Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3040

H Ε.Α. μέχρι στιγμής έχει κάνει τα χειρότερα νομπλαρίσατα από όλες τις φυλές .
:doh: Η αλήθεια είναι πως περίμενα κάτι καλύτερο .

ειναι βαση σχεδιου..δεν ξερεις εσυ απο αυτα!!φημες λενε οτι βγηκε πλανο για το βαρβαρο των 82 ποντων..και φημες λενε οτι αυτο το βαρβαρο δεν ειχε στειλει επιθεση το ενα δορι και προσπαθησε να κοψει τον αριστο...:rolf:
 

DeletedUser29156

ειναι βαση σχεδιου..δεν ξερεις εσυ απο αυτα!!φημες λενε οτι βγηκε πλανο για το βαρβαρο των 82 ποντων..και φημες λενε οτι αυτο το βαρβαρο δεν ειχε στειλει επιθεση το ενα δορι και προσπαθησε να κοψει τον αριστο...:rolf:

δεν εχει υπαρξει κοσμος που η φυλη σου να μην ειναι η πρωτη που διαλυθηκε .... Ουτε ενας !

αντε για νανακια μη σε μαλωσει η μαμακα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ειναι βαση σχεδιου..δεν ξερεις εσυ απο αυτα!!φημες λενε οτι βγηκε πλανο για το βαρβαρο των 82 ποντων..και φημες λενε οτι αυτο το βαρβαρο δεν ειχε στειλει επιθεση το ενα δορι και προσπαθησε να κοψει τον αριστο...:rolf:

Κοιταζοντας τα στατιστικα σου με πονεσε η κοιλια μου...απο τα γελια...
 

DeletedUser3040

Κοιταζοντας τα στατιστικα σου με πονεσε η κοιλια μου...απο τα γελια...

για φυλες μιλαμε...τα δικα μου παντα για γελια ειναι!απο συστημα!ειμαι νουμπας,ο μιστερ πυξιδας,(κατσε να θυμηθω τι αλλο μου λενε....)α ναι!!και ανυπαρκτος!ευτηχος που εχουμε κατι προφεσορες σαν και εσενα και τον πρωταθλητη και δινουν επιπεδο στο παιχνιδι:doh:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
για φυλες μιλαμε...τα δικα μου παντα για γελια ειναι!απο συστημα!ειμαι νουμπας,ο μιστερ πυξιδας,(κατσε να θυμηθω τι αλλο μου λενε....)α ναι!!και ανυπαρκτος!ευτηχος που εχουμε κατι προφεσορες σαν και εσενα και τον πρωταθλητη και δινουν επιπεδο στο παιχνιδι:doh:

Σχολιασα το γεγονος οτι μιλας για το 80αρι βαρβαρο αλλα δεν μας λες για την ειδικοτητα σου στα βαρβαρα...
Καλο βραδυ να εχεις:)
 

Deleted User - 119632

για φυλες μιλαμε...τα δικα μου παντα για γελια ειναι!απο συστημα!ειμαι νουμπας,ο μιστερ πυξιδας,(κατσε να θυμηθω τι αλλο μου λενε....)α ναι!!και ανυπαρκτος!ευτηχος που εχουμε κατι προφεσορες σαν και εσενα και τον πρωταθλητη και δινουν επιπεδο στο παιχνιδι:doh:


βρε βρε βρε όλο χάνεις και όλο γλώσσα βγάζεις. Πάντως έχεις ωραία υπογραφή. Μας ψαρώνεις. cxc members club. έχετε και εκπτώσεις σε συγκεκριμένα προιόντα ??

το πρόβλημα δεν είναι να φας πυξίδα ούτε να χάσεις. σε όλους σας συμβαίνει. Το πρόβλημα είναι ότι έχεις μεγάλη άποψη για τον εαυτό σου και τις φυλές που συμμετέχεις κτλπ.

άντε να δούμ εδώ τι κάνεις
 

DeletedUser

βρε βρε βρε όλο χάνεις και όλο γλώσσα βγάζεις. Πάντως έχεις ωραία υπογραφή. Μας ψαρώνεις. cxc members club. έχετε και εκπτώσεις σε συγκεκριμένα προιόντα ??

το πρόβλημα δεν είναι να φας πυξίδα ούτε να χάσεις. σε όλους σας συμβαίνει. Το πρόβλημα είναι ότι έχεις μεγάλη άποψη για τον εαυτό σου και τις φυλές που συμμετέχεις κτλπ.

άντε να δούμ εδώ τι κάνεις

Και εσύ αν θυμάμαι καλά μεγάλη άποψη δεν είχες στον 22? :Ρ
 

DeletedUser

Πολύ νωρίς για προβλέψεις. Καθίστε να φάνε πυξίδα κάτι dise,corr,ψάρια,λιοντάρια κ.λ.π. και μετά θα είναι ποιο καθαρό το τοπίο.
Φυλές που αξίζουν να είναι το πολύ 2 στον κόσμο λίγο που έκατσα να δω.
 

DeletedUser31608

Πολύ νωρίς για προβλέψεις. Καθίστε να φάνε πυξίδα κάτι dise,corr,ψάρια,λιοντάρια κ.λ.π. και μετά θα είναι ποιο καθαρό το τοπίο.
Φυλές που αξίζουν να είναι το πολύ 2 στον κόσμο λίγο που έκατσα να δω.

πολυ σωστα γρηγορα ειναι ! Αλλα τους SOL γιατι τους ξεχασες και αυτοι στις πυξιδες ανηκουν ή το εχεις και πολυ σιγουρο και απλα δεν αξιζει το κοπο να τους αναφερεις ? :rolf:
 

DeletedUser

Γιατί δεν φαίνεται να πηγαίνουν για πυξίδα. Αντίθετα δείχνουν ικανοί να πάρουν την ήπειρο τους.
 

DeletedUser

πολυ σωστα γρηγορα ειναι ! Αλλα τους SOL γιατι τους ξεχασες και αυτοι στις πυξιδες ανηκουν ή το εχεις και πολυ σιγουρο και απλα δεν αξιζει το κοπο να τους αναφερεις ? :rolf:
για πες μας και συ ''μυστικε παιχτη'' το νικναμε σου στον 30; η την ΚΟΤΑ;
 

DeletedUser

για πες μας και συ ''μυστικε παιχτη'' το νικναμε σου στον 30; η την ΚΟΤΑ;

θα στο πω εγω.... ενας Garfield ειναι απο τους κορ ποιο μεγαλος χτιστης πεθαινεις
και το ξερω πολυ καλα γιατι τον πηρα και επιτηρηση!!!

οσο για την SOL νουμπακλα-πυξιδιαρη μυστικε παικτη σημερα εκανε το πρωτο πλανακι του κοσμου και με μεγαλη επιτυχια
αντε κρυψου στο λαγουμι σου τωρα
 

DeletedUser31608

θα στο πω εγω.... ενας Garfield ειναι απο τους κορ ποιο μεγαλος χτιστης πεθαινεις
και το ξερω πολυ καλα γιατι τον πηρα και επιτηρηση!!!

οσο για την SOL νουμπακλα-πυξιδιαρη μυστικε παικτη σημερα εκανε το πρωτο πλανακι του κοσμου και με μεγαλη επιτυχια
αντε κρυψου στο λαγουμι σου τωρα


χαχαχαχα καλά εσύ είσαι είσαι και πολύ προ παίκτης να πούμε . Καταρχάς ότι είδες μέσα το είχα πριν 3 μέρες και δεν είχα βγάλει ούτε μονάδα για 3 μέρες , αν είχες περισσότερο στρατό από όσο είχα εγώ πριν αυτές τις μέρες τότε να λες ποιος είμαι και να με αποκαλεις κτιστη ... :oops:

Εγώ σαν παίκτης έχω αυτό το κώλυμα ( καλύτερα να μην αναφέρω την πραγματικοτητα ) και δεν αναφέρω παλιοτερους λογαριασμούς για προσωπικούς μου λόγους , αλλα όπως καταλάβατε αποκαλύφθηκε το ονοματάκι μου στο k30 χάρις τις πουστιές και κομπίνες τις SOl ! Είναι ενδιαφέρον η συζήτηση να μην την πούμε ? :ban: μπαααννν ??? μπαααα ερχετε κατι καλυτερο !!!

Καθώς έψαχνα co play έφεραν με τρόπο ένα παίκτη τους στο λογαριασμό μου και το βραδυ έδωσε επιτήρηση σε αυτούς ( Asklipoios , Εl grecο , Da viNci ) και είδαν ότι ήθελαν να δουν , αυτό είναι το παιχνίδι που συνηθίζουν τα παιδιά από την SOL χειροκροτήστε τους :clap:


Υ.Γ Για το ότι καταφέρατε να μάθετε ένα λογαριασμό μου σημαίνει πολλά , και αυτό δεν είναι ότι καλύτερο για εσάς θα τα πούμε στο παιχνίδι επειδή εκεί έμαθα να μιλώ εγώ , άντε και ξαφνικά γίνατε όλοι και λίγο digol ... :noob:


ΚΑΚΕΣ ΠΥΞΙΔΕΣ
 

DeletedUser

χαχαχαχα καλά εσύ είσαι είσαι και πολύ προ παίκτης να πούμε . Καταρχάς ότι είδες μέσα το είχα πριν 3 μέρες και δεν είχα βγάλει ούτε μονάδα για 3 μέρες , αν είχες περισσότερο στρατό από όσο είχα εγώ πριν αυτές τις μέρες τότε να λες ποιος είμαι και να με αποκαλεις κτιστη ... :oops:

Εγώ σαν παίκτης έχω αυτό το κώλυμα ( καλύτερα να μην αναφέρω την πραγματικοτητα ) και δεν αναφέρω παλιοτερους λογαριασμούς για προσωπικούς μου λόγους , αλλα όπως καταλάβατε αποκαλύφθηκε το ονοματάκι μου στο k30 χάρις τις πουστιές και κομπίνες τις SOl ! Είναι ενδιαφέρον η συζήτηση να μην την πούμε ? :ban: μπαααννν ??? μπαααα ερχετε κατι καλυτερο !!!

Καθώς έψαχνα co play έφεραν με τρόπο ένα παίκτη τους στο λογαριασμό μου και το βραδυ έδωσε επιτήρηση σε αυτούς ( Asklipoios , Εl grecο , Da viNci ) και είδαν ότι ήθελαν να δουν , αυτό είναι το παιχνίδι που συνηθίζουν τα παιδιά από την SOL χειροκροτήστε τους :clap:


Υ.Γ Για το ότι καταφέρατε να μάθετε ένα λογαριασμό μου σημαίνει πολλά , και αυτό δεν είναι ότι καλύτερο για εσάς θα τα πούμε στο παιχνίδι επειδή εκεί έμαθα να μιλώ εγώ , άντε και ξαφνικά γίνατε όλοι και λίγο digol ... :noob:


ΚΑΚΕΣ ΠΥΞΙΔΕΣ

ρε κακομοιρακο εισαι τοσο αστειος και ασχετος που βαζεις οποιον βρεις στο ακκ σου...ο κο σου μας εδωσε επιτηρηση και σου καναμε και φαρμ αστειε
με 25 αγροκτημα ειχες και τρενο μεσα καρανουμπακλα
μαλλον ντρεπεσαι πολυ για τους προηγουμενους κοσμους γιατι εισαι γνωστος πυξιδιαρης και γελαμε ολοι μαζι σου αυτη τη στιγμη στο σκαιπ

οσο για τα υπολοιπα εγω και η παρεα μου ειμαστε πολυ μα παρα πολυ προ παικτες και το δειχνουμε απο τωρα
οταν εσεις νομπλαρετε 800 χωριουδακια εμεις περνουμε 3χιλιαρα κοκκινα
αντε και καλη πυξιδα και εδω αν δεν σε προλαβω :clap:

υγ. μαθε και τους κανονες του παιχνιδιου που θα μας εριχνες και μπαν ασχετε του ελληνικου σερβερ
 

DeletedUser31608

ρε κακομοιρακο εισαι τοσο αστειος και ασχετος που βαζεις οποιον βρεις στο ακκ σου...ο κο σου μας εδωσε επιτηρηση και σου καναμε και φαρμ αστειε
με 25 αγροκτημα ειχες και τρενο μεσα καρανουμπακλα
μαλλον ντρεπεσαι πολυ για τους προηγουμενους κοσμους γιατι εισαι γνωστος πυξιδιαρης και γελαμε ολοι μαζι σου αυτη τη στιγμη στο σκαιπ

οσο για τα υπολοιπα εγω και η παρεα μου ειμαστε πολυ μα παρα πολυ προ παικτες και το δειχνουμε απο τωρα
οταν εσεις νομπλαρετε 800 χωριουδακια εμεις περνουμε 3χιλιαρα κοκκινα
αντε και καλη πυξιδα και εδω αν δεν σε προλαβω :clap:

υγ. μαθε και τους κανονες του παιχνιδιου που θα μας εριχνες και μπαν ασχετε του ελληνικου σερβερ



1)Σιγουρα δεν βαζω οπιο βρω , αυτο που ειχα βαλει ηταν και παλια co play μου οτι να ναι !

2)μου έκανες farm ? ναι το πρόσεξα παρολίγο να πάρω και ληστή :rolf:

3)25 αγρόκτημα και τρένο και δίνω πυξίδες και προς πληροφορία σου και 0 να είναι το αγρόκτημα μου δεν θα καταφέρεις να μου πάρεις χωριο και στο υπογράφω

4)Δεν είμαι γνωστός πυξιδιαρης επειδή ποτε δεν έφαγα πυξίδα άσχετε μονο στον hp μπορείς να πεις ότι έφαγα πυξίδα αλλα στην πραγματικότητα χάρισα τα χωρια μου στο digol κρίμα που δεν έχω τις παλιές συνομιλίες για να σου το αποδείξω

5)Προ παίκτες λέει ? Μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου έχεις , μάλλον δεν έχεις ιδέα τι πάει να πει προ ξαφνικά γίνατε όλοι προ που έτρεχα από πίσω του αρχηγού σας και όχι μονο για reclaim στον HP για δες παίκτες που γελάνε μαζί μου ....

6)μπορείς να δεις ξεκάθαρα αν νομπλαρα χωριο 800 πόντους , όταν είχα νομπλαρει το χωριο ήταν το μεγαλύτερο σε πόντους που είχε κατακτηθεί στο Κ30 άσε που το βραδυ θα έχω άλλο ένα τριχίλιαρο !

7)Δεν έχεις και τίποτα ιδιαίτερο στο πυρήνα σου για να πω το ίδιο για εσένα οποτε σε διαβεβαιώνω ότι θα συναντηθούμε μια μέρα

8)Εγώ δεν ζήτησα να φας ban και ούτε έκανα αίτηση αντίθετος είπα να μην γίνει αίτηση επειδή προτιμούσα να φύγετε με πυξίδες


Πραγματικά είσαι για κλάματα σαν εσένα είδα πόλους , ήρθαν και άλλοι skype και έκαναν και καλά τους προ και είδαμε τα χαλια τους πιάσε σειρά και εσύ τώρα ! Απαξιώ να απαντήσω σε άλλο ποστ σου ότι και να πεις είναι λίγο επειδή όσα ξέρεις τόσα λες


Καλές μάχες και ΤΙΜΙΕΣ !!!

Αχχχχ ξέχασα από τώρα είναι ξεκαθαρο ότι δεν είναι τίμιες , τουλάχιστο ας είναι καλές ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

1)μου έκανες farm ? ναι το πρόσεξα παρολίγο να πάρω και ληστή :rolf:

2)25 αγρόκτημα και τρένο και δίνω πυξίδες και προς πληροφορία σου και 0 να είναι το αγρόκτημα μου δεν θα καταφέρεις να μου πάρεις χωριο και στο υπογράφω

3)Δεν είμαι γνωστός πυξιδιαρης επειδή ποτε δεν έφαγα πυξίδα άσχετε μονο στον hp μπορείς να πεις ότι έφαγα πυξίδα αλλα στην πραγματικότητα χάρισα τα χωρια μου στο digol κρίμα που δεν έχω τις παλιές συνομιλίες για να σου το αποδείξω

4)Προ παίκτες λέει ? Μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου έχεις , μάλλον δεν έχεις ιδέα τι πάει να πει προ ξαφνικά γίνατε όλοι προ που έτρεχα από πίσω του αρχηγού σας και όχι μονο για reclaim στον HP για δες παίκτες που γελάνε μαζί μου ....

5)μπορείς να δεις ξεκάθαρα αν νομπλαρα χωριο 800 πόντους , όταν είχα νομπλαρει το χωριο ήταν το μεγαλύτερο σε πόντους που είχε κατακτηθεί στο Κ30 άσε που το βραδυ θα έχω άλλο ένα τριχίλιαρο !

6)Δεν έχεις και τίποτα ιδιαίτερο στο πυρήνα σου για να πω το ίδιο για εσένα οποτε σε διαβεβαιώνω ότι θα συναντηθούμε μια μέρα

7)Εγώ δεν ζήτησα να φας ban και ούτε έκανα αίτηση αντίθετος είπα να μην γίνει αίτηση επειδή προτιμούσα να φύγετε με πυξίδες


Πραγματικά είσαι για κλάματα σαν εσένα είδα πόλους , ήρθαν και άλλοι skype και έκαναν και καλά τους προ και είδαμε τα χαλια τους πιάσε σειρά και εσύ τώρα ! Απαξιώ να απαντήσω σε άλλο ποστ σου ότι και να πεις είναι λίγο επειδή όσα ξέρεις τόσα λες


Καλές μάχες και ΤΙΜΙΕΣ !!!

Αχχχχ ξέχασα από τώρα είναι ξεκαθαρο ότι δεν είναι τίμιες , τουλάχιστο ας είναι καλές ...

1) λογικο να μην παρεις το ληστη αφου το πηρα εγω :hmmm:

2) απο αυτο δειχνεις ποσο ασχετος εισαι

3) για αυτο δεν μας λες τα ονοματακια σου...σε ενα κοσμο σε ξερουμε πυξιδαρα εφαγες

4) οχι απλα προ παρα πολυ προ σου ειπα

5) λαθος μου ειναι λιγο μεγαλυτερο...αλλα και παλι για κλαματα ειναι

6) λογικο αφου οτι αξιζει μας παρακαλαει να το στρατολογησουμε...ετσι γινεται στις μεγαλες φυλες

7) εσυ και αλλοι 2-3 καημενοι μας βαλατε σε κληση και μας κανατε και υποδειξεις οτι ξερετε τους κανονες και θα φαμε μπαν...για να δεις ποσο ασχετοι ειστε

θα τα πουμε σε κανα μηνα αν υπαρχεις ακομα στο χαρτη...
 

DeletedUser

Γιατι παιζει βρομικα η σολ απο την στιγμη που ο δικος ΣΟΥ ο κο-πλευερ εδωσε επιτηρηση?!
Αυτο δεν μπορω να το καταλαβω τι ειδους λογικη ειναι αυτη?!
 

DeletedUser31608

Γιατι παιζει βρομικα η σολ απο την στιγμη που ο δικος ΣΟΥ ο κο-πλευερ εδωσε επιτηρηση?!
Αυτο δεν μπορω να το καταλαβω τι ειδους λογικη ειναι αυτη?!

Ο κο πλαυ μου επαιζε σε αυτους και καλα τσακκωθηκαν και δεν μιλουσαν και τον πεταξαν εξω και ξαφνηκα την ιδια μερα εδωσε και επιτηρηση στα φιλαρακια του ειναι πολυ λογικο αυτο ? :doh:
 

DeletedUser26309

6)μπορείς να δεις ξεκάθαρα αν νομπλαρα χωριο 800 πόντους , όταν είχα νομπλαρει το χωριο ήταν το μεγαλύτερο σε πόντους που είχε κατακτηθεί στο Κ30 άσε που το βραδυ θα έχω άλλο ένα τριχίλιαρο !

.

απλα θελω να σχολιασω το πιο **** επιχειρημα που εχω δει μεχρι στιγμης στο φορουμ του κ30.και ο βοηθεια οταν νομπλαρε το πρωτο του χωριο που ηταν 800 ποντους περιπου το πιο μεγαλο του κοσμου ηταν
 

DeletedUser33006

Παντελη οπως να ναι τα λες...ο σωτος εκανε χοντρη ******* και τον πεταξε απο το ακκ αυτος που το ειχε....μετα βρηκε εσας και μπηκε φορ φαν απο οτι φαινεται....σε καμια περιπτωση δν του ειπαμε να μπει σε εσας και να κανει ολα αυτα....μονος του το επελεξε αρα την σολ μη την αναφερεις καθολου....γτ πολλοι κομπλεξικοι γινατε ολοι και σας φταιει η σολ...ελεος...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή