Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19330

Να πω και εγώ ως παρατηρητής του 30 ότι πολλοί από τους καλούς παίχτες είναι μαζεμένοι στους κ26-κ29(και στον κ1 οι υπόλοιποι ήρωες που αντέχουν μέχρι σήμερα) οπότε αναμένετε να μπουν 1 με 2 καλές φυλές που να το πάνε και σοβαρά.



Ε ο 26 νομιζω ειναι φανερο πλεον η πλαστιγκα γερνει προς το μερος μας λες να μπει στον 30 καμια doom squad απο cxc?
 

DeletedUser

Ε ο 26 νομιζω ειναι φανερο πλεον η πλαστιγκα γερνει προς το μερος μας λες να μπει στον 30 καμια doom squad απο cxc?

Απ'όσο κατάλαβα (προσωπικά) τα μέλη της CxC είναι αρκετά απασχολημένα με τον κόσμο 26.
 

DeletedUser

Ε ο 26 νομιζω ειναι φανερο πλεον η πλαστιγκα γερνει προς το μερος μας λες να μπει στον 30 καμια doom squad απο cxc?

Μόνο ένα έχω ξέρω για αυτό το θέμα. :p
Ο passarhs είχε φτιάξει την ουτ στον 29 αλλά διαλύθηκε. :D
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ασχετο με το θεμα αλλα τα στατς του ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ ειναι πραγματικα η εχει θεμα το tw stats?
 

DeletedUser

Ναι μωρέ. Αφού όλοι έτσι κάνουμε. Το ξέρεις και εσύ από προσωπικής εμπειρίας αν δεν απατώμαι.
Πάντως από τότε που άνοιξε ο 26 να έχω μπει σε καινούργιο κόσμο και το χωριουδάκι μου να μην έχει φάει πυξίδα δεν έχει συμβεί.
Κακό πράγμα βρε παιδί μου. :rip:

Edit
Στα σοβαρά τώρα αν τα αγόρια της ουτ πετάξουν τα όπλα κατά τον Ιούλιο η doom squad μάλλον έρχετεεεε.:cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19330

εγω ευτυχως την πυξιδα την εχω γλητωσει μεχρι τωρα
 

DeletedUser32834

Breaking Mad θα ειναι μια φυλη.Οποιος θελει να μπει στην φυλη να στειλει μυνημα στο skype (Γιώργος-Αλέξης Σεμ.) δεν θα παιζω με αυτο το ονομα αλλα ολοι μπορουν να μπουν στην φυλη εχουμε μαζευτει γυρω στα 15-20 ατομα μεχρι στιγμης...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Να πω και την γνωμη,ο κ30 θα ειναι ο πιο ωραιος,δυσκολος και καλοκαιρινος κοσμος.Ερε επιτηρησεις που θα πεσουν οι μισοι θα ειναι στην θαλασσα οι αλλοι μισοι στο pc να παιρνουν επιτηρησεις τους αλλους (παει εναλλαξ μια ο ενας μια ο αλλος,και απο οτι εχω μαθει απο φιλους θα υπαρξουν αρκετα κοπλευ για αυτον τον λογο)
 

DeletedUser32487

Ναι το σκεφτηκα και εγω και θα κανονισω κοπλευ.

Επισης υπαρχει καποιος αλλος ο οποιος θα κανει φυλη?
 

DeletedUser28045

Ονομα φυλης:ZOOM = Zero Objective Or Motive
Αποτελειται απο: 12-13 ατομα
Εμπειρια:μονο εναν κοσμο!
 

DeletedUser24216

Αλλη μια εδω, κατα 90% θα εξαρτηθει αν θα μαζευτουμε 20-25 ατομα απ το crew της TWA του Κ19.
 
Κορυφή