shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26973

Τουλαχιστον επεσαν οι μασκες ρε παιδια! Ελπιζω οι Out να σας στειλουν τις αμυνες που περιμενετε και να μην εχουμε γκρινια παλι!

Dune οι shhh δεν στελνουν αμυνες ουτε στους δικους τους! απο την αλλη μαθαινω κατι feng κ λοιποι καβατζωθηκαν εδω κ μερες απο Out!
 

DeletedUser18282

τωρα που αρχιζει το καλο παρτυ εννοειται πως θα το ευχαριστηθουμε :D
 

DeletedUser163

Ενοειτε Δημητρο. 1vs4 ητανε ..... Περικυκλωμενους μας ειχατε. Ειχατε στακαρει τα συνορα κ βαραγατε απο το υπερπεραν με νουκ μεσα στις φεικ ..... Δεν ειχαμε τοσες αμυνες να καλυφτουμε .... Καλη τακτικη αλλα ..... ασε να μην χαρακτηρισω κ αναψουν τα αιματα παλι. Ας κρατησουμε επιπεδο γιατι παντα θα υπαρχουν κ οι θερμοκεφαλοι. Τωρα θα εχουμε ομως κ θα ανταποδωσουμε με το ιδιο νομισμα ..... Κ ας νικησει οποιος εχει τα κουραγια .....

Στους ΣΠΑ πεστε μου τι υποσχεθηκατε? (θα το μαθω! Μην μου πειτε ψεματκι!)
 

DeletedUser26973

Νομιζω οτι θα δωσουμε λαφυρο τις γυναικες της φυλης αλλα κ παλι δεν ξερω ακριβως!

Δλδ πλεον ειστε Φαπες-out(ουτ+cad) και θελατε να εχετε διπλα σας και την ΣΠΑ? Νομιζω ειστε λιγο πλεονεκτες
 

DeletedUser163

Δεν ζητησαμε τιποτα απο ΣΠΑ, δεν ξερω κατι για ΦΑΠΕΣ!

Φυσιολογικο παντως αν μας χτυπησουν οι ΣΠΑ στα "αδεια" πανω χωρια μας, να υπαρχει κοινη πολιτικη κ με ΦΑΠΕΣ εφοσον τους βαρανε.

Αν μας βαρεσουν βεβαια οι ΣΠΑ ....

Κακη κινηση διπλωματικη ηταν αυτη που κανατε .... Μας ειχατε στη γωνια κ μας κοπαναγατε σαν CAD ..... Τωρα δεν υπαρχει πλεον CAD ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εμεις με την αουτ δεν ειμαστε ΕΝΑ οπως γραφτηκε ...απο κει και περα αν αλαξη κατι δεν ειναι θεμα δικο μου,αν γινουμε ενα,αν γινουμε 2 η αν μας φανε...!!
γιατι διαβαζετε μονο οτι θελετε????αυτο το εγραψα πριν γεινουμε αουτ.....και το ξαναλεω...εγω προσωπικα δεν ειχα ουτε δορι απο αουτ, αν παλι μερικοι ειχαν...καλα κανανε και ειχανε,!! απο κει και περα οπως θελει το παιρνει κανεις το πως ειναι το ενα......οπως καποτε να θυμησω σε μερικους...οταν ειμασταν alt f4 kai εσεις σηηη .. δεν παιζαμε το ιδιο ως που γιναμε αλονε!!! τεσπα...ωντος δεν μπορω να πεισω ετσι οπως γραφτηκαν και με τις εξελιξεις..αλλα την συγκεκριμενη στιγμη που το εγραφα δεν υπηρχε κατι που να με κανει να νομιζω οτι ειμαστε ΕΝΑ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μαλιστα..ωραιες εξελιξεις..γαργαλιστικες μετα καποιον αλλο κατηγορουσαν καποιοι για κολοτουμπες αλλα αποδειχθηκαν πρωταθλητες στις ανακυβισθησεις...χαχαχαχα...αντε καλες μαχες να εχετε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser163

Ασε μας ρε Ιακωβε που εχουμε βρει την ησυχια μας πλεον ..... Αντε να μην σου ευχηθω να φυγει ο Σαββιδης κ ειμαι Σαββατογεννημενος!
 

DeletedUser12338

λοιπον αγαπητοι shhhhh ...
1)προπαγανδησατε τα μελη σας οτι ειμαστε επιθετικα ακκαουντ και οι νουμπς και οι ανοργανωτοι..ωραια σουπερ επιθετικα μην σου πω
2)ειπατε οτι εμεις σπασαμε οτι καναμε με τους ουτ.προσωπικα γουσταρα να πολεμαω ουτ και προπαντως δεν ειχα ερθει σε σοβαρη κοντρα με κανεναν για κανενα λογο ακομα και για χωρια κανιβαλισμου σας εδινα φιλετο με ουτ και εσεις νομιζατε οτι σας δουλευα
3)βαλατε λοιπον στο παιχνιδι καποιους.γιατι ?4 ειστε ρε δεν φτανετε?
4)ανοιξατε τα πυρα πρωτοι.ναι οπως το ακουτε .εμεις μπορει να γιναμε ουδετεροι με συμμαχικες στασεις με ουτ αλλα δεν ειχαμε την προθεση να χτυπηθουμε με τους shhhh για τον αυτονοητο λογο των οσων πραγματων ειχαμε κανει μαζι απλα μονοι μας δεν μπορουσαμε να ανταπεξελθουμε σαν φυλη και καποιες κοντρες σας μας εφεραν και εκει!
5)το μισος και την πουστια την γνωρισα στην κ65 ...εγω προσωπικα δεν σας βαρεσα χωρις να με ακουμπησετε!!!!!! πρωτοι με ακουμπησατε ασχετα αμα με ακουμπησατε με ανιχνευσεις!!!
6)καποιος αναφερει τον φουμαλ καπου καπως!για εμενα ο σαββας δεν τον γνωριζω πολυ αλλα οτι εκανε ηταν πολυ ποιοτικο και αυτο μου φτανει .τωρα αν αυτος ή ο καθενας μας νομιζει οτι εδω μεσα νικαει στα αληθεια μεγια του με χαρα του!!!
ο πραγματικος νικητης ειναι αυτος που δεν ειναι καν στο παιχνιδι ;)
 

DeletedUser

Χωριό Πόντοι Παλιός ιδιοκτήτης Καινούργιος ιδιοκτήτης Ημέρα/Ώρα
ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ 36 (544|509) K55 10,160 ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ [ΟUΤ] Looneytoony [ΣΠΑ] 2013-03-12 02:43:53
Tripoli (548|502) K55 10,160 πρωταθλητης [ΟUΤ] Pand0rA789 [ΣΠΑ.] 2013-03-12 02:41:29

Εδω ειναι τα πρωτα χωρια που χασατε απο ΣΠΑ. OUT γινατε γτ ετσι ηταν προγραμματισμενο και καλα κανατε σε παλιοτερο ποστ εχω γραψει οτι αυτο ηταν το λογικο ΑΛΛΑ μην προσπαθεις να πεισεις κανεναν οτι γινατε OUT επειδη μπηκε η ΣΠΑ εναντιων σας καθως τα πραγματα εγιναν με διαφορετικη χρονολογικη σειρα.

Συνεχιζει η βροχη απο μακακιες εκατερωθεν. Καλυτερα καποιοι να ραψουν τα πληκτρολογια τους. Σταματηστε να γενικευετε προσωπικες εμπειριες και αποψεις που τυχον ειχατε τα μελη των 2 πρωην alone διαφορετικα τα ποστ σας θα δειχνουν τοσο γελοια οσο του πρωταθλητη. Σκεφτειτε το ;)
 

DeletedUser7539

Αυτο ειναι η απολυτη ξεφτιλα του παιχνιδου ... και ο λογος που δεκαδες παικτες μεχρι τωρα το παρατησαν.

Ο αγαπητος , αγνωστος σε μενα μεχρι σημερα Looneytoony , θεωρει οτι παιχνιδι ειναι να βαλεις κοκκινο τον συμμαχο ξαφνικα,
και να του στελνεις τραινακια σε αδεια χωρια στην Κ55 γνωριζοντας οτι εχει μετωπο στην Κ65 .

απλα μερικοι ειστε "τραφικ" που ειπε και Τασουλα του Κιτσου.


ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ Μάρ 12,2013 01:41
Για να μην αγχωνσεσαι.
Οι αμυνες ειναι ολες στο δρομο για την 65 που παιζαμε πολεμο με Shhh.
Ουτ ενα σου κοψω δεν εχω.
Ετσι καταφερνουν καθε φορα οι ηγεσιες και οι διπλωματιες να καταστρεφουν τους κοσμους.
Παμε για τον επομενο λοιπον.

Χαρηκα για την μεχρι σημερα συμμαχια.

[player]feng[/player] επητηρητης

Looneytoony Μάρ 12,2013 01:43
δν πειραζει τοσο καιρο παιζατε παιχνιδακια με την διπλωματια τωρα ηρθε ο καιρος να το πληρωσετε!

ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ Μάρ 12,2013 01:48
Εμεις παικτες ειμαστε και δεν εχουμε σχεση με διπλωματια.
ακολουθουμε εντολες της ηγεσιας.
και τους ΣΠΑ τους ειχαμε συμμαχους.

Tους χαιρετισμους μου σε ****** , που ειμαστε μαζι κ22 και τα λεμε εδω και ενα χρονο σκυπε.
και στην ****.

σου ριχνω οτι επιθετικο εχω και σας χαιρεταω.

τα λεμε... ισως σε αλλο κοσμο και με ισους ορους.
 

DeletedUser

φενγκ μην λες χαζα τωρα,κ εμεις τα λεμε κ στο σκαιπ καποιες φορες φιλικα,σου εξηγησα πριν μερες πως θα ειχε το θεμα,σας ειχαμε κοκκινους κ θα σας κοπαναγε ενοειτε οτι shhh υπαρχει τριγυρω σου,κ εσενα κ τον ιπολυτο,αυτο δεν θα αλαλζε,παιχνιδι ειναι ξεκολατε λιγο κ ελατε να παξουμε μπαλιτσα τωρα που σοβαρεψαν οι καταστασεις να το ευχαριστηθουμε λιγο,δεν σου λεω ποιος φταιει γτ φταιει γτ ακρη δεν θα βγει ποτε κ το ξερεις κ εσυ ο ιδιος αυτος,μαθετε να σεβεσται τον αντιπαλο σας οποιος κ αν ειναι αυτος,μαθετε να ειστε σοβαρα ατομα κ να μιλατε για την πραγματηκοτηκα,βαζω κ τον ευατο μου μεσα ενοειτε σε ολο αυτο το θεμα,οταν μας βαραγε οι cad οπως κ εμεις αλλωστε,αν μεινατε μια φυλη αυτο ειναι δικο σας θεμα παντος που ακουω να λετε 4 shhh κ μια cad,γιατι αν το βαλεις κ λογικα την μια cad εμεις την νομπλαραμε προπαντος τους παιχτες που ηταν στο ριμ μας,οποτε 2 εισασταν κ εμεις σας καναμε μια,αφου γινατε aout τωρα,ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα παντος,φυλες που δεν ξερω τη συμαχια ειχατε σαν cad πριν τωρα που γινατε aout θα εχετε αλλη ενοειτε,ετσι παει το παιχνιδι,εγω ετσι το ξερω παντος,διπλωματιες ειναι αυτες,απο την μια μερα στην αλλη αλλαζει,ενω αλλη φωναξαν κ τα ραδιοφωνα να μας ηχογραφησουν κ ολα αυτα για ενα παιχνιδι κ ολας,κ μας το επαιζαν κ οτι να ναι κ ελεγαν,τον λεο1,δεν τον ξερουμε ποιος ειναι,μην ακουω αλλα χαζα δεν μπορω αλλο,σοβαρευτειτε κ ελατε να παιξουμε κομαντουλια οπως πρεπει τωρα,οσο για την κανονικη την aout οχι τους τορινους παιχτες,δεν ξεχνω σαν γιωργος αυτο να το θυμαστε καλα,,σαν δεν μασαω δεν με ξερετε πολοι απο εκει,εγω με το προηγουμενο μου νικ ξερω πολους απο εκει ομως,αλλα ο καιρος γαρ εγγυς,ενοειτε οτι χασατε ολο το φιλοτιμο που υπηρχε απο ολους τους παιχτες με τις ηχογραφησεις σας κ οχι μονο,πραγμα που ειναι τραγικο για εσας τους ιδιους πιο πολυ,εμεις παιξαμε το παιχνιδι μας διπλωματικα κ δεν μας βγηκε,δεν γιναμε ρομπα ομως,εσεις φανηκατε ετσι κ ενοειτε κανεναν μελος μας δεν θα εχει επικεινονια σε κανεναν κοσμο με εσας γτ εχουνε μαθει να παιζουν σταρατα κ οχι με φιδιες απο εδω κ απο εκει..τεσπα,δεν ξαναγραφω για κατι τετοιο γτ ξερω οτι θα βγει ο πρωτος κ θα πει τα δικα του τωρα,αλλα επειδη εμαθα καποια παιδια απο πρωην cad, θελω να τους πω να μην πεσετε ποτε στο επιπεδο των aout, καντε οτι ειναι ναα κανετε αλλα με τσαμπουκα ρε κομαντουλια,οπως κανει ο χαρης, ο νικος κ κανα δυο 3 αλλοι απο εκει,συνεχειστε ετσι εσεις εστω ακομα κ πυξιδα να φατε η να φαμε γενικος..αυτα

καλημερα σε ολους!!!
 

DeletedUser163

....γτ εχουνε μαθει να παιζουν σταρατα κ οχι με φιδιες απο εδω κ απο εκει.......

Εχω λιωσει στο γελιο ............ μην τα λες ετσι ρε μαν!!!!
 

DeletedUser

χαχαχα εσυ τι αλλο θα ελεγες ρε μαν,γελιο δεν ηθελες,ειδες,ολα τα προσφερω ο ατιμος...
εγω να δεις γελια που εκανα οταν τα ειχα μαθει))))

αλλα ρε γιωργη κ εσυ,εκει το ματι σου κ εσενα,τοσα καλα ειπα,στον βροντο δλδ καλαααααα))))):grrr:
 

DeletedUser163

Με ολα τα αλλα συμφωνω κ επαυξανω εκτος του σημειου με τους ΟΥΤ, γιατι εμενα μουχουν δειξει τα εντελως αντιθετα ..... το συγκεκριμενο που σχολιασα παραπανω ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΟ .... θα μεινει στην ιστορια του tribal :rolf:
 

DeletedUser

χαχαχα εισαι :cop: τεσπα,αφου ρε μαν θυμασαι τι λεγαμε σαν αλονε τοτε για τους αουτ,μην αλλαζεις κ εσυ μυαλα ξεκολα,εισαι απο τους οκ μου κ το ξερεις,μην γινεσε οπως οι περισοτεροι κ εσυ τωρα...:doh:
 

DeletedUser163

Θυμησε μου ρε μαν κ μενα τι ελεγα, γιατι εγω εκτος απο την πλακα που γινετε εν μεσω επιθεσεων κ το "κοροιδεμα" κ το πειραγμα που ειναι μερος του παιχνιδιου, δεν νομιζω να εχω πει κατι ασχημο για καποιον εδω μεσα .... χωρις να μου εχει πει εκεινος κατι πρωτα :D

Γιωργο, ενα θα σου πω σαν λιγο πιο μεγαλος ηλικιακα κ να το θυμασε οχι μονο εδω αλλα κ εξω : με την πουστια κ το τσατσιλικι κανεις δεν προοδευει πουθενα. Αν ριξεις καποιον, θα σου γυρισει πισω εις το δεκαπλασιο. Ειναι ο νομος του συμπαντος αυτος. ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ. Κ φυσικα στο παιχνιδι μας, με τετοιες τακτικες μια ζωη παιχτακι της σειρας μενεις (γενικα μιλαω οχι προσωπικα σε σενα), που θα αλλαζει ονομα σε καθε κοσμο για να παιξει ......

Κ κλεινω με αυτο : ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ που εμπλεξες τους ΣΠΑ ..... δεν σου ανοιγω τα ματια τωρα, θα το δεις κ μονος σου :hmmm:
 

DeletedUser

ρεσυ μαν συμφωνω για το τσατσιλικι που λες αν ηλικιακα δεν μας χωριζουν κ γενιες,μην μεγαλωνεις τοσο αποτομα κακο ειναι αυτο :)
αυτοι που αλλαζουν ονομα δεν ξερουν να παιζουν πολυ απλα,ειναι αυτοι που κανουν το κακο στο παιχνιδι αυτο τις περισοτερες φορες μαν κ το γνωριζεις καλα ο ιδιος αυτο,οσο αφορα αν την εχεις πει σε καποιον η γελας κ κτλ δεν με αφορα,γτ σε σεβομαι οπως με σεβεσαι κ μου αρκει αυτο,τι κανεις με αλλους δεν με αφορα,ας παμε παλι στους αουτ κ θα μου απατνησης ντομπρα μαν εδω ομως που παιζουμε απο παλια σε κοσμους κ εχουμε κ οι δυο αποψη σε αυτο..η ερωτηση ειναι λοιπον: δεν ειναι ντροπη που ηχογραφης τον συμπαιχτη σου,τον εχθρο σου,τον φιλο σου τον οποιοδηποτε για ενα παιχνιδι,για αυτο το παιχνιδι που ειναι στρατιγικης κ διπλωματιας???
οσο για τους σπα μαν,παντα αηταν διπλα μας απο τον καιρο που σταματησαμε των πολεμο μαζι τους αν θυμασαι κ ετσι συνεχειζουν κ αυτοι,δεν χαλασαμε τις σχεσεις μας ειμασταν παντα κοντα κ αυτο κανουμε,ειναι λογικο αυτο μεσα στο παιχνιδι,μην στα εξηγω εσενα αυτα τα γνωριζεις κ ο ιδιος φυσικα..οσο αν ηταν μακακια θα διξει η παροδος του χρονου ρε μαν τι να πω,οως ειπα κ πριν,ο καιρος γαρ εγγυς..
 

DeletedUser163

Ασπρα μαλια στην κεφαλι κακα μαντατα ...... λενε μαν. Μην με τσιγκλας στο αδυνατο μου σημειο ....

Οταν δεν εχεις εμπιστοσυνη στον αλλον που μιλας, γιατι ξερεις/εχεις feeling/whatever αλλο οτι κ με τον **** στον τοιχο παλι δεν εισαι σιγουρος, τοτε φορας κ το τσιγκινο σωβρακακι για να μην βρεις κ τον μπελα σου Γιωργη ..... μαθηματα ζωης ειναι αυτα!!! Κ αποδειχτηκε περιτρανα στην συγκεκριμενη περιπτωση.

Κ διπλα σας επρεπε να μεινει η ΣΠΑ ..... undercover. ΜΕΓΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚO ΛΑΘΟΣ που την μπλεξατε σε πολεμο για 10/15/20/25 χωρια που μπορει να παρουν ......
 

DeletedUser

θα διξει ρε γιωργη πως θα παει το ολο θεμα,κοντος ψαλμος αληλουια :confused:
μικρος εισαι ξεκολα,κ ο νικοπολιδης απο τα 20 ασπρα μαλυα ειχε,μην το ξεχνας αυτο.)))
 
Κορυφή