Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31147

Δουλειά δεν είχε ο διάολος ...
Εσύ που το παίζεις και νομοταγής πολίτης και ότι ξέρεις τους κανόνες και στέλνεις αιτήσεις χωρίς λόγο .
Να σε ενημερώσω ότι οι κανόνες λένε ρητά πως ότι γράψεις στο εξωτερικό δεν έχει καμία σχέση με το παιχνίδι επίσης έχεις μπλέξει λίγο τα μπούτια σου , έχεις μπερδέψει λίγο τους κανόνες του παιχνιδιού με τους κανόνες του εξωτερικού φόρουμ .
Λοιπόν πήγαινε κάνε καμιά ανάγνωση τους κανόνες και μετά να βγαίνεις να το παίζεις σχετικός

[h=4]§10) Διάφορα[/h]
  • Οτιδήποτε γράψετε μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αποδεικτικό στοιχείο εναντίον σας στη διαδικασία διευθέτησης οποιουδήποτε ζητήματος, είτε αυτό αφορά το παιχνίδι, είτε το επίσημο forum του παιχνιδιού. Ο μετέπειτα ισχυρισμός ότι επρόκειτο για κάποιο αστείο, δε θα γίνει αποδεκτός.
  • Απαγορεύεται η ενθάρρυνση ή/και εξαπάτηση άλλων παικτών για παράβαση των Κανονισμών του παιχνιδιού.
  • Εφόσον διαπιστώσετε την οποιαδήποτε δυσλειτουργία (bug) στο παιχνίδι, πρέπει να το αναφέρετε αμέσως στην Ομάδα Διαχείρισης. Σε αντίθετη περίπτωση, κινδυνεύετε να αποκλειστείτε.
  • Οι ανενεργοί λογαριασμοί μπορεί να διαγραφούν μετά από 14 ημέρες.
  • Οι αποκλεισμένοι λογαριασμοί μπορεί να διαγραφούν μετά από 14 ημέρες.
  • Δε γίνεται επιστροφή χρημάτων σε λογαριασμούς premium που αποκλείστηκαν λόγω παράβασης των Κανονισμών του παιχνιδιού.
  • Εάν εις γνώσιν σας επωφελείστε από κάποιον λογαριασμό που παραβιάζει τους Κανονισμούς του παιχνιδιού και δεν το αναφέρετε στην Ομάδα Διαχείρισης, θα ληφθούν μέτρα εναντίον και του δικού σας λογαριασμού. Εάν πιστεύετε πως άθελά σας έχετε παραβεί τον οποιονδήποτε Κανονισμό, οφείλετε να το αναφέρετε στην Ομάδα Διαχείρισης.
  • Πέραν των συγκεκριμένων Κανονισμών, και οι Ανακοινώσεις της Ομάδας Διαχείρισης που γίνονται στο επίσημο forum του παιχνιδιού έχουν την ίδια βαρύτητα και οι παίκτες οφείλουν να τις ακολουθούν.
 

DeletedUser

[h=4]§10) Διάφορα[/h]
  • Οτιδήποτε γράψετε μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αποδεικτικό στοιχείο εναντίον σας στη διαδικασία διευθέτησης οποιουδήποτε ζητήματος, είτε αυτό αφορά το παιχνίδι, είτε το επίσημο forum του παιχνιδιού. Ο μετέπειτα ισχυρισμός ότι επρόκειτο για κάποιο αστείο, δε θα γίνει αποδεκτός.
  • Απαγορεύεται η ενθάρρυνση ή/και εξαπάτηση άλλων παικτών για παράβαση των Κανονισμών του παιχνιδιού.
  • Εφόσον διαπιστώσετε την οποιαδήποτε δυσλειτουργία (bug) στο παιχνίδι, πρέπει να το αναφέρετε αμέσως στην Ομάδα Διαχείρισης. Σε αντίθετη περίπτωση, κινδυνεύετε να αποκλειστείτε.
  • Οι ανενεργοί λογαριασμοί μπορεί να διαγραφούν μετά από 14 ημέρες.
  • Οι αποκλεισμένοι λογαριασμοί μπορεί να διαγραφούν μετά από 14 ημέρες.
  • Δε γίνεται επιστροφή χρημάτων σε λογαριασμούς premium που αποκλείστηκαν λόγω παράβασης των Κανονισμών του παιχνιδιού.
  • Εάν εις γνώσιν σας επωφελείστε από κάποιον λογαριασμό που παραβιάζει τους Κανονισμούς του παιχνιδιού και δεν το αναφέρετε στην Ομάδα Διαχείρισης, θα ληφθούν μέτρα εναντίον και του δικού σας λογαριασμού. Εάν πιστεύετε πως άθελά σας έχετε παραβεί τον οποιονδήποτε Κανονισμό, οφείλετε να το αναφέρετε στην Ομάδα Διαχείρισης.
  • Πέραν των συγκεκριμένων Κανονισμών, και οι Ανακοινώσεις της Ομάδας Διαχείρισης που γίνονται στο επίσημο forum του παιχνιδιού έχουν την ίδια βαρύτητα και οι παίκτες οφείλουν να τις ακολουθούν.

Ειναι κανονας του παιχνιδιου που ΔΕΝ ισχυει στο φορουμ οπως μου επιβεβαιωσε και ο αντμιν μεσω αιτησης προ λιγου. Αντε σπιτι σου τωρα :*
 

DeletedUser31147

Να γελάσω τώρα η μετά ? Ελληνικά το λέει . είτε στο παιχνίδι είτε στο επίσημο forum .
Και σου ξαναέχω πει . Εσύ έπαιξες τον ρολο σου πρόδωσες την εμπιστοσύνη που σου έδειξαν με το να σε βάλουν σε ένα λογαρισμό με το να δώσεις επιτήρηση και τέλος πλέον δεν σε χρειάζεται κανεις .. Μην φοβάσαι λοιπόν δεν σε αφορούν οι αιτήσεις υποστήριξης . Κανεις δεν ασχολείται μαζί σου

- - - Eνημερώθηκε - - -

- - - Eνημερώθηκε - - -
 

DeletedUser

Διαβασε παρακατω και παρε χαμπαρι οτι μιλας με ψαγμενο ατομο. Αυτος που εφτιαξε τους κανονες νομιζω οτι γραφει απλα και κατανοητα ελληνικα.

Οτιδήποτε γράψετε μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αποδεικτικό στοιχείο εναντίον σας στη διαδικασία διευθέτησης οποιουδήποτε ζητήματος, είτε αυτό αφορά το παιχνίδι, είτε το επίσημο forum του παιχνιδιού. Ο μετέπειτα ισχυρισμός ότι επρόκειτο για κάποιο αστείο, δε θα γίνει αποδεκτός.
Λεγοντας "ειτε αυτο αφορα το παιχνιδι ειτε το επισημο φορουμ" αναφερεται βαση συνταξης στη λεξη "ζητηματος". Δηλαδη οτιδηποτε γραψουμε μπορει να χρησιμοποιηθει ως αποδεικτικο στοιχειο εναντιον μας στη διαδικασια διευθετησης οποιουδηποτε ζητημας, ειτε αυτο(το ζητημα) αφορα το παιχνιδι, ειτε το φορουμ. Και εξηγω...μπορει πχ εγω να γραψω σε μυνημα μου ιν γκειμ οτι στο φορουμ εχω γκομπαλ μπαν αλλα παρολαυτα συνεχιζω να ανεβαζω ποστς. Τοτε βαση του κανονισμου και των οσων ειπα στο παιχνιδι διευθετειται το παρον ζητημα δινοντας μου ενα αποκλεισμο στο φορουμ.
Οντας χρηστης του φορουμ οφειλω να ακολουθησω τους αντιστοιχους κανονες and thats it :)

Οσον αφορα το αν προδωσα καποιον/καποιους θα δεχτω κριτικη μονο απο τα εν λογω ατομα αγνοωντας καθε ακυρο που μπλεκεται σε ξενα λημερια αναζητωντας λιγη σημασια. Βλεπω 10 σελιδες καθε μια εκ των οποιων εχει μια τουλαχιστον αναφορα σε εμενα και μου λες οτι δεν με αφορα το τι παιζει ή οτι κανεις δεν ασχολειται μαζι μου? Αυτην την στιγμη παντως ως μελος της Sol οφειλω να διαψευσω οποιεσδηποτε κακοηθειες και "ψευτοαπειλες" αποκλεισμων γινονται και λεγονται εις βαρων των παικτων της.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

"ψαχμενος" ? σε τι είσαι ? που δημοσιεύεις αιτήσεις υποστήριξης και αυτές μισές που αφορούν σαφώς άλλο θέμα από αυτό που έχουμε εδώ ? Όσο για την κριτική που λες ότι δέχεσαι μονο από όσους πρόδωσες , θα το δεχόμουν αν δεν έβγαινες να πουλήσεις μούρη εδώ στο δημόσιο forum . Συμπέρασμα λοιπόν εξακολουθεί να είναι ότι πούλησες τον φίλο σου , και αυτό το έκανες η για να σε μαζέψουν στην sol η για να γίνεις και εσύ σπουδαίος ..Όπως όμως και να έχει πάει πέρασε η μπογιά σου και δεν αποτελείς σημαντικό παράγοντα των μετέπειτα γεγονότων .. Ένα θέλημα σε έβαλαν να κανεις και πάει πλέον .. Τέλος ο ρόλος σου
 

DeletedUser

Ειμαι ψαγμενος γιατι σου υπεδειξα παραπανω την σωστη ερμηνεια του συγκεκριμενου κανονα και συνεπως την αποτυχημενη σου προσπαθεια να με πικαρεις.
Που βλεπεις να πουλαω μουρη? Αν και εχω τη δυνατοτητα να το κανω ποσο μαλλον απεναντι σε ατομα του δικο σου επιπεδου το απεφυγα. Απλα ειπα τα πραγματα με το ονομα τους κατι που προφανως σε πειραξε...right?
Το επομενο κομματι αξιζει να το "αναλυσω" μπας και σε αποτρεψω απο τη συνεχη επαναλυψη του καθε φορα που απευθυνεσαι σε μενα.

Συμπέρασμα λοιπόν εξακολουθεί να είναι ότι πούλησες τον φίλο σου
Δεν ειχα σκοπο να πουλησω κανεναν. Εκανα ενα αβιαστο λαθως που το πληρωσα με διαφορους τροπους τοσο εγω οσο και οι ιδιοκτητες του αντιστοιχου λογαριασμου. Πως μπορω να σου αποδειξω οτι δεν ηταν τιποτα κανονισμενο? Δεν μπορω. Πως μπορεις να αποδειξεις εσυ το αντιθετο? Δεν μπορεις....οτιδηποτε λες και γραφεις ειναι απλες υποθεσεις!

και αυτό το έκανες η για να σε μαζέψουν στην sol η για να γίνεις και εσύ σπουδαίος ..

Καταρχας πως μπορει να το εκανα με σκοπο να με μαζεψουν στη σολ απο τη στιγμη που διατηρουσα account εκει το οποιο και εγκατελειψα? Με ποια εννοια θα μπορουσα να γινω σπουδαιος απο κατι τετοιο οπως αναφερεις?

Όπως όμως και να έχει πάει πέρασε η μπογιά σου και δεν αποτελείς σημαντικό παράγοντα των μετέπειτα γεγονότων
Καλο θα ηταν εφοσον περασε η μπογια να επικεντρωνεσαι σε οσα λεω και να αφησεις τα οσα κανω/εκανα.

Ένα θέλημα σε έβαλαν να κανεις και πάει πλέον
Δεν με εβαλε κανεις και δεν θα μπορουσε φυσικα να το κανει. Αλλα αυτο ειναι κατι που ουτε εγω και φυσικα ουτε εσυ μπορουμε να αποδειξουμε. Υποθεσεις υποθεσεων καταληγουν σε αδιεξοδα οποτε επετρεψε μου να μην ασχοληθω περαιτερω.

Και τωρα μια ερωτηση προς εσενα. Που κολλας εσυ σε ολα αυτα? Με ποια προφαση ασχολεισαι τοσο εντονα με τα οσα εκανα και θα κανω? Εγω αυτο το ονομαζω "σταχτη στα ματια" και ο νοων νοειτω.
 

DeletedUser18467

Το θέμα σιγά σιγά αλλάζει :oops:
Τα έχετε όλα κόκκινα και τι καταλάβετε?Μπράβο εσείς στην Sol πρέπει να είστε πολύ παικταράδες που τα έχετε όλα κόκκινα.
Πάντως μπορώ να πω ότι έχετε δυνατές φυλές στην κ44!


οχι φιλε μου παικταραδες δεν ειμαστε ....ουτε προ ουτε μπρο ουτε ουτε ουτε
ειμαστε παικτες ενος παιχνιδιου
τατσι μητσι κοτσι καντε σεις στο σκαιπ ....συμφωνιες τραπεζατες κατω απο το τραπεζι κλπ...εμεις θα μαζεψουμε τα λιγα που ξερουμε και τα λιγοτερα που μπορουμε να κανουμε και θα προσπαθησουμε να παρουμε χωρια οπως λεει η λογικη του παιχνιδιου....
και οσο υπαρχουμε ο κοσμος δεν θα κλεισει αλα τατσι μητσι κοτσι
αυτα απο μενα τον παλιοκαραβανα που σιχαθηκε την τροπη του παιχνιδιου
και ευχομαι να υπαρχουν οχι πολλες εστω δυο φυλες αλα σολ στον κοσμο μπας και δουμε παιχνιδι
 

DeletedUser31608

Oπααα βγηκε και ο -eΝjOy* ο αλλος σωτος και ακομη χειροτερα ο κο πλαυ με τις πουστιες του στο εξτερναλ για να υποστιρηξει SOL τυχαιο δεν νομιζω ...

:rolf: καταταλα τσακκωθηκες μαζι τους και ολη μερα εισαι κληση μαζι τους !!!


Μετα μου λετε οτι δεν ηταν σχεδιασμενο και απλα σας περασε επιτηρηση για να φαρμαρετε αχχ θεε μου :grrr2:


Αυτην την στιγμη παντως ως μελος της Sol οφειλω να διαψευσω οποιεσδηποτε κακοηθειες και "ψευτοαπειλες" αποκλεισμων γινονται και λεγονται εις βαρων των παικτων της.


:rolf: :rolf: :rolf:

Αν υπηρχε μια αμφιβολια οτι δεν ηταν κομπινα τωρα δεν υπαρχει ειναι σιγουρο !
Ακομη τωρα εφυγες απο το ακκαουντ και πηγες εκει με την μια , πριν κατι ωρες ελεγες δεν θα παιξω κ30 λυπαμαι που σε εμπηστευτηκα ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Λοιπόν το θέμα λέει προβλέψεις φυλών και εσείς ασχολείστε με την φυλή μας και ένα επεισόδιο που έγινε πριν 2 μέρες, απειλούσατε με μπαν , κάνατε αιτήσεις υποστήριξης και δεν έγινε κάτι .Τώρα προσπαθείτε να κάνετε προπαγάνδα και να αμαυρώσετε το όνομα της φυλής μας.
Λοιπόν ως υπεύθυνος αυτής της φυλής οφείλω να προστατέψω τα μέλη μου .
Στο έχουμε πει 1000 φορές ΝΑΙ δεν υπήρξε καμιά συνεννόηση και ούτε κανένα οργανωμένο σχέδιο για να μάθουμε τα τρομερά και εφτασφράγιστα μυστικά της φυλής σας.Επίσης έχετε κάνει τις ποιο τρελές θεωρείες συνομωσίας , νομίζεται ότι σας καταδιώκουν από παντού ,λέτε και έχουμε την όρεξη σας . Θέλετε δεν θέλετε να το πιστέψετε το ίδιο μου κάνει , και πολύ ασχολήθηκα με το συγκεκριμένο θέμα.
Τώρα το πως παίζουμε εμείς δεν σας αφορά , κάντε το παιχνιδάκι σας και τα υπόλοιπα in game .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Είναι φως φανάρι τι έγινε και πως έγινε . Οι δικαιολογίες που εκτοξεύεται προς κάθε κατεύθυνση είναι αστείες και κανεις δεν πιστεύει ότι δεν ήταν προσχεδιασμένο . Κατάχρηση εμπιστοσύνης είναι πρώτα από όλα η ενέργεια του co player να δώσει επιτήρηση σε μέλος άλλης φυλής , αλλα ακόμα μεγαλύτερη κατάχρηση είναι το ότι αλλάξατε την επιτήρηση τρεις από εσάς και ότι όπως δημοσια ομολογήσατε , έχετε κρατήσει και printscreen με πληροφορίες .
Ευτυχώς όμως , και "εστω" και αν δεν με συμφέρει εδώ , η ομάδα διαχείρισης δεν τιμωρεί κάποιον χωρίς "αδιαψευτες" αποδείξεις και καλά κάνει .
Στόχος των παρεμβάσεων εδώ δεν ήταν ποτε να φάει ένας λογαριασμός ποινή μερικών ημερών . Στόχος ήταν να να μάθει όλος ο κόσμος τι πρακτικές προσχεδιάζετε και πως κατασκευάζεται σενάρια με στόχο να κλέψετε ότι μπορείτε .γιατί δεν πιστεύω να πιστεύει κανεις ότι οι δηλώσεις σας ότι όλα κόκκινα μέχρι το τέλος , καμια διπλωματία και ένωση ανταποκρίνονται στην αλήθεια .. Η κυριαρχία δίνει την νίκη και αν κάποιος πιστεύει ότι χωρίς "διπλωματια" ενώσεις και "κανιβαλισματα" θα καταφέρουν 40 παίχτες να κυριαρχήσουν είναι είτε ρομαντικός είτε εύκολο θύμα .
Ας ξέρουν όλοι λοιπόν ποιος σας διοικεί και πως σκέφτεται και ας κάνουν τις επιλογές τους .
 

DeletedUser26309

Είναι φως φανάρι τι έγινε και πως έγινε . Οι δικαιολογίες που εκτοξεύεται προς κάθε κατεύθυνση είναι αστείες και κανεις δεν πιστεύει ότι δεν ήταν προσχεδιασμένο . Κατάχρηση εμπιστοσύνης είναι πρώτα από όλα η ενέργεια του co player να δώσει επιτήρηση σε μέλος άλλης φυλής , αλλα ακόμα μεγαλύτερη κατάχρηση είναι το ότι αλλάξατε την επιτήρηση τρεις από εσάς και ότι όπως δημοσια ομολογήσατε , έχετε κρατήσει και printscreen με πληροφορίες .
Ευτυχώς όμως , και "εστω" και αν δεν με συμφέρει εδώ , η ομάδα διαχείρισης δεν τιμωρεί κάποιον χωρίς "αδιαψευτες" αποδείξεις και καλά κάνει .
Στόχος των παρεμβάσεων εδώ δεν ήταν ποτε να φάει ένας λογαριασμός ποινή μερικών ημερών . Στόχος ήταν να να μάθει όλος ο κόσμος τι πρακτικές προσχεδιάζετε και πως κατασκευάζεται σενάρια με στόχο να κλέψετε ότι μπορείτε .γιατί δεν πιστεύω να πιστεύει κανεις ότι οι δηλώσεις σας ότι όλα κόκκινα μέχρι το τέλος , καμια διπλωματία και ένωση ανταποκρίνονται στην αλήθεια .. Η κυριαρχία δίνει την νίκη και αν κάποιος πιστεύει ότι χωρίς "διπλωματια" ενώσεις και "κανιβαλισματα" θα καταφέρουν 40 παίχτες να κυριαρχήσουν είναι είτε ρομαντικός είτε εύκολο θύμα .
Ας ξέρουν όλοι λοιπόν ποιος σας διοικεί και πως σκέφτεται και ας κάνουν τις επιλογές τους .

επειδη κουραστηκα να διαβαζω μπουρδες απο χαζα ατομα.αμα δωσω εγω τωρα επιτηρηση σε καποιον απο τους λεωντες(ειμαι στη sol) θα τη δεχτει πιθανοτατα,επισης κατα 99.9% θα θυμαται τι στρατο εχω και θα το πει και σε αλλους συμπαικτες του,το ιδιο και για τη διπλωματια μου.ετσι εγω τερματιζω την επιτηρηση και τους κανω αναφορα και τρωνε μπαν αυτοι.σωστο ε?****ι ησαστε μωρε?εφοσον ο λογαριασμος εδωσε οικιοθελως επιτηρηση δεν υπαρχει καμια παραβαση.ασχετα το πως εγινε αυτο το οικιοθελως παραβαση δεν υπαρχει



[aig]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη συμπεριφορά

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

@ lewnidac.


Τι σχέση έχει το παράδειγμα σου με αυτά που γράφω εγώ ?
Άλλο να δώσει κάποιος επιτήρηση και άλλο μια φυλή να φυτέψει κάποιον σε ξένο λογαριασμό με σκοπό να της δώσει επιτήρηση και να δει forum και ότι άλλο χρειάζεται .
Άλλο να θυμάται πάλι κάποιος πληροφορίες και να τις κρατάει για τον εαυτό του , και άλλο να βγει εδώ στο forum και να τις δημοσιεύει .
Κατά τα αλλα είναι "φανεροτατο" στην προσπάθεια σας να δικαιολογηθείτε ποσο ντρεπόσαστε για ότι έχει γίνει και κυρίως για το γεγονός ότι μια τόσο καλή φυλή σαν εσάς έχει ανάγκη από τέτοια κολπάκια να πάει μπροστά .
Τέλος να ρωτήσω ..για ποιον λόγο θεωρείτε αποδεκτό από την μεριά σας να αρπάξετε την τυχαία και καλά ευκαιρία που σας δόθηκε και να δείτε πληροφορίες , αλλα σας πειράζει που κάνω και εγώ κάτι ανάλογο ? Και εμενα εδώ με τα κείμενα σας μου δώσατε μια ευκαιρία και την εκμεταλλεύομαι ..έχετε εσείς αλλα δικαιώματα από ότι εγώ ?
 

DeletedUser

Αγορίνα μου μάλλον έχεις μπλέξει το μπερδεμένο σου μυαλό και δεν ξέρεις τι λες.
Δεν θα καθόμουν να ασχοληθώ με εσένα αλλά δεν μπορώ να κάθομαι και εγώ και οι άλλοι να μας κατηγορείς .
Και σου λέω αν όντως ο παίχτης ήταν δικός μας θα άφηνε επιτήρηση για 1 ώρα ? Ή για 5-10 λεπτάκια ώστε να μπορούμε να το ξανακάνουμε και να βλέπουμε ότι θέλουμε ?
Επίσης αν το σχέδιο ήταν οργανωμένο όπως θέλετε να περάσετε στον κόσμο θα γινόταν τόσο φανερά και θα χάλαγε σε ένα βράδυ ?
Και γιατί σε αυτό το σημείο του παιχνιδιού και όχι σε ένα ποιο κρίσιμο ?
Σταματήστε την προπαγάνδα καταντήσατε κουραστικοί και πόσο μάλλον εσύ Βασίλη που δεν έχεις τι να κάνεις .
 

DeletedUser31147

Να αρχίσω από το τέλος και να πω ότι τι κάνω εγώ με τον χρόνο μου είναι δικό μου θέμα ..Παρόλα αυτά αν κάποιος ζηλεύει , μπορώ να πω μερικές βασικές αρχές οργάνωσης χρόνου και υποχρεώσεων που διπλασιάζουν στον οποιονδήποτε τον ελεύθερο χρόνο του ...
Στο θέμα μας τώρα , ναι είναι αλήθεια ότι μπορούσατε να το οργανώσετε πολύ καλύτερα και να έχετε μεγαλύτερα κέρδη , αλλα την ανικανότητα σας να οργανώσετε κάτι καλύτερα δεν μπορείτε να την παρουσιάζεται εδώ σαν απόδειξη αθωότητας , "εστω" και αν στην νομοθεσία προβλέπεται η απαλλαγή κάποιου λόγω βλακείας .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[jor]
To θέμα κλειδώνει κατόπιν αιτήματος του δημιουργού. Ζητάμε συγγνώμη για την καθυστέρηση.
[/jor]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή