Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πιστεύω πλέον μπορούμε να έχουμε μία πρώτη εικόνα από τις ηπείρους του κόσμου.
Καλές φυλές υπάρχουν και θα μιλήσω πολύ αντικειμενικά και καθαρά ότι πιστεύω.


Κ44: Πιστεύω είναι μακράν η ποιο εύκολη ήπειρος , εύκολο έργο για την SOL , Πιστεύω η κ44 θα είναι η ήπειρος που θα κλείσει πρώτη και με διαφορά , η μόνη φυλή που μπορεί να κοντράρει είναι η ΟΛΟΙ.
Κ45: Η ποιο δύσκολη ήπειρος με διαφορά , εκεί πιστεύω δεν μπορούμε να έχουμε σίγουρη ~CP~ που είναι καθαρά το φαβορί ,ίσως δούμε διπλωματικές εκπλήξεις που μπορεί να την σταματήσουν , κάποιες άλλες φυλές στην κ45 που αξίζουν και μπορούν να κάνουν κάτι είναι οι Corr, οι CoA και οι LC , τώρα υπάρχουν και κάποιες άλλες φυλές στην ήπειρο που μπορούν να παίξουν σημαντικό ρόλο σε έναν πόλεμο. Σίγουρα η CP είναι η καλύτερη φυλή της ηπείρου και ίσως και του κόσμου.
Σε αυτή την ήπειρο πιστεύω θα δούμε την έκπληξη .
Κ54: Εδώ τα πράγματα δεν είναι τόσο ξεκάθαρα ξεκάθαρα ,Εκεί ποιο πολύ βλέπω Dice αν και εκεί θα παίξει ρόλο η διπλωματία, άλλες αξιόλογες φυλές στην ήπειρο είναι οι Ε.Α. οι Phx και οι SIMON . Είναι πιστεύω σε θέμα φυλών η ποιο κακιά ήπειρος και σε θέμα ανταγωνιστικότητας μία καλή ήπειρος.
Κ55: Εδώ είμαι 50-50 για το ποια φυλή θα την κλείσει , είμαι ανάμεσα στην DOOM και την BaD θα ρισκάρω λίγο και ο 51% θα το δώσω στην BaD. Θα είναι μία ήπειρος που δεν θα κλείσει τόσο γρήγορα , Επίσης μία υπολογίσιμη δύναμη στην ήπειρο είναι η Blue που θα παίξει μπαλαντέρ .

Όσες φυλές δεν τις έχω αναφέρει δεν τις ξέχασα απλά δεν τις θεωρώ υπολογίσιμες δυνάμεις .

Με τα υπογραμμισμένα είναι οι προβλέψεις μου.
Ακούω τις δικές σας ... Για να δούμε ποιος θα πέσει ποιο μέσα.
 

DeletedUser

K44 ΟΙ ΛΕΩΝ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ ΛΑΧΑΝΟ
Κ45 Η CORR ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙ Η ΣΟΥΠΕΡ ΑΣΤΡΑΠΟΦΩΤΙΑ
K54 ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Η dice ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ EDDY THE BEST
Κ55 Η BAD ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΠΛΗΡΗΣ ΦΥΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

[jor]
Προειδοποίηση για χρήση κεφαλαίων
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κ54: Εδώ τα πράγματα δεν είναι τόσο ξεκάθαρα ξεκάθαρα ,Εκεί ποιο πολύ βλέπω Dice αν και εκεί θα παίξει ρόλο η διπλωματία, άλλες αξιόλογες φυλές στην ήπειρο είναι οι Ε.Α. οι Phx και οι SIMON . Είναι πιστεύω σε θέμα φυλών η ποιο κακιά ήπειρος και σε θέμα ανταγωνιστικότητας μία καλή ήπειρος.

Πως γινεται τα πραγματα να μην ειναι ξεκαθαρα, να υπαρχει ανταγωνιστικοτητα και να ειναι η χειροτερη ηπειρος; Ειναι οξυμορο σχημα. Υπαρχει η Dice που για την ωρα εχει μια διαφορα ασφαλειας.
Η Ε.Α.εχει πολυ καλο υλικο, υλικο που μπορει να συγκριθει με αυτο της Dice. Διαθετει πολλους παικτες με εμπειρια και ενα μειγμα απο νεους που γουσταρουν να μαθουν. Η πιο ενδιαφερον ηπειρος μακραν ειναι η 54 λοιπον μαζι με την 45 και εχεις ξεχασει να αναφερεις την Α.Α.(παικτες απο Φαπες του 20), για τα αλλα συμφωνουμε απολυτως(βασικα στην 55 δεν μου γεμιζει τιποτα το ματι). Και εχω αγωνια για την κινηση της GHETTO ως προς τον τροπο που ειναι χωρισμενη στο χαρτη
 

DeletedUser26309

εγω θελω να αναφερω την ghetto που ειναι στο κεντρο του χαρτη και υπαρχουν χωρια και στις 4 ηπειρους.η φυλη αυτη για εμενα ειναι η καλυτερη που παιζει στον 30 απολες τις αποψεις.η τοποθεσια της ομως ισως ειναι ο λογος που μπορει να βγει απο το παιχνιδι νωρις καθως ολες οι υπολοιπες καλες φυλες θα θελουν να κλεισουν την ηπειρο τους και η καθεμια θα βαραει στο τελος αυτην.
τωρα μια-μια τις ηπειρους

κ44:sol-αν και υπαρχουν και αλλου καλοι παικτες η sol διαθετει συνολικα το καλυτερο υλικο
κ45: ~CP~- η corr εχει ανικανη διοικηση αν και διαθετει καλους παικτες οποτε πονταρω στους cp
κ54: Dice- για εμενα ειναι 50-50 η ηπειρος αυτη με την Ε.Α και την επιλογη μου φυσικα
κ55:GS-φυσικα η πιο αμφιρροπη ηπειρος με πολλες φυλες να κοντραρονται στα ισια.η gs εχει 3-4 παρα πολυ καλους παικτες που μπορουν να κανουν τη διαφορα
 

DeletedUser31608

Μονο εγώ πιστεύω ότι όλες οι φυλές που αναφέρατε θα αλλάξουν όνομα μέχρι να κατακτήσουν ήπειρο ακόμη χειρότερα μέχρι να κλείσουμε κόσμο ? Aντε να δούμε λίγα έργα και εδώ :hmmm:
 

DeletedUser26862

ευκολα συμπερασματα βγαζετε ολοι, εχουν να γινουν συμμαχιες και "προδωσιες" του 24αωρου μπολικες μετα απο 6 μηνες ουτε το 50% των φυλων δεν θα υπαρχει με το ιδιο ονομα...οποτε χαλαρωστε με τις προβλεψεις, ... αν ειστε τοσο καλοι στις προβλεψεις πειτε κανενα στανταρακι στο στοιχημα να παμε ταμειο!
 

DeletedUser

Ωραια και αφου εσυ κυριε εισβολεα για πες μας αμα δεν μιλησουμε ουτε για αυτο το θεμα για ποιο θεμα θα μιλησουμε στο φορουμ???
για το τι θα φορεθει το καλοκαιρι τι λες καλο θεμα?
 

DeletedUser26309

Ωραια και αφου εσυ κυριε εισβολεα για πες μας αμα δεν μιλησουμε ουτε για αυτο το θεμα για ποιο θεμα θα μιλησουμε στο φορουμ???
για το τι θα φορεθει το καλοκαιρι τι λες καλο θεμα?

ακριβως αυτο.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΡΓΑΛΗΜΕΝΟ λογο λεγονται προβλεψεις ρε φιλε γιατι προβλεπεις σταματηστε να σπαμμαρετε το ειναι πολυ νωρις ακομα
 

DeletedUser

Μονο εγώ πιστεύω ότι όλες οι φυλές που αναφέρατε θα αλλάξουν όνομα μέχρι να κατακτήσουν ήπειρο ακόμη χειρότερα μέχρι να κλείσουμε κόσμο ? Aντε να δούμε λίγα έργα και εδώ :hmmm:

απαντηση με εμπειρια

συμφωνω
 

DeletedUser32834

Πάντως και η Phx τα πάει πολύ καλά βλέπω ότι είναι και 1η στις απώλειες!Δεν έχει σημασια ότι είναι 16η αλλά τα παιδιά πρέπει να έχουν καλό στρατό.Και κάτι άκυρο τα Μοσχάρια διαλύθηκαν;;Ένας φίλος μου που είναι στην Phx είχε πει ότι τους βαράγανε συννέχεια.
 

DeletedUser

Μην πεταχτει κανενας και πει πως ειναι ακαδημια μου? το νου σας χαχαχα :grrr2:
 

DeletedUser32834

Είναι η ακαδημια της Conchita!Βεβαια χωρις πλακα αν ηταν δικια μου φυλη θα εβαζα εικονα της Conchita :Ρ
 

DeletedUser

Τους ΙΧΘΥΣ για την κ55 δεν την υποτιμάω , αυτή η φυλή βέβαια φτιάχνεται σε κάθε κόσμο απλά νομίζω ότι εδώ είναι αρκετά υπολογίσιμη δύναμη και λόγω της μάζας . Η μάζα σε φυλές που δεν έχουν πολύ καλό υλικό αν χρησιμοποιηθεί σωστά μπορεί να γίνει όπλο .
Έχουν και μια ιστορία απο κ1 και βλέπω ότι από κ1 έχουμε πάρα πολλά άτομα που μπήκαν και δεν μπορώ να καταλάβω και τον λόγο .
Πάντως το ότι κρατάνε στην μητρική μόνιμα μπαναρισμένο παίκτη για να μην πέσουν στην κατάταξη μου λέει πολλά .
θα δείξει , καλές μάχες στα παιδιά ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τους ΙΧΘΥΣ για την κ55 δεν την υποτιμάω , αυτή η φυλή βέβαια φτιάχνεται σε κάθε κόσμο απλά νομίζω ότι εδώ είναι αρκετά υπολογίσιμη δύναμη και λόγω της μάζας . Η μάζα σε φυλές που δεν έχουν πολύ καλό υλικό αν χρησιμοποιηθεί σωστά μπορεί να γίνει όπλο .
Έχουν και μια ιστορία απο κ1 και βλέπω ότι από κ1 έχουμε πάρα πολλά άτομα που μπήκαν και δεν μπορώ να καταλάβω και τον λόγο .
Πάντως το ότι κρατάνε στην μητρική μόνιμα μπαναρισμένο παίκτη για να μην πέσουν στην κατάταξη μου λέει πολλά .
θα δείξει , καλές μάχες στα παιδιά ...

Γιατι νομιζω οτι οι ΙΧΘΥΣ επαιξαν κ6;
Εκτος αν ηταν αλλοι...
 

DeletedUser

Για να εχουν ολον τον χαρτη γαλαζιο, τιγκα στις συμμαχιες καλοι ειναι! Πανω απο 40 συμμαχιες και στον κ30. :doh:
 

DeletedUser31881

Νταξει δεν εχουν και 30... εγώ ξέρω για 22 συμμαχίες και 10 Σ.Ε
Ααα ,έχουν και εχθρό τους D.Z ...
 

DeletedUser

H Ε.Α. μέχρι στιγμής έχει κάνει τα χειρότερα νομπλαρίσατα από όλες τις φυλές .
:doh: Η αλήθεια είναι πως περίμενα κάτι καλύτερο .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή