Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

...δεν στα ειπαν καλα μαλλον εσενα ποιος ηταν με το παραπανο ενταξει και ποιος οιχ! ...εγω να μην εχω παραπονο?...για ρωτα λιγο πριν αρχισεις να λες ασυναρτησιες... δεχτηκαμε πολλα γτ ελεγαν βοηθηστε μην τα παρατησουμε ... Σ.Ε με Μπαντ, βαρβαρα σε μας, στρατολογησεις σε μας και αλλα... για πες μας ρε φιλαρακι που μας βοηησατε εσεις?...γιατι εγω θα σου πω ποσες φορες και πιυ βοηθησαμε κι εμεις...οσο για το τι θα εκανα εγω προβλημα μου...το θεμα μου ειναι τι ειχαμε συμφωνησει με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ και εσεις κανατε γαργαρα μολις ειδατε λογαριασμους....

πιστεψε με ξερω πολυ καλα τι λεω αμα θες να μαθεις τι ενοω στειλε μ πριβε να σου πω γιατι αυτο το εκανα εγω ιδιος αρα δν μ το ειπε κανενας
 

DeletedUser33300

Εσυ αναρωτηθηκες αν βρισκεσαι στον σωστο ? ανοιγει ο κ33 καντε τον μια επισκεψη ολη η παρεα ! :oops:

Όταν μιλάνε στόματα χωρίς να ξέρουν, τότε καλύτερα να παραμένουν κλειστά.

Το 'χουμε; :confused:
 

DeletedUser

κ προσεξε γτ εγω ειχα στενη σχεση μαζι σας ο νικος που τον σεβομαι κ σαν ανθρωπο κ σαν παιχτη το ξερει πολυ καλα κ αντι να λες οτι δν σας βοη8ησαμεε πες κ ενα ευχαριστω η αχαριστια σε ολο της το μεγαλειο
 

DeletedUser

σε λενε και Darkling και απαντας για λογαριασμό του χμ..χμ..

Και αντερα έχω και μνήμη έχω απλά βαριέμαι τώρα να στα πώ. θα στα πω όμως αυριο αν δεν βαρεθώ ή και μεθαύριο ...θα δω ποια μέρα θα εχω όρεξη.

Οσον αφορά συμφωνίες που καταπατήθηκαν νομιζω αν δεν κανω λάθος ( αλλα θα παρω και μερικά χάπια για να τα θυμηθω ακριβως ) οτι έχεις στο ενεργητικό σου στο παρελθόν καποια συμφωνία και μαλιστα πολυ πιο σοβαρή απο αυτην που αναφέρεσαι η οποία με δική σου παρέμβαση αθετήθηκε ....

καμήλα ειμαι ...τίποτα δεν ξεχνάω.

Υ.Σ. ααα και ναι ειμαι νουμπ, δεν ξερω να στελνω τρενα κτλ κτλ κτλ ..δεν θελω να χάνω χωρια και δεν χάνω βεβαια ( τουλαχιστον όχι εύκολα ), βαζω τους αριστους χύμα και αλλά σιγουρα δεν είμαι στο πουθενά χαμένη.

...με Νταρκ απο κ19 παιζουμε μαζι και ειναι ο λογος που μπηκα για χαβαλε κ30...οποτε οταν λες για φυλη που ηταν ή ειναι αφορα κι εμενα...

... ξαφνικα βαριεσαι ε?.. λογικο ... ολοι οταν τους ζητανε να μιλησουν με στοιχεια κατι εχουν ...

... οσον αφορα συμφωνιες που καταπατηθηκαν εγω δεν νομιζω...κανεις λαθος... συμφωνια που αθετηθηκε με δικη μου παρεμβαση δεν υπαρχει... παρε τα χαπια σου κι οποτε θες να μιλησεις με στοιχεια για να σε διαφωτισω για το πως εγινε κατι που ειχα αναμιξη ευχαριστως να σε βοηθησω... αν εκανα ποτε κατι λαθος δεν εγινε σκοπιμα και ημουν εκει για να παραδεχτω το λαθος και να κανω ο,τι χρειαζεται για να το διορθωσω...

...τι εισαι το ξερεις μονο εσυ...

Υ.Γ: δεν με νοιαζει αν εισαι νουμπ ή προ ή τι σ αρεσει να βαζεις ή να βγαζεις...αυτα ειναι δικα σου θεματα
 

DeletedUser27685

...χαχαχαχααααα...κι αλλος αστειος τυπος!...στα βηματα του Αφρικανου ειστε τακτικα εσεις σαν ΣΟΥΣΟΥ... προπαγανδα ελεγαν και οι ΣΟλ την πραγματικοτητα οταν νομιζαν οτι ειχαν το πανω χερι...ακριβως οπως κι εσεις τωρα που θελησατε να κανετε οτι να ναι να τον κλεισετε μονοι ξεχνωντας που στηριχτηκατε...οσο για ΒΙΠ ανιδεε τυπε δεν μου λεει τιποτα...πρωην μελη ΤΡ...εγω δεν μιλησα ποτε με ΒΙΠ...μιλησα με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ και συμφωνησα ορισμενα πραγματα...τα επιθετικα μου σαν φυλη ενω ειχα μετωπο με Μπαντ ηταν καλα να πανε Μονα λιζα?...οι φεικ μου?...οι αμυνες μου σε ΚιζαςΣΥ και the.doctor?...χαχαχαχαχαααα...ρε αμα δεν ξερετε μην μιλατε...εκτειθεστε...ακομα να το μαθετε αυτο?...λασπολογια η συμφωνια με Σωτηρη και Λιανα που με το που ειδαν ευκαιρια τα ξεχασαν ολα?...ασε μας ρε κωμικε που θα μας πεις και λασπολογους...

το κακο ειναι οτι μιλας με ονοματα ενω δεν σε παιρνει ....ποιος ετρεχε να καλυψει τον alexzip οταν μπηκε μεσα στους μπαντ ,και εφτασε συνορα με 54 ? εσεις τον καλυψατε ? δν νμζ τακη !
 

DeletedUser33300

Στην περιπτωση αυτη ,εσυ εχεις τν αγνοια ! πιστεψε με

Εγώ ξέρω ότι μόλις βάζαμε τη Λιάνα και το Σωτήρη στο skype, αυτοί δεν το σήκωναν για πόση ώρα. Κάποια στιγμή η Λιάνα θυμήθηκε να το σηκώσει..
Ποια ήταν η άποψή της για το θέμα ;;;;

" Δεν έχω μπει καθόλου σήμερα στο παιχνίδι, δε γνωρίζω τι έχει γίνει, μιλήστε με το Σωτήρη. "

Και ο Σωτήρης μας το 'κλεινε.

Ναι ξέρω , θα είχε δουλειά..
Μπορεί ακόμα και τώρα, 2 μέρες μετά, να μην έχει χρόνο να απαντήσει.
Ή μάλλον να μην έχει σήμα λόγω χιονοστιβάδας. Στο παιχνίδι όμως, τα "τρένα , είναι ΤΡΕΝΑ " , μια χαρά πηγαίνουν στον da vinci.
 

DeletedUser

κ προσεξε γτ εγω ειχα στενη σχεση μαζι σας ο νικος που τον σεβομαι κ σαν ανθρωπο κ σαν παιχτη το ξερει πολυ καλα κ αντι να λες οτι δν σας βοη8ησαμεε πες κ ενα ευχαριστω η αχαριστια σε ολο της το μεγαλειο

... αν σεβεσαι το Νικο σαν ανθρωπο και παιχτη οπως κι εγω στειλτου μνμ σκαιπ να μιλησετε... εσυ μιλας για μεμονομενες βοηθειες παιχτη προς παιχτη οπως εκανες προφανως εσυ ή ο τσιος στο Νικο καποια στιγμη και αγνοεις οτι το ιδια εκανε κι ο Umadbro ή ο NOYS ή αλλοι οταν τρωγατε πλανο απο Σολ...ξερω πολυ περισσοτερα απο σενα προφανως...εγω μιλαω σαν φυλη ...
 

DeletedUser

...μαλλον κατι δεν εχεις καταλαβει... δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως... εσυ πως θα χαρακτηριζες καποιον που μιλαει χωρις να ξερει? ...

...δεν με νοιαζει τι κανεις παιχτικα ουτε εσυ ουτε κανεις... με νοιαζει τι κανεις ηθικα... τα εχω ξαναπει με Σολ ... οταν εχουμε συμφωνησει 5 πραγματα αυτα πρεεπει να τηρηθουν... αν δεν τηρηθουν αυτοι που τα συμφωνησαν δεν εχουν λογο ουτε μπεσα για μενα... για σενα?...

...και για να τελειωνουμε το παραμυθακι... μιλησα εγω ποτε μαζι σου και συμφωνησα καποια πραγματα?... δεν νομιζω... εχω χαρακτηρισα οσους μιλησα και συμφωνησα πραγματα ... εσενα σε χαρακτηρισα πουθενα ως προς το οτι μιλας χωρις να ξερεις ...αλλ οκ...για πες μου εσυ πως θα σε χαρακτηριζες?...

...εγω σε ξερω απο παλαιοτερα?... το ονομα εδω δεν μου λεει κατι... αλλα για να το λες κατι ξερεις...

...προπαγανδα η πραγματικοτητα?...μαλιστα...οκ...εχουμε σιγουρα αλλο λεξικο... ειτε για ατομα που μιλανε χωρις να ξερουν ειτε για ηθικη ειτε για το τι μετραει ειτε για το τι ειναι προπαγανδα...

.. τωρα το τι θα θυμηθεις, ποια λες τσαμπουκαλικια και τι θα μου μεινει απο τον κ30 ειναι να χαμε να λεγαμε... οσο για το ποιος μιλαει λυπαμαι που θα σου χαλασω τη φαντασιωση αλλα μαλλον κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια...

Ρε παληκαρακι μου.... παρακολουθω τα ποσταρισματα σου απο την αρχη του κ30. Ποιος νομιζεις πως εισαι για να κανεις κριτικη σε ολους για τον χαρακτηρα τους? Ακομα και αυτους που παραδεχεσαι πως δεν γνωριζεις....
Χαλαρωσε λιγο γιατι τις ζαρτιερες δεν τις φτιαχνουν τοσο γερες οσο παλια και θα σου ξεχειλωσουν. Αφου γουσταρετε αυτο το στυλ ποσταρισματος ποιοι ειμαστε εμεις οι ''πουθεναδες'' για να σας χαλασουμε την φαντασιωση? Θα σας ακολουθησουμε στο στυλακι για να δουμε αν ειστε καλοι δασκαλοι.

Υ.Γ. Προς λορντι. Δεν θα αλλαζα τιποτα απο τον κ2 παρα μονο καποιες στρατολογησεις που δεν μου βγηκαν. Οσες μου βγηκαν βεβαια καλυψαν και το κενο των ανυπαρκτων ακομα και αν χασαμε. Το γελιο δεν το αλλαζεις για κανενα λογο.... Αλλο το επιπεδο της αντιπαραθεσης ακομα και στο εξωτερικο φορουμ. Σε εμας αν καποιος ανεφερε την λεξη ''πουθενας'' την επομενη στιγμη θα ειχε βγει για ''μαμ'' γιατι θα μας χαλουσε την αισθητικη αλλα αντε εξηγησε το εσυ αυτο στα ζωα τωρα!
 

DeletedUser

κ αλλοι βοηθησανε με αμυνες κ οχι μονο τον νικο αλλα κ αλλους κ ποτε δν τον μετανιωσαμε κ η λιανα το ηξερε πολυ καλα οπως σας βοηθησαμε ετσι κ εσεις βοηθησατε (σθγκεκριμενα κ σε εσενα εχω στειλει μην ξεχνιομαστε)

και ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΣΥ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΡΙΞΤΕ ΜΑς ΜΙΑ ΠΥΞΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΕΝΕ ΜΑΣ ΠΥΞΙΔΑ ΠΑΙΞΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΟΥ Κ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΙΑ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΑΙΖΕΤΕ
 

DeletedUser

Εγώ ξέρω ότι μόλις βάζαμε τη Λιάνα και το Σωτήρη στο skype, αυτοί δεν το σήκωναν για πόση ώρα. Κάποια στιγμή η Λιάνα θυμήθηκε να το σηκώσει..
Ποια ήταν η άποψή της για το θέμα ;;;;

" Δεν έχω μπει καθόλου σήμερα στο παιχνίδι, δε γνωρίζω τι έχει γίνει, μιλήστε με το Σωτήρη. "

Και ο Σωτήρης μας το 'κλεινε.

Ναι ξέρω , θα είχε δουλειά..
Μπορεί ακόμα και τώρα, 2 μέρες μετά, να μην έχει χρόνο να απαντήσει.
Ή μάλλον να μην έχει σήμα λόγω χιονοστιβάδας. Στο παιχνίδι όμως, τα "τρένα , είναι ΤΡΕΝΑ " , μια χαρά πηγαίνουν στον da vinci.

... σε μενα ο Σωτηρης δεν απανταγε την Πεμπτη που του εστειλα μνμ...η Λιανα το βραδυ δεν μπορουσε στη Στελλα γτ ειχε το παιδι...την Παρασκευη το πρωι που της εστειλα εγω σκαιπ ηταν δουλεια και θα το εβλεπε μετα και μεχρι το Σαββατο το πρωι δεν ειχε τελειωσει δουλεια...σημερα μιλησε με Νικο1967 σκαιπ αφου εστειλα μνμ οτι τους βγαζω απο Σ.Ε μετα απο τετοια συμπεριφορα και μονο κατι δικαιολογιες της πλακας ειχε να πει...αλλα να στρατολογουν αβετα και να στελνουν τρενα ηξεραν ολοι τους...αστα ρε Τοπακο...ο,τι να ναι ρε...κρυβονται τα λαμογια!...
 

DeletedUser27685

... σε μενα ο Σωτηρης δεν απανταγε την Πεμπτη που του εστειλα μνμ...η Λιανα το βραδυ δεν μπορουσε στη Στελλα γτ ειχε το παιδι...την Παρασκευη το πρωι που της εστειλα εγω σκαιπ ηταν δουλεια και θα το εβλεπε μετα και μεχρι το Σαββατο το πρωι δεν ειχε τελειωσει δουλεια...σημερα μιλησε με Νικο1967 σκαιπ αφου εστειλα μνμ οτι τους βγαζω απο Σ.Ε μετα απο τετοια συμπεριφορα και μονο κατι δικαιολογιες της πλακας ειχε να πει...αλλα να στρατολογουν αβετα και να στελνουν τρενα ηξεραν ολοι τους...αστα ρε Τοπακο...ο,τι να ναι ρε...κρυβονται τα λαμογια!...

τον λαμογια τον φαγαμε ! παμε για αλλα τωρα !
 

DeletedUser

κ αλλοι βοηθησανε με αμυνες κ οχι μονο τον νικο αλλα κ αλλους κ ποτε δν τον μετανιωσαμε κ η λιανα το ηξερε πολυ καλα οπως σας βοηθησαμε ετσι κ εσεις βοηθησατε (σθγκεκριμενα κ σε εσενα εχω στειλει μην ξεχνιομαστε)

και ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΣΥ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΡΙΞΤΕ ΜΑς ΜΙΑ ΠΥΞΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΕΝΕ ΜΑΣ ΠΥΞΙΔΑ ΠΑΙΞΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΟΥ Κ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΙΑ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΑΙΖΕΤΕ

...θα κανω οτι γουσταρω...αν εχεις αντερα μιλα με Νικο να δουμε...μη λες οτι θες και χωρις να ξερεις... η βοηθεια σας ητα αστεια...και εγω μιλαω σαν φυλη...αλλα δεν με ενοιαξε και δεν το μετρησα γιατι ηταν μερος της συμφωνιας-συνθηκης-Σ.Ε που ειχαμε κανει!...με ειδε να μιλαω για πυξιδες?...εγω βαρεθηκα το κραξιμο των ανηθικων να το βαφτιζεται κλαψα ή προπαγανδα...μην ζοριζεσαι τοσο ρε με τα κεφαλαια...
 

DeletedUser

Νομιζω πως σε καποιους εχει κοψει το γλυκο και χαλαστηκαν.....

- - - Eνημερώθηκε - - -

trik1234 Σήμερα, 01:41
Δεν εγραψες ,ασε τις αγκαλιτσες και με τα 2 χερια ,εχε το ενα ελευθερο για να γραφεις

Εμαθα να κανω αγκαλιτσες στον κ29. Ειχαμε καλη δασκαλα......
Με την σειρα ειναι αυτα χαρα μου! Μια σου και μια μου!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ρε παληκαρακι μου.... παρακολουθω τα ποσταρισματα σου απο την αρχη του κ30. Ποιος νομιζεις πως εισαι για να κανεις κριτικη σε ολους για τον χαρακτηρα τους? Ακομα και αυτους που παραδεχεσαι πως δεν γνωριζεις....
Χαλαρωσε λιγο γιατι τις ζαρτιερες δεν τις φτιαχνουν τοσο γερες οσο παλια και θα σου ξεχειλωσουν. Αφου γουσταρετε αυτο το στυλ ποσταρισματος ποιοι ειμαστε εμεις οι ''πουθεναδες'' για να σας χαλασουμε την φαντασιωση? Θα σας ακολουθησουμε στο στυλακι για να δουμε αν ειστε καλοι δασκαλοι.

Υ.Γ. Προς λορντι. Δεν θα αλλαζα τιποτα απο τον κ2 παρα μονο καποιες στρατολογησεις που δεν μου βγηκαν. Οσες μου βγηκαν βεβαια καλυψαν και το κενο των ανυπαρκτων ακομα και αν χασαμε. Το γελιο δεν το αλλαζεις για κανενα λογο.... Αλλο το επιπεδο της αντιπαραθεσης ακομα και στο εξωτερικο φορουμ. Σε εμας αν καποιος ανεφερε την λεξη ''πουθενας'' την επομενη στιγμη θα ειχε βγει για ''μαμ'' γιατι θα μας χαλουσε την αισθητικη αλλα αντε εξηγησε το εσυ αυτο στα ζωα τωρα!

Τι εγινε ρε παιδια? Τσαμπα η εκθεση ιδεων που εγραψα? Σιγα μην ξαναθυμηθω τι ειχα γραψει....

Υ.Γ.Στην παραθεση φαινετε στην κανονικη οχι..... Αλλο παλι και αυτο...
 

DeletedUser27685

Νομιζω πως σε καποιους εχει κοψει το γλυκο και χαλαστηκαν.....

- - - Eνημερώθηκε - - -



Εμαθα να κανω αγκαλιτσες στον κ29. Ειχαμε καλη δασκαλα......
Με την σειρα ειναι αυτα χαρα μου! Μια σου και μια μου!

στον κ24 που εκλεισε κομσο μαζι μας δεν τν πειραζαν αυτα ....στον κ29 βρηκε να το παιξει διπλο ταμπλο ..βρε ουστ απο εδω χολερες ..
 

DeletedUser

...θα κανω οτι γουσταρω...αν εχεις αντερα μιλα με Νικο να δουμε...μη λες οτι θες και χωρις να ξερεις... η βοηθεια σας ητα αστεια...αλλα δεν με ενοιαξε και δεν το μετρησα γιατι ηταν μερος της συμφωνιας-συνθηκης-Σ.Ε που ειχαμε κανει!...με ειδε να μιλαω για πυξιδες?...εγω βαρεθηκα το κραξιμο των ανηθικων να το βαφτιζεται κλαψα ή προπαγανδα...μην ζοριζεσαι τοσο ρε με τα κεφαλαια...

ηταν αστεια χαχαχαχαχαχ ρ φιλε αληθεια ξερεις τι ειχα στειλει που λες οτι ηταν αστεια κλειστο στομα σου αγορι μ πριν την Σ.Ε εστειλα οταν σας βαραγαν οι αδελφικη φυλη της ΜΠΑΝΤ σκεψου απο τοτε σας εστελνα κ εγω κ ο τοτε τσιος ( κ το αν σεβομαι τον νικο ασε να το ξερω καλα οτι μ ζητησαι κ μπορουσα τον βοηθησα κ ξενυχτη εκανα για αν βοηθησω με αμυνες οπως κ αυτος με στηριξε οταν χρειαζομουνα γτ ειμουν μεσα στον πυρηνα τον ΜΠΑΝΤ )
 

DeletedUser21861

Εχω παρει και ποπ και κορν μπορειτε να συνεχισετε ελπιζω να μην εχασα πολυ βρισιμο!!!
 

DeletedUser27685

ηταν αστεια χαχαχαχαχαχ ρ φιλε αληθεια ξερεις τι ειχα στειλει που λες οτι ηταν αστεια κλειστο στομα σου αγορι μ πριν την Σ.Ε εστειλα οταν σας βαραγαν οι αδελφικη φυλη της ΜΠΑΝΤ σκεψου απο τοτε σας εστελνα κ εγω κ ο τοτε τσιος ( κ το αν σεβομαι τον νικο ασε να το ξερω καλα οτι μ ζητησαι κ μπορουσα τον βοηθησα κ ξενυχτη εκανα για αν βοηθησω με αμυνες οπως κ αυτος με στηριξε οταν χρειαζομουνα γτ ειμουν μεσα στον πυρηνα τον ΜΠΑΝΤ )

ο μονος σοβαρος απο αυτην εκει τη φαρα ..ειναι ο νικολας και κανεις αλλος ...οι υπολοιποι ουτε το σαλιο μου δν αξιζουν !
 

DeletedUser

Εχω παρει και ποπ και κορν μπορειτε να συνεχισετε ελπιζω να μην εχασα πολυ βρισιμο!!!

Τα παληκαρακια νομιζαν πως ειμαστε μονο του σαλονιου..... Τελικα και στο λιμανι μια χαρα τα παμε ασχετα αν νομιζαν πως παιζουν μπαλιτσα μονοι τους.... :p

Κατσε αναπαυτικα γιατι τωρα θα απαντησει ο λεκτορας να διαβασει προσεκτικα το πονημα του...
 
Κορυφή