Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

........
απλα εκμεταλευονται μια ευκαιρια η οποια θα τους δωσει το πλεονεκτημα στην τελικη αναμετρηση...

Μπορει πολυ απλα να προσπαθησαν να ισοροπησουν ενα χαρτη που ο μισος εχει ηδη ''αγκαλιτσες''..... Σε διαφορετικη περιπτωση θα επαιζαν με μια ηπειρο εναντιων 3! Καποιοι μαλλον χαλαστηκαν που δεν εγινε ετσι χωρις να σημαινει πως οι μεταγραφες θα παιξουν οπωσδηποτε. Ακομα και στο ποδοσφαιρο καποιοι ερχοντε ως μεσιες και αποδεικνυοντε παλτα. Απομενει να δουμε ολοι την εξελιξη του κοσμου

- - - Eνημερώθηκε - - -

...ειχαμε τους σαπιους Σολ και τωρα μας βγηκατε σαπιοι εσεις για να παρετε κοσμο...οκ...

Ο ενας χαλασμενος...... :p
 

DeletedUser

45, 55 kai44 εφοσον δεν στρατολογουνταν..... τα λιγα μαθηματικα που ξερω τις βγαζουν 3 αλλα μπορει και να κανω λαθος!!

Υ.Γ. Μην μου πεις οτι χαλαστηκες και εσυ γιατι θα χαλαστω και εγω μετα..... xaxaxaxa.
 

DeletedUser

Μπορει πολυ απλα να προσπαθησαν να ισοροπησουν ενα χαρτη που ο μισος εχει ηδη ''αγκαλιτσες''..... Σε διαφορετικη περιπτωση θα επαιζαν με μια ηπειρο εναντιων 3! Καποιοι μαλλον χαλαστηκαν που δεν εγινε ετσι χωρις να σημαινει πως οι μεταγραφες θα παιξουν οπωσδηποτε. Ακομα και στο ποδοσφαιρο καποιοι ερχοντε ως μεσιες και αποδεικνυοντε παλτα. Απομενει να δουμε ολοι την εξελιξη του κοσμου

- - - Eνημερώθηκε - - -



Ο ενας χαλασμενος...... :p

...ρε την παλευετε ολες εδω? ... καναμε μια Σ.Ε-συνθηκη με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ για Σολ...οποιοι δεν ξερουν ας μην μιλανε... αν αλλαξαν τα πραγματα επρεπε οι ΣΟΥΣΟΥ να κανονισουν να μιλησουμε οσοι συμμετειχαμε σε αυτην, να συναποφασισουσμε και οχι να κρυβονται κι ενω κρυβονται να στρατολογουν αβερτα για να πουν μετα τωρα εγινε!...και η ΤΡ μπορουσαν να στρατολογησουν ενα σωρο μεγαλους λογ Σολ αλλα δεν το εκαναν σεβομενοι οσα εχουμε πει... οποτε αφηστε τις εξυπναδες "αλα Σολ" και τα παιξτε κτλ ...

...η στρατολογηση οταν μια φυλη διαλυθει ειναι θεμα αποψης...η τηρηση μιας συμφωνιας οχι!...μην τα μπερδευετε...

Υ.Γ: ...αυτους που επαιαζαν Σολ και 1" μετα που πηγαν ΣΟΥΣΟΥ βαρανε παιχτες που επαιαζαν τοσο καιρο μαζι τους θεωρω απλα γελοιους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...ρε την παλευετε ολες εδω? ...

H αληθεια ειναι πως οχι. Ειμαστε ''ολες'' -γνησιες και ημιτασιον- απαλευτες. Ειδικα εμεις οι ημιτασιον εχουμε θεματα να επιλυσουμε στον ψυχικο μας κοσμο.

Νομιζα πως εισαι doom αλλα μεγαλο πονο διακρινω στα λεγομενα σου για την TR. Δυο τα ενδεχομενα. Ή φροντιζεις να μην σε αρχισουν στις σφαλιαρες τωρα που τελειωσαν με την sol ή εχεις αλλο λογο να εμφανιζεσαι βασιλικοτερος του βασιλεα. Σε καθε περιπτωση νομιζω (και χωρις να γνωριζω αφου απλος παρατηρητης ειμαι στον κοσμο αυτο) πως η TR μπορει να εκφρασει και μονη της αυτα που πιστευει!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εγω να χαλαστω χοχο επιτηρηση θα δωσω στον Τασκι ,σε χαλασε?

Δωστου. Θα πω στην Τζενη να μην δειξει ελεος.... :p
 

DeletedUser

H αληθεια ειναι πως οχι. Ειμαστε ''ολες'' -γνησιες και ημιτασιον- απαλευτες. Ειδικα εμεις οι ημιτασιον εχουμε θεματα να επιλυσουμε στον ψυχικο μας κοσμο.

Νομιζα πως εισαι doom αλλα μεγαλο πονο διακρινω στα λεγομενα σου για την TR. Δυο τα ενδεχομενα. Ή φροντιζεις να μην σε αρχισουν στις σφαλιαρες τωρα που τελειωσαν με την sol ή εχεις αλλο λογο να εμφανιζεσαι βασιλικοτερος του βασιλεα. Σε καθε περιπτωση νομιζω (και χωρις να γνωριζω αφου απλος παρατηρητης ειμαι στον κοσμο αυτο) πως η TR μπορει να εκφρασει και μονη της αυτα που πιστευει!

- - - Eνημερώθηκε - - -



Δωστου. Θα πω στην Τζενη να μην δειξει ελεος.... :p

...χαιρομαι που μενεις σε οτι για καποιο λογο συμφερει ΣΟΥΣΟΥ και οχι στην ουσια ...οταν εχω κανει μια συμφωνια με ατομα που θεωρω με λογο και μπεσα και ξαφνικα την καταπατουν με αστειες δικαιολογιες για να κερδισουν ενα εικονικο παιχνιδακι κι αυτο οχι στα ισια τοτε απογοητευομαι και συγχιζομαι!...τωρα αν εσυ το λες πονο,πικρα ή κατι αλλο πασο... η συμφωνια εγινε μεταξυ Ντουμ-300-ΣΟΥΣΟΥ-ΤΡ οποτε λογικο ειναι να φερνω παραδειγμα την ΤΡ... οσο για το τι θα γινει με εμας δεν μου καιγεται καρφακι...δεν παιζουμε για τη νικη αλλα για την παρεα μας,,,αλλα παιζουμε σωστα...



...και οπως εγραψε κι ενα παιδι στο φορουμ μας πριν λιγο:

http://prntscr.com/6564kb
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...χαιρομαι που μενεις σε οτι για καποιο λογο συμφερει ΣΟΥΣΟΥ και οχι στην ουσια ...οταν εχω κανει μια συμφωνια με ατομα που θεωρω με λογο και μπεσα και ξαφνικα την καταπατουν με αστειες δικαιολογιες για να κερδισουν ενα εικονικο παιχνιδακι κι αυτο οχι στα ισια τοτε απογοητευομαι και συγχιζομαι!...τωρα αν εσυ το λες πονο,πικρα ή κατι αλλο... η συμφωνια εγινε μεταξυ Ντουμ-300-ΣΟΥΣΟΥ-ΤΡ οποτε λογικο ειναι να φερνω παραδειγμα την ΤΡ... οσο για το τι θα γινει με εμας δεν μου καιγεται καρφακι...δεν παιζουμε για τη νικη αλλα για την παρεα μας,,,αλλα παιζουμε σωστα...

Ξερω-ξερω.... συμμετεχουμε για την εμπειρια, κερδιζουμε εμπειρια για το μελλον, εχουμε την χαρα της συμμετοχης,......κλπ, κλπ, κλπ.....
Ποσες φορες τα εχουμε ακουσει και διαβασει αυτα? ποσες αραγε? Παρε ενα ντεπονακι τυλιξου καλα με μια χοντρη κουβερτα και ξαπλωσε. Αυριο θα εισαι περδικι. Θα σου εχει περασει και η συγχιση και ολα.

Πολυς καημος απο μια φυλη που απλα ειχε κοκκινη μια αλλη στο χαρτη. Και δεν ειναι μπηχτη αυτο, απλη απορια. Να νομπλαρετε ετσι και αλλιως δεν θα μπορουσατε, να στρατολογησετε παλι οχι...... τοσο ενδιαφερων για τα συμφεροντα της TR, γιατι? Εγω στην θεση σου πανως θα εβαζα και καμια αμυνα στα συνορα.... εχουν μεινει χωρις στοχους!!
 

DeletedUser

Ξερω-ξερω.... συμμετεχουμε για την εμπειρια, κερδιζουμε εμπειρια για το μελλον, εχουμε την χαρα της συμμετοχης,......κλπ, κλπ, κλπ.....
Ποσες φορες τα εχουμε ακουσει και διαβασει αυτα? ποσες αραγε? Παρε ενα ντεπονακι τυλιξου καλα με μια χοντρη κουβερτα και ξαπλωσε. Αυριο θα εισαι περδικι. Θα σου εχει περασει και η συγχιση και ολα.

Πολυς καημος απο μια φυλη που απλα ειχε κοκκινη μια αλλη στο χαρτη. Και δεν ειναι μπηχτη αυτο, απλη απορια. Να νομπλαρετε ετσι και αλλιως δεν θα μπορουσατε, να στρατολογησετε παλι οχι...... τοσο ενδιαφερων για τα συμφεροντα της TR, γιατι? Εγω στην θεση σου πανως θα εβαζα και καμια αμυνα στα συνορα.... εχουν μεινει χωρις στοχους!!

...χαχαχαχαααα...ο,τι πεις γιατρε...μαλλον κι εσυ δεν εχεις ιδεα τι θα πει συμφωνια!...οποτε δεν εχει νοημα να σου απαντησω...
 

DeletedUser22254

Αγαπητέ Darkling
Μάλλον θα πρεπει να πάρεις τα ίδια χάπια που πήρα και εγώ και θυμήθηκα αλλες ιστοριες με φυλή εσάς το παρεακι στην Doom και να θυμηθείς οτι εχεις στρατολογήσει παιχτες όχι μια φορά σαν φυλή αλλά δυο όταν οι φυλές τους έχασαν τον πόλεμο, η πάτησαν διαγραφη.

Γιατί λοιπον όταν το έκανες εσύ ηταν κινηση στρατηγικής ενω τώρα που το έκανε η ΣΟΥΣΟΥ δεν είναι σωστο εκ μέρους των παιχτων και της φυλής που τους υποδέχτηκε.

Περιμενε...πάω στο φαρμακείο για δεύτερη δόση χαπιών και θα θυμηθω και τα μικρά ονόματα των παιχτών και τα ονόματα τους στο παιχνιδι για να σε βοηθήσω να θυμηθείς και εσύ.
 

DeletedUser

Αγαπητέ Darkling
Μάλλον θα πρεπει να πάρεις τα ίδια χάπια που πήρα και εγώ και θυμήθηκα αλλες ιστοριες με φυλή εσάς το παρεακι στην Doom και να θυμηθείς οτι εχεις στρατολογήσει παιχτες όχι μια φορά σαν φυλή αλλά δυο όταν οι φυλές τους έχασαν τον πόλεμο, η πάτησαν διαγραφη.

Γιατί λοιπον όταν το έκανες εσύ ηταν κινηση στρατηγικής ενω τώρα που το έκανε η ΣΟΥΣΟΥ δεν είναι σωστο εκ μέρους των παιχτων και της φυλής που τους υποδέχτηκε.

Περιμενε...πάω στο φαρμακείο για δεύτερη δόση χαπιών και θα θυμηθω και τα μικρά ονόματα των παιχτών και τα ονόματα τους στο παιχνιδι για να σε βοηθήσω να θυμηθείς και εσύ.

...αντε παλι...ρε πουθεναδες εισασταν εκει οταν καναμε την Σ.Ε με τη Λιανα, Σωτηρη, Στελλα, Νικο και εμενα?...οχι...μια συμφωνια δε αλλαζει ετσι ουτε οι οροι αυτης...η ΣΟΥΣΟΥ οπως και καθε μελος που εκανε αυτη τη συνθηκη επρεπε να ξαναμιλησουν εφοσον αλλαξαν τα δεδομενα και να συναποφασισουν...απο κατι Σολακια οπως εσυ δεν περιμενω να καταλαβετε γιατι τα ιδια κανατε κι εσεις...οποτε τα περι χαπιων κτλ πες τα σε καναν αλλον...εμεις συμφωνια δεν καταπατησαμε ουδεποτε!...αν στα εχουν πει αλλιως ουδεμια ευθυνη φερουμε...αν εχεις αντερα πες τα συγκεκριμενα κι οχι με γενικοτητες και αοριστολογιες...
 

DeletedUser

...αντε παλι...ρε πουθεναδες εισασταν...
Μπλα, μπλα, μπλα, μπλα,.....μπλα
Οτι εχεις ενα επιπεδο φαινετε..... Μου θυμιζει το στυλ με το οποιο εγραφε καποιος που ελεγε κατι για ηλιους και κατι αλλα ζαβά! Κοιτα να δεις που δεν θυμαμαι ποιος ηταν.
Πολυ μπουρου-μπουρου και απο ουσια τιποτα. Πρεπει να ειναι το χαρακτηριστικο σου γενικα η τελευταια λεξη της προηγουμενης φρασης του γραπτου μου μηνυματος.

Υ.Γ. Φροντισε να μιλας λιγο πιο ομορφα γιατι το καντηλι το εχω απο φυσικου μου και σε διαφορες μορφες. Αυτο το στυλακι εκει που σε παιρνει.
 

DeletedUser

Τα ζαβα ομως στρατολογηθηκαν για αυτο μην παρεξηγεις,εκτιθεσε
Πες μου και για τις 3 ηπειρους

τα ζαβα ειναι πεντακαθαρα! Μονο το σουπλιν μπορει να τα στρατολογησει.

Ξαναδιαβασε ολο το θεμα καπου το αναφερω. Δεν μου αρεσει να επαναλαμβανομαι.
 

DeletedUser

μετα το πλυσιμο δεν βαζεις το μαλακτικο ή δεν τα ξερω σωστα η νοικοκυρα (δουλα και κυρα)?
Ε, ναι! Αυτο που μας χαρακτηριζει ειναι ο φοβος... Απλα μετα απο πολλα μαθηματα φυλετικων εμαθα πως δεν αρκει το ξυλο αλλα και λιγη διπλωματια. Βαρεθηκα να παιρνει τον κοσμο ο καθε πικραμενος που παιζει ''για την χαρα της συμμετοχης'' κανοντας αγκαλιτσες! αρα καλα εκαναν. Στην υποθετικη περιπτωση που δεν υπηρχε η 44, τοτε θα ηταν 55 και 45 εναντιων της 54. 2 προς 1!!! Αρα και παλι με μειονεκτημα θα επαιζε η Σουσου. Τωρα εχει μια μικρη πιθανοτητα, εαν της βγουν οι μεταγραφες, να παιξει με 1 προς 1!
 

DeletedUser

Οτι εχεις ενα επιπεδο φαινετε..... Μου θυμιζει το στυλ με το οποιο εγραφε καποιος που ελεγε κατι για ηλιους και κατι αλλα ζαβά! Κοιτα να δεις που δεν θυμαμαι ποιος ηταν.
Πολυ μπουρου-μπουρου και απο ουσια τιποτα. Πρεπει να ειναι το χαρακτηριστικο σου γενικα η τελευταια λεξη της προηγουμενης φρασης του γραπτου μου μηνυματος.

Υ.Γ. Φροντισε να μιλας λιγο πιο ομορφα γιατι το καντηλι το εχω απο φυσικου μου και σε διαφορες μορφες. Αυτο το στυλακι εκει που σε παιρνει.

...μπρρρρ...τρομαξα ρε!...χαχαχαχααααα...αμα σε ενοχλει η αληθεια φιλαρακο μην διαβαζεις...θα μιλαω οπως θελω...αμα δεν ησουν παρων και δεν ξερεις τι συμφωνηθηκε μεταξυ των φυλων μην μιλας γτ εκτειθεσαι και για μενα εισαι πουθενας...οχι παικτικα αλλα σαν ατομο γτ μιλας χωρις να ξερεις...ομορφα μιλαω μονο σε ατομα με μπεσα...στους αλλους μιλαω οπως τους αρμοζει...

- - - Eνημερώθηκε - - -

μετα το πλυσιμο δεν βαζεις το μαλακτικο ή δεν τα ξερω σωστα η νοικοκυρα (δουλα και κυρα)?
Ε, ναι! Αυτο που μας χαρακτηριζει ειναι ο φοβος... Απλα μετα απο πολλα μαθηματα φυλετικων εμαθα πως δεν αρκει το ξυλο αλλα και λιγη διπλωματια. Βαρεθηκα να παιρνει τον κοσμο ο καθε πικραμενος που παιζει ''για την χαρα της συμμετοχης'' κανοντας αγκαλιτσες! αρα καλα εκαναν. Στην υποθετικη περιπτωση που δεν υπηρχε η 44, τοτε θα ηταν 55 και 45 εναντιων της 54. 2 προς 1!!! Αρα και παλι με μειονεκτημα θα επαιζε η Σουσου. Τωρα εχει μια μικρη πιθανοτητα, εαν της βγουν οι μεταγραφες, να παιξει με 1 προς 1!

...μετα απο πολλα μαθηματα φυλλετικων λυπαμαι αλλα δεν εμαθες το πιο σημαντικο: οτι το να ξεφτυλιζεσαι σαν ατομο για να κερδισεις ενα παιχνιδι με εικονικα χωρια και ρολους ειναι καταντια!...δικαιωμα σου να το κανεις...οχι ομως και υποχρεωση μου να το δεχτω...εγω βαρεθηκα τους δηθεν εντιμους και σωστους αρχηγους του σκαιπ που με την πρωτη ευκαιρια κανουν γαργαρα ο,τι συμφωνησαν οταν ειχαν τα ζορια και οχι μονο δεν εχουν τα αντερα να το παραδεχτουν αλλα θελουν να βγουν κι απο πανω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αυτα τα τσαμπουκαλικια νομιζω πως δεν θα σου βγουν σε καλο. Αν ειμαι πουθενας στο παιχνιδι, που ειμαι δηλαδη, μπορω να το ανεχτω και να το δεχτω σαν αληθεια η οποια ειναι πασιφανης. Να δεχτω απο εναν αγνωστο που βρηκε βαθρο ομως σε ενα φορουμ να νομιζει πως μπορει να κρινει τον χαρακτηρα μου ειναι κατι που μαλλον δεν ειναι στις προθεσεις μου. Για να μιλησουμε για πουθεναδες λοιπον. Και στο παιχνιδι και σαν χαρακτηρες.... Για πες! Ακουω! Οτι δεν εχω μπεσα ειναι γνωστο αρα εσυ που με ξερεις απο παλια εχεις λογους που το λες....

Καλη η προπαγανδα αλλα εχει και ορια. Φροντισε να μην με κανεις να θυμηθω πως μου αρεσουν οι φυλετικες γιατι στο τελος θα σου μεινει στα αληθεια μονο η χαρα της συμμετοχης απο τον κ30. Μιλανε ολοι μιλανε και οι πωποι τωρα!
 

DeletedUser22254

...αντε παλι...ρε πουθεναδες εισασταν εκει οταν καναμε την Σ.Ε με τη Λιανα, Σωτηρη, Στελλα, Νικο και εμενα?...οχι...μια συμφωνια δε αλλαζει ετσι ουτε οι οροι αυτης...η ΣΟΥΣΟΥ οπως και καθε μελος που εκανε αυτη τη συνθηκη επρεπε να ξαναμιλησουν εφοσον αλλαξαν τα δεδομενα και να συναποφασισουν...απο κατι Σολακια οπως εσυ δεν περιμενω να καταλαβετε γιατι τα ιδια κανατε κι εσεις...οποτε τα περι χαπιων κτλ πες τα σε καναν αλλον...εμεις συμφωνια δεν καταπατησαμε ουδεποτε!...αν στα εχουν πει αλλιως ουδεμια ευθυνη φερουμε...αν εχεις αντερα πες τα συγκεκριμενα κι οχι με γενικοτητες και αοριστολογιες...

σε λενε και Darkling και απαντας για λογαριασμό του χμ..χμ..

Και αντερα έχω και μνήμη έχω απλά βαριέμαι τώρα να στα πώ. θα στα πω όμως αυριο αν δεν βαρεθώ ή και μεθαύριο ...θα δω ποια μέρα θα εχω όρεξη.

Οσον αφορά συμφωνίες που καταπατήθηκαν νομιζω αν δεν κανω λάθος ( αλλα θα παρω και μερικά χάπια για να τα θυμηθω ακριβως ) οτι έχεις στο ενεργητικό σου στο παρελθόν καποια συμφωνία και μαλιστα πολυ πιο σοβαρή απο αυτην που αναφέρεσαι η οποία με δική σου παρέμβαση αθετήθηκε ....

καμήλα ειμαι ...τίποτα δεν ξεχνάω.

Υ.Σ. ααα και ναι ειμαι νουμπ, δεν ξερω να στελνω τρενα κτλ κτλ κτλ ..δεν θελω να χάνω χωρια και δεν χάνω βεβαια ( τουλαχιστον όχι εύκολα ), βαζω τους αριστους χύμα και αλλά σιγουρα δεν είμαι στο πουθενά χαμένη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27685

the mysteries στα ιδια βηματα με τον φιλο σου τον αφρικανο ! φροντισε να μην μας αποχαιρετησεις προωρα και εσυ ! ασε τα πολλα λογια και την προπαγανδα και κοιτα να καλυψεις κανα χωριο ! οσο περι στρατολογησεων που μιλας ρε τιποτενιε ,γτ δεν λες για VIP(μελη ΤΡ) που τσιμπησαν τον The ConQueRorS ? κοιτας οτι σε συμφερει ,και τα λες οπως θες ....σε εχει μαθει και εχεις γινει ρεζιλη σε ολο το φορουμ !

σταματα αυτην τν λασπολογια και παιξε το παιχνιδι σου
 

DeletedUser

Αυτα τα τσαμπουκαλικια νομιζω πως δεν θα σου βγουν σε καλο. Αν ειμαι πουθενας στο παιχνιδι, που ειμαι δηλαδη, μπορω να το ανεχτω και να το δεχτω σαν αληθεια η οποια ειναι πασιφανης. Να δεχτω απο εναν αγνωστο που βρηκε βαθρο ομως σε ενα φορουμ να νομιζει πως μπορει να κρινει τον χαρακτηρα μου ειναι κατι που μαλλον δεν ειναι στις προθεσεις μου. Για να μιλησουμε για πουθεναδες λοιπον. Και στο παιχνιδι και σαν χαρακτηρες.... Για πες! Ακουω! Οτι δεν εχω μπεσα ειναι γνωστο αρα εσυ που με ξερεις απο παλια εχεις λογους που το λες....

Καλη η προπαγανδα αλλα εχει και ορια. Φροντισε να μην με κανεις να θυμηθω πως μου αρεσουν οι φυλετικες γιατι στο τελος θα σου μεινει στα αληθεια μονο η χαρα της συμμετοχης απο τον κ30. Μιλανε ολοι μιλανε και οι πωποι τωρα!

...μαλλον κατι δεν εχεις καταλαβει... δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως... εσυ πως θα χαρακτηριζες καποιον που μιλαει χωρις να ξερει? ...

...δεν με νοιαζει τι κανεις παιχτικα ουτε εσυ ουτε κανεις... με νοιαζει τι κανεις ηθικα... τα εχω ξαναπει με Σολ ... οταν εχουμε συμφωνησει 5 πραγματα αυτα πρεεπει να τηρηθουν... αν δεν τηρηθουν αυτοι που τα συμφωνησαν δεν εχουν λογο ουτε μπεσα για μενα... για σενα?...

...και για να τελειωνουμε το παραμυθακι... μιλησα εγω ποτε μαζι σου και συμφωνησα καποια πραγματα?... δεν νομιζω... εχω χαρακτηρισα οσους μιλησα και συμφωνησα πραγματα ... εσενα σε χαρακτηρισα πουθενα ως προς το οτι μιλας χωρις να ξερεις ...αλλ οκ...για πες μου εσυ πως θα σε χαρακτηριζες?...

...εγω σε ξερω απο παλαιοτερα?... το ονομα εδω δεν μου λεει κατι... αλλα για να το λες κατι ξερεις...

...προπαγανδα η πραγματικοτητα?...μαλιστα...οκ...εχουμε σιγουρα αλλο λεξικο... ειτε για ατομα που μιλανε χωρις να ξερουν ειτε για ηθικη ειτε για το τι μετραει ειτε για το τι ειναι προπαγανδα...

.. τωρα το τι θα θυμηθεις, ποια λες τσαμπουκαλικια και τι θα μου μεινει απο τον κ30 ειναι να χαμε να λεγαμε... οσο για το ποιος μιλαει λυπαμαι που θα σου χαλασω τη φαντασιωση αλλα μαλλον κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια...
 

DeletedUser21861

Για μια στιγμη πιστεψα οτι μπορει ενα θεμα στο εξωτερικο να εχει μονο προπαγανδα και οχι να μειωνουμε και να βριζουμε τον αλλον!!!!


Παλιες καλες εποχες ε ρε Λουτσος που σας χρειαζεται!!!!


Υ.Γ Αναφερομαι στον παικτη Λουτσο για να μην παρεξηγηθω!!!
 

DeletedUser33300

the mysteries στα ιδια βηματα με τον φιλο σου τον αφρικανο ! φροντισε να μην μας αποχαιρετησεις προωρα και εσυ ! ασε τα πολλα λογια και την προπαγανδα και κοιτα να καλυψεις κανα χωριο ! οσο περι στρατολογησεων που μιλας ρε τιποτενιε ,γτ δεν λες για VIP(μελη ΤΡ) που τσιμπησαν τον The ConQueRorS ? κοιτας οτι σε συμφερει ,και τα λες οπως θες ....σε εχει μαθει και εχεις γινει ρεζιλη σε ολο το φορουμ !

σταματα αυτην τν λασπολογια και παιξε το παιχνιδι σου


Σ' άλλον κόσμο είσαι συ? Βάψου μπλε και πήδα. :rolf:
 

DeletedUser

the mysteries στα ιδια βηματα με τον φιλο σου τον αφρικανο ! φροντισε να μην μας αποχαιρετησεις προωρα και εσυ ! ασε τα πολλα λογια και την προπαγανδα και κοιτα να καλυψεις κανα χωριο ! οσο περι στρατολογησεων που μιλας ρε τιποτενιε ,γτ δεν λες για VIP(μελη ΤΡ) που τσιμπησαν τον The ConQueRorS ? κοιτας οτι σε συμφερει ,και τα λες οπως θες ....σε εχει μαθει και εχεις γινει ρεζιλη σε ολο το φορουμ !

σταματα αυτην τν λασπολογια και παιξε το παιχνιδι σου

...χαχαχαχααααα...κι αλλος αστειος τυπος!...στα βηματα του Αφρικανου ειστε τακτικα εσεις σαν ΣΟΥΣΟΥ... προπαγανδα ελεγαν και οι ΣΟλ την πραγματικοτητα οταν νομιζαν οτι ειχαν το πανω χερι...ακριβως οπως κι εσεις τωρα που θελησατε να κανετε οτι να ναι να τον κλεισετε μονοι ξεχνωντας που στηριχτηκατε...οσο για ΒΙΠ ανιδεε τυπε δεν μου λεει τιποτα...πρωην μελη ΤΡ...εγω δεν μιλησα ποτε με ΒΙΠ...μιλησα με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ και συμφωνησα ορισμενα πραγματα...τα επιθετικα μου σαν φυλη ενω ειχα μετωπο με Μπαντ ηταν καλα να πανε Μονα λιζα?...οι φεικ μου?...οι αμυνες μου σε ΚιζαςΣΥ και the.doctor?...χαχαχαχαχαααα...ρε αμα δεν ξερετε μην μιλατε...εκτειθεστε...ακομα να το μαθετε αυτο?...λασπολογια η συμφωνια με Σωτηρη και Λιανα που με το που ειδαν ευκαιρια τα ξεχασαν ολα?...ασε μας ρε κωμικε που θα μας πεις και λασπολογους...
 
Κορυφή