shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29156

επειδη καθε καθυστερημενος βγαινει και λεει οτι βλακεια θελει

1. στην 65/66 δε πηρα καθολου αμυνες απο τη φυλη. ουτε στην αρχη ουτε στο τελος , ουτε ποτε
2. στην 56 πηρα αμυνες απο τον αλκη και το τζογαδορο και οι απςλιες δεν ειναι καν συμαντικες στο συνολο τψν απωλιων μου.
3. οι λογαριασμοι ντροπη που παιζουν παρασητικα , εχουν καθε στιγμη του παιχνιδιου εκατονταδες αμυντικα σε χωρια τους στο μετωπο . ετσι ειναι τα ψευτικα odd , και μαλιστα ανηθικα κι ολας. ποσοι παιχτες θυσιαστηκαν στην 65 για να κανουν απωλιες τα παιδια της κλικας ?

dezos, απλα δεν εισαι και πολυ εξυπνος ή απλα δε σε νοιαζει που γυρω σου ολοι θυσιαστηκαν για 50 χωρια στη 55....... σε 20 μερες εχω την εντυπωση οτι θα μας τα λες πολυ διαφορετικα εδω περα.
4. Καλω τα μελη της φυλης μου να βγουν εδω και να πουν αν αυτη τη στιγμη απασχολω πανω απο 30 αμυντικα στα 15,000 χωρια της φυλης .... και αν διαχρονικα στους μηνες που παιζουμε εδω εχω παρει σθνολικα απο τη φυλη μου πανω απο 70 80 αμυντικα ..... δλδ τιποτα (το λεω γιατι καποιοι ειναι αδυνατο να κανουν οποιονδηποτε υπολογισμο)
5. ποτε δε θα γινω παρασητο για τη φυλη μου, ακομη και αν χασω ολα τα χωρια μου ...... αλλωστε οι πανω απο 150 κατακτησεις μου σε shhhh kai συνολικα πανω απο 200 απεναντι σε εχθρο , δειχνουν το ποσο ευκολο μου ειναι να παρω τα χωρια σας .......
ακομη και αυτα τα παρασητικα του κελυκ
 

DeletedUser11555

Κοιτα να δεις Πρωταθλητη,, δεν σε ξερω και δεν με ξερεις, η μονη επαφη που ειχαμε εμεις οι 2 ηταν οταν καποια στιγμη πριν διαλυθουν οι φυλες μας που σου ειχα στειλει σε μερικα χωρια σου υποστηριξη,, απ οτι ξερω και απ οτι ακουω εισουν η ανακατοσουρα σε ολο αυτο το σουσουρο που ειχε γινει τοτε, βγαλε με λαθος αν μπορεις, θα το δεχθω, μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε και απ οτι βλεπω συνομηλικοι,, το να παιζεις με δικες σου αμυνες το θεωρω ****μαρα σε ενα ομαδικο παιχνιδι,, αρα το ληγουμε αυτο.. ειστε πλεον διπλασιοι σε ογκο και ειναι αναμενομενο να παιρνετε και παραπανω χωρια, απλη λογικη, πιο πολλα επιθετικα πιο πολλα αμυντικα,, ας δουμε πως να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι οσο εμεινε και οσοι μειναν ακομη και παιζουν γιατι μολις κλεισει και αυτος ο κοσμος θα χαθουμε ολοι παλι οπως γινετε παντα,, αυτο που μετραει ειναι να λες μια κουβεντα ευχαριστη με καποιον αγνωστο που αυτο το παιχνιδι σε φερνει λιγο πιο κοντα..
Επισης και στην 55 και στην 65 ειναι χωρια της φυλης, δεν μπορω να τα διαχωρησω, δεν μπορω να κατηγορησω γιατι βαρουσαμε στην 55 και οχι στην 65, πες το κακη συνενοηση εδω στην 65 με τα παιδια, κουραστηκαν καποιοι τα παρατησαν και πηρατε χωρια αερα... οπως και να χει και με ενα χωριο να μεινω εδω στην 65 δεν θα μου κακοφανει.. παιζω το παιχνιδι τοσα χρονια, δεν με παιζει.. και νιωθω κερδισμενος. Οσο για τον κελυκ, αν παιζατε επι ισοις οροις, πιστευω πως θα εχανες..
 

DeletedUser

"Οσο για τον κελυκ, αν παιζατε επι ισοις οροις, πιστευω πως θα εχανες.."

το να παιζεις με δικες σου αμυνες το θεωρω ****μαρα σε ενα ομαδικο παιχνιδι,:help

ε ναι οντως δεν ειναι επι ισοις οροις...ο κελλυκ εχει και 1 φαναρι για καθε χωριο στο μετωπο...

Και επειδη καποιοι μαλλον τωρα ανακαλυψατε την αμερικη ή ειδατε καποια παρθενογεννεση να σου υπενθυμισω οτι στον λογαριασμο κελλυκ παιζει ενας απο τους πιο βρωμικους παικτες της ιστοριας των φυλετικων αυτος που ευθυνεται για τη διαλυση και τη διαγραφη του λογαριασμου kenischi s****da!Ενας παικτης που μαλιστα ειχε ενημερωσει την ηγεσια των shhh πως θα το εκανε αυτο γιατι το εμαθα εκ των υστερων αλλα η ΗΘΙΚΗ ηγεσια δεν ενημερωσε γιατι την βολευε απλα να διαλυθει το account αυτο...τον επιβραβευσε μαλιστα βαζοντας τον στο ακκαουντ του κελλυκ
Ετσι για να θυμομαστε λιγο ιστορια για ποιο προσωπο μιλαμε και τι βρωμιες εχει κανει!
....................................................................................................................................

Απο εδω και περα...το θεμα φιλε dezos δεν ειναι οτι ειμαστε 2πλασιοι ή 3πλασιοι αλλα αυτο που πρεπει να σε απασχολει ειναι το
ΠΩΣ γιναμε 2πλασιοι και 3πλασιοι...και το εξηγησα παραπανω...βαλανε την 65 να θυσιαστει για να μη χασουν τα ακκαουντ τους οι 4-5 γνωστοι δικοι σας..ειτε το θες ειτε οχι ετσι ειναι!Θες να νιωθεις περηφανος?Νιωσε...δικαιωμα σου
Παντως δεν ενιωσαν και πολυ περηφανοι οσοι θυσιαστηκαν γιατι τους αφησατε/αφησανε απροστατευτους
Δεν ηταν ετσι παντα η αναλογια....οι επιλογες σας να ριχνετε ολα τα επιθετικα στην 55 οδηγησε σε αυτο!

Οταν σκατε επιθετικα απο την 65 στην 55 και οχι στην 65 που εισαι 35' διπλα..ε ρε φιλε δε φταιω εγω που σου παιρνω το χωριο σορρυ κιολας!Νιωσε περηφανος εσυ!
 

DeletedUser29156

θελω να παιξω επι ισης ορης με το κελλυκ τωρα !!!!
περιμενω απο τη φυλη μου 1 φαναρι σε καθε χωριο μου και 10 αμυντικα .....

ξεκινηστε , 3500 αμυντικα τωρα ! τα απαιτω ! εχω να παιξω επι ισης ορης με τον κελλυκ ... επισης θελω 3 co players και ολα τα παρανομα σκριπτακια που δημιουργησαν το λογαριασμο αυτο 1!!!!

τωρα που το σκεφτομαι , ειναι κουραστικο να παιξω επι ισης ορης με τετοιο λογαριασμο !
χχαχαχαχα

αμα λεω εγω για νοημοσυνες , μετα το παιρνετε κατακαρδα.
και καλο μου παιδι ντεζο , εγω δεν εκαναν ανακατοσουρες, εγω φροντησα να σας πεταξουμε εσενα και ολα τα παρασητα σαν τη μυγα απο το .... (που λεει και μια παροιμια)
 

DeletedUser11555

Επειδη μιλαμε δεν γιναμε και κοληταρια,, Αλλα πρωταθλητη, μηπως εισαι παρασιτο για τους κυροβ? περιμενεις να κλεισεις κοσμο? ειναι 200 ατομα, θα τον κλεισουν 40,, τικ τοκ,, εισαι μεσα? Αν ναι λογικα θα ναι και ο πρωτος σου,, αντε καιρος ηταν.. Οταν καποιους αποκαλεις παρασιτα δεν σε κανει λιγοτερο μακακα,, παντα φιλικα,, θανος
 

DeletedUser

μαλιστα...κ20 φτασαμε και παλι τα ιδια και τα ιδια.<<πηρε αμυνες>> <<δεν πηρε αμυνες>> <<ειστε περισσοτεροι>> <<γιατι χτυπησατε εκει και οχι αλλου>> κλπ κλπ κλπ/
οι φυλετικες ειναι διπλωματια την καταλληλη ωρα και πολλη ενεργητικοτητα.μην ζηταει κανενας τον σεβασμο των συμπαικτων και αντιπαλων.πρεπει να τον κερδισει.το παιχνιδι αποβαλλει οτι αχρηστο υπαρχει.να εχετε υπομονη.
ποιος οι ποιοι θα κλεισουν τον κοσμο??δεν εχει σημασια.οσες ακαδημιες και να υπαρχουν σε μια φυλη ειναι σιγουρο οτι για διαφορετικους λογους δεν θα φτασουν ολοι στο τελος.στο κατω κατω ας αποφασισουν οι νικητες ποιοι θα τεραμτισουν.οι χαμενοι δεν θα ειναι εδω να το δουν...οπως αλλωστε γινεται παντα..
 

DeletedUser11555

μαλιστα...κ20 φτασαμε και παλι τα ιδια και τα ιδια.<<πηρε αμυνες>> <<δεν πηρε αμυνες>> <<ειστε περισσοτεροι>> <<γιατι χτυπησατε εκει και οχι αλλου>> κλπ κλπ κλπ/
οι φυλετικες ειναι διπλωματια την καταλληλη ωρα και πολλη ενεργητικοτητα.μην ζηταει κανενας τον σεβασμο των συμπαικτων και αντιπαλων.πρεπει να τον κερδισει.το παιχνιδι αποβαλλει οτι αχρηστο υπαρχει.να εχετε υπομονη.
ποιος οι ποιοι θα κλεισουν τον κοσμο??δεν εχει σημασια.οσες ακαδημιες και να υπαρχουν σε μια φυλη ειναι σιγουρο οτι για διαφορετικους λογους δεν θα φτασουν ολοι στο τελος.στο κατω κατω ας αποφασισουν οι νικητες ποιοι θα τεραμτισουν.οι χαμενοι δεν θα ειναι εδω να το δουν...οπως αλλωστε γινεται παντα..

Συμφωνω μαζι σου για τη διπλωματια και το ποσο ενεργος εισαι,, αλλα η αναμπουμπουλα με τοσες ακαδημιες θα γινει αργα η συντομα, θα δεις τον καθε χαμενο λογαριασμο να σου ζηταει να μπει στη τελικη 40αδα και εκει να δεις τι εχει να γινει,, σπασαν φυλες για κατι τετοια σε αλλους κοσμους,, απο παιχτες ανυρπακτους που φτασαν καπου και μετα πηγαν διακοπες,, νομιζοντας ομως πως εχουν καπαρωσει μια θεση για το τελος.. μακαρι να το αποφυγετε,αλλα ειστε πολλοι!
 

DeletedUser

καλα μην αγχωνεσαι τοσο ρε dezo για το πώς θα κλεισουμε τον κοσμο...τι αγχος ειναι αυτο;;;χαχαχαχα :grrr2:
να λεγα οτι τον εκλεινες εσυ παει στο καλο να αγχωθεις,για μας αγχωνεσαι?με συγκινει το ενδιαφερον σου αλλα οκ ειπαμε!

Σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου παντως...:doh:

Οσο για ανυπαρκτους παικτες που μιλας που φτασαν καπου κ πηγα διακοπες καπαρωνοντας μια θεση..ελεγα θα κρατηθω αλλα θα τη βαλω τη φωτο.....ΤΟ 90% THΣ SHHH... ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ:

2myam8i.png


Και οι μισοι εχουν περισσοτερους ποντους απο απωλειες...για να σταματησει δηλαδη το αστειο....γιατι πλεον καταντησε αηδια...μην τρελαθουμε κιολας...δεν συμφωνω με τον χαρακτηρισμο παρασιτα αλλα οτι παιξαν εις βαρος πολλων και της φυλης ειναι αναμφιβολο!

Παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε την κλαψα και ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...
 

DeletedUser11555

καλα μην αγχωνεσαι τοσο ρε dezo για το πώς θα κλεισουμε τον κοσμο...τι αγχος ειναι αυτο;;;χαχαχαχα :grrr2:
να λεγα οτι τον εκλεινες εσυ παει στο καλο να αγχωθεις,για μας αγχωνεσαι?με συγκινει το ενδιαφερον σου αλλα οκ ειπαμε!

Σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου παντως...:doh:

Οσο για ανυπαρκτους παικτες που μιλας που φτασαν καπου κ πηγα διακοπες καπαρωνοντας μια θεση..ελεγα θα κρατηθω αλλα θα τη βαλω τη φωτο.....ΤΟ 90% THΣ SHHH... ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ:

2myam8i.png


Και οι μισοι εχουν περισσοτερους ποντους απο απωλειες...για να σταματησει δηλαδη το αστειο....γιατι πλεον καταντησε αηδια...μην τρελαθουμε κιολας...δεν συμφωνω με τον χαρακτηρισμο παρασιτα αλλα οτι παιξαν εις βαρος πολλων και της φυλης ειναι αναμφιβολο!

Παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε την κλαψα και ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...

Ποια κλαψα ρε παλικαρι μου? Ειπα να μιλησω μαζι σου αλλα οχι σε μια κομπλεξικη συζητηση,, ελεος ρε παιδες, μια κουβεντα να μη τη γα.....τε δεν μπορειτε παντως, τεσπα, κλαιν μαιν



[mars]10 πόντους για ακραίο περιεχόμενο.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δεν ξερω πως σκεφτονται οι αλλοι παικτες αλλα εγω δεν τραβαω κανενα ζορι να γραψω καπου το ονομα μου.αν μου ζητηθει να μην ειμαι στην τελικη 40αδα θα το δεχθω.εγω ομως θα ξερω οτι εκλεισα τον κ20 και σιγουρα θα το ξερουν συμπαικτες και αντιπαλοι.αλλωστε τι σημασια εχει?εδω εχουν γινει τερατα για να κλεισουν κοσμοι---ποιος ξεχναει τον κ2 και τα οσα εγιναν εκει???----που εδω μοιαζει σαν νηπιαγωγειο...
 

DeletedUser20435

Το γεγονος πως εδω ειναι σαν νηπιαγωγειο οφειλεται πως στον κ2 παιζαμε αναρχοαυτονομα μαθαινωντας το παιχνιδι.μετα απο τοσους κοσμους πλεον οι φυλες με τα εμπειρα στελεχη που διαθετουν στις διοικησης τους εχουν ποδηγετησει την ελευθερη επιθετικη βουληση των παικτων και δρουν μεσω πλανων αποκλειστικα κι οχιμε ανταρτικο και γιουρουσια. επισης η διαρκεια του κοσμου ειναι τετοια πλεον που απο δω και περα θα φανουν οι αξιες το δεσιμο των παικτων κλπ.οπως ακριβως και στον κ2
πιστευω πως ακομα ουτε τα 2/5 της χρονικης διαρκειας δεν εχει καλυφθει με βαση τις προυποθεσεις νικης μιας φυλης.
αν και εδω πλεον οι ισορροπιες εχουν αλλαξει πολυ πιο νωρις κι αυτο ηταν καθαρα θεμα νοοτροπιας και διπλωματιας αρχικως
στον κ2 το θεμα του ηθικου ηταν αυτο που να βλεπουν δλδ απο μια στιγμη και μετα ολοι ολους με 100% ηταν αυτο που εκανε την διαφορα.
τωρα εαν επρεπε την 65 και οχι την 55 να χτυπηθει κλπ αυτα ειναι αλλου παπα ευαγγελια
:axe:
 

DeletedUser

στον κ2 αυτο που εκανε την διαφορα ηταν οτι <<συμμαχος>> που ηταν στην ακρουλα του χαρτη εβλεπε αλλον συμμαχο να πολεμαει και ολο <<εμπαινε>> απο στιγμη σε στιγμη στον πολεμο...μονο που δεν μπηκε ποτε.και τελικα αποδειχθηκε οτι ο αρχηγος τα ειχε βρει σε ολα με τον αλλο αρχηγο που ειχε σχεση με τα πυρηνικα..βλεπω οτι ειναι πολλοι απο αυτη την φυλη εδω.αρα εχω γνωμη για το αξιομαχο τους.
οσο για τον νικητη του κοσμου τον ξερουμε ηδη.τωρα ποιοι θα ειναι οι 40? μαλλον θα χωριστουμε μεταξυ μας να το παιξουμε στο ταβλι.
 

DeletedUser3040

το τι εγινε και τι δεν εγινε στον κ2 το ξερουν μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου.....στον κ20 δεν ειναι νηπιαγωγειο...τσιρκο ειναι!ο ορισμος της κλικας.χωρις γνωση απο οργανωση και συμπεριφορα προς τα μελη μαζευτηκαν μια παρεα 5 ατομα και καταφεραν να παιζει μια φυλη για παρτι τους.αυτο δεν ειναι φυλετικες....ειναι να ειχαμε να λεγαμε.αυτο οσον αφορα την shhh...επαιζα φυλετικες απο το 2008...και καταφεραν να τις συχαθω!!αυτος ο κοσμος εχει τελειωσει...και αν στεναχωρισω τον φιλο μου τον νικο...που το ξερει αλλα δεν τον περνει να το πει:)
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
καλημερα σε ολους.
μετα απο καιρο μπορεσα να ξαναγραψω εδω.και αυτο χαρη σε καποιον που ολοι εχετε μαθει να κατηγορειτε.

ειπα να μν γραψω αλλα απλα να διαβαζω...
αλλα δν αντεξα χουζουρακο..(δν ειναι ειρωνικο..αλλα φιλικο το υποκοριστικο)
ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ''ΚΛΙΚΑ''..
εχω ζητησει απο ολους σχεδον να μου την ονοματισουν ποια ειναι επιτελους αυτη η κλικα με ονοματα..αλλα κανεις δν μου την λεει..
εσυ που με ξερεις πιο καλα απτους αλλους μηπως μπορεις να μου την πεις και εσυ ποια εινια η κλικα που παιζει μια φυλη για τα μελη της να μαθω και εγω;
 

DeletedUser3040

καλημερα σε ολους.
μετα απο καιρο μπορεσα να ξαναγραψω εδω.και αυτο χαρη σε καποιον που ολοι εχετε μαθει να κατηγορειτε.

ειπα να μν γραψω αλλα απλα να διαβαζω...
αλλα δν αντεξα χουζουρακο..(δν ειναι ειρωνικο..αλλα φιλικο το υποκοριστικο)
ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ''ΚΛΙΚΑ''..
εχω ζητησει απο ολους σχεδον να μου την ονοματισουν ποια ειναι επιτελους αυτη η κλικα με ονοματα..αλλα κανεις δν μου την λεει..
εσυ που με ξερεις πιο καλα απτους αλλους μηπως μπορεις να μου την πεις και εσυ ποια εινια η κλικα που παιζει μια φυλη για τα μελη της να μαθω και εγω;

μπιλακο ξερεις πως σε σεβομαι παικτικα και εσενα και τον μπαμπη..αλλοστε τα δικα μας "χιλιομετρα" στο παιχνιδι δυσκολα θα το πιασουν..οποτε εχεις και την εμπειρια και την γνωση να δεις τι γινετε εκει μεσα.αν θες να στα αναλυσω πολυ ευχαριστως αλλα οχι εδω...το skype μου ειναι γνωστο...ενα θα πω και δημοσια οπως το εχω πει και στο κρυφο οταν επαιζα...και ειχες συμφωνηση αλλα δεν αλλαξε κατι....ποιοι περνουν τα χωρια των ανενεργων?ποιοι μαζευουν ολα τα βαρβαρα στο ριμ 56,46?ποιος εχει πανω απο 20 παλαντιν στα χωρια του?(ναι πανω απο 20!!!!που στον κ5 τρωγαμε 3000 σπαθακια ο καθενας και δευτερο παλαντιν δεν ειχαμε!!!)περνετε 852 επιτηρησεις την ημερα!!!δεν ξερετε σε ποιους ειναι οι αμυνες?η out δεν εχει την τελεια οργανωση...δεν εχει καν καλη οργανωση...εχει ομως την βασικη....σε σχεση με εσας που δεν εχετε καθολου εκανε την διαφορα!!!απλα και σταρατα!μπηκα στην διαδικασια να γραψω απλα γιατι ακομα εκει παιζουν "δικα μου" παιδια και αυτα που μαθενω ειναι για γελια και για κλαματα!!!εγω εχω τεραστια υπομονη και με αυτα μου μαθενω καποια στιγμη σκεφτηκα να γυρισω και να τα διαλησω ολα!!!αν δεν ησουν εσυ,ο μπαμπης,η γλυκα,ο νικος,ο γιωργος που σας θεωρω φιλους μου θα το ειχα κανει.... και σταματαω εδω...δεν προκετε να μπω σε αντιπαραθεση με κανεναν σας.τουλαχιστον δημοσια!καλα μπανια ευχομαι και σας ευχαριστω που με κανατε να συχαθω και να κωψω το παιχνιδι μετα απο 5 χρονια!
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ευτηχως που δν με λενε μαρια...

χουζουρακο οταν μπορεσω θα τα πουμε στο σκαιπ...

παντως ο κ20 δν εχει καμια σχεση με τους αλλους κοσμους,...να το ξερεις..

και κανενας δν γινετε παιχταρας σε κανεναν κοσμο αν δν παιζει η φυλη σαν φυλη..οποτε....
 

DeletedUser21908

βασιλη πολυ φορα πηρες...κατσε να γραψει και καποιος αλλος...


αραχνουλα...εχεις δικιο σε αυτα που ειπες...
και ιδιως σε αυτο...
Από την μία είμαστε παιχταράδες και από την άλλη με το που βρεθούμε στην άσχημη γεια σας...
...
απο αυτους ειχαμε αρκετους...καλοι παιχτες αλλα μικροψυχη.τι ν ατους κανω?
καλυτερα 10 που να παιζουνε για ολους(και δεν με ενδιαφερει αν κανου ρικλαιμ κλπ κλπ),παρα 2-3 παιχταραδες...
ανθρωπους θελουμε οχι μηχανες...


και να ξερεις οτι αυτοι που μενουν ειναι αυτοι που χαιρονται το παιχνιδι...και παιζουν οσο ξερουν...
 

DeletedUser29156

kitsos σημερα εδωσες ρεσιταλ και να ξερεις οτι εμεις αναγνωριζουμε οποιους προσπαθουν . Αν τωρα ησουν μελος της κλικας δε θα χρειαζοταν να κανεις ολα αυτα που εκανες σημερα και για τα οποια σου δινω συγχαρητηρια.
ως μελος της κλικας θα ειχες καμια 30ρια φαναρια , θα καθοσουν αναπαυτικα στο καναπε και θα γελουσες με εμας που θα τρωγαμε τα μουτρα μας.
πιστεψε με οσοι αγαπουν το παιχνιδι θα ακολουθουσαν το δικο σου δρομο.......
 

DeletedUser21908

κλικα δεν ξερω ποιους εννοεις(ο ζαχα ειπε να ονοματησετε)?αλλα ειμαι μελος σε αυτο που εγω, το ονομαζω παρεα,και εσυ οπως θελεις μπορεις να την πεις...καλως η κακος ειναι ενα ομαδικο παιχνιδι που σου δινει καποιες δυνατοτητες,αν μπορουσα να τις ειχα και εγω αυτες της δυνατοτητες,θα την εκμεταλευομουνα...(οπως το κανουν σχεδον ολοι)...
 
Κορυφή