιζουν το δωματιο.
Εξω κρυο. Μια κουκουβαγια περασε ξωφαλτσα απ το παραθυρι μου. Κοιταξε μεσα με υφος γηραιας δασκαλας. Εκανε να μου θυμησει οτι "κου-κου-κουκουβαου-κουκουβαου" αλλα τελικα εκρινε οτι δεν αξιζει.
Στο περβαζι η πιστη καλιακουδα μου σαν φρουρος αγναντευε τον νυχτερινο οριζοντα, ψαχνοντας, αναζητωντας...τι αραγε?
Σιγα σιγα οι μακρυες βουνοκορφες ντυνονταν με ενα απαλο γαλαζιο φως που εδιωχνε το μαυρο...

Περασε ολη η νυχτα.
Και ακομα δεν μαθαμε ποιον ηττημενο στρατολογησαμε.

Επειδή πάλι βαριέμαι γιατι είμαι και ξενυχτησμένη Βαλεντίνα θα σου πω έναν παιχτη που τον εκτιμώ και τον έχετε στην παρέα σας απο τον Κ19. Alexzip.
Μαζι ξεκινήσατε τον κόσμο στον Κ19 ; εχθροι δε είσαστε ; παρέα δεν γίνατε μετά και μπράβο σας για αυτο ;

Θα μπορουσα να σου αναφέρω και άλλους παιχτες αλλα δεν νομιζω ότι έχει νόημα.

Μπράβο στην ΣΟΥΣΟΥ που έδωσε την δυνατότητα στα παιδια που θέλουν να παιξουν, να παιξουν και όχι να πατησουν διαγραφή για να μαζευουν μετά βάρβαρα.

Ολο αυτό είναι ένα παιχνίδι που σκοπό έχει την διασκέδαση και μόνο.
και εμεις φίλοι μου ....διασκεδάζουμε και όταν σταματήσουμε να διασκεδάζουμε κάτι άλλο θα βρούμε να κάνουμε πάλι για να διασκεδάσουμε

αλλά σίγουρα δεν θα σας ρωτήσουμε και σίγουρα δεν θα σας πάρουμε την άδεια.

Οσοι τώρα αρέσκονται να διασκεδάζουν με τις μάχες του φορουμ και του λόγου ( που δεν είναι και καλός κατά την γνώμη μου ) ας κάνει ότι νομίζει.

Ποια είμαι εγω για να πω στον καθένα πως να διασκεδάζει ;

Cretan Wizards
( μια απο τους τρεις )
 

DeletedUser22254

........................

Αν παρετε αλλους 2 θα μπορειτε να παιζετε και μινι ποδοσφαιρο.


έχουμε για την ακρίβεια άλλους τέσσερις ( δηλαδή διαθέτουμε και αναπληρωματικούς ) αλλα προς το παρων τους έχουμε δώσει <<με δανεισμό >> σε άλλους λογαριασμούς και παιζουμε μόνο μπιρίμπα...

αν σε ενδιαφέρει η μπιρίμπα θα πω να σου στειλουν πρόσκληση.

ισως έτσι βρεθεί διέξοδος σε πολλά αδιέξοδα.

Υ.Σ. έχει πλάκα η μπιρίμπα ξέρεις ...μην την σνομπάρεις !
 

DeletedUser26663

Εγώ παιδιά τα διαβάζω, γελάω! τα ξανά διαβάζω και γελάω. Κόμπλεξ παντού..

Και ακόμα πεινάω!!
 

DeletedUser24216

Επειδή πάλι βαριέμαι γιατι είμαι και ξενυχτησμένη Βαλεντίνα θα σου πω έναν παιχτη που τον εκτιμώ και τον έχετε στην παρέα σας απο τον Κ19. Alexzip.
Μαζι ξεκινήσατε τον κόσμο στον Κ19 ; εχθροι δε είσαστε ; παρέα δεν γίνατε μετά και μπράβο σας για αυτο ;

Θα μπορουσα να σου αναφέρω και άλλους παιχτες αλλα δεν νομιζω ότι έχει νόημα.

Μπράβο στην ΣΟΥΣΟΥ που έδωσε την δυνατότητα στα παιδια που θέλουν να παιξουν, να παιξουν και όχι να πατησουν διαγραφή για να μαζευουν μετά βάρβαρα.

Ολο αυτό είναι ένα παιχνίδι που σκοπό έχει την διασκέδαση και μόνο.
και εμεις φίλοι μου ....διασκεδάζουμε και όταν σταματήσουμε να διασκεδάζουμε κάτι άλλο θα βρούμε να κάνουμε πάλι για να διασκεδάσουμε

αλλά σίγουρα δεν θα σας ρωτήσουμε και σίγουρα δεν θα σας πάρουμε την άδεια.

Οσοι τώρα αρέσκονται να διασκεδάζουν με τις μάχες του φορουμ και του λόγου ( που δεν είναι και καλός κατά την γνώμη μου ) ας κάνει ότι νομίζει.

Ποια είμαι εγω για να πω στον καθένα πως να διασκεδάζει ;

Cretan Wizards
( μια απο τους τρεις )




Θα μπορουσα να σου γραψω και εκθεση με το τι εγινε στον Κ19, αλλα γενικα πιστευω οτι δεν ειναι αναγκη να μπλεκουμε τα του παλιου κοσμου εδω.

θα σου πω λοιπον τι εγινε με λιγες γραμμες. Αυτα που γραφω ειναι γεγονοτα και οχι προσωπικες αποψεις οποτε δεν επιδεχονται αμφισβητησης. Βεβαια στο εξωτερικο ειμαστε οπου ο καθεις και η καθεμια λενε το μακρυ και το κοντο τους, αλλα δε με ενδιαφερει γενικα.

στον Κ19, ημασταν οι TWA, ημουν υπευθυνος αμυνας απ την 1η μερα του μεγαλου πολεμου του 19 μαζι με καποιο αλλο παιδι και λιγο μετα μονος μου ως το τελος του Κ19.

Οι Elite (οι αντιστοιχοι Σολ, λολ) του 19, συμμαχησαν με την Panic, που ηταν η 2η καλυτερη φυλη στη θεωρια, και σιγουρα η 1η καλυτερη σε νουμερα και αριθμους και αφου στρατολογησαν και μερικους δικους μας που πηγαν μαζι τους "για να μη φανε πυξιδα" οπως δηλωσαν (αχου τα παιδια), μας επιτεθηκαν εχοντας το 70% του χαρτη δικο τους. 20-25% ειχαμε εμεις και το υπολοιπο ασχετοι και παρατρεχαμενοι.

Στρατηγικα σε εμας ως TWA, δε μας εμενε αλλη επιλογη εκτος απο αμυνα, αμυνα, αμυνα.
Παιξαμε αμυνα, στην κυριολεξια 10 μηνες σερι, και αν εχω ενα, μοναχα ενα παρασημο σ οσα χρονια παιζω φυλετικες (και δεν θελω κι αλλο ετσι κι αλλιως) ειναι οτι με εναν πυρηνα παικτων που εκτος απο παικταραδες ειχαμε και παιδια που παιζανε και μαθαινανε εκεινη την ωρα αλλα ο χαρακτηρας του κοσμου τους εκανε αριστους αμυντικους παικτες, το μετωπο της TWA με ελαχιστες εξαιρεσεις, δεν εσπασε ποτε.

Μετα την παροδο των 10 μηνων, η Ελιτ κι ενω εβλεπε οτι δε μας διασπαει με τιποτα, συν το οτι αρκετα πλανα Πανικ πηγαινανε στο βροντο, ισως ειχε κι αλλους λογους, δε τους ξερω και δε με ενδιαφερει, μας πλησιασε και μας προτεινε να γινουμε ακαδημια τους (!) και να φαμε ολοι μαζι την Πανικ.

Αρνηθηκαμε αμεσα, καθετα και αδιαμφισβητητα.

Ειναι προφανες οτι με τον εναν η τον αλλο τροπο, η Πανικ εμαθε το τι συνεβη και για να το θεσω και καπως ευνοητα, δεν πεταξε και τη σκουφια της.
Χαλασαν την συμμαχια με Ελιτ, τους περασαν κοκκινους και στην συνεχεια εμειναν ως πανικ (και οχι TWA οπως εσυ υποννοεις), καναμε 1 κοινο μεγαλο πλανο και η ελιτ πατησε διαγραφες. Ας προσεχαν.

στην συνεχεια, προκριθηκε η ιδεα, του να ληξει ο κοσμος, κατι στο οποιο και εγω ημουν συμφωνος, αφου παιζαμε ηδη 2 χρονια και εμεις ειδικα στην TWA, ειμασταν πανω απο 1 χρονο σερι στην τσιτα, και απλα εληξε ο Κοσμος.

ο alexzip τον οποιο αναφερεις, εμεινε μελος της Panic και δεν στρατολογηθηκε απο εμας, απλα ηταν μελος της τελικης φυλης.
Στην συνεχεια επειδη ο Αλεξ ειναι εξαιρετικο παιδι κι απ τους καλυτερους παικτες εδω μεσα, χωρις να γραφει ολη την ωρα για το ποσο μετριοι ειναι οι αλλοι, εμεινε μαζι μας απο παρεα. Γι αυτο και ηταν ιδρυτικο μελος της Tour στον Κ27 που ημασταν σχεδον παλι τουλαχιστον 15-20 παικτες της TWA συν 4-5 παιδια απ την τοτε Πανικ, αλλα και της Doom εδω οπου παλι ειμαι χαρουμενος που ο πυρηνας της φυλης μας αποτελειται απο ΠΟΛΛΑ παιδια, που λιωσαμε στις μαχες στον 19, και εγω προσωπικα εχω δηλωσει οτι θα κατεβαινω αν κατεβαινω σε κοσμους μονο μαζι τους.


Ολα αυτα ειναι γεγονοτα και οποιοσδηποτε απ την τοτε TWA μπορει να στα βεβαιωσει.


Αν εχετε καποιο καλυτερο επιχειρημα εδω ειμαι.
 

DeletedUser22254

όχι για να παιξουμε φυλετικές μαζι καλη μου

δεν έχω τέτοια αδιέξοδα να λυσω.

Ενα έχω αδιέξοδο ΚΑΙ ΜΟΝΟ.
Μας λείπει ο τέταρτος για την μπιριμπα και παιζουμε με τρεις με αποτέλεσμα αυτος που παιζει μόνος του με το μεγάλο μπιριμπάκι να πονάει το χέρι του απο τα πολλα χαρτιά και πρεπει να βρεθεί τρόπος να μην κουραζόμαστε.

για την μπριμπα θα σου στειλουμε προσκληση....για την μπιρίμπα .
 

DeletedUser

ενα γεια και απο μενα απαραιτητο. καταρχας αμυνες σε μενα ειχατε ναι.... μισο καταπελταδικο. αυτο αλλαξε την πορεια του κοσμου και χασανε οι σολ :grrr2: θα σας στηλω και σε εσας οχι μισο, αλλα ενα ολοκληρο τωρα που θα παιξουμε αντιπαλοι. Τωρα παμε στα σοβαρα οσο αφορα τις συμφωνιες που δεν τις γνωριζω ακριβως ΑΛΛΑ οτι και να ητανε και να ειχε ειπωθει. εσεις που ακριβως εισασταν σε αυτον τον πολεμο σαν ντοομ-600? και οτι ειπες οτι στειλατε σαν ηρθανε και απο εδω δυσαναλογα = 0,0000001
οποτε παμε στην τρ τωρα ποσο χτυπησε σολ? βαρεσε ντιτι βαρβαρα μπαντ σενιορ και κατι καφε πανισχυρα και 1 πλανο σε σολ καθε φορα που το θυμοντουσαν .... α ναι ναι δεν ειχατε μετωπο με σολ, βγηκατε μετα μολις φαγατε μπαντ :grrr: με λιγα λογια αλλος τις επαιζε και αλλος........... επερνε ογκο και εκοβε αριστους. Εγω προσωπικα δεν συμφωνω με τις στρατολογησεις οπως ακριβως γινανε. Αλλα δυστυχως ή ευτυχως ο νικητης κανει καποιες στρατολογησεις σας αρεσει δεν σας αρεσει αυτο.η αναλογια που ειχαμε ως φυλη με το ξυλο που ριξαμε αναλογως με τρ ητανε 100φορες και δεν πηραμε κανεναν απο την σαπια ηγεσια τους, πηραμε απλους παιχτες. τωρα αν τρελενεσται γιατι δεν πηρατε παιχτες εσεις (που θα το κανετε 1000%) απλα δεν σας παιρνει τωρα μπας και κανετε λιγη προπαγανδα ακομα ειναι αλλο στορυ.Αυτα απο μενα εκτιμω πολυ μερικους παιχτες και απο τρ και απο ντοομ αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι στην ιστορια ουτε τον πονο και πικρα στους υπολοιπους.(L)
 

DeletedUser24216

θα παρουμε παικτες απο σολ 1000% οπως περιπου θα μας απορροφουσε "μεγαλη φυλη"

καντε κι αλλες προβλεψεις για την Doom, εχει παντα ενδιαφερον.
 

DeletedUser

Σιγα μην λεει τον Ψ τον λαικο τραγουδιστη https://www.youtube.com/watch?v=dChHn4OUVDQ
Του PC εννοει εμεις οι νεολαιοι ετσι το λεμε αιντε πια :p

Καλημερα Γιωργο αδειαζω χωρια πιο θες?

χαχαχ οποιο θες εσυ δν λεω οχι οταν μ προσφερουν κατι ειναι ντροπη να μην το δεχομαι χαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σε παρακαλω δηλαδη!!!!! μα σε ικετευω!!! μην βγαινεις στο φορυμ δλδ!!! οταν ολοι καιγομασταν εδω 20ωρα καθε μερα εσυ εμπενες μιση ωρα στο παιχνιδι. ενα τετρατο να γραψεις εξτερναλ και ενα τεταρτο να πατησεις στρατολογησεις και να κοψεις νομισματα. και δεν μιλησα να στρατολογησει τιποτα η ντοομ για τρ μιλησα. προβλεψεις μπορω να σου κανω αμα θες παντως. Να μια που μου ηρθε τωρα !!! αν η τρ και η σουσου δεν ανακατευει στον πολεμο σας με μπαντ θα μεινετε εκει να τους κοιτατε 2 χρονια ακομα και ας εχετε διπλασια αναλογια. καλη? τι λες? και να σε προλαβω πριν πεις τα δικα σου. η τρ βαρεσε αρκετα παντ για αυτο εχασε οτι εχασε. και για να σε προλαβω ξανα μην ασχολουμαστε με εσας που παιζετε για την πλακα σας και τον πολεμο σας. μην ασχολεισται και εσεις λοιπον με εμας που παιζουμε.
 

DeletedUser24216

α) οπως και με το πως και ποτε θα μιλησουμε στο εξτερναλ, θα ασχοληθουμε με οποιους και οποτε θελουμε. Ελπιζω να μας το επιτρεπετε.

β) Ειδικα εγω και ειδικα του ρολου που εχω στην Doom, μπαινω μεσα οχι μισαωρο, εξι λεπτα τη μερα περιπου.

γ) βρες στατιστικα το τι πηρε η ΤΡ απο Μπαντ και τι εμεις. Οταν εμεις βαραγαμε μπαντ απο πριν βγουν αριστοι ακομα στον κοσμο, εσεις ειχατε αλλο ονομα. Και παραλλο ονομα πριν απ αυτο.
Αστο ξυλοκοπε.
 

DeletedUser

α) σε εχω προλαβει ηδη και σου απαντησα μαλιστα

β)συγνωμη που εγραψα 15 λεπτα στρατολογηση και αριστους επρεπε να πω 24 λεπτρα εξτερναλ και 6 τα υπολοιπα δεν θα ξαναγινει το λαθος.

γ) επειδη ο κυλοκοπος ειναι εργατικο παιδι. για πες μου τι κανατε και σε προηγουμενους κοσμους.... βασικα δεν με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια.. ουτε καν τι κανατε πριν ενα χρονο στον κ30 τωρα τι κανετε και τωρα που συμμετεχατε με την σολ. αυτα μην με κουραζεις σε παρακαλω πολυ ιδιως οταν σου εχω απαντησει πριν τα πεις. γραφικε!:rip:
 

Deleted User - 751811

ενα γεια και απο μενα απαραιτητο. καταρχας αμυνες σε μενα ειχατε ναι.... μισο καταπελταδικο. αυτο αλλαξε την πορεια του κοσμου και χασανε οι σολ :grrr2: θα σας στηλω και σε εσας οχι μισο, αλλα ενα ολοκληρο τωρα που θα παιξουμε αντιπαλοι. Τωρα παμε στα σοβαρα οσο αφορα τις συμφωνιες που δεν τις γνωριζω ακριβως ΑΛΛΑ οτι και να ητανε και να ειχε ειπωθει. εσεις που ακριβως εισασταν σε αυτον τον πολεμο σαν ντοομ-600? και οτι ειπες οτι στειλατε σαν ηρθανε και απο εδω δυσαναλογα = 0,0000001
οποτε παμε στην τρ τωρα ποσο χτυπησε σολ? βαρεσε ντιτι βαρβαρα μπαντ σενιορ και κατι καφε πανισχυρα και 1 πλανο σε σολ καθε φορα που το θυμοντουσαν .... α ναι ναι δεν ειχατε μετωπο με σολ, βγηκατε μετα μολις φαγατε μπαντ :grrr: με λιγα λογια αλλος τις επαιζε και αλλος........... επερνε ογκο και εκοβε αριστους. Εγω προσωπικα δεν συμφωνω με τις στρατολογησεις οπως ακριβως γινανε. Αλλα δυστυχως ή ευτυχως ο νικητης κανει καποιες στρατολογησεις σας αρεσει δεν σας αρεσει αυτο.η αναλογια που ειχαμε ως φυλη με το ξυλο που ριξαμε αναλογως με τρ ητανε 100φορες και δεν πηραμε κανεναν απο την σαπια ηγεσια τους, πηραμε απλους παιχτες. τωρα αν τρελενεσται γιατι δεν πηρατε παιχτες εσεις (που θα το κανετε 1000%) απλα δεν σας παιρνει τωρα μπας και κανετε λιγη προπαγανδα ακομα ειναι αλλο στορυ.Αυτα απο μενα εκτιμω πολυ μερικους παιχτες και απο τρ και απο ντοομ αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι στην ιστορια ουτε τον πονο και πικρα στους υπολοιπους.(L)

η πρωην φυλη σολ δεν εχασε το πολεμο απο εσας αλλα απο την σαπιλα της ηγεσιας της. που ολοι τους βαραγανε .
για πηγενε κα πες στα μελη των σολ που μπηκαν μεσα οτι τους νικησατε να δεις τι απαντηση θα παρεις.
μισο καταπελταδικο δεν ηταν δεν τα εχεις μαθει καλα η δεν τα λες σσωστα .
οταν ηρθε ο λογαριαμσος μουρλοκομιο διπλα μου ηταν ολα μεσα στα κοκκινα ποιος του στηριξε τα χωρια για να μπορεσει να κρατηθει .? μισο καταπελταδικο δεν το λες .
αλλα αυτο αλαξε την πορεια του κοσμου
εγω σε αυτον το πολεμο καθωμουν διπλα στο ντα βιντσι του επερνα μερικα χωρια για να του σπασω τα νευρα και μετα αυτος εσπαγε τα επιθετικα του πανω μου,, και ολα τα παιδια της ντουμ ειταν διπλα μου .( οπως και το μουρλοκομιο.
χαιρωμαι που συμφωνεις οτι δεν σου αρεσουν οι στρατολογησεις που εγηναν
μονο που μπερδευεσε λιγο με τον ογκο εσεις στην ουσια συχωνευτικατε με σολ δεν κανατε απλα στρατολογησεις.

ανε παλι με την αναλογια... δεν εινα ιεπιχηρημα αυτο ειναι δικαιολογια απο παιχτες που δεν πιστευουν στην αξια τους.

Ο/Η giorgos77771 έγραψε:
Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνkatimagiko Εμφάνιση μηνυμάτων
Σιγα μην λεει τον Ψ τον λαικο τραγουδιστη https://www.youtube.com/watch?v=dChHn4OUVDQ
Του PC εννοει εμεις οι νεολαιοι ετσι το λεμε αιντε πια

Καλημερα Γιωργο αδειαζω χωρια πιο θες?
χαχαχ οποιο θες εσυ δν λεω οχι οταν μ προσφερουν κατι ειναι ντροπη να μην το δεχομαι χαχαχ
εσυ γατακι παρε τα κουβαδακια σου που τσατιστικες και σε αλλη παραλια./..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή