Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31309

Να ρωτησω κατι?? εκτος απ την φυλη σου εισαι και γενικος αρχηγος σε ολο το παιχνιδι??? Κατι αλλο...εσυ τα μελη σου τα διαταζεις??? Γτ αν ειναι ετσι δεν μπορω να καταλαβω γτ δεν φευγουν...τι θες να σου πουμε ακριβως οσο αναφορα το τελευταιο μνμ και ψαχνεις καποιον σωστο?? Οπως και να χει μετα απ αυτο που ειδα με τον φιλο σας τον κενταυρο τον υπουλο δλδ...πλεων το μονο που μπορω να πιστεψω ειναι πως παιζεται εξυπνα και υπουλα...εχω εξηγηθει στον δικο σας...και το παιζει κυριουλης με το μνμ που του εστειλα που πηρε 2 χωρια...αλλα οι δικοι μου θελουν να ειναι σε ολα σωστοι και δεν με αφησαν να τα παρω με τη μια πισω και φρεναρα...πλεων θα παιξουμε το παιχνιδι σας...τα υπολοιπα θα τα δειτε!!
 

DeletedUser24177

Βρε Ηλια... Αφου τους ρουφιανους σας τους εχετε... Το πλανο μας πχ το γνωριζατε εξ αρχης... Γιατι επιμενετε και τα λετε αυτα?

Με τον Ανδρονικο χαλαστηκαμε τοτε, επιπλεον δεν ηθελε τον πολεμο Βικινγκς - Ασυλουμ, γι αυτο βγηκε εξ αρχης για να μεινει αμετοχος.....

Φαινεται ξεκαθαρα απο την μεγαλη αντιπαραθεση στο φορουμ που εγινε τοτε.

Τωρα πως τα καταφερατε παλι και τον στρεψατε εναντιων σας...... Δεν το ξερω, αλλα μπραβο.

Αλλα εδω κουνουπι να κλ@σει, θα ευθυνεται η Ασυλουμ...

Δεν θα βρεις ουτε μια φυλη που να της παιξαμε φουστια σε οποιονδηποτε κοσμο.... Το ιδιο μπορουν να πουν παρα πολλοι ακομα παιχτες.

Τωρα πως βγαινετε και τα λετε ολα αυτα και τα πιστευετε κιολας δεν το καταλαβαινω....

Στο καποιον σωστο εννοω οτι απ τη στιγμη που μας βγαζετε ολους υπουλους, καλεσα καποιον σωστο να σας πει επιτελους για Μπλακμπερυ που εχετε σκαλωσει. Σχημα λογου ηταν.

Μια χαρα καλη και ηθικη φυλη ειστε, αλλα εχετε εναν πολυ περιεργο τροπο να αντιλαμβανεστε τα πραγματα... Και ειστε προκατειλλημενοι οσο δεν παει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Το τι πιστευει ο καθενας ειναι δικο του θεμα...αυτο που πιστευω εγω για τους δικους μου ειναι οτι ειμαστε dream-team!!!
 

DeletedUser31309

Το τι πιστευει ο καθενας ειναι δικο του θεμα...αυτο που πιστευω εγω για τους δικους μου ειναι οτι ειμαστε dream-team...και αυτο γιατι παιζουμε με πολυ χαβαλε και γελιο ακομη και τις κοκκινες νιουκ που μας ρυχνετε...γυρνανε ολοι και γελανε με το που τρωνε κοκκινες...γιατι εχει πολυ πλακα...οπως επισης και το αντιθετο...ειμαστε λιγοι και καλοι εδω...ομως την παρεα την συμπληρωνουν πλεων οι wanted...και σε λιγες μερες ελπιζω να αξιζουν οι 100 νιουκ που θα τεσταρουμε αν περνανε!!! ετοιμαστε και εσεις για να χει περισσοτερη αγωνια το παιχνιδι...Εγω ξερεις ειμαι παντα ετοιμος!!!!!
 

DeletedUser24177

Ξερω παιχταρα μου.... Το εχεις αποδειξει ;)

Μια χαρα πολυ ωραια φυλη ειστε... Μας τιμαει που σας εχουμε αντιπαλους.
 

DeletedUser1292

wanted???που ειναι αυτοι ξεχασμενοι???βαραμε ζαντε09 στην ηπειρο μ κ μετα απο 2 εβδομαδες ειδα σε χωριο π του πηρα πριν λιγο ν ερχονται φυλετικες αμυνες...τον αφησαν στο ελεος των ορεξεον μ...εεε τι να πεις μετα....αν κ να πεις αν ηταν πιο μαχητικος θα μπορουσε ν σωσει κανα χωριου του αλλα απο τι φαινετε ηταν απλα μια μεγαλη φουσκα ο παιχτης....
 

DeletedUser31147

θέλω να πω κάποια πράγματα στον promanager ... περιμένω ότι πάλι θα δεχτώ κριτικές ότι κάνω propaganda αλλα είμαι σίγουρος ότι ο χρόνος θα με δικαιώσει .
Φιλε ότι παίζεις μονος σου εσύ και η ομάδα σου το έχεις καταλάβει ? Αν βγείς εσύ από τους vikings και τα παιδιά που συνεργάζεσαι ποσο νομίζεις ότι θα κρατήσει η φυλή σου ? η εσύ ποσο νομίζεις ότι θα αντέξεις μονος σου να βγάζεις την δουλειά που βγάζεις ?
Φυσικά και θα βρείς καταφύγιο στους wanted μόλις διαλυθούν οι vikings αλλα για αυτό παλεύεις ?
Έχει μπει στον κόπο κανεις σας να δείτε την διαφορα 5000000 που έχουν οι αδελφοί σας σε oda-odd ? έχετε δει ότι ΜΟΝΟ μια φυλή κερδίζει τον κόσμο ? Είσαστε τόσο ρομαντικοί να πιστεύετε ότι μόλις είναι έτοιμοι οι wanted θα αντισταθούν στον πειρασμό να πάρουν τα δικά σας εξαντλημένα χωρια ?
Σκεφτείτε όσο είναι καιρός ...
promanager...αν σου στείλω δικά σου printscreen με εμπόριο πόρων που έκανες με κένταυρο και έστειλες στον αρχηγό σου ...θα καταλάβεις ότι τελικά το θύμα είσαι εσύ και με άλλον αρχηγό , τον δικό σου πρέπει να τα βάλεις ?
 

DeletedUser

θέλω να πω κάποια πράγματα στον promanager ... περιμένω ότι πάλι θα δεχτώ κριτικές ότι κάνω propaganda αλλα είμαι σίγουρος ότι ο χρόνος θα με δικαιώσει .
Φιλε ότι παίζεις μονος σου εσύ και η ομάδα σου το έχεις καταλάβει ? Αν βγείς εσύ από τους vikings και τα παιδιά που συνεργάζεσαι ποσο νομίζεις ότι θα κρατήσει η φυλή σου ? η εσύ ποσο νομίζεις ότι θα αντέξεις μονος σου να βγάζεις την δουλειά που βγάζεις ?
Φυσικά και θα βρείς καταφύγιο στους wanted μόλις διαλυθούν οι vikings αλλα για αυτό παλεύεις ?
Έχει μπει στον κόπο κανεις σας να δείτε την διαφορα 5000000 που έχουν οι αδελφοί σας σε oda-odd ? έχετε δει ότι ΜΟΝΟ μια φυλή κερδίζει τον κόσμο ? Είσαστε τόσο ρομαντικοί να πιστεύετε ότι μόλις είναι έτοιμοι οι wanted θα αντισταθούν στον πειρασμό να πάρουν τα δικά σας εξαντλημένα χωρια ?
Σκεφτείτε όσο είναι καιρός ...
promanager...αν σου στείλω δικά σου printscreen με εμπόριο πόρων που έκανες με κένταυρο και έστειλες στον αρχηγό σου ...θα καταλάβεις ότι τελικά το θύμα είσαι εσύ και με άλλον αρχηγό , τον δικό σου πρέπει να τα βάλεις ?

ο μακρομπαρον να κάνει προπαγάνδα;Όχι ρε συ μην τολμήσεις να το ξεστομίσεις αυτο,ντροπή είναι.
ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ για να πεις τι;Ότι θα πουλήσουμε τους συμμάχους μας;Πιο πιθανό είναι να πουλήσεις εσύ την φυλή σου,αν και απίθανο δεν έχεις άλλη φυλή στον κ23 για να πας από όλες πέρασες,εκτός και αν κάνεις μια δική σου με τα γιουσουφάκια σου κ την κρατήσεις βέβαια.Συνέχισε την άθλια προπαγάνδα σου δεν πείθεις και κανέναν
 

DeletedUser31147

@υltimale


φιλαράκο , το post που απαντάς απευθύνεται σε άτομα με μίνιμουμ 60 IQ . Δεν είναι για σένα .
Τον "μακροβαρον" τώρα ...τον έδιωξε κανεις από καμια φυλή η έφυγε μονος του ? Και έφυγε έτσι γιατί του την έδωσε ..η να πάει σε ασφαλή περιοχή ... μήπως από την αρχή του παιχνιδιού παίζει μέσα σε κόκκινα ? εσείς σαν wanted δεν του κάνατε τίποτα έτσι του την έδωσε και έφυγε ?
Οι vikings πάλι τα αδέλφια σας προχθές ακόμα γιατί του έκαναν προσφορες χωρια ..άμυνες ότι θέλει για να πάει μαζί τους ?
Και το κυριότερο ...τον "μακροβαρον" καλά τον κατηγορείς ..αλλα πως προέκυψε τα 5000000 διαφορα δεν μας λες και ούτε απαντάς στο ότι μια φυλή κερδίζει τον κόσμο .
 

DeletedUser

@υltimale


φιλαράκο , το post που απαντάς απευθύνεται σε άτομα με μίνιμουμ 60 IQ . Δεν είναι για σένα .
Τον "μακροβαρον" τώρα ...τον έδιωξε κανεις από καμια φυλή η έφυγε μονος του ? Και έφυγε έτσι γιατί του την έδωσε ..η να πάει σε ασφαλή περιοχή ... μήπως από την αρχή του παιχνιδιού παίζει μέσα σε κόκκινα ? εσείς σαν wanted δεν του κάνατε τίποτα έτσι του την έδωσε και έφυγε ?
Οι vikings πάλι τα αδέλφια σας προχθές ακόμα γιατί του έκαναν προσφορες χωρια ..άμυνες ότι θέλει για να πάει μαζί τους ?
Και το κυριότερο ...τον "μακροβαρον" καλά τον κατηγορείς ..αλλα πως προέκυψε τα 5000000 διαφορα δεν μας λες και ούτε απαντάς στο ότι μια φυλή κερδίζει τον κόσμο .

Το ποστ σου και η καούρα σου για την διαφορά και το μια φυλή κερδίζει τον κόσμο δείχνει πόσο σε τσούζει που είμαστε οι 2 φυλές μαζί,δεν πειράζει ξυδάκι!
 

DeletedUser31147

απάντηση έχεις να δώσεις ? για τα δεκάχρονα οι λέξεις που χρησιμοποιείς κάνουν δουλειά , θα γελάσουν και θα κάνουν πλακα μαζί μου ... εγώ όμως δεν απευθύνομαι σε αυτούς ...
 

DeletedUser31309

EASY RIDER?? Η Καλυτερα PersonA NoN GratA....λοιπον φιλαρακι τωρα δεν ξερω πως να στο πω...ομως κοιτα τι θα γινει στο παιχνιδι και μην σχολιαζεις αν δεν ημουν εγω να ασχολιθω με την παρεα μου...γι αυτο ειμαστε εδω παρεα και θα μεινουμε...τωρα για το αλλο με το εμποριο πορων τι εννοεις?? τις προσφορες που ανταλλαξα με κενταυρο??? δεν με νοιαζουν οι ποροι σου δινω και εσενα αν θες φιλαρακι...ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ...ΟΧΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ...ξερω καταφερνω καποια πραγματα παραπανω γιατι ασχολουμε πιο πολυ ομως αν δεν ειχα τους συμπαικτες αυτους συγκεκριμενα και ειχα παικτες απ ασυλουμ βασικα και δυνατους που εχετε πιστευς παλι θα επεφτα γιατι εσεις ασχολειστε κιολας πολυ με κουτσομπολια ενω εμεις εχουμε αλλη οργανωση...ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟ ΛΟΓΟ...ποιος σου ειπε πως θα καταφυγω σε WANTED??? καποιοι με ξερουν και μπορει να χουμε σπαστει μερικες φορες...ομως οπως και σε αλλους κοσμους και σε πολυ μικροτερες φυλες...εριξα αρκετες κοκκινες μεχρι να αποχωρηση απ το παιχνιδι...οπως ακριβως εχω σκοπο να κανω και εδω αν φτασει ως εκει το παραμυθι....οπως το πα αν φτασει εως εκει το παραμυθι...γτ στο τελος καποιος αλλος θα πεσει και νομιζω θα το νιωσεις τις επομενες...
 

DeletedUser31147

http://prntscr.com/1hntcb

δεν έχεις καταλάβει promanager τι ακριβώς εννοώ . Αν ήθελες να έρθεις εδώ πιστεύω ότι δεν θα σου αρνιόταν κανεις , αλλα δεν σου ζητάω εγώ να έρθεις εδώ . Εγώ το μονο που προσπαθώ να κάνω είναι να σας πείσω να παίξετε για τις φυλές σας και όχι για άλλες που σε λίγο θα είναι εχθροί σας . Εμενα ξέρετε να μου τα λέτε ότι έχω αλλάξει πολλές φυλές χωρίς να ξέρετε τους λόγους ...Οι φυλές όμως που έχουν αλλάξει 10 φορες διπλωματία δεν σας πειράζουν έτσι ? εκεί δεν βλέπετε τίποτα περίεργο ...
 

DeletedUser

Αλλο προταση να πας στη φυλη και αλλο σου δινουν και χωρια και αμυνες. Αυτα τα εβγαλες για αλλη μια φορα απο το κεφαλι σου
 

DeletedUser31147

Αλλο προταση να πας στη φυλη και αλλο σου δινουν και χωρια και αμυνες. Αυτα τα εβγαλες για αλλη μια φορα απο το κεφαλι σου

και την συνομιλία που ακολούθησε στο σκύρε , την έχω ηχογραφημένη .. Δεν ξέρω βεβαια αν οι κανονισμοί το επιτρέπουν , ούτε τον τρόπο να την δημοσιεύσω εδώ , αλλα όλο και κάποιος θα μου πει τον τροπό .. Άλλωστε υπάρχει και το σκύρε που μπορώ να στείλω ότι θέλω όπου θέλω ... μην είσαι λοιπόν τόσο σίγουρος ότι από την στιγμή που δεν είναι γραπτά τα υπόλοιπα δεν υπάρχουν .
 

DeletedUser8333

Ελπιζω να εννοεις πως δεν εχεις καλη γνωμη για εμας παικτικα ,και οχι σαν ατομα....(persona....)
 

DeletedUser31147

όπως διαβάζω και εγώ το κείμενο που είχα γράψει μοιάζει σαν να μιλάω για όλους σας .. Η αλήθεια είναι όμως ότι εννοώ δυο τρεις γείτονες μου μονο που τις ειρωνείες τους μέσω μηνυμάτων θα μπορούσα να ξεπεράσω ..όχι όμως αυτό που κάνουν να μου γραφουν κάτι και να με αποκλείουν μετά .
Τώρα για σένα προσωπικά ..δεν νομίζω να μην ξέρεις τι γνώμη έχω για σένα και παίχτηκα και σαν άνθρωπο
 

DeletedUser

και την συνομιλία που ακολούθησε στο σκύρε , την έχω ηχογραφημένη .. Δεν ξέρω βεβαια αν οι κανονισμοί το επιτρέπουν , ούτε τον τρόπο να την δημοσιεύσω εδώ , αλλα όλο και κάποιος θα μου πει τον τροπό .. Άλλωστε υπάρχει και το σκύρε που μπορώ να στείλω ότι θέλω όπου θέλω ... μην είσαι λοιπόν τόσο σίγουρος ότι από την στιγμή που δεν είναι γραπτά τα υπόλοιπα δεν υπάρχουν .

Α καλα εσυ θες ψυχιατρικη βοηθεια την εχεις δει Τριανταφυλλοπουλος και ηχογραφεις συνομιλιες..Στειλτην και σε μας να γελαμε με τις κοτσανες που πετουσες. Μονταζ μιξη και προπαγανδα. Αλλα καλυτερα στειλτην στα καναλια τη συνομιλια να μαθει το πανελληνιο ποσο καταφορα αδικεισαι. Σε πνιγει το δικιο.

υ.γ 14 φυλες συνιστουν persona non grata αυτες ξερουν.
υ.γ2 Ονομα και πραμα παντως persona non grata = ανεπιθυμητο προσωπο.
 

DeletedUser31147

Α καλα εσυ θες ψυχιατρικη βοηθεια την εχεις δει Τριανταφυλλοπουλος και ηχογραφεις συνομιλιες..Στειλτην και σε μας να γελαμε με τις κοτσανες που πετουσες. Μονταζ μιξη και προπαγανδα. Αλλα καλυτερα στειλτην στα καναλια τη συνομιλια να μαθει το πανελληνιο ποσο καταφορα αδικεισαι. Σε πνιγει το δικιο.

υ.γ 14 φυλες συνιστουν persona non grata αυτες ξερουν.
υ.γ2 Ονομα και πραμα παντως persona non grata = ανεπιθυμητο προσωπο.

είπα και πριν ότι οι ειρωνείες οι ψυχίατροι και ο Τριανταφυλλόπουλος κάνουν δουλειά στα δεκάχρονα που διαβάζουν αλλα όχι σε αυτούς που κουβαλάνε στην πλάτη τους φυλές .
Το ότι με παρακάλαγες να έρθω εκεί το παραδέχεσαι ? Και αν ναι τότε τι υστερόγραφα είναι αυτά ?
Φαντάσου πάντως να έχω πάει σε 14 φυλές και σε εσένα να έδειξα πόρτα ... Τα περί μιξαρίσματος τώρα που λες ... σιγά μην καθόμουν να κάνω κάτι τέτοιο για έναν Γιόργκεν ..άσε που καλά καλά δεν ξέρω να δημοσιεύσω εδώ κάτι τέτοιο ποσο μάλλον να κάτσω και να το φτιάξω κιόλας .
 
Κορυφή