shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8891

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΖΑΧΑ

Και τωρα απο ενα διαστημα αποχης ηρθε η ωρα να γραψω και εγω καποια πραγματα.

το ποστ ξεκινησε με στατιστικα πολεμου και κατεληξε να το κανουν μερικοι τολμη και γοητεια.

εχετε χασει την μπαλα γενικα μετα απο τα τελευταια χτυπηματα που εχουν γινει.

Ο καθε πικραμενος ζαχαμπιλ(παντου τα ιδια απο κ2 εως κ24) βγαινει και ζηταει παντα ειρηνη οποτε τον βολευει.(διακοπουλες αυγουστου τωρα).προφασεις πολλες γενικοτητες πολλες ..μηνυματα και κλαμα σε οποιον γνωριζεις..(ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΜΕΝΑ)
ΓΛΥΚΑ ναλατε φιλε ζαχα..ποτε μα ποτε δεν επαιξες φυλετικες οπως και κανεις απο την κλικα(ομάδα ατόμων με κοινά συμφέροντα που προσπαθούν να αναρριχηθούν στον κοινωνικό ιστό με απώτερο στόχο την κοινωνική τους ανέλιξη) ..εισασταν παντα και εισαστε κατω του μετριου εως ενα κακογουστο αστειο των φυλετικων.
ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ σε κοσμους αλλους και μου δινεις την ευκαιρια να σου πω ΑΧ ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗ ...(φιλια απο polfs)
ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΟΝ Κ16 ΚΑΠΟΙΟΙ που χωρις τα παιδια του κ4 θα νομπλαρατε χωρια σε 6 μηνες αφου ειχε κλεισει ο κ16(καθαρισαμε ολο το ριμ και σας δωσαμε ολα τα χωρια μπας και παιξετε φυλετικες κατι που και αυτο δεν εισασταν αξιοι ντομπρα να το κανετε
http://prntscr.com/1idwfo
http://prntscr.com/1idwoo
http://prntscr.com/1idx8k
http://prntscr.com/1idxr9
http://prntscr.com/1idxxe
http://prntscr.com/1idy3o

μην παραβλεψω και το οτι διαλυθηκε η wood του chess (ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΝΑΤΕ ΚΟΣΜΟ)

Και τωρα να παμε στην ουσια του παιχνιδιου εδω στον κ20
ΦΙΛΕ ΜΠΙΛ
Οσα λεει ο πρωταθλητης για το σκοπο που μπηκατε να παιξετε τον κοσμο αυτο απο εποχη kenischi ειναι η μονη αληθεια.
σκοπος ηταν να εχουμε το ριμ και να βοηθησετε την τοτε μητρικη στους πολεμους..οταν και εκει βρηκατε τα ζορια(ΟΥΤΕ ΤΟ ΡΙΜ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ) ρωταγατε τι θα κανετε με την ομαδα που ειχε πισω απο εσας ο teras...δεν τον θελατε παλι σαν κλικα και τον στρατολογησατε με απωτερο σκοπο αν δεν σας ακουσει να τον φατε και αυτον μελλοντικα οπως φαγατε και πολλους παιχτες που δεν γουσταρατε..
παμε παρακατω
καποιοι κυριε ΓΛΥΚΑναλατε Βασιλη την ειδαν εξουσια και αποφασισαν μαζι με την κλικα τους να παρουν 4 φυλες και να παιξουν στην πλατη μας ενα ασχημο παιχνιδι(υπαρχει ηχογραφηση) και ξερεις τον λογο.(εβγαλα τα προνομια απο 2 φιλαρακια σας).ειμαστε κλικα ειμαστε παρεα ..ειμαστε... ειμαστε(κουλουραδες εισασταν και θα εισαστε)κανεις δεν ξερει κανεναν σας σαν παιχτες..ολοι σας ξερουν σας κλικαδορους αμπαλους συκοφαντες..αυτο μπορω να πω σας τιμα ιδιαιτερα..να συνεχισετε ετσι μεχρι οσο παιζετε...
για να συνεχισω ομως τον σκοπο των κλικαδορων στο παιχνιδι αυτο τον ειχε προδιαγραψει ο Σαββας..ολοι σουζα εισασταν αν θυμασε καλα..μεχρι που ο σαββας σταματησε και βαλατε εμενα μπροστα γιατι θελατε να κραταω τα μποσικα του πρωταθλητη και τα δικα σας(να τον φαω θελατε αλλα δεν φαγατε εσεις)ετσι φτασαμε στο σημειο 0...
με μια μου κινηση κατα τις κλικας σας απωχωρησατε σε μια νυχτα συμφωνα με τις εντολες που σας δοθηκαν απο την ποιο τυχαια των τυχαιων,...'(κοροιδα που εισασταν)
δεν με ξερατε καλα κυριε μπιλακο..νομιζατε οτι ειχατε να κανετε με καποιο παιδακι που δεν ξερει τι του γινεται..
δυστηχως κυριε ζαχαμπιλ ολο αυτο το παραμυθι λαμβανει ενα τελος πολυ συντομα..
ο κ20 τελειωνει με μονο νικητη τα παιδια της cad..(out και φαπες συνεβαλαν 1000000% σε ολο αυτο)
τους τιμαει που πιστεψαν σ εμας που δεν τους πουλησαμε οταν μας δεχτηκαν που σταθηκαμε ανταξιοι των προσδωκιων τους..
τους ευχαριστω προσωπικα ολους απο deth maxmur και ολα τα μελη των kurov

KAI επειδη εγραψα πολλα και ξινα για καποιους πραγματακια σταματαω εδω και σας ευχομαι τα καλυτερα και μακρυα απο εμας ..

Αν θελετε να παιξετε παιχτε..αν δεν θελετε δικο σας το προβλημα..προσωπικα θα ειμαι εδω να ριχνετε ολα τα επιθετικα σας να μου παρετε τα χωρια για την αυτοικανοποιηση των κουλουριων της κλικας,,
(εχω και στην 53 χωρια ελατε και εκει να τα παρετε ξερετε πως)

καλη συνεχεια θα σας παρακολουθω να διαβαζω το δραμα μιας δυστηχισμενης κλικας..

για οποιον ασχετο απαντηση χωρις να ξερει τι γραφω απλα να πω δεν μ αγγιζει τιποτα,,

μονο καντε μου την χαρη οχι αλλο κλαμα..οχι αλλο μαρθα βουρτση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26303

και για ποσο ακομα θα το φυσατε,και δεν θα κρυωνει...
δεν ανεφερθηκα στην ρυθμιση αλλα στην ανακωχη που δωσαμε τοτε για αν μην πατησουν διαγραφη,και παιζουμε με τα βαρβαρα...
μηπως δεν εγνε ετσι?
τετοια ανακωχη ζητησαμε και εμεις...γιατι αργα η γρηγορα θα παιζετε με αυτα...και σε μερικους δεν θα αρεσει,γιατι μαθανε να παιζουνε φυλετικες μαχες και οχι βαρβαρικες μαχες...
αυτα ηθελα να πω...


Θα μπορεσω να παρω και βραβειο στο φαρμινκ, πιστεψε με γουσταρο πολυ να φαρμαρο ολη μερα πανω στα χωρια σας.

περιμενουμε πως και πως εχω στοιχηματιση στην διαγραφη σας.
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
νασαι καλα για οτι καλο εγραψες...

εγω μονο μια κουβεντα θα πω σαυτα που εγραψες.

οταν ηταν να αναλαβεις αρχηγος..με εβαλλε η γλυκα και ο μπαμπης στην κουβεντα που ειχατε...
και ειπες...(δν εκανα ηχογραφηση γιατι δν κανω ποτε...πιστευω αυτα που μου λεει καποιος)
βαλτεμε μπροστα και θα τν κανονισω εγω τν πρωταθλητη..μονο εμενα θα ακουσει και αν κουνηθει θα τν κανονισω....

οπως ξερεις εγω δν ειχα κανενα θεμα με τν παιχτη αυτο και με κανεναν προην καντ.

και οταν εγινες αρχηγος οπως θυμασαι εκτελουσα ολα οσα ελεγες...
μια φορα ενοιωσες οτι σε εκθεσα και μου ζητησες να φυγω και το εκανα και αυτο....

για τν κ16 δν θα σου απαντησω γιατι δν ησουν μεχρι τελους..

οσο για τον πολφς...
τν περιμενω για μπυρες 3 χρονια στο χωριο μου..αλλα ποτε δν ηρθε....και οταν πριν δυο χρονια του εστειλα με γειτονα του χαιρετισματα μου εκανε παραπονα στο σκαιπ...

οποτε αστω....

fishy cross
συνεχισε στα χωρια μου το φαρμιγκ..κανενα προβλημα.
 

DeletedUser

ακου ανακωχη μηπως να σας στειλουμε και αμυνες????οσο για τον φιλο μου τον πρωταθλητη μην τον πιανετε στο στομμα σας οτι λεει και κανει ειναι μετρημενο και ζυγισμενο βουτηρο στο ψωμι του ειναι ολλα αυτα που λετε να το ξερετε.οσο για τα περι σεμπτεμβρη εδω θα ειμαστε εσεις????? οσο για τον φις κρος :grrr2:(παρτυ) σας κανει κυριοι..
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
αν θελεις αμυνες σου στελνω...
ξερει ο φις κρος τι λεω...

οσο για τν πρωταθλητη...αστω...
 

DeletedUser12247

εφαγε αλλο 1 δεκαποντο εδω χτες ο Πρωταθλητης και μαλλον του πηραν τις πινακηδες.1 μηνα ανακωχη μεχρι να επιστρεψει:'(
 

DeletedUser21908

απιστευτο και το κορυφαιο ηταν οτι στον εκοβα και τον ντοπαρισμενο με τα στρατευματα του χωριου.εισαι πολυ μακρια για να ασχοληθω εγω μαζι σου δυστυχως.αν και απο τετοια αποσταση δεν αξιζει να ασχοληθω εγω μαζι σου οταν δεν μπορω κιολας να καλυφτω οποτε σας αφηνουμε στους παιχτες που αναπτυχτηκαν εκει κατω για εσας.το πολυ πολυ σε αργοτερο χρονο ασχοληθω απο χωρια που παρουν απο εσας και μου τα δωσουν εμενα για να σας βαραω απο εκει.αν και αυτο δεν το βλεπω να γινεται γιατι δεν το γουσταρω.μακαρι να ξυπνησουν και κατι αλκηδες με το θεμα της κ65 γιατι δεν μπορουν να δουν οτι εμας τα χτυπηματα εκει περα ειναι προβληματικα!παντα στοχος μου ηταν η 55 εγω στην 55 γεννηθηκα στην 54 κινηθηκα και στην 45 επισης.με την διαλυση αποκοπηκα απο το μετωπο εντελως.τωρα απλα παρακολουθω τις εξελιξεις που εκριναν στην ουσια τον κ20.




...ΜΠΟΡΕΙ και να εισαι ο μανοδικος στην φυλη σου που δεν περνει κοντινες αμυνες,αλλιως δεν εξηγητε αυτο.και αυτα που λες.
δεν αξιζει να ασχοληθεις,αλλα ασχολησε να ερθεις κατα εδω...
ειλικρινα αν μου στειλεις μνμ(ποια χωρια θελες) μπορω να σου δωσω εγω χωρια και να κατεβεις εδω κατω...δεν εχω κανενα προβλημα,οσοι πιο πολοι τοσο πιο καλα...

αρκετα ασχοληθηκα...

υ.γ ματριξ να ξερεις οτι δεν παιζω καμια επιτηρηση,γιατι γνωστο ως αμπλαλος δεν μου την δινεις κανεις...
 

DeletedUser26303

Πλευρά 1:
Φυλές: KURΟV, KUROV, KUROV!, ΚURΟV, ΚUROV*, ΚUROV, KURΟV.
Πλευρά 2:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!?, ΧΙΓΜΓΒ, Shhh.

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 993
Πλευρά 2: 384
Διαφορά: 609

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 454
Πλευρά 2: 110
Διαφορά: 344

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 8,909,723
Πλευρά 2: 3,241,270
Διαφορά: 5,668,453

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,402,073
Πλευρά 2: 1,050,489
Διαφορά: 3,351,584

chart
 

DeletedUser22256

ντοματαγια παιζεις ακομα στον 20? (ρωτα και μαθε)...ή την εχεις κανει οπως το συνηθηζεις?
προσεξε μην νικας με την οπισθεν...εκει ειναι το προβλημα....

αν έπαιζα θα το είχες καταλάβει διασκεδαστή των φυλετικών.
τα όπισθεν και τα μπρος καλο θα ηταν να μην τα αναφέρεις εδω,δεν μας ενδιαφέρουν οι προτιμήσεις σου (L)..


τουλαχιστον εγω δινω και καποια χαρα σε συναθρωπους μου,εσυ τι προσφερεις εκτος απο τις μεγαλα και παχια λογια?


στο ξαναλέω δεν μας ενδιαφέρουν οι προτιμήσεις σου και το πως προσφέρεις χαρές σε συνανθρώπους μας..
αυτά κρατα τα για σενα.


αλλα αληθεια ποσο σε πονεσε ο 16?
να χασεις και απο εμας,και με αυτο τον τροπο...ισως γιατι θα ησουν εσυ που θα γυρνουσες τον κοσμο και θ αγινοσουν λαικος ηρωας..αλλα ατυχησες γιατι επεσες πανω σε αμπαλους παιχτες...

αρκετά πονέσαμε όλοι το 1500+ ηταν πραγματικά λίγο μπορούσαμε και καλύτερα..

μετά τον διασκεδαστή και ο παραμυθάς..καλό το παραμύθι ζαχα ,με κοκκινοσκουφίτσα και λύκο αλλά χωρίς δράκο...

ο ζαχαμπιλ...σε ολους τους κοσμους ανεξαρτητα δυναμικης της φυλης που ανηκει..οταν εινια στην ηγεσια..προτεινει και ζηταει ειρηνη 15 μερες το πασχα..και το λιγοτερο 5 ...και 40 μερες το καλοκαιρι και το λιγοτερο 20 μερες....

και αυτο με την νέα έκδοση ζαχα απο φυλετικές μάχες θα γίνουν εποχικές μάχες:rolf:..

2.οταν μπηκε ο ιουλιος ζητησαμε ειρηνη στν κ16 για 40 μερες...
η πααντηση ηταν οχι..μονο για 20 αλλα με απαγορευση κανιβαλισμων...
η απαντηση μου ηταν δν συμφωνω....οπως και του ενος απο τους 3 που ειμασταν στην κουβεντα...
3.η τελικη συμφωνια ηταν να γινει πριν μπει ο αυγουστος και η ισχυει της ειρηνης αν γιονοταν απο 5 ως 20 αυγουστου και θα μας κανανε χαρη να πηγαινε μεχρι 25...
η αντιπροταση μας στην απαγορευση των κανιβαλισμων ηταν ..να επιτρεπετε και να δεσμευτουμε στο φορουμ εδω να μν κλεισει με τηνη ρυθμιση ο κοσμος μεχρι τα χριστουγεννα...
και παλι η απαντηση ηταν ΟΧΙ...κηριως απο τν τομαραγια...
4.απο 25 ιουλη μεχρι 5 αυγουστου τους ψαχναμε για να πουμε τις τελευταιες κουβεντας...αλλα πουθενα κανενας απτην ηγεσια...και κηριως ο ''φιλος'' μου ο τομοραγια....
τελικα αν δν κανω λαθος ηρθε αυτη η τελικη κουβεντα 6 η' 7 αυγουστου....
και εκει τους απαντησαμε οτι αν δν επιτρεπονται οι κανιβαλισμοι εμεις δν κλεινουμε Σ.Ε. ..και η τελικη μας απαντηση θα εινια την αλλη μερα...μας ειπαν μονο με απαγορευση κανιβαλισμων και δν δεχθηκαμε...

οποτε και εμεις χρησιμοποιησαμε την ρυθμιση..που παροτι ειχαν τον ρυθμο που λενε...δν μπορεσαν να παρουν τον απετουμενο αριθμο χωρινω μας...γιατι πολυ απλα..ειμασταν ασχετοι και ειχαμε πολλα χωρια...

και εδω ειναι που λείπει ο δράκος στο όλο παραμύθι σου για να γίνει πιστευτό..
Σ.Ε. δωσαμε - ΣΕ συμφωνησαμε για εναν και μονο λογο να ξεκουραστουμε ολοι και να κανουμε τις διακοπες μας.
η κουβεντα εγινε παρουσια του μανου - πανου- εμενα - ζαχα - μποκου - και ρεμπελ. ολα ειχαν συμφωνηθει και το μονο που δεν ορισαμε ηταν η ημερομηνια γιατι πολυ απλα τονισαμε οτι επρεπε να ψηφισουν ολα τα μελη μας για μια τετοια αποφαση καθως και να υπαρχει η συμφωνη γνωμη απο 300 (δημοκρατικα παντα).
στην συνεχεια ενημερωθηκαν απαντες απο την πλευρα μας (αυτο πηρε περιπου 10 μερες ) αφου ειχαμε το περιθωριο χρονου καθως η ΣΕ για λογους ξεκουρασης παντα και οχι για το συμφερον της μιας η της αλλης φυλης θα ξεκινουσε μεσα στον αυγουστο...
αφου καναμε τους λαλακες γιατι θεωρησαμε οτι οτι συμφωνήσαμε με την αντίπαλη ηγεσία (ετσι παρουσιάστηκαν στο σκυπε) τους καλέσαμε για να ορίσουμε και την επίσημη ημερομηνία.
και τότε παρουσιάστηκε ο κυνηγός ως νέος αρχηγός μολις 12-15 μερες μετα απο αυτα που ειπαμε...εκει ειπανε οτι θελουν τους κανιβαλισμους και πιεσανε γιαυτο (αντιθετα φυσικα στην αρχικη συμφωνια που μονο σκοπο ειχε να ξεκουραστουμε ολοι) γιατι φυσικα ο στοχος τους δεν ηταν απο την αρχη η ξεκουραση ολων αλλα να κανιβαλισουν ανετα.φυσικα σε καμια περιπτωση δεν δεχτηκαμε κατι το οποιο θα αθετουσε οτι προηγουμενο ειχαμε πει ...μας δωσανε 3 μερες για οριστικη απαντηση και o ιδιος ο κυνηγος μου κοινοποιησε οτι δεν γινεται να κανουμε ΣΕ.
απλα πραγματα...
εαν απο την αρχη του διαλογου μας ειχε υποθει ο κανιβαλισμος θα ηταν ορος ο οποιος δεν κανετε σε καμια περιπτωση πισω,μπορει και να υπηρχε διαφορετικη αντιμετωπιση αλλα..... τετοιες πονηριες δεν θα μπορουσαμε να τις κανουμε δεκτες.


και για να μην το κουράζουμε ο κ16 έκλεισε καλώς η κακώς με τον τρόπο που έγινε..
απο κει και περα παίξαμε και παιζουμε πλεον μαζι (βλεπε κ21) ακόμη και με ιδρυτικά μέλη απο φαπες και οχι τους γιαλαντζί ντολμαδες (αν ειχαμε το οποιοδήποτε πρόβλημα δεν θα γινόταν αυτό).
το πρόβλημα είναι η γνωστή κλικα που με σχετικό ποστ 18 μήνες πριν ειχα αναφέρει..


ειναι γνωστη η κλικα και αλλωστε γιαυτην παιζεις οπως σε καθε κοσμο με την ιδια παντα τακτικη
α. ξεκιναμε παντα μετα απο 20 μερες μετα το ανοιγμα του κοσμου (μην βρεθουμε κοντα σε κανεναν καλο και μας πυξιδιασει) θελουμε ριμ να εχει αγωνια με τα βαρβαρα.
β. τηρουν το α φυσικα ολοι οι γνωστοι - αγνωστοι.
γ. μελετουμε καλα τον χαρτι και βρισκουμε τις 2-3 ποιο δυνατες φυλες της ηπειρου και τις προσεγγιζουμε για να εξασφαλισουμε οτι ο ποιο κοντινος εχθρος θα ειναι τουλαχιστον στις πχ 30 ωρες αναλογα με την ταχυτητα του κοσμου και τις ρυθμισεις.δλδ στις ωρες που οτι και να γινει δεν θα μας πιανει αριστος εχθρου.. οι συμμαχιες βεβαια ευκολα σπανε αναλογα με τις εξελιξεις του κοσμου βλεπε 10.
δ.αφου περασει 1,5 μηνας και ενω ηδη καποιοι εχουν αρχισει να βαριουνται αρχιζουμε να κανιβαλιζουμε.τα κλειδωματα παντα βεβαια τα κανονιζουμε σαν αρχηγοι της ακαδημιας προκειμενου να τα νομπλαρουν οι γνωστοι - αγνωστοι ως μεγιστοι γνωστες του γκειμ απο αλλους κοσμους..
ε. επιτελους εχουν περασει 3 μηνες μαχιμου γκειμ και ειμαστε ετοιμοι με 40-50 χωρια ο καθενας .49 επιθετικα 1 αμυντικο αναλογια γιατι ειμαστε και πολλοι επιθετικοι παικτες εχουμε τις επιτηρησεις με αμυντικα αν χρειαστει κατι για μας, παντα υπαρχει φοβος ακομη και στο ριμ, δεν πειραζει αν σκουζουν καποιοι στο μετωπο για αμυνες.
στ. εδω αρχιζουν τα δυσκολα... 2 η επιλογες μας. 1 επιλογη και δυσκολη πρεπει να παρουμε χωριο αντιπαλου αφου θα χρειαστει να σπασουμε τα 4 απο τα 49 επιθετικα μας.2 επιλογη νομπλαρουμε ανενεργο παικτη μας μετωπου παντα νυχτα και ηδη εχουμε κανονισει 11 αμυντικα να μπαινουν απο πισω φυσικα απο τους παικτες που ακομη δεν μας γνωριζουν.
η. εχουμε ηδη απο 2-3 επιτηρησεις ο καθενας μεταξυ των γνωστων - αγνωστων και ρχιχουμε τα επιθετικα ο ενας για τον αλλον.
παραλληλα εχει δυναμωσει το ριμ μας και πλεον αρχισαμε να εχουμε ηγετικες τασεις στο συνολο των ακαδημιων.
υπαρχει και συνεχεια αλλα καλυφθηκες πιστευω μεχρι εδω.
σε ποιο ακριβως σημειο απλα ακομη δεν καταλαβα βοηθας ολους τους νεους σου συμπαικτες και οχι μονο τους γνωστους - αγνωστους?
.παντα θα υπαρχουν προβατακια *δεν τους κατηγορω απλα δεν ξερουν* που θα ακολουθουν και μεχρι να παρουν χαμπαρι ομως τι γινεται ειναι αργα.


τελικά τπτ δεν αλλαξε και δεν πρόκειται να αλλάξει ...
καλή συνέχεια και καλό βραβείο κιτσος!!!!!
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν σε βλέπω να παίζεις στον 20 και όμως έχεις έρθει εδώ και γραφεις σεντόνια για τον κόσμο 16. Είτε θα μου στείλεις με pm το όνομα σου στον 20 (και θα πρέπει να το επιβεβαιώσω αυτό) είτε απλά δεν γραφεις ξανά εδώ. Αν γράψεις χωρίς να έχω επιβεβαιώσει αν παίζεις στον 20 και με ποιον λογαριασμό, θα σε αποκλείσω αρχικά προσωρινά από όσους άλλους κόσμους παίζεις. Το παρών φυσικά και είναι επίσημη προειδοποίηση και σύμφωνα με τον ορο 11.2 από τους ορους συναλλαγών είσαι υποχρεωμένος να ακολουθήσεις σαν να είναι κανόνας του παιχνιδιού.

Οι υπόλοιποι που παίζετε στον 20, δεν απαντάτε σε τίποτα από τα παραπάνω και μιλάτε ΜΟΝΟ για όσα αφορούν τον κόσμο 20.

[/mad]
 

DeletedUser21908

Οπωσδήποτε είναι κρίμα να μην είναι λογαριασμοί σαν τον Κέλλυ ή σαν τον Κίτσο (όπως τον είδα στο τελευταίο πλάνο, γιατί τον είχα για νουμπά) και κάποια άλλοι λογαριασμοί από shhh να μην είναι στο κλείσιμο με τους νικητές καθότι το αξίζουν ίσως περισσότερο και από εμένα...

μαντ συγγνωμη που δεν υπακουω σε αυτο που εγραψες αλλα δεν γινετε να με κατηγορει χωρις καν να γνωριζει καταστσεις,και να μην τον απανταω...
τον αντραντι ουτε τον ηξερα αλλα ουτε τον ξερω...λεγομενα αντιπαλου ειναι αυτα,και οχι δικα μου...καταλαβες? και δεν ειναι ο μονος που δινει συνγχαρητηρια στους αντιπαλους τους...
αλλωστε η αξια του ητημενου δινει δοξα και τιμη στον νικητη...για αυτο ειπα οτι πολυ δεν θελουν να πολεμησουν με βαρβαρα,και θα ηθελαν μια shhh δυνατη...
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
επειδη εχουμε ξεφυγει..μια ερωτηση αραχνουλα(δν εχεις ξεφυγει εσυ)..
οπως πολυ σωστα λες στν κ20 εχετε το πανω χερι..βαση ικανοτητων;οργανωσης;λανθασμενων κινησεων απο εμας;
δν εχει σημασια...

αν με καποιον τροπο(οποιοδηποτε)παιρναμε ενα σετ απολα τα μυστικα(υποθετικα παντα)και κλειναμε τν κοσμο..και ας χανουμε...σε ποσοτητα χωριων..
θα ηταν με λαθος τροπο;
δν θα ηταν σωστο;
αφου θα γινει βαση ρυθμισης;

οσο για σενα σταυρο μαλλον δν μιλας για μενα..αλλα γενικα..ειμαι απτους πρωτους που μπαινω σε καινουριους κοσμους(μαρεσει να τρωω πυξιδα νωρις ως νουμπας)..
κια οταν μοιραζω εγω λογαριασμο δν ισχυει τιποτα απο οτι γραφεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ευχαριστω για τν απαντηση σου...
μακαρι να ηταν ολοι τοσο ντομπροι...και ας κατηγορουν εμενα..που ποτε δν ειπα κατι και δν το τηρησα..
τεσπα....

βαλτε τωρα καινουρια στατς για να ειμαστε εντος θεματος...
 

DeletedUser26973

Εχεις 3 προμαχωνες που σου χρειαζονται για να κλεισεις τον κοσμο?

Τι ακουμε θεε μου...
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
οβελιξ τν απαντηση που ηθελα τν πηρα...
οποτε...δν με νοιαζει εμενα αν χρειαζονται τους προμαχωνες.....
 

DeletedUser26973

Προφανώς είχα καταλάβει λάθος εγώ την ρύθμιση.
 

DeletedUser26303

εγω εμαθα να παιζω σε κοσμους χωρις μυστικα και ρυθμισεις σε κοσμους που το ξυλο επεφτε συνεχεια, οχι δεν ειμουνα στους νικητες σε καποιον απο αυτους τους κοσμους αλλα δεν χαλαστικα οσο χαλαστικα στον κοσμο 16.

Μαγκια ειναι να μπορεις να κλεισεις τον κοσμο οτι ωρα θες αλλα να μην το κανεις γιατι γουσταρεις το παιχνιδι.

στον 20 θα κλεισει με τον παλιο τροπο(ολος ο χαρτης μπλε) στον 16 επιλεξατε την μεθοδο της μικρης φυλης που δεν μπορει να κερδισει με αλλο τροπο.
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
διαβασε το προφιλ μου στν κ20 και θα καταλαβεις γιατι εκλεισε ετσι ο κοσμος που αναφερεσαι..κιαι εγω με ξυλο θελω να κλεινει και ας βλεπω πυξιδες....
 

DeletedUser26303

Πλευρά 1:
Φυλές: KURΟV, KUROV, KUROV!, ΚURΟV, ΚUROV*, ΚUROV, KURΟV.
Πλευρά 2:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!?, ΧΙΓΜΓΒ, Shhh.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 337
Πλευρά 2: 112
Διαφορά: 225

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 187
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 184

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 3,178,304
Πλευρά 2: 1,034,287
Διαφορά: 2,144,017

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,832,953
Πλευρά 2: 30,966
Διαφορά: 1,801,987

chart
 
Κορυφή