Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32834

@Darkling εμεινα τωρα!!!Σκεφτομαι να αλλαξω το ονομα της φυλης στον 30 (οταν θα ανοιξει)!Απο Breaking Mad θα γινει η Κιντερ Εκπληξη!ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

DeletedUser31752

Θα μπειτε με τα παλικαρια απο GOT??Ελπιζω μονο να μην εχετε παλι μεσα τους αμπαλους-ανενεργους-ανυπαρχτους αρχηγους του 29...Καλη επιτυχια να εχετε Νικολα!!

Τιποτα απλως να ενημερωσω οτι εσυ διαλεξες να πας στην φυλη εκεινη...

Ενταξει φυσικα αυτο απο φυλες που ξερουμε απο παλια. Θα υπαρχουν και νεες φυλες οπως τη δικια μου και του -Orthodox- τη SOL που και εμεις θα παιξουμε σοβαρα. Εγω προσωπικα ελπιζω να διακριθουν νεοι παικτες και οχι παντα οι ιδιοι ετσι κατι φρεσκο. Αυτο θα με χαροποιουσε και ομως δε ξερω τη να περιμενω απο το κοσμο ομως δε ξαναεπαιξα με τις συγκεκρημενες ρυθμισεις αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.

Για αυτο σε παω μωρη παικταραααααα

=============================================================================================

Να ενημερωσω οτι οποια φυλη βαλει το ονομα Sun Of The Beach τον εχει κλειση απο τωρα τον 30
 

DeletedUser

αφου το λες ειδικα εσυ μαλλον πρεπει να ετοιμαζομαστε για κ31...
 

DeletedUser32487

Τιποτα απλως να ενημερωσω οτι εσυ διαλεξες να πας στην φυλη εκεινη...



Για αυτο σε παω μωρη παικταραααααα

=============================================================================================

Να ενημερωσω οτι οποια φυλη βαλει το ονομα Sun Of The Beach τον εχει κλειση απο τωρα τον 30


Ωραια τοτε θα την ονομασω ετσι τι φυλη μου να κλεισω και εγω 1 κομσο επιτελους!
 

DeletedUser32487

η ζοομ ειναι εσεις τα παιδια απο το κοσμο 1?
 

DeletedUser28045

25 Στρατολογηση κλειστη,Σ.Ε Ανοιχτες,Συμμαχιες κλειστες


Και ψαχνουμε ηπειρο να μπουμε αν θελε στειλε μηνυμα αν εχετε προτιμησεις
 
Κορυφή