shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ασε μας ρε Ιακωβε που εχουμε βρει την ησυχια μας πλεον ..... Αντε να μην σου ευχηθω να φυγει ο Σαββιδης κ ειμαι Σαββατογεννημενος!


εγω να δεις τι ησυχια εχω βρει που ειμαι πλεον παρατηρητης αυτων που κανουν αυτα για τα οποια κατηγορουσαν και χλευαζαν εμενα..απολαυση σε λεω..
οσο για τον σαββιδη και γω σαββατογεννημενος ειμαι καρντασι και βλεπω εχει αρχισει και ενοχλει η παρουσια του....και που ειστε ακομα..εχει να κανει πολλα πραγματα ακομα...ειμαστε πολυ τυχεροι που διαλεξε τον παοκ για να συμετασχει στα κοινα της χωρας μας...τα καλυτερα επονται...

Υ.Γ.τελικα ειχα δικιο που εδωσα πολλα μπραβο στην διπλωματια των αουτ..χωρις ουσιαστικο πολεμο στρατολογησαν 3 φυλες και απεκτησαν ογκο
9και ποιοτητα παιχτικη)με διπλωματια κατι που με δηλωναν ευφαρσως οτι δεν γουσταρουν..χαχαχτεσπα ολα καλα και επιτρεπτα..παιχνιδι στρατηγικης ειναι μην το ξεχναμε...απο κει και περα εσεις κανατε το αυτονοιτο διοτι διαφορετικα θα ησασταν τελιωμενοι απο οσα μαθαινω και βλεπω...σωστη κινηση και η δικια σας λεπον..την κινηση αυτη την γνωριζα εγω απο τον σακη οτι θα γινει απο την πρωτη μερα της διασπασης πριν καν ξεκινησουν οι εχθροπραξιες με τους σους...το ειπε και το εκανε..το επομενο βημα ειναι να δωσει χωρια σας στους παιχτες της αουτ να κανιβαλισουν ωστε να βγουνε μπροστα να παιξουνε..χαχαχα
 

DeletedUser163

οσο για τον σαββιδη και γω σαββατογεννημενος ειμαι καρντασι και βλεπω εχει αρχισει και ενοχλει η παρουσια του....και που ειστε ακομα..εχει να κανει πολλα πραγματα ακομα...ειμαστε πολυ τυχεροι που διαλεξε τον παοκ για να συμετασχει στα κοινα της χωρας μας...τα καλυτερα επονται...

Με αυτο το πλευρο να κοιμασε .... εκτος αν θεωρεις τα καλυτερα την 2η θεση .... εκτος αν φυγει νυχτα κ αυτος .....
 

DeletedUser12338

ειπατε που ειπατε τοσα παραμυθακια σε ολους ενταξει μπραβο
γιωργο κανεις καλα την δουλεια σου οπως λεει και χαρης αλλα ρε φιλε σεβασου εστω το ξυλο εχουμε ριξει και εχουμε φαει μεχρι τωρα..δηλαδη ειναι ντροπη να μην το σεβεσαι...βαρα μας απλα μην μας ενοχλεις ;)
kontosvet..... απο την στιγμη που μου λες οτι ο διαμαντιδης τρωει ταπες και σου απανταω οτι ειμαι ολυμπιακος,ο διαμαντιδης τρωει ταπες βαζει τριποντο και περνει και το φαουλ....οποτε ειναι παιχτουρα το παληκαρι ..τωρα επειδη εσυ τα βλεπεις ολα ετσι καλα κανεις μπραβο...
ιακωβε ποιον παιζεις τωρα ρε ?
 

DeletedUser7539

Εγω θα ελεγα να σταματησει εδω το θεμα και να αφησετε της ηγεσιες να μιλησουν μεταξυ τους , πραγμα που γινεται ηδη.
Μη οξινετε αλλο καταστασεις.
 

DeletedUser163

Ηγεσιες μιλανε, ασχετα αν πεταγονται σαν τις τσουτσου ο Ιακωβος κ ο Νικος :grrr:

(Νικο σ'αγαπαω, Ιακωβε εσενα οχι)
 

DeletedUser28468

Χαχαχαχα ποσο μαρεσει να μπαινω εξωτερικο και να βλεπω τον καθενα να γραφει το μακρυ και το κοντο του.χαχαχαχαχαχ

Ε ρε ταμειε που εισαι ρε αταμα να γελασουμε
 

DeletedUser

νικο ασε τα χαζα ρεσυ,εγω δεν σεβαστηκα ρε?κ ξερω τι ξυλο τρωτε κ θα τρωτε οπως κ εμεις τι ξυλο τρωμε κ θα τρωμε,το θεμα ειναι στο τελος ποιος θα φαει τις ποιο πολλες...:axe:
χαβαλε κανω,ξεκολατε κ ελατε να παιξουμε οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα,καποιος θα χασει καποιος θα κερδισει ενοειτε,μυαλο δοξα οτ θεο εχουμε ολοι μας,οποιος το δουλεψει πιο γρηγορα κ σωστα αυτος θα κερδισει.....:clap:

καλημερες
 

DeletedUser7539

Γιωργο
το παιχνιδι στα ισα δεν ειναι προβλημμα. Αλλος θα χασει, αλλος θα κερδισει.
Μια μαχη μπορει να χαθει αλλα ο πολεμος συνεχιζεται.
Εμενα ο kellyk και καποιοι αλλοι με βαρανε μηνες τωρα και δεν τους εχω στειλει ουτε ενα μηνυμα.
( ειδικα εκεινος ο κελλυ απορω ποτε κοιματε... )

Το θεμα ειναι το πισωπλατο μαχαιρωμα. Αυτο ειναι που σε εκνευριζει.
Να εχεις αδεια χωρια με 24αρι αγροκτημα και οι αμυνες ειναι 65 ωρες μακρυα και βλεπεις τον συμμαχο να σου κολαει τραινακι στα 35 λεπτα.
Και να μην εχεις ουτε 5 δορια να τα βαλεις κοψιμο, ετσι για πλακα.
Να αναγκαζομαι να βαλω σημαια πληθυσμου σε ολα τα χωρια να βγαλω τιποτα ψιλα για κανα κοψιμο.

Γιου νοοου... Γιωργη ;
 

DeletedUser

καλημερα σαν κελλυ κοιμομαστε μια χαρα δεν μας λειπει υπνος ευτυχως
εκεινο που θαθελα να πω για πισωπλατα μαχαιρωματα στο δικο μου λογαριασμο δεν σε ειχα πειραξει καθολου μεχρι τη στιγμη που πηρες χωριο μεσα στον πυρηνα μου απο το gialoramix ,δεν νομιζω ναχες την εντυπωση οτι θα σε αφηνα μετα αυτο οποτε την πρωτη κινηση την εκανες εσυ και οχι εγω
 

DeletedUser11665

καλημερα σαν κελλυ κοιμομαστε μια χαρα δεν μας λειπει υπνος ευτυχως
εκεινο που θαθελα να πω για πισωπλατα μαχαιρωματα στο δικο μου λογαριασμο δεν σε ειχα πειραξει καθολου μεχρι τη στιγμη που πηρες χωριο μεσα στον πυρηνα μου απο το gialoramix ,δεν νομιζω ναχες την εντυπωση οτι θα σε αφηνα μετα αυτο οποτε την πρωτη κινηση την εκανες εσυ και οχι εγω

Bρε Δημητρη παλι αρπαχτηκες χωρις λογο..Ειπε οτι για το δικο σου παιχνιδι δεν εχει πει τιποτα γιατι παιζεται στα ισια, η απορια του δεν ειναι ΠΩΣ κοιμασαι, αλλα ΠΟΤΕ κοιμασαι μια κι εισαι συνεχεια μεσα..
:)
 

DeletedUser

γεια σου χρυσα

φενγκ καλα τα λες ρε φιλε δεν λεω,ειναι αυτα που σου ελεγα κ στο σκαιπ αν θυμασαι,κ για σενα κ για τον ιπολυτο φυσικα,ησουν μεσα στα ποδια των παιδιων κ ενοειτε κ θα σε βαραγαν,ασχετος με εμενα που δεν θα το εκανα σε εσενα αυτο κ το ξερεις κ νομιζω στο αποδειξα αυτο παιχτηκα,οσο για τις αμυνες σου ειχες παρα πολυ χρονο να τις τραβηξεις αν θυμασαι,δεν ειχατε πολεμο πουθενα κ επρεπε να ησουν πιο οργανομενος,ειχες πολλες μερες να το κανεις αυτο ενοειτε μπροστα σου,στα ειπα κ αυτα στο σκαιπ κ στους δυο σας,για σας τα ελεγα οχι για μενα,αυτα..φιλικα παντα ο φιλος Γιωργος..:)
 

DeletedUser30280

-ΧΑ-ΧΑΧΑ-ΑΧ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΑΧ-ΧΑ-ΧΑΧ-ΑΑΧ-ΧΑ-ΑΧ-ΧΑ

δεν άντεξα...χαλάλι οι 10 πόντοι που θα φάω!



[pio]10 πόντοι για spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ωραιος γιωργο για το γελιο παντος ρε φιλε..μαθε για να ξερεις οτι με τον φενγκ κ πολλους φενγκ ακομα μιλαμε,δεν εχει να λεει κατι οπως ηρθαν τα πραγματα να ξες,οποτε το γελιο σου κατι ειδες που σε ενοχλησε μαλλον κ γελασες με την ψυχη σου η ειναι τις ηλικιας τι να πω τοτε που ολα τα βρισκεις γελοντας:D
 

DeletedUser11665

ωραιος γιωργο για το γελιο παντος ρε φιλε..μαθε για να ξερεις οτι με τον φενγκ κ πολλους φενγκ ακομα μιλαμε,δεν εχει να λεει κατι οπως ηρθαν τα πραγματα να ξες,οποτε το γελιο σου κατι ειδες που σε ενοχλησε μαλλον κ γελασες με την ψυχη σου η ειναι τις ηλικιας τι να πω τοτε που ολα τα βρισκεις γελοντας:D

Βρε συγκρατηθειτε λογο, εκτος απο τον βηχα θελετε να μας κοψετε και το γελιο???
Η Γιαγια ειναι μια χαρουμενη ηλικιωμενη γυναικα, τι σας ενοχλει???

Καλησπερα Γιωργο



[pio]10 πόντοι για Spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!., Shhh.!
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUT, OUΤ, ΟUΤ, ΟUΤ

Timeframe: 11/03/2013 00:00:00προς13/03/2013 23:59:52

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 27
Διαφορά: 44

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 654,600
Πλευρά 2: 241,484
Διαφορά: 413,116

chart
 

DeletedUser

χαχαχα καλησπερα χρυσα
ειπα εγω να κοψω κανα γελιο βρε,εγω για γελιο...ο σπαμερ:)
απλος με τον φενγκ με το παλικαρι ολα οκ απο μεριας μου αυτο εννοω ρεσυ,δεν εχω θεμα μαζι του,κ οπως ειπαμε παιχνιδι ειναι μην παρεξηγουμε τα παντα ημαρτον:wow:
 

DeletedUser163

Κ ετσι πρεπει νανε Γιωργο: να μην εχει κανεις προβλημα με κανεναν. Μια παρεα ολοι κ να παιζουμε ειτε στην ιδια φυλη, ειτε αντιπαλοι. Κ να βγαινει γελιο, γιατι ΠΑΙΖΟΥΜΕ. Τα *****ια να μην υπηρχαν να μας το χαλανε μονο .......



[pio]10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αυτο λεω ρε μαν κ εγω,ειπαμε τελος οτι εγινε συνεχειζουμε αντιπαλοι ολοι κ παμε παρακατω,αυτοι που λενε τις κατινιες τους ακομα κ τα ιδια κ τα ιδια δεν βαριουνται λεω εγω,τι κερδιζουν πλεων τπτ..ας παιξουμε οσο παιξουμε ευχαριστα κ ας κερδισει κ μια φορα η ομορφια του παιχνιδιου που ως τωρα στον 20 δεν εχουμε δει τπτ απο αυτο παντος,πιο πολυ φαγομαρα κ πουσταρια οπως ειπες παρα παιχνιδι..τεσπα

μαν εισαι κ μακρυα να κοπανιομασταν ευχαριστα ρε:grrr2::rolf:
 

DeletedUser163

Μου τα εχετε στακαρει ολα ρε μαν κ δεν μπορω να πλησιασω ..... Ανεβα λιγο εσυ! Πιο ευκολο ειναι :)
 
Κορυφή