Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Δοξα το θεο λιγο καλυτερα τα πραγματα.... καποιοι με τουλαχιστον στοιχειωδες χιουμορ.
Βαρεθηκα την ΄΄ιερα εξεταση'' των φυλετικων!
 

DeletedUser

Δοξα το θεο λιγο καλυτερα τα πραγματα.... καποιοι με τουλαχιστον στοιχειωδες χιουμορ.
Βαρεθηκα την ΄΄ιερα εξεταση'' των φυλετικων!

...αντε ρε κι ελεγα γτ εχω τετοια φαγουρα!...

Υ.Γ: αυτοι με το στοιχειωδες χιουμορ ειναι ΤΡ και αφου σε εκραξαν τρολαρουν...και το οτι εγινε λερα η φυλη σου δεν σημαινει οτι εγω ειμαι ιερα εξεταση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα που εκανες επεξεργασια.....
Αναρωτηθηκα μηπως επαθες κατι. Ολοκληρο ποστ χωρις να βρισεις κανεναν? Ουτε καν μια βρισια? Το διορθωσες ευτυχως.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα που εκανες επεξεργασια.....
Αναρωτηθηκα μηπως επαθες κατι. Ολοκληρο ποστ χωρις να βρισεις κανεναν? Ουτε καν μια βρισια? Το διορθωσες ευτυχως.....

...με ειδες να βριζω? ... ρε την παλευετε... η Λιανα κι ο Σωτηρης κρυβονται 2 μερες απο ΤΡ και εμενα αλλα στρατολογουν και νομπλαρουν παρα τα οσα εχουμε πει και συμφωνησει και ειμαι εγω ιερα εξεταση κι οχι η ΣΟΥΣΟΥ λερα? ...και αυτο ειναι βρισια? ... εγω στο ειπα αλλαξε λεξικο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

παραφερεσαι και θα ερθουνε κρεμαλες !!!!! :grrr::clap:
 

Deleted User - 751811

αληθεια τι λενε οι πρωην παιχτες της σολ τωρα μεσα στην σου σου ,,
1 <<εαν δεν επεφτε το μπαν στους αρχηγους μα ς θα σαςς ειχαμε παρει φαλαγκι :grrr2:>>
2<<επιτελους παιζουμε μαζι (L)>>
3<< εμενα με νιαζει μονο ο λογαριασμος μου να υπαρχει :axe:>>
και απο την αλλη δεν υπαρχει ακομα ουτε ενας παιχτης της σου σου που να μην εχει αντιδρασει ακομα. με ολες αυτες τις στρατολογησεις . ?
ως γνωστο ,, τετειες κινησεις φερνουν μονο ενα αποτελεσμα....:mad:
αλλα αυτα ειναι εσωτερικα των σουσου δεν με νιαζει εμενα.

με λυπει ομως το γεγονος οτι σε ωραιους παιχτες τους βαλατε κατω απο τον ιδιο τορβα ..

και πριν κανεις απο την σου σου να κανει εστω ενα σχολιο για το τι γραφω θα του πω
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ
5 χωριουδακια εδω περα στηριξανε παιχτες για να πατησετε εδω παω,
και το ξερετε ολοι σας εκει ποσο χρησιμα ηταν
κ αι ο μονος λογος ηταν ο πολεμος εναντιων των σολ .
και οχι για να γηνετε και εσεισ καποια στιγμη σολ.
 

DeletedUser

Δυσκολο το βλεπω να γινετε, Αγγελικη. Δεν πληρουν τα κριτηρια. Ουτε μεσα στο μπλε θα ειναι αλλα ουτε και εχουν μεγαλο λεξιλογιο απο βρισιες και χαρακτηρισμους οποτε δεν θα τους δεχτουν..... Ειναι επιλεκτικοι οι ντουμ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Δυσκολο το βλεπω να γινετε, Αγγελικη. Δεν πληρουν τα κριτηρια. Ουτε μεσα στο μπλε θα ειναι αλλα ουτε και θα εχουν μεγαλο λεξιλογιο απο βρισιες και χαρακτηρισμους οποτε δεν θα τους δεχτουν..... Ειναι επιλεκτικοι οι ντουμ!

δηλαδη τωρα ειστε και εσεις σολ?
 

DeletedUser

Αν ρωτας για εμενα δεν ειμαι τιποτα. Αν ρωτας για την σουσου....θα πρεπει να ρωτησεις τους ιδιους.
Η αποψη μου ειναι πως πολυ καλα εκαναν και φροντισαν να φτιαξουν λιγο την αναλογια που θα εχουν απεναντι ακομα και αν χαλαει καποιους απο εσας. Ταυτοχρονα εδωσαν την ευκαιρια σε καποιους απο σολ οι οποιοι δεν ειχαν σχεση με την ηγεσια να συνεχιζουν να παιζουν. Απομενει να δουμε αν εκαναν καλα ή οχι. Μπορει και να μην βγουν οι μεταγραφες. Ασε που θα πρεπει να δεσουν με τους καινουργιους ενω οι τρ και ντουμ ειναι ηδη δεμενες σαν φυλες οποτε απλα το εκαναν λιγο καλυτερο χωρις να ανατρεψουν εντελως το εις βαρος τους μειονεκτημα που ειχαν.

Στην τελικη αν δεν το εκαναν ο κοσμος θα εκλεινε πολυ γρηγορα γιατι θα ειχαν ενα πολυ μεγαλο ογκο να αντιμετωπισουν. Μην μου πει κανενας πως δεν θα ηταν ετσι και ξαφνικα οι ντουμ και οι τρ θα σταματουσαν τα σφιχταγκαλιασματα και θα επαιζαν...... δεν με πειθει!
 

Deleted User - 751811

Αν ρωτας για εμενα δεν ειμαι τιποτα. Αν ρωτας για την σουσου....θα πρεπει να ρωτησεις τους ιδιους.
Η αποψη μου ειναι πως πολυ καλα εκαναν και φροντισαν να φτιαξουν λιγο την αναλογια που θα εχουν απεναντι ακομα και αν χαλαει καποιους απο εσας. Ταυτοχρονα εδωσαν την ευκαιρια σε καποιους απο σολ οι οποιοι δεν ειχαν σχεση με την ηγεσια να συνεχιζουν να παιζουν. Απομενει να δουμε αν εκαναν καλα ή οχι. Μπορει και να μην βγουν οι μεταγραφες. Ασε που θα πρεπει να δεσουν με τους καινουργιους ενω οι τρ και ντουμ ειναι ηδη δεμενες σαν φυλες οποτε απλα το εκαναν λιγο καλυτερο χωρις να ανατρεψουν εντελως το εις βαρος τους μειονεκτημα που ειχαν.

Στην τελικη αν δεν το εκαναν ο κοσμος θα εκλεινε πολυ γρηγορα γιατι θα ειχαν ενα πολυ μεγαλο ογκο να αντιμετωπισουν. Μην μου πει κανενας πως δεν θα ηταν ετσι και ξαφνικα οι ντουμ και οι τρ θα σταματουσαν τα σφιχταγκαλιασματα και θα επαιζαν...... δεν με πειθει!
ο κοσμος φιλε μου με αυτες τις ρυθμησεις δεν θα κλεισει ουτε σε ενα χρονο.
για υπολογισετο λιγο..
ρωταω και εσενα γιατι περνεις θεση.
οσο για την σου σολ ο καθε λογαριασμος θα απαντησει.
μεγαλη μεγαλοψυχια επεσε να δηνουν ευκαιρια σε παιχτες που μεχρη πριν λιγες ωρες ηταν ανιπαλοι
μπραβο φυλετικες συνεχιζετε να με εκπλησετε.
οσο για την αναλογια που λες συνεχεια πρεπει να εχει βαση
κανενας πολεμος δεν κερδιθικε βαση αναλογιας αλλα στρατιγικης .
δες στο στην ιστορια δεστο εδω μεσα στα οσα χρονια υπαρχουν φυλετικες.
 

DeletedUser

Αν θελει ενα χρονο για να κλεισει -που μπορει, ειναι πιθανο- δεν σημαινει πως ολο αυτον τον χρονο θα παιζονταν μαχες.
Ακομα και τωρα λογω της σχεσης ντουμ-ΤΡ οι σουσου εχουν μειονεκτημα αριθμητικο. Υπαρχει βεβαια μια παραμετρος με ερωτηματικο. Η σενιορ. Οι μπαντ κατα τα λεγομενα της ντουμ ειναι ανενεργοι και αρα ευκολα χωριουδακια για αυτους. Σε καθε περιπτωση απλα θα ειναι -στην καλυτερη για την σουσου- περιπου τα μισα χωρια του χαρτη εναντιων των αλλων μισων. Φαινετε πως καποιοι αλλιως τα ειχαν σχεδιασει και τωρα χαλαστηκαν. Ηθελαν να παιξουν με μεγαλο αριθμητικο πλεονεκτημα. Κατι που μπορει ακομα να συμβει εφοσον δεν λαβει ξεκαθαρη θεση η σενιορ. Δεν πειραζει, τι να κανουμε? Ετσι ειναι οι φυλετικες. Θα εχει μεγαλυτερο ενδιαφερων....

Υ.Γ.Να κλαιγοντε και οι κομπαρσοι του κοσμου (ντουμ) γιατι δεν τους βγηκαν ομως ειναι πολυ....
 

Deleted User - 751811

Αν θελει ενα χρονο για να κλεισει -που μπορει, ειναι πιθανο- δεν σημαινει πως ολο αυτον τον χρονο θα παιζονταν μαχες.
Ακομα και τωρα λογω της σχεσης ντουμ-ΤΡ οι σουσου εχουν μειονεκτημα αριθμητικο. Υπαρχει βεβαια μια παραμετρος με ερωτηματικο. Η σενιορ. Οι μπαντ κατα τα λεγομενα της ντουμ ειναι ανενεργοι και αρα ευκολα χωριουδακια για αυτους. Σε καθε περιπτωση απλα θα ειναι -στην καλυτερη για την σουσου- περιπου τα μισα χωρια του χαρτη εναντιων των αλλων μισων. Φαινετε πως καποιοι αλλιως τα ειχαν σχεδιασει και τωρα χαλαστηκαν. Ηθελαν να παιξουν με μεγαλο αριθμητικο πλεονεκτημα. Κατι που μπορει ακομα να συμβει εφοσον δεν λαβει ξεκαθαρη θεση η σενιορ. Δεν πειραζει, τι να κανουμε? Ετσι ειναι οι φυλετικες. Θα εχει μεγαλυτερο ενδιαφερων....

Υ.Γ.Να κλαιγοντε και οι κομπαρσοι του κοσμου (ντουμ) γιατι δεν τους βγηκαν ομως ειναι πολυ....

:rolf:

εδω πλανητης γη καλει τρικ . ακους τι λες?
Αν θελει ενα χρονο για να κλεισει -που μπορει, ειναι πιθανο- δεν σημαινει πως ολο αυτον τον χρονο θα παιζονταν μαχες. φυλετικες μαχες λεγετε το παιχνιδι και ναι μπορουν να στο πουν ολοι εδω μεσα πως αυτο θα γηνετε καθε μερα που υπαρχει το παιχνιδι.
[UΑκομα και τωρα λογω της σχεσης ντουμ-ΤΡ οι σουσου εχουν μειονεκτημα αριθμητικο. Υπαρχει βεβαια μια παραμετρος με ερωτηματικο. Η σενιορ. Οι μπαντ κατα τα λεγομενα της ντουμ ειναι ανενεργοι και αρα ευκολα χωριουδακια για αυτους. Σε καθε περιπτωση απλα θα ειναι -στην καλυτερη για την σουσου- περιπου τα μισα χωρια του χαρτη εναντιων των αλλων μισων. Φαινετε πως καποιοι αλλιως τα ειχαν σχεδιασει και τωρα χαλαστηκαν. Ηθελαν να παιξουν με μεγαλο αριθμητικο πλεονεκτημα. Κατι που μπορει ακομα να συμβει εφοσον δεν λαβει ξεκαθαρη θεση η σενιορ. Δεν πειραζει, τι να κανουμε? Ετσι ειναι οι φυλετικες. Θα εχει μεγαλυτερο ενδιαφερων....][/U]

η πιο αθλια προπαγανδα που εχω ακουσει ποτε.

υ.γ βρε ποιος ελεγε παλι τα ιδια και τωρα ακωμα και το πσ του τον φτυνει γιατι ντρεπετε που επαιζε ο λογαριασμος του σε αυτο...
α ναι καποιοςε καβαλημενος... αληθεια πηγε στηναφρικα?
 

DeletedUser

μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα δεν μας βλεπω να παιζουμε ολο γραφεται γραφεται αλλα τπτ απο φυλετικες μηπως να παιξουμε κ λιγο κ να κερδισει στο τελος ο καλυτερος
 

Deleted User - 751811

μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα δεν μας βλεπω να παιζουμε ολο γραφεται γραφεται αλλα τπτ απο φυλετικες μηπως να παιξουμε κ λιγο κ να κερδισει στο τελος ο καλυτερος

πηρες καινουργια κουβαδακια?
 

DeletedUser

:rolf:

εδω πλανητης γη καλει τρικ . ακους τι λες?
Αν θελει ενα χρονο για να κλεισει -που μπορει, ειναι πιθανο- δεν σημαινει πως ολο αυτον τον χρονο θα παιζονταν μαχες. φυλετικες μαχες λεγετε το παιχνιδι και ναι μπορουν να στο πουν ολοι εδω μεσα πως αυτο θα γηνετε καθε μερα που υπαρχει το παιχνιδι.
[UΑκομα και τωρα λογω της σχεσης ντουμ-ΤΡ οι σουσου εχουν μειονεκτημα αριθμητικο. Υπαρχει βεβαια μια παραμετρος με ερωτηματικο. Η σενιορ. Οι μπαντ κατα τα λεγομενα της ντουμ ειναι ανενεργοι και αρα ευκολα χωριουδακια για αυτους. Σε καθε περιπτωση απλα θα ειναι -στην καλυτερη για την σουσου- περιπου τα μισα χωρια του χαρτη εναντιων των αλλων μισων. Φαινετε πως καποιοι αλλιως τα ειχαν σχεδιασει και τωρα χαλαστηκαν. Ηθελαν να παιξουν με μεγαλο αριθμητικο πλεονεκτημα. Κατι που μπορει ακομα να συμβει εφοσον δεν λαβει ξεκαθαρη θεση η σενιορ. Δεν πειραζει, τι να κανουμε? Ετσι ειναι οι φυλετικες. Θα εχει μεγαλυτερο ενδιαφερων....][/U]

η πιο αθλια προπαγανδα που εχω ακουσει ποτε.

υ.γ βρε ποιος ελεγε παλι τα ιδια και τωρα ακωμα και το πσ του τον φτυνει γιατι ντρεπετε που επαιζε ο λογαριασμος του σε αυτο...
α ναι καποιοςε καβαλημενος... αληθεια πηγε στηναφρικα?

Ρωτα την φιλη μου την Αγγελικη ποσες μαχες επαιξε μετα το ομαδικο οργιο στον 29. Το οτι υπαρχει ο κοσμος και περιμενουν ποτε θα συμπληρωθει το ποσοστο δεν σημαινει πως παιζοντε και μαχες....

Εκτος αν αυτο ηταν το ζητουμενο
 
Κορυφή