Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31147

Πλευρά 1:
Παίκτες: PersonA NoN GratA
Πλευρά 2:
Φυλές: SOS-OY, SOS-ΟY, SOS-ΟΥ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 12
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 75,658
Πλευρά 2: 51,658
Διαφορά: 24,000

chart


να μην το αναλύσω περισσότερο ...
Αν κάπης έχει πάντως άλλη γνώμη ας δει τις επιθετικές και αμυντικές μου απώλειες και ας πει την θεωρία του που τις έχω κάνει .
 

DeletedUser

γιατι ειδες τους γουοντιντ μηπως να χτυπιουνται με κλοουν?? 17-8 ειναι?σιγα το χτυπημα που κανανε...
15 χωρια μας εχει παρει η ασυλουμ και 13 εμεις απο ο,τι βλεπεις...Τι αλλο θελεις δλδ,για να καταλαβω..?μας ειδες να καθομαστε?τι επιχειρημα ειναι αυτο?η μηπως θα επρεπε να χτυπαμε μονο ασυλουμ για να σας ευχαριστησουμε κιολας?
παμε και Βικινγκς τωρα με τους κλοουν....14-1...αντε να δω...τι συμπερασματα βγαζεις λοιπον?αρα ουτε εσεις χτυπησατε τους κοινους μας εχθρους...γι'αυτο αφηστε τις δικαιολογειες,για δηθεν συμμαχους που δεν σας στηριξαν...

Δημητρη τα 14 χωρια που πηραμε απο clown ηταν χωρια που ειχαν στην ηπειρο 45 οπου ειμαστε εμεις κυριως. Στα πλασια του πολεμου εναντια στους clown αυτο που ειχαμε να κανουμε το καναμε εκει που ειχαμε δυναμεις.

Ο Rofius σου αναφερε συγκεκριμμενες περιπτωσεις οπου οι αποστασεις ηταν και παραμενουν εδω και μηνες σε αποσταση 35 λεπτων με αριστο..


προφασεις ειναι για αυτα που ερχοντε ... αντε να δουμε ρε βικιγκ τι αλο θα κανετε

Τι αλλο θα κανουμε γιατι τι καναμε? ο Genlyn ηταν αυτος που ειπε "σπαω τη συμμαχια δεν σας εχω αναγκη εσαςε και τους wanted" . Καλο το flame αλλα να υπαρχει μια αντικειμενικοτητα στα γεγονοτα.
Τα προβληματα στη συμμαχια με τους ΣΟΣ ηταν γνωστα μεταξυ των ηγεσιων εδω και καιρο δεν επεσε κεραυνος εν αιθροια. Μαλιστα η συμμαχια λυθηκε με συναινεση. Αυτα οσο αφορα τη σχεση τη δικια μας με τους ΣΟΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Εγω να ξεπετας τον συμμαχο σου και να ετοιμαζεσαι να τον βαρεσεις απο κοινου με τη Νο1 και 3 και 2 (αν δεν σου εριχνε πορτα) του χαρτη πρωτη φορα το βλεπω....

Ευγε.... :clap:

Να δω θα φτασει αυτη η κατρακυλα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

γιατι ειδες τους γουοντιντ μηπως να χτυπιουνται με κλοουν?? 17-8 ειναι?σιγα το χτυπημα που κανανε...
15 χωρια μας εχει παρει η ασυλουμ και 13 εμεις απο ο,τι βλεπεις...Τι αλλο θελεις δλδ,για να καταλαβω..?μας ειδες να καθομαστε?τι επιχειρημα ειναι αυτο?η μηπως θα επρεπε να χτυπαμε μονο ασυλουμ για να σας ευχαριστησουμε κιολας?
παμε και Βικινγκς τωρα με τους κλοουν....14-1...αντε να δω...τι συμπερασματα βγαζεις λοιπον?αρα ουτε εσεις χτυπησατε τους κοινους μας εχθρους...γι'αυτο αφηστε τις δικαιολογειες,για δηθεν συμμαχους που δεν σας στηριξαν...

οτι χωρια ειχαμε των clown διπλα μας τα καθαρισαμε. Αυτα τα 14 ειχαμε αυτα πηραμε . Τι να καναμε δηλαδη να στελναμε νιουκς με F-16 ?
Τι μου λες τωρα ? Εσεις συνορευατε με Persona k o Don axel εχει σχεδον ολα τα χωρια του αναμεσα σας. Ο νοων νοειτω...
 

DeletedUser30832

Πλευρά 1:
Παίκτες: PersonA NoN GratA
Πλευρά 2:
Φυλές: SOS-OY, SOS-ΟY, SOS-ΟΥ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 12
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 75,658
Πλευρά 2: 51,658
Διαφορά: 24,000

chart


να μην το αναλύσω περισσότερο ...
Αν κάπης έχει πάντως άλλη γνώμη ας δει τις επιθετικές και αμυντικές μου απώλειες και ας πει την θεωρία του που τις έχω κάνει .


O φιλος μπηκε Ασυλουμ 18|7 για να δουμε τι εχει γινει απο τοτε :

Πλευρά 1:
Παίκτες: PersonA NoN GratA
Πλευρά 2:
Φυλές: SOS-OY, SOS-ΟY, SOS-ΟΥ

Timeframe: 18/07/2013 13:00:00προς05/08/2013 22:45:45

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 4
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13,557
Πλευρά 2: 27,394
Διαφορά: 13,837

chart


κ αυτα ειναι οτι εχουν γινει με μονο ενα παικτη απο S.O.S K για ενα μονο χωριο...


Persona σε αλλους μπορεις να λες οτι θες αλλα εγω δεν μιλαω ποτε χωρις να εχω πληρης εικονα. Οποτε αλλη φορα σε παρακαλω να μην υποτιμας την νοημοσυνη μας....


[ove] +10 πόντοι για παράβαση κανόνων του forum

Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Δηλαδή μέσα σε 15 μέρες που είμαι asylum , ποσα χωρια έπρεπε να αλλάξουν χερια , για να είσαι ευχαριστημένος ? Και μην παραβλέπεις και το γεγονός ότι από την στιγμή που μπήκα στους asylum αρχίσατε να μου κουνιόσαστε και εσείς και άρχισα να ασχολούμαι και μαζί σας . Να σου πω επίσης ότι και το ότι δεν άλλαξαν χερια χωρια δεν σημαίνει ότι δεν έκαναν βόλτες οι άριστοι .
 

DeletedUser24177

Σταματα βρε Βασιλη...

Τι το κουραζεις κ εσυ?

Τα παιδια την εχουν κανει την αναλυση τους, τα βλεπουν ολα ξεκαθαρα....

Μ αρεσει που καθομαστε και το κουβεντιαζουμε ακομα.

Τις προφασεις των Βικινγκς θα σωσουμε?
 

DeletedUser30442

Εχουν κανει την αναλυση τους και τα βλεπουν ολα ,οπως τους συμφερει.

Λογικο ειναι οταν ενας συμμαχος δν σου προσφερει βοηθεια και σου κανει "νερα" , να θελει να σπασει την συμμαχια.

Ειχαμε ηδη μετωπα με clown και το μονο που ειδαμε ηταν οι παιχτες τους να περνουν βραβεια για πορους.

Οσο για το αν ο genlyn ειπε οτι "σπαω την συμμαχια " δν το πιστευω ηταν απλα μια αφορμη για να σπασετε την συμμαχια.
 

DeletedUser

Εχουν κανει την αναλυση τους και τα βλεπουν ολα ,οπως τους συμφερει.

Και εγω και ο Antwnio καναμε τις αναλυσεις μας και ειδαμε οτι εχουμε διαφορετικες προτεραιοτητες. Οποτε δεν βρηκαμε καποιια διαφορετικη καταληξη...και λυσαμε τη συμμαχια απο κοινου. Δεν βλεπω καποιο προβλημα σε αυτο.

Λογικο ειναι οταν ενας συμμαχος δν σου προσφερει βοηθεια και σου κανει "νερα" , να θελει να σπασει την συμμαχια.
.

Χαιρομαι που συμφωνουμε γι αυτο ειπα και σε Antonio να τη σπασουμε καθως δεν ειχε νοημα. Εξαλλου ποια η διαφορα. εδω και 2 μηνες στη πραγματικοτητα δεν ηταν συμμαχια αφου ουτε κοινα πλανα εβγαιναν ουτε αλληλουποστηριξη σε επιθετικο και αμυντικο κομματι υπηρχε..πιο πολυ σε Συμβαση ειρηνης με γαλαζιο φοντο εμοιαζε.. Αυτο ειναι πιο ευστοχο απο το να το βαφτισεις συμμαχια.

Οσο για το αν ο genlyn ειπε οτι "σπαω την συμμαχια " δν το πιστευω ηταν απλα μια αφορμη για να σπασετε την συμμαχια.

Δεν ηταν αφορμη ηταν το κερασακι στη τουρτα. Τοσο καιρο μια χαρα βολευτηκατε στο να μην βαρατε βορεια και να επικεντρωνεστε νοτια. Δικαιωμα σας μαγκια σας αλλα δεν ειχε συμφωνηθει αυτο. Οποτε ειναι λογικο να σταματησει η συμμαχια.
 

DeletedUser31147

@ JORGEN

Το θέμα εδώ δεν είναι αν οι Vikings χάλασαν την συμμαχία τους με τους sos .. Αν έγινε αναφορά και σε εσάς έγινε σαν μια ακόμα απόδειξη ότι δεν είσαστε ανεξάρτητη φυλή όπως ισχυρίζεστε , αλλα υποχείριο των Wanted . Πιστεύω ότι τα περισσότερα μέλη τρώει sos ούτε είχαν πάρει χαμπάρι ότι είχατε κάποια συμμαχία όπως ούτε και θα πάρουν και χαμπάρι όταν σταματήσετε και επίσημα να υπάρχετε .
 

DeletedUser

Το θεμα αμα διαβασεις τα παραπανω ποστ ειναι για τους βικινγ και τις σχεσεις με τους ΣΟΣ. Αλλα επειδη το IQ σου κονταροχτυπιεται με το IQ μιας καρφιτσας δεν περιμενα διαφορετικη απαντηση απο τον μαρκομπαρον της πηξιδας.

Μην εξωτερικευεις το κομπλεξ σου ως υποχειριο στους αλλους.
Υπηρξες υποχειριο 14 φυλων ομως και γι αυτο θα δειξω κατανοηση.


@ JORGEN
Πιστεύω ότι τα περισσότερα μέλη τρώει sos ούτε είχαν πάρει χαμπάρι .

H εφραδεια λογου σου συναγωνιζεται σε ποιοτητα με το gameplay σου στις φυλετικες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Χαχαχαχα Γιωργο παλικαρι μου δεν υπαρχεις....

Μου φαινεται θα βαλεις μυαλο οταν φας τη δευτερη πυξιδα σου στον κοσμο αλλα και τοτε παιζεται..!

Μιλας ακομα για Μακρο?! Σας εκανε μαγκες μονος του μια φυλη και ακομα τον πιανεις στο στομα σου χωρις να ντρεπεσαι?!!

Χαχαχα οκ...!

Τα μελη σου τρωνε πυξιδα ο ενας μετα τον αλλον και αντι να αναλαβεις καμια ευθυνη βγαινεις και ριχνεις αποτυχημενες μπηχτες 12χρονου γυμνασιοπαιδου?

Ε ρε φαπες που σου χρειαζονται....:axe: Εννοια σου και σου 'χω μια εκπληξη προσεχως :D
 

DeletedUser31147

@ JORGEN

Είναι τρόπος άμυνας αυτός , αρχηγού φίλης ? Προσπαθείς να μειώσεις εμενα για να φανείς εσύ καλύτερος ?
Οι 14 αλλαγές φυλων που αναφέρεις σε κάθε post σου τι όφελος σου επιφέρουν ? Οποιος ξέρει λίγο πρόσωπα και πράγματα και θεωρεί ενδιαφέρον το θέμα βλέπει ότι οι περισσότερες φυλές ήταν δικες μου , και οι μετακινήσεις έγιναν προσπαθώντας να πετύχω καλύτερους ορους για την ομάδα μου . Εξαίρεση οι wanted που αποχώρησα γιατί διώχτηκαν από εκεί οι γείτονες και φίλοι μου και οι clowns που οποιος ξέρει την Μάχη δεν παραξενεύεται καθόλου που έφυγα και από εκεί .
Να θυμάσαι όμως και ότι και να ισχυρίζεσαι τώρα για εσωτερική κατανάλωση , εσύ ξέρεις πολύ καλά ότι λέω την αλήθεια , παρα την προσφορα γης και ύδωρ από την μεριά σου , στην δικια σου φυλή δεν ήρθα . Ο τελευταίος τροχός της αμάξης είσαι , και μονο αρχηγός δεν μπορείς να λέγεσαι . Απόδειξη και οι ειρωνείες σου για κάποιο συντακτικό λάθος κάποιου , εμενα δηλαδή , που λείπει από την Ελλάδα 33 χρονια τώρα . Να σου υπενθυμίσω ότι απαγορεύεται ο σχολιασμός ορθογραφικών και συντακτικών λαθών στο forum από τους κανονισμούς . θα μπορούσα να σου βάλω πάλι στατιστικά να μετρήσεις ποσα χωρια έχεις χάσει από εμενα μονο αλλα θα βγείς πάλι και θα πεις τα δικά σου για BAN και δεν ξέρω τι άλλο ... Ούτε είναι κορόιδο όλος ο σέρβερ και δεν βλέπει ότι άρχισες καινούργιο κόλπο τώρα και πετάς έξω οποιον πάω να νοβλαρω; . Τον πόλεμο τον χάνεις είναι φανερό , όλοι το βλέπουν και ούτε οι σύμμαχοι ούτε η ένωση σου με άλλες φυλές μπορεί να σταματήσει το κατρακύλισμα της φυλής σου .
 

DeletedUser24177

Μα νομιζεις οτι τον νοιαζει? Οτι δινει δεκαρα?

Αυτο ειναι το μεγαλυτερο του προβλημα.... Οτι δεν δινει δεκαρα..! Ουτε για τη φυλη, ουτε για τα μελη, για κανεναν!!!

Παντου μπροστα με τον εγωϊσμο.... Που χώρος για κατι αλλο? Αυτο δειχνει απ ενα σημειο και μετα η μια πραξη του μετα την αλλη....

Και οκ πλασαρει τις ενεργειες του ως "μονοδρομο" προπαγανδιζοντας συνεχως στα ιδια του τα μελη, αλλα κ αυτο το κολπο θα στερεψει αργα η γρηγορα...

Στο τελος θα τους στειλει ολους στους Wanted οπου θα ενσωματωθουν και θα χασουν καθε ιχνος ταυτοτητας και περηφανιας Βικινγκς, που ομολουγομενως καποιοι την εχουν... Ειναι αξιομαχα παιδια και εχουν κερδισει τον σεβασμο μας.

Αλλα δεν φταιει αυτος... Την μεγαλυτερη ευθυνη την εχουν τα μελη του που τον αφηνουν να ηγειται και στο τελος θα την πληρωσουν... Ειναι αξια της μοιρας τους.

Γιατι ο ιδιος ειναι ικανος να τα θυσιασει ολα με την ιδια ευκολια που ξεπουλησε και τους συμμαχους του.

Βρισκοντας παντα τις καταλληλες προφασεις..

Συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να αποτελει συμπτωση... Και οι "συμπτωσεις" παραειχαν συσωρευτει επι συμμαχιας μας ακομα, και αυτο την οδηγησε στο τελος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μα νομιζεις οτι τον νοιαζει? Οτι δινει δεκαρα?

Αυτο ειναι το μεγαλυτερο του προβλημα.... Οτι δεν δινει δεκαρα..! Ουτε για τη φυλη, ουτε για τα μελη, για κανεναν!!!

Παντου μπροστα με τον εγωϊσμο.... Που χώρος για κατι αλλο? Αυτο δειχνει απ ενα σημειο και μετα η μια πραξη του μετα την αλλη....

Και οκ πλασαρει τις ενεργειες του ως "μονοδρομο" προπαγανδιζοντας συνεχως στα ιδια του τα μελη, αλλα κ αυτο το κολπο θα στερεψει αργα η γρηγορα...

Στο τελος θα τους στειλει ολους στους Wanted οπου θα ενσωματωθουν και θα χασουν καθε ιχνος ταυτοτητας και περηφανιας Βικινγκς, που ομολουγομενως καποιοι την εχουν... Ειναι αξιομαχα παιδια και εχουν κερδισει τον σεβασμο μας.

Αλλα δεν φταιει αυτος... Την μεγαλυτερη ευθυνη την εχουν τα μελη του που τον αφηνουν να ηγειται και στο τελος θα την πληρωσουν... Ειναι αξια της μοιρας τους.

Γιατι ο ιδιος ειναι ικανος να τα θυσιασει ολα με την ιδια ευκολια που ξεπουλησε και τους συμμαχους του.

Βρισκοντας παντα τις καταλληλες προφασεις..

Συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να αποτελει συμπτωση... Και οι "συμπτωσεις" παραειχαν συσωρευτει επι συμμαχιας μας ακομα, και αυτο την οδηγησε στο τελος...

Μην μιλας για πυξιδα σου απαντησα ηδη σε αυτο. Ο τελευταιος κοσμος που σε πετυχα μαζι με μακρομπαρον ηταν ο 22 που πηξιδιαστικατε κακην κακως.

Το οτι πηρε χωρια ανενεργων ο μακρομπαρον δεν μου λεει κατι. Καλοκαιρι ειναι και ειναι λογικο να εχουμε ανενεργους.

Το οτι παιζεις υποχθονια το εχουν καταλαβει ολοι εκτος απο τα μελη σου. Το οτι βαζεις ρουφιανους σε φυλες για να κανεις ζημιες, το οτι αλλα συμφωνεις με συμμαχους σου και αλλα κανεις πισω απο τη πλατη τους ειναι πραγματα που εχουν γινει εχουν καταγραφει και δεν θα μεινουν αναπαντητα.
Πρωτα πουλησες εμας μετα τους clown. Η συμπεριφορα σου σε συμμαχους εχει φανει πια ειναι.

Το οτι εφτασες σε σημειο να βαλεις και ηγεσια τον μακρομπαρον και οχι παιχτες που ηταν απο την αρχη ασυλουμ δειχνει το πιον σου αλλα και το ποσο αποτυχας εισαι. Κατσε και τσιριζε τωρα στα φορουμ.
 

DeletedUser20797

Μην μιλας για πυξιδα σου απαντησα ηδη σε αυτο. Ο τελευταιος κοσμος που σε πετυχα μαζι με μακρομπαρον ηταν ο 22 που πηξιδιαστικατε κακην κακως.

Το οτι πηρε χωρια ανενεργων ο μακρομπαρον δεν μου λεει κατι. Καλοκαιρι ειναι και ειναι λογικο να εχουμε ανενεργους.

Το οτι παιζεις υποχθονια το εχουν καταλαβει ολοι εκτος απο τα μελη σου. Το οτι βαζεις ρουφιανους σε φυλες για να κανεις ζημιες, το οτι αλλα συμφωνεις με συμμαχους σου και αλλα κανεις πισω απο τη πλατη τους ειναι πραγματα που εχουν γινει εχουν καταγραφει και δεν θα μεινουν αναπαντητα.
Πρωτα πουλησες εμας μετα τους clown. Η συμπεριφορα σου σε συμμαχους εχει φανει πια ειναι.

Το οτι εφτασες σε σημειο να βαλεις και ηγεσια τον μακρομπαρον και οχι παιχτες που ηταν απο την αρχη ασυλουμ δειχνει το πιον σου αλλα και το ποσο αποτυχας εισαι. Κατσε και τσιριζε τωρα στα φορουμ.



Ποιος πουλησε τους κλοουν ?
Συγνωμη κιολας οι κλοουν δεν εκαναν Σ.Ε ... συμμαχια δεν ξερω τι ακριβως ενα απο τα 2 ...
Ποιος πουλησε ποιον για πες ?
Γιατι η ασυλουμ κατι τετοιο δεν εκανε νομιζω κιολας
 

DeletedUser24177

Χαχαχαχαχα τοσο σου κοβει τοσα λες.....

Ε λοιπον προκαλω οποιαδηποτε μελος σου να μου ζητησει συνομιλιες και μηνυματα για να φανει αν σας πουλησα εγω η τους καταδικασες εσυ με την ανωριμη συμπεριφορα σου....

Μετα τον Μπλακμπερυ που μπηκε σας με αποκλειστικο σκοπο να μας βαρεσει και στο τελος μας μοιρασε τα χωρια του, χθες ειχατε και τον Τρελιαρη.... Αληθεια περιεργος ρουφινος που ειχε ολα τα χωρια του αδεια γιατι οι αμυνες του ηταν σε σας, σου στακαρε και 3 χωρια.....

Αλλα και αυτος ξενερωσε και εφυγε θελοντας να μας δωσει τα χωρια του, μα ακομα και τωρα ονειρευεσαι παντου ρουφιανους.....

Εχεις αποτυχει πεταγωδως παρτο χαμπαρι.

Στον 22 σταματησα μονος μου και μπηκαμε με τα παιδια εδω, αλλα και τωρα αν ειχα χρονο και εμπαινα, εχεις τον λογο μου σε 2 μηνες παλι στην ιδια θεση με εδω θα βρισκοσουν....
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχα τοσο σου κοβει τοσα λες.....

Ε λοιπον προκαλω οποιαδηποτε μελος σου να μου ζητησει συνομιλιες και μηνυματα για να φανει αν σας πουλησα εγω η τους καταδικασες εσυ με την ανωριμη συμπεριφορα σου....

Μετα τον Μπλακμπερυ που μπηκε σας με αποκλειστικο σκοπο να μας βαρεσει και στο τελος μας μοιρασε τα χωρια του, χθες ειχατε και τον Τρελιαρη.... Αληθεια περιεργος ρουφινος που ειχε ολα τα χωρια του αδεια γιατι οι αμυνες του ηταν σε σας, σου στακαρε και 3 χωρια.....

Αλλα και αυτος ξενερωσε και εφυγε θελοντας να μας δωσει τα χωρια του, μα ακομα και τωρα ονειρευεσαι παντου ρουφιανους.....

Εχεις αποτυχει πεταγωδως παρτο χαμπαρι.

Στον 22 σταματησα μονος μου και μπηκαμε με τα παιδια εδω, αλλα και τωρα αν ειχα χρονο και εμπαινα, εχεις τον λογο μου σε 2 μηνες παλι στην ιδια θεση με εδω θα βρισκοσουν....

Ελα ρε σοβαρα και με το που τραβηξε τις αμυνες αμεσως εφυγαν επιθεσεις ασυλουμ στα συγκεκριμμενα χωρια που ειχε στειλει αμυνες? ΠΟλλα τυχαια μαζι.

Στον 22 σταματησα μονος μου και μπηκαμε με τα παιδια εδω, αλλα και τωρα αν ειχα χρονο και εμπαινα, εχεις τον λογο μου σε 2 μηνες παλι στην ιδια θεση με εδω θα βρισκοσουν....

Απο ποτε εχει αξια ο λογος ενος που εχει παρει το βραβειο τσατσου? Το επιχειρημα σου ειναι τοσο παιδικο οσο και το εγκεφαλος σου. Αν το ενα αν το αλλο. Εφυγες κακην κακως? εφαγες πηξιδα? Τελειωσε.


Ποιος πουλησε τους κλοουν ?
Συγνωμη κιολας οι κλοουν δεν εκαναν Σ.Ε ... συμμαχια δεν ξερω τι ακριβως ενα απο τα 2 ...
Ποιος πουλησε ποιον για πες ?
Γιατι η ασυλουμ κατι τετοιο δεν εκανε νομιζω κιολας

Η ΣΕ με τους clown εγινε αφου εσπασε η συμμαχια με ΣΟΣ-ΟΥ και αφου βριστηκαν μελη ηγεσιας ασυλουμ με clown, καμια σχεση το ενα με το αλλο. Υπαρχουν διαθεσιμα τα notifications με ακριβη ωρα και ημερομηνια που τα αποδεικνυουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Καλα τι νομιζεις οτι ειμαστε? Γιορκγεν?!!!

Ποιος βριστηκε με ποιον? Τι ειμαστε γυμνασιο σαν εσενα που στελνεις δεξια αριστερα και αποκαλεις παιχτες σκουπιδια, κουφαρια, ρουφιανους και το κλασικο με το iq καρφιτσας που πρεπει να σου εμαθε η γιαγια σου οταν ησουν μικρος?

Ελα ρε Γιωργο κανε μου τη χαρη.... Μια ζωη βλακειες εκανες και κανεις... Και ηρθε η ωρα να τις πληρωσουν τα μελη σου με πυξιδα αρχικα, εσυ βεβαια προκοπη δεν θα κανεις ποτε πουθενα με τα μυαλα που κουβαλας...

Δειλος, κακιασμενος πορωμενος μια ζωη. Ελα παλιακρι μου...
 

DeletedUser6091

[mad]Και τώρα χαλαρώνουμε και απολαμβάνουμε το καλοκαίρι μας. Σταματάμε τις προσβολές, μιλάμε με σεβασμό στον συνομιλητή μας και γράφουμε ήρεμα τις απόψεις μας.

Άντε να σας δω.

[/mad]
 
Κορυφή