STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Οι λογαριασμοί του μετώπου σας ειναι καταδικασμένοι (θέμα χρόνου ειναι )

Ο,τι και να γινει εμεις θα παιξουμε ...το καναμε και παλιοτερα θα το κανουμε και τωρα και στο μελλον...
Εξαλλου παιχνιδι ειναι και η νικη και η ηττα ειναι μεσα στο προγραμμα......
 

DeletedUser26303

εδω ειμαστε εδω θα ειμαστε.


τουρλουμπουκι καπου διαβασα οτι ειναι το ιδιο τα μπαν με αυτο που εγινε με τον νοοβ..εσυ το ειπες η κανω λαθος??

εξηγησε μου πως μπορω να στηλω 10 αμυντικα σε μπαναρισμενο σου παιχτη και θαα βρω τον τροπο καποιον να μπαναρω.

μην λεμε οτι θελουμε πανω στον ενθουσιασμο μας.


ολο αυτο απλα χαλαει λιγο εως πολυ τον κοσμο..δεν σας αρεσε ενα καθαρο παιχνιδακι?

η μηπως δεν εχει ξαναγινει? μαζι σας ειμουνα στον 16 οταν ο σαμουραι χτυπαγε απο μεσα δεν τα ξεχναω απλα δεν εχω μαθει να παιζω ετσι...ισως εχω μεινει λιγο πισω.

την αγαπη μου ολοι εκτος απο τον Noob.:oops:
 

DeletedUser2415

εδω ειμαστε εδω θα ειμαστε.


τουρλουμπουκι καπου διαβασα οτι ειναι το ιδιο τα μπαν με αυτο που εγινε με τον νοοβ..εσυ το ειπες η κανω λαθος??

εξηγησε μου πως μπορω να στηλω 10 αμυντικα σε μπαναρισμενο σου παιχτη και θαα βρω τον τροπο καποιον να μπαναρω.

μην λεμε οτι θελουμε πανω στον ενθουσιασμο μας.


ολο αυτο απλα χαλαει λιγο εως πολυ τον κοσμο..δεν σας αρεσε ενα καθαρο παιχνιδακι?

η μηπως δεν εχει ξαναγινει? μαζι σας ειμουνα στον 16 οταν ο σαμουραι χτυπαγε απο μεσα δεν τα ξεχναω απλα δεν εχω μαθει να παιζω ετσι...ισως εχω μεινει λιγο πισω.

την αγαπη μου ολοι εκτος απο τον Noob.:oops:

Βλεπω μιλας για καθαρο παιχνιδι?? και ναι θα συμφωνουσα μαζι σου, αν στα μπαν του νουβςφαρμερ σταμσταμ πονογραφη και βασιλη ΤΙΔΠ που με αιτησεις σας καταφερατε και τα κερδισατε παιζατε και εσεις τιμια...
καλος η κακος πλεον στον ελληνικο σερβερ η διοικηση καθε φυλης διαθετη οτι οπλα μπορει για να κατακτηση τον κοσμο τωρα ολα τα αλλα εγω τα βλεπω διπλωματικα προπαγανδιστικα και τρολ..
 

DeletedUser26303

φυσικα μιλαω για καθαρο παιχνιδι για να μπαναριστουν κατι καθαρο δεν εκαναν εκτος αν εισαι αντιθετος με την Ο.Δ.


εσυ καλα κανεις και το βλεπεις ετσι γιατι ετσι σε συμφερει απλα χωρις αυτον τον μαγκα τον :noob: θα συνεχιζες να παιζεις σαν μαγκας και εσυ .

δηλαδη οποιος εχει φιλαρακια σε αλλες φυλες και δεν παρει αμυνες πρεπει να τα δωσει στους απεναντι?? γιαυτο λεω οτι δεν εχω μαθει να παιζω ετσι.
 

DeletedUser2415

φυσικα μιλαω για καθαρο παιχνιδι για να μπαναριστουν κατι καθαρο δεν εκαναν εκτος αν εισαι αντιθετος με την Ο.Δ.


εσυ καλα κανεις και το βλεπεις ετσι γιατι ετσι σε συμφερει απλα χωρις αυτον τον μαγκα τον :noob: θα συνεχιζες να παιζεις σαν μαγκας και εσυ .

δηλαδη οποιος εχει φιλαρακια σε αλλες φυλες και δεν παρει αμυνες πρεπει να τα δωσει στους απεναντι?? γιαυτο λεω οτι δεν εχω μαθει να παιζω ετσι.

κοιτα επειδη δεν βγαινει ακρη ο καθε ενας τα βλεπει απο την δικια του μερια οπως θελει, δεν θα το αναλυσω αλλο σημερα με επιασε το σοβαρο μου και απαντησα απο τις λιγες φορες στο εξωτερικο σε σενα και στον ιζυραιντερ σοβαρα..μετα το ποστ αυτο ξεκιναω παλι το τρολαρισμα και την προπαγανδα..

Με ολο το συμπαθιο θα σου ριξω και εσενα μια ειρωνια αν δεν το κανω θα σκασω :p
Aν νομιζεις οτι εσεις μεχρι τωρα παιζετε τιμια και εισαστε αδικημενοι ξεκινηστε τις μηνυσεις προς πασα κατευθηνση.. :)
 

DeletedUser

φυσικα μιλαω για καθαρο παιχνιδι για να μπαναριστουν κατι καθαρο δεν εκαναν εκτος αν εισαι αντιθετος με την Ο.Δ.


εσυ καλα κανεις και το βλεπεις ετσι γιατι ετσι σε συμφερει απλα χωρις αυτον τον μαγκα τον :noob: θα συνεχιζες να παιζεις σαν μαγκας και εσυ .

δηλαδη οποιος εχει φιλαρακια σε αλλες φυλες και δεν παρει αμυνες πρεπει να τα δωσει στους απεναντι?? γιαυτο λεω οτι δεν εχω μαθει να παιζω ετσι.

Λάθος. Υπάρχουν τα κανονικά μπαν και υπάρχουν τα μπαν τα οποία τα εκβιάζει η αντίπαλη φυλή όταν στέλνει αιτήσεις για παράνομα σκριπτς(πετάει άδεια για να πιάσει γεμάτα) που μπορεί κάποιος να μην χρησιμοποιεί ποτέ του γιατί δεν δουλεύουν πια αλλά να τα έχει ξεχασμένα στην μπάρα του από παλιούς κόσμους που ήτανε νόμιμα.
Βρες μου λοιπόν δικαιοσύνη σε μπαν που έρχεται έτσι...
 

DeletedUser26303

Λάθος. Υπάρχουν τα κανονικά μπαν και υπάρχουν τα μπαν τα οποία τα εκβιάζει η αντίπαλη φυλή όταν στέλνει αιτήσεις για παράνομα σκριπτς(πετάει άδεια για να πιάσει γεμάτα) που μπορεί κάποιος να μην χρησιμοποιεί ποτέ του γιατί δεν δουλεύουν πια αλλά να τα έχει ξεχασμένα στην μπάρα του από παλιούς κόσμους που ήτανε νόμιμα.
Βρες μου λοιπόν δικαιοσύνη σε μπαν που έρχεται έτσι...


παιχτης ο οποιος εχει ξεχασμενα σκριπτ στην μπαρα του τα οποια δεν δουλευουν και στην καταταξη ειναι σχετικα ψηλα δηλαδη ειναι ενεργος. η κανιβαλιζει πολυ και δεν ασχοληται με τον κοσμο να παιξει η εχει καποιον αλλων τροπο να χρισημοποιει σκριπτ τα οποια δεν φαινονται.. νομιζω σου ελυσα την απορεια!:D
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Λάθος. Υπάρχουν τα κανονικά μπαν και υπάρχουν τα μπαν τα οποία τα εκβιάζει η αντίπαλη φυλή όταν στέλνει αιτήσεις για παράνομα σκριπτς(πετάει άδεια για να πιάσει γεμάτα) που μπορεί κάποιος να μην χρησιμοποιεί ποτέ του γιατί δεν δουλεύουν πια αλλά να τα έχει ξεχασμένα στην μπάρα του από παλιούς κόσμους που ήτανε νόμιμα.
Βρες μου λοιπόν δικαιοσύνη σε μπαν που έρχεται έτσι...

Αυτο που πες τωρα δεν υπαρχει. Οταν υπαρχει λιστα με νομιμα σκριπτακια και βαριεσαι να την περασεις στο λογαριασμο σου δεν εκβιαζει τιποτα η αντιπαλη φυλη. Μονο εσυ εχεις την ευθυνη και κανεις αλλος.
Να μιλαμε για μπαν μαγκες αλλα να ξερουμε ποτε μιλαμε. Αν η εταιρεια κανει εναν σοβαρο ελεγχο σε ΟΛΟ τον 26 ο κοσμος θα γεμισει βαρβαρα απο τα μπαν(η χαρα του ΙΠΠΟΛΥΤΟΥ λοιπον)
 

DeletedUser

παιχτης ο οποιος εχει ξεχασμενα σκριπτ στην μπαρα του τα οποια δεν δουλευουν και στην καταταξη ειναι σχετικα ψηλα δηλαδη ειναι ενεργος. η κανιβαλιζει πολυ και δεν ασχοληται με τον κοσμο να παιξει η εχει καποιον αλλων τροπο να χρισημοποιει σκριπτ τα οποια δεν φαινονται.. νομιζω σου ελυσα την απορεια!:D

Λάθος είσαι πάλι φίλε...ο καθένας μας έχει διαφορετική μπάρα...άλλοι γουστάρουν να μην σβήνουν σχεδόν τίποτα(όχι ότι είναι καλό)...επίσης κάποια σκριπτ μπορεί την μία μέρα να επιτρέπονται την άλλη να είναι παράνομα λόγο κάποιας καινούργιας ανακοίνωσης...


Όχι Ανέστη μετά από εκείνα τα μπαν όλων οι μπάρες είναι σε μεγάλο σημείο άδειες. Έχει πέσει φοβία :p
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Λάθος είσαι πάλι φίλε...ο καθένας μας έχει διαφορετική μπάρα...άλλοι γουστάρουν να μην σβήνουν σχεδόν τίποτα(όχι ότι είναι καλό)...επίσης κάποια σκριπτ μπορεί την μία μέρα να επιτρέπονται την άλλη να είναι παράνομα λόγο κάποιας καινούργιας ανακοίνωσης...


Όχι Ανέστη μετά από εκείνα τα μπαν όλων οι μπάρες είναι σε μεγάλο σημείο άδειες. Έχει πέσει φοβία :p

Απλα εχει πεσει φοβια διοτι θα πατε"Σιγα θα τα ελεγξω σε λιγο βαριεμαι τωρα".
Ως κλασσικοι Ελληνες το ξεχασατε και μετα φταιει η ΟΔ. Το μονο ελαφρυντικο που σας δινω ειναι οτι η αντιπαλη μερια εχει κανει πιο χοντραδες απο σας(πιο πολλα ****ακια, teamviewer πως το λενε αυτο) και δεν γινεται τιποτα.
Ρωτα τη φυλη σου αν ξερουν πχ οτι τα bookmarks ειναι παρανομα. Πολλοι τρωνε και γι αυτο ban. Ας μην τα ριχνουμε ΟΛΑ στην ΟΔ και ας παιξετε και λιγο "καθαρα"(και οι 2 φυλες γιατι θα βρω το μπελα μου με σας)
 

DeletedUser26303

φιλε γιαννη οποιος ασχολητε φροντιζει να προσεχει τους κανονες. δεν του φταιει κανενας λοιπον.

να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.
 

DeletedUser

Ανέστη με αυτά που λες μην και τυχόν σε κάνουν διαχειριστή...θα έχουμε πρόβλημα :D
Και όντως δίκιο έχεις καμιά φορά και οι κανονισμοί πρέπει να διαβάζονται αν και αγνοούνται πολλές φορές...


@fishy cross σωστός φίλε πάω πάσο
 

DeletedUser8432

Επί του θέματος

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Νιάoυ, Boys
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, ΟUT, OUΤ, *Λ*

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 869
Πλευρά 2: 279
Διαφορά: 590

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8,143,239
Πλευρά 2: 2,553,247
Διαφορά: 5,589,992

chart
 

DeletedUser8432

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Boys, Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, ΟUT, OUΤ, *Λ*

Timeframe: 04/06/2014 19:00:00προς05/06/2014 19:36:22

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 313
Πλευρά 2: 57
Διαφορά: 256

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,907,967
Πλευρά 2: 530,487
Διαφορά: 2,377,480

chart
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Boys, Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, ΟUT, OUΤ, *Λ*

Timeframe: 04/06/2014 19:00:00προς05/06/2014 19:36:22

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 313
Πλευρά 2: 57
Διαφορά: 256

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,907,967
Πλευρά 2: 530,487
Διαφορά: 2,377,480

chart

μονο.?
έχει αρχίσει και χαλαρώνει οι ομάδα,τουρλού βγάλε τα μαστίγια σου και ξεκινα,πρώτο και καλύτερο τον κύριο 12.5% επειδή δεν είχε επιτυχία το πλάνο του!!


http://http://prntscr.com/3l5ind

http://http://prntscr.com/3ptxj0
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24720

ρε παλιοπαιδα λυπειθειτε τους..δεν μπορουν στελνουν συνεχεια ρουφιανους , ντροπη ειναι να τους περνετε 260 χωρια σε μια μερα
 

DeletedUser22273

τι γινετε με αυτο το θεμα εδω περασε μηνας και κανεις δεν εγραψε...πως παει ο πολεμος ποιος κερδιζει ποιος χανει σε τι σταδιο βρισκομαστε??
 

DeletedUser

στο σταδιο ανταλαγης πολιτισμων,αποψεων και κοινωνικων αναζηησεων μεταξυ των φυλων..με λιγα λογια πολυ ξυλοοοοοοοο:axe:
 

DeletedUser22273

καμια απαντηση απο κανενα και κανενα στατς...μαλλον απο οτι βλεπω πρεπει να υπαρχει μια ισοροποια μιας και βλεπω την αουτ να αντεδρασε μετα τα μπολικα χωρια που εχασε αν και ολα ηταν απο την λοντ μιας και δεν μπορουσαν να κανουν κατι
 
Κορυφή