shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
παλι γενικοτητες αυτος ο πρωταθλητης...

ολα κιολα εχεις κατακτησει 587...χωρια(μπορει καποιο χωριο να το εχεις κατακτησει πανω απο μια φορα..)

και παμε τωρα.....

απο τοτε που μπηκες στν κοσμο μεχρι που εσπασε η φυλη που ειμαστε μαζι και μας κατηγορουσες για βαρβαροφαγους..
οι κατακτησεις σου ηταν

88 χωρια παιχτων
30 χωρια απο κανιβαλισμο και
91 βαρβαρα(εσυ;πως εγινε αυτο)

απτην στιγμη που ''τα σπασαμε''
οι αποδοσεις σου αλλαξαν γιατι πλεον δν ειχες ριμ για να παιρνεις ανενιχλητος βαρβαρα και το γυρισες στην κλαψα για ''ασφαλη'' χωρια ...καιετσι...
απο τοτε μεχρι τωρα εχεις παρει..

19 χωρια απο βαρβαρα
17 χωρια απο παιχτες που δν ηταν σε φυλη η' εμειναn εκτως φυλης για τν οποιοδηποτε λογο
108 χωρια απο εμας
137 απο κανιβαλισμο

γιαυτο σου λεω...
προσεχε τι λες......
 

DeletedUser29156

για να μιλας για σκουπιδια καδους και οτι αλλο σου μιλαει προφανως στη παιδικη σου ηλικια εχεις βιωσει ουκ ολιγες φορες αυτο το φαινομενο.Ελα παραδεξου το μην το αρνεισαι ο ανεστης ειναι εδω για να σε βοηθησει



και απο ποιες ηπειρους καμαρι μου ησουν περικυκλωμενος;
στην 65 μεχρι τοτε παιζοταν ξυλο και απο τις 2 μεριες(τωρα δεν ξερω τι παιζει εκει κατω) οποτε ασε τις δικαιολογιες
κατσε εκει στο ριμ με 30 χωρια στην 65 και να το λες μετωπο και ασε μας κουκλιτσα μου





προφανως μπουμπη σε εχει πειραξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ο ηλιος να το πω, το κλιμα να το πω, αλλα οτι εχεις προβλημα εχεις. Ποια 200 χωρια ρε αχαιρευτε. Χωρις να ασχολουμασταν μαζι σου αντιλαμβανομενοι τις παικτικες σου ικανοτητες και το οτι αν ετρωγες δευτερο πλανο ξαφνικα θα γινοσουν πολυ παικταρας διαπιστωσαμε οτι δεν ειχες αλλα χωρια μετωπο μετα τα 50+ που εχασες σε ενα πλανο:rolf:

οποτε κατσε να λες οτι εχεις 60 χωρια στην 65 αντιλαμβανομενος το ποσα στην ουσια ειναι μετωπο και παρε κανα κουβαδακι στο πολυβολο να παιξετε μαζι:D

1. επειδη εισαι και ανοητος ......
τα χωρια στην 65/66 ηταν μαζι με του ματριξ και του χαρη , τα μονα χωρια που ειχε η φυλη μας στη περιοχη.
επειδη λοιπον δεν εχεις καμια επαφη με το παιχνιδι ..... σε ενημερωνω οτι τα χωρια αυτα χτυπηθηκαν απο την 65,66,56,46 !!!!
αυτη ειναι η μονη αληθεια και ολα τα αλλα προκυπτουν απο τα παραισθησιογονα που παιρνεις

2. κουκλιτσα ...... ???
μπουμπι .... ????
προφανωε ετσι αποκαλειστε με τις φιλεναδες σου. μη μπερδευεσαι.

ειναι πολυ ενδιαφερον οτι η Ομαδα Διαχειρησης που καθε τρεις και λιγο μου ριχνει ποινες στο εξωτερικο φορουμ, επιτρεπει τετοιες συμπεριφορες ...

3. κατακτησεις

shhh!! 19
shhh!. 21
shhh!. 9
shhh.. 64
ΣΠΑ.. 8
ΣΠΑ... 6

προσθεσε σ αυτα τα χωρια απο παιχτες που μολις τους περναμε χωριο , τους διωχνατε, προσθεσε ποσα πηρα απο πολεμους προγενεστερους μεταξυ αυτψν και με τη τωρινη μου φυλη και βγαλε συμπερασματα εσυ που απο εχθρο εχεις παρει 34 χωρια και εγω 200 !
βαλε και τους ρουφ σας και το αποτελεσμα ειναι ακομη μεγαλυτερο.

επιπλεον, ποσο αστειο ακουγεται το να μιλας εσυ ειδικα για ασφλη χωρια οτααν ολο το παιχνιδι το περασες μεσα σε μια τεραστια γαλαζια λυμνη. οταν κατεβηκα στην 65 με 2 χωρια ηταν τα πιο μπροστινα χωρια της φυλης και τα 2 χωρια εχουν γινει πανω απο 70 .

χαβαλε σας κανω βρεεεεεε, και οσα σκουπιδια τυπου sweet και να βαλετε, το ποτελεσμα δεν αλλαζει.

εδω ο kellyk εχει σαλεψει και ξοδευει τα επιθετικα του χωρις λογο , αφου πρωτα αποχεραιτησε τον κ20 με τα συγκινητικα του μυνηματα . χχαχαχαχα



[mars]10 πόντους για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ


by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
οταν διαβασεις τι σου εγραψα θα καταλαβεις ποσα χωρια εχεις παρει και απο ποιον...
και εινια μετρημενα ενα ενα απτα δικα σου στατς.

οσο για μενα..ποτε δν ηθελα να παιξω μετωπο..ποτε δν ζητησα ανενεργων χωρια(οπως εσυ)και ποτε δν ειπα οτι εχω παρει χωρια απο εχθρο.,..
σε αντιθεση με σενα πρωταθλητη..

που οταν ειμασταν στν ιδια φυλη μιλαγες για βαρβαροφαγους και ειχες παρει περισσοτερα βαρβρα απο οτι απο εχθρο..'

και τωρα μιλας για εθρικα χωρια και παλι εχεις παρει περισσοτερα χωρια απο κανιβαλισμο αποτι απο εμας...

γιαυτο ''παιχταρα'' μου..καλυτερα να μασας παρα να μιλας...
 

DeletedUser12247

ο Λεωνιδας την δουλεια του την εκανε.Μαζευτηκατε οι Ναπολεοντες απο αλλους κοσμους,φορτωθηκατε ολοι με προνομια,γινατε Δουκαιοι και Βαρωναιοι,του γυαλισε το ματι και ξεκινησε το καθημερινο λιβανισμα!Με τον τροπο του καταφερε να σας διωξει απ'οτι καταλαβα εκεινη την περιοδο,δεν εψαξα να μαθω αν παιχτηκε και κατι αλλο...Καλως η'κακως σας εχει για την ωρα απο κατω του και δεν βλεπω να αλλαζει η ολη η κατασταση.Καθηστε τωρα να βρειτε ακρη ποιος εχει παρει τα περισσοτερα η'τα λιγοτερα βαρβαρα απο τον αλλον,λιγη αριθμητικη να γνωριζει ο καθενας και θα βρεθει η ακρη:D
 

DeletedUser959

Kurov ειναι γραφτο να κλεισει τον κοσμο και kurov θα τον κλεισει.

Ολα τα αλλα ειναι περιττα χαρειτε το παιχνιδι.
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
και εχει αργησει νομιζω....
αλλα αν δν το κανει μεσα στο καλοκαιρι δν ξερω αν θα μπορεσει με το που θα ερθει ο σεπτεμβρης...
 

DeletedUser26303

Πλευρά 1:
Φυλές: KURΟV, KUROV, ΚURΟV, KUROV!, ΚUROV*, ΚUROV, KURΟV.
Πλευρά 2:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!?, ΧΙΓΜΓΒ

Timeframe: 26/07/2013 00:00:00προς30/07/2013 13:08:45

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 697
Πλευρά 2: 239
Διαφορά: 458

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 330
Πλευρά 2: 85
Διαφορά: 245

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 6,226,024
Πλευρά 2: 2,020,432
Διαφορά: 4,205,592

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,222,641
Πλευρά 2: 813,441
Διαφορά: 2,409,200

chart
 

DeletedUser22256

και εχει αργησει νομιζω....
αλλα αν δν το κανει μεσα στο καλοκαιρι δν ξερω αν θα μπορεσει με το που θα ερθει ο σεπτεμβρης...

γιατί δεν κάνετε ανακωχή μέχρι τα Χριστούγεννα? :D
ρίξτε την πρόταση μπορεί να την δεχτούν..
αν όχι προεγγραφές για τον 25:)
 

DeletedUser21908

εχεις δικιο σε αυτο που λες για ανακωχη...γιατι καποιοι καποτε φαγανε παραθυμι,(λιγους κοσμους πιο πριν),και δωσανε την ανακωχη.
γιατι αραγε?
αν πραγματικα θελανε παιξουνε και να ευχαριστηθουνε το παιχνιδι και οχι μονο να κλεισουνε τον κοσμο,θα δινανε την ανακωχη.
απο κει και περα ολα τα αλλα ειναι βερεσε...
χωρις να θελω να υποτημησω το ως τωρα αποτελεσμα,που ειναι προιον παιχτικης και διπλωματικης(και οχι μονο) ικανοτητας...


τομαραγια γιατι τοσο ενδιαφερον για προεγραφες?
μερικους πρεπει να τους βλεπεις στον υπνο σου μου φαινετε...


συνγχαρητηρια σε ολους σας και πολλα μπραβο σε μερικους(που χαιρεσαι να τρως ξυλο)...
 

DeletedUser12338

εχεις δικιο σε αυτο που λες για ανακωχη...γιατι καποιοι καποτε φαγανε παραθυμι,(λιγους κοσμους πιο πριν),και δωσανε την ανακωχη.
γιατι αραγε?
αν πραγματικα θελανε παιξουνε και να ευχαριστηθουνε το παιχνιδι και οχι μονο να κλεισουνε τον κοσμο,θα δινανε την ανακωχη.
απο κει και περα ολα τα αλλα ειναι βερεσε...
χωρις να θελω να υποτημησω το ως τωρα αποτελεσμα,που ειναι προιον παιχτικης και διπλωματικης(και οχι μονο) ικανοτητας...


τομαραγια γιατι τοσο ενδιαφερον για προεγραφες?
μερικους πρεπει να τους βλεπεις στον υπνο σου μου φαινετε...


συνγχαρητηρια σε ολους σας και πολλα μπραβο σε μερικους(που χαιρεσαι να τρως ξυλο)...

γιατι κιτσο μου .αμα ηταν αντιθετα τα πραγματα εσυ πιστευεις οτι ο ζαχαμπιλ θα εδινε ανακωχη?.σιγουρα οι πονηρες διπλωματικες κινησεις απο αυτα που εχουμε ακουσει και απο αυτα που βλεπουμε εδω επαιξαν το ρολο τους λιγους κοσμους ποιο πριν ;).αυτη η πιπιλα με τα μπανια που λετε καποιοι ισως ειναι για να λετε.(ετσι και αλλιως αποδεικνειετε οτι ειστε ενεργοι μεχρι αηδιας)ειδικα οι μεγαλοι λογαριασμοι.παντως στον κ20 δεν ειχα δεχτει τοσα ρεκλαιμ ασχετα αμα δεν ειχα και αμυνες .μπραβο σας και με τα κοψιματα των τρενων,η ρυθμιση των +-2 δευτερολεπτων του κοσμου δειχνει οτι τα τρενα δεν ειναι ευκολα οταν τα στελνεις σε ενεργα ακκαουντ και απο σχετικα μακρια.
 

DeletedUser21908

πριν μερικους κοσμους ο βασιλης και η κλικα του εδωσε ανακωχη,γιατι δεν ηθελε να παιζει με τα βαρβαρα...
για αυτο ειπα οτι μερικοι θελετε να κλεισετε κοσμο και οχι να χαρειτε το παιχνιδι...
αν και εγω ανοικω στην κατηγορια του κλεισιματος κοσμου,γιατι παιζω για να κερδιζω,και για αυτο δικαιολογω την σταση σας...


σιγουρα οι πονηρες διπλωματικες κινησεις απο αυτα που εχουμε ακουσει και απο αυτα που βλεπουμε εδω επαιξαν το ρολο τους λιγους κοσμους ποιο πριν ;).


αυτο ηταν μεγαλη μαγκια...μερικοι το φυσανε και δεν κρυωνουν ακομα...
φυσικα αν αναφερεσαι στον 16...
 

DeletedUser26303

ελα τωρα ολοι ξερουμε τι εγινε στον κ16 μην ανοιξουμε το θεμα τωρα κοντευει ενα χρονο κλειστος ο κοσμος.

απλα χωρις την ρυθμιση δεν θα κερδιζατε , πιθανων να κερδιζαμε εμεις με τον ρυθμο που εδινε ο σταυρος.

πολυ πιθανων να παιζαμε ακομη και σημερα.

πατησατε πανω στην ρυθμιση γιατι δεν αντεχατε στην πιεση.
 

DeletedUser21908

και για ποσο ακομα θα το φυσατε,και δεν θα κρυωνει...
δεν ανεφερθηκα στην ρυθμιση αλλα στην ανακωχη που δωσαμε τοτε για αν μην πατησουν διαγραφη,και παιζουμε με τα βαρβαρα...
μηπως δεν εγνε ετσι?
τετοια ανακωχη ζητησαμε και εμεις...γιατι αργα η γρηγορα θα παιζετε με αυτα...και σε μερικους δεν θα αρεσει,γιατι μαθανε να παιζουνε φυλετικες μαχες και οχι βαρβαρικες μαχες...
αυτα ηθελα να πω...
 

DeletedUser22256

τομαραγια γιατι τοσο ενδιαφερον για προεγραφες?
μερικους πρεπει να τους βλεπεις στον υπνο σου μου φαινετε...

οσο και αν το θες θα σε στεναχωρήσω αλλά οι προτιμήσεις μου είναι στο αντίθετο φύλλο


αν και εγω ανοικω στην κατηγορια του κλεισιματος κοσμου,γιατι παιζω για να κερδιζω,και για αυτο δικαιολογω την σταση σας...

όντως όποιο κόσμο και να ανοίξεις στατς κάπου γυροφέρνει το ονοματάκι σου να σου έχουν πάρει κανένα χωριουδάκι.μπες στον 13 μολις σου πηρανε ενα:rolf:


αυτο ηταν μεγαλη μαγκια...μερικοι το φυσανε και δεν κρυωνουν ακομα...
φυσικα αν αναφερεσαι στον 16...

δεν σε παρεξηγώ δεν το έμαθες ποτε το γκειμ και ουτε πρόκειται ..είσαι η χαρα των αντιπάλων..μεχρι και βραβείο σου ετοιμάζουν στη νέα εκδοση οχι Κροίσος αλλα κιτσος για οσους δουν πανω απο 5 πυξίδες σε διαφορετικούς κόσμους.κοιτα να συνεχισεις την παραδοση.. πυξιδα και εδω ξερεις εσυ..
στανταρακη του 1,05 εχεις καταντησει..


και για ποσο ακομα θα το φυσατε,και δεν θα κρυωνει...
δεν ανεφερθηκα στην ρυθμιση αλλα στην ανακωχη που δωσαμε τοτε για αν μην πατησουν διαγραφη,και παιζουμε με τα βαρβαρα...
μηπως δεν εγνε ετσι?
τετοια ανακωχη ζητησαμε και εμεις...γιατι αργα η γρηγορα θα παιζετε με αυτα...

μονος σου αποδέχεσαι το αποτέλεσμα ποιο θα ήταν αν συνέχιζες οπότε τα σχόλια ειναι περιττά.



και σε μερικους δεν θα αρεσει,γιατι μαθανε να παιζουνε φυλετικες μαχες και οχι βαρβαρικες μαχες...
αυτα ηθελα να πω...

αυτο ειναι αλήθεια κατα καιρούς έχεις δώσει επικές μαχες.
http://prntscr.com/1iduft



keep πυξιδα κιτσος!!!:clap:
 

DeletedUser12338

εγω προτεινω 1 απολυτως ρυθμιση και επιλογη στους αγαπητους και κουτοπονηρους εχθρουληδες μας...ρυθμισεις-->διαγραφη λογαριασμου(για να γεμισει βαρβαρα ο τοπος) ..γιατι και στον υπνο σας,ακομα και στα μπανια σας οπως λετε οχι μπανιο δεν κανετε σνιπαρετε αβερτα και ειστε αγγαλια με τα pc.το να φτασεις στο καθε σημειο του καθε μην το πω να μην ξερω που βρισκομαι,τι ωρα και τι μερα ειναι δεν θα με βαλει σε κανενα hall of fame οπως καποιοι το εχουν και καμαρι....1000 φορες για εμενα να μην ειχα ουτεεε 1 χωριο ουτε να μην ειχα παιξει καμμια επιτηρηση ουτε τιποτα απο ολα αυτα που κανω!!! καταλαβες κιτσο και ζαχαμπιλ που νομιζετε οτι κανετε κατι ουσιαστικο.το παιχνιδι σας ξεφυγε απο το ανετο και προβλεπομενο χρονο που χρειαζεται .επανω γραφω τις απλουστατες ρυθμισεις που πρεπει να κανει 1 χαμενος παιχτης που σεβεται προπαντως τον εαυτο του. δεν λεω αξιοτατοι αντιπαλοι εισασταν αλλα για να προλαβετε να κανετε το φετικο καλοκαιρι ανετα και ωραια..πιστευω οτι αυτο που τους κανατε στον 16 αμα ειναι ετσι οπως ακουγεται ειναι μαγκια .το παιχνιδι αυτο ειναι και θεμα διπλωματιας και ειναι μεσα στο παιχνιδι αρα για εμενα ηταν μαγκια εστω και αν καποιοι το λενε φουστια..οσο για τον αγαπητο μας λεωνιδα .ειναι ενεργος παιζει και κανει οτι μπορει για εμενα ειναι σεβαστος παιχτης και συμπαιχτης(απο την αρχη του κ20) εχει βοηθησει οχι λιγες φορες και βοηθαει οταν μπορει και οποιον χρειαζεται βοηθεια. ειναι απλα 1 παρεξηγημενος παιχτης .Ναι ρε ζαχαμπιλ εχεις δικιο και εμεις το ξερουμε οτι παλια εβγαινε και ελεγε οχι στα βαρβαρα σε ολους και αυτος πηγαινε πρωτος πρωτος και επαιρνε βαρβαρα αμεσως μετα(μην σου πω ηταν και οι αριστοι του στο δρομο).αλλα τα στατς του δειχνουν οτι μπορει και εκτος απο βαρβαρα να κανει καλη ζημια οποτε τσαμπα τον κακολογεις.
 

DeletedUser21908

όντως όποιο κόσμο και να ανοίξεις στατς κάπου γυροφέρνει το ονοματάκι σου να σου έχουν πάρει κανένα χωριουδάκι.μπες στον 13 μολις σου πηρανε ενα


7-10 13 16 20...


δεν σε παρεξηγώ δεν το έμαθες ποτε το γκειμ και ουτε πρόκειται ..είσαι η χαρα των αντιπάλων..μεχρι και βραβείο σου ετοιμάζουν στη νέα εκδοση οχι Κροίσος αλλα κιτσος για οσους δουν πανω απο 5 πυξίδες σε διαφορετικούς κόσμους.κοιτα να συνεχισεις την παραδοση.. πυξιδα και εδω ξερεις εσυ..
στανταρακη του 1,05 εχεις καταντησει..

δεν ειπα ποτε οτι το εμαθα,εγω παιζω για να διασκεδαζω, οσο για την χαρα των αντιπαλων(αν παιζεις κ-20) μπορουν να σου πουν τι και τι δεν γινετε...
καλυτερα πυξιδα παρα διαγραφη...για μπονταρε κανενα φραγκο μπας και παμε διακοπες εμεις οι φτωχοι...


τουλαχιστον παιζω με εναν ονομα και μονος...οχι πισω απο αλλα ακκουντ...


μονος σου αποδέχεσαι το αποτέλεσμα ποιο θα ήταν αν συνέχιζες οπότε τα σχόλια ειναι περιττά.

μονο τυφλος δεν το βλεπει.αλλα το δικαιωμα να παιξω οσο εγω γουσταρω δεν μπορεις να μου το αφαιρεσεις...


αυτο ειναι αλήθεια κατα καιρούς έχεις δώσει επικές μαχες.
http://prntscr.com/1iduft



απο ολους τους κοσμους μονο αυτα βρηκες?το σερλ χολμς εβαλες και τα βρηκε?
παλι μπορεις να ρωτησεις του αντιπαλους μου στον 20 και να σου πουνε...

ο 16 ακομα ποναει...και θα ποναει παντα,γιατι εχασες απο αμπαλους...και αυτο ειναι ακομα χειροτερο...
 

DeletedUser22256

αυτό οφείλω να στο αναγνωρίσω οτι τουλάχιστον έχεις το γνωθι σ΄αυτόν ως προς το παικτικό σου επίπεδο.
κανείς δεν σου στερεί το γκειμ και πίστεψε με διασκεδάζουν ποιο πολύ από σένα οι αντίπαλοι σου..
συνέχισε την καλή δουλειά.

δυστυχώς δεν μπορώ να ποντάρω πληροφορήθηκα οτι μετά το 1,05 είσαι σε φραγή οπότε διακοπές δεν έχει εκτός αν ζητήσεις πνευματικά δικαιώματα ως προς το επερχόμενο βραβείο κιτσος:clap:..

άντε και για να σου φτιάξω το απόγευμα Εάν περάσει κάποιο χρονικό διάστημα χωρίς καμία φυλή να έχει μαζέψει κάποιο ολοκληρωμένο set, τότε το σύστημα βγάζει νέα set μυστικών μόνο του μέχρι κάποια φυλή να συμπληρώσει ένα ολοκληρωμένο set. Δηλαδή μετά από κάποιο καιρό που δεν γνωρίζουμε το σύστημα θα αρχίσει να εμφανίζει μυστικά μέχρι κάποια φυλή να συμπληρώσει το set. Τα set που θα αρχίσει να εμφανίζει το σύστημα δεν έχουν κάποιο όριο. Επομένως εάν περάσει κάποιο χρονικό διάστημα χωρίς καμία φυλή να συμπληρώση ένα ολόκληρο set, το σύστημα θα αρχίσει να εμφανίζει νέα set συνεχώς χωρίς όριο.

έχεις μια ελπίδα και εδω να κλείσεις πάλι σαν θριαμβευτής τον κόσμο γιατί οπως λενε στο χωριό μου άλλος :hmmm:...... (νικάει θα πω και οχι τπτ άλλο) και αλλος χαίρετε ..
καμιά λαμπάδα οπότε μπας και τα βγάλει σε σας.
 

DeletedUser21908

ματριξ δυστυχως για σενα,παιζω εγω το παιχνιδι και οχι αυτο εμενα...
οι φωνες σου στο σκαιπ για τον ντοπαρισμενο αριστο μου ακουστηκαν μεχρι εδω...


ντοματαγια παιζεις ακομα στον 20? (ρωτα και μαθε)...ή την εχεις κανει οπως το συνηθηζεις?
προσεξε μην νικας με την οπισθεν...εκει ειναι το προβλημα....
τουλαχιστον εγω δινω και καποια χαρα σε συναθρωπους μου,εσυ τι προσφερεις εκτος απο τις μεγαλα και παχια λογια?

αλλα αληθεια ποσο σε πονεσε ο 16?
να χασεις και απο εμας,και με αυτο τον τροπο...ισως γιατι θα ησουν εσυ που θα γυρνουσες τον κοσμο και θ αγινοσουν λαικος ηρωας..αλλα ατυχησες γιατι επεσες πανω σε αμπαλους παιχτες...δεν πειραζει ισως καποια αλλη φορα(αμα ξεκινησεις και τελειωσεις κανεναν κοσμο) θα μας πετυχεις παλι και θα μας κανει τοπι στο ξυλο...

το βραβειο της μεγαλη φυγης...δε γουινερ ιζ ... ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser12338

ματριξ δυστυχως για σενα,παιζω εγω το παιχνιδι και οχι αυτο εμενα...
οι φωνες σου στο σκαιπ για τον ντοπαρισμενο αριστο μου ακουστηκαν μεχρι εδω...


ντοματαγια παιζεις ακομα στον 20? (ρωτα και μαθε)...ή την εχεις κανει οπως το συνηθηζεις?
προσεξε μην νικας με την οπισθεν...εκει ειναι το προβλημα....
τουλαχιστον εγω δινω και καποια χαρα σε συναθρωπους μου,εσυ τι προσφερεις εκτος απο τις μεγαλα και παχια λογια?

αλλα αληθεια ποσο σε πονεσε ο 16?
να χασεις και απο εμας,και με αυτο τον τροπο...ισως γιατι θα ησουν εσυ που θα γυρνουσες τον κοσμο και θ αγινοσουν λαικος ηρωας..αλλα ατυχησες γιατι επεσες πανω σε αμπαλους παιχτες...δεν πειραζει ισως καποια αλλη φορα(αμα ξεκινησεις και τελειωσεις κανεναν κοσμο) θα μας πετυχεις παλι και θα μας κανει τοπι στο ξυλο...

το βραβειο της μεγαλη φυγης...δε γουινερ ιζ ... ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

απιστευτο και το κορυφαιο ηταν οτι στον εκοβα και τον ντοπαρισμενο με τα στρατευματα του χωριου.εισαι πολυ μακρια για να ασχοληθω εγω μαζι σου δυστυχως.αν και απο τετοια αποσταση δεν αξιζει να ασχοληθω εγω μαζι σου οταν δεν μπορω κιολας να καλυφτω οποτε σας αφηνουμε στους παιχτες που αναπτυχτηκαν εκει κατω για εσας.το πολυ πολυ σε αργοτερο χρονο ασχοληθω απο χωρια που παρουν απο εσας και μου τα δωσουν εμενα για να σας βαραω απο εκει.αν και αυτο δεν το βλεπω να γινεται γιατι δεν το γουσταρω.μακαρι να ξυπνησουν και κατι αλκηδες με το θεμα της κ65 γιατι δεν μπορουν να δουν οτι εμας τα χτυπηματα εκει περα ειναι προβληματικα!παντα στοχος μου ηταν η 55 εγω στην 55 γεννηθηκα στην 54 κινηθηκα και στην 45 επισης.με την διαλυση αποκοπηκα απο το μετωπο εντελως.τωρα απλα παρακολουθω τις εξελιξεις που εκριναν στην ουσια τον κ20.
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ωραια....
βγηκανε παλι οι παλιες αγαπες.

ματριξ..θα σου πω οτι ειπα το πρωι και στν λεωνιδα...μαλλλον οι ''κακιες'' γλωσσες σε εχουν πεισει για πραγματα κια χαρακτηρες και δν κοιταξες μονος σου να μαθεις και να γνωρισεις...

ο ζαχαμπιλ...σε ολους τους κοσμους ανεξαρτητα δυναμικης της φυλης που ανηκει..οταν εινια στην ηγεσια..προτεινει και ζηταει ειρηνη 15 μερες το πασχα..και το λιγοτερο 5 ...και 40 μερες το καλοκαιρι και το λιγοτερο 20 μερες....

επειδη καποιοι συνεχιζουν να πιπιλανε το θεμα του κ16 και το πως εκλεισε....
κηριοι που ασχολιστε...θα σας θυμησω 2-3 πραγματακια...

1.το περσυνο πασχα η φυλη που ημουν ειχε το πανω χερι και αν συνεχιζε με τν ρυθμο αυτο που ειχε δν θα ηταν ανοιχτος ο κοσμος το καλοκαιρι...
ζητησα στο συμβουλιο να κανουμε πασχαλινη ειρηνη...και πριν την προτεινουμε...εγινε η προταση απο ''απεναντι''...αν δν γινοταν αποδεχτη η Σ.Ε. θα πατουσαν διαγραφη...
ο λογος που δεχθηκαμε αμεσως ηταν γιατι πολυ απλα ηταν ΠΑΣΧΑ...ημερες με τις οικογενειες...και επειδη η παρεα μου δν ηθελε να ζησει στιγμες κ7 που η παρεα του τομοραγια εφυγε απτην παρεα μας την μεγαλη εβδομαδα και φαγαμε πλανο την δευτερα του πασχα...γιατι και τοτε τα φιλαρακια του δν δεχθηκαν την Σ.Ε. που ειχαμε προτινει.(αποτελεσμα της ΣΕ για το πασχα να ξενερωσουν και να χασουμε πανω απο 20 ενεργους λογαριασμους μετωπου..δν μας πειραξε γιατι εμεις φερθηκαμε ανθρωπινα)

2.οταν μπηκε ο ιουλιος ζητησαμε ειρηνη στν κ16 για 40 μερες...
η πααντηση ηταν οχι..μονο για 20 αλλα με απαγορευση κανιβαλισμων...
η απαντηση μου ηταν δν συμφωνω....οπως και του ενος απο τους 3 που ειμασταν στην κουβεντα...


3.η τελικη συμφωνια ηταν να γινει πριν μπει ο αυγουστος και η ισχυει της ειρηνης αν γιονοταν απο 5 ως 20 αυγουστου και θα μας κανανε χαρη να πηγαινε μεχρι 25...

η αντιπροταση μας στην απαγορευση των κανιβαλισμων ηταν ..να επιτρεπετε και να δεσμευτουμε στο φορουμ εδω να μν κλεισει με τηνη ρυθμιση ο κοσμος μεχρι τα χριστουγεννα...

και παλι η απαντηση ηταν ΟΧΙ...κηριως απο τν τομαραγια...

4.απο 25 ιουλη μεχρι 5 αυγουστου τους ψαχναμε για να πουμε τις τελευταιες κουβεντας...αλλα πουθενα κανενας απτην ηγεσια...και κηριως ο ''φιλος'' μου ο τομοραγια....
τελικα αν δν κανω λαθος ηρθε αυτη η τελικη κουβεντα 6 η' 7 αυγουστου....
και εκει τους απαντησαμε οτι αν δν επιτρεπονται οι κανιβαλισμοι εμεις δν κλεινουμε Σ.Ε. ..και η τελικη μας απαντηση θα εινια την αλλη μερα...μας ειπαν μονο με απαγορευση κανιβαλισμων και δν δεχθηκαμε...

οποτε και εμεις χρησιμοποιησαμε την ρυθμιση..που παροτι ειχαν τον ρυθμο που λενε...δν μπορεσαν να παρουν τον απετουμενο αριθμο χωρινω μας...γιατι πολυ απλα..ειμασταν ασχετοι και ειχαμε πολλα χωρια...

οσο τωρα για το κηριως θεμα μας...
ο κ20...
ειρηνη ζητησαμε γιατι πολυ απλα δν παιζω μονο εγω και ο κιτσος και αλλοι 5-6 παιχτεςς...
δν ειπα θελω να παω να κανω μπανια...αλλα θελουμε...
μιλαω εκ μερους της φυλης και οχι για την παρτυ μου...
αν ηθελα να παω μονο εγω υπαρχει τροπος...
δινω επιτηρηση και κανω τις διακοπες μου..οπως εκανα και το πασχα που εφυγα....

αλλα εγω μιλησα για το συνολο των παιχτων του κ20.συμπαιχτων και αντιπαλων..

αυτα
 
Κορυφή