Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34467

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΑΠΛΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ,,,
 

DeletedUser34497

Εσένα σαν σε καμμιά ακαδημια της Nos σε βρήκανε σε ποια ήσουνα?
 

DeletedUser34467

ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ,,ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΚΟΤΑ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΚΟΤΑ
 

DeletedUser34467

ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΓΝΩΡΙΣΑ ΓΙΑΝΤΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΕ,,,,ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΑΓΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΤΑΝΕ,,,,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΟΤΑ

10 πόντοι

1.β. Κεφαλαία (για πολλοστή φορά...)


By aigokairos

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34497

TO πουλι μου οταν νυχτωνει σαν το μπατμαν στις μοχανικες σου τρυπες διωχνει βασανα και λυπες,ρουφιανος δεν ειμαι και εφοσον δεν μες ξες δεν μπορεις να εχεις αποψη κοτα ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΚΑΙΠ


10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34343

Εχω να γελασω ετσι απο το 2008. χαχαχαχαχα φραγκοκοτες,τραχανοπλαγιες και λοιποι ολοι εξω απο το χορο ειστε γιατι σχολιαζετε??
 

DeletedUser16550

Αυτό το επίπεδο κουβέντας μας αξίζει γενικά ως λαό.κουτσομπολιά λάσπες ψεμματα ρουφιάνιες γιατί πως αλλιώς βέβαια θα νιώσουμε σημαντικοί όταν έχουμε ένα κάρο ψυχολογικά έτσι δεν είναι αλανια μου?

Το τι κάνει η κάθε φυλή είναι δικό της θέμα ειδικά όταν ότι κάνει το κάνει με σεβασμό και δεν ενοχλεί άλλες φυλές.
σεβασμός ε??καινούρια λέξη αυτή θα μου πείτε τώρα..Τέλος πάντων πάμε παραπέρα δεν είναι ώρα να μάθετε ότι παίζουμε ένα παιχνίδι πολεμικού χαρακτήρα στο οποίο υπάρχουν όλα? Και ρουφιάνοι και αδικιες και καλές στιγμές και κακές αλλά πάνω από όλα είναι ένα παιχνίδι. Και κάθε ένας που ερχετε ανώνυμα εδώ μέσα και γράφει και λέει διάφορα και νιώθει τόσο περήφανος που έκραξε κάποιους ανώνυμα πίσω από μια οθόνη φίλε Λυπάμαι είσαι του γιατρού αντε στην λιγότερη είσαι θύμα της νέας τάξης πραγμάτων γενικότερα. Όπως και να χει μην ξεχνάμε που και που τον σεβασμό και ότι παίζουμε για ψυχαγωγία και δεν κρίνεται η ζωή μας από το παιχνίδι.

Φιλικά moustakalis
K40 NOS
 

DeletedUser34497

Αλλος ένας πυξιδιαρης που θα πυξιδιαστεί στον κ40 ο κυριος μουστακαλης καλες πυξιδες εννοω επιτυχιες ευχομαι ασχετοι ολοι εδω

Α και κοψε τον Λιακοπουλο σε κάνει κακο
 

DeletedUser33703

Το τι κάνει η κάθε φυλή είναι δικό της θέμα αρκεί να μην ενοχλεί άλλες φυλές , δεν είδα ένα μέλος της NOS να βγει να διαψεύσει τις κατηγορίες που της έχουν προσάψει .

Τώρα αγαπητέ φίλε μουστακαλή θα συμφωνήσω μαζί σου στο ότι παίζουμε ένα πολεμικό παιχνίδι , στον πόλεμο επιτρέπονται όλα όπως είπες και ρουφιανιές και αδικίες , το παιχνίδι όμως το παίζεις πρώτα από όλα για την διασκέδαση και σπαταλάς πολύτιμο χρόνο από την ζωή σου για το συγκεκριμένο παιχνίδι , πολύ σωστά ανέφερες και την λέξη σεβασμός , αυτή η λέξη είναι πολύ σημαντική σε αυτό το παιχνίδι και όχι μόνο , μιλάμε για μια κλειστή κοινωνία-ομάδα που όλοι πάνω κάτω γνωριζόμαστε μεταξύ μας οπότε λίγο πολύ ξέρουμε ποιος παίζει έντιμα και ποιος παίζει άτιμα ή ποιος σέβεται τους συμμάχους του αλλά και ποιος όχι.

Ομολογώ πως περίμενα κάποιο από τα 2 μέλη της NOS που βγήκαν να μιλήσουν τον moustakalis και τον Λόρδος Nightelf να διαψεύσουν τις συκοφαντίες περί στακαρισμένου μετώπου απέναντι σε συμμαχική φυλή (γτ εγώ προσωπικά το έκρινα πολύ σοβαρό και δεν με χαροποίησε η απάντηση του Λόρδου πως η κάθε φυλή τις άμυνες της, τις κάνει ότι θέλει ) για αυτό και έτρεξα να μιλήσω με την ηγεσία της NOS και ποιο συγκεκριμένα με τον Mr.Fabulous όπου και τα διέψευσε οπότε όλα κομπλέ, συνεχίζουμε κανονικά

Τώρα όσο για τον Night King , έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι ανώνυμες πληροφορίες , όταν λοιπόν ο κύριος μας πει το όνομα του μπορεί να δώσουμε περαιτέρω σημασία .
 

DeletedUser34497

Κύριε αφρικανέ,αλλιως Anjela,blackan ή κοινός γνωστών έλα αδερφέ συγνώμη για τον κατάλληλο της ώρας νικος blanco εδώ , αρχιτρολλα μετριε και γενικά νουμπα δεν θέλουμε την αποψη σου γενικα ο κ40 ειναι άσχεος κόσμος ούτε καν μέτριος Νικόλας αρμυ ρε νουνια
 

DeletedUser16550

Φίλε blanco δεν θα μπορούσα να σου δώσω απάντηση εγώ σε αυτό καθώς δεν γνωρίζω θέματα που αφορούν την ηγεσία της φυλής.εγω τους συμμάχους τους βλέπω μπλε και έτσι λειτουργώ όπως και τα υπόλοιπα παιδιά γιαυτό και δεν έθιξα καθόλου το θέμα αυτό.

Οσον αφορά τον ανώνυμο φίλο μας εγω έγραψα ποιος είμαι έγραψα σε ποια φυλή παίζω δεν κρύβω κάτι.μπορείς να μου ρίξεις πυξίδα? Γράψε ποιος είσαι να ξέρω με ποιον έχω να κάνω και ελα ριξτην μου αν μπορεις
 

DeletedUser34497

Δεν χρειάζετε όποτε μπαίνεις σε κόσμο και βγαίνει απο το καβουκισε πυξιδιαζω
 

DeletedUser24813

Μουστακαλή, μην το ψάχνεις αγόρι μου!! Όπως είπε και ο φίλος μας ο Ζωοκλέφτης πρόκειται περι κότας και οι κότες κρύβονται στα κοτέτσια τους και κοκορίζουν και δεν βγαίνουν να τις δει ο κόσμος... Ακόμα και σε ένα ανώνυμο παιχνίδι παίζετε βρώμικα και κάνετε τους μάγκες.... Ε ρε ψυχολόγοι που σας χρειάζονται!!!
 

DeletedUser34497

Κυρ Da Vinci σας παρακαλώ δίδακσε μας, όσο για σενα Noname το ονομα μου ειναι πυξιδανgiver
 

DeletedUser16550

Hodor και ανώνυμε παλικαρια ειλικρινα ειναι η πρώτη φορά που γράφω στο φόρουμ αν θυμάμαι καλά.βλέπω πόσο καλά έκανα που δεν ασχολουμουν καθόλου όσα χρόνια παίζω.δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί η κουβέντα εδώ μιας και ξέφυγε το θέμα που κουβεντιαζοταν.οποίος θέλει να δώσει συνέχεια το όνομα του account μου το ξέρει ας έρθει να μου δείξει την αξία του στο παιχνίδι και οχι εδώ που έχει και κοινό και "ανεβαινουμε" επίπεδο για κάθε εξυπνάδα που λέμε
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
θ
Μουστακαλή, μην το ψάχνεις αγόρι μου!! Όπως είπε και ο φίλος μας ο Ζωοκλέφτης πρόκειται περι κότας και οι κότες κρύβονται στα κοτέτσια τους και κοκορίζουν και δεν βγαίνουν να τις δει ο κόσμος... Ακόμα και σε ένα ανώνυμο παιχνίδι παίζετε βρώμικα και κάνετε τους μάγκες.... Ε ρε ψυχολόγοι που σας χρειάζονται!!!
θα φας καλα εσυ κουραδοντολμα...!


10 Πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά.

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή