Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27685

Στον κ24 εσεις κλεισατε μαζι μου οχι εγω.
Στοκ29 διδαξα φυλετικες τελικα αλλα εδω τρικ δεν ειναι το ιδιο ειπες ειναι 1 προς 1 χαχαχαχα κλαιω

στον κ24 αγγελικουλα ,κλεισαμε με τον τεο ! που φροντισες στον κ29 να του ξεπληρωσεις που χαρης αυτον εκλεισες κοσμο ! ασε μας κουκλιτσα μου ....ας ειναι καλα ο τεο και παρης ...
 

DeletedUser24216

καλα τα λες χουντινι, αλλα τελικα ποιους στρατολογησαμε απο ηττημενες φυλες?
 

DeletedUser

Στον κ24 εσεις κλεισατε μαζι μου οχι εγω.
Στοκ29 διδαξα φυλετικες τελικα αλλα εδω τρικ δεν ειναι το ιδιο ειπες ειναι 1 προς 1 χαχαχαχα κλαιω

1 προς 1 μονο αν βγουν οι καινουργιοι. Αλλιως παλι θα παιζεις με αριθμητικο πλεονεκτημα.

Αγκαλιτσες διδαξες, οχι μαχες.... σε εμενα μιλας, μην ξεχνιεσαι! Ειχα σαν λογαριασμος περισσοτερες απωλειες απο ολη την φυλη σου!
Ρωτα και το τασκι που θυματε σιγουρα και ειχε σκασει στα γελια!
 

DeletedUser

ηταν αστεια χαχαχαχαχαχ ρ φιλε αληθεια ξερεις τι ειχα στειλει που λες οτι ηταν αστεια κλειστο στομα σου αγορι μ πριν την Σ.Ε εστειλα οταν σας βαραγαν οι αδελφικη φυλη της ΜΠΑΝΤ σκεψου απο τοτε σας εστελνα κ εγω κ ο τοτε τσιος ( κ το αν σεβομαι τον νικο ασε να το ξερω καλα οτι μ ζητησαι κ μπορουσα τον βοηθησα κ ξενυχτη εκανα για αν βοηθησω με αμυνες οπως κ αυτος με στηριξε οταν χρειαζομουνα γτ ειμουν μεσα στον πυρηνα τον ΜΠΑΝΤ )

...εσυ ξερεις τι ειχα στειλει εγω σαν φυλη?... εστειλες 250 αμυντικα?...γτ εγω επιθετικα και αμυντικα τοσα περιπου εστειλα σαν φυλη μικρουλη... και δεν λογαριαζω ποσα μεμονωμενα παιχτες οπως αναφερεις εσυ... οποτε ναι ηταν αστεια.... αλλα και παλι σου ειπα δεν μου καιγεται καρφακι...αλλα να αθετεις συμφωνια που καναμε κι ενω σε εχω βοηθησει τοσο εισαι επιεικως για τα πανηγυρια σαν ατομο και σαν φυλη(και μιλαω για Λιανα και Σωτηρη που μιλησαμε)...λυπαμαι... μιλα με Νικο λοιπον να μαθεις αν δεν πιστευεις εμενα... γτ μπορει να ειμαι πολλα αλλα ψευτης δεν ειμαι... και συνεχιζεις και μιλας και μαλιστα για αλληλοβοηθεια παιχτης τον παιχτη...

...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Με λιγα λογια τα παιδια απο πανω παραδεχονται οτι ενω αλλα συμφωνηθηκαν, εν τελει στρατολογησατε παικτες για να ειστε πιο ισχυροι απεναντι μας.

οκ, ενταξει ειμαι μ αυτο, δεν πατησα εγω συμφωνιες συμβασεων, ολα καλα.
 

DeletedUser27685

καλα τα λες χουντινι, αλλα τελικα ποιους στρατολογησαμε απο ηττημενες φυλες?

σε περισευουν αριστα να νομπλαρεις 2000 χωρια ? ή σας πειραξε τοσο που θα παιξουμε 50/50 και οχι το 30/70 που εσεις επιδιωκατε ?


μπορει να διαλυθηκε η σολ ,αλλα υπηρχαν κ ατομα που ηθελαν να παιξουν ,επειδη εσεις τοσο καιρο εισασταν θεατες κατω απο το ριμ και μονο ο alexzip καιγοταν ,δεν σημαινει οτι εχουμε τοσα αριστα για να νομπλαρουμε 2000 χωρια !
 

DeletedUser

ο μονος σοβαρος απο αυτην εκει τη φαρα ..ειναι ο νικολας και κανεις αλλος ...οι υπολοιποι ουτε το σαλιο μου δν αξιζουν !

... και ο μονος σοβαρος εκραξε τη Λιανα το πρωι σκαιπ και εχει ακριβως την ιδια γνωμη: οτι αλλα συμφωνησαμε και με το που βρηκε ευκαιρια η Λιανα να παρει ογκο ισως και κοσμο το εκανε αδιαφορωντας τι εχουμε πει... αφου μιλατε με Νικο αν σας βασταει μιληστε μαζι του να δειτε αν θα σας πει κατι διαφορετικο... αλλα μετα να εχετε και τα αντερα να ερθετε εδω και να πειτε τι σας ειπε ο σοβαρος και σεβαστος αυτος ανθρωπος που πλεον ειναι καλος μου φιλος...
 

DeletedUser24216

θα σου πω κατι εντελως μυστικα.
η σολ διαλυθηκε πριν 3 μερες.

μεχρι πριν απο 3 μερες, η μονη μου εννοια σαν ενα απ τα ιδρυτικα μελη της Ντουμ, και σαν παικτης ηταν να φαμε την μπαντ και ανεξαρτητα με το πως θα τελειωσει ο Κ30, να εχει πεταχτει στα σκουπιδια η Σολ.

κοινως, με αλλα λογια, δε διναμε δεκαρα για την Σουσου μεχρι πριν 3 μερες.

σορρυ κιολας ε.
 

DeletedUser

...εσυ ξερεις τι ειχα στειλει εγω σαν φυλη?... εστειλες 250 αμυντικα?...γτ εγω επιθετικα και αμυντικα τοσα περιπου εστειλα σαν φυλη μικρουλη... και δεν λογαριαζω ποσα μεμονωμενα παιχτες οπως αναφερεις εσυ... οποτε ναι ηταν αστεια.... αλλα και παλι σου ειπα δεν μου καιγεται καρφακι...αλλα να αθετεις συμφωνια που καναμε κι ενω σε εχω βοηθησει τοσο εισαι επιεικως για τα πανηγυρια σαν ατομο και σαν φυλη(και μιλαω για Λιανα και Σωτηρη που μιλησαμε)...λυπαμαι... μιλα με Νικο λοιπον να μαθεις αν δεν πιστευεις εμενα... γτ μπορει να ειμαι πολλα αλλα ψευτης δεν ειμαι... και συνεχιζεις και μιλας και μαλιστα για αλληλοβοηθεια παιχτης τον παιχτη...

...

εγω εχω μαθει στην ζωη μ οτι ο καθενας βοηθαει τον αλλον με οτι εχει αμα δεν σου αρεσε εστω αυτη η βοηθεια που σου προσφεραμε γτ δν μας τα εστελνες πισω ρ αδελφε
 

DeletedUser

σε περισευουν αριστα να νομπλαρεις 2000 χωρια ? ή σας πειραξε τοσο που θα παιξουμε 50/50 και οχι το 30/70 που εσεις επιδιωκατε ?


μπορει να διαλυθηκε η σολ ,αλλα υπηρχαν κ ατομα που ηθελαν να παιξουν ,επειδη εσεις τοσο καιρο εισασταν θεατες κατω απο το ριμ και μονο ο alexzip καιγοταν ,δεν σημαινει οτι εχουμε τοσα αριστα για να νομπλαρουμε 2000 χωρια !

...αυτο το προβλημα κωμικε τυπε να ερχοταν η ηγεσια σου να μας το ελεγε και να βλεπαμε τι θα καναμε... μας πειραξε οτι η ηγεσια σας αθετησε τη συμφωνια και τωρα που στρατολογουσε κρυβοταν απο το σκαιπ ... οκ? ... εγινε κατανοητο? ...φανταζομαι τη Σολ μονοι οι ΣΟΥΣΟΥ την καθαρισατε ε?... ουτε με Σενιορ, ουτε ΒΙΠ, ουτε ΤΡ και θελετε να τους παρετε ολους πλην αυτων που εχετε προσωπικα μαζι τους ε? ... το οτι δεν εχεις τοσα αριστα επειδη το ξαναλες ειναι προβλημα σου και δεν σημαινει οτι αθετεις οτι ειπαμε και κανεις ο,τι σου κατεβει...γκε γκε?...
 

DeletedUser27685

θα σου πω κατι εντελως μυστικα.
η σολ διαλυθηκε πριν 3 μερες.

μεχρι πριν απο 3 μερες, η μονη μου εννοια σαν ενα απ τα ιδρυτικα μελη της Ντουμ, και σαν παικτης ηταν να φαμε την μπαντ και ανεξαρτητα με το πως θα τελειωσει ο Κ30, να εχει πεταχτει στα σκουπιδια η Σολ.

κοινως, με αλλα λογια, δε διναμε δεκαρα για την Σουσου μεχρι πριν 3 μερες.

σορρυ κιολας ε.

γτ σε επερνε να δωσεις δεκαρα ? θεατης εισουν και θα εισαι του κ30 ! να ομως που τωρα κλαψουριζεις ....1 ατομο απο TR δεν βγηκε ρε παιδια να μιλησει ,ουτε 1ας για δειγμα ...παντα τα 2 πρωτοπαλικαρα απο DOOM παιρνουν λογο ,προτοφανες !
 

DeletedUser27685

...αυτο το προβλημα κωμικε τυπε να ερχοταν η ηγεσια σου να μας το ελεγε και να βλεπαμε τι θα καναμε... μας πειραξε οτι η ηγεσια σας αθετησε τη συμφωνια και τωρα που στρατολογουσε κρυβοταν απο το σκαιπ ... οκ? ... εγινε κατανοητο? ...φανταζομαι τη Σολ μονοι οι ΣΟΥΣΟΥ την καθαρισατε ε?... ουτε με Σενιορ, ουτε ΒΙΠ, ουτε ΤΡ και θελετε να τους παρετε ολους πλην αυτων που εχετε προσωπικα μαζι τους ε? ... το οτι δεν εχεις τοσα αριστα επειδη το ξαναλες ειναι προβλημα σου και δεν σημαινει οτι αθετεις οτι ειπαμε και κανεις ο,τι σου κατεβει...γκε γκε?...

ρε φιλε σοβαρα τα πιστευεις αυτα που λες ? 1ον δεν ειπα οτι την καθαρισαμε μονοι μας ,αλλα βαση στατιστικων αμα το δεις και βαση πορειας πανω στον χαρτη θα δεις τ ακριβως παιχτηκε ...οταν ξεκινησαμε ειμασταν φυλη με 1 μιριο σε 1 γωνια κατω δεξια της κ54 και ηταν μια TR η οποια κατειχε 1 ηπειρο και αμα δεις τν πορεια της ειναι απλα για γελια σε συγκριση με τν πορεια της ΣΟΥΣΟΥ...σενιορ πως βοηθησε εφοσον ειχαν Σ.Ε πριν λιγο καιρο με ΣΟΛ ,εσυ ο ιδιος τα ελεγες αν θυμασαι ...εχεις αρχισει να παραλυρεις πανε σε γιατρο ...
 

DeletedUser24216

γτ σε επερνε να δωσεις δεκαρα ? θεατης εισουν και θα εισαι του κ30 ! να ομως που τωρα κλαψουριζεις ....1 ατομο απο TR δεν βγηκε ρε παιδια να μιλησει ,ουτε 1ας για δειγμα ...παντα τα 2 πρωτοπαλικαρα απο DOOM παιρνουν λογο ,προτοφανες !

Για θεατης δεν τα εχω παει κι ασχημα ε?
ρωτα τον Δον Κυρ να σου πει εντυπωσεις και ρωτα και τον Ντα Βιντσι τι εγινε, οταν περασε 2 φορες βολτα απ την Κ55.
 

DeletedUser

γτ σε επερνε να δωσεις δεκαρα ? θεατης εισουν και θα εισαι του κ30 ! να ομως που τωρα κλαψουριζεις ....1 ατομο απο TR δεν βγηκε ρε παιδια να μιλησει ,ουτε 1ας για δειγμα ...παντα τα 2 πρωτοπαλικαρα απο DOOM παιρνουν λογο ,προτοφανες !

Ειναι επειδη παιζουν πολυ -καιγοντε για την ακριβεια- και εχουν χρονο....χαχαχαχαχαχα....
Μαλλον θα εχουν συγχιστει γιατι σκεφτοντε οτι μπορει να χρειαστει να παιξουν και λιγο και δεν τους αρεσει.... Η Tr τι να πει? Τα παληκαρια παιζουν και φαινετε....
 

DeletedUser

γτ σε επερνε να δωσεις δεκαρα ? θεατης εισουν και θα εισαι του κ30 ! να ομως που τωρα κλαψουριζεις ....1 ατομο απο TR δεν βγηκε ρε παιδια να μιλησει ,ουτε 1ας για δειγμα ...παντα τα 2 πρωτοπαλικαρα απο DOOM παιρνουν λογο ,προτοφανες !

... ο Τοπακος σε ποια φυλη παιζει ρε τυφλε?...πες μου για να ξερω...γτ μπορει να ειμαι θεατης αλλα τουλαχιστον ξερω τι γινεται γυω μου...εσενα σε κοβω για παιχτη χειροτερο απο θεατη...
 

DeletedUser27685

Χαχαχα κουκλιτα μου τι λες?Αν δεν ήμουν εκει παλι πυξιδες θα τρωγανε οπως εφαγαν 2 πυξιδες στους 2 επομενους κοσμους

μακρια απο κατι ατομα σαν και εσενα ....διδαξες στον κ29 οντως τ θα πει φυλετικες αγκαλιτσες !
 

DeletedUser33300

... ο Τοπακος σε ποια φυλη παιζει ρε τυφλε?...πες μου για να ξερω...γτ μπορει να ειμαι θεατης αλλα τουλαχιστον ξερω τι γινεται γυω μου...εσενα σε κοβω για παιχτη χειροτερο απο θεατη...

Oι άλλοι βαριούνται να κάνουν ακκ και γράφω και γι αυτούς. Οι επιλογές της απάντησης είναι ομαδικές.

Με αγάπη, οι κλικαδώροι της ~TR~
 

DeletedUser

Ειναι επειδη παιζουν πολυ -καιγοντε για την ακριβεια- και εχουν χρονο....χαχαχαχαχαχα....
Μαλλον θα εχουν συγχιστει γιατι σκεφτοντε οτι μπορει να χρειαστει να παιξουν και λιγο και δεν τους αρεσει.... Η Tr τι να πει? Τα παληκαρια παιζουν και φαινετε....

...εσυ φορα τα ιδια γυαλια με τον Τσιο γτ ουτε εσυ ειδες οτι ο Τοπακος ειπε οτι Λιανα και Σωτηρης κρυβονταν κι απο κεινους στο σκαιπ...αντε πες τωρα καμια εξυπναδα να ξεχασουμε τη γκαφα σου...
 

DeletedUser24216

Ειναι επειδη παιζουν πολυ -καιγοντε για την ακριβεια- και εχουν χρονο....χαχαχαχαχαχα....
Μαλλον θα εχουν συγχιστει γιατι σκεφτοντε οτι μπορει να χρειαστει να παιξουν και λιγο και δεν τους αρεσει.... Η Tr τι να πει? Τα παληκαρια παιζουν και φαινετε....



Αντε, ευκολα χωρια ειναι τα δικα μας.
ξεκινηστε.
 

DeletedUser

...εσυ φορα τα ιδια γυαλια με τον Τσιο γτ ουτε εσυ ειδες οτι ο Τοπακος ειπε οτι Λιανα και Σωτηρης κρυβονταν κι απο κεινους στο σκαιπ...αντε πες τωρα καμια εξυπναδα να ξεχασουμε τη γκαφα σου...

Πονας πολυ ε???? Εχει και αλλο..... φροντισε να συνηθισεις!


Αντε, ευκολα χωρια ειναι τα δικα μας.
ξεκινηστε.

Αυτογνωσια λεγεται αυτο!
 
Κορυφή