Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31752

Προτείνω να πάτε στην 64...λογικά καλή θα είναι....κ δεν θα έχετε αντίπαλο....θα την κλείσετε μόνοι σας...
 

DeletedUser28045

το θεμα ειναι οτι θελουμε να εχουμε αντιπαλους να τπτ γατοπαρδους σαν εσενα που νομιζουν οτι ειναι αστειοι
 

DeletedUser33006

Σε οποια και να πατε θα κλεισετε εσεις την ηπειρο:rolf:
Αρα τζαμπα μας ρωτας :grrr:
 

DeletedUser28045

Κ30 : SOL
Φιλαρακι του τασουλη θα εισαι δεν αξιζει να μιλας μιλα με τον νικο προτου ποσταρεις στο φορουμ για παρτη μου .
 

DeletedUser33006

Δεν νμζ να νοιαζει τον νικο τι γραφω γω στο φορουμ...:grrr:
 

DeletedUser28045

Οχι δεν ξερω ειμαι ασχετος βασικα ειμαστε οι ασχετοι που ψαχνουμε να μπουμε με την καλητερη φυλη του κ30 αυτος που πιστευει οτι εχει την καλυτερη ας μου δηλωσει ηπειρο να παιζουμε φαπες γιατι εμεις οι ασχετοι του1 δεν ξερουμε!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τοτε αυτο που εκτιμω σε σενα ειναι η αυτογνωσια που σε καταβαλλει...
Οσο για τις φυλες θεωρω οτι θα τοποθετηθουν βαση βαρβαρων...
 

DeletedUser

ε τοτε δεν τον καλυπτει γτ θελει δυνστες φυλες...
 

DeletedUser18669

Οχι δεν ξερω ειμαι ασχετος βασικα ειμαστε οι ασχετοι που ψαχνουμε να μπουμε με την καλητερη φυλη του κ30 αυτος που πιστευει οτι εχει την καλυτερη ας μου δηλωσει ηπειρο να παιζουμε φαπες γιατι εμεις οι ασχετοι του1 δεν ξερουμε!

εχασα το καλαμι μου,το βρηκε καποιος;
 

DeletedUser28045

λογια λογια και μονο λογια βλεπω περιμενω να σας δω ινγαμε γιατη 45 βλεπω να παμε στον φιλο μου τον rossi ...
 

DeletedUser31752

Χαχαχαχα ....ωραίος ρε φίλε για αυτό σε πάω ....(βόλτα)
 

DeletedUser28045

ωραια αντε μαζευτείτε 45 ολοι να φατε φαπες ....
 

DeletedUser24216

Πιστευω οτι αν ολοι μπειτε οπουδηποτε αλλου εκτος της 44, θα διευκολυνετε σημαντικα την πρωτη φαση του πλανου μου.
 

DeletedUser

Ο παίκτης Buttercup θα πρέπει να φάει ban πιστεύω .
σφετερίζεται τα δικαιώματα των διαχειριστών , δεν ανεχόμαστε ειρωνείες φίλτατε .

Παρακαλώ οι διαχειριστές να κάνουν σωστά την δουλειά τους ...

Υ.Γ. Ακόμα ο Σωτήρης να φάει μπαν εγώ αμέσως , γιατί ρε αιγόκερε την έχει μεγαλύτερη μήπως ? εε?
 
Κορυφή