shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
τερατακι...οτι θελεις να μου πεις σε μνμ...
η' κια σκαιπ...
κια εγω δν γραφω ως εκπροσωπος κανενος...
γραφω ως ζαχας κια οι κινησεις μου ειναι συγκεκριμενες..
οσο για το μυστικο..σας το ειχα γραψει στο φορουμ μας απτην πρωτη στιγμη.
αλλα καποιοι κοιταγαν να μν χασουν 2-3 χωρια και καποιοι αλλοι να πουλησουν 20-30 χωρια για να μπορουν να παιξουν με αουτ και λοιπους μαζι σε αλλους κοσμους..

οσο για τις ευχαριστιες σου χαρη..δν κανει τιποτα..αλλα σε ρωτησα κατι..γιατι πηρατε αυτο και οχι καποιο αλλο απτα 10;

τεσπα..μικρη σημασια πλεον
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser11555

Δυστηχως ο κοσμος χαθηκε οταν εγινε η διαλυση και το πως φερθηκαμε στην cad τοτε,, με το σπαθι τους κερδιζουν τα παιδια.. τοτε με τη διαλυση και οταν τους την πεσαμε σε μια νυχτα με πανσεληνο τους δωσαμε αφορμη και θαρρος να συνεχισουν το παιχνιδι,, και γω το ιδιο θα εκανα και πολλοι αλλοι το ιδιο θα κανανε,, Λεο-Σακη εχεις δικιο σ αυτο που εγραψες για τον Νικο-τερας, ετσι ακριβως ηταν τα πραγματα,, ειμουν τοτε στο διοικητικο και τα εβλεπα καθε μερα και καθε μερα μαλωνα για τα αυτονοητα.. Δεν ταιριαζα και τα δικαιωματα καθερεθηκαν εν μια νυχτι.. Συγχαρητηρια για την νικη σας σ αυτον τον κοσμο, ευχομαι να μην προλαβαιτε βεβαια να τα κανετε ολα μπλε γιατι στον κ7 σαν ΡΙΜ το προσπαθησαμε και μεις αλλα για μια μερα δεν προλαβαμε.. Εδω ειμαστε, τρωμε ξυλο αλλα δεν ειναι κακο.. ισα-ισα. true blood..
 

DeletedUser20435

:grrr:
7 αμυντικα πλεον για την ιστορια ειχα μεσα στο μυστικο ,διαπιστωσε το .
απο κει και περα δικαιωμα μου ειναι ευθαρσως, να κρινω τα οσα γραφωνται και το μονον σιγουρο ειναι πως αβιαστα εγραψες οσα διαφωτιστικα εγραψες...

επιπλεον,εκπροσωπος του εαυτου σου σαφως δεν εισαι μονον,εφοσον ποτε δεν θα επαιρνες την πρωτοβουλια να "πουλησεις" απο δικη σου βουληση μυστικο
απο την παρεα εξαιρεσα δυο ονοματα οπως ισως προσεξες που εχω λογους να το κανω.της γλυκας και του κιτσου.
 

DeletedUser8891

τερατακι...οτι θελεις να μου πεις σε μνμ...
η' κια σκαιπ...
κια εγω δν γραφω ως εκπροσωπος κανενος...
γραφω ως ζαχας κια οι κινησεις μου ειναι συγκεκριμενες..
οσο για το μυστικο..σας το ειχα γραψει στο φορουμ μας απτην πρωτη στιγμη.
αλλα καποιοι κοιταγαν να μν χασουν 2-3 χωρια και καποιοι αλλοι να πουλησουν 20-30 χωρια για να μπορουν να παιξουν με αουτ και λοιπους μαζι σε αλλους κοσμους..

οσο για τις ευχαριστιες σου χαρη..δν κανει τιποτα..αλλα σε ρωτησα κατι..γιατι πηρατε αυτο και οχι καποιο αλλο απτα 10;

τεσπα..μικρη σημασια πλεον

Δυστηχως ο κοσμος χαθηκε οταν εγινε η διαλυση και το πως φερθηκαμε στην cad τοτε,, με το σπαθι τους κερδιζουν τα παιδια.. τοτε με τη διαλυση και οταν τους την πεσαμε σε μια νυχτα με πανσεληνο τους δωσαμε αφορμη και θαρρος να συνεχισουν το παιχνιδι,, και γω το ιδιο θα εκανα και πολλοι αλλοι το ιδιο θα κανανε,, Λεο-Σακη εχεις δικιο σ αυτο που εγραψες για τον Νικο-τερας, ετσι ακριβως ηταν τα πραγματα,, ειμουν τοτε στο διοικητικο και τα εβλεπα καθε μερα και καθε μερα μαλωνα για τα αυτονοητα.. Δεν ταιριαζα και τα δικαιωματα καθερεθηκαν εν μια νυχτι.. Συγχαρητηρια για την νικη σας σ αυτον τον κοσμο, ευχομαι να μην προλαβαιτε βεβαια να τα κανετε ολα μπλε γιατι στον κ7 σαν ΡΙΜ το προσπαθησαμε και μεις αλλα για μια μερα δεν προλαβαμε.. Εδω ειμαστε, τρωμε ξυλο αλλα δεν ειναι κακο.. ισα-ισα. true blood..

:grrr:
7 αμυντικα πλεον για την ιστορια ειχα μεσα στο μυστικο ,διαπιστωσε το .
απο κει και περα δικαιωμα μου ειναι ευθαρσως, να κρινω τα οσα γραφωνται και το μονον σιγουρο ειναι πως αβιαστα εγραψες οσα διαφωτιστικα εγραψες...

επιπλεον,εκπροσωπος του εαυτου σου σαφως δεν εισαι μονον,εφοσον ποτε δεν θα επαιρνες την πρωτοβουλια να "πουλησεις" απο δικη σου βουληση μυστικο
απο την παρεα εξαιρεσα δυο ονοματα οπως ισως προσεξες που εχω λογους να το κανω.της γλυκας και του κιτσου.

τερατακι...οτι θελεις να μου πεις σε μνμ...
η' κια σκαιπ...
κια εγω δν γραφω ως εκπροσωπος κανενος...
γραφω ως ζαχας κια οι κινησεις μου ειναι συγκεκριμενες..
οσο για το μυστικο..σας το ειχα γραψει στο φορουμ μας απτην πρωτη στιγμη.
αλλα καποιοι κοιταγαν να μν χασουν 2-3 χωρια και καποιοι αλλοι να πουλησουν 20-30 χωρια για να μπορουν να παιξουν με αουτ και λοιπους μαζι σε αλλους κοσμους..

οσο για τις ευχαριστιες σου χαρη..δν κανει τιποτα..αλλα σε ρωτησα κατι..γιατι πηρατε αυτο και οχι καποιο αλλο απτα 10;

τεσπα..μικρη σημασια πλεον

Δυστηχως ο κοσμος χαθηκε οταν εγινε η διαλυση και το πως φερθηκαμε στην cad τοτε,, με το σπαθι τους κερδιζουν τα παιδια.. τοτε με τη διαλυση και οταν τους την πεσαμε σε μια νυχτα με πανσεληνο τους δωσαμε αφορμη και θαρρος να συνεχισουν το παιχνιδι,, και γω το ιδιο θα εκανα και πολλοι αλλοι το ιδιο θα κανανε,, Λεο-Σακη εχεις δικιο σ αυτο που εγραψες για τον Νικο-τερας, ετσι ακριβως ηταν τα πραγματα,, ειμουν τοτε στο διοικητικο και τα εβλεπα καθε μερα και καθε μερα μαλωνα για τα αυτονοητα.. Δεν ταιριαζα και τα δικαιωματα καθερεθηκαν εν μια νυχτι.. Συγχαρητηρια για την νικη σας σ αυτον τον κοσμο, ευχομαι να μην προλαβαιτε βεβαια να τα κανετε ολα μπλε γιατι στον κ7 σαν ΡΙΜ το προσπαθησαμε και μεις αλλα για μια μερα δεν προλαβαμε.. Εδω ειμαστε, τρωμε ξυλο αλλα δεν ειναι κακο.. ισα-ισα. true blood..

:grrr:
7 αμυντικα πλεον για την ιστορια ειχα μεσα στο μυστικο ,διαπιστωσε το .
απο κει και περα δικαιωμα μου ειναι ευθαρσως, να κρινω τα οσα γραφωνται και το μονον σιγουρο ειναι πως αβιαστα εγραψες οσα διαφωτιστικα εγραψες...

επιπλεον,εκπροσωπος του εαυτου σου σαφως δεν εισαι μονον,εφοσον ποτε δεν θα επαιρνες την πρωτοβουλια να "πουλησεις" απο δικη σου βουληση μυστικο
απο την παρεα εξαιρεσα δυο ονοματα οπως ισως προσεξες που εχω λογους να το κανω.της γλυκας και του κιτσου.

ζαχαρουλη καμμια φορα αναρωτιεμαι αν ειμαστε ****ι η θα μας χαζεψει το παιχνιδι.δεν ηξερα οτι πρεπει να παμε σε αλλο μυστικο εκτος απο αυτο.δεν μας εστειλες μηνυμα που να παμε.δεν θα το ξανακανουμε πιστεψε με..αν δεν μας πεις εσυ πρωτα.

αυτο το εκπροσωπος το ειχα σκεφτει μερες να το γραψω νικο..μου το πηρες τελευταια στιγμη.

φιλε ντεζο δεν σε ξερω προσωπικα ουτε εχουμε μιλησει
μ αυτο που εγραψες θελω να σε ευχαριστησω προσωπικα που δικαιωνεις τα παιδια που εμειναν να παιξουν και οχι εμενα που ημουν το μαυρο προβατο για καποιους..
τον νικο ουτε προσωπικα τον ηξερα ουτε τιποτα.ημουν αντιθετος με το σκεπτικο καποιων οπως θα ημουν για τον οποιοδηποτε παιχτη μεσα στην φυλη.αυτο εκανα παντα .
και για να τελειωνουμε με ολο αυτο θα παραθεσω καποια σοφα λογια απο εναν μεγαλο ανθρωπο

πρωτα θα σε αγνοησουν ,μετα θα γελασουν με σενα,μετα θα σε πολεμησουν.και τοτε κερδισες

την καλησπερα μου σε ολους
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
καλησπερα σακουλη(κατα το ζαχαρουλη)..
απαντησα στν χαρη στην αναφορα του για το μυστικο..
καλα κανατε..ολοι αυτο θα εκανανν..στο μυστικο του ανενεργου θα πηγαιναν..αλλωστε γιαυτο το μεταφερατε εκει απο τν αλλο ''ανενεργο''
που το ειχατε παρει...

ο καθενας κανει αυτο που θεωρει καλυτερο για τν φυλη του και δν περιμενει απο κανεναν οδηγιες(στο ειρωνικο που ειπες να με ρωτησεις τν επομενη φορα)

οσο για το εκπροσωπος...κανετε μεγαλο λαθος....

αν ηθελα να γραφω ως εκπροσωπος θα το εκανε καποιος αλλος που θα τα ελεγε αλιως...

εγω γραφω ως ζαχας οπως εκανα και στο παιχνιδι τοσο καιρο...

αν εγραφα εκ μερους καποιον θα εβλεπες απο κατω..εκ μερους α,β,γ,δ....

αυτα τα λιγα...
οσο για την ιστορια του μυστικου..νικο ριξε μια ματια στο αρχειο του φορουμ μας...κια ασε τα λογια εδω...
αν ηθελες θα το ειχες στο χερι σου οπως και πολλα χωρια της κ65...αλλα πλεον δν εινια μπλε η κ65 για να παρεις κιαλλα....

καποιος ρε παιδια να βαλλει τα στατς για τν χθεσινη μερα
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
χειροτερα τα πηγατε στο ''καλοκαιρινο πασχα'' τελικα..περιμενα περισσοτερη συμμετοχη...
 

DeletedUser8891

καλησπερα σακουλη(κατα το ζαχαρουλη)..
απαντησα στν χαρη στην αναφορα του για το μυστικο..
καλα κανατε..ολοι αυτο θα εκανανν..στο μυστικο του ανενεργου θα πηγαιναν..αλλωστε γιαυτο το μεταφερατε εκει απο τν αλλο ''ανενεργο''
που το ειχατε παρει...

ο καθενας κανει αυτο που θεωρει καλυτερο για τν φυλη του και δν περιμενει απο κανεναν οδηγιες(στο ειρωνικο που ειπες να με ρωτησεις τν επομενη φορα)

οσο για το εκπροσωπος...κανετε μεγαλο λαθος....

αν ηθελα να γραφω ως εκπροσωπος θα το εκανε καποιος αλλος που θα τα ελεγε αλιως...

εγω γραφω ως ζαχας οπως εκανα και στο παιχνιδι τοσο καιρο...

αν εγραφα εκ μερους καποιον θα εβλεπες απο κατω..εκ μερους α,β,γ,δ....

αυτα τα λιγα...
οσο για την ιστορια του μυστικου..νικο ριξε μια ματια στο αρχειο του φορουμ μας...κια ασε τα λογια εδω...
αν ηθελες θα το ειχες στο χερι σου οπως και πολλα χωρια της κ65...αλλα πλεον δν εινια μπλε η κ65 για να παρεις κιαλλα....

καποιος ρε παιδια να βαλλει τα στατς για τν χθεσινη μερα

ΚΥΡΙΕ εκπροσωπε να σας ενημερωσω (αν και το ξερετε)πως καποιοι μη υδραυλικοι εδω μεσα διαβαζουν απο την κλειδαροτρυπα τα ποστ και μετα σας ενημερωνουν και βγαινετε να μας απαντησετε..
καλο θα ηταν τα σοψυχα σας να τα βγαζετε εδω(ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑς) να τα βλεπουν ολοι..μην αριχζετε να κατηγορητε μελη σας για ενα τερατωδες μυστικο(το πιασες?)
τωρα διαβαζω ενα νεο επεισοδιο του μπομπ του σφουγγαρακη που θελει να σκοτωσει το ΤΕΡΑΣ του λοχνες...μαζι του θα εχει για ΑΓΓΕΛΟ φυλακα τον ΑΣΤΕΡΙΑ..

εξυπνο παιδι εισαι
την καλημερα μου..

για βγαλε βρε και συ τα στατς απο κανενα αγγελουδι σας να δουμε τι χωρια εχει παρει απο την αρχη του κοσμου..
εμεις ειμαστε νουμπια..

τις καλησπερες μου
 

DeletedUser

πραγματικα παραδεχομαι παιχτες αντιπαλους να παραδεχονται πραγματα και καταστασεις...εκει φενετε η μαγκια του σωστου αντιπαλου και κατα ποσο φοραει παντελονια...μιλαω για τον ντεζο!!

φιλε βασιλη ο γιωργος741 ηταν μια χαρα ενεργος μεχρι και που αρχισε να τρωει πλανο... εν μεσο πλανου απενεργοποιηθηκε και φυσικα οταν το πειραμε πρεφα (αποτελεσμα φυλης που παρακολουθει τα παντα) το πειραμε με επιθετικα και οχι πχ οπως πειρατε το μυστικο στην 54...θυμασε??? στα ισια..βαρεσαμε και το πειραμε...απο κει και περα αν δεν εδωσε επιτηρηση να μεταφερθει το μυστικο σε αυτο φταιει η ο ιδιος η αυτος που εδωσε την εντολη να μεινει εκει το μυστικο ... πραγματα και καταστασεις που μας παραπεμπουν σε μια φυλη που για ακομη μια φορα απεδειξε οτι δεν την ενδιαφερει κανενα μελος της ακομα και τον εναν που εβαζε χρηματα ολο αυτον τον καιρο και ηθελε να πεσει με ψιλα το κεφαλι παιχτικα!!! αν κανω λαθος σε κατι διορθωσεμε!!!

η φυλη που κερδισε τον κοσμο..δηλαδη η KOYROV, η ηγεσια της εφερε με επιτυχια σε ισοροπια τα προβληματα της γιατι πιστεψε με ....το πιο ευκολο ειναι να πετας ατομα απο την ετοιμη φυλη σου σε ολα τα επιπεδα , απο το να εγκλιματιζεις πρωην εχθρους σου και να τους κανεις ενα με σενα ενω παραλληλα θα επρεπε να πολεμας ....
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
σακη δν με πειραζει αν βλεπει το φορουμ μας..
αλλα για πες μου ποτε εγω σε ειπα υδραυλικο;
γιαυτο μν λες πραγματα που δν εχω πει..
οσο για τν διαφωνια μου με το τερας ειναι αλλη και οχι το μυστικο...

χαρη..καλα κανατε και το πειρατε...
καως δν το πηραμε..ποιος φταιει;
δικο μας θεμα...

γιαυτο ειπα και εγω οτι τν κοσμο τν κερδιασαν οι ΟΥΤ επειδη απτην αρχη του κοσμου εκαναν τις κινησεις τις πιο σωστες(βαση αποτελεσματος)...

οσο για το ποιοι εινια μεσα εινια αλλο θεμα...εχουμε δει ολοι μας παιχτες και παιχτες που χαρη σε αλλους κλεινουν κοσμους...
 

DeletedUser8891

Λοιπον καταντα **** να μην διαβαζεις τι γραφω και να γραφεις μονο για να γραψεις.ειπα εγω πουθενα οτι με χαραχτηρισες εσυ υδραυλικο?
δειξε μου το..
παμε παρακατω.
εδω και μερες λες το εξεις
για το μυστικο του ανενεργου(μολις εφαγε επιθεσεις το εκλεισε το pc)

σου απαντα ο χαρης για το μυστικο στην 54 και την κανεις γαργαρα.

πες μου τωρα ποιο ειναι ποιο εντιμο το μυστικο που πηρατε εσεις η εμεις?για τον προμαχωνα μιλαμε
ποιος επαιξε τιμια λοιπον??
μην θυμηθω για καποιον γιωργακη στην 53 ..

οποτε μην ξαναγραψεις εδω μεσα για σωστο παιχνιδι η οτιδηποτε αλλο το οποιο δεν τον γνωριζουν απο εκει καποιοι παιχταραδες..

ο dezos απαντησε σ αυτο το κομματι,,..

οσο για το τι γραφετε στο φορουμ σας δεν φταιει κανεις αλλος εκτος απο τους φιλους σου..

και τωρα ξερω παλι δεν θα διαβασεις τι
σου γραφφω..θα την κανεις γαργαρορεμπελουδικη κολωτουμπα και ολα καλα..

αν απαντησεις σ αυτα που γραφω θα σου απαντησω αλλιως ζητα stats εσυ

τις καλησπερες μου
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ειπα πουθενα για εντιμοτητα;
σε σχεση με το μυστικο;
πουθενα..
ειπα οτι πηηρατε ενα μυστικο απο εναν ανεργο..γιατι ηταν ανενεργος οταν το πηρατε...
δν εφαγε εκιενη την ημερα το πλανο..

οσο γιαυτο στην κ54 ειναι ακριβως οπως τα δικασας..αφου αλλαξε στρατοπεδο παιχτης ηταν φυσικο να ερθει σε εμας το μυστικο...

οσο για τν κ53..αν ηταν να σας κανουμε ζημια θα τα ειχα κανει 40 τα 4 χωρια μου..
αλλα προτιμησαμε να παιξουμε για ολους και οχι για 2-3 παιχτες...
τα υπολοιπα ειναι μονο για να λεγονται..

την καλησπερα μου...
 

DeletedUser8891

εμ εγω φταιω που ασχολουμαι δεν το πα το πα .τουμπα παλι.
μαλλον θες να πεις το ποιημα..ε πες το οσο θες .ισως να το μαθουν και αλλοι να μοιασουν στο παρεακι που γραφεις.
παμε τωρα αποτην αρχη μπας και διαβασεις και απαντησεις.

1.ειπα εγω πουθενα οτι με χαραχτηρισες εσυ υδραυλικο? απαντηση γαργαρα
2.για το μυστικο του ανενεργου(μολις εφαγε επιθεσεις το εκλεισε το pc) ειπα εγω για πλανο?ειπαμολις εφαγε επιθεσεις..γαργαρα νο2 .απαντηση δικη σου οτι νανε ναχαμε να λεγαμε
3.πες μου τωρα ποιο ειναι ποιο εντιμο το μυστικο που πηρατε εσεις η εμεις?για τον προμαχωνα μιλαμε
ποιος επαιξε τιμια λοιπον??
μην θυμηθω για καποιον γιωργακη στην 5
3 ..εδω σε ρωταω να μου απαντησεις και εσυ παλι λες το απιστευτο με την δικη σου λογικη
ειναι ακριβως οπως τα δικασας εκει που μας χρωσταγανε μας πηρανε και το βοδι..για πες μου μια περιπτωση που δεν την θυμαμε και θα πω ειμαι λαθος εγω...
να σου θυμησω ποσα μυστικα πηρατε απο τους πρωην cad για να ειναι ασφαλες τα μυστικα??ρωταω οποιον δεν μασαει να σου πει.(καλα τωρα κατι ειπα.δεν μασαει ,,εδω γελαει και ο κακος λυκος
4.γαργαρα σε οτι γραφει ο dezos..θα παρεςι θεση η ειναι τερατακι ??
5 και το καλυτερο
οσο για τν κ53..αν ηταν να σας κανουμε ζημια θα τα ειχα κανει 40 τα 4 χωρια μου..
αλλα προτιμησαμε να παιξουμε για ολους και οχι για 2-3 παιχτες...
τα υπολοιπα ειναι μονο για να λεγονται..


σιγα ρε αλι μπαμπα τους 40 κλεφτες εψανες και δεν το καταφερες??
η τα 40 πυθαρια να σας χωρεσουν
ασε μας ρε ζαχα με φιλοσοφιες και αμπελοφασουλα πας να μας πεις το μαυρο ασπρο??

εμ δεν γινεται φιλε μου ..
ειμαστε νοημων

την καληνυχτα μου
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
μαλλον εσυ βγαζεις δικα σου συμπερασματα.

1.αφου δν ανεφεροσουν σε μενα για το 'υδραυλικος'' δν εχω να απαντησω κατι...
2.οταν καποιος τρωει επιθεσεις στο 70-80% των χωριων του ειναι πλανο..ετσι νομιζω εγω με τα τοσο λιγα που ξερω.
3.
το μυστικο της κ54 τν προμαχωνα τν πηραμε απτην τεσυ που αλλαξε στρατοπεδο και ηρθε σε εμας..
εσεις το πηρατε απο ανενεργο..δν ειπα πουθενα οτι το πηρατε ανεντιμα..και τα δυο μεσα στο παιχνιδι ειναι..οσο για τα μυστικα πριν τν διαλυση στην ηγεσια ησουν/αρχηγος οποτε εσυ ξερεις καλυτερα γιατι πηγανε εκει ..
4.ο καθε ανθρωπος εχει την αποψη του..ετσι και ο ντεζος..
τι να πω..αν τα λεει καλα η' οχι;
δικια του αποψη και δεχτη..οπως του καθε παιχτη εδω μεσα
5.οσο για την κ53 ρωτα αυτους που πηρανε τα χωρια μου και με ρωτησαν γιατι τα αδειασα και τα πηρανε αδεια..

οσο για το τελευταιο..
δν χρειαζετε να μας το γραφεις..
ξερουμαι ολοι οτι ειμαστε νοημων..

καληνυχτα και καλη ξεκουραση..
 

DeletedUser8891

ειπα πουθενα για εντιμοτητα;
σε σχεση με το μυστικο;
πουθενα..
ειπα οτι πηηρατε ενα μυστικο απο εναν ανεργο..γιατι ηταν ανενεργος οταν το πηρατε...
δν εφαγε εκιενη την ημερα το πλανο..

οσο γιαυτο στην κ54 ειναι ακριβως οπως τα δικασας..αφου αλλαξε στρατοπεδο παιχτης ηταν φυσικο να ερθει σε εμας το μυστικο...

οσο για τν κ53..αν ηταν να σας κανουμε ζημια θα τα ειχα κανει 40 τα 4 χωρια μου..
αλλα προτιμησαμε να παιξουμε για ολους και οχι για 2-3 παιχτες...
τα υπολοιπα ειναι μονο για να λεγονται..

την καλησπερα μου...

μαλλον εσυ βγαζεις δικα σου συμπερασματα.

1.αφου δν ανεφεροσουν σε μενα για το 'υδραυλικος'' δν εχω να απαντησω κατι...
2.οταν καποιος τρωει επιθεσεις στο 70-80% των χωριων του ειναι πλανο..ετσι νομιζω εγω με τα τοσο λιγα που ξερω.
3.
το μυστικο της κ54 τν προμαχωνα τν πηραμε απτην τεσυ που αλλαξε στρατοπεδο και ηρθε σε εμας..
εσεις το πηρατε απο ανενεργο..δν ειπα πουθενα οτι το πηρατε ανεντιμα..και τα δυο μεσα στο παιχνιδι ειναι..οσο για τα μυστικα πριν τν διαλυση στην ηγεσια ησουν/αρχηγος οποτε εσυ ξερεις καλυτερα γιατι πηγανε εκει ..
4.ο καθε ανθρωπος εχει την αποψη του..ετσι και ο ντεζος..
τι να πω..αν τα λεει καλα η' οχι;
δικια του αποψη και δεχτη.
.οπως του καθε παιχτη εδω μεσα
5.οσο για την κ53 ρωτα αυτους που πηρανε τα χωρια μου και με ρωτησαν γιατι τα αδειασα και τα πηρανε αδεια..

οσο για το τελευταιο..
δν χρειαζετε να μας το γραφεις..
ξερουμαι ολοι οτι ειμαστε νοημων..

καληνυχτα και καλη ξεκουραση..

1και 3 μαζι..μπα και ηταν ενεργη η τεσυ?τι μας λες?για δες ποτε ηρθε και ποτε εφυγε ο ενεργος παιχτης που μας λες.

2..τι μας λες τωρα?οτι οταν τα πλανα σας πηγαινανε σε μενα και παραλληλα στον ντουνε το ξεχνας ?(feik ston dune)
οποιος τρωει δλδ σε ολα τα χωρια του επιθεσεις θες να μας πεις ειναι πλανο κανονικο? (λιγα ξερεις τελικα)αυτο εχει γινει απειρες φορες

4.αποψη του ειναιι φυσικα .πηγαινε διαβασε το ποστ στο φορουμ σας να δεις πως μιλας για το τερας..εχει αποψη και εκεινος νομιζω αλλα σας χαλαει την μοστρα η δικη του(το στεναχωρησατε το παληκαρι ---τον μονο που κατηγορω απο την παρεα μου ειναι που δεν με αφησανε να σε πεταξω εξω και να σε νομπλαρω.. ναι καλα καταλαβες τερατακι σε υποστηριξανε κιολας..


αρε ζαχοτασογλυκα να σας πω οτι ειχα δικιο?


5 το αδειασες?εγω γιατι εβλεπα οτι οι αμυνες ηταν απο τον γιωργακη??πλακα κανεις τελικα δεν εξηγητε..αντε απο αυριο δεν θα σκεφτομαι .

αντε καλο βραδυ με ενα κουιζ

ποιος τελικα παρακαλουσε να ερθει απο εδω να χτυπησει τους shhh??
μπορω να σε βοηθησω λιγο..ειχε αγγελικο προσωπακι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
η τεσυ οταν της πηραμε το μυστικο δν ηταν σε εσας..ειχε φυγει...
οποτε...

για το τερας μπορω να πω οτι θελω οταν βγαινει και με κατηγορει...οποτε υπερασπιζομαι τν εαυτο μου με επιχζειρηματα

οσο γιαυτα που γραφεις με μπολτ δν εινια διθκα μου λογια...

ΝΑΙ τα χωρια στην κ53 τα αδειασα

.... την 31.05., ώρα 10:46
MIA ERWTISI RE FILE...GIATI TA ADEIASES TA XWRIA ??
 

DeletedUser12338

ποιος ειναι ανενεργος ρε?
οταν εμπαινε στις 6 το πρωι και εβαζε επιθεσεις ηταν ενεργος?
γιατι εμεις παρατηρησαμε οτι παρατησε το ακκαουντ οταν ειδε καποια σπαθακια παραπανω.
φερτε τον γιωργη πισω γιατι τωρα εχει ενδιαφερον και θα παιξουμε οπως ειπε και 1 αλλος.που ειναι και αυτος?ή μαλλον θα θελετε κανενα king kalouli ή κανενα τζογαδορο(αυτοματο να βαζετε στατς).δεν θελετε οικτο ακομα και τωρα γιατι καποιοι απο εσας φορατε κολαν.ο ντεζος ειπε αληθεια το παραδεχτηκε .ο κοσμος θα κλεισει τον κερδισαν με το σπαθι τους τα υπολοιπα παιδια που ριχνανε ξυλο και αρκετα και εμεις που παιζαμε αμυντικα για να κρατησουμε τα μαζικα χτυπηματα που τρωγαμε.οσο για τους cad.cad ηταν η φυλη που ονομασε η γιαγια.δεν λεγομασταν cad.ειμασταν η παρεα του σαββα(jheeez) και η παρεα του λεωνιδα(avengers) που καναμε ενωση και με τον καιρο γιναμε 1 πολυ καλη και συνεργασιμη παρεα..μετα την διαλυση μιλωντας στο σκυπε ειπαμε με τα παιδια ,σακη,dunedain και λοιπους να κρατησουμε ουδετερη σταση απεναντι σας..οι κινησεις σας ομως δεν μας αφησαν καμμια αλλη επιλογη απο το να παμε με τους out και να ενσωματωθουμε στην παρεα των παιδιων που στο φιναλε αποδειχτηκαν πολυ ενταξει σε ολους τους τομεις.!!!οσο για τον σακη δεν μπορω να πω τιποτα .ειναι 1 παιχτης που δεν χρησιμοποιησε κανεναν μας για προσωπικα συμφεροντα και γελασαμε με την καρδια μας και ειμαστε περιφανοι για το συνολο της ομαδας και της παρεας που καναμε.συγχαρητηρια σε ολες τις φυλες kurov :clap:
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
αν καποιος κλεινει τν υπολογιστη οταν βλεπει σπαθακια και του περνεις το συγκεκριμενο χωριο μετα απο 3-4 μερες..κλειστου υπολογιστη δν ειναι ανενεργος;
οσο για τα υπολοιπα δν εχω να πω κατι...
ειναι η αποψη σου για τα γεγονοτα...
τν δικια μου αποψη τν ξερουν αυτοι που πρεπει...

συγχαρητηρια σε οσους κλεισουν νικητες αυτν τν κοσμο...
 

DeletedUser

Τελικα ο καθενας με τα λεγομενα του εδω μεσα επιβεβαιωνει λιγο πολυ τη φημη που τον ακολουθει...
Ο τερας σκεφτεται σωστα και εχει τα....αντερα να παραδεχτει και να διατυπωσει σωστες κρισεις χωρις να κρυβεται...
Αμα καποιοι απο εκει καταλαβαν οτι αυτος ειναι υπευθυνος που εχασαν οι shhh τον κοσμο τοτε οκ..:grrr:

Απο την αλλη ο ζαχαμπιλ ειναι στα σκαρια για να ζητησει απο τωρα ειρηνη για 28 οκτωβρη,17 νοεμβρη και χριστουγεννα και ηδη ψαχνει το ημερολογιο να δει ποτε πεφτει το επομενο πασχα να ζητησει και εκει ειρηνη...
~μας ειπε οτι ο γιωργος εγινε ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ απο εκει που ηταν ο ΜΟΝΟΣ που εβαζε καθημερινα και σταθερα fakes σε αντιθεση με τον ζαχαμπιλ
~μας ειπε οτι ειναι "ηθικο" το μυστικο που πηραν απο τεσυ

Ο γιωργος εκλεισε το pc γιατι εφαγε πλανο τοσο απλα!σαν πολλους αλλους που απλωθηκαν στο ριμ και εμαθαν να παιζουν με τις μελισσες(BEE) και τα βαρβαρα....
Οσο για την αντιληψη σχετικα με το μυστικο απο τεσυ?...καταλαβαινω οτι ειναι λογικο για ατομα που εκλεισαν εναν ολοκληρο κοσμο με παρομοιους και βρωμικους τροπους να θεωρουν λογικο να παιρνουν ενα μυστικο με τετοιο τροπο...καποιοι θα πουλαγατε τα παντα για να κλεινατε αυτον τον κοσμο με οποιοδηποτε τροπο....και αποδειχθηκε και με αλλες σαν ενεργεις...π.χ λογαριασμος κενισι σινοντα

Κριμα παντως που τα μεγαλα κεφαλια σας εγκατελειψαν το καραβι ο ενας πισω απο τον αλλον...
Κουραστηκαν να τους καθαριζουν τα χωρια και απλα να στελνουν μια 4αδα απο διπλα....γιατι αυτο εκαναν...
Πλεον πριν την πυξιδα πηδανε ο ενας μετα τον αλλον απο το καραβι...Οχι πως δεν το περιμεναμε βεβαια...

Αυτο που καταλαβα εγω πως πειραζει πιο πολυ ομως ειναι 2 προσωπα...ο λεωνιδας και ο σακης...
Ο λεωνιδας σας τσουζει και θα συνεχισει να το κανει γιατι απεδειξε πως βαρβαροτσολιαδςε ησασταν οι περισσοτεροι(φυσικα και υπαρχουν πολλοι αξιολογοι παικτες σε εσας) και απο την αλλη ο σακης και το παρεακι του...το κατα ζαχα "παρεακι του λεο1" συνεχισε να υπαρχει και πλεον οχι μονο δεν το αφανισατε σε ενα μηνα....αλλα μοιραζει και πονο τελευταια και θα συνεχισει να το κανει αφου πρωτα σκασατε απο οπου ειχατε και δεν ειχατε ολα σας τα επιθετικα επι μηνες πανω του/μας....

Γι αυτο λοιπον ειμαι περηφανος γιατι αυτη η παρεα στην 55 επιβιωσε και μαζι με την πολυτιμη βοηθεια και συνεργασια με τα παιδια απο την πρωην out που αποδειχθηκαν αξιοπιστοι,φερεγγυοι και πανω απο ολα ειλικρινεις δημιουργησαμε ενα συνολο που ειναι σε θεση να οδηγει ατομα να κλεινουν το pc μολις δουν σπαθακι...Ειμαι περηφανος που επαιξα διπλα σε τετοια ατομα γιατι εμαθα πολλα διπλα τους και ειμαστε μια παρεα που κανουμε την πλακα μας και απολαμβανουμε το παιχνιδι....σε αντιθεση με εσας που αναλωθηκατε σε μια προσωπικη κοντρα και χασατε την ουσια...

Η βρωμια και η απατη σε ολα τα επιπεδα δε σας βγηκε στον 20 και ελπιζω πουθενα αλλου στο μελλον...
Το οτι πηδατε ο ενας μετα τον αλλον απο το καραβι....οι αυτοαποκαλουμενοι παικταραδες ειναι ενδεικτικο νομιζω της καταστασης που επικρατει...
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
απλα για σενα...
επειδη μου το ειπαν...θα σου πω ναι...εχεις δικιο..μν παθεις και τιποτα...

αλλα να ξερεις..εχω κατι τσιχλες...αν θελεις μια...ειναι καλυτερα για σενα....
γιατι μαλλον μιλας χωρις να διαβαζεις τι γραφουμε...

καλο καλοκαιρι...
φυγε τωρα και ξαναδωσε επιτηρηση...μεχρι να κλεισουν οι αουτ τν κοσμο
 

DeletedUser

γιατι γραφεις και τιποτα ουσιωδες??

Ποτε δεν εφυγα απο το παιχνιδι...αλλος ξερω εκλεινε το pc για ψυχολογικα προβληματα...
Ουτε επιτηρηση εδωσα...μπορεις να ρωτησεις τον φιλο σου που δεν μασιεται αν ημουν μεσα ή οχι...και ποσα χωρια εχασε σε 1μιση μερα απο μενα..

Και οταν πατησες και εσυ το ποδι σου στην 55 με τα ρουφιανακια παλι ποδι πηρες...οποτε αυτα αλλου...
Τη μοναδικη φορα που εδωσα ειναι πριν 4-5 μηνες για προσωπικα θεματα στη ζωη μου την οποια προσωπικη ζωη μαλλον καποιοι δεν εχετε παρα να ασχολειστε με το παρεακι του λεο1...

Γι αυτο τωρα φευγετε ενας ενας...οποτε αστο...

Y.Γ: Συντομα θα βγουν και αλλα βαρβαρα στην αλλη ακρη του χαρτη πηγαινε παρτα και αυτα μπας και γλιτωσεις την πυξιδα και εσυ...γιατι οταν ζοριστηκες εστελνες μηνυματα...
Και να ξερεις..η μερα των ευχαριστιων στην αμερικη δεν πιανεται για αργια σε εμας εδω στην ελλαδα μη μας ζητας και για τοτε ειρηνη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή