STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32301

Βασικα αν νικησει η CxC αυτο θα οφειλεται σχεδον αποκλειστικα στην αμυνα που επαιξαν οι πρωην Μυγες στην 54,καθως καθυστερησαν τους OUT για να μειωσει ολο και περισσοτερο την ψαλιδα η CxC..
 

DeletedUser30758

Πάνο μπορουμε να μιλάμε ώρες για το ποιος εκανε τι και πως......δεν κρίνω τις παικτικές ικανότητες κανενός ουτε τη στρατηγικη κρίνω τη στάση ζωής μερικών, γιατί περί στάσης ζωής προκειται. Τα υπόλοιπα ειναι απλά φιλοσοφίες.
Το τι καναμε εμείς για τη LOD το ξερουν αυτοι που πρέπει και το εμαθαν και αυτοι που επίσης θελαμε να το μάθουν. Να παρακαλάς να βοηθήσεις και να σου λένε οχι σημαίνει κάτι άλλο.....Αλλά ακόμη κ καμία βοήθεια να μην είχαμε δώσει ειναι σωστό οι αρχηγοί να πηδανε απο το καράβι ή να πατανε διαγραφή? Μπορει για εσενα να ειναι φυσιολογικό για εμενα δεν ειναι.....με τετοια λογική και με παίκτες ανδρίκελα ρουφιάνους και ξεφτυλες εγινε οτι εγινε.....και αυτο μεσα στο παιχνίδι λενε εδω οι διάφοροι.....

Και κατι άλλο και ο δικός μου ο co-play απο εσας ειναι τι σημαίνει αυτο? Γαμω τα παιδια, τι σημαίνει αυτό??
Αντε καλη συνέχεια....
 

DeletedUser18255

Πραγματικα οι πρωην μυγες επαιξαν τρομερη αμυνα και σιγουρα καθυστερησαν τη out μεχρι να φαει η cxc τη lod αλλα δε θα πρεπει να ξεχναμε οτι οι πρωην μυγες μπηκαν και προσαρτηθηκαν στη cxc για να παιξουν και σιγουρα βοηθηθηκαν σε πολυ μεγαλο βαθμο απο τη cxc για να τα καταφερουν τωρα τι εκαναν οι out με τους lod δεν εχω ιδεα αλλα οπως λενε και αυτοι ισως να μην επαιξε καθολου η lod :help
 

DeletedUser32301

Πραγματικα οι πρωην μυγες επαιξαν τρομερη αμυνα και σιγουρα καθυστερησαν τη out μεχρι να φαει η cxc τη lod αλλα δε θα πρεπει να ξεχναμε οτι οι πρωην μυγες μπηκαν και προσαρτηθηκαν στη cxc για να παιξουν και σιγουρα βοηθηθηκαν σε πολυ μεγαλο βαθμο απο τη cxc για να τα καταφερουν τωρα τι εκαναν οι out με τους lod δεν εχω ιδεα αλλα οπως λενε και αυτοι ισως να μην επαιξε καθολου η lod :help

ε ναι επεσαν με κατεβασμενα τα χερια..δεν ειναι δυνατον σε πλανο να χανεις 200 χωρια καθε φορα,και την επομενη μερα αλλα 100...Φανηκε οτι η LOD ηταν αλλη μια φυλη με μεγαλο ογκο αλλα ελαχιστη ενεργιτικοτητα..(ισως και ικανοτητα)
 

DeletedUser18900

ακομα και τωρα παρακαλας?φανταζομαι πως εκανες οταν γυρισες και ειδες αυτο που ειδες στο ακκαουντ σου...φανταζομαι πως θα εκανες στο σκαιπ(δεν σε ακουσει ποτε αλλα μου ειπαν πως εισαι πολυ καλος) :rolf:...αιντε να αφησω τον τσομπανακο σταμ σταμ(δεν πιστευω να φαω ban για αυτο,γιατι ο ιδιος ετσι ονοματιζει ενα χωριο του) να μιλησω λιγο σοβαρα...

μπηκα σε εναν κοσμο να παιξω,και να ευχαριστηθω, γιατι ειδα οτι ειναι ενας απο τους καλυτερους κοσμους που εχουν ανοιξει, με παιχτες πολυ καλους, αναγνωρισμενης αξιας και απο τους δεν και απο τοους μεν.
στην τελικη τον κοσμο θα τον παρετε αλλα δεν χρειαζετε να φτανετε σε τετοιου ειδους μεθοδους(και μην κανετε την ηλιθια ερωτηση),κανετε κακο τουλαχιστον σε αυτους τους παιχτες που θελουν να παιξουν,λογικα θα τους αφησετε να παιζουν με τα βαρβαρα...

κίτσο αγόρι μου να σε πληροφορήσω ότι είχα πλήρη γνώση του τι γεινοτανε στον λογαριασμο.. οποτε τα εγκεφαλικά τα άφησα σε εσάς που καταφέρατε να τσιμπήσετε 10 ανυπεράσπιστα χωρια...

εμενα όπως είδες η φυλή μου με στήριξε όσο δεν πάει...
αναρωτήσου όμως αν συνέβαινε σε εσένα η δικια σου θα έκανε το ίδιο???

βρε άτιμο άμα θες τόσο πολύ να με ακούσεις δεν έχεις παρα να μου το ζητήσεις...
 

DeletedUser21908

κίτσο αγόρι μου να σε πληροφορήσω ότι είχα πλήρη γνώση του τι γεινοτανε στον λογαριασμο.. οποτε τα εγκεφαλικά τα άφησα σε εσάς που καταφέρατε να τσιμπήσετε 10 ανυπεράσπιστα χωρια...

εμενα όπως είδες η φυλή μου με στήριξε όσο δεν πάει...
αναρωτήσου όμως αν συνέβαινε σε εσένα η δικια σου θα έκανε το ίδιο???

βρε άτιμο άμα θες τόσο πολύ να με ακούσεις δεν έχεις παρα να μου το ζητήσεις...


αν απο ολα αυτα που εγραψα καταλαβες οτι θελω να σε ακουσω,μπορω να πω οτι εισαι τσακαλι...
στο μνμ θα μου απαντησεις?να κανουμε και λιγο χαβαλε?...
αλλα παλι εσυ πως την πατησες με το χωριο?μονο εσυ δεν μπορσες να παρεις χωριο με τοιχος 20 και μεσα στην νυχτερινη?
λιγο δεν μπορεσες να μοιασεις τους καλους παιχτες που εβαλαν αμυνες...


u.γ δεν ηταν και 10...μην λες ψεματα...εδω η δικη σου σε κανιβαλιζαν...
 

DeletedUser21908

Θυμίστε μου μόνο πόσα χωριά μας φάγατε όταν το μισό μας μέτωπο ήτανε μπαναρισμένο(ο ορισμός του αρπακτικού δηλαδή). Θυμίστε μου όταν έτρωγε μπαν παίχτης μας πως ορμούσατε πάντα. Και στην τελική θυμίστε μου τους αγαπητούς Easy Rider και In.The.Mix που φύγανε παραπονεμένοι όταν βρήκαν ευκαιρία και πως του καλοδεκτήκατε.
Δεν σας κρίνω ούτε στο ελάχιστο ο καθένας αυτό θα έκανε. Απλά επειδή δεν κατέρρευσε η cxc αλλά τελικά θα κλείσει αυτή τον κόσμο πάρτε διδάγματα για το πως πρέπει να χειριστεί τέτοιες καταστάσεις μια διοίκηση που οι περισσότεροι στην φυλή είναι μουδιασμένοι και δεν έχουν κουράγιο να loggaroun. Όταν μια φυλή βγαίνει σώα από μια τέτοια κατάσταση βγαίνει πολύ δυνατή αλλά η ουτ δεν τα κατάφερε. Άρχισε να χάνει παίκτες. Και θα χάσει και άλλους...
Το χειρότερο είναι ότι αποκαλείτε αυτούς τους ανθρώπους που φεύγουν ρουφιάνους. Εγώ πάλι λέω ότι η διοίκηση τους τους ρουφιαν-εψε πρώτη.

Καλές Μάχες και Καλό Καλοκαίρι και από εμένα.


μπηκα για τον φιλο μου το σταμ σταμ αλλα θα κανω και μια εξαιρεση...

φιλε στεργιος2010 εσυ πως θα αποκαλουσες καποιον στην νυχτερινη σου ανοιγει τα ποδια ουπς λαθος τα χωρια του ,για να τ απαρεις με 20 τοιχος και να μπαινεις με καταπλεταδικα μεσα(εμας να κοβει τρενα),και οχι μονο αυτο,ας μας εξηγησουν μερικοι πως βαλαν και 40000 δορια και 10000 βαρια μεσα σε 2 με 3 ωρες.οταν το κοντινοτερο χωριο ειναι στο 5 ωρο...
εγω δεν τν αποκαλεσα ακομα,εσυ αυτο πως θα το ελεγες?
οπως θα το πεις εσυ ετσι θ ατον αποκαλεσω και εγω,δεν εχω κανενα προβλημα...

ειναι κριμα για μερικα ατομα που θελουν να παιξουν το παιχνιδι για να διασκεδασουν και οχι να παλευουν με τα βαρβαρα,και ιδιως σε αυτον τον κοσμο που μαζευτηκατε πολυ καλα χερια...

καλες μαχες να εχουμε...kai ευχομαι να τις εχουμε,για το καλο του παιχνιδιου...

και επειδη δεν ειμαι με το δικο μου το ακκαουντ(γι απρωτη φορα και τελευταια) παιζω τον λογαριασμο του shelob...
 

DeletedUser27008

Σωστα τα λες harris0809 αλλα αυτο εχει συμβει και σε μας (βλεπε easy rider)
Τοτε αν θυμασαι μπηκε σε σας στην περιοδο ειρηνης (σωστη επιλογη) και τρεχαμε να μαζευουμε τ ασυμμαζευτα.
Αυτα συμβαινουν στις φυλετικες , συνεβαιναν και θα συνεχισουν να συμβαινουν.
Μπορα ειναι , θα περασει , τα εχουμε βιωσει ουκ ολιγες φορες.

δεν θυμαμαι να μας παραχωρησε ο easy rider χωρια του μεσα στον πυρηνα σας...εκατσε ομορφα και ωραια να του τα αδιασετε και να τα παρετε..
 

DeletedUser

Φίλε μου ο σεβασμός είναι μια αμφιδρομή σχέση, για να λάβεις σεβασμό πρέπει να δείξεις όπως έχω πεί και σε άλλα άτομα της φυλής σου εδώ και πάρα πολυ καιρό έχετε παίχτες που νοιώθουν ότι δεν τους σέβεστε, ότι δεν τους στηρίζετε, ότι τους έχετε στην απέξω, ότι όλη η φυλή παίζει για 6-7 άτομα, αν έχουν δίκιο ή όχι δεν μπορώ να το γνωρίζω.

φιλε μου ακου λιγο...στο παιχνιδι το σεβασμο τον κερδιζεις με την ενεργητικοτητα σου ,δεν ειναι δυνατον να παιζει ο αλλος μετωπο,να καιγετε και να ζηταει πραγματα αυτος που μπαινει μια φορα την μερα καθετε μιση και μετα παει για καφε, η του λες στειλε εκει τα επιθετικα σου και τα στελνει κανα 2-3ωρο τριωρο μετα την ωρα του πλανου... αν ειναι να κανιβαλιστουν πχ 40 χωρια...πρωτα θα παρουν τα ακκαουντ που ειναι μετωπο για λογους ευνοητους(αμυνες) και μετα ολοι οι υπολοιποι παιχτες....δεν θα σου μαθω εγω το παιχνιδι,παιζει να το ξερεις πολλα περισσοτερα κιλα απο μενα προσωπικα!!!
απο κει και περα φυσικα και μερικοι μπορει να μινανε παραπονεμενοι,100 χαρακτηρες δεν ειναι δυνατον να μπαινει η ηγεσια στο μυαλο τους πως την εχουν δει...και εγω μπορει να εχω ζητησει πραγματα που να μην εγιναν,αλλα ποτε μου δεν σκεφτηκα να κανω αυτο που κανουν μερικοι γιατι πολυ απλα εγω ειμαι υπευθηνος των πραξεων μου και απο την στιγμη που αποφασησα να πορευτω με αυτη την φυλη,δεν τους πηδαω μετα αυτους και ενα παραπανω αυτους που δεν μου φταινε σε τιποτα!!

εντωμεταξυ μερικοι νομιζουν οτι η αουτ ειναι μια φυλη που μπορει να βοηθαει 100 φυλες και φυσικα να παιζει και για την ιδια...η αουτ εκ των αποτελεσματων δεν ειχε τους συμμαχους που θα ηθελε και μιλαω καθαρα και μονο για την ηγεσια των λοντ, ιανουαριο-φεβρουαριο πυ παιζαμε αγριο ξυλο ΑΟΥΤ-CXC τους ψαχναμε,τουλαχιστον το δικο μου ακκαουντ...ε αυτο πειρατε γραμμη και μπραβο σας..και αρχισατε να τους κοπανατε...αν και εμεις βοηθησαμε οσο μας ΖΗΤΗΘΗΚΕ απο την στιγμη που ιδιοι δεν θελανε να παιξουν εμεις τι να κλασουμε??τα ακουσαμε και απο πανω... αχαχαχα(δεν μιλαω για το συνολο των λοντ)...οσοι θελανε να συνεχισουν να παιζουν...παιζουν,και πυξιδα να φανε τουλαχιστον εχουν κερδισει το ρεσπεκτ που λεγαμε παραπανω!!

και κλεινω γιατι σιγουρα κουρασα...με το οσοι θελανε να φυγουν απο εμας και να ερθουν σε εσας,πιστεψε με,δεν ηταν γιατι νιωθανε παραπονεμενοι,αλλα γιατι στο μισαωρο που εμπαιναν κανανε κλικ στον χαρτι...βλεπανε κοκκινο στις 10 ωρες...και σου λενε...ωρε φιλε..θα πρεπει να παιξω!!!

ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙς ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ,ΟΣΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟ ,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΣΚΙΣΕΙ ΤΟΝ -ΣΙΑΠΕΡΑ,ΝΥΧΤΑ ΞΕΛΟΓΙΑΣΤΡΑ-ΠΟΝΟΓΡΑΦΗ-ΛΟΥΣΙΦΕΡ ΚΤΛ....ΝΟΜΟΣ!!
 

DeletedUser21908

κίτσο αγόρι μου τα έκανε και οι φυλή σου αυτά,και εμείς σιχτιρίσαμε,αλλα συνεχίσαμε!!
καλο καλοκαίρι και καλές μάχες να έχουμε!


επειδη δεν ξερω ποιος εισαι,θα μπορσεις να μου πεις?
δεν μπηκα νωρις στο παιχνιδι αλλα τετοιο πραμα δεν νομιζω να εγινε...
αλλα αμα τυχον εισαι ο noob απο τον 26 μη τυχον απαντησεις...
 

DeletedUser

μπηκα για τον φιλο μου το σταμ σταμ αλλα θα κανω και μια εξαιρεση...

φιλε στεργιος2010 εσυ πως θα αποκαλουσες καποιον στην νυχτερινη σου ανοιγει τα ποδια ουπς λαθος τα χωρια του ,για να τ απαρεις με 20 τοιχος και να μπαινεις με καταπλεταδικα μεσα(εμας να κοβει τρενα),και οχι μονο αυτο,ας μας εξηγησουν μερικοι πως βαλαν και 40000 δορια και 10000 βαρια μεσα σε 2 με 3 ωρες.οταν το κοντινοτερο χωριο ειναι στο 5 ωρο...
εγω δεν τν αποκαλεσα ακομα,εσυ αυτο πως θα το ελεγες?
οπως θα το πεις εσυ ετσι θ ατον αποκαλεσω και εγω,δεν εχω κανενα προβλημα...

ειναι κριμα για μερικα ατομα που θελουν να παιξουν το παιχνιδι για να διασκεδασουν και οχι να παλευουν με τα βαρβαρα,και ιδιως σε αυτον τον κοσμο που μαζευτηκατε πολυ καλα χερια...

καλες μαχες να εχουμε...kai ευχομαι να τις εχουμε,για το καλο του παιχνιδιου...

και επειδη δεν ειμαι με το δικο μου το ακκαουντ(γι απρωτη φορα και τελευταια) παιζω τον λογαριασμο του shelob...

Καλησπέρα. Ξαναλέω ότι αυτό που έκανε ο νοοβ δικαιολογεί απόλυτα την αντίδραση του καθένα σας.
Όπως είπα και πριν και μας μας βρήκαν τα 1000 μύρια για να φτάσουμε εδώ.
Όσον αφορά τον παίχτη που έφυγε θεωρώ ότι η απόφαση του να βγει από τον κόσμο έτσι δείχνει ότι είχε ενοχληθεί από την συμπεριφορά σας σαν φυλή διοικητικά ποιο πολύ. Με λίγα λόγια δεν κρίνω εγώ προσωπικά κανένα. ΚΡΑΖΩ όμως μια ηγεσία που έχει στερήσει από καμιά 200 ανθρώπους να παίζουν σε αυτόν τον πάρα πολύ ωραίο κόσμο για κάνα 2 χρόνια ακόμα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Βρε παλιοπαιδα υπαρχει κανεις που πιστεψε οτι δεν θα κλεισει τον κοσμο η σι εξ σι???? :D



Πες αληθεια!! Σε πηδαει???

Καλως τον ΛΟΥΤΣΟ. Απο 120 απαντησεις στη σχεση μου με το κπαπ σταθηκες ε; Τωρα πες την ατακα βγαζεις χολη στη σι εξ σι να δεσει το γλυκο
 

DeletedUser21908

εσυ καλα κανεις και κραζεις,αλλα πρωτα πρεπει να μαθεις και μετα να πεις οτι πεις...
εγω θεωρω αλλα πραγματα για τον παιχτη,ο ρεμπελ αλλα πραγματα ο σταμ σταμ αλλα πραγματα και γενικως ο καθενας θεωρει ετσι οπως τον βουλευει...
περα απο αυτα εσυ πως θα το ονομαζες αυτο που εκανε,οσο δικιο και να ειχε,και 1000 δικιο να ειχε...
γιατι θελω και εγω να το ονοματισω αλλα δεν μου βγαινει...

την καλησπερα μου και σε σενα...
 

DeletedUser

εσυ καλα κανεις και κραζεις,αλλα πρωτα πρεπει να μαθεις και μετα να πεις οτι πεις...
εγω θεωρω αλλα πραγματα για τον παιχτη,ο ρεμπελ αλλα πραγματα ο σταμ σταμ αλλα πραγματα και γενικως ο καθενας θεωρει ετσι οπως τον βουλευει...
περα απο αυτα εσυ πως θα το ονομαζες αυτο που εκανε,οσο δικιο και να ειχε,και 1000 δικιο να ειχε...
γιατι θελω και εγω να το ονοματισω αλλα δεν μου βγαινει...

την καλησπερα μου και σε σενα...

Επειδή λίγο πολύ γνωριζόμαστε όλοι σε αυτό το παιχνίδι και πολλοί καλοί μου φίλοι τυχαίνει να είναι στην ουτ λέω κάτι παραπάνω γιατί έχω ακούσει κάτι παραπάνω(αρκετά παράπονα δεν θέλω να πω για ποιους συγκεκριμένα).
 

DeletedUser21908

μονο για το noob του 26 πες οχι για κανεναν αλλον(πως λεγετε αυτο που εκανε).δεν θελω τιποτα αλλο...αυτο μονο...
δεν ειμαι παιχτης αξιωσεων αλλα εμπειρος (στο να τρωω ξυλο) μπορεις να πεις,και τα χρονια που παιζω δεν ειναι λιγα,
εχω να σου πω πως τετοιο πραμα πρωτη φορα ειδα...δεν το εχω ματαξαναδει στα 5 χρονια που παιζω φυλετικες...
για αυτο και δεν ξερω πως να το ονομασω...
βοηθαμε λιγο...




y.γ και θα δωσω δωρο πρεμ...ξερει αυτος...
 

DeletedUser2415

Απέναντι σε μερικούς καλούς παίκτες αλλα το κυριότερο απέναντι σε ρουφιάνους, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια, θεούς και δαίμονες είμαστε ακόμη εδώ και θα ειμαστε για κάμποσο ακόμη!!!

τωρα μιλας σωστα!!!!! το επιασες το νοημα οπως το λες για <<καμποσο ακομη>> ειμαστε εδω για να το επισπευσετε, ελπιζω να μην τα παρατησετε για τον νοοβ γιατι αυτο το γεγονος ασχετος πως εγινε ειναι κατι παρομοιο με τα μπαν του νοοβςφαρμερ, βασιλης τιδπ, πονογραφη,σταμσταμ που κανατε τρυπες στιν 55 45 54 και παιρνατε χωρια με 20 τειχος αδεια ...ασε τον ιν δε μιχ και ιζυραιντερ που τον νομπλαρατε χωρις απωλειες,αυτα τα ξεχασες???

εγω δεν τν αποκαλεσα ακομα,εσυ αυτο πως θα το ελεγες?

Αυτο αγαπητε κιτσο λεγετε στρατιγικη υψηλης τακτικης ,εσυ θα το αποκαλεσεις αποτυχια..


δεν θυμαμαι να μας παραχωρησε ο easy rider χωρια του μεσα στον πυρηνα σας...εκατσε ομορφα και ωραια να του τα αδιασετε και να τα παρετε..

Αληθεια που ειναι αυτο το παλιοπαιδο ο ιζυραιντερ να γραψει τι εστι ρουφιάνοι, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια ξερει πολυ καλα τι σημαινουν τα παραπανω επιθετα αφου ο ιζυραιντερ ειναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ ολων αυτων....
 

DeletedUser

επειδη δεν ξερω ποιος εισαι,θα μπορσεις να μου πεις?
δεν μπηκα νωρις στο παιχνιδι αλλα τετοιο πραμα δεν νομιζω να εγινε...
αλλα αμα τυχον εισαι ο noob απο τον 26 μη τυχον απαντησεις...

όχι βρε δεν παίζω-έπαιζα τον noob του k26!
το έτερο-ήμισυ του "τομαραyα" είμαι!
 

DeletedUser21908

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνkitsos1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω δεν τν αποκαλεσα ακομα,εσυ αυτο πως θα το ελεγες?


Αυτο αγαπητε κιτσο λεγετε στρατιγικη υψηλης τακτικης ,εσυ θα το αποκαλεσεις αποτυχια..



μετα απο αυτην την ιστοριη απαντηση,εγω δεν εχω να πω τιποτε αλλο...(στον τουρλουμπουκι)
ο αρχηγος σας νομιζω εδωσε απαντηση για ολους εσας.
στρατηγικη υψηλης τεχνικης?
ρεμπελ το ακουσεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...
και εσενα σε καναν βιντεακι που μεσα σε μια νυχτα τους καθαρισες σαν αυγο?


στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης

που θα παει θα το μαθω και αυτο...
που θα παει θα το μαθω και αυτο...
που θα παει θα το μαθω και αυτο...
 

DeletedUser2415

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνkitsos1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω δεν τν αποκαλεσα ακομα,εσυ αυτο πως θα το ελεγες?


Αυτο αγαπητε κιτσο λεγετε στρατιγικη υψηλης τακτικης ,εσυ θα το αποκαλεσεις αποτυχια..



μετα απο αυτην την ιστοριη απαντηση,εγω δεν εχω να πω τιποτε αλλο...(στον τουρλουμπουκι)
ο αρχηγος σας νομιζω εδωσε απαντηση για ολους εσας.
στρατηγικη υψηλης τεχνικης?
ρεμπελ το ακουσεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...
και εσενα σε καναν βιντεακι που μεσα σε μια νυχτα τους καθαρισες σαν αυγο?


.

καταρχην δεν ειμαι αρχηγος πλεον την φυλη την εχω κανει Α.Ε και εχουνε ισαξιες μετοχες απο 25% εγω ο Noobsfarmer , tomaraya , iustinianus , και οπως βλεπω πελατακια δοξα τον θεο μαζευουμε και σε αυτον τον κοσμο εσυ <<κιτσος>> ησουνα απο τον 16 και κιτσος παρεμεινες...

Οσο για το αυγο..κρατα το και κουρευτο..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή