Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8333

Ε αν πανε τα τρενα απο 40 ωρες δυσκολο να μην αναγνωριστουν.....
 

DeletedUser24177

Και ακομα πιο δυσκολο να μην κοπουν... Σε βαζουν σε τοσο πειρασμο για prenoble... Ανακαταληψη στο ιδιο δευτερολεπτο... Στακαρισμα για απλες παραδοσιακες κοκκινες χωρις απωλειες... Ορεξη και φαντασια να χεις:)
 

DeletedUser1292

Oι ρυθμισεις του κοσμου ειναι ιδιαιτερες θελει στρατηγικη ''εξυπναδα'' για να κανεις ενα μαζικο πλανο ιδιαιτερα αν ειναι σε τοσες ωρες μακρυα....μεχρι να την ανακαλυψουν οι wanted ετσι ακλαφτα θα πηγαινουν τα οποια πλανα τους
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ASYLUM, *Λ*, *Λ1*
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking, WANTED

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,239
Πλευρά 2: 1,422
Διαφορά: 183

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 256
Πλευρά 2: 181
Διαφορά: 75

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 4,526,778
Πλευρά 2: 5,548,336
Διαφορά: 1,021,558

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,443,130
Πλευρά 2: 912,361
Διαφορά: 530,769

chart
 

DeletedUser24177

Και ναι κυριες και κυριοι η Wanted κυρησσει τον πολεμο στη SOS OY... :clap:

Συγχαρητηρια στους τρομπισκους που βγαινανε να φανε τον Περσονα ζωντανο που τολμησε να κανει τοσο αισχρη και συκοφαντικη προπαγανδα οταν ελεγε και προεβλεπε τα αυτονοητα....

Συγχαρητηρια επισης που πουλατε τον πρωτο εκ των 2 σας συμμαχων....

Τιτλος πολεμου: Επεξήγηση:
Δεν μας αρεσει να υπαρχουν καποιοι παρασιτικα στον Κ23 σε βαρος των αλλων.
:rolf:

Μιλατε για παρασιτισμο την ωρα που χωρις να εχετε δωσει μια μαχη τοσους μηνες, τους ζητουσατε μεχρι προσφατα και 30 αμυντικα απο πανω?

Κυριοι ειστε αξιοι της μοιρας σας....

Μολις ξεκαθαριστει το τοπιο με Βικινγκς θα φροντισω να παρετε αυτο που σας αξιζει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Κατ αρχήν οι Vikings δεν υπάρχουν πια τους πήραν οι wanted ... Η επομενη κίνηση που είμαι περίεργος ποτε θα τεθεί σε εφαρμογή ..
Κατά τα αλλα όλοι ασχολούνται μαζί μου και για ποιον λόγο έφυγα από τους wanted , αλλα τις αλλαγές διπλωματίας των wanted συγκεκριμένα δεν τις βλέπει κανεις ?
Clowns βρείτε τα άμεσα με τους sos . Πρώτα να τελειώνουμε με τους οπαδούς του μακιαβέλι και τους παρατρεχάμενους τους , και μετά έχουμε καιρό να φαγωθούμε και μεταξύ μας ...χωρίς παρασκήνια όμως και χωρίς την παρουσία ανεγκέφαλων αρχηγίσκων



PS .. Τα ksexnaw τα Ελληνικά μάλλον σιγά σιγά .. Το φαγωθούμε μεταξύ μας δεν απευθύνεται σε πόλεμο μεταξύ clowns και asylum . Μια φυλή 100 παίχτες κερδίζουν τον κόσμο και αναδιοργάνωσeiς μας περιμένουν ακόμα πολλές ..αυτό εννοώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και ναι κυριες και κυριοι η Wanted κυρησσει τον πολεμο στη SOS OY... :clap:

Συγχαρητηρια στους τρομπισκους που βγαινανε να φανε τον Περσονα ζωντανο που τολμησε να κανει τοσο αισχρη και συκοφαντικη προπαγανδα οταν ελεγε και προεβλεπε τα αυτονοητα....

Συγχαρητηρια επισης που πουλατε τον πρωτο εκ των 2 σας συμμαχων....

:rolf:

Μιλατε για παρασιτισμο την ωρα που χωρις να εχετε δωσει μια μαχη τοσους μηνες, τους ζητουσατε μεχρι προσφατα και 30 αμυντικα απο πανω?

Κυριοι ειστε αξιοι της μοιρας σας....

Μολις ξεκαθαριστει το τοπιο με Βικινγκς θα φροντισω να παρετε αυτο που σας αξιζει.

Αλήθεια εσύ που ξέρεις τι παίχτηκε;Μήπως δικαιολογείς γιατί περάστηκαν κόκκινοι οι σος; Λέω εγώ τώρα :) Ξέρεις πολύ καλά τι και πως ναθαναελ και ευθύνεσαι εσύ με τις συμφωνίες σου κάτω από το τραπέζι..Εεε ρε κούνια που σας κούναγε

Μπράβο μακρομπαρον τελικά κάτι ήξερες(λογικό,αν ξέρεις ακριβώς τι κάνει η φυλή σου χρησιμοποιείς την λογική σου όχι κάτι φοβερό)
 

DeletedUser8333

Επεξήγηση:
Δεν μας αρεσει να υπαρχουν καποιοι παρασιτικα στον Κ23 σε βαρος των αλλων.

Μηπως μπορεις να μου πεις εμενα που ειμαι αδαης τι παικτηκε?Αντι να φερθειτε σαν αντρες και να πειτε "ρε μαγκες,βαρεθηκαμε να καθομαστε τοσο καιρο που εσεις χτυπιεστε,ειδαμε πως δεν εχουμε οφελος απο την συμμαχια μαζι σας,γι' αθτο κυρηττουμε τον πολεμο" καθεστε και μου γραφετε δικαιολογειες ο,τι σας κατεβει στο κεφαλι?
και μετα εχεις και το σθενος να βγαινεις στο εξετερικο ,να πεις τι?
καλη συνεχεια..
 

DeletedUser

Κατ αρχήν οι Vikings δεν υπάρχουν πια τους πήραν οι wanted ... Η επομενη κίνηση που είμαι περίεργος ποτε θα τεθεί σε εφαρμογή ..
Κατά τα αλλα όλοι ασχολούνται μαζί μου και για ποιον λόγο έφυγα από τους wanted , αλλα τις αλλαγές διπλωματίας των wanted συγκεκριμένα δεν τις βλέπει κανεις ?
Clowns βρείτε τα άμεσα με τους sos . Πρώτα να τελειώνουμε με τους οπαδούς του μακιαβέλι και τους παρατρεχάμενους τους , και μετά έχουμε καιρό να φαγωθούμε και μεταξύ μας ...χωρίς παρασκήνια όμως και χωρίς την παρουσία ανεγκέφαλων αρχηγίσκων



PS .. Τα ksexnaw τα Ελληνικά μάλλον σιγά σιγά .. Το φαγωθούμε μεταξύ μας δεν απευθύνεται σε πόλεμο μεταξύ clowns και asylum . Μια φυλή 100 παίχτες κερδίζουν τον κόσμο και αναδιοργάνωσeiς μας περιμένουν ακόμα πολλές ..αυτό εννοώ

Καλα ναι οι βικινγκς εδω και καιρο δεν υπαρχουν. Τωρα βεβαια οτι επιβιωνουν 2 μηνες μετα εναντιον ASYLUM *Λ* *Λ1* βασιζομενοι αποκλειστικα στις δικες τους δυναμεις ειναι αλλο θεμα.

Και στο τελος πεταγεται σαν τσουτσου ο μακρομπαρον που εχει κανει τουρ σε ολες τις φυλες -συμφωνα με το ποια φυλη ειναι πιο δυνατη αναπασα στιγμη- να μας προεξοφλησει.

Βαλε κατι καλα στο μυαλο σου. Το να αλλαζεις καθε τοσο φυλες δεν καρπώνεσαι μερος της οποιας επιτυχιας τους αλλα ισα ισα γελοιοποιεισαι ακομα περισσοτερο.

Οι Viking οση λασπη και να ριξεις, οσα ψεμματα να κατσεις και να πεις εχουν κερδισει επαξια το σεβασμο καθε σοβαρου παιχτη που παρολες τις δυσκολιες παιζει μπαλα. Και υπαρχουν αρκετοι αντιπαλοι που μας σεβονται οπως και εμεις τους σεβομαστε και ας πλακωνομαστε μερα νυχτα. Γιατι εμεις σεβομαστε τους εχθρους μας

Viking: 119
Asylum *Λ *Λ1*: 192
Διαφορά: 73

υ.γ Και ναι δεν υπαρχει αλλη φυλη στο κοσμο με τετοια στατιστικα πολεμου.
 

DeletedUser31147

Σαφής απάντηση .. Βλέπεις τον "μακροβαρον" σαν τσούτσου και για αυτό του έριξες τόσο γλείψιμο να έρθει στην φυλή σου .. Κατά τα αλλα κρατα λίγο το στόμα σου , γιατί μόλις μαθαίνω ότι έχουμε σε εξέλιξη νέο ερωτα μεγάλο , και βλέπω την φυλή σου να παίζει το γάιδαρος πωλείται βαράτε όσο μπορείτε ...
Δάφνες δεν διεκδικώ για το γεγονός ότι οι "ασυλουμ" είναι πρώτοι σε όλες τις στατιστικές κατηγοριες , αλλα δεν θα αντισταθώ και στον πειρασμό να βάλω τα παρακάτω στατιστικά ...
Πλευρά 1:
Παίκτες: PersonA NoN GratA
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 53,063
Πλευρά 2: 9,976
Διαφορά: 43,087

chart
 

DeletedUser24177

Αλήθεια εσύ που ξέρεις τι παίχτηκε;Μήπως δικαιολογείς γιατί περάστηκαν κόκκινοι οι σος; Λέω εγώ τώρα :) Ξέρεις πολύ καλά τι και πως ναθαναελ και ευθύνεσαι εσύ με τις συμφωνίες σου κάτω από το τραπέζι..Εεε ρε κούνια που σας κούναγε

Μπράβο μακρομπαρον τελικά κάτι ήξερες(λογικό,αν ξέρεις ακριβώς τι κάνει η φυλή σου χρησιμοποιείς την λογική σου όχι κάτι φοβερό)

Ultimate φιλε μου πηγαινε και κρυψου στην πιο βαθια τρυπα που θα βρεις και μην ξαναδιανοηθεις να μιλησεις δημοσια.... Ντροπη και αισχος εισαι, και οποιος ηγεσιας σου που ηθελες να μαζεψεις τη Νο1,2,3,4 φυλες να χτυπησετε τη Νο5 (τους Sos) μαζι...

Συμβιβαστηκες με τους Κλοουν και Βικινγκς τελικα.... Α ρε γατακια...

Οι Βικινγκς παλι, πρεπει να εχουνε χασει καθε ιχνος αξιοπρεπειας απο τοτε που γινανε τσιρακια σας βλεπω.

Πουλησαν κ αυτοι πριν απο λιγο τους Sos με την προφαση οτι δεν θελουν να χαλασουν τη συμμαχια μαζι σας...

Που ηταν συμμαχοι μαζι, πολυ πριν απο σας...

Μπραβο παιδες... Μπραβο σε ολους σας.... Καπως ετσι αρχιζουν και σιχαινονται ολοι τους ελληνικους κοσμους και εγκαταλειπουν....

Ευγε...
 

DeletedUser

Σαφής απάντηση .. Βλέπεις τον "μακροβαρον" σαν τσούτσου και για αυτό του έριξες τόσο γλείψιμο να έρθει στην φυλή σου .. Κατά τα αλλα κρατα λίγο το στόμα σου , γιατί μόλις μαθαίνω ότι έχουμε σε εξέλιξη νέο ερωτα μεγάλο , και βλέπω την φυλή σου να παίζει το γάιδαρος πωλείται βαράτε όσο μπορείτε ...
Δάφνες δεν διεκδικώ για το γεγονός ότι οι "ασυλουμ" είναι πρώτοι σε όλες τις στατιστικές κατηγοριες , αλλα δεν θα αντισταθώ και στον πειρασμό να βάλω τα παρακάτω στατιστικά ...

Πηρες χωρια παιχτων που ειχαν μπαν για 5 μερες και δεν μπορουσαν να αμυνθουν. Τι κοκορευεσαι? Με το που εφυγε το μπαν του billpaps σου πηρε χωριο καπακια. Για γελια εισαι


Ultimate φιλε μου πηγαινε και κρυψου στην πιο βαθια τρυπα που θα βρεις και μην ξαναδιανοηθεις να μιλησεις δημοσια.... Ντροπη και αισχος εισαι, και οποιος ηγεσιας σου που ηθελες να μαζεψεις τη Νο1,2,3,4 φυλες να χτυπησετε τη Νο5 (τους Sos) μαζι...

Συμβιβαστηκες με τους Κλοουν και Βικινγκς τελικα.... Α ρε γατακια...

Οι Βικινγκς παλι, πρεπει να εχουνε χασει καθε ιχνος αξιοπρεπειας απο τοτε που γινανε τσιρακια σας βλεπω.

Πουλησαν κ αυτοι πριν απο λιγο τους Sos με την προφαση οτι δεν θελουν να χαλασουν τη συμμαχια μαζι σας...

Που ηταν συμμαχοι μαζι, πολυ πριν απο σας...

Μπραβο παιδες... Μπραβο σε ολους σας.... Καπως ετσι αρχιζουν και σιχαινονται ολοι τους ελληνικους κοσμους και εγκαταλειπουν....

Ευγε...

Ποιος πουλησε τους ΣΟΣ? Ο ιδιος ο genlyn χθες ειπε σπαω τωρα συμμαχια αμα γουσταρω και του λεω οκ ενημερωσε τη διπλωματια σου. Πριν καν πατησουν οι wanted πολεμο.Παμε καλα τωρα?

Και στην τελικη, ηρεμα και ωραια κατοπιν συζητησης με Antonio ενημερωθηκαν οι διπλωματιες. Εκτος αν αλλα συζηταμε εμεις και αλλα σας λενε. Η τα βγαζετε απο το κεφαλι σας.

Ιχνος αξιοπρεπειας εχετε χασει απο καιρο εσεις με το τροπο που φερεστε στους συμμαχους σας.
Κανεις δεν ξεχασε ουτε πως σπασατε την ΣΕ με μας πριν την ωρα της,
Πως αναπτυσσοσασταν στο ριμ σαν τα παρασιτα για να μας τη φερετε την καταλληλη στιγμη.
Οπως και το που πηγαν οι αρχες σας για βαρβαρα και ακαδημιες οταν μας τη φερατε. Μια χαρα τα κανετε και τα 2 τωρα.
Μεχρι στιγμης δεν εχετε κανει ουτε μια συμμαχια που να μην κανετε συμφωνια κατω απο το τραπεζι. Ατυπες ΣΕ, να ταζετε και να γλειφετε παιχτες και να παρακαλας να στρατολογησεις ατομα.

Το οτι εχουμε συμμαχια με wanted μας κανει τσιρακια τους? Τοτε αναλογα και εσεις το οτι ειστε συμμαχοι με τους Λυκους τελικα κανει τους Λυκους τσιρακια σας (ειδικα με τους χαρακτηρισμους που μια ζωη αποδιδατε σε αυτους...).

Αλλα οχι ..απλως αυτη ειναι η αντιληψη σας για τις συμμαχιες. Και τι δειχνετε καθε φορα με το πιο καθαρο τροπο. Ειτε κοροιδευοντας εμας ειτε τους clown ειτε μεθαυριο τους Λυκους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Που πας και τα βρίσκεις πάλι όλα αυτά ? Τι σπουδάζεις ? δικηγόρος ? Αριστους μου έστελναν και τα χωρια τους τα πήρα σε απάντηση των αριστων αυτών . Σε μια περίπτωση μάλιστα πρόλαβα και πήρα το χωριο πριν φράσσουν οι άριστοι , οι οποιοι χάθηκαν στον δρόμο . Ο μπίλαπς ναι μου πήρε χωριο που στην ουσία δικό του ήταν , η εμπιστοσύνη δεν είχε πάει στο 100 ακόμα , από διπλανό του χωριο ...Πρέπει και να κοιμηθώ ποτε ποτε βλέπεις ... Και στο finale ...τι θέλεις να πεις ? οποιος είναι διπλα μου είναι αποκλεισμένος η ανενεργός ? Γιατί τους διπλανούς μου κτύπησα ..μεγάλες συμπτώσεις βλέπω .
Κατά τα αλλα "πανολαδια" εσύ βλέπω πάντα . Ο διπλωμάτης ενημέρωσε , ηθικές φράγκες δεν υπάρχουν . Αν κατάφερνε κάποιος να κάνει τον "ναθαναηλ" να παίξει και αυτός το ίδιο βρώμικα με εσάς θα περίμενες τώρα ποτε θα έρθει η 6 Αυγούστου .. Η απορία μου πάντως παραμένει . Τα μέλη της φυλής σου δεν βλέπουν που τους οδηγείς ? Δεν υπάρχει κανεις να αρνηθεί να συνδέει το όνομα του σε όλα αυτά ?
 

DeletedUser

Που πας και τα βρίσκεις πάλι όλα αυτά ? Τι σπουδάζεις ? δικηγόρος ? Αριστους μου έστελναν και τα χωρια τους τα πήρα σε απάντηση των αριστων αυτών . Σε μια περίπτωση μάλιστα πρόλαβα και πήρα το χωριο πριν φράσσουν οι άριστοι , οι οποιοι χάθηκαν στον δρόμο . Ο μπίλαπς ναι μου πήρε χωριο που στην ουσία δικό του ήταν , η εμπιστοσύνη δεν είχε πάει στο 100 ακόμα , από διπλανό του χωριο ...Πρέπει και να κοιμηθώ ποτε ποτε βλέπεις ... Και στο finale ...τι θέλεις να πεις ? οποιος είναι διπλα μου είναι αποκλεισμένος η ανενεργός ? Γιατί τους διπλανούς μου κτύπησα ..μεγάλες συμπτώσεις βλέπω .
Κατά τα αλλα "πανολαδια" εσύ βλέπω πάντα . Ο διπλωμάτης ενημέρωσε , ηθικές φράγκες δεν υπάρχουν . Αν κατάφερνε κάποιος να κάνει τον "ναθαναηλ" να παίξει και αυτός το ίδιο βρώμικα με εσάς θα περίμενες τώρα ποτε θα έρθει η 6 Αυγούστου .. Η απορία μου πάντως παραμένει . Τα μέλη της φυλής σου δεν βλέπουν που τους οδηγείς ? Δεν υπάρχει κανεις να αρνηθεί να συνδέει το όνομα του σε όλα αυτά ?

Δεχοσουν αριστους απο παιχτη που ηταν αποκλεισμενος 5 μερες. Παρα εισαι ψευτης. Κατασκευασε καμια ιστορια ακομα. Αμα ψαχνεις για βρωμια κοιταξου στο καθρευτη που εγλειφες τον danis77 και του την εφερες πισωπλατα. Παρεπιμπτοντως αποφευγεις να του απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησε. Μαλλον συνειδητα γιατι τα εχεις διακοσμιτικα
 

DeletedUser31147

Ο Bipllaps είχε αριστους στον δρόμο όταν του πήρα τα χωρια και ας βγει μονος του να πει ότι δεν είναι έτσι . Δεν μπορεί κάποιος τίμιος θα υπάρχει στην φυλή σου .
Ο ντάνις77 είχε προειδοποιηθεί ότι αν θέλει να μείνει στην φυλή σου ας μείνει , αλλα αν προβεί σε οποιαδήποτε εχθρική ενέργεια εναντίων της φυλής μου θα υποστεί και τις συνέπειες . Η αποστολή "αμυνως" δεν είναι εχθρική ενέργεια ? Να σας αφήσω 10 χωρια να έχετε καβάτζα άμυνες ? Αυτό ζητάς ?
Όσο για ερώτηση που λες ότι μου έκανε , και τώρα κοιτάω το ταχυδρομείο μου , δεν έχω κανένα μήνυμα από αυτόν .
 

DeletedUser1292

Δεχοσουν αριστους απο παιχτη που ηταν αποκλεισμενος 5 μερες. Παρα εισαι ψευτης. Κατασκευασε καμια ιστορια ακομα. Αμα ψαχνεις για βρωμια κοιταξου στο καθρευτη που εγλειφες τον danis77 και του την εφερες πισωπλατα. Παρεπιμπτοντως αποφευγεις να του απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησε. Μαλλον συνειδητα γιατι τα εχεις διακοσμιτικα

καλα καρπαζοεισπαρακτωρα αντε στην τρυπα σου παλι.....κ ασε τις αναλυσεις



[pio]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ultimate φιλε μου πηγαινε και κρυψου στην πιο βαθια τρυπα που θα βρεις και μην ξαναδιανοηθεις να μιλησεις δημοσια.... Ντροπη και αισχος εισαι, και οποιος ηγεσιας σου που ηθελες να μαζεψεις τη Νο1,2,3,4 φυλες να χτυπησετε τη Νο5 (τους Sos) μαζι...

Συμβιβαστηκες με τους Κλοουν και Βικινγκς τελικα.... Α ρε γατακια...

Οι Βικινγκς παλι, πρεπει να εχουνε χασει καθε ιχνος αξιοπρεπειας απο τοτε που γινανε τσιρακια σας βλεπω.

Πουλησαν κ αυτοι πριν απο λιγο τους Sos με την προφαση οτι δεν θελουν να χαλασουν τη συμμαχια μαζι σας...

Που ηταν συμμαχοι μαζι, πολυ πριν απο σας...

Μπραβο παιδες... Μπραβο σε ολους σας.... Καπως ετσι αρχιζουν και σιχαινονται ολοι τους ελληνικους κοσμους και εγκαταλειπουν....

Ευγε...

Μήπως θα έπρεπε να ξέρεις λιγότερα (λογικά) σαν εχθρός;Αααα ξέχασα για ακόμα μια φορά έχεις κάνει συμφωνία κάτω από το τραπέζι αυτη τη φορά εδώ και μέρες με τους κουτουρου...Μωρέ τι μας λες;Εσύ θα έπρεπε να κρυφτείς που επειδή σε έναν κόσμο καταφέρνεις να σαι στο πάνω ράφι και να φανείς αντί για κομπάρσος και τακτική σου μόνιμα είναι να μιλάς κάτω από τα τραπέζια.Ντροπή και αίσχος,Τα υπόλοιπα in game


Επεξήγηση:
Δεν μας αρεσει να υπαρχουν καποιοι παρασιτικα στον Κ23 σε βαρος των αλλων.

Μηπως μπορεις να μου πεις εμενα που ειμαι αδαης τι παικτηκε?Αντι να φερθειτε σαν αντρες και να πειτε "ρε μαγκες,βαρεθηκαμε να καθομαστε τοσο καιρο που εσεις χτυπιεστε,ειδαμε πως δεν εχουμε οφελος απο την συμμαχια μαζι σας,γι' αθτο κυρηττουμε τον πολεμο" καθεστε και μου γραφετε δικαιολογειες ο,τι σας κατεβει στο κεφαλι?
και μετα εχεις και το σθενος να βγαινεις στο εξετερικο ,να πεις τι?
καλη συνεχεια..

Όταν έλεγες ότι βαράς ασυλουμ και εδώ και μέρες έχετε κάνει παύση και διάφορα άλλα ήταν καλά ε;
 

DeletedUser24177

Γιωργο στο εχω ξαναπει απειρες φορες οτι παρα εισαι ανωριμος να ηγηθεις οχι μιας φυλης, αλλα εστω 10 ατομων.

Και θα με θυμηθεις, μεγαλυτερη επιτυχια απο δω δεν θα ξανακανεις ποτε στη ζωη σου με φυλη.... Και εδω ακομα που εκανες την χαντακωσες...

Μπορεις να συνεχιζεις να μιλας για καρουφεξαλα, υπογειες συμφωνιες και να προσπαθεις να διασκεδασεις τις εντυπωσεις....

Αλλα σε ετρωγα πολυ ευκολοτερα εξ αρχης, παρα με το να αναπτυχθω στην πλατη σου και τις λοιπες βλακειες που λες.

Αλλα ειναι χασιμο χρονο το να κουβεντιασει κανεις μαζι σου αντικειμενικα γιατι εισαι πορωμενος.

Απο κει και περα τρεχα στους Wanted τωρα, γλυψε οσο προλαβαινεις μεχρι να σε παρουν πρεφα και ειτε γι αυτο, ειτε λογω στρατηγικης σε στησουν στον τοιχο και απαιτησουν τα χωρια παιχτων σου η τους ιδιους τους παιχτες σου.

Ειχες τον καλυτερο και πιο αξιοπιστο συμμαχο και τα εκανες ολα........ Μην πω τι τα κανες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

http://prntscr.com/1j6vro
χθεσινή αναφορά μπας και σταματήσει το παραμύθι των μυστικών ΣΕ και δεν ξέρω τι ακόμα ισχυρίζεστε .
 

DeletedUser

Μήπως θα έπρεπε να ξέρεις λιγότερα (λογικά) σαν εχθρός;Αααα ξέχασα για ακόμα μια φορά έχεις κάνει συμφωνία κάτω από το τραπέζι αυτη τη φορά εδώ και μέρες με τους κουτουρου...Μωρέ τι μας λες;Εσύ θα έπρεπε να κρυφτείς που επειδή σε έναν κόσμο καταφέρνεις να σαι στο πάνω ράφι και να φανείς αντί για κομπάρσος και τακτική σου μόνιμα είναι να μιλάς κάτω από τα τραπέζια.Ντροπή και αίσχος,Τα υπόλοιπα in game




Όταν έλεγες ότι βαράς ασυλουμ και εδώ και μέρες έχετε κάνει παύση και διάφορα άλλα ήταν καλά ε;


Γιατι μιλας με διαφορετικα ονοματα ??????? Για να φαινεστε πολλοι ????:doh:




http://prntscr.com/1j6vro
χθεσινή αναφορά μπας και σταματήσει το παραμύθι των μυστικών ΣΕ και δεν ξέρω τι ακόμα ισχυρίζεστε .

Ελα αστα αυτα μιλημενοι ησασταν, εσυ νομιζω εστειλες απο αλλο σου χωριο τους ανιχνευτες βοηθεια για να κοκκινιστεις μονος σου χαχαχα θα το ακουσουμε και αυτο σε λιγο
 
Κορυφή