North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15970

Εμεις ειμαστε παιχτες 2ου ημιχρονου, δν πτοουμαστε καθολου. Το 1ο ημιχρονο ιναι απλα αναγνωριστικο οπως ειπες και συ, να δουμε πως παιζει και αναπτυσσεται η αντιπαλη ομαδα
 

DeletedUser34136

α και εχω ξεχασει να προβλεψω τον νικητη του πολεμου.η προβλεψη μου ειναι οτι θα τον κερδισει τον συγκεκριμενο πολεμο η loca
 

DeletedUser34142

κατι για πλανα απο τα λιντλ ακουστηκε,κατι οτι δεν κανουμε καλα πλανα κλπ κλπ γκοκου τι εγινε?-5?οσα χωρια πειρατε εσεις με ολα σας τα επιθετικα τα πειραμε εμεις με τα μισα και αν?δεν εισαι καλος με τα μαθηματικα μου φαινεται!την αλλη φορα που θα βγεις και θα ειρωνευτης καλο θαταν να περιμενεις μεχρι να τελειωσει η ημερα γτ εκτιθεσαι,η και αυτη τι φορα χτυπισαμε ανενεργους?καλο παιχνιδι κανατε αααααλλα καναμε καλυτερο (L)
 

DeletedUser2749

πλεον δεν υπαρχουν πλανα...βαρατε..κοπανατε οπου βρειτε...ο καλυτερος θα κερδιση...αλλα τρενο μεσα στην νυχτα ρε φιλε??? απο λογαριασμο επιτήρηση? ε κατσε καλα ρε...ξερεις που βαρας? αφου ξερεις οτι τα εφαγες τα μουτρα σου....σου δειχνω αδειο χωριο και ψαρωνεις σαν καρχαριας...που πας ρε νταλαρα????
 

DeletedUser34136

νταξει και ο αλλος μου εστειλε 14 νουκ και 9 αριστοκρατες στο ιδιο χωριο και τα πηρε ολα στο χερι.αυτος που ανεφερες εσυ δεν ειχε και πολλες απωλειες.αυτος που ανεφερα εγω ειχε?ποιανου η κινηση ηταν τραγικοτερη?
 

DeletedUser33970

Ειπα να γινω λιγο εριστικος, αλλα θα περιοριστω στο να σχολιασω και να πεταξω στατς.

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: -NES-

Timeframe: 10/01/2016 00:00:00προς18/01/2016 06:04:21

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 50
Διαφορά: 16

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 569,014
Πλευρά 2: 444,583
Διαφορά: 124,431

chart




Μυριζει μονοπλευρος πολεμος. Ειχα προβλεψει στρατολογησεις μεχρι 1 Μαρτιου, μεσα επεσα οπως φαινεται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αυτή είναι δική μου πρόβλεψη.

Να κάνεις δική σου εσύ!!!!! :grrr2::grrr2::grrr2:
 

DeletedUser

Ειπα να γινω λιγο εριστικος, αλλα θα περιοριστω στο να σχολιασω και να πεταξω στατς.

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: -NES-

Timeframe: 10/01/2016 00:00:00προς18/01/2016 06:04:21

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 50
Διαφορά: 16

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 569,014
Πλευρά 2: 444,583
Διαφορά: 124,431

chart




Μυριζει μονοπλευρος πολεμος. Ειχα προβλεψει στρατολογησεις μεχρι 1 Μαρτιου, μεσα επεσα οπως φαινεται.


Ρε πάτε καλά; Το 66-50 είναι μονόπλευρος πόλεμος; Ειδικά αν σκεφτείς ότι η δνδ προηγείται ένα πλάνο. Αν θέλετε να κάνετε προπαγάνδα, τουλάχιστον κάντε την σωστά. Εδώ οι άλλοι (δνδ) κάνουν ολόκληρο πλάνο (μετά το αναγνωριστικό τους), παίρνουν μόνο 5 χωριά και χαίρονται.. Από κει καταλαβαίνεις νομίζω αρκετά..
 

DeletedUser34142

Ρε πάτε καλά; Το 66-50 είναι μονόπλευρος πόλεμος; Ειδικά αν σκεφτείς ότι η δνδ προηγείται ένα πλάνο. Αν θέλετε να κάνετε προπαγάνδα, τουλάχιστον κάντε την σωστά. Εδώ οι άλλοι (δνδ) κάνουν ολόκληρο πλάνο (μετά το αναγνωριστικό τους), παίρνουν μόνο 5 χωριά και χαίρονται.. Από κει καταλαβαίνεις νομίζω αρκετά..

καλα εσυ πρεπει νασαι απο τους καλους νουμπ που εχουν οι νες,χαχαχαχα τι λες βρε νουμπα?συγκρινεις το ενα πλανο με το αλλο?συγκρινεις το πλανο που κανατε με οτι επιθετικο ειχατε και εμεις με οτι μας ειχε απο μεινει απο το πρωτο (ουτε τα μισα επιθετικα) και σας πειραμε οσα μας πειρατε εσεις με ολα?ρε πατε καλα ρε?βγαινατε και το πενευοσασταν στην αρχη αλλα οταν πηγε στο -5 μετα το κοντερ με ουτε τα μισα επιθετικα δεν ακουστικε κανενας σας,για πες ποιος εισαι απο εκει απο νες εσυ να δουμε τι ρολο βαρας,πες μας το ονοματακι σου να σε δουμε (L)
 

DeletedUser

οταν πηγε στο -5 μετα το κοντερ
Χαχαχαχαχα κλαίω, λέει "πήγε στο -5" και χαίρεται χαχαχαχαχαχ:noob:


Και για να μην λέμε ότι θέλουμε, το πρώτο πλάνο σας ήταν στις 12/01 και το δεύτερο στις 17/01. Σε 5 μέρες βγαίνει πάνω από 2/3 επιθετικό και χωρίς σημαία.


Και το πλάνο μας που αναφέρεις "με ότι επιθετικό είχαμε" ήταν το πρώτο και ήταν φυσικό να μην έχει τεράστια επιτυχία, αφού ήταν αναγνωριστικό. Αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά. Γατάκι.
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχα κλαίω, λέει "πήγε στο -5" και χαίρεται χαχαχαχαχαχ:noob:


Και για να μην λέμε ότι θέλουμε, το πρώτο πλάνο σας ήταν στις 12/01 και το δεύτερο στις 17/01. Σε 5 μέρες βγαίνει πάνω από 2/3 επιθετικό και χωρίς σημαία.


Και το πλάνο μας που αναφέρεις "με ότι επιθετικό είχαμε" ήταν το πρώτο και ήταν φυσικό να μην έχει τεράστια επιτυχία, αφού ήταν αναγνωριστικό. Αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά. Γατάκι.

δευτερο πλανο αν δν παρουμε 48 και ο μπαρακουντα δν πατησει διαγραφη να μη με φωναζουν βασιλη λεβεντη των φυλετικων :D
 

DeletedUser34142

το -5 χωρια που λες μικρε,τοσα πειρατε εσεις με το κανονικο σασ πλανο και τα 4 ηταν απο ατομο που δεν εανεφερε καν οτι δεχεται τρενα,και ηταν αναγνωριστικο λες ε?με την ιδια λογικη και το δικο μας πρωτο αναγνωριστικο ηταν και πειραμε 16,κανω λαθος?

2φαουλ νουμπ,το επιθετικο με σημαια κλπ βγαινει σε 6 μερες,ωραια?τα επιθετικα να για να πανε θελουν καπου στις 2 μερες,τι εννοω?οτι το χρονικο διαστημα για να γεμισουμε ηταν 3 μερες με την λογικη σου,αρα 2000 τσεκ,και καπου στα 700 λσ,ειδες κανα τετοιο επιθετικο?αρα βαρεσαμε με αυτα που μας ειχανε μεινει η οχι?νουμπα,θες να μου την πεις κιολας

γατακι λεει ο νουμπ....θεεε μου...αυτο σου λεω και εγω και το δικο μας αναγνωριστικο ηταν αλλα πειραμε 16 :hmmm: τι εγινε εκει? χαχαχαχα αστο φιλε,την αλλη φορα.
 

DeletedUser

το -5 χωρια που λες μικρε,τοσα πειρατε εσεις με το κανονικο σασ πλανο και τα 4 ηταν απο ατομο που δεν εανεφερε καν οτι δεχεται τρενα
απ ότι φαίνεται, εκτός από γατάκι είσαι και ψεύτης.. 5 πήραμε μόνο από coca και πήραμε και άλλα 2, 1 από σένα και ένα άλλο. αλλά θα μου πεις αυτό που έχασες εσύ μπορεί να θες να το διαγράψεις απ την μνήμη σου, σε καταλαβαίνω :rolf:

ναι 5 πηραμε, δεν σου πηραμε χωριο, υπερπαικτηηη

[spoil]Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: -NES-

Timeframe: 15/01/2016 07:00:00προς15/01/2016 23:59:59

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 12
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 47,040
Πλευρά 2: 114,721
Διαφορά: 67,681

chart

[/spoil]

ατομο που δεν εανεφερε καν οτι δεχεται τρενα
εαν έχετε θέμα με τους παίκτες σας δεν είναι δικό μας πρόβλημα. να το λύσετε γιατί ο κάθε παίκτης ξεχωριστά αντιπροσωπεύει την φυλή στην οποία είναι, πόσο μάλλον την δική σας που είναι και premade.


με την ιδια λογικη και το δικο μας πρωτο αναγνωριστικο ηταν και πειραμε 16,κανω λαθος?
και τι με νοιάζει ρε φίλε τι κάνετε εσείς με τα αναγνωριστικά σας πλάνα? εμείς με το πρώτο πλάνο κατά κύριο λόγο αναγνωρίζουμε (τον τρόπο που αμύνεστε κτλ.)


τα επιθετικα να για να πανε θελουν καπου στις 2 μερες
καλά ναι, κάποια θέλουν και 14 χρόνια :doh:


3 μερες με την λογικη σου,αρα 2000 τσεκ,και καπου στα 700 λσ
με τα μαθηματικά πρέπει να έχεις ένα μικρό θεματάκι, εεε? δεν σε κρίνω, απλώς το επισημαίνω.. σε 6 μέρες γίνονται περίπου 3κ λσ (όπως λες κι εσύ παραπάνω), σε 3 μέρες = ? :grrr:
 

DeletedUser

με τα μαθηματικά πρέπει να έχεις ένα μικρό θεματάκι, εεε? δεν σε κρίνω, απλώς το επισημαίνω.. σε 6 μέρες γίνονται περίπου 3κ λσ (όπως λες κι εσύ παραπάνω), σε 3 μέρες = ? :grrr:


ΟΟΟΟΟΟοοοοοοΟΟΟwned




Συνηθως το αναγνωριστικο δν παει χειροτερα απο τα επομενο? Και αν μου πεις για ποσοτητα νουκ, ε στο πρωτο σπασατε της παναγιας τα ματια... οι αμυνες θελοτυν παραπανω καιρο να βγουν
Απλα εμεις παιξαμε καλυτερα απο πριν, λιγη σημασια εχουν βεβαια αυτα
ο νικητης εχει κριθει ηδη
(τα μυαλα πουρε)
 

DeletedUser34142

χαχαχαχα μου πειρατε ενα χωριο,ποσες νουκ μου ριξατε θυμασαι?ποσους αριστους?εσυ ομως δεν μας λες το ονομα σου,τι φοβασαι πασα μου?

γκογκου γτ εχει σκασει το 2ο δικο σας και λες οτι το πρωτο ειναι χειροτερο απο τα αλλα?
 

DeletedUser

χαχαχαχα μου πειρατε ενα χωριο,ποσες νουκ μου ριξατε θυμασαι?ποσους αριστους?εσυ ομως δεν μας λες το ονομα σου,τι φοβασαι πασα μου?

ουτε εγω τον ξερω , μη το περνεις προσωπικα



γκογκου γτ εχει σκασει το 2ο δικο σας και λες οτι το πρωτο ειναι χειροτερο απο τα αλλα?


Σαν να τα χουμε παρει ηδη τα 48 χωρια
 

DeletedUser2749

στα 27 τρενα στον ιδιο παιχτη..ποσα χωρια πηρατε? για πεστε μας και εμας να ξερουμε...γιατι μπορει να καναμε και λαθος...ευχαριστω τον ''ειμαι και εγω εδω και ξινω τα τετοια μου'' που μου αφιερώνει τα χωρια του...νομιζωτας οτι εμενα με εστειλε πυξιδα...γατακι...εμενα σαν γιαννη Radix πυξιδα μονο ενας με εστειλε...ισως να μην παιζει πλεον...στον κοσμο 2...κανεις αλλος σε κανεναν αλλον σερβερ...οποτε οτι και να ονομαζεις τα χωριουδακια σου απλα μου προκαλει γελιο...

παμε λοιπον φαση 2...
 
Κορυφή