Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Προσωπικη μου αποψη ειναι η εξης.

Αν εγω σαν Darkling κανω πολεμο με μια τυχαια φυλη (ας την πουμε μπαντ, τυχαιο παραδειγμα) και η μπαντ μας νικησει (τυχαια καταληξη πολεμου), εγω που θελω να συνεχισω να παιζω, θα παω στον Κ33 και θα παιξω.
δε θα ζητησω πανικοβλητος καταφυγιο στη φυλη που με κοπαναγε.

προσωπικη αποψη αλλα αφου ειναι η δικη μου, την θεωρω και σωστο τροπο παιχνιδιου γιατι εγω αυτο θα εκανα.
 

DeletedUser

ρ μαγκες δν θελετε δηλαδη να παιξουμε ξυλο ωστε να περασουμε ολοι ευχαριστα να ειμαστε ετοιοι κ γεροι κ οι 2 πλευρες ειναι παιχνιδι ωραια τους αφηναμε κ δν τους περναμε μπβαρο ωραιο ξυλο θα παιζαμε θα βαραγαμε παιχτες χωρις φυλη που θα παιζανε μονοι τους συχαρητηρια εγω ομως θελω να παιξω ξυλο να το ευχαριστιθω με εναν καλο αντιπαλο κ ας χασω
 

DeletedUser

Προσωπικη μου αποψη ειναι η εξης.

Αν εγω σαν Darkling κανω πολεμο με μια τυχαια φυλη (ας την πουμε μπαντ, τυχαιο παραδειγμα) και η μπαντ μας νικησει (τυχαια καταληξη πολεμου), εγω που θελω να συνεχισω να παιζω, θα παω στον Κ33 και θα παιξω.
δε θα ζητησω πανικοβλητος καταφυγιο στη φυλη που με κοπαναγε.

προσωπικη αποψη αλλα αφου ειναι η δικη μου, την θεωρω και σωστο τροπο παιχνιδιου γιατι εγω αυτο θα εκανα.

σωστη αποψη εχεις
αλλα σκεψου που θα ξαναβρεις ρυθμισεις σαν του κ30?
ειναι κριμα να πανε χαμενες τετοιες ρυθμισεις.
 

DeletedUser24216

σωστη αποψη εχεις
αλλα σκεψου που θα ξαναβρεις ρυθμισεις σαν του κ30?
ειναι κριμα να πανε χαμενες τετοιες ρυθμισεις.


γιατι ειπα εγω οτι θα σταματησουμε να παιζουμε και ας ενωθουμε ολοι να τελειωνει?

αυτα τα λενε κατι αλλοι, οι περισσοτεροι απ τους οποιους δεν εχουν μπει καν στον κοσμο.
 

DeletedUser

Προσωπικη μου αποψη ειναι η εξης.

Αν εγω σαν Darkling κανω πολεμο με μια τυχαια φυλη (ας την πουμε μπαντ, τυχαιο παραδειγμα) και η μπαντ μας νικησει (τυχαια καταληξη πολεμου), εγω που θελω να συνεχισω να παιζω, θα παω στον Κ33 και θα παιξω.
δε θα ζητησω πανικοβλητος καταφυγιο στη φυλη που με κοπαναγε.

προσωπικη αποψη αλλα αφου ειναι η δικη μου, την θεωρω και σωστο τροπο παιχνιδιου γιατι εγω αυτο θα εκανα..

δεν νομιζω να καταλαβες τι ηθελα να πω..

απλα επιχειρηματολογω υπερ αυτων που θελουν να συνεχισουν στον κοσμο και ας εχασε η φυλη τους(πρωην σολ)
αν καταλαβα σωστα απο το παραδειγμα για αυτους δεν ειναι η νυξη που κανεις?

δεν αναφερθηκα σε αγκαλιτσες γιατι ξερω πως δεν θα γινει κατι τετοιο..
 

DeletedUser21861

Αγγελικη θεωρω οτι και οι qqαδες δν τα ειχαν ολα κοκκινα απλα ειχαν τρελο διπλωματη!!! Μπορει ετσι να φαινοταν αλλα δν ηταν ΟΛΑ κοκκινα οπως και εδω που δν ηταν ολα κοκκινα!!!


Επισης ολοι αυτοι που γραφουν με στοχο την προπαγανδα αυτα εχουν ξαναγινει και θα ξαναγινουν εννοω τις στρατολογησεις!!!
 

DeletedUser24216

δεν νομιζω να καταλαβες τι ηθελα να πω..

απλα επιχειρηματολογω υπερ αυτων που θελουν να συνεχισουν στον κοσμο και ας εχασε η φυλη τους(πρωην σολ)
αν καταλαβα σωστα απο το παραδειγμα για αυτους δεν ειναι η νυξη που κανεις?

δεν αναφερθηκα σε αγκαλιτσες γιατι ξερω πως δεν θα γινει κατι τετοιο..


ας θελουν να συνεχισουν οι χαμενοι απο πολεμο που τους εκανε η φυλη μου.
εμεις δε θα τους παιρναμε. αυτο λεω.
 

DeletedUser21861

Το να στρατολογησεις η να μην στρατολογησεις καποια μελη που εχασαν πολεμο δν ειναι ουτε λαθος ουτε σωστο μπορει να σε βγει η στρατολογηση μπορει να μην σε βγει κιολας ειναι καθαρα πως θελει να παιξει η εκαστοτε ηγεσια!!!
 

DeletedUser

Ρε giorgos77771 μου θυμιζεις κατι πιτσιρικια που οταν ηταν μονα τους κανανε την κοτα οταν ομως μαζευουντουσαν 5-6 ξεχείλιζε η μαγκια απο τα μπατζακια τους και τοτε θελανε να παιξουν ξυλο.Αν ηθελες να παιξεις ξυλο δεν θα μαζευες τους παντες μηπως και με αυτο τον τροπο την γλυτώσεις.:oops:

η αληθεια ειναι οτι ειμαι πιτσιρικι :wow: βεβαια ειμαι απο στην αρχη στους σουσου αρα μην λες εσυ για ξυλο βαρα καναν μπαντ κ κρατα μικρο καλαθι
επισης κυρια εξυπνη δν με πολυ νοιαζει να κερδισω τον κοσμο αλλα νμζ προτιμω να το ευχαιστιθω κ δεν καταλαβα που εντοπιζεισ την μαγκια μ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ας θελουν να συνεχισουν οι χαμενοι απο πολεμο που τους εκανε η φυλη μου.
εμεις δε θα τους παιρναμε. αυτο λεω.

ουτε αυτο ειπες..



Αν εγω σαν Darkling κανω πολεμο με μια τυχαια φυλη (ας την πουμε μπαντ, τυχαιο παραδειγμα) και η μπαντ μας νικησει (τυχαια καταληξη πολεμου), εγω που θελω να συνεχισω να παιζω, θα παω στον Κ33 και θα παιξω.
δε θα ζητησω πανικοβλητος καταφυγιο στη φυλη που με κοπαναγε.

προσωπικη αποψη αλλα αφου ειναι η δικη μου, την θεωρω και σωστο τροπο παιχνιδιου γιατι εγω αυτο θα εκανα.

ειπες οι χαμενοι να πανε σε αλλον κοσμο..αν θελουν να συνεχισουν να παιζουν..και να μην παρακαλεσουν να στρατολογηθουν..
αλλα και σε εναν κοσμο η στρατολογηση μεσα στα δρωμενα ειναι..

και δεν θεωρω τοσο υπουλο η λαθος αυτο που κανουν οι σουσου..
απλα εκμεταλευονται μια ευκαιρια η οποια θα τους δωσει το πλεονεκτημα στην τελικη αναμετρηση...
 

DeletedUser24216

καλα κανουν, ας κανουν οτι θελουν.
δικαιωμα μου/μας επισης, να μη μας αρεσει, ιδιως οταν συμφωνηθηκαν αλλα.
 

DeletedUser

ναι δεν αντιλεγω
αλλα κραξε αυτους που τους στρατολογουν
οχι τα παιδια που θελουν να συνεχισουν..
 

DeletedUser

μα δν κτλβανεις οτι παλι μουρι με μουρι θα ειμαστε απλα περισσοτερα ατομα αρα ουστιαστικα στα ισια κ καθαρα ειναι ενα παιχνιδι δν θα κερδισω μορια για τις πανελληνιες:'( χαχαχα αρα απλα ας το διασκεδασω κ αν κερδισετε εσεις μαγκια σας κ μπραβο σας
 

DeletedUser21861

Ναι δν αντιλεγω οπως προειπα ο καθενας το βλεπει απο την πλευρα του!!! Εγω π.χ δν βλεπω λαθος στρατολογησεις οι οποιες εχουν ενα υποβαθρο και ενα μελλον!!!


Οι στρατολογησεις αγγελικη αλλωστε το ξερεις και εσυ μπορει να σε βγουν σε κατι πολυ καλο βλεπε ενωση που καναμε σε κ7 οταν μας ειχαν τσακισει οι ουζαδες και απο εκει βγηκε κατι πολυ καλο θελω να πιστευω τωρα αν ειμασταν η εξαιρεση εκει τι να σε πω δν ξερω!!!


Παντως στο εξωτερικο μετα απο τοσο καιρο καλα τα πας ακομη!!!
 

DeletedUser24216

για τους μεν, λεω οτι δε θα το εκανα αν ημουν ο χαμενος.
τους δε τους κραζω.
 

DeletedUser

Γιωργο καλη επιτυχια στις εξετασεις σου εισαι πραγματικα μεγαλος μαγκας ελπιζω να κερδισεις την μαχη σου που ειναι και ουσιαστικη και οταν θα εισαι φοιτητης πλεον θα εχεις αρκετο χρονο για καψιμο.

:eek:
εμεινα αναυδος..
η επιδραση της μπυρας και των κοψιδιων σε συνδυασμο με τα τριανταφυλλα και τα σοκολατακια εκαναν το θαυμα τους:p:wow:
 

DeletedUser26303

Βρε παίξτε μέχρι στο τέλος να επικρατήσει μια φυλή..οχι με αγκαλίτσες ομως με σπαθακια..

Παρεπιπτοντως στον κ7. Η ριμ πήρε και κάποια μελοι από την πρώην ψσ 6-7 λογαριασμούς πριν ξεκινήσει ο πιλεμος με τους μέχρι τοτε συμμάχους μπεεε

Γιαυτο τον λόγο ο σπεεδα βγήκε μαζί με τους άλλους εκτός ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Δν ημασταν ριμ οι σαρ ηταν ριμ που φαγωθηκαν!!! Για τον σπιντα δν εκφερω αποψη κυριος με τα ολα του μεγαλη συζητηση το τι εγινε!!! Οσο αναφορα μπορει ο σπιντα να εκανε ενα μεγαλο κομματι αλλα τοτε ηταν και αλλα παιδια μεσα που ετρεχαν τα πραγματα!!!


Τεσπα στο θεμα μας οι στρατολογησεις ειναι και καλες και κακες αν σε βγουν γινεσε μαγκας αν δν σε βγουν βγαινεις μακακας και στα ματια των εχθρων και στα ματια της φυλης σου ειναι δλδ δικοπο μαχαιρι!!!
 

DeletedUser

χαχχαχαχ αρχισες απο τωρα δλδ εσυ θα νομπλαρες 2000 χωρια κ μετα θα εισουν δυνατος για ενα δυσκολο μετωπο με ΤΡ
κ σκεψου οτι καποια παιδια θελαν απλα να παιξουν δεν εφτεγαν που αφροκανονταβιτσιδες κανανε οπως τα κανανε ειδικα εσεις εκει στην DOOM δεν επρεπε να ειχατε παραπονο απο ΣΟΥΣΟΥ (κ νμζ ξερεις πολυ καλα )

...δεν στα ειπαν καλα μαλλον εσενα ποιος ηταν με το παραπανο ενταξει και ποιος οιχ! ...εγω να μην εχω παραπονο?...για ρωτα λιγο πριν αρχισεις να λες ασυναρτησιες... δεχτηκαμε πολλα γτ ελεγαν βοηθηστε μην τα παρατησουμε ... Σ.Ε με Μπαντ, βαρβαρα σε μας, στρατολογησεις σε μας και αλλα... για πες μας ρε φιλαρακι που μας βοηησατε εσεις?...γιατι εγω θα σου πω ποσες φορες και πιυ βοηθησαμε κι εμεις...οσο για το τι θα εκανα εγω προβλημα μου...το θεμα μου ειναι τι ειχαμε συμφωνησει με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ και εσεις κανατε γαργαρα μολις ειδατε λογαριασμους...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μας συγχωρείτε κυριε που έχουμε άποψη εμεις οι μικροί παίχτες.

Θεωρητικά και λογικά δεν θα έπρεπε να τολμαμε καν να γράφουμε στο εξωτερικό φόρουμ μια και εμεις δεν ξέρουμε ποτέ και έχουμε άγνοια τοσο παιχτική όσο και των συμφωνηθέντων.

Διαμοιρασό βέβαια των εντολών σας δεν έχω για να ξέρω αν στειλατε φέικ σε λογαριασμους που βαράγαμε το τελευταιο δίμηνο οπότε λογικα δεν ξέρω ουτε αν στελνατε άμυνες αλλα ούτε και αν στέλνατε φέικ.

Ομως σε χωρια που νομπλαραμε δεν ειδα να έρχεται κάτι απο εσάς οπότε λογικά δηλώνω άσχετοσύνη και μέσα στην άγνοιά μου ευτυχής.

επίσης μας συγχωρείτε που σας δημιουργουμε εκνευρισμο.

Επίσης το στυλάκι και το υφάκι άστο ....για κανέναν που φοράει παντελόνια και έχει λόγο και τιμή κτλ κτλ κτλ γιατι εγω φοράω φουστα και είμαι σουσουράδα οποτε δεν μασάω <<τσίχλες>>.

Εχω πάρει όμως ποπ κόρν και χαζευω το χάρτη.....

...συγχωρεμενη... δεν ειναι θεμα αποψης αν υπαρχει συμφωνια!...λυπαμαι αν δεν το ξερεις αυτο... ισως ειναι καιρος να το μαθεις...

...σε χωρια που νομπλαρες τωρα? ...σορυ ρε που δεν παιζαμε μονο για σας...δεν θα ξαναγινει...

...δεν σας συγχωρω οχι για τον εκνευρισμο που μου δημιουργειτε αλλα για την θεληση σας να βγειτε και απο πανω...

...παρε ποπ κορμ, παρε κι οτι αλλο θες... οι μονοι που ηταν ενταξει στη συμφωνια ειναι ΤΡ ...δεν σε παραξενεψε που δεν πηραν κανεναν ε?...θες να βγαλω συνομιλιες σκαιπ που οσο κανετε στρατολογησεις Σωτηρης και Λιανα εχουν δουλειες και δεν προλαβαινουν...

...ειχαμε τους σαπιους Σολ και τωρα μας βγηκατε σαπιοι εσεις για να παρετε κοσμο...οκ...
 
Κορυφή