STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser23148

Αντικειμενικα οταν μια φυλη solo καριερα εφτασε εδω που εφτασε απεναντι σε VVV , LOD με 3-4 ακαδημιες η καθεμια και στην αρχη χωρις πλατες μαλλον δειχνει οτι ξερει να παιζει μπαλιτσα και ξερει να το κανει καλα. Αυτοι που ηγουνται της φυλης (δεν μιλαω για την διοικηση αλλα παικτικα) ισως αξιζουν παραπανω απο οτι ολοκληρες φυλες των out lod VVV. Και δεν ειναι πολλοι αλλα 5-6 ατομα που παιζουν μαζι χρονια και σεβονται ο ενας τον αλλον. Οι υπολοιποι ηρθαν κολλησαν στην παρεα μας και μας κανουν υπερηφανους και πιο δυνατους.


Επειδη εγω ομως δεν ειμαι αντικειμενικος ας δουμε τι λενε τα στατιστικα :

fex1kxy.png



πανω κατω μας λενε οτι τα χωρια που εχουμε βουτηξει στους πολεμους ειναι πανω κατω στα ιδια με αυτα ολοκληρης της οικογενειας των OUT. Εμεις εχουμε 1239 και ολη η OUT 1411. Δειτε ποσα μελη εχει ο καθενας και καντε τους συλλογισμους σας.


Χτιστε , μπαζωστε τα ριμ , βγαλτε παικτες μπροστα γιατι ηρθε η ωρα και εσεις να δειτε οτι στην πραξη παιζουμε και δημιουργουμε αυπνιες.



Οποιος δεν μας σεβαστηκε ειχε την καταληξη που του αξιζε ειτε αυτη ηταν πυξιδα ειτε διαγραφη. Οποιος μας σεβαστηκε τον σεβαστηκαμε 2 φορες.


Ερχομαστε........

Ειναι η TERROR σχολη παλιοπαιδα.......


https://www.youtube.com/watch?v=k7QxJIsbKVc
 

DeletedUser26303

δεν μπορω να μιλαω αλλο για την lod γιατι δεν τα ξερω ολα ειπα τα πραγματα οπως τα ξερω.. για τους παιχτες που μου εγραψες καποιους τους ξερω καποιους αλλους οχι..μιλησα φαινομενικα για τους παιχτες οταν ξεκινησαν οι μαχες.

απλα δεν ειχαν σωστη φιλοσοφια οπως φανηκε.
 

DeletedUser19330

ετσι πες τα σταθη και εγω σε αυτην την σχολη διδαχτηκα και ας μην ημασταν μαζι απο την αρχη στον 26 πλεον παμε γερα
 

DeletedUser30657

δεν μπορω να μιλαω αλλο για την lod γιατι δεν τα ξερω ολα ειπα τα πραγματα οπως τα ξερω.. για τους παιχτες που μου εγραψες καποιους τους ξερω καποιους αλλους οχι..μιλησα φαινομενικα για τους παιχτες οταν ξεκινησαν οι μαχες.

απλα δεν ειχαν σωστη φιλοσοφια οπως φανηκε.

Δεν μπορω να πω οτι κανεις λαθος.. Συμφωνω
 

DeletedUser8432

Δε φαινεται στην πραξη οτι η boys εχει 4-5 παιχτες ανωτερου επιπεδου?

gods patron, N I K E, xazoulaz, agrioskritikos Μ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ thomaidis κ.λ.π. δε σου λενε τιποτα σαν ονοματα?

Μονος του ο Κωστης ειναι ικανος να φυτεψει τα χωρια μας 3 μετρα κατω απ τη γη !!!
Αβε Κωστα
Οι μελλοθανατοι σε χαιρετουν
 

DeletedUser23148

Εγω παντως αυτο που παρατηρω στην ΟΥΤ ειναι μια δευτερη LOD. Φαγωμα παικτων απο 2-3 συγκεκριμενα ατομα.


Συγκεκριμενα ο αρχηγος σας Sun Tzu εχει να παρει εχθρικο χωριο 1 μηνα. Καθημερινοι κανιβαλλισμοι. Μαλλον οι μικροι λογαριασμοι πρεπει να αρχισετε ανησυχειτε .... Απο οτι φαινεται τελικα δεν ηταν τυχαια η συμμαχια κανιβαλλων.





ZAXABILL στην κ36 χωραμε πολλοι το νου σου , εσυ δεν χωρας!!!!




ερχομαστε.....



Με εκτιμηση
Ο υπευθυνος προπαγανδας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Να συνεχίσω την παραπάνω παρατήρηση και να δηλώσω ότι οι πρώτοι σας λογαριασμοί(ιππόκαμπος λέγεται;) αρνούνται να πάρουν χωριό άνω των 100 πόντων και αυτό μας προκαλεί λύπη.
 

DeletedUser30657

Τα παλικαρια της ΟΥΤ που ειναι στις πρωτες θεσεις εχουν κυριξει πολεμο στα βαρβαρα και μεχρι ωρας η διαφορα ειναι 200-25 υπερ τους. Μην τους κοροϊδευετε αμεσως εξυπνακηδες εσεις... Λες κι εσεις παιρνετε χωρια απο κανα παιχτη της προκοπης.

Κι εγω στη θεση τους δε θα εστελνα τρενακι σε παιχτη της CxC γιατι δημιουργουνται πληγες και ως γνωστων https://www.youtube.com/watch?v=qM9ou74LYlM&feature=share




Α και μην ξεχασω... οι καννιβαλοι οταν ειδαν τα στατιστικα σας επαθαν πολιτισμικο σοκ και εγιναν χορτοφαγοι..
 

DeletedUser8432

Παρακαλώ πολύ , μην πειράζετε τον Ιππόκαμπο γιατί μας έχει δώσει μεγάλο ενδιαφέρον στον μάταιο τούτο κόσμο 26 !
Μπορεί και νομπλαρει ποιο γρήγορα τα βαρβαρα των 26,5 πόντων απ οτι το όριο αριστοκρατών του !
Τέτοιο πράμα δεν το ματάδα !
Ένας άριστος μόλις εκπαιδεύεται , παει κι έρχετε ασταμάτητα !
Ούτε ο Βέγγος !
 

DeletedUser30758

Απέναντι σε μερικούς καλούς παίκτες αλλα το κυριότερο απέναντι σε ρουφιάνους, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια, θεούς και δαίμονες είμαστε ακόμη εδώ και θα ειμαστε για κάμποσο ακόμη!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30657

Απέναντι σε μερικούς καλούς παίκτες αλλα το κυριότερο απέναντι σε ρουφιάνους, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια, θεούς και δαίμονες είμαστε ακόμη εδώ και θα ειμαστε για κάμποσο ακόμη!!!

ωχ.... κι αλλος που μιλησε μεχρι και με το θεο για να σωσει τη φυλη του... Καπου το εχω ξανακουσει αυτο...

Απλα επενθυμιζω :μιλας για ανθρωποειδη χωρις μπεσα και για ρουφιανους κ.λ.π.

Μπορεις να μου εξηγησεις επειδη ειμαι απο χωριο για ποιο λογο μιλατε σε παιχτες απο τη συμμαχια μας για να δειτε τι παιζει και μερικες φορες κανετε και προτασεις διαφορων ειδων? Επιπλεον μη λες για ξεφτιλες γιατι ειχες σπιτωσει Mcmourιδες και σια Ο.Ε.
 

DeletedUser

το κυριότερο απέναντι σε ρουφιάνους, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια

Αν μιλούσες πιο συγκεκριμένα, ποιούς χαρακτηρίζεις ως τέτοιους, θα ήταν πολυ καλό για την οικονομία της συζήτισης, γιατί πάντα τα νομίσματα έχουν πάντα δύο όψεις
 

DeletedUser31670

Όταν πονάει ο καθένας έτσι σχολιάζει....Το περίεργο είναι ότι αυτοί οι μερικοί τους κάνουν χάβαλε....Και αυτό πονάει περισσότερο...Αλλά όπως είπε και ένα πουλάκι τσούζει το τσιρότοοοοοο!

Με τις υγείες σας.....
 

DeletedUser19330

Απέναντι σε μερικούς καλούς παίκτες αλλα το κυριότερο απέναντι σε ρουφιάνους, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια, θεούς και δαίμονες είμαστε ακόμη εδώ και θα ειμαστε για κάμποσο ακόμη!!!

Μην κλεγεσαι και μην κατηγορεις τους αλλους για τις δικες σου αποτυχιες δεν θα γινεις ποτε καλυτερος τωρα πηγαινε κανοιβαλισε κανενα χωριο ακομα
 

DeletedUser27008

Ωραιος κοσμος! Να τον χαιρεστε οσοι τον καταντισατε ετσι που τον καταντισατε...κριμα γιατι ειχε ωραιο ξυλο!
 

DeletedUser19330

Εσεις το χαλασατε με την συμπεριφορα σας απαναντι σου συμπαιχτες σας
 

DeletedUser

Ωραιος κοσμος! Να τον χαιρεστε οσοι τον καταντισατε ετσι που τον καταντισατε...κριμα γιατι ειχε ωραιο ξυλο!

Στον Νίκο το έθεσα κομψα, σε εσένα θα το πω ποια ανοιχτα, μήπως για αυτα που μας συμβαίνουν δεν φταίνε μόνο οι άλλοι άλλα έχουμε και εμαίς κάποια ευθυνη; Λέω εγω τώρα.
 

DeletedUser18900

Απέναντι σε μερικούς καλούς παίκτες αλλα το κυριότερο απέναντι σε ρουφιάνους, ξεφτίλες, ανθρωποειδή χωρίς μπέσα, άντρες χωρις παντελόνια, θεούς και δαίμονες είμαστε ακόμη εδώ και θα ειμαστε για κάμποσο ακόμη!!!

σε όλους αυτούς συμπεριλαμβάνονται οι In.ThE.MiX & izy rider
η οι συγκεκριμένοι ανήκουν σε άλλη κατηγορια?:hmmm:

Ωραιος κοσμος! Να τον χαιρεστε οσοι τον καταντισατε ετσι που τον καταντισατε...κριμα γιατι ειχε ωραιο ξυλο!
*raceforce.dragon*

τελειώσανε και τα ban:help αν και με ban χωρια δεν καταφέρνετε να κρατήσετε!!!:noob:
 

DeletedUser27008

Στον Νίκο το έθεσα κομψα, σε εσένα θα το πω ποια ανοιχτα, μήπως για αυτα που μας συμβαίνουν δεν φταίνε μόνο οι άλλοι άλλα έχουμε και εμαίς κάποια ευθυνη; Λέω εγω τώρα.

φιλε μου αλλο ρωτησες το νικο και αλλο εμενα! θα σου απαντησω και στα 2..ο νικος αναφερεται σε παιχτες σαν τον νοοβ!
εγω παλι βλεπω το φτεξιμο της ουτ..εμπιστοσυνη σε λαθος ανθρωπους!
 
Κορυφή