Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Εγω δεν καταλαβα (ισως και να ειμαι ****ς δεν ξερω) γιατι μιλατε τοσες σελιδες για την σολ ενω καλλιστα αν νομιζατε οτι υπαρχει καποια παρανομια θα μπορουσατε να κανετε αιτηση υποστηριξης....επισης πεταχτηκανε και κατι αλλα τσουτσεκια ακυρα...για ποιο λογο;Ειστε με την δικαιοσυνη και καλα εσεις;Τι σκοπο εχετε;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εγω δεν καταλαβα (ισως και να ειμαι ****ς δεν ξερω) γιατι μιλατε τοσες σελιδες για την σολ ενω καλλιστα αν νομιζατε οτι υπαρχει καποια παρανομια θα μπορουσατε να κανετε αιτηση υποστηριξης....επισης πεταχτηκανε και κατι αλλα τσουτσεκια ακυρα...για ποιο λογο;Ειστε με την δικαιοσυνη και καλα εσεις;Τι σκοπο εχετε;

Καλα εσυ πρεπει να εισαι ο τυπος που ειδες 50 απαντησεις σε ενα βραδυ και νομιζες οτι βγηκαν ολοι οι haters της SOL. Ειναι 2 ατομα!!!(private-solonoob) και εχει βγει ολη η SOL για να κραξει αυτους τους 2 παικτες.
Για το ακυρα τσουτσεκια μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος;:)
 

DeletedUser30692

Καλά ρε private player και τι είδε... ? Τη νουκε σου ? που νομπλάρεις απο τους 2.700 ποντους ζήτημα να εχεις αγροκτημα 24 ?

Τι είδε δλδ που δεν θα αλλάξει στο μέλλον...Όλα τα από πάνω τα βλέπω κλαψ κλαψ κλαψ :'(

Ανέστη για εσένα πάει το τσουτσέκι λογικά :D .
 

DeletedUser33149

Μεγάλο λάθος χάλια συμπεριφορά απο σεβασμό τίποτα τελικά τι μπορεί να είναι άραγε? Χμμμμ
Την διπλωματια ισως της φυλης? χμμ?Τι μπορει να ειδε ολο το φορουμ? α ναι οχι το ξεχασα εσεις δεν το κανετε αυτο!

Ειστε Προ παικτες το ξεχασα :) :clap:
 

DeletedUser30692

ΠΟια διπλωματία βρε...που θα έχουν αλλάξει 1.000 πράγματα μέχρι τότε. Ποιο φορουμ θα ειδα αν λετε ανεκδοτα στο καφενειο ?

Μην λέτε μπούρδες... αν είναι δυνατόν όποτε θες σου λέω τη δικιά μας διπλωματία...:D
 

DeletedUser31147

δεν ειμαι απλα μεγαλος ειμαι τεραστιος
φημες λενε οτι οι μικροι παικτες προσπαθουν παντα με οτι μεσο εχουν να φτασουν τους μεγαλους
οση λασπη και να ριξετε σε μενα στον EL greco ή σε οποιο αλλο μελος θελετε ολοι ξερετε ποια ειναι μακραν η καλυτερη φυλη

υγ. ΜΟΝΟ ΣΟΛ ΝΟΥΜΠΑΚΙΑΑΑ :cop:

Η αποθέωση εδώ ..
Πήρε επιτήρηση , βγήκε στο forum να πει κτήρια ,αριστους και ελαφρά , και λάσπη του ρίχνουν οι άλλοι .
Και όχι μονο αυτό ..την επιτήρηση την άλλαξαν τρεις από εκεί .. γιατί άραγε ? δεν κατάλαβε ο πρώτος τι διάβαζε και ήθελε και δεύτερη και τρίτη γνώμη ?
Πάντως να ξέρετε ότι όσο βγαίνετε και κάνετε τα κοκόρια τόσο ποιο πολύ πλακα έχετε και τόσο ποιο πολύ θα τραβάει το θέμα . Αυτό εδώ πλέον δεν είναι post αλλα η δημοσια διαπόμπευση σας


ΠΟια διπλωματία βρε...που θα έχουν αλλάξει 1.000 πράγματα μέχρι τότε. Ποιο φορουμ θα ειδα αν λετε ανεκδοτα στο καφενειο ?

Μην λέτε μπούρδες... αν είναι δυνατόν όποτε θες σου λέω τη δικιά μας διπλωματία...
haha.gif
επιτήρηση να του δώσεις να δει και αυτός τα ανέκδοτα στο καφενείο σας μιας και δεν είναι σοβαρό το θέμα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33149

Συνφωνώ απολύτως με τον Easy Rider.
Με το να μου πεις την διπλωματία δεν αλλάζει κάτι και βεβαίως δεν με ενδιαφέρει και η διπλωματία σας και τίποτα :grrr2:
 

DeletedUser

Η αποθέωση εδώ ..
Πήρε επιτήρηση , βγήκε στο forum να πει κτήρια ,αριστους και ελαφρά , και λάσπη του ρίχνουν οι άλλοι .
Και όχι μονο αυτό ..την επιτήρηση την άλλαξαν τρεις από εκεί .. γιατί άραγε ? δεν κατάλαβε ο πρώτος τι διάβαζε και ήθελε και δεύτερη και τρίτη γνώμη ?
Πάντως να ξέρετε ότι όσο βγαίνετε και κάνετε τα κοκόρια τόσο ποιο πολύ πλακα έχετε και τόσο ποιο πολύ θα τραβάει το θέμα . Αυτό εδώ πλέον δεν είναι post αλλα η δημοσια διαπόμπευση σας

θες να στα πω και αναλυτικα? θες και πριντ σκριν?
παλι μπαν δεν μπορεις να μου ριξεις ασχετε που ξερεις και τους κανονες και μας πουλας και μουρη
αντε κρυψου σε κανα λαγουμι
 

DeletedUser31147

@ walker17
Εγώ δεν έκανα τίποτα να ντρέπομαι για να κρυφτώ ..εσύ αναγκαστικές να πάρεις επιτήρηση έναν όπως λες νούμπα γιατί έτρεμες από τον φόβο σου να μην σε φάει στο μέλλον και ήθελες να ξέρεις τι έχει και τι δεν έχει .. Όσο για BAN ? Που είδες εγώ να λέω να φας ban ? από την αρχή είπα ότι μονο ο ιδιοκτητης του λογαριασμού μπορεί να σου κάνει αίτηση και αυτός δεν θέλει .. Απλά ..έχετε τόση πλακα με τις δικαιολογίες που τραυλίζετε εδώ που δεν μου κάνει καρδια να σταματήσω .
Έλα όμως πες την αλήθεια .. από χθες κάθε 5 λεπτά συνδέεσαι κάνοντας την προσευχή σου πριν μπας και δεις καμια κακια οθόνη ...
 

DeletedUser

Καλα εσυ πρεπει να εισαι ο τυπος που ειδες 50 απαντησεις σε ενα βραδυ και νομιζες οτι βγηκαν ολοι οι haters της SOL. Ειναι 2 ατομα!!!(private-solonoob) και εχει βγει ολη η SOL για να κραξει αυτους τους 2 παικτες.
Για το ακυρα τσουτσεκια μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος;:)

τα ειπαμε και σκυπε...μονο 2 οι χατερς...οτι πεις ανεστη...για δες ποιος αρχησε να λεει για την σολ....δν εχω να πω κατι αλλο...και ουτε θα κατσω να ασχοληθω...ελα που δεν καταλαβες για τα ακυρα τσουτσεκια... ;)
 

DeletedUser30692

Η ευθύνη είναι 1000% του παίκτη...Δηλαδή εγώ αν μπερδευτώ και δώσω σε κάποιον επιτήρηση κτλθως λες και δεν θα τη δεχτεί...Είναι ακριβώς το ίδιο. Προσέχεις που δίνεις επιτηρήσεις...

Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί έρχονται και απο την ~CP~ και απο άλλες φυλές και συζητάνε το θέμα...τι γίνεται ρε παιδιά ?

(Ανέστη στο είπα ότι πήγαιναν για εσένα τα τσουτσέκια :p )
 

DeletedUser33149

Δεν σημαίνει ότι επειδή δεν θέλει να σε κάνει μπαν ο Privater Player δεν θέλω και εγώ ;):axe:
 

DeletedUser

@ walker17
Εγώ δεν έκανα τίποτα να ντρέπομαι για να κρυφτώ ..εσύ αναγκαστικές να πάρεις επιτήρηση έναν όπως λες νούμπα γιατί έτρεμες από τον φόβο σου να μην σε φάει στο μέλλον και ήθελες να ξέρεις τι έχει και τι δεν έχει .. Όσο για BAN ? Που είδες εγώ να λέω να φας ban ? από την αρχή είπα ότι μονο ο ιδιοκτητης του λογαριασμού μπορεί να σου κάνει αίτηση και αυτός δεν θέλει .. Απλά ..έχετε τόση πλακα με τις δικαιολογίες που τραυλίζετε εδώ που δεν μου κάνει καρδια να σταματήσω .
Έλα όμως πες την αλήθεια .. από χθες κάθε 5 λεπτά συνδέεσαι κάνοντας την προσευχή σου πριν μπας και δεις καμια κακια οθόνη ...

καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται :)

- - - Eνημερώθηκε - - -

Δεν σημαίνει ότι επειδή δεν θέλει να σε κάνει μπαν ο Privater Player δεν θέλω και εγώ ;):axe:

κανε με τοτε να σε δουμε :confused:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
τα ειπαμε και σκυπε...μονο 2 οι χατερς...οτι πεις ανεστη...για δες ποιος αρχησε να λεει για την σολ....δν εχω να πω κατι αλλο...και ουτε θα κατσω να ασχοληθω...ελα που δεν καταλαβες για τα ακυρα τσουτσεκια... ;)

Ηξερα οτι μετα το block που "εριξες" και αποθεωσες τον εαυτο σου για τη σοφη κινηση θα εβγαινες εδω να πεις τη σαχλαμαρα σου. Ακου τωρα μικρε TORRES. Οι μονοι που εχουν βγει να κραξουν ειναι ο private και ο solonoob και ο Easy απλα λεει τα πραγματα οπως ειναι. Τους λογαριασμους σας βαριεμαι να τους μετραω παλι. Και κλασσικα εντος 10 ωρων λογικα θα εχει εμφανιστει και αλλος παικτης. Πρεπει να το ξαναδεις παλι λοιπον τη συζητηση και να κοψεις το υφακι. Για το ακυρα τσουτσεκια νομιζα οτι μιλησες για σενα, και για μια στιγμη νομιζα πως εχεις αυτογνωσια, γιατι οντως πεταχτηκες στο ακυρο και ειπες τη βλακεια σου. Αληθεια ειχες ποτε σου πανω απο 10 χωρια;:oops: Ευκαιρια να πας τωρα που ειναι καλοκαιρακι.

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΟΟΟΣ
 

DeletedUser33149

walker17 η αλλιως Da vinci χαχαχαχα μην με κανεις και γελαω ρε εμ φταις εμ βγαινεις και απο πανω ποιος εισαι τελικα ρε για πες μας? Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ? Σε γελασανε μαγκα μου, η μαγκια σου φανηκε παντως που ανταλαζατε επιτηρησεις και εχουμε και αποδιξεις χαχαχα δεν αρκουσε να επερνε ο ενας επιτηρηση επρεπε να παρουν και οι 3 χαχαχαχα.Πολυ σοφο αυτο που εκανες.Και λιγο ντιγκολ που λεμε!
 

DeletedUser

Ηξερα οτι μετα το block που "εριξες" και αποθεωσες τον εαυτο σου για τη σοφη κινηση θα εβγαινες εδω να πεις τη σαχλαμαρα σου. Ακου τωρα μικρε TORRES. Οι μονοι που εχουν βγει να κραξουν ειναι ο private και ο solonoob και ο Easy απλα λεει τα πραγματα οπως ειναι. Τους λογαριασμους σας βαριεμαι να τους μετραω παλι. Και κλασσικα εντος 10 ωρων λογικα θα εχει εμφανιστει και αλλος παικτης. Πρεπει να το ξαναδεις παλι λοιπον τη συζητηση και να κοψεις το υφακι. Για το ακυρα τσουτσεκια νομιζα οτι μιλησες για σενα, και για μια στιγμη νομιζα πως εχεις αυτογνωσια, γιατι οντως πεταχτηκες στο ακυρο και ειπες τη βλακεια σου. Αληθεια ειχες ποτε σου πανω απο 10 χωρια;:oops: Ευκαιρια να πας τωρα που ειναι καλοκαιρακι.

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΟΟΟΣ

χαχαχα λιγο κομπλεξικος....δν χρειαζεται να σου πω τι εχω κανει...θες να σου πω και αλλους π κραζουν σολ; εσυ και ο κολλητος σου ο λεωνιδας(πρωταθλητης τα εχουμε πει και σκυπε)οταν εγω σου λεγα αλλα εσυ μ ελεγες για τους c-p μου κομπλεξικε ανεστη... (Εξαφανησε με απο το φορουμ μεγαλε προ παιχτη.. τωρα καταλαβα ποιος εισαι αληθεια καλο καψιμο παω για μπανακι εγω)(εχετε πολλες απωλειες απο τα βαρβαρα των 800 ποντων;)
 

DeletedUser31147

Η ευθύνη είναι 1000% του παίκτη...Δηλαδή εγώ αν μπερδευτώ και δώσω σε κάποιον επιτήρηση κτλθως λες και δεν θα τη δεχτεί...Είναι ακριβώς το ίδιο. Προσέχεις που δίνεις επιτηρήσεις...

Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί έρχονται και απο την ~CP~ και απο άλλες φυλές και συζητάνε το θέμα...τι γίνεται ρε παιδιά ?

(Ανέστη στο είπα ότι πήγαιναν για εσένα τα τσουτσέκια :p )
Δεν είμαι στην διοίκηση της φυλής μου και δεν την αντιπροσωπεύω εδώ . Μετέχω σαν παίχτης όμως στον κόσμο αυτό , διαβάζω δημόσιο forum και ασυνάρτητες δικαιολογίες κάτι που μου δίνει το δικαίωμα να εκφράσω την γνώμη μου . Αν σας έχω στριμώξει άσχημα δεν φταίω εγώ αλλα αυτά που γράφετε και πάτε να βγείτε και από πάνω .. Άσε που με κάθε post τα κάνετε χειρότερα τα πράγματα ..πριν λίγο για παράδειγμα ο elgreko παραδέχτηκε ότι διαθέτει print από την επιτήρηση που πήρε .. Τι άλλη απόδειξη χρειασετε για να γίνουν κατανοητές οι εξαρχής προθέσεις του ?

φιλακια :D θα τα πουμε στο παιχνιδι αν δεν εχεις φαει μεχρι τοτε μπαν οπως αλλοι 7 απο τη φυλη σου :oops:


εδώ τι έχουμε ? δεν έχουμε από την δικια σας φυλή κριτική και ειρωνεία για την δικια μου ? Γιατί να μην το κάνω και εγώ το ίδιο ?
 

DeletedUser

walker17 η αλλιως Da vinci χαχαχαχα μην με κανεις και γελαω ρε εμ φταις εμ βγαινεις και απο πανω ποιος εισαι τελικα ρε για πες μας? Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ? Σε γελασανε μαγκα μου, η μαγκια σου φανηκε παντως που ανταλαζατε επιτηρησεις και εχουμε και αποδιξεις χαχαχα δεν αρκουσε να επερνε ο ενας επιτηρηση επρεπε να παρουν και οι 3 χαχαχαχα.Πολυ σοφο αυτο που εκανες.Και λιγο ντιγκολ που λεμε!

ρε ταραμα και ολος ο κ30 να επερνε επιτηρηση ειναι νομιμο γιατι εσεις μας την δωσατε αντε κρυψου παλι τωρα....και βγαλε και καθολου στρατο γιατι γελαμε μαζι σου στο σκαιπ
 

DeletedUser31608

Καλά ρε private player και τι είδε... ? Τη νουκε σου ? που νομπλάρεις απο τους 2.700 ποντους ζήτημα να εχεις αγροκτημα 24 ?

Τι είδε δλδ που δεν θα αλλάξει στο μέλλον...Όλα τα από πάνω τα βλέπω κλαψ κλαψ κλαψ :'(

Ανέστη για εσένα πάει το τσουτσέκι λογικά :D .


Τι ειδε αληθεια ρωτας ?

α) Διπλωματια φυλης
β) Χωριο μου (25 ηταν και πριν 4 μερες και παλι ομως εγω σου λεω οτι θα φας πυξιδα με το 25 αρι :rip: )
γ) Φορουμ φυλης οπου αναφερουμε σημαντικα θεματα
δ) Ειμαι υπευθηνος επιθεσης και στα προσωπικα μου μηνυματα ειχα αναφορα απο ολους τους επιθετικους μας παικτες

Λιγα ειναι αυτα ετσι ? :noob:

νομπλαρα οταν ημουν 3600 και αφου καθαρησα μαζι με τους συμπαικτες μου τα 3/4 της γειτονιας !
μετα μου κατεδαφησαν ακαδημια και οπλοποιειο επειδη τους ειχα νομπλαρει και τωρα φαρμες εγιναν και αυτοι ....


Ξαφνηκα εγινες και εσυ ο παικτουρας να κρινεις εμενα ? , εσυ που με παρακαλουσες να ερθω στην φυλη σου σαν goten που επαιζες ? :doh:

Και βεβαια λογικο ειναι εκει που εμπλεξες θα αλαξεις και εσυ ......
 

DeletedUser30692

Απλά μια παρατήρηση έκανα... Δεν είπα κάτι ούτε υπονόησα τίποτα... Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ΚΑΘΟΛΟΥ το τι έγινε και από το φόρουμ το έμαθα...αλλά δεν μπορώ τώρα να ακούω τον άλλον να λέει το οτιδήποτε επειδή έδωσε σε λάθος άτομο επιτήρηση...Ας έδινε σε κάποιον απο τη φυλή του.

Τώρα τι εννοείς στρίμωγμα ... Απλά υπερασπίζεσαι έναν παίκτη...δεν είδα κάπου να στρίμωξες κανέναν...



Έδωσε ένας παίκτης της Corr σε έναν δικό μας επιτήρηση ... και την πήρε... ποιανού είναι το λάθος...?
Και που είναι το πρόβλημα . Να είναι πιο προσεκτικός την επόμενη φορά.


Τι ειδε αληθεια ρωτας ?

α) Διπλωματια φυλης
β) Χωριο μου (25 ηταν και πριν 4 μερες και παλι ομως εγω σου λεω οτι θα φας πυξιδα με το 25 αρι :rip: )
γ) Φορουμ φυλης οπου αναφερουμε σημαντικα θεματα
δ) Ειμαι υπευθηνος επιθεσης και στα προσωπικα μου μηνυματα ειχα αναφορα απο ολους τους επιθετικους μας παικτες

Λιγα ειναι αυτα ετσι ? :noob:

νομπλαρα οταν ημουν 3600 και αφου καθαρησα μαζι με τους συμπαικτες μου τα 3/4 της γειτονιας !
μετα μου κατεδαφησαν ακαδημια και οπλοποιειο επειδη τους ειχα νομπλαρει και τωρα φαρμες εγιναν και αυτοι ....


Ξαφνηκα εγινες και εσυ ο παικτουρας να κρινεις εμενα ? , εσυ που με παρακαλουσες να ερθω στην φυλη σου σαν goten που επαιζες ? :doh:

Και βεβαια λογικο ειναι εκει που εμπλεξες θα αλαξεις και εσυ ......


1.) Η διπλωματία αλλάζει.
2) Όταν είσα υπεύθηνος επίθεσης προσέχεις που δίνεις επιτήρηση.
3.) δεν εχω καταλάβει ακόμη ποιος εισαι .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή