STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αν θεωρείς ότι οι αιτία αυτών που συμβαίνουν είναι μόνο ότι δείξατε εμπιστοσίνη σε λάθος άτομα, μάλλον κρύβεσε πίσω από το δακτυλό σου.
Οί αιτίες είναι σαφώς βαθύτερες και πιο πολλές από μία.
 

DeletedUser27008

μπορεις μηπως να μου ονομασεις 3-4-5 οσες τελος παντων ειναι οι αιτιες αυτες για να βγω μπροστα απο το δαχτυλο μου ρε φιλε?
 

DeletedUser

Φίλε μου κάποια πράγματα πρέπει να τα ανακαληψεις μόνος σου, μίλα με συμπαίχτες ή συμμάχους που τα παράτισαν ξενερωμένοι μαζί σας και θα καταλάβεις, (παίχτες που έχουν παίξει συμπαίχτες με δούκες σας σε 3 - 4 κόσμους π.χ. noob & geo47, σύμμαχοι που τους έφερες μαζί σου από τον κ20)
Ένα θα σου πω ο co-play μου είναι πολύ καλός παίχτης και ακόμα πιο καλό άτομο, έπαιζε μεγάλο λογαριασμό σε εσάς όταν είσασταν 4000 χωριά μπροστά (στα ευκολα δλδ), σας παράτισε ξενερωμένος μοιραζωντάς σας τα χωρία του και μπήκε μαζί μου χωρίς να με γνωρίζει ιδιαίτερα.
 

DeletedUser27008

ο καθενας ειναι καλος με αυτους που θελει..ή μαλλον με αυτους που φοβατε να το πω πιο σωστα. ετσι και ο φρονιμος εκατσε φρονιμα! οσο για συμπαιχτες οπως αυτους που μου λες ασε..δεν χρειαζομαι εχω αρκετους εχθρους..εγω εχω να πω ενα μπραβο στις μυγες που εφαγαν απο εμας οσο ξυλο και οι λοντ απο εσας αλλα φερθηκαν σωστα και δεν αρχισαν τις διαγραφες..ειχαν τα @@ να παιξουν. οι συμαχοι που μου αραδιαζεις δεν ειχαν μπεσα και επειδη μαλλον δεν ξερεις καλα την ιστορια η ουτ προσπαθησε να βοηθησει οπως εσεις τους μυγες αλλα οι αρχηγοι της λοντ δεν ηθελαν τετοιου ειδους βοηθεια...αυτη ειναι η ιστορια..

- - - Eνημερώθηκε - - -

τελειώσανε και τα ban:help αν και με ban χωρια δεν καταφέρνετε να κρατήσετε!!!:noob:

συγνωμη που πηρα το χωριο που σου παραχωρησε ο εντιμος συμμαχος νοοβ...το αδιαζω για να μην μεινεις με το παραπονο
 

DeletedUser30758

Αν μιλούσες πιο συγκεκριμένα, ποιούς χαρακτηρίζεις ως τέτοιους, θα ήταν πολυ καλό για την οικονομία της συζήτισης, γιατί πάντα τα νομίσματα έχουν πάντα δύο όψεις

Πανο εχω μαθει στη ζωή μου να μην κρύβομαι πίσω απο το δάκτυλό μου...θα απαντήσω μονο σε εσενα για πολλους λόγους.... ο βασικότερος γιατι πιστεύω ότι ίσως δεν εισαι εμπαθής.....

Η ευθύνη είναι πρωτίστως δική μας......γιατι δεν καταφεραμε αυτα τα ανδρικελα και τους ξεφτύλες που ειναι παντου να τους απομονώσουμε .... ο καθενας τα βλέπει απο τη δική του πλευρά.....και οπως σωστά είπες το νόμισμα εχει 2 όψεις.....
 

DeletedUser26303

παιχνιδι ειναι και δεν πρεπει να κραταμε κακιες..

ΑΛΛΑ .. τοσες καταρες που εχει φαει ο :noob: μακαρι να μην πιασουν γιατι δεν τον βλεπω καλα.:oops:
 

DeletedUser8432

Εξακολουθείτε να μιλάτε για ανδρίκελα , ξεφτίλες , κατάρες κλπκλπ και δεν μπορείτε να δείτε το δάσος !
Βλέπετε το δέντρο και μόνο , διότι ετσι εξαγνιζετε τις δικές σας αμαρτίες !
Το μονο εύκολο ειναι να τα ρίξετε όλα στον Nοοβ , στον geo47 and who knows ποιος άλλος θα μας προκύψει !
Απέναντι σας έχετε μονο ρουφιάνουςκλπκλπ
Btw
Όλα αυτά τα παιδιά πάντως επειδή τα γνωρίζω απο κ9 όπου και κλείσαμε κόσμο μαζί τους μονο ρουφιάνοι δεν ειναι !
Κι ειναι άλλοι 4-5 εκεί σε σας ακόμα !
Βρείτε τον επόμενο υποψήφιο ρουφιάνο !
 

DeletedUser27008

Βρείτε τον επόμενο υποψήφιο ρουφιάνο !

αυτη τη δουλεια θα κανουνε καθε μερα..θα ψαχνουμε για ρουφιανους και ξεφτηλες δεν εχουμε τιποτα καλυτερο να κανουμε στη ζωη μας.. κατσε και βρες εσυ τον επομενο ρουφιανο-πατημα, ασε που σου ειναι γνωστοι....και για τον γκεο που λετε το ονομα του συνεχεια δεν ειπε κανενας μας τιποτα.
 

DeletedUser21908

σε όλους αυτούς συμπεριλαμβάνονται οι In.ThE.MiX & izy rider
η οι συγκεκριμένοι ανήκουν σε άλλη κατηγορια?:hmmm:



τελειώσανε και τα ban:help αν και με ban χωρια δεν καταφέρνετε να κρατήσετε!!!:noob:


φιλε μου σταμ σταμ τι γινετε?αν δεν ησουν εσυ δεν ειχα αιτια υπαρξης στον κ-26(στο κεντρικο φορουμ)...
τελικα μονο εσυ την πατησες με το χωριο του νουμπ?γιατι?και το ειπα εγω στο ντραγκον να στο αφησει γιατι θα ειχαμε και αλλα εγκεφαλικα...γιατι με εκανες αποκλεισμο στα μνμ ρε θηριο...δεν σουαρσε η αιτηση υποστηρηξης?να την αλλαξω?...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εξακολουθείτε να μιλάτε για ανδρίκελα , ξεφτίλες , κατάρες κλπκλπ και δεν μπορείτε να δείτε το δάσος !
Βλέπετε το δέντρο και μόνο , διότι ετσι εξαγνιζετε τις δικές σας αμαρτίες !
Το μονο εύκολο ειναι να τα ρίξετε όλα στον Nοοβ , στον geo47 and who knows ποιος άλλος θα μας προκύψει !
Απέναντι σας έχετε μονο ρουφιάνουςκλπκλπ
Btw
Όλα αυτά τα παιδιά πάντως επειδή τα γνωρίζω απο κ9 όπου και κλείσαμε κόσμο μαζί τους μονο ρουφιάνοι δεν ειναι !
Κι ειναι άλλοι 4-5 εκεί σε σας ακόμα !
Βρείτε τον επόμενο υποψήφιο ρουφιάνο !

Ελα Ιουστινιανε δεν γινεται με την ιδια διοικηση σε προηγουμενους κοσμους ολα να κυλανε καλα και στον 26 να υπαρχουν ολοι οι ρουφιανοι....
 

DeletedUser21908

για να σε δω? θα το κανεις η μονο λόγια είσαι?

ακομα και τωρα παρακαλας?φανταζομαι πως εκανες οταν γυρισες και ειδες αυτο που ειδες στο ακκαουντ σου...φανταζομαι πως θα εκανες στο σκαιπ(δεν σε ακουσει ποτε αλλα μου ειπαν πως εισαι πολυ καλος) :rolf:...αιντε να αφησω τον τσομπανακο σταμ σταμ(δεν πιστευω να φαω ban για αυτο,γιατι ο ιδιος ετσι ονοματιζει ενα χωριο του) να μιλησω λιγο σοβαρα...

μπηκα σε εναν κοσμο να παιξω,και να ευχαριστηθω, γιατι ειδα οτι ειναι ενας απο τους καλυτερους κοσμους που εχουν ανοιξει, με παιχτες πολυ καλους, αναγνωρισμενης αξιας και απο τους δεν και απο τοους μεν.
στην τελικη τον κοσμο θα τον παρετε αλλα δεν χρειαζετε να φτανετε σε τετοιου ειδους μεθοδους(και μην κανετε την ηλιθια ερωτηση),κανετε κακο τουλαχιστον σε αυτους τους παιχτες που θελουν να παιξουν,λογικα θα τους αφησετε να παιζουν με τα βαρβαρα...
 

DeletedUser

μπηκα σε εναν κοσμο να παιξω,και να ευχαριστηθω, γιατι ειδα οτι ειναι ενας απο τους καλυτερους κοσμους που εχουν ανοιξει, με παιχτες πολυ καλους, αναγνωρισμενης αξιας και απο τους δεν και απο τοους μεν.
στην τελικη τον κοσμο θα τον παρετε αλλα δεν χρειαζετε να φτανετε σε τετοιου ειδους μεθοδους(και μην κανετε την ηλιθια ερωτηση),κανετε κακο τουλαχιστον σε αυτους τους παιχτες που θελουν να παιξουν,λογικα θα τους αφησετε να παιζουν με τα βαρβαρα...

κίτσο αγόρι μου τα έκανε και οι φυλή σου αυτά,και εμείς σιχτιρίσαμε,αλλα συνεχίσαμε!!
καλο καλοκαίρι και καλές μάχες να έχουμε!
 

DeletedUser

Θυμίστε μου μόνο πόσα χωριά μας φάγατε όταν το μισό μας μέτωπο ήτανε μπαναρισμένο(ο ορισμός του αρπακτικού δηλαδή). Θυμίστε μου όταν έτρωγε μπαν παίχτης μας πως ορμούσατε πάντα. Και στην τελική θυμίστε μου τους αγαπητούς Easy Rider και In.The.Mix που φύγανε παραπονεμένοι όταν βρήκαν ευκαιρία και πως του καλοδεκτήκατε.
Δεν σας κρίνω ούτε στο ελάχιστο ο καθένας αυτό θα έκανε. Απλά επειδή δεν κατέρρευσε η cxc αλλά τελικά θα κλείσει αυτή τον κόσμο πάρτε διδάγματα για το πως πρέπει να χειριστεί τέτοιες καταστάσεις μια διοίκηση που οι περισσότεροι στην φυλή είναι μουδιασμένοι και δεν έχουν κουράγιο να loggaroun. Όταν μια φυλή βγαίνει σώα από μια τέτοια κατάσταση βγαίνει πολύ δυνατή αλλά η ουτ δεν τα κατάφερε. Άρχισε να χάνει παίκτες. Και θα χάσει και άλλους...
Το χειρότερο είναι ότι αποκαλείτε αυτούς τους ανθρώπους που φεύγουν ρουφιάνους. Εγώ πάλι λέω ότι η διοίκηση τους τους ρουφιαν-εψε πρώτη.

Καλές Μάχες και Καλό Καλοκαίρι και από εμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλημερα...
παιχνιδι ειναι ενας κερδιζει,ενας χανει... και ολα καλα...
μην συγκρινετε τους μπαναρισμενους με τους ρουφιανους,υπαρχη μεγαλη διαφορα...ο ενας εκανε κατι παρανομο και επαθε οτι επαθε,ο αλλος ομως δινει συνετα τα χωρια του μεσα στα μπλε,φερνωντας σε δυσκολη θεση ατομα που δεν φταινε σε καμια περιπτωση, χωρις να σεβεται τον χρονο που εχουν καταναλωσει,να τους αφαιρει το δικαιωμα να παιξουν προσπαθωντας να γυρισουν την κατασταση αν γυρναει, (ωστε να γινετε και παιχνιδι) .......οπως και να το κανεις δεν υπαρχη μεγαλυτερη ανοησια!(αλλιως λεγετε)
ο συγκεκριμενος αυτη την στιγμη δεν μου δινει το δικαιωμα να παιξω,αν ενα ΔΕΝΤΡΟ παρει φωτια θα καψει και ολο το δασος ...και φυσικα αναρωτιεμε..με τι μπεσα θα μπει σε αλλον κοσμο με το ιδιο nick??
επισης οτι ειπα δεν εχει να κανει με τον τροπο που αναπτυσετε h cxc ...λογικο αν μια φυλη βρει ρουφιανακια να τα αξιοποιηση υπερ της και για το καλο των παιχτων που παιζουν τοσο καιρο μαζι...!!
 

DeletedUser8432

Σωστα τα λες harris0809 αλλα αυτο εχει συμβει και σε μας (βλεπε easy rider)
Τοτε αν θυμασαι μπηκε σε σας στην περιοδο ειρηνης (σωστη επιλογη) και τρεχαμε να μαζευουμε τ ασυμμαζευτα.
Αυτα συμβαινουν στις φυλετικες , συνεβαιναν και θα συνεχισουν να συμβαινουν.
Μπορα ειναι , θα περασει , τα εχουμε βιωσει ουκ ολιγες φορες.
 

DeletedUser

Φίλε μου κάποια πράγματα πρέπει να τα ανακαληψεις μόνος σου, μίλα με συμπαίχτες ή συμμάχους που τα παράτισαν ξενερωμένοι μαζί σας και θα καταλάβεις, (παίχτες που έχουν παίξει συμπαίχτες με δούκες σας σε 3 - 4 κόσμους π.χ. noob & geo47, σύμμαχοι που τους έφερες μαζί σου από τον κ20)
Ένα θα σου πω ο co-play μου είναι πολύ καλός παίχτης και ακόμα πιο καλό άτομο, έπαιζε μεγάλο λογαριασμό σε εσάς όταν είσασταν 4000 χωριά μπροστά (στα ευκολα δλδ), σας παράτισε ξενερωμένος μοιραζωντάς σας τα χωρία του και μπήκε μαζί μου χωρίς να με γνωρίζει ιδιαίτερα.


μαλιστα....τριχες πανο τριχες και αμπελοιλοσοφιες λεω εγω...διοτι ειναι τουλαχιστον αστειο να συγκρινεις τον κοπλει σου με τον νουμπ...ο κοπλει σου ξενερωσε,βαρεθηκε αλλα τα χωρια του τα εδωσε στην φυλη του και τους συμπαιχτες του και δεν εμεινε κρυβομενος πισω κανονιζοντας πως θα τα δωσει στους εχθρους..το πρωτο του κοπλει σου ειναι σεβαστο ενω αυτο του νουμπ ειναι λαμογια...αλλα τιλεω μωρε??λαμογια εσεις στην σουσου??ειναι δυνατον??καλα λαμογιες και μπινιες μονο ο ρεμπελ ,ο ντακαπ,και η παρεα των ΦΑΠ δεν κανουνε??αυτοι βρε δεν ηταν τα λαμογια κατα την ταπεινη σου αποψη στον κ16??τοτε ειχες βγει και εκραζες στο κεντρικο επειδη σε προλαβαμε και σου κλεισαμε εναν κοσμο που και παλι ειχες ξεκινησεις να κλεισεις με τις ιδιες λαμογιες(στρατολογηση σπαρτανς κτλ κτλ μη λεμε παλι τα ιδια)τωρα εδω μας μιλας για καλα παιδια που η εδω δοιηκηση δεν σκεφτηκε τον πονο τους και λοιπες χαζαμαρες...μπεεεεεεεε σας λεω εγω λεπον και τωρα κραχτε ανεμελα ολοι οι ασπονδοι φιλοι μου εδω μεσα..
ενας μονο με ειχε πει καποτε κατι και ειχε πολυ δικιο..και αυτον τον κραζατε ολοι αλλα εγω τον θεωρω μεντορα μου..οΦΟΥΜΑΛ ελεγε πως οι φυλετικες ειναι ενα παιχνιδι οπου κανεις δεν θελει να χασει και οτι οποιος μπορεσει να κανει τις καλυτερες λαμογιες κερδιζει...με το σταυρο στο χερι δεν κερδιζονται τα παιχνιδια(σαν τον γαυρο ενα πραμα)..ειχε απολυτο δικιο λεπον...
Υ.Γ.αληθεια πανο στην τωρα φυλη σου εχεις καποια απο εκεινα τα λαμογια που εκραζες ατελιωτα στον κ16..τι εγινε τωρα γινανε ξαφνικα καλα παιδια ετσι??
Υ.Γ.μπραβο σου που κερδιζεις αξια τον κοσμο..αρχισες να μου μοιαζεις καλο ειναι αυτο..χαχαχαχα
 

DeletedUser

Για να έχουμε και τωρινή εικόνα.
Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Boys, Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, *Λ*, ΟUΤ, ΟUT, OUΤ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,460
Πλευρά 2: 1,646
Διαφορά: 814

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 22,276,674
Πλευρά 2: 14,824,437
Διαφορά: 7,452,237

chart




Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Boys, Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, *Λ*, ΟUΤ, ΟUT, OUΤ

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 935
Πλευρά 2: 278
Διαφορά: 657

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8,784,142
Πλευρά 2: 2,549,827
Διαφορά: 6,234,315

chart


Δεν προσθέτω ούτε νοοβ ούτε eliashd ούτε τίποτα τέτοιο μόνο τις φυλές.
 

DeletedUser

χωρις να σεβεται τον χρονο που εχουν καταναλωσει,να τους αφαιρει το δικαιωμα να παιξουν προσπαθωντας να γυρισουν την κατασταση αν γυρναει, (ωστε να γινετε και παιχνιδι) .......οπως και να το κανεις δεν υπαρχη μεγαλυτερη ανοησια!(αλλιως λεγετε)

Φίλε μου ο σεβασμός είναι μια αμφιδρομή σχέση, για να λάβεις σεβασμό πρέπει να δείξεις όπως έχω πεί και σε άλλα άτομα της φυλής σου εδώ και πάρα πολυ καιρό έχετε παίχτες που νοιώθουν ότι δεν τους σέβεστε, ότι δεν τους στηρίζετε, ότι τους έχετε στην απέξω, ότι όλη η φυλή παίζει για 6-7 άτομα, αν έχουν δίκιο ή όχι δεν μπορώ να το γνωρίζω.

και εδώ καταλήγουμε στην συνέχεια της κουβέντας μου με τον Νίκο.

Πανο εχω μαθει στη ζωή μου να μην κρύβομαι πίσω απο το δάκτυλό μου...θα απαντήσω μονο σε εσενα για πολλους λόγους.... ο βασικότερος γιατι πιστεύω ότι ίσως δεν εισαι εμπαθής.....

Η ευθύνη είναι πρωτίστως δική μας......γιατι δεν καταφεραμε αυτα τα ανδρικελα και τους ξεφτύλες που ειναι παντου να τους απομονώσουμε .... ο καθενας τα βλέπει απο τη δική του πλευρά.....και οπως σωστά είπες το νόμισμα εχει 2 όψεις.....

Πράγματι η μία όψη του νομίσματος είναι αυτή που λες αλλά και αυτό είναι αποτέλεσμα τους mass recruit που κάνατε στην αρχή, η άλλη είναι ότι ενώ στην αρχή κάνατε mass recruit κάνοντας 5 φυλές (λάθος τακτική για εμένα καθώς μετά θέλει τεράστιο κόπο για να τους κάνεις φυλή όλους αυτούς) στην συνέχεια δεν το διαχειριστίκατε σωστά, δεν καταφέρατε να κάνετε αυτά τα παιδιά να νοιώσουν κομμάτι της φυλή σας, δεν μπορώ να πιστέψω ότι μέχρι στιγμής σχεδόν 10 δικοί σας λογαριασμοί μας έχουν προτείνει να μας δώσουν τα χωριά τους και μερικοί από αυτούς δεν τους θεωρώ ανδρείκελα καθώς τους γνωρίζω χρόνια.

Ακόμα και οι σύμμαχοι σας (LOD) με την ηγεσία των οποίων είχατε συνεργαστεί και στον 20 νοιώθουν ότι δεν είσαστε εκεί για αυτούς όταν χρειάστικε, δεν λέω ότι δεν τους βοήθισες ή ότι έχουν δίκιο, απλά λέω ότι δεν κατάφερατε να κάνετε τους συμπαίχτες σας να νοιώσουν ότι η φυλή τους ή ο σύμμαχός τους είναι εκεί για αυτούς. Τα υπόλοιπα ελπίζω να τα πούμε από κόντα αν έρθεις και φέτος για τα μπάνια σου στη γειτονιά μου.

Υ.Γ. Ο κ26 έχει ακόμα πολύ δρόμο ελπίζω η OUT να ανασυγκρτίσει τις δυνάμεις της και να δούμε καλές μάχες, προσωπικά είμαι ήδη πολύ ευχαριστιμένος από την CxC, νοίωθω νικήτής καθώς δώσαμε απαντίσεις στα άτομα που πριν από 7 μήνεςι ενώ είχαμε κάνει restart στην 55 και είμαστσν 11η φυλή στην κατάταξη, σε μια κλήση στο skype γελούσαν με τον tomaraya που είπε ότι η CxC θα είναι μια από τις 2 φυλές που θα κλεισουν τον κόσμο,
όπως είπε και ο Ιουστινιανός όποις δεν σέβετε τον δάσκαλο του θα πρέπει τουλάχιστον να τον φοβάτε


Ενημέρωση: με ψεύτες και κολωτούμπες δεν συνδιαλέγομαι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή