Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ωχ ωχ ωχ,η τρ εκανε στρατολογηση απο πρωην σολ...γλυφτρονια και νταβατζιδες της(darkling,glad1 glad1) που ειστε να μας απαντησετε,,,τι ηταν αυτη η κινηση,ισως κινηση αγχους,κινηση εξισορροπησης των πραγματων;;;
 

DeletedUser26663

Εγώ θα είμαι όπως πάντα στο θέμα! Ακόμα λέτε τα δικά σας όλοι σας! Ενώ ενδιάμεσα αναφέρετε ότι να γίνει παιχνίδι και μπλα μπλα μπλα.

Υ.Γ. Έφαγα βρώμικο πλέον δεν πεινάω :)
 

DeletedUser

http://prntscr.com/65fek0

:wow:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Τον ήλιο δεν τολμάει κανείς να το πλησιάσει γιατί θα καεί.



TELIKA ΠΛΗΣΙΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΣΒΗΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΗΚΑΜΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33300

Ο όρος συμφωνία ξέρετε τι θα πει??
Εσείς μπορεί , οι δούκες σας πάλι όχι.

Ότι κάναμε , το κάναμε μέσω συμφωνίας των υπόλοιπων φυλών που είμασταν μαζί εδώ και τόσο καιρό εναντίον των Sol , και δε στρατολογήσαμε στα μουλωχτά σαν τους δικούς σας από κει δίχως να πούμε το παραμικρό.

Αλλά ακόμα αυτοί κάνουν κο κο κο , και δεν εμφανίζονται να πούνε το παραμικρό, ακόμα και 4 μέρες μετά.

Αλλά ξέχασα, ο ένας δεν έχει ίντερνετ και η άλλη δεν μπαίνει στο παιχνίδι καθόλου.

Τα τρένα - τρένα όμως και οι στρατολογήσεις - στρατολογήσεις.

- Παρουσιάστηκε λάθος στο πριντ, λάθος συνεννόηση -


Σας περιμένουμε , ελάτε όμως με την όπισθεν , θα είναι πιο γλυκά έτσι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

:clap: :clap: οχι μπραβο κυριε τοπακο θα ερθουμε με οπισθεν εμεις αλλα μην γινει το αντιθετο μεγαλες κουβεντες που δν χρειαζονται ειδα στρατολογησατε τον γκαγκακο μμμμ οι ντουμ τι λενε για αυτο η μαλλον τουμπεκι κανουνε χαχαχαχα εγω ακομα ακουω τις πετρες να γελανε
 

DeletedUser27685

Ο όρος συμφωνία ξέρετε τι θα πει??
Εσείς μπορεί , οι δούκες σας πάλι όχι.

Ότι κάναμε , το κάναμε μέσω συμφωνίας των υπόλοιπων φυλών που είμασταν μαζί εδώ και τόσο καιρό εναντίον των Sol , και δε στρατολογήσαμε στα μουλωχτά σαν τους δικούς σας από κει δίχως να πούμε το παραμικρό.

Αλλά ακόμα αυτοί κάνουν κο κο κο , και δεν εμφανίζονται να πούνε το παραμικρό, ακόμα και 4 μέρες μετά.

Αλλά ξέχασα, ο ένας δεν έχει ίντερνετ και η άλλη δεν μπαίνει στο παιχνίδι καθόλου.

Τα τρένα - τρένα όμως και οι στρατολογήσεις - στρατολογήσεις.

- Παρουσιάστηκε λάθος στο πριντ, λάθος συνεννόηση -


Σας περιμένουμε , ελάτε όμως με την όπισθεν , θα είναι πιο γλυκά έτσι.

κρατα μικρο καλαθι ! γτ σε βλεπω να το φορα καπελο στο τελος !
 

DeletedUser

Κακος χαμος στο φορουμ και παλι...αρε αθανατε Ελληναρα γι αυτο ειμαι περηφανος γιατι παντα εχει κατι να πει!!!Λοιπον σαν πιο ηρεμος και και γερος και σοφος οπως λενε καποιοι φιλοι και γνωστοι θα βαλω ενα χαρτη εδω να τον δειτε και να δω και γω κατα ποσο ειστε αντικειμενικοι οι περισσοτεροι και βλεπετε αυτο το παιχνιδι για διασκεδαση!!!Απο τα οσα διαβαζω εχω καταλαβει οτι εχετε χωριστει σε καποια στρατοπεδα που οπως τα εβαλα στο χαρτη δεν το βρισκω και ασχημο,απεναντιας πολυ ενδιαφερον θα ελεγα γι αυτον τον κοσμο!!!

Δεν θα μιλησω για συμφωνιες ουτε για στρατολογησεις αν ηταν σωστες η οχι η οτιδηποτε αλλο!!!Απλα με το ματι μου κοιταω ενα χαρτη και θεωρω οτι αν ξεκινησει το ξυλο θα εχει παρα πολυ ενδιαφερον!!

http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=map&ti0=1525&tc0=fcfcfc&ti1=63&tc1=1bf508&ti2=3132&tc2=ffffff&ti3=2977&tc3=ffffff&ti4=2990&tc4=ffffff&ti5=2251&tc5=ffffff&ti6=1800&tc6=37f508&ti7=2152&tc7=0d0d0d&ti8=615&tc8=050505&ti9=711&tc9=050505&ti10=3238&tc10=050505&ti11=1701&tc11=0a0a0a&ti12=258&tc12=050505&ti13=2441&tc13=000000&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=1b3607&grid=1&kn=1

Για την μπαντ δεν ξερω ποια θα ειναι η πορεια της και που θα παει το δικαιο θα ηταν απο την ανατολη!!!Για τις υπολοιπες αν εχω καταλαβει σωστα καπως ετσι πρεπει να ειναι!!!Εμενα μια φορα παιδες μ αρεσει και θεωρω οτι αν τον βγαλω και στο φορουμ στο γενικα για να δω αποψεις,οι περισσοτερες θα ειναι οτι εχει ενδιαφερον και πολλοι θα τον ζηλεψουν αυτο τον κοσμο!!!!
 

DeletedUser33300

:clap: :clap: οχι μπραβο κυριε τοπακο θα ερθουμε με οπισθεν εμεις αλλα μην γινει το αντιθετο μεγαλες κουβεντες που δν χρειαζονται ειδα στρατολογησατε τον γκαγκακο μμμμ οι ντουμ τι λενε για αυτο η μαλλον τουμπεκι κανουνε χαχαχαχα εγω ακομα ακουω τις πετρες να γελανε

Oι πέτρες είναι στα μυαλά που κουβαλάτε :rolf:
 

DeletedUser

ρε παιδια δεν υπαρχει λογος για να μαλωνουμε
παιχνιδι ειναι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
και ποιος σε ειπε εσενα οτι ενας τετοιος παικτης μπορει να πει τν γνωμη του ?

Το να βγαινεις εσυ που πηγες απο ΣΟΥΣΟΥ σε SOL και ο giorgos73749572-173293271 ο οποιος εχει μπερδεψει το φορουμ του παιχνιδιου με το youtube επιβεβαιωνει πληρως την κατρακυλα του external.

Καμια ελπιδα...
 

DeletedUser

Το να βγαινεις εσυ που πηγες απο ΣΟΥΣΟΥ σε SOL και ο giorgos73749572-173293271 ο οποιος εχει μπερδεψει το φορουμ του παιχνιδιου με το youtube επιβεβαιωνει πληρως την κατρακυλα του external.

Καμια ελπιδα...

ναι ρ φιλε εχεις δικιο αλλα ο τσιος μια ζωη σουσου ηταν ουπς κ ναι youtube το ειδα αμα δν σου αρεσει σπιτι
ΠΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :rolf:
 

DeletedUser27685

Το να βγαινεις εσυ που πηγες απο ΣΟΥΣΟΥ σε SOL και ο giorgos73749572-173293271 ο οποιος εχει μπερδεψει το φορουμ του παιχνιδιου με το youtube επιβεβαιωνει πληρως την κατρακυλα του external.

Καμια ελπιδα...

τ ακριβως εκανα ??? πηγα απο ΣΟΥΣΟΥ ΣΕ ΣΟΛ ?? τ λες ρε τραγελαφικε ? αντε στο λαγουμι σου ,,μιλατε χωρις να ξερετε τ λετε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
O gagakos δεν εισαι; Εγω ετσι ξερω. Να μας πεις ποιος εισαι να σε καμαρωσουμε αλλιως. Σχωρα με αν κανω λαθος αλλα νομιζω ο gagakos εισαι
giorgos272198218372 εισαι πανω απο 15;
 

DeletedUser27685

O gagakos δεν εισαι; Εγω ετσι ξερω. Να μας πεις ποιος εισαι να σε καμαρωσουμε αλλιως. Σχωρα με αν κανω λαθος αλλα νομιζω ο gagakos εισαι
giorgos272198218372 εισαι πανω απο 15;

ποιος γκαγκαος ρε φιλε πλακα μας κανεις τρ ? ελεος κατι ατομα ....
 

DeletedUser

O gagakos δεν εισαι; Εγω ετσι ξερω. Να μας πεις ποιος εισαι να σε καμαρωσουμε αλλιως. Σχωρα με αν κανω λαθος αλλα νομιζω ο gagakos εισαι
giorgos272198218372 εισαι πανω απο 15;

στο ειπα κ χθες ειμαι πιτσιρικας για αυτο συχοραμε χαχαχα δν φενεται οτι ειμαι μικρος ? :rolf:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γραψε λαθος αλλα εχω εναν tsio που μου πε οτι παιζει τον gagakos. Αν μπορειτε αποκαλυφθειτε να γελασουμε με τα ακκαουντ σας.
 

DeletedUser27685

Γραψε λαθος αλλα εχω εναν tsio που μου πε οτι παιζει τον gagakos. Αν μπορειτε αποκαλυφθειτε να γελασουμε με τα ακκαουντ σας.

ο τσιος που σου το ειπε αυτο ...μαλλον θα ηταν ο παλιο που κο-πλει που με πουλησε και πηγε με τον γκαγκακο ισως αυτο ...ουδεμια σχεση εχω με ΣΟΛ,ΤΡ,ΝΤΟΥΜ κτλπ ...ΣΟΥΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥΣΟΥ !
 
Κορυφή