Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24177

Αστους μωρε να παραμυθιαζονται.... In game θελει? Θα τους σβησουμε ολους απο Σεμπτεμβρη...
 

DeletedUser

Γιωργο στο εχω ξαναπει απειρες φορες οτι παρα εισαι ανωριμος να ηγηθεις οχι μιας φυλης, αλλα εστω 10 ατομων.

Και θα με θυμηθεις, μεγαλυτερη επιτυχια απο δω δεν θα ξανακανεις ποτε στη ζωη σου με φυλη.... Και εδω ακομα που εκανες την χαντακωσες...

Μπορεις να συνεχιζεις να μιλας για καρουφεξαλα, υπογειες συμφωνιες και να προσπαθεις να διασκεδασεις τις εντυπωσεις....

Αλλα σε ετρωγα πολυ ευκολοτερα εξ αρχης, παρα με το να αναπτυχθω στην πλατη σου και τις λοιπες βλακειες που λες.

Αλλα ειναι χασιμο χρονο το να κουβεντιασει κανεις μαζι σου αντικειμενικα γιατι εισαι πορωμενος.

Απο κει και περα τρεχα στους Wanted τωρα, γλυψε οσο προλαβαινεις μεχρι να σε παρουν πρεφα και ειτε γι αυτο, ειτε λογω στρατηγικης σε στησουν στον τοιχο και απαιτησουν τα χωρια παιχτων σου η τους ιδιους τους παιχτες σου.

Ειχες τον καλυτερο και πιο αξιοπιστο συμμαχο και τα εκανες ολα........ Μην πω τι τα κανες.

Δεν ξερω ποια ειναι η μεγαλυτερη επιτυχια μου παντως στον τελευταιο κοσμο που απο οσο ξερω συνταντηθηκαμε (στον κ22) εγω συνεχιζω και παιζω εσυ εξαφανιστηκες κακην κακως απο το χαρτη μαζι με τους συμμαχους σου, τον φιλο σου τον μακρομπαρον κτλ. Εραστες της πηξιδας
Το οτι μαζεψες τη σαρα και τη μαρα στον κ23 και χαιρεσαι απο τις επιτυχιες σου που παιζετε 3 φυλες εναντιον μιας, δεν ειναι κατι που αξιοθαυμαστο.

Ισα ισα η μαχη των λιγων ενάντια στους πολλους εχει περισσοτερη μαγεια. Εσυ κατσε να κανεις αντι Βικινγκ μετωπο για να μας καθαρισεις.

υ.γ Τον Ιουνιο εγραφες οτι σε ενα μηνα μας εχεις διαλυσει. Τωρα λεμε καλο Σεπτεμβρη ετσι. ;)
 

DeletedUser24177

Εσυ δεν υπαρχεις... Τους Wanted εννοουσα...

Εσυ χανεις αβερτα χωρια το ενα πισω απ το αλλο χωρις να μιλας... Ποιο μετωπο? Ετσι ειναι τα μετωπα?
 

DeletedUser

Εσυ δεν υπαρχεις... Τους Wanted εννοουσα...

Εσυ χανεις αβερτα χωρια το ενα πισω απ το αλλο χωρις να μιλας... Ποιο μετωπο? Ετσι ειναι τα μετωπα?

Ρε αχρηστε σου ξαναλεω το να βαρας 3 φυλες μια δεν σε κανει ικανο. Το καταλαβαινεις? Χωρις τους λυκους να βαρανε απο πισω δεν θα πετυχαινες τιποτε απολυτως.
 

DeletedUser24177

Και εσυ χωρις τους Wanted θα εφευγες ακλαυτος...... Και στο τελος ακομα που ειχες ηδη φτιαχτει χαρη στη συμμαχια μας. Αλλα τα πεταξες ολα στα σκουπιδια... Καλη πυξιδα...

Τα μελη σου λυπαμαι μονο γιατι δεν τ αξιζαν.

Εξακολουθεις και κλαιγεσαι για εναν πολεμο που θελησες ο ιδιος.... Γινεσαι ρομπα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και εσυ χωρις τους Wanted θα εφευγες ακλαυτος...... Και στο τελος ακομα που ειχες ηδη φτιαχτει χαρη στη συμμαχια μας. Αλλα τα πεταξες ολα στα σκουπιδια... Καλη πυξιδα...

Τα μελη σου λυπαμαι μονο γιατι δεν τ αξιζαν.

Εξακολουθεις και κλαιγεσαι για εναν πολεμο που θελησες ο ιδιος.... Γινεσαι ρομπα.

Εγω λυπαμαι εσενα που συνεχιζεις και γλειφεις τα μελη μου με χωρια και τους ταζεις πραγματα και αυτα σε γραφουν ξερεις που. Η αληθεια να λεγεται. Οι αριθμοι δειχνουν ποιοι βαρανε κυριως και πιοι οχι. Ρομπα αλλος γινεται με αυτα που καθεται και λεει στον promanager μας τα λεει και γελαμε.

Και σταματα αυτη την αυτοθυματοποιηση. Εσυ εκανες πλανο οσο ειχαμε ΣΕ αλλα καταταλλα εμεις καναμε το πολεμο. Αυτη η γκαιμπελιστικη τακτικη σου "λεγε λεγε στο τελος κατι θα μεινει" ειναι το χαρακτηριστικο σου. Αλλα δεν θα σου βγει τη ρετσινια που απεκτησες θα σε ακολουθει σε καθε σου κοσμο.
 

DeletedUser24177

Χαχαχαχα οκ!!!!

Βασιζομαι στον λογο σου :D

Βρες ενα μελος σου να βγει να μιλησει να μου δειξει που και ποτε του εταξα χωρια για να σας πουλησει και να ερθει.....

Αν το μηνυμα μεινει αναπαντητο θα εχεις δειξει για αλλη μια φορα ποσο φαφλατας εισαι:)

Εγω αυτοθυματοποιουμε? Τα πραγματα με τ ονομα τους λεω... Το ποιος ειναι θυμα φαινεται ξεκαθαρα στα στατιστικα :grrr:
 

DeletedUser

Χαχαχαχα οκ!!!!

Βασιζομαι στον λογο σου :D

Βρες ενα μελος σου να βγει να μιλησει να μου δειξει που και ποτε του εταξα χωρια για να σας πουλησει και να ερθει.....

Αν το μηνυμα μεινει αναπαντητο θα εχεις δειξει για αλλη μια φορα ποσο φαφλατας εισαι:)

Εγω αυτοθυματοποιουμε? Τα πραγματα με τ ονομα τους λεω... Το ποιος ειναι θυμα φαινεται ξεκαθαρα στα στατιστικα :grrr:


Για Dibaba promanager κτλ μια χαρα μας ελεγαν στο skype επισης το γλειψιμο που εριχνες.
Αυτο βρηκα ευκαιρο. Τωρα που το μηνυμα δεν εμεινε αναπαντητο.. τουμπεκι. Δεν σε παιρνει
σου δινω 3 χωρια μου εφ οσον το επιθυμεις, θα ερθεις και θα πλαισιωσεις την ηγεσια μας + οποιους παιχτες μου ζητησεις θα παρουν ασυλια...
 

DeletedUser24177

Βαλε ολοκληρη συνομιλια ντε μπαγλαμα!

Στο εξτερναλ εγινε αυτο και σπαγαμε πλακιτσα ολοι μαζι....

Ενας Περσονα μονος του σε εχει κανει ρομπα κ εσυ μιλας για μετωπα!

Ειχες παρει ολα μας τα μελη παραμαζωμα και ετρωγες πορτα στην πορτα και φαντασιωνεσαι εμενα να γλυφω μελη σου... Την ωρα που απειλουσες τα δικα σου με πυξιδα....

Πως νοιωθουν με την αξια αρχηγια σου που τους εφερε στα προθυρα της πυξιδας?

Που δεν σ αντεχαν αλλο και ηθελαν να φυγουν ομαδικα 15 ατομα...

Ναι μου τα πε και μενα ο Prommanager... Mute σε εχει κανει να μην τον σκοτιζεις χαχαχα


Οτι να ναι εισαι:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Βαλε ολοκληρη συνομιλια ντε μπαγλαμα!

Στο εξτερναλ εγινε αυτο και σπαγαμε πλακιτσα ολοι μαζι....

Ενας Περσονα μονος του σε εχει κανει ρομπα κ εσυ μιλας για μετωπα!

Ειχες παρει ολα μας τα μελη παραμαζωμα και ετρωγες πορτα στην πορτα και φαντασιωνεσαι εμενα να γλυφω μελη σου...

Πως νοιωθουν με την αξια αρχηγια σου που τους εφερε στα προθυρα της πυξιδας?

Οτι να ναι εισαι:)

Και μονο που εχεις στη φυλη σου τη ντροπη των φυλετικων μαχων εισαι σκανδαλο απο μονος σου. Αλλα γλειφεις εκει που εφτυνες και εκραζες.
Καλα κατσε και γραφε τις μπουρδες σου. Ειμαι σιγουρος ολα τα μελη σου "παραμαζωμα" εχουν και ενα μηνυμα δικο μου για στρατολογηση. Αντε παιδακι συνεχισε τη παραμυθα σου
 

DeletedUser24177

Χαχαχα εγινε... Και καπου εδω η συζητησε πεφτει στο επιπεδο σου και αποσυρομαι... :)

Το ποιος ειμαι το ξερουν τα μελη μου... Οπως και το ποιος εισαι εσυ το ξερουν οι δικοι σου...

Φαε τις φαπες σου, την πυξιδουλα σου τωρα... Παρε στον λαιμο σου και τα καημενα παιδια που τοσο αξια πολεμησαμε διπλα διπλα αλλα και αντιπαλοι....

Και ξεκινα σε καποιον αλλον κοσμο... Απλα κ εκει μην περιμενεις κατι διαφορετικα με τα μυαλα που κουβαλας....
 

DeletedUser

Χαχαχα εγινε... Και καπου εδω η συζητησε πεφτει στο επιπεδο σου και αποσυρομαι... :)

Το ποιος ειμαι το ξερουν τα μελη μου... Οπως και το ποιος εισαι εσυ το ξερουν οι δικοι σου...

Φαε τις φαπες σου, την πυξιδουλα σου τωρα... Παρε στον λαιμο σου και τα καημενα παιδια που τοσο αξια πολεμησαμε διπλα διπλα αλλα και αντιπαλοι....

Και ξεκινα σε καποιον αλλον κοσμο... Απλα κ εκει μην περιμενεις κατι διαφορετικα με τα μυαλα που κουβαλας....

Καλα τραγουδα στο τελευταιο κοσμο που ειμασταν μαζι ηταν ο 22 και μια χαρα εφαγες τη πηξιδα σου εσυ και οι συμμαχοι σου και ο εκλεχτος σου ο μακρομπαρον αφου περιπλανηθηκε (βεβαιως βεβαιως) σε ενα σωρο φυλες :)
 

DeletedUser8333

Όταν έλεγες ότι βαράς ασυλουμ και εδώ και μέρες έχετε κάνει παύση και διάφορα άλλα ήταν καλά ε;

Ρε φιλε πραγματικα τα πιστευεις αυτα που λες??η εισαι παπαγαλος,και ο,τι ακουσεις το αναπαραγεις??Δεν εχω να σου πω κατι,μονο ντροπη για τα παντελονια που φορας...
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ρε δημητρη...
ασε τα παντελονια....
μν περιμενεις ολοι να εχουν τν χαρακτηρα σου...
ο καθενας στο παιχνιδι βγαζει τν χαρακτηρα που ισως θελει να βγαλλει στην ζωη του και δν μπορει..
γιαυτο σου λεω..ασε τους χαρακτηρισμους...
δν αξιζει
 

DeletedUser24177

Απλα αυτονοητα πραγματα ειναι αυτα.... Δεν θελει ουτε χαρακτηρα ουτε ξεχωριστες ικανοτητες να εχεις μια στοιχειωδη αξιοπρεπεια....
 

DeletedUser30832

τι γινεται εδω ? ειχα μερες να διαβασω κ να γραψω...

Παντως νομιζω οτι πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος του θεματος διοτι το παγκοσμιος πολεμος πλεον μοιαζει με κοροϊδία....

Πλευρά 1:
Φυλές: Viking
Πλευρά 2:
Φυλές: ASYLUM

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 105
Πλευρά 2: 146
Διαφορά: 41

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 546,665
Πλευρά 2: 838,148
Διαφορά: 291,483

chart



Πλευρά 1:
Φυλές: Viking
Πλευρά 2:
Φυλές: Clown, Clown.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 13

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 73,157
Πλευρά 2: 2,736
Διαφορά: 70,421

chart



Πλευρά 1:
Φυλές: Viking
Πλευρά 2:
Φυλές: *Λ*, *Λ1*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 17
Πλευρά 2: 51
Διαφορά: 34

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 70,849
Πλευρά 2: 251,970
Διαφορά: 181,121

chart




Πλευρά 1:
Φυλές: WANTED
Πλευρά 2:
Φυλές: ASYLUM

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 41
Πλευρά 2: 51
Διαφορά: 10

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 235,419
Πλευρά 2: 333,456
Διαφορά: 98,037

chart


Πλευρά 1:
Φυλές: SOS-OY, SOS-ΟY, SOS-ΟΥ
Πλευρά 2:
Φυλές: Clown, Clown.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 101
Πλευρά 2: 100
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 544,756
Πλευρά 2: 465,379
Διαφορά: 79,377

chart


Πλευρά 1:
Φυλές: WANTED
Πλευρά 2:
Φυλές: Clown, Clown.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 17
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 98,052
Πλευρά 2: 45,553
Διαφορά: 52,499

chart



ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΧΘΡΙΚΕΣ ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΟΡΕΥΟΥΝ

Πλευρά 1:
Φυλές: SOS-OY, SOS-ΟY, SOS-ΟΥ
Πλευρά 2:
Φυλές: ASYLUM

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 15
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 74,491
Πλευρά 2: 80,780
Διαφορά: 6,289

chart
 

DeletedUser8333

για κοιτα ποσα χωρια του fisis πηραμε σημερα???τον πεταξαν εξω και τον εβαλαν παλι μετα μεσα...κοιτατε να παιζετε και ασε τα στατηστικα κατα μερος....Εκτως του οτι,ξρκινισαν να χτυπανε οι γουοντιντ αμεσως μολις εσπασαν την συμμαχια..ετσι ξερω και εγω...κατσε να σφυξιυν οι ****ι και τα λεμε..
 

DeletedUser30832

για κοιτα ποσα χωρια του fisis πηραμε σημερα???τον πεταξαν εξω και τον εβαλαν παλι μετα μεσα...κοιτατε να παιζετε και ασε τα στατηστικα κατα μερος....Εκτως του οτι,ξρκινισαν να χτυπανε οι γουοντιντ αμεσως μολις εσπασαν την συμμαχια..ετσι ξερω και εγω...κατσε να σφυξιυν οι ****ι και τα λεμε..

δεν αντιλεγω σε αυτα που λες αλλα τι σχεση εχουν με αυτα που ανεβασα ? Οπως κ να το κανουμε τα στατιστικα δειχνουν μια εικονα του

πολεμου κ αυτο που μπορω να συμπερανω ειναι οτι S.O.S κ ASYLUM ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΘΗΚΑΝ ΠΟΤΕ ! ! ! ! παρ ' οτι ειχατε διπλα σας κ αναμεσα

σας χωρια του PERSONA κ του DON AXEL . Αρα ποιος ηταν ο λογος της συμμαχιας μας ? Να μην σας βαραει κανεις κ να εχετε μονο μετωπο

με clown ?
 

DeletedUser8333

γιατι ειδες τους γουοντιντ μηπως να χτυπιουνται με κλοουν?? 17-8 ειναι?σιγα το χτυπημα που κανανε...
15 χωρια μας εχει παρει η ασυλουμ και 13 εμεις απο ο,τι βλεπεις...Τι αλλο θελεις δλδ,για να καταλαβω..?μας ειδες να καθομαστε?τι επιχειρημα ειναι αυτο?η μηπως θα επρεπε να χτυπαμε μονο ασυλουμ για να σας ευχαριστησουμε κιολας?
παμε και Βικινγκς τωρα με τους κλοουν....14-1...αντε να δω...τι συμπερασματα βγαζεις λοιπον?αρα ουτε εσεις χτυπησατε τους κοινους μας εχθρους...γι'αυτο αφηστε τις δικαιολογειες,για δηθεν συμμαχους που δεν σας στηριξαν...
 

DeletedUser

προφασεις ειναι για αυτα που ερχοντε ... αντε να δουμε ρε βικιγκ τι αλο θα κανετε
 
Κορυφή