Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24216

Κ19 εφα πυξιδα ??? καμια σχεση Κ19 πατησα διαγραφη μετα τον sulvestero καθως ημουν τοπ 30


Πρωτα μια φυλη προσπαθει 10 μηνες να σπασει το μετωπο των περιπου 1/3 δυναμικοτητας σε παικτες/χωρια εχθρων.
Μετα ο αρχηγος παταει διαγραφη υστερα απο αντεπιθετικο πλανο με ηττα περιπου 200 χωριων.
Μετα παταει διαγραφη ο τοπ30.

τι ωραια να τα θυμομαστε ολα αυτα, βαζω λιγο κρασι, λιγο ατμοσφαιρικο lounge στο πικ απ, εξω βρεχει...
 

DeletedUser30692

Κ21 μαζι σου ημουν και θυμαμαι πολυ καλα οτι ο λογος που εφυγες δεν ηταν το σχολειο στη φυλη σου ημουν για λιγο :rolf:

κ19 κ26 κ28 για λιγοο ? αυτο λεω και εγω , θεμα χρονου εισαι ....


Κ19 εφα πυξιδα ??? καμια σχεση Κ19 πατησα διαγραφη μετα τον sulvestero καθως ημουν τοπ 30

HP πυξιδα ???? μπααα και λιγο ντικολλ εκει δωρησα τα χωρια μου επειδη ηταν καλοκαιρακι και η φυλη απλα θαυμαζε τα πναλα που δεχομασταν και εγω επρεπε να κατσω 24 ωρες να αναγνοριζω και να κανω snipe το καλοκαιρι ναι σιγουρα πυξιδα εφαγα και εδω για μιλα με το ντικολ να σου πει αν οντως εφαγα πυξιδα η αν δωρησα τα χωρια μου :oops:

Δεν ειναι αναγκη να μου πεις για εσενα επειδη ξερω πολυ καλα το πιος εισαι και για το ποσο ξερεις να παιζεις παιξαμε μαζι για λιγο οπως ειπα πιο πανω και για αυτο σου λεω δεν κανει να με κρινεις εσυ εμενα

Πολύ παιχταράς την έχεις δει...και αν ήσουν μαζί μου κ21 θα ήξερες ότι εστειλα κυκλικο πριν τη διάλυση. Η φυλή ήταν πρώτη στην ήπειρο
Και είπα ότι εφόσον αποχώρησαν όλοι απο τη διοίκηση αν θυμάσαι καλά....δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ μόνος μου.Και φρόντισα να πάνε όλοι σε μια φυλή...που θεωρούσα άξια να τους κρατήσει...

Από τον κ21 έχουν αλλάξει πάρα πολλά φίλε μου (όποιος και αν είσαι) , όμως παρόλαυτα διατηρώ την άποψη ότι δεν πρέπει να λέμε ότι είμαστε καλύτεροι από κανέναν...όπως κανεις εσύ τώρα... Αλλά δεν έχω θέμα εσύ εκτίθεσαι... πάτα λίγο διαγραφή κ19... και τα λέμε...φίλε..το ότι ήσουν 30άδα δεν μου λέει τιποτα...και εγώ 20άδα τελείωσα τι σημαίνει αυτό ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πολύ παιχταράς την έχεις δει...και αν ήσουν μαζί μου κ21 θα ήξερες ότι εστειλα κυκλικο πριν τη διάλυση. Η φυλή ήταν πρώτη στην ήπειρο
Και είπα ότι εφόσον αποχώρησαν όλοι απο τη διοίκηση αν θυμάσαι καλά....δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ μόνος μου.Και φρόντισα να πάνε όλοι σε μια φυλή...που θεωρούσα άξια να τους κρατήσει...

Από τον κ21 έχουν αλλάξει πάρα πολλά φίλε μου (όποιος και αν είσαι) , όμως παρόλαυτα διατηρώ την άποψη ότι δεν πρέπει να λέμε ότι είμαστε καλύτεροι από κανέναν...όπως κανεις εσύ τώρα... Αλλά δεν έχω θέμα εσύ εκτίθεσαι... πάτα λίγο διαγραφή κ19... και τα λέμε...φίλε..το ότι ήσουν 30άδα δεν μου λέει τιποτα...και εγώ 20άδα τελείωσα τι σημαίνει αυτό ?

Ειπες να πεις τη διπλωματια σου.... Περιμενω τελειωνε...


Και τον Λεωνιδα τον εθιξε ο TORRES...
 

DeletedUser31608

Πρωτα μια φυλη προσπαθει 10 μηνες να σπασει το μετωπο των περιπου 1/3 δυναμικοτητας σε παικτες/χωρια εχθρων.
Μετα ο αρχηγος παταει διαγραφη υστερα απο αντεπιθετικο πλανο με ηττα περιπου 200 χωριων.
Μετα παταει διαγραφη ο τοπ30.

τι ωραια να τα θυμομαστε ολα αυτα, βαζω λιγο κρασι, λιγο ατμοσφαιρικο lounge στο πικ απ, εξω βρεχει...

Το θεμα δεν ειναι για το κ19 αμα θελεις πηγενε στην καρτελα εκεινου του κοσμου για να σχολιασεις !
Τοσα πλανα δεχτηκαμε και δεν εχασε 200 χωρια και ξαφνηκα κανατε εσεις ενα και εχασε τοσα πολλα ? αληθεια δεν αναρωτηθηκατε καθολου ?

:hmmm:

Δεν θελω να αναφερω περισσοτερα για κ19 αμα θελεις πηγενε σε εκεινο το κοσμο να σχολιασεις και οπιος γουσταρει ας σου απαντησει αφου θελεις κουβεντουλα
 

DeletedUser30692

Να σου πω Ανεστούκο... αν θες στη λέω...αλλά τι την θες τόσο πολύ...και στο skype με ρωτάς...κλπ...ψάχνεις κάτι το ιδιαίτερο... ? Φοβάσαι κάτι μήπως ?

Και ειλικρινά σου λέω (για όσα είπες στο skype). Δεν είσαι σωστό να βρίζεις άτομα που δεν ξες.

Την διπλωματία στην είπε o noik :D... Συγγνώμη αν σε απογοήτευσα...Θες print?
 

DeletedUser31608

Πολύ παιχταράς την έχεις δει...και αν ήσουν μαζί μου κ21 θα ήξερες ότι εστειλα κυκλικο πριν τη διάλυση. Η φυλή ήταν πρώτη στην ήπειρο
Και είπα ότι εφόσον αποχώρησαν όλοι απο τη διοίκηση αν θυμάσαι καλά....δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ μόνος μου.Και φρόντισα να πάνε όλοι σε μια φυλή...που θεωρούσα άξια να τους κρατήσει...

Από τον κ21 έχουν αλλάξει πάρα πολλά φίλε μου (όποιος και αν είσαι) , όμως παρόλαυτα διατηρώ την άποψη ότι δεν πρέπει να λέμε ότι είμαστε καλύτεροι από κανέναν...όπως κανεις εσύ τώρα... Αλλά δεν έχω θέμα εσύ εκτίθεσαι... πάτα λίγο διαγραφή κ19... και τα λέμε...φίλε..το ότι ήσουν 30άδα δεν μου λέει τιποτα...και εγώ 20άδα τελείωσα τι σημαίνει αυτό ?


Μακαρι να ηταν ετσι οπως τα λες ...
Δεν θα επεκταθω ουτε στο δικο σου ποστ επειδη μιλας για αλο κομσο

Δεν στο παιζω καπιος απλα δεν δεχομαιι να ερχετε καπιος σαν εσενα και να μου την λεει απο πανω ενω του προσφερα τοσα πολλα , κριμα ειναι χαλασες και εσυ
 

DeletedUser24216

Το θεμα δεν ειναι για το κ19 αμα θελεις πηγενε στην καρτελα εκεινου του κοσμου για να σχολιασεις !
Τοσα πλανα δεχτηκαμε και δεν εχασε 200 χωρια και ξαφνηκα κανατε εσεις ενα και εχασε τοσα πολλα ? αληθεια δεν αναρωτηθηκατε καθολου ?

:hmmm:

Δεν θελω να αναφερω περισσοτερα για κ19 αμα θελεις πηγενε σε εκεινο το κοσμο να σχολιασεις και οπιος γουσταρει ας σου απαντησει αφου θελεις κουβεντουλα



μμ, οχι το σκεφτηκα. οχι, θα τα λεω οπου θελω, το πολυ πολυ να φαω την ΠΕΝΤΗΚΟΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ποινη 10 ποντων.
τι 53, τι 54.

θα ρθει και η ωρα για τον 30.
 

DeletedUser

merino ασε ανοιχτο το θεμα ρε να αποκτησει λιγο ζωντανια, η τουλαχιστον κλειδωσε το απο Παρασκευη που ο ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΣ Torres(ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ) θα μου απαντησει με αποδειξεις ελπιζω για το cp. Και οχι κυριε TORRES που ειστε πιο χασογκολης και απο τον Theofanis Gekas δεν επιθυμω να μου απαντησετε ποιοι αλλοι κραζουν την SOL, θελω να μου απαντησετε ποιοι κραζουν τον πρωταθλητη. ΑΣΕ ΑΣΕ ΑΣΕ(x30 γιατι κουραστηκα) το 1/2 του 30. Τοσο μισος για εναν ανθρωπο δηλαδη; Γι αυτο ατιμουτσικο βγαζεις χολη σε μενα:hmmm:, επειδη τα λεω οπως ειναι; Να μην θυμηθω καποια μηνυματα για καποια ατομα της SOL που μετα απο λιγο τα εσβησες...


Goten, οποτε ειναι ευκολο δειξε μου τη διπλωματια σας:), ετσι επειδη δεν σε πειραζει τιποτα
ειπα πουθενα οτι ειμαι μεγαλος παιχτης;εσυ μ ειπες στο σκυπε οτι δεν εχω μυαλο... :/ επισης δεν καταλαβα το ολο ποστ σου...μαλλον ισχυει αυτο που ειπες...εγω βγαζω χολη η εσυ;Που μου ειπες σκυπε οτι δεν πρεπει να σου απανταω επειδη εχω c-p ενω εσυ παιζεις μονος σου...(Επισης μην ποιανεις τον τορρες στο στομα σου ουτε μια τριχα απο τα μαλλια του δεν εισαι...)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
συμμαχια με την ακαδημια μας
καμια σ.ε
και ολη την 44 κοκκινη
κομπλε?

Αυτο το ολη την 44 κοκκινη το λες με ενα καμαρι, λες και εχεις σοβαρο αντιπαλο εκει πανω. Να πω ειχες την CP κοκκινη στη 45 αν ησουν εκει πχ θα ελεγα κομπλε αλλα το να λες ολη τη 44 κοκκινη με ενα καμαρι εχει πολυ πλακα...

Goten εγω δεν εχω να φοβηθω κατι:) Και ποιο ατομο εβρισα; Και τι ακριβως ειπα;
 

DeletedUser

Αυτο το ολη την 44 κοκκινη το λες με ενα καμαρι, λες και εχεις σοβαρο αντιπαλο εκει πανω. Να πω ειχες την CP κοκκινη στη 45 αν ησουν εκει πχ θα ελεγα κομπλε αλλα το να λες ολη τη 44 κοκκινη με ενα καμαρι εχει πολυ πλακα...

Goten εγω δεν εχω να φοβηθω κατι:) Και ποιο ατομο εβρισα; Και τι ακριβως ειπα;

τουλαχιστον εγω την σαβουρα την εχω κοκκινη δεν την κανω ακαδημια οπως εσυ :hmmm:
 

DeletedUser30692

Κοίτα Ανέστη...εσύ δηλαδή ποιον έχεις αντίπαλο εκεί ? Και γιατί τόσο ζόρι για εμάς εκεί πάνω...ναι έχουμε 100 κόκκινα που είδες να καμαρώνουμε εσύ ζήτησες διπλωματία...την είχες.

Η προπαγάνδα σου με την ~CP~ ειναι για γέλια btw.

Τον Άλεξ Ανέστη...
 

DeletedUser33149

Το θέμα σιγά σιγά αλλάζει :oops:
Τα έχετε όλα κόκκινα και τι καταλάβετε?Μπράβο εσείς στην Sol πρέπει να είστε πολύ παικταράδες που τα έχετε όλα κόκκινα.
Πάντως μπορώ να πω ότι έχετε δυνατές φυλές στην κ44!
 

DeletedUser30692

Άλλος ζήτησε τη διπλωματία φίλε Γιώργο...εμείς απλά την δώσαμε σαν καλά παιδιά δεν περιφανεύτηκε κανείς... Να σου πω ρε εσείς έχετε κανα κόκκινο γιατί 2ο νομπλαρισμα κανιβάλισμα ήταν :rolf:
 

DeletedUser33149

Αμα μιλάς και εσύ βασίλη δεν μου πέφτει λόγος χαχαχ.Παικταρά μου εσύ.Και τι καταλαβες που εδωσες την διπλωματια? Μυπως θες και κανα μεταλλιο?Τα κόκκινα τα ξέρουν οι συμπαίκτες σου el greco ~~ Da Vinci και askloipoios ρώτα τα παλικάρια σου να σου πουν, που μπηκαν στον λογαριασμό και τα είδαν!:grrr:
 

DeletedUser30692

Βαριέμαι να ρωτήσω τώρα...Αλλά συμπεραίνοντας από το 2ο νομπλάρισμά σου δεν έχετε και πολλά... :p
 

DeletedUser

Αμα μιλάς και εσύ βασίλη δεν μου πέφτει λόγος χαχαχ.Παικταρά μου εσύ.Και τι καταλαβες που εδωσες την διπλωματια? Μυπως θες και κανα μεταλλιο?Τα κόκκινα τα ξέρουν οι συμπαίκτες σου el greco ~~ Da Vinci και askloipoios ρώτα τα παλικάρια σου να σου πουν, που μπηκαν στον λογαριασμό και τα είδαν!:grrr:

εγω μια αγκαλιτσα ειδα μονο με CP ....γενικα ειστε λιγο αγκαλιτσες εσεις οι νουμπαδες :wow:
 

DeletedUser33149

Το λές και μόνο σου οτι είδες μια αγκαλίτσα πάντως αυτοι η κοντακτ πλαυ ειμαι σιγουρος οτι θα σας πανε πυξιδα :)
δεν βαρεθηκες να λες βλακειες φιλε Da vinci?
 

DeletedUser

Το λές και μόνο σου οτι είδες μια αγκαλίτσα πάντως αυτοι η κοντακτ πλαυ ειμαι σιγουρος οτι θα σας πανε πυξιδα :)
δεν βαρεθηκες να λες βλακειες φιλε Da vinci?

λες να μας πανε οντως??
μπορει αλλα δεν θα εισαι στο παιχνιδι για να το δεις μικρουλη :'(
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή