shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ηγεσιες μιλανε, ασχετα αν πεταγονται σαν τις τσουτσου ο Ιακωβος κ ο Νικος :grrr:

(Νικο σ'αγαπαω, Ιακωβε εσενα οχι)

εμενααααααααα δεν με αγαπησεε κανειςςςςςςςςςςςςςς(λεει το ασμα αθαντγο κοματι)ντουνε γιατι πασακα μου τι σε εχω κανει εγω..ουτε μισο σπαθακι δεν ειδες απο τον λογαριασμο μου..τεπσα εσυ ξες..
ματριξ δεν παιζω κανεναν λογαριασμο ρε φιλε...ειπα θα σταματησω και σταματησα...αν θες το πιστευεις...αλλιως ρωτα την ηγεσια της σους να στο επιβαιβεβωσει..


[pio]10 πόντοι για Spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ντουν μην τον ψενερωνεις κ εσυ ρε μαν τον ιακωβο,θα τον ψενερωσει η ομαδουλα του την κυριακη μην τον αποπερνεις κ εσυ:p

οντως ο ιακωβος γιοκ,μας τελειωσε μαγκες,εβαλα την ουρα στα σκελια η την παντοφλα στην πλατη κ μας τελειωσε..:grrr:


[pio]10 πόντοι για Spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[pio]Αν ξαναφύγετε εκτός θέματος θα κλειδωθεί το θέμα[/pio]
 

DeletedUser

καλημερα

κ τι θες να τρωγομαστε ολοι την ωρα αφεντικο?
ημαρτον παιχνιδι ειναι αδερφε
κλειδωσε το αν θες δικο σου θεμα αυτο:)
μετεφερε το στο πολιτικη κ προπαγανδα αν θες να ειμαστε κ πιο οκ ολοι :)
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!., Shhh.!
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUT, OUΤ, ΟUΤ, ΟUΤ

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 197
Πλευρά 2: 56
Διαφορά: 141

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,792,973
Πλευρά 2: 488,236
Διαφορά: 1,304,737

chart
 

DeletedUser

Κ ετσι πρεπει νανε Γιωργο: να μην εχει κανεις προβλημα με κανεναν. Μια παρεα ολοι κ να παιζουμε ειτε στην ιδια φυλη, ειτε αντιπαλοι. Κ να βγαινει γελιο, γιατι ΠΑΙΖΟΥΜΕ.

φαινεται οι παρεα σου ηταν οι εχθροι. μπραβο προδοτη.

2,5 Μ ποντοι με μονο 7Μ οδδ. εδω φαινετε ποσο καλος παικτης ησουν.

αντε αδιασε μας τη γωνια γρηγορα.
 

DeletedUser26973

προδότης ο dune αντε το ακούσαμε κ αυτό!

Εντάξει στην τελική τον leo1 δεν είχατε στακάρει? αυτό δεν περιμένατε να χτυπήσουμε? ε το κάναμε! Τώρα σας πειράζει ο dune? κάτι ακουώ για λίγα odd? Παιδιά τα odd δεν έκαναν κανένα καλό παίχτη! Τα οda να κοιτάτε, την ανάπτυξη και τέτοια πράγματα!

Θα σας δώσω ένα παράδειγμα! Είχαμε μέσα στους πυρήνες μας ένα παράσιτο και είχε στακαρισμένα 4-5-10 χώρια, του τα αδιάσαμε ανέβασε odd πήρε δρόμο κ έφυγε και μετά βγαίνει και λέει για αμυντικές απώλειες! Διώχτε τον dune παιδιά, να κοιμάμαι πιο ήσυχος το βράδι!!!


[SPOIL]Πλευρά 1:
Παίκτες: LEO1, Doultsinea, zampetaras
Πλευρά 2:
Φυλές: Shhh!!, Shhh!., Shhh.!, Shhh..

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 21
Πλευρά 2: 109
Διαφορά: 88

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 195,572
Πλευρά 2: 1,025,639
Διαφορά: 830,067

chart
[/SPOIL]

να ανοιχθει μονο απο ενηλίκους!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28299

Τι μα τι διαβαζουμε βραδυατικο..????

Εχω καιρο να ασχοληθω με τας εξωτερικας υποθεσεις αλλα αυτο πραγματικα δε μενει ασχολιαστο.

Λοιπον κουλουρακο??? Ναι εσενα λεω με το sniper που καλα καλα ουτε αεροπιστολο σε κοβω να εχεις κρατησει...

Οταν μιλας για καποιον συμπαιχτη σου κοιτα να τον σεβεσαι.
Οταν βλεπεις οτι τον σεβεται αντιπαλος σε προσωπικο μηνυμα, καλυτερα να βγαζεις το σκασμο και να μη προσπαθεις να χλευασεις οτι δεν θα πετυχεις ποτε με την παιχτικη σου ανυπαρξια διοτι το μονο που πετυχαινεις ειναι καποια στιγμη κρυφα απ'ολους να καθεσαι και να ρεμβαζεις τετοιες προσωπικοτητες και να καταριεσαι γιατι δεν εχεις το σθενος και φυσικα την απαραιτητη νημοσυνη να τους μοιασεις..

Να το παρω και λιγο αλλιως τωρα??

Παμε παλι:

φαινεται οι παρεα σου ηταν οι εχθροι.

Ο μοναδικος που χτυπησε την "παρεα" του με σχετικα ορθες επιθεσεις και σωστες, μπουμπη. εσυ παιξε με τη Μπαρμπυ σου.

μπραβο προδοτη.

Σου το εχουν πει πολλες φορες.. Παψε πια να μιλας στον καθρεφτη.. βγες εξω να κανεις κι εσυ "παρεες".. δε δαγκωνουν..

2,5 Μ ποντοι με μονο 7Μ οδδ. εδω φαινετε ποσο καλος παικτης ησουν.

Αααα. πες ετσι.. κι εσυ απο δαυτους εισαι εε?? πονηρουλη?? Βλεπεις 2 σπαθακια και μυξοκλαιγεσαι στο φορουμ με τα γνωστα "πλιιιιιζζζζ" "χεεεελλπππ" "βοηθειαααααααα", σου στακαρουν τα χωρια, πας διακοπουλες, επιστρεφεις, και μετα γινεσαι το γνωστο κοκκορακι οτι τους κοκκινησες και εχεις και απωλειες . αστο.. ξαναπιασε τη μπαρμπι τωρα.

αντε αδιασε μας τη γωνια γρηγορα.

Αντιπαλος ειμαι του παιχτη που κατηγορεις αλλα βλεπεις εγω δεν τον κρινω, εσυ το δουλεμα το κερδισες πλεον απο μενα με το σπαθι σου.

Μα τι τα δινετε τα μεθυσμενα και βγαζουν τοσο μεγαλους καλους στο κεφαλι???

Απ οσο φαινεται συμφωνα με αυτα που γραφεις εσυ ουτε για το παρακατω παιχνιδι εισαι, γιατι και σε αυτο το ματι του *Reli@ble..?

συνελαβε μια απιστευτη ληψη που αντι για γκειμ οβερ σου γραφει:

tetris-epic-fail.jpg

Αρα, ηθικον διδαγμα:

Αλλο το'να, αλλο τ'αλλο.
Αλλο να εχεις καλλος και αλλο να εχεις καλο..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

πλεον ειμαι σιγουρος ηταν προδοτης. αμεσως να τον υποστηριξουν εχθροι
 

DeletedUser26973

6 μήνες και παραπάνω παίζαμε δίπλα δίπλα και επειδή γίναμε αντίπαλοι στο παιχνίδι θα αφήσω τον κάθε τυχαίο να λασπολογεί κατά τω δοκούν???

Θέλετε να λέτε οτι ειναι ο dunedain οτι είναι προδότης απο τα odd του? Τότε έχετε πολλούς εκεί μέσα. Αν ήταν προδότης τώρα που τον ξεσκεπάσατε θα το είχαμε εμείς το λογαριασμό κ οχι εσεις! Ααα και κάτι τελευταίο τον προδότη μας δεν θα τον αφήναμε ετσι αλλά αυτος είναι δύσκολο να βρεθεί!

Την καλημέρα μου
 

DeletedUser3040

πλεον ειμαι σιγουρος ηταν προδοτης. αμεσως να τον υποστηριξουν εχθροι

η αξια του αντιπαλου γινετε αποδειξη για προδοσια?!:doh:καντε μου μια χαρη...βγαλτε και 3 η 4 τετοιου τυπου "προδοτες" ακομα!!ετσι για να παιζουμε πιο ηρεμα:rolf:
 

DeletedUser12338

6 μήνες και παραπάνω παίζαμε δίπλα δίπλα και επειδή γίναμε αντίπαλοι στο παιχνίδι θα αφήσω τον κάθε τυχαίο να λασπολογεί κατά τω δοκούν???

Θέλετε να λέτε οτι ειναι ο dunedain οτι είναι προδότης απο τα odd του? Τότε έχετε πολλούς εκεί μέσα. Αν ήταν προδότης τώρα που τον ξεσκεπάσατε θα το είχαμε εμείς το λογαριασμό κ οχι εσεις! Ααα και κάτι τελευταίο τον προδότη μας δεν θα τον αφήναμε ετσι αλλά αυτος είναι δύσκολο να βρεθεί!

Την καλημέρα μου


να σου πω την αληθεια...εγω ισως ξερω ποιος ειναι ο προδοτης σας..αλλα.... δεν μπορεις να το αποδειξεις ειναι πανω απο 2.5 μυρια ακκαουντ και ειναι βρωμερο γιαυτο με κανει να το πιστευω ;)
ηρεμηστε λιγακι ρε game ειναι ενταξει,εγω σας εχω πει ο νικητης στην ουσια ειναι ο χαμενος ;)...
ισως ηρθε η ωρα παλι για παραλιακη να σας βγαλουμε με Out καθαρα εχθρους..να δουμε και αυτους να δουμε και εσας εκει .γιατι μεχρι τωρα εμας βαραγατε και μην πεις το αντιθετο ;)
εγω κοιταω τα στατς ..μονο εμας βαρατε κανεναν αλλον.τωρα ο dune δεν παιζεται ρε και καλα εκανε και αποχωρισε.ειναι ρεσπεκτ ο γιωργης .απο τα λιγα ατομα που βοηθησαν ουσιαστικα την φυλη τοσο καιρο .
 

DeletedUser

ηρεμηστε λιγακι ρε game ειναι ενταξει,εγω σας εχω πει ο νικητης στην ουσια ειναι ο χαμενος ;)...
ισως ηρθε η ωρα παλι για παραλιακη να σας βγαλουμε με Out καθαρα εχθρους..να δουμε και αυτους να δουμε και εσας εκει .γιατι μεχρι τωρα εμας βαραγατε και μην πεις το αντιθετο ;)
εγω κοιταω τα στατς ..μονο εμας βαρατε κανεναν αλλον.τωρα ο dune δεν παιζεται ρε και καλα εκανε και αποχωρισε.ειναι ρεσπεκτ ο γιωργης .απο τα λιγα ατομα που βοηθησαν ουσιαστικα την φυλη τοσο καιρο .

θα μας κανει μια μεταφραση? κανεις δεν καταλαβε τι θες να πεις πιστευω
 

DeletedUser12338

δεν πειραζει ρε sniper01 ας μην καταλαβες..ειμαι λιγακι ετσι εγω ;)
στα επι του θεματος τωρα...μπραβο στου shhh το πλανο τους ηταν σοβαρο και ισως το ποιο δυνατο πλανο που εχει πεσει στον κ20 ...
συνολικα εχουν πεσει πανω απο 2000 επιθετικα πανω μας πιστευω δεν εχει ξαναγινει στον κ20 .ειναι μισος,ειναι οτι εγινε παντως :)
καλες συνεχειες σε εχθρους και συμμαχους
 

DeletedUser

καλημεραααααα

αρε ντουνε,θα σε σκισωωωω:),μου ειπες να ερθω κοντα να παιξουμε ξυλο κ με παρατησες ρε μαν:)
γιωργαρα μπορει να γιναμε αντιπαλοι,αλλα εισαι κ παιχταρας κ οκ ατομο πανω απο ολα,καλη συνεχεια στην ζωη σου με υγεια πανω απο ολα κ οτι αλλο επιθυμεις κ που θα παει,θα συναντιθουμε σε κανα κοσμο να παιξουμε ηρεμα με καλυτερες συνθηκες ενοειτε..
τα λεμε μαν..:)
 

DeletedUser

στα επι του θεματος τωρα...μπραβο στου shhh το πλανο τους ηταν σοβαρο και ισως το ποιο δυνατο πλανο που εχει πεσει στον κ20 ...

σιγα που ειναι το καλυτερο πλανο. τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα. να ριχνουν τα επιθετικα απο τα βαρβαρα του ριμ και να τους λεμε ηταν το καλυτερο πλανο. ακομα και η ΟΕ μπορουσε να βγαλει αυτο το πλανο
 

DeletedUser26973

σιγα που ειναι το καλυτερο πλανο. τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα. να ριχνουν τα επιθετικα απο τα βαρβαρα του ριμ και να τους λεμε ηταν το καλυτερο πλανο. ακομα και η ΟΕ μπορουσε να βγαλει αυτο το πλανο


Είπαν αυτοί που είχαν ένα λογαριασμό μέτωπο που έτρωγε πλάνο και ένα snipe (είναι και το όνομα σου πανάθεμασε!) δεν έκαναν! Αλλά εσεις σαν σώστη νουμπίστικη φυλή ανοίξατε θέμα για να βρείτε φανάρια! σωστά ? :oops:
 

DeletedUser

sniper= σκοπευτης και συντομα θα σκοπευσω τα χωρια σουυ νουμπακο...
 

DeletedUser26973

ουυυ γίνεσαι ζόρικος και άγριος ακριβώς όπως μου αρέσει! άντε να σε δω σκοπευτή αν και έτσι που το είπες ξέρεις τι μου θύμισες?

πειρατηηηηηηη

πειρατή για πες ποιός είσαι να στολίσω στα χώρια μου κόκκινο χαλί!

και κάτι τελευταίο πειρατή ελπίζω να έχεις πολλά odd γιατί μπορεί να είσαι και εσύ ο ρουφιάνος μας!

:rolf:
 
Κορυφή